Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 13:47   #4801
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Bacha ale masz długie włosy, naprawde i wcale nie jestes az taka chuda, jestes w sam raz teraz, moim zdaniem chudsza byłas... chyba ze ta kiecka takie wrazenie robi

co do bielizny to odkryłam tą sprzedawczynie na allegro:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12721345
widze, ze ma duzo powiekszajacych biustonoszy, moze sie skusisz :P i odkryłam, ze mi idealnie pasuja biustonosze firmy Noplex, wczoraj kupiłam jeden (wczesniej juz mialam jeden) i tylko tej firmy pasuja...
Kupiłam :tora: wziełam jeden na próbę, zobaczę czy mi podpasuje, cena świetna dziękuję za namiary

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
no a ja mam humor do jak juz wpominałam wczoraj dziś obchodzimy rocznice a tż co??? gówno!!! nic nic nic ani słówkiem nie wspomni.....będzie kolacja ale to oczywiście ja mam ją zrobić boże ale mój mąż sie stępił przed ślubem robił niepsodzianki a teraz mi powiedział żebym powiedziała co chce albo sobie kupiła a on da kase a ja chce niespodzianke i bede miała jak juz pisałam taką że nic nie dostanenawet ☠☠☠☠a sie nie domyśli że może bym kwiaty chciała dostać...

Dzien się jeszcze nie skończył
Pamiętaj, też, że mężczyźni to niedorobione kobiety, ONI się NIE DOMYŚLAJĄ
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:29   #4802
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

hejka

u mnie dziś pechowy dzień
najpierw rano przed samym wyjściem z domu zepsuł mi się zamek w kozakach więc oczywiście wkur.w niesamowity i na szybkiego zmiana spodni i butów (oczywiście nieprzygotowanych ) ...

a przed samym wyjściem w pracy, jak byłam w toalecie, otwierając drzwi poślizgnęłam się na jakimś papierze poleciałam lekko do przodu, a że w tym momencie akurat otwieralam drzwi, to z całym impetem przydzwoniłam sobie nimi w prawą skroń wszystkie gwiazdy na niebie zobaczyłam ból niemiłosierny, myślałam że mi oko wypłynie
na szczęście nie rozcięłam skóry, tylko lekko obtarłam, ale znak jest i boję się że limo będzie

Cytat:
Napisane przez dominej Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
u nas dzisiaj szaro, mgliście, więc humor do du.... Do tego z samego rana dostałam opierdziel od szefa - nie za swoje przewinienie Ech....

to jest najgorsze jak się dostaje nie za swoje

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
A to sem ja...
slicznie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem żyję nie mam czasu.

U nas jak zwykle, wreszcie wybrałam się do ginki, po porodzie nie byłam....
Pobrała cytologię, na nadżerę tabletki dostałam poza tym ok. Aha, po 45 rż grozi mi cukrzyca bo duże dzieciaki urodziłam.
ja też nie byłam jeszcze
a swoją drogą to nie wiedziałam że taka zależność jest z tą cukrzycą i dużymi dziecmi

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość


11 zabek sie przebil, wczoraj biegunka i mega maruda, mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej...

melduję ze u nas bez zmian - nadal wielkie zero

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Jejku dawno mnie tu nie było. Siedzie tylko na face i Was czytam
Olivka wczoraj skończyła 11 miesięcy od piątku męczyła na 3 dniówka gorączka duża a dziś wysypka.
ale już duża ślicznotka

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

wariateczko najlepszego za 10 mies

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
no a ja mam humor do jak juz wpominałam wczoraj dziś obchodzimy rocznice a tż co??? gówno!!! nic nic nic ani słówkiem nie wspomni.....będzie kolacja ale to oczywiście ja mam ją zrobić boże ale mój mąż sie stępił przed ślubem robił niepsodzianki a teraz mi powiedział żebym powiedziała co chce albo sobie kupiła a on da kase a ja chce niespodzianke i bede miała jak juz pisałam taką że nic nie dostanenawet ☠☠☠☠a sie nie domyśli że może bym kwiaty chciała dostać...
basiula kochana a może Cię jeszcze zaskoczy? moze to taka ściema z jego strony że nic dla Ciebie nie przygotował?
w każdym razie najlepszego i nie smutaj się
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:39   #4803
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Oli to Ty sie dziś lepiej juz nigdzie nie ruszaj! dobrze ze niedługo dzien si ekonczy...
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:45   #4804
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
Oli to Ty sie dziś lepiej juz nigdzie nie ruszaj! dobrze ze niedługo dzien si ekonczy...
dokładnie - moja mama tez stwierdziła, żebym już nie wychodziła z domu bo się zabiję
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:57   #4805
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

basiula-znam ten ból..też podobnie u nas było z rocznicą....poza tymteż mam dziś humor do d.py

Oliveira-dobrze,że przeżylaś blizkie spotkanie z drzwiami....bidulko....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:05   #4806
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

dołączam do grona tych które mają humor do d.upy
mała marudna od kilku dni, dzisiaj nie schodzi mi praktycznie z rąk ale już obczaiłam winowajców, wychodzą dolne trójki, jedna już się przebiła.
Oli faktycznie pechowy dzień, dobrze że niedługo się kończy
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:07   #4807
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

i to jeszcze nie koniec mamy w planach z tż szybkie zakupy
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 15:45   #4808
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość

basiula kochana a może Cię jeszcze zaskoczy? moze to taka ściema z jego strony że nic dla Ciebie nie przygotował?
w każdym razie najlepszego i nie smutaj się

oj watpie mieszkam na wsi to na kwiaty niemam juz co liczyc bo w najblizszym miasteczku kwiaciarnia zamknięta i wogóle roczniuca po huju fest ciekawe co bedzie z urodzinami
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:22   #4809
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Baha WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOW : love::l ove: Normalnie jakbym była chłopem to bym się zakochała : śliczna, sexy i jeszcze inteligentna z poczuciem humoru

Łooo rety Oli, ale pech dzisiaj

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

My byłyśmy na spacerze, lipa z odwiedzinami u wujka, bo ciocia się pochorowała eh

Koleżanka walnęła na mnie focha... Bo chciała pożyczyć moją ukochaną kiecke imprezową, a ja jej powiedziałam, żeby się nie obrażała, ale ja nie pożyczam ukochanych ciuchów Zaproponowałam, że coś innego mogę jej pożyczyć - oczywiście nie chce już. Niby mówi, że nie foch, ale już gadka beznadziejna. Łeeeeeeeee

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:23
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:30   #4810
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
joamic biduleńka mała...a wysypka od czego?
po 3 dniówce występuje wysypka
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 17:44   #4811
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Baha WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOW : love::l ove: Normalnie jakbym była chłopem to bym się zakochała : śliczna, sexy i jeszcze inteligentna z poczuciem humoru
o jaacieeee aż mi głupio. Bardz Wam dziewczyny dziekuję zwłaszcza dlatego, że usłyszałam tyle komplementów od kobiet.

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
po 3 dniówce występuje wysypka
Michal jej nie miał.

Oli, bidulko, jednoczę się w bólu. Bedąc na spacerze złapałam kapcia w kole, więc wracając musiałam unosić landarę do góry, aby łatwo się prowadziło, a ja co, wpadłam w wertep, przednie koła fik do góry, a ja prosto wpadłam piszczelami w hamulec, mam taką śliwe na łydzie, że szok, od razu ścierpła mi noga, myślałam, że nie dojdę, a ciągle musiałam trzymać wózek lekko w górze, aby lepij się prowadziło, bo inaczej znosiło na prawo
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 17:47   #4812
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Wstawiam ostatnie zdjęcie, obiecanych paznokci. Już się nie chwalę więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000066.jpg (66,8 KB, 38 załadowań)
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 17:59   #4813
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
oj watpie mieszkam na wsi to na kwiaty niemam juz co liczyc bo w najblizszym miasteczku kwiaciarnia zamknięta i wogóle roczniuca po huju fest ciekawe co bedzie z urodzinami
basiula ja Ciebie nie będe pocieszać...faceci sa czasem beznadziejni do szpiku kości... a wspominał coś chociaz odnośnie waszego swięta? wie, ze coś obchodzicie? w sumie chyba wie, skoro ma byc kolacja...ja bym mu na złość zrobiła kanapkę i to taką skąpą
Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

Koleżanka walnęła na mnie focha... Bo chciała pożyczyć moją ukochaną kiecke imprezową, a ja jej powiedziałam, żeby się nie obrażała, ale ja nie pożyczam ukochanych ciuchów Zaproponowałam, że coś innego mogę jej pożyczyć - oczywiście nie chce już. Niby mówi, że nie foch, ale już gadka beznadziejna. Łeeeeeeeee
chyba pokrzyżowałaś jej plany
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:36   #4814
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

no więc zjedlismy kolacje zaraz idzimy brzdąca kąpać a tż powiedział, że nima nic dla mnie i jak pojedziemy do rzeszowa to mi kupi obiecany kiedys pierścionek ( w ubiegłym roku miałam dostać z okazji 1 rocznicy i podziękowanie za niunia ale z kasiorką było krucho i nie dostałam tzn on chciał kupić ale ja nie chciałam ostatnich pieniedzy wydawać na pierscionek) wiec może jednak nie jest taki tępy
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:00   #4815
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

basiula no widzisz? może to nie niespodzianka, ale coś jednak dostaniesz


my już po zakupach, na szczęście cało i zdrowo wróciłam do domu
tż usypia Małą, a ja mam chwilę na neta choć pewnie i tak zaraz mnie zawoła, bo B. po butli musi sobie pocyśkać ja nie wiem - moja chyba będzie ostatnia, która dostanie zęby i rozstanie się z cycem

ale za to pochwalę się, że coraz częściej już puszcza się i stoi chwilę bez trzymania - sprawia jej to wielką frajdę, mam nadzieję, że niedługo ruszy już na wlasnych nogach myślę, że do roczku będzie już śmigać tzn fajnie by było
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:19   #4816
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Basiula, dla tża

I dla Oli, że cała zdrowa wróciłaś do domku

Mój Michałek też dziś miał falę nieszczęść. Rano teściowa go tak prowadziła, że udeżył sę o kant stołu następnie bawił się przy tżecie. Otwierał i zamykał klapę od swojej skrzynki z zabawkami, nie zauważył-przycisnął sobię pauszki-rych, a na koniec ja poprawiłam. Bawiliśmy się, skończyły mi się pomysły, posadziłam go na przyczepę od auta i zaczęlam jechać, nie zdążyłam ruszyć spadł ryk jak nie wiem.

A mało tego. Tżeta bolały dziś plecy. Teściowa zrobiła mu zaszczyk. Pojechała na nockę i oczywiście niedawno zadzwonił tel. Kto dzwonił...MAMUSIA z zapytaniem jak plecki i co robi ŻAL.PL a zaraz będzie na niego gadać jaki jest pierol.....ty. Chyba zacznę coś rać, aby tu wytrzymać
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:52   #4817
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Basiula, dla tża

I dla Oli, że cała zdrowa wróciłaś do domku

Mój Michałek też dziś miał falę nieszczęść. Rano teściowa go tak prowadziła, że udeżył sę o kant stołu następnie bawił się przy tżecie. Otwierał i zamykał klapę od swojej skrzynki z zabawkami, nie zauważył-przycisnął sobię pauszki-rych, a na koniec ja poprawiłam. Bawiliśmy się, skończyły mi się pomysły, posadziłam go na przyczepę od auta i zaczęlam jechać, nie zdążyłam ruszyć spadł ryk jak nie wiem.
oj to dla Michałka tez dobrze że dzień się skończył
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:03   #4818
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

joamic gratki za miesięcznicę
a i u nas tez,mala dzis 10 skonczyla

dziekuje oli za pamiec,i innym tez

baha ales Ty ladna buu szkoda ze ja taka nie moge byc
no i kiecka super,wprawdzie ja bym sie w takiej krotkiej zle czula,bo moje patykowate nogi kiepsko wygladaja,ale naprawde wygladalas slicznie

princ ciezko tak najulubiensze rzeczy pozyczac,jak nawet moja sis chce cos co bardzo lubie,to zawsze robie taka minke i pytam czy moze cos innego wziac?

basiula to Ty o rocznicy pisalas?moze jednak tz-et jeszcze sie z jakas niespodzianka pojawi

co wy wszystkie taki dzien nieszczeliwy macie,ja mam dzis dzien bez zadnego siniaka,normalnie sukces

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

cos jeszcze mialam pisac
aha,ze ponoc 3dniowka sie konczy wlasnie wysypka,bo pokszywka chyba pytala po czym u malej joamic wysypka

janeczko wlasnie mialam pisac ze cos Cie nie ma ostatnio
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:15   #4819
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

No i wózek do mnie dotarł...ale po naszym spacerze więc i tak się nanosiłam... Ale wózek jest super i wygląda jak nówka :-D więc z zakupu jestem zadowolona :-D
Podczas wizyty w cukierni myślałam że zawału dostanę...1kg tortu takiego jak chce kosztuje 75złotych....masakra ☠☠☠☠☠☠☠e te cukiernie sobie sama-lukier już zamówiony :-Dmam nadzieję że wyjdzie mi ładnie
A i się chwale...wygrałam na fb w "mamo to ja"w jesiennym konkursie,dane wysłałam i czekam na nagrodę
Filip dziś wieczorem zasnął bez bujania w wózku,przytulił się do mnie a jak zasnął położyłam go w łóżeczku i śpi

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Joamic, wariateczka gratki za miesiące dzieciaczków:-D


A i jeszcze dodam że ludzka głupota nie zna granic i stwierdzam że jak się chodzi i patrzy na co niektóre matki to aż żal się ich dzieci robi.... Widziałam dziś pewną sytuację straszną...szła matka, w wózku dziewczynka w wieku około 2-3lata matka tak się na nią darła że idąc za nią wszystko słyszałam i ludzie się oglądali, i na weszła do sklepu ja za nią i ta mała chciała z wózka wyjść, matka darła się ale wkońcu ją odpieła ale z wózka nie wyjeła mała się nachyliła i wypadła z wózka na twarz na sklepowe płytki...a matka co oczywiście darze się na dziecko "co robisz gówniaro! nie umiesz siedzieć spokojnie to masz,dobrze ci tak może się wreszcie nauczysz" i szarpie dziewczynkę z podłogi...no i nie wytrzymałam i do niej mówię "żeby tak nie krzyczała i żeby może zapytała dziecko czy nic je nie boli po upadku i że chyba przydałoby się mała przytulić a nie na nią krzyczeć" dziewczyna tylko na mnie spojrzała ale zmieniła ton i spytała mała czy nic jej nie boli.... ☠☠☠☠a skąd się biorą tacy ludzie..
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 20:28   #4820
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Oli wspolczuje dnia .U mnie wcale nielepiej .Jadac 3 minuty do domu rozjechalabym pieszego,skasowalyby mi lewy bok 2 pedzace babcie,ciezarowka wcisnela sie w ciasna uliczke,miejskie auto zbierajace liscie stalo na zakrecie i dlugo czailam sie,czy wyminac,czy nie .Ale wyzywalam

OWieczka to super,ze z wozka zadowolona .Jutro przyjezdza babeczka po Quinny i jedziemy do innego sklepu dzieciecego obejrzec Gesslein i Recaro,bo poki co oprocz Jette Joop nic mi sie nie spodobalo .I po fotelik ma ktos przyjechac

Basiula najlepszego z okazji rocznicy .Fajnie,ze TZ pamietam o tym pierscionku

Ja tez ciagle sprzatam i sprzatam .Zaraz musze kuchnie ogarnac,bo szlag mnie rano trafia,jak taki syf zastaje
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:29   #4821
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
A i się chwale...wygrałam na fb w "mamo to ja"w jesiennym konkursie,dane wysłałam i czekam na nagrodę
Filip dziś wieczorem zasnął bez bujania w wózku,przytulił się do mnie a jak zasnął położyłam go w łóżeczku i śpi


A i jeszcze dodam że ludzka głupota nie zna granic i stwierdzam że jak się chodzi i patrzy na co niektóre matki to aż żal się ich dzieci robi.... Widziałam dziś pewną sytuację straszną...szła matka, w wózku dziewczynka w wieku około 2-3lata matka tak się na nią darła że idąc za nią wszystko słyszałam i ludzie się oglądali, i na weszła do sklepu ja za nią i ta mała chciała z wózka wyjść, matka darła się ale wkońcu ją odpieła ale z wózka nie wyjeła mała się nachyliła i wypadła z wózka na twarz na sklepowe płytki...a matka co oczywiście darze się na dziecko "co robisz gówniaro! nie umiesz siedzieć spokojnie to masz,dobrze ci tak może się wreszcie nauczysz" i szarpie dziewczynkę z podłogi...no i nie wytrzymałam i do niej mówię "żeby tak nie krzyczała i żeby może zapytała dziecko czy nic je nie boli po upadku i że chyba przydałoby się mała przytulić a nie na nią krzyczeć" dziewczyna tylko na mnie spojrzała ale zmieniła ton i spytała mała czy nic jej nie boli.... ☠☠☠☠a skąd się biorą tacy ludzie..
normalnie nóż się w kieszeni otwiera podziwiam, ze zwróciłaś jej uwagę ważne żeby nie dać się znieczulicy

aha! gratki za wygraną a co takiego wygrałaś?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:30   #4822
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Aha.Amelka nauczyla sie otwierac kosze na smieci...Wyrzucilam dzisiaj seler i pietruszke z rosolu,a ta sobie je wyciagala i oczywiscie jadla (rosol2-dniowy).Naturalnie,jak to zobaczylam,to jej nie pozwolilam tego robic
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:31   #4823
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

baha piękna kobieta z Ciebie i też uważam że nie jesteś chuda tylko w sam raz

owieczko ja też nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, ja też często widzę jak mamusie krzyczą na dzieci, potrząsają
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:31   #4824
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Muffi kontrolujesz ilosc postow ??
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:43   #4825
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Wygrałam zestaw "akademia umysłu junior" z grami rozwijającymi pamięć,wspomagającymi koncentrację i pobudzającymi wyobraźnię...dla dzieci w wieku 5-9lat.....więc albo to sobie poczeka na Filipka albo komuś sprezentuje jak będzie jakaś okazja...jeszcze sama nie wiem ;-)
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:46   #4826
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

a ja musze wam sie pochwalic,ze mala zrobila kilka kroczkow wzdluz kanapy dzisiaj po czym usialam,przeraczkowala do poczatku i wstala znow,zaskakuje mnie to moje dziecko,juz jest taka duza,no i jak na nia,i wczesniejsze osiagniecia,to jestem pozytywnie zaskoczona ze juz cos kombinuje z wstawaniem i chodzeniem,myslalam ze u nas bedzie to dopiero po roczku

uciekam spac mamusie,dobrych nocek
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:51   #4827
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Olusia ten wózek co kupiłam to taka zwykła spacerówka ale kolory ma fajne Ty to w lepszych wybierasz

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Wariateczko dorastają nam dzieci,zobaczysz niedłgo będą biegać...a my za nimi ;-)

Olka ja też nie rozumiem jak można tak się drzeć na dziecko i nim potrząsać itp aż strach pomyśleć co te matki w domu robią jak na ulicy widuje się takie rzeczy...tylko dzieci szkoda

Zmykam spać...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:57   #4828
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Owieczka bo ja strasznie katuje (za bardzo nie dbam) wozki ,takze potrzebuje czegos mocnego.I chce wozek nie za duzy,ale i nie za maly." w 1,co teraz mam,a ciezko taki znalezc .Sie zobaczy,najwyzej zostanie ten duzy,a kiedys tam kupie taka mala parasoleczke w razie w

Mysle,ze ja tez bym sie odezwala,gdybym cos takiego widziala.Chociaz tu ludzie boja sie krzyczec na dzieci na ulicy,bo od razu wzywana jest policja i urzad ds.dzieci
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:05   #4829
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
no a ja mam humor do jak juz wpominałam wczoraj dziś obchodzimy rocznice a tż co??? gówno!!! nic nic nic ani słówkiem nie wspomni.....będzie kolacja ale to oczywiście ja mam ją zrobić boże ale mój mąż sie stępił przed ślubem robił niepsodzianki a teraz mi powiedział żebym powiedziała co chce albo sobie kupiła a on da kase a ja chce niespodzianke i bede miała jak juz pisałam taką że nic nie dostanenawet ☠☠☠☠a sie nie domyśli że może bym kwiaty chciała dostać...
wszystkiego naj jeszcze raz mam nadzieje, ze jednak sie tak nie stepil i wpadnie chociaz na glupie czekoladki


kasi_aa to wcale nie bylo smieszne okno w sypialni z wiadomych wzgledow zostawilam sobie na rano w dniu urodzin, moze nie zdazy zabrudzic zanim goscie wpadna

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Oli jak pech to pech
a wy z tztem i synek tez mieliscie pozno zeby? Mozesz zawsze zrobic oznaczenie poziomu wit D we krwi, jak jest niedobor to zabki nie wychodza z tego co mi wiadomo
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:07   #4830
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

witam,
Mala chora i 1 dzien z nia siedzialam w domu wiec nadrobilam troche
BAHA Sto lat dla Michałka z okazjii urodzin!

ktoras z dziewczyn miala problem z czyszczenim pupy po kupce, ja od dawna myje w zlewie, sadzam ja nogami na zewnatrz, pupa do kranu i myje, najczysciej i najprosciej

Ja planuje zrobic roczek 2 dniowy i caly czas sie zastanawiam czy piec czy kupic tort, macie jakies sprawdzone przepisy na torty?

ale nam sie dzieci rozbrykaly, moja wchodzi na kanape bez problemu, najpierw nozka i sie podciagam juz ma ze soba pierwszy upadek ;/ teraz czekam az na krzesla zacznie wchodzic

cos jeszcze mialam pisac, ale pozno juz pozdrawiam

Edytowane przez Aniolina
Czas edycji: 2012-10-23 o 21:09
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.