Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 09:48   #4351
4bccca28aee388494ce9b8814f616c1eaaefb042_621d64fc1916a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 41
Dot.: Korekta nosa po rozszczepie a studia

Dokładnie nie wiem. Zabieg będzie w Polanicy Zdroju. Byłam na konsultacji i lekarz nic nie mówił co będzie robione. Mówił ogólnie że korektę nosa.
4bccca28aee388494ce9b8814f616c1eaaefb042_621d64fc1916a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 09:32   #4352
monika 2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dzewczynki ja jastem po całkowitej korekcie nosa. Operację miałam 18 września u dr Skupina w Poznaniu. Nosek jest jeszcze trochę spuchnięty po bokach i u góry między oczami ale grzbiet juz ślicznie widać. Miałam garba a teraz już nie mam Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo wdzięczna dr Skupinowi. Do operacji dojrzewałam od 2008 roku i niczego nie żałuję. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że narkoza to nic strasznego. Owszem każdy przechodzi ją inaczej. Ja mam silną chorobę lokomocyjną i pani anestezjolog uprzedziła mnie, że mogę wymiotować po przebudzeniu. No i troszeczkę wymiotowałam, ale uwierzcie mi - człowiek jest wtedy na pół przytomny i to że jest zatkany nos w niczym nie przeszkadza. Ja przed operacją bardzo bałam się, że spanikuję w kwestii oddychania, ale na prawdę nie miałam z tym problemu. Po operacji jak i w nocy przez ok tydzień do zdjęcia gisu zawsze miałam przy sobie kubek z wodą do przepłukania ust, bo mocno zasycha. Co do miesiączki - ja misiączkę dostałam 2 dni przed operacją i nie stanowiło to też żadnego problemu. Dziewczynki po narkozie wymiotuje bardzo dużo osbó, ale pielęgniarki są na to przygotowane i mną sie bardzo opiekowały. Także jeżeli jesteście zdecydowane to polecam - komfort życia bez największego kompleksu jest niesamowity. Pozdrawiam Was serdecznie
monika 2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 08:21   #4353
201607181007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez monika 2424 Pokaż wiadomość
Dzewczynki ja jastem po całkowitej korekcie nosa. Operację miałam 18 września u dr Skupina w Poznaniu. Nosek jest jeszcze trochę spuchnięty po bokach i u góry między oczami ale grzbiet juz ślicznie widać. Miałam garba a teraz już nie mam Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo wdzięczna dr Skupinowi. Do operacji dojrzewałam od 2008 roku i niczego nie żałuję. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że narkoza to nic strasznego. Owszem każdy przechodzi ją inaczej. Ja mam silną chorobę lokomocyjną i pani anestezjolog uprzedziła mnie, że mogę wymiotować po przebudzeniu. No i troszeczkę wymiotowałam, ale uwierzcie mi - człowiek jest wtedy na pół przytomny i to że jest zatkany nos w niczym nie przeszkadza. Ja przed operacją bardzo bałam się, że spanikuję w kwestii oddychania, ale na prawdę nie miałam z tym problemu. Po operacji jak i w nocy przez ok tydzień do zdjęcia gisu zawsze miałam przy sobie kubek z wodą do przepłukania ust, bo mocno zasycha. Co do miesiączki - ja misiączkę dostałam 2 dni przed operacją i nie stanowiło to też żadnego problemu. Dziewczynki po narkozie wymiotuje bardzo dużo osbó, ale pielęgniarki są na to przygotowane i mną sie bardzo opiekowały. Także jeżeli jesteście zdecydowane to polecam - komfort życia bez największego kompleksu jest niesamowity. Pozdrawiam Was serdecznie


hej hej,Monika2424, mam wielka prosbe czy moglabys pokazac swoj nosek przed zabiegiem, i jak juz beda efekty jak juz bedziesz miala foteczke nowego noska, bylabym wdzieczna, ja sama mam mega kompleks na punkcie mojego nosa i tez musze robic calkowita korekcje,bylam nawet na konsultacji u dr skupina wpoznaniu, jest to bardzo daleko odemnie, bo ja ze swietokrzyskiego jestem, i nadal nie jestem przekonana czy wlasnie tam zrobic, ale widze ze Ty jestes jak do tad zadowolona?chcialabym zebys mi opowiedziala dokladnie co i jak przebiegalo bo ja sie bardzooooo boje, a operacje planuje na lipiec, czerwiec, bo w tej chwili w pl mnie nie ma i nie mam mozliwosci wczesniej,ale zdecydowana jestem ze zrobie problem u kogo, zastanawiam sie gleboko nad poznaniem, ale mam jeszcze wachania, prosilabym cie bardzo o pokazanie noska, moj mail misia20.05@wp.pl. jesli chcesz zobaczyc jaki moj jest okropny to podaj maila to pokaze, chyba ze sie odezwiesz a napewno odpisze, pozdrawiam i z gory dzieki,m czekam na odpowiedz, buzka
201607181007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:15   #4354
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Korekta nosa po rozszczepie a studia

No tak... Parę razy tam byłam operowana i za każdym razem dowiadywałam się dzień przed operacją, co, kto, kiedy i w jakim znieczuleniu mi będzie robił
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, żebyś się przygotowała mniej więcej na 3 tygodnie nieobecności.
Idź do prodziekana ds. studenckich, powiedz mu, jaka jest sytuacja i zapytaj, co masz zrobić.
Ja nie miałam żadnych problemów na uczelni. Tylko poproś przy wypisie o zwolnienie z zajęć.

A operacją się nie martw, to dobry szpital, krzywdy Ci na pewno nie zrobią.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 23:21   #4355
_Madzia_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Usunięcie brodawczaka + prostowanie przegrody nosowej (jakie znieczulenie wybrać??)

Witam !

Postanowiłam odezwać się na forum po raz pierwszy więc proszę mi wybaczyć ewentualne błędy!

24 października czeka mnie zabieg w szpitalu miejskim prostowania prawej przegrody nosowej oraz usunięcie 3mm brodawczaka z lewej przegrody... Przyznam szczerze trochę się niepokoję ponieważ po raz pierwszy znajdę się w szpitalu (ma to trwać 2 dni) i po raz pierwszy również będę miała znieczulenie. Dodam, że nigdy nie miałam pełnej narkozy i znieczulenia miejscowego więc wybrałam to drugie... i tu nasuwają się u mnie wątpliwości czy dobrze zrobiłam wobec tych zabiegów? Czy nie lepiej zasnąć sobie spokojnie... no ale z drugiej strony obawiam się reakcji mojego organizmu na pełną narkozę. Wobec tego bardzo proszę o posty osób które miały podobne zabiegi razem lub osobno z naciskiem na zabieg prostowania przegrody... bo mam zamiar z niego zrezygnować. Oddycha mi się w miarę dobrze, nie czuję większych dolegliwości z tym związanych, jedynie w trakcie kataru mam uczucie całkowicie zatkanego nosa. Moje obawy wiązą się z czasem w jakim będzie się zrastała przegroda, ile muszę być min. na L4? Nie ukrywam, że chciałabym jaknajszybciej wrócić do pracy bo mój pracodawca niechętnie respektuje zwolnienia lekarskie.... :/ Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam, Magda
_Madzia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:07   #4356
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez daisy991 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Zdecydowałam się napisać, bo od paru ładnych lat zastanawiam się nad korektą nosa. Kiedyś odwlekałam ją, bo nie miałam możliwości finansowych. W tej chwili pieniążki mam już odłożone, jednak jeszcze wiele do zrobienia przede mną. Chciałabym wybrać dobrego lekarza (w Warszawie). Dużo osób poleca dr Szczyta, jednak z tego co czytałam, u niego są dość długie terminy oczekiwania i dość wygórowane ceny, choć wiadomo, że wszystko zależy od przypadku Miałam styczność z dr Witwickim, jednak chyba nie ufam mu w 100% - to był prosty zabieg, w znieczuleniu miejscowym (korekta sutka), a z efektu nie jestem zadowolona w 100% i po 9 miesiącach od zabiegu muszę do niego wrócić i spytać co dalej, bo pojawiły się pewne komplikacje. Na forach znalazłam też pozytywne opinie o dr Osuchu, czy któraś z Was może miała u niego robioną operację? Jeśli możecie polecić kogoś sprawdzonego, byłabym naprawdę wdzięczna.
Niepokoi mnie też narkoza i w związku z tym mam pewnie trochę nietypowe pytanie - powiedzcie, czy po zabiegu, po przebudzeniu wymiotowałyście? Ja nigdy nie byłam pod narkozą, a szczerze mówiąc trochę przeraża mnie wizja wymiotowania z zatkanym nosem...

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Od mojego zabiegu minęły 3 miesiące. Dziś byłam na kontroli. Profil jest piekny, lepszy niż sobie wymarzyłam. Jedyny mankament w tym, że lewa chrząstka jest trochę przesunięta na lewo. Wygląda to troszkę jak mała opuchlizna. Dr powiedział, żebym przez następne 3 miesiące masowała tę stronę 2 x dziennie. Jak nie zejdzie będzie korekta w znieczuleniu miejscowym
Mimo tego małego defektu jestem w 100 % zadowolona ze wszystkiego

Daisy ja własnie miałam zabieg u dr Osucha. Poczytaj sobie wcześniejsze moje wpisy i powodzenia
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 16:53   #4357
niesia1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 55
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Od mojego zabiegu minęły 3 miesiące. Dziś byłam na kontroli. Profil jest piekny, lepszy niż sobie wymarzyłam. Jedyny mankament w tym, że lewa chrząstka jest trochę przesunięta na lewo. Wygląda to troszkę jak mała opuchlizna. Dr powiedział, żebym przez następne 3 miesiące masowała tę stronę 2 x dziennie. Jak nie zejdzie będzie korekta w znieczuleniu miejscowym
Mimo tego małego defektu jestem w 100 % zadowolona ze wszystkiego

Daisy ja własnie miałam zabieg u dr Osucha. Poczytaj sobie wcześniejsze moje wpisy i powodzenia
A u kogo miałaś operacje bo ja mam podobny problem . Grzbiet jest przesunięty i jedna strona wygląda na zapadniętą.
niesia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 17:41   #4358
niesia1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 55
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Każda operacja niesie ryzyko powikłań, nawet najlepszy z doświadczeniem lekarz może popełnic błąd. Jestem trzy miesiące po operacji nosa i wszystko wskazuje na to, że będę miała poprawkę. Jestem załamana popadłam w depresję, przez długi czas miałam duszności . To przez co ja przechodzę to koszmar, nigdy w życiu nie czułam się tak źle. Mój nowy nos jest asymetyczny z jednej strony zapadnięty, nie mogę oddychać jedna dziurką i na dodatek coś urosło w niej. Dziewczyny radzę wam przemyśleć i grubo zastanowiwić się przed operacją, bo może myc gorzej! Komplikacje po są duże ja miałam wszystkie możliwe. pozdrawiam
niesia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 18:29   #4359
middayman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Chirurgia plastyczna głowy i nosa

vladimir90

napisz do mnie bo mam podobny problem do Twojego z głową

może cos zrobiłeś w tym kierunku ?

pozdrawiam

Edytowane przez middayman
Czas edycji: 2012-10-07 o 18:30
middayman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:27   #4360
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez niesia1234 Pokaż wiadomość
A u kogo miałaś operacje bo ja mam podobny problem . Grzbiet jest przesunięty i jedna strona wygląda na zapadniętą.
Wystarczyło przeczytać. Piszę jak byk u kogo miałam
Poza tym nie mam przesuniętego grzbietu tylko lewa chrząstka jest trochę wieksza od prawej na czubku nosa
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:52   #4361
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

u kogo w Czwie ?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 21:13   #4362
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

Dr Suliga
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:47   #4363
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

wlasnie przegladalam watek o nim, tylko ze tam dziewczyny mialy robione uszka. moglabys cos wiecej napisac? przede wszystkim o efekcie koncowym, zadowolona jestes?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:04   #4364
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

Hm, ogólnie jestem zadowolona, chociaż nie całkiem. Wszystko na dobrym poziomie, nosek został pozbawiony garbka, wyprostowany, przegroda także, jednak nie został skrócony o tyle ile bym chciała. Doktor przyjemny, wszystko dokładnie wyjaśnił, miły, grzeczny, za konsultacje płaci się o ile pamiętam 70zł, zmiany opatrunków po operacji i wizyty kontrolne są wliczone w cenę zabiegu. Ogólnie polecam, jeżeli mogłabym jeszcze raz poddać się zabiegowi nie odmówiłabym temu plastykowi.
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 00:12   #4365
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

dziekuje Ci bardzo za informacje,
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:36   #4366
daisy991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ghost19 dziękuję za odpowiedź

Robiłaś zabieg w Medicoverze? Jak zniosłaś narkozę?
Cieszę się, że jesteś już po wszystkim i do tego zadowolona zazdroszczę

Pozdrawiam

Edytowane przez daisy991
Czas edycji: 2012-10-11 o 12:39
daisy991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 08:10   #4367
zawszezielona
Przyczajenie
 
Avatar zawszezielona
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 9
Dot.: Przegroda nosowa

Ja też mam cały nos lekko "przesunięty" i całe życie katar i powikłania z nim związane (zapalenia oskrzeli, płuc, bolące dziąsła, łzawienie oczu) im bardziej zagłębiam się w ten wątek tym bardziej jestem przekonana do zrobienia operacji, tym bardziej że u mnie przypadłość ta jest wrodzona- mój ojciec ma identyczny problem. Zatem będzie tylko gorzej jeśli nic z tym nie zrobię bo mój organizm już 24 lata jest osłabiony wiecznym nieżytem zatok
zawszezielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 15:52   #4368
aniakrawczyk1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Artur Zawisz - operacja nosa

Hey

Ja miałam tydzień temu operacje nosa o Zawiszy - Powiem tak !! zdecydowanie NIIIEEEE POLECAM doktor nie dość ze nie poprawił mojego nosa to jeszcze go pokiereszował i powiedział że to ja jestem winna bo się ruszałam podczas zabiegu....... Nie polecam doktora nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii ponieważ jak byłam w klinice doktora to poznałam jeszcze jedną koleżanke która również nażekała na zabieg korekcji nosa.... czyżby to już ten wiek ?? napewno tego tak nie zostawie a sprawa trafi do sądu
aniakrawczyk1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:50   #4369
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez daisy991 Pokaż wiadomość
Ghost19 dziękuję za odpowiedź

Robiłaś zabieg w Medicoverze? Jak zniosłaś narkozę?
Cieszę się, że jesteś już po wszystkim i do tego zadowolona zazdroszczę

Pozdrawiam
W Lasermedzie. Narkoza to moja ulubiona część wszystkich operacji Znoszę świetnie, odpływam jakby w przepaść, a później się budzę jak po dobrze przespanej nocy Każdy inaczej, ale nie ma co się bać
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 22:57   #4370
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny, ja mysle nad operacja noska- nie mam co prawda zadnego wielkiego garba, czy charakterystycznego nosa, ale po prostu jest za duzy i za dlugi do mojej buzi i mniejszy bylby idealny i twarz by wyladniala zdecydowanie. Dodam ze mialam juz ok. 10 lat temu operacje w szpitalu przegrody nosa- tak zeby lepiej mi sie oddychalo, tylowo laryngologiczne oraz zabieg odwarstwiania sluzowki nosa aby wyciac naczynia na jakis czas. Nawracaly mi krwotoki z nosa ale im jestem starsza-teraz 28 lat-tym mniej, w sumie wcale teraz.Czy to jest przeciwskaazanie do operacji? I czy polecacie dr. szczyta?
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:13   #4371
Carpediem010180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Przeczytalam caly watek i widze ze malo osob skarzy sie na zapchany nos - jestem w 4 dobie po zabiegu i nie moge spac, mam ataki paniki i probuje cos z tego nosa wyskrobac by lekko sie oddychalo, ale krew jest zaschnieta i boje sie uszkodzic naczynka... Macie jakies metody??? Po ilu dniach pozbede sie tego okropnego uczucia zapchanego nosa??? Ktos napisal wczesniej ze mozna czyscic oliwka za pomoca patyczka kosmetycznego, czy jest to wskazane juz w 4 dobie???
Carpediem010180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:29   #4372
niesia1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 55
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Carpediem010180 Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek i widze ze malo osob skarzy sie na zapchany nos - jestem w 4 dobie po zabiegu i nie moge spac, mam ataki paniki i probuje cos z tego nosa wyskrobac by lekko sie oddychalo, ale krew jest zaschnieta i boje sie uszkodzic naczynka... Macie jakies metody??? Po ilu dniach pozbede sie tego okropnego uczucia zapchanego nosa??? Ktos napisal wczesniej ze mozna czyscic oliwka za pomoca patyczka kosmetycznego, czy jest to wskazane juz w 4 dobie???
Nie przejmuj się, zatkany nos to norma np. przez opuchliznę. Ja jestem kilka miesięcy po op. i są dni kiedy nie mogę oddychać. Nos należy czymś nawilżyć wydaje mi się, że oliwka będzie bardzo dobra. Najlepiej zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj, każdy ma swoje sposoby.
niesia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 22:51   #4373
Carpediem010180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny - zastanowcie sie 3 razy zanim podejmiecie decyzje o operacji nosa!!! Ja jestem w 9 dobie po operacji i ciagle cos nowego sie pojawia. Najpierw pulsujacy bol (ktory nie powinien sie pojawic - wedlug lekarza), nastepnie stan zapalny w nosie (tuz przy wylocie) i znowu bol nie do zniesienia (jak przy bolu zeba). Naprawde gdybym wiedziala ze to tak bedzie nigdy bym sie nie zdecydowala - to jest moja pierwsza i ostatnia operacja!!!!! Nigdy wiecej!!!! Pokochajcie sie takie jakie jestescie - kazda z Was jest piekna na swoj sposob - i nie warto marnowac chociazby jednego dnia w zyciu, a tym bardziej z takiego powodu!!! Pozdrawiam i zycze madrych wyborow.
Carpediem010180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 23:47   #4374
izahalik
Przyczajenie
 
Avatar izahalik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 15
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Mnie zawsze zastanawia jak długi jest czas rekonwalescencji, może mi powiecie dziewczyny? I jak myślicie, czy w wieku 20 lat korekta nosa jest wskazana? Bo odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problem z moim nosem. Co prawda ostatnimi czasy jakoś coraz bardziej go toleruję, ale gdy tylko przyjcie gorszy dzień jest on moim przekleństwem. Mam niewielki garbek, naprawdę małe wzniesienie, ale ogólnie mam bardzo szczupłą twarz i widoczne kości policzkowe, przez co wydaję mi się, że ten nos po prostu tylko za bardzo...wyostrza to wszystko. Jednak nurtuje mnie wiele- począwszy od kosztów, poprzez przebieg operacji i na czasie rekonwalescencji kończąc. Jakby to wyglądało np 3 tygodnie po? Dałoby się w ogóle wyjść z domu z tym, a co więcej pracować? Sama pracuje jako asystentka pielęgniarki i dużo się schylam itp, a wiadomo jak to na nos działa...
izahalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 17:37   #4375
PETRA77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: korekta nosa, prosze o pomoc!

Moja przyjaciółka robiła korektę nosa u dr Małgorzaty Kuźlan w Polanicy Zdrój, jest bardzo zadowolona z efektów końcowych. Zresztą ja też się operowałam (nie nos) u Pani doktor i szczerze polecam.
Pozdrawiam
PETRA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:24   #4376
PETRA77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez karolka787 Pokaż wiadomość
Witajcie! Zastanawiam się od dawna nad korekcją mojego garbatego nosa. Umówiłam się na konsultacje w Weiss Klinik - czy ktoś z Was zna tę klinikę, miał wykonywany tam zabieg? Jestem umówiona z dr Giedrojciem - światowy jakiś chirurg plastyczny, od niedawna jest w Weiss Klinik. Będę wdzięczna za wszelkie informacje, dzięki
Ja osobiście poleciłabym Ci umówienie się z jeszcze z jakimś specjalistą wtedy sama zobaczysz jaki specjalista ma dobre podejście, będziesz miała porównanie co do konsultacji. Jak chcesz to mogę Ci kogoś polecić zależy tylko w jakim mieście będzie dla Ciebie najbliżej.Pozdrawiam
PETRA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:23   #4377
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez izahalik Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zastanawia jak długi jest czas rekonwalescencji, może mi powiecie dziewczyny? I jak myślicie, czy w wieku 20 lat korekta nosa jest wskazana? Bo odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam problem z moim nosem. Co prawda ostatnimi czasy jakoś coraz bardziej go toleruję, ale gdy tylko przyjcie gorszy dzień jest on moim przekleństwem. Mam niewielki garbek, naprawdę małe wzniesienie, ale ogólnie mam bardzo szczupłą twarz i widoczne kości policzkowe, przez co wydaję mi się, że ten nos po prostu tylko za bardzo...wyostrza to wszystko. Jednak nurtuje mnie wiele- począwszy od kosztów, poprzez przebieg operacji i na czasie rekonwalescencji kończąc. Jakby to wyglądało np 3 tygodnie po? Dałoby się w ogóle wyjść z domu z tym, a co więcej pracować? Sama pracuje jako asystentka pielęgniarki i dużo się schylam itp, a wiadomo jak to na nos działa...
Nie miałam co prawda piłowanego garbka, ale miałam łamany nos, nastawiany itd i po tygodniu, zaraz po ściągnięciu gipsu mogłam się pokazać ludziom i nic nie było widać Przez tydzień gdy nosiłam gipsy smarowałam się nagminnie wiele razy dziennie żelem na siniaki, aby szybko poznikały i po tygodniu nie było śladu po nich. Myślę, że trzy tygodnie dla poprawnie wykonanego zabiegu i przebytej rekonwalescencji to max
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:56   #4378
PETRA77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Karolka787 ten doktor z którym się umówiłaś faktycznie jest znany . Ja jednak polecam Polanice Zdrój są tam super specjaliści jak dr Małgorzata Kuźlan i dr Łątkowski, codziennie operują prywatnie i w klinice na NFZ. Koszt wizyty prywatnej to 100zł-150zł moja przyjaciółka tam robiła i jest bardzo zadowolona z efektu .
Pozdrawiam

Edytowane przez PETRA77
Czas edycji: 2012-10-23 o 22:31
PETRA77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 00:59   #4379
WielkiShoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 159
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Natknelam sie przypadkiem na ten watek i stwierdzilam,ze moze i ja powinnam sie w koncu odwazyc na operacje nosa ( jest za dlugi ;/ ) Myslalam o doktorze Skupinie...
Niestety studia ... brak gotowki ;/
Czy ktoras z Was placila moze w systemie ratalnym? jak to wyglada i czy warto ? Czy moze lepiej jakos uzbierac pieniadze ? Jakie to sa koszta mniej wiecej ?

Gratuluje nowych noskow
Jakbyscie mogly pokazac zdjecia przed i po - bylabym wdzieczna

Strasznie sie boje na sama mysl o narkozie,nie znosze lekarzy,szpitali itd
WielkiShoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 06:11   #4380
Jask
Raczkowanie
 
Avatar Jask
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 57
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez WielkiShoe Pokaż wiadomość
Natknelam sie przypadkiem na ten watek i stwierdzilam,ze moze i ja powinnam sie w koncu odwazyc na operacje nosa ( jest za dlugi ;/ ) Myslalam o doktorze Skupinie...
Niestety studia ... brak gotowki ;/
Czy ktoras z Was placila moze w systemie ratalnym? jak to wyglada i czy warto ? Czy moze lepiej jakos uzbierac pieniadze ? Jakie to sa koszta mniej wiecej ?

Gratuluje nowych noskow
Jakbyscie mogly pokazac zdjecia przed i po - bylabym wdzieczna

Strasznie sie boje na sama mysl o narkozie,nie znosze lekarzy,szpitali itd

Hej! Ja również jestem studentką i długo się wahałam zanim podjęłam ostateczną decyzję. W końcu jednak zdecydowałam się na Dr Skupina. W ostatnie wakacje udało mi się wyjechać za granicę i zarobiłam trochę kasy, więc mogę sobie wreszcie pozwolić na to. Może niektórzy pomyślą, że to strata pieniędzy, że mogłabym to wydać na coś innego, ale ta sprawa jest dla mnie tak ważna, że wszystko inne schodzi na drugi plan teraz... Myślę, że tylko osoby, które są w tej samej sytuacji mogą mnie zrozumieć.
Jeżeli chodzi o Dr Skupina, to nie wiem czy można zapłacić w systemie ratalnym, myślę że raczej nie. Na 2 tygodnie przed zabiegiem trzeba wpłacić przedpłatę - 1000 zł. A w dniu zabiegu resztę.
Mam już termin na 13 grudnia i odliczam dni! Nie mogę się już doczekać. Trochę się boję jak wyjdzie, ale teraz już napewno się nie wycofam...

pozdrawiam
Jask jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.