Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 18:18   #3721
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
A i znalazłam jeden w którym dziewczyna ma podobną sytuację jak ja potrafi naturalnie uzyskać prostą taflę i fale więc także korzystam z jej doświadczeń
Jaka to? Pochwal się też chcę taflę
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 18:43   #3722
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
(...)
Jestem już na pielęgnacyjnym dla zakręconych, dziewczyny sklasyfikowały jako fale Wątki FaQ i Pigułkę przestudiowałam , powoli też co nieco się rojaśnia w głowie więc czytam , zgłębiam tajniki , może mało piszę ale praktykuję , testuję i co najbardziej pocieszające - widzę efekty ... tż, stwierdził że się uzależniłam od tego forum ale i od kilku blogów A i znalazłam jeden w którym dziewczyna ma podobną sytuację jak ja potrafi naturalnie uzyskać prostą taflę i fale więc także korzystam z jej doświadczeń
Podasz adres bloga?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 20:45   #3723
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
No ja mam własnie nawrót włosomaniactwa, gdyby nie magisterka którą muszę w turbotempie napisać, to bym siedziała po uszy w składach masek. Przez dłuzszy czas spisywałam swoje obserwacje co do włosów i tego, jak na nei działają poszczególne odżywki, ta metoda też działa. A od sluchania na temat włosów są nie TŻci (przy całej sympatii do nich i docenieniu, że słuchają) a inne kobiety na wizażu.
Ja kombinuję jeszcze nie zapisuję bo, testuję wszystko co udało mi się dopaść szczególnie oleje ale jak cała zabawa się rozszerzy to pewnie zacznę sobie zapisywać by się nie pogubić A co do tematu "włosowego wygadywania się " to fakt , wizaż trochę mojego TŻa odciąży I w sumie to strasznie fajna sprawa , że jest takie miejsce i tak wiele osób które o tych kudłatych sprawach lubią pogawędzić

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Jaka to? Pochwal się też chcę taflę
Obecnie trwa reanimacja moich kudełków , bo przez kilka lat były dość upiornie traktowane wszelkimi możliwymi krzywdzącymi zabiegami więc na tą chwilę staram się doprowadzić je do stanu w którym będę mogła pozbyć się tego co najbardzej zniszczone . I daleko mi zarówno do tafli jak i do loczków obecnie.
Talfę podobnie jak i po wygnieceniu- ładny skręt , byłam w stanie uzyskać kilka lat temu będąc jeszcze posiadaczką naturalnych zdrowych i długich włosów i co ciekawe dbanie o nie w tamty czasie nie było moim priorytetem a wręcz były pozostawione praktycznie same sobie. Fakt był to czas kiedy kontakt z lokówką czy prostownicą miały raz czy dwa do roku Ale poza pierwszym lepszym drogeryjnym szamponem i co jakiś czas odżywką i względnie średnią suszarką z niczym innym praktycznie kontaktu nie miały.
Także może przyjdzie moment kiedy ta tafla znów się pojawi ale pewnie długi czas upłynie zanim to sie stanie , ponieważ najpierw muszą podrosnąć bym mogła jakoś sensowie obciąć ( i hodować już względne naturalki ew. farbować jakoś delikatnie) a potem rosnąć by ta tafla była widoczna.
Teraz wkleiłam zdjęcia koszmarku obecnego na forum pielęgnacji w tym poście : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1694 fota robiona kilka dni temu .


Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Podasz adres bloga?
http://beautyhairandfashion.blogspot...nicy-moje.html

I taki efekt skrętu kiedyś byłam w stanie uzyskać wygniataniem , a taflę po czesaniu wymytych grzebieniem na mokro przy pomocy odrzywek b/s ale skłamałabym jak bym powiedziała że pamiętam jakich... na peno zwykłe drogeryjne bo tylko takie kosmetyki kupowałam.
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-

Edytowane przez KarlaN
Czas edycji: 2012-10-27 o 20:53
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 21:05   #3724
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
(...)
http://beautyhairandfashion.blogspot...nicy-moje.html

I taki efekt skrętu kiedyś byłam w stanie uzyskać wygniataniem , a taflę po czesaniu wymytych grzebieniem na mokro przy pomocy odrzywek b/s ale skłamałabym jak bym powiedziała że pamiętam jakich... na peno zwykłe drogeryjne bo tylko takie kosmetyki kupowałam.
Dziękuje.
Cudowne ma włosy właścicielka bloga.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 21:07   #3725
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dziękuje.
Cudowne ma włosy właścicielka bloga.
Zgadzam się z Tobą w 100%, i tym bardziej żałuję że zamiast dbać o włosy i teraz cieszyć się zdrowymi i ładnymi , tak swoje skatowałam
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 21:23   #3726
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100%, i tym bardziej żałuję że zamiast dbać o włosy i teraz cieszyć się zdrowymi i ładnymi , tak swoje skatowałam
Tylko co od razu mi się rzuciło w oczy to szampony z silikonami. Ja wolę w szamponach ich unikać.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 21:32   #3727
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Tylko co od razu mi się rzuciło w oczy to szampony z silikonami. Ja wolę w szamponach ich unikać.
Ja testuję narazie na sobie metodę mycia odżywką. Myję codziennie , ponieważ mam teraz czas to codziennie nakładam jakiś olej i bardzo mi podpasowała ta metoda mycia odżywką bo oleje także świetnie się zmywają.
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 22:29   #3728
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Ja testuję narazie na sobie metodę mycia odżywką. Myję codziennie , ponieważ mam teraz czas to codziennie nakładam jakiś olej i bardzo mi podpasowała ta metoda mycia odżywką bo oleje także świetnie się zmywają.
A jakiej do mycia używasz używasz? Juz od 2 miesięcy inaczej dbam o włosy, ale póki co odżywką umyłam włosy raz - i miałam mieszane uczucia co do tego. Ale parę razy jeszcze spróbuję, moze to kwestia techniki. Albo własnie innej odżywki.
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:36   #3729
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
A jakiej do mycia używasz używasz? Juz od 2 miesięcy inaczej dbam o włosy, ale póki co odżywką umyłam włosy raz - i miałam mieszane uczucia co do tego. Ale parę razy jeszcze spróbuję, moze to kwestia techniki. Albo własnie innej odżywki.
U mnie trochę to trwa tzn: myję raz ale trwa to dość długo bo delikatnie ale dokładnie masuję skalp i włosy. Używam do tego maski cece z algami , lub odżywki z tej samej serii. I w moim przypadku efekt tego jest bardzo dobry. ( a oleji nie szczędzę ) Początkowo zmywałam Omo biowaxem ( szamponem) po środku, ale po pierwszym sprawdzeniu efektu po samej odżywce zaskoczona stwierdziłam że mnie ona w zupełności wystarcza Te odżywki nie są w 100% zgodne z cg ale mnie bardzo odpowiadają i przynajmniej do końca listopada z nimi zostanę później poszukam czegoś zgodnego z cg do przetestowania.
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 23:28   #3730
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
U mnie trochę to trwa tzn: myję raz ale trwa to dość długo bo delikatnie ale dokładnie masuję skalp i włosy. Używam do tego maski cece z algami , lub odżywki z tej samej serii. I w moim przypadku efekt tego jest bardzo dobry. ( a oleji nie szczędzę ) Początkowo zmywałam Omo biowaxem ( szamponem) po środku, ale po pierwszym sprawdzeniu efektu po samej odżywce zaskoczona stwierdziłam że mnie ona w zupełności wystarcza Te odżywki nie są w 100% zgodne z cg ale mnie bardzo odpowiadają i przynajmniej do końca listopada z nimi zostanę później poszukam czegoś zgodnego z cg do przetestowania.
Hm hm. To też powalczę z tymi odżywkami - próbowałam z pokrzywową Naturią od Joanny, chyba spróbuje jutro jeszcze raz. Btw, ona jest zgodna z CG, nie musisz daleko szukać.
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 07:42   #3731
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny, a czy nie zauważyłyście przyśpieszenia porostu po szamponie z Alterry biotyna i kofeina? Bo mi jakoś tak się wydawało, chyba że to jakiś omam
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 08:58   #3732
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Na wysuszenie skalpu po wcierkach alkoholowych dobry jest żel aloesowy. Ja mam flos lek z panthenolem. Rano wcieram seboradin lub inna wcierkę z alko, a po południu żel aloesowy, który łagodzi-również włosy przy nasadzie, a dodatkowo super działa jako stylizator fryzury
Ja mam ciągle jakby łupież od Seboradinu, czyli coś tam trochę wysusza/podrażnia ale tego jest niewiele więc dalej stosuję ale to o czym piszesz myslę że by mi się przydało

To jest to co stosujesz w głowę ?
Flos Lek, Hand Care, Pielęgnacyjno-odżywczy krem do rąk i paznokci z olejem rycynowym, witaminą E i D-pantenolem

Bo nie słyszałam by wcierać krem ale on ma świetny skład - taki że może przyspieszyć porost włosów.


Chyba że to to: Flos Lek, Żel aloesowy do skóry suchej

Mała analiza składu:
Aqua - woda
Propylene Glycol - nawilżacz i tzw promotor przenikania, co oznacza ułatwianie działania innym substancjom - ze względu na tę zdolność glikol propylenowy może być drażniący
Aloe Arborescens Leaf Extract - wyciąg z liści aloesu drzewiastego, nawilża i łagodzi podrażnienia
Panthenol - prowitamina B5, nawilża i łagodzi
Triethanolamine - regulator pH
Carbomer - zagęszcza i zwiększa lepkość
Methylchloroisothiasolino ne - konserwant o możliwym działaniu drażniącym, dopuszczalne maksymalne stężenie w gotowym produkcie to 0,0015%
Methylisothiasolinone - konserwant o dozwolonym stężeniu 0,01%

Skład pomimo że prosty, aż taki fajny nie jest. Może podrażnić glikol propylenowy i dwa konserwanty, które są gorsze niż parabeny, na które jest teraz dziwna nagonka. Poza tym nie ma tu żadnego emolientu, substancji filmotwórczej. A z nawilżaczami jest tak, że niezabezpieczone emolientem mogą narobić więcej szkody niż pożytku, ściągnąć i wysuszyć skórę. Poza tym szybko wtedy "uciekają".



I gdzie kupujesz?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-10-28 o 09:02
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 09:09   #3733
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Hm hm. To też powalczę z tymi odżywkami - próbowałam z pokrzywową Naturią od Joanny, chyba spróbuje jutro jeszcze raz. Btw, ona jest zgodna z CG, nie musisz daleko szukać.
Narazie napaliłam się na Kallos Latte , lub Mrs. Potter's z aloesem , ale siedzę na wątku u zakręconych " na przeanalizowanych kosmetykach " i podczytuję
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-

Edytowane przez KarlaN
Czas edycji: 2012-10-28 o 09:11
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 10:36   #3734
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Narazie napaliłam się na Kallos Latte , lub Mrs. Potter's z aloesem , ale siedzę na wątku u zakręconych " na przeanalizowanych kosmetykach " i podczytuję
Tak, ta lista to podstawa - powinnam ją sobie wreszcie wydrukoać i nosić ją w portfelu. ;D

Tasiax: Używałam, ale chyba nei zauważyłam jakiegoś spektakularnego przyrostu. A szkoda...
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 10:49   #3735
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Skończyłam dziś Jantar. Odczekam parę dni i spróbuję przetestować tą wcierkę z olejkiem rozmarynowym. Ciekawe czy podziała?

W ogóle to mam jakieś dziwne te włosy. W dniu umycia są puszyste a dobrze wyglądają dopiero na 2-3/4 dzień kiedy już przetłuszcza się skóra głowy i trzeba je znowu myć. Eh..
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:07   #3736
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
W ogóle to mam jakieś dziwne te włosy. W dniu umycia są puszyste a dobrze wyglądają dopiero na 2-3/4 dzień kiedy już przetłuszcza się skóra głowy i trzeba je znowu myć. Eh..
A używasz odżywki b/s? Bez tego żadne falowane/kręcone włosy nie będą dobrze wyglądały
U mnie najlepiej się to sprawdza kiedy nakładam tą odżywkę (zielony krem z Biedry BeBeauty) już na suche włosy, a potem zaplatam warkocz na całą noc
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:11   #3737
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A używasz odżywki b/s? Bez tego żadne falowane/kręcone włosy nie będą dobrze wyglądały
U mnie najlepiej się to sprawdza kiedy nakładam tą odżywkę (zielony krem z Biedry BeBeauty) już na suche włosy, a potem zaplatam warkocz na całą noc
Tak, używam. Zielonej herbaty z Joanny i Intensywnego koloru z Ziaji. No właśnie u mnie chyba jest problem z tym, że ja nie chcę sobie uświadomić, że mam falowane włosy, tylko dążę do tego aby były proste. Muszę do tego dorosnąć.

A czy ten krem z Biedronki w końcu wycofali? Bo gdzieś mi się obiło o uszy? ;]
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/

Edytowane przez izus1990
Czas edycji: 2012-10-28 o 11:13
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:20   #3738
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Tak, używam. Zielonej herbaty z Joanny i Intensywnego koloru z Ziaji. No właśnie u mnie chyba jest problem z tym, że ja nie chcę sobie uświadomić, że mam falowane włosy, tylko dążę do tego aby były proste. Muszę do tego dorosnąć.

A czy ten krem z Biedronki w końcu wycofali? Bo gdzieś mi się obiło o uszy? ;]
Mi się moje naturalne fale nie podobają, więc zaplatam zawsze warkocz a że się falować lubią to mam równe falki od mycia do mycia.

A no wycofali. Ale są jeszcze Biedronki gdzie można go kupić
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:26   #3739
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Mi się moje naturalne fale nie podobają, więc zaplatam zawsze warkocz a że się falować lubią to mam równe falki od mycia do mycia.

A no wycofali. Ale są jeszcze Biedronki gdzie można go kupić
No tak, warkocz pomocny Dziękuję, w takim razie muszę się za nim rozejrzeć u siebie.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 11:26   #3740
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Który krem z Biedronki? Ten zielony?
Ja go użyłam parę razy na włosy, ale jednak wolę go do rąk


W celu przyspieszenia porostu stosuję obecnie Joaśkę. Na zapas zamówiłam także 2x Radical ampułki oraz 2x Jantar
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:35   #3741
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Który krem z Biedronki? Ten zielony?

W celu przyspieszenia porostu stosuję obecnie Joaśkę. Na zapas zamówiłam także 2x Radical ampułki oraz 2x Jantar
Z tego zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.

Ja jakoś do tej pory miałam opory przed wcierkami, ale znam jeden sklep gdzie można kupić stacjonarnie Jantar. Następna wizyta w nim i jest mój
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:39   #3742
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Z tego zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.

Ja jakoś do tej pory miałam opory przed wcierkami, ale znam jeden sklep gdzie można kupić stacjonarnie Jantar. Następna wizyta w nim i jest mój
Mam jeszcze cały ten krem
Dokupię bawełniane rękawiczki i zacznę nawilżać dłonie, bo zimą zawsze mam kłopot.

Ja stacjonarnie też mam gdzieś Jantar, ale trochę mi nie po drodze, no i jest drożej A skoro te ampułki biorę, to i Jantar przy okazji. Joaśka niestety była niedostępna, jak i Saponics i Aloevit (który chciałam wypróbować)
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:51   #3743
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ja stacjonarnie też mam gdzieś Jantar, ale trochę mi nie po drodze, no i jest drożej A skoro te ampułki biorę, to i Jantar przy okazji. Joaśka niestety była niedostępna, jak i Saponics i Aloevit (który chciałam wypróbować)
A ja się właśnie powinnam wstrzymywać przed kolejnymi zakupami no ale jak się okazja kupienia Jantara natrafi to grzechem byłoby nie skorzystać. Zwłaszcza, że mój przyrost 1 cm na 3 miesiące jakiś wybitny nie jest
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-10-28 o 11:52
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:31   #3744
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Test Rzepy rozpoczęty po 3 aplikacjach.
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:42   #3745
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ja mam ciągle jakby łupież od Seboradinu, czyli coś tam trochę wysusza/podrażnia ale tego jest niewiele więc dalej stosuję ale to o czym piszesz myslę że by mi się przydało

To jest to co stosujesz w głowę ?
Flos Lek, Hand Care, Pielęgnacyjno-odżywczy krem do rąk i paznokci z olejem rycynowym, witaminą E i D-pantenolem

Bo nie słyszałam by wcierać krem ale on ma świetny skład - taki że może przyspieszyć porost włosów.


Chyba że to to: Flos Lek, Żel aloesowy do skóry suchej

Mała analiza składu:
Aqua - woda
Propylene Glycol - nawilżacz i tzw promotor przenikania, co oznacza ułatwianie działania innym substancjom - ze względu na tę zdolność glikol propylenowy może być drażniący
Aloe Arborescens Leaf Extract - wyciąg z liści aloesu drzewiastego, nawilża i łagodzi podrażnienia
Panthenol - prowitamina B5, nawilża i łagodzi
Triethanolamine - regulator pH
Carbomer - zagęszcza i zwiększa lepkość
Methylchloroisothiasolino ne - konserwant o możliwym działaniu drażniącym, dopuszczalne maksymalne stężenie w gotowym produkcie to 0,0015%
Methylisothiasolinone - konserwant o dozwolonym stężeniu 0,01%

Skład pomimo że prosty, aż taki fajny nie jest. Może podrażnić glikol propylenowy i dwa konserwanty, które są gorsze niż parabeny, na które jest teraz dziwna nagonka. Poza tym nie ma tu żadnego emolientu, substancji filmotwórczej. A z nawilżaczami jest tak, że niezabezpieczone emolientem mogą narobić więcej szkody niż pożytku, ściągnąć i wysuszyć skórę. Poza tym szybko wtedy "uciekają".



I gdzie kupujesz?
Mam ten drugi-do skóry suchej. Mój skalp nie jest taki wrażliwy-w zasadzie chyba wcale. Mi nie powoduje podrażnień. Stosuje go głównie ze względu na te włosy u nasady, bo wiadomo wcierka zawsze na nie skapnie No i jako stylizator, bo fajnie unosi kłaczki, a i na skórze takie super uczucie chłodku.....mi odpowiada bardzo. No i przede wszystkim nie jest tłusty i nie trzeba myć zaraz po nim włosów / ja myje co drugi dzień, ale nie ze względu na przetłuszczenie, bo takiego nie mam, ale lubie świeże włosiska)))/. Kupuje żel w aptece.
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem

Edytowane przez czarnaaa33
Czas edycji: 2012-10-28 o 18:43
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:37   #3746
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
SEboradin Lotion

a który kolor? czerwony czy zółty?
czerwony, żółtego nigdy nie miałam
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 00:17   #3747
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziś pierwszy dzień z CP.
Łykam po 3 tbl dziennie.


co do tego kremu FlosLek - nigdy nie zdecydowałabym się na taki eksperyment. już nie chodzi o to, że on jest do rąk przeznaczony, tylko skoro jednak nikt jeszcze nie wypróbował to..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 10:46   #3748
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Skończyłam dziś Jantar. Odczekam parę dni i spróbuję przetestować tą wcierkę z olejkiem rozmarynowym. Ciekawe czy podziała?

W ogóle to mam jakieś dziwne te włosy. W dniu umycia są puszyste a dobrze wyglądają dopiero na 2-3/4 dzień kiedy już przetłuszcza się skóra głowy i trzeba je znowu myć. Eh..
A mogłabym wiedzieć co to za wcierka? Ostatnio kupiłam olejek rozmarynowy i zastanawiam się z czym go używać
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 13:54   #3749
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
A mogłabym wiedzieć co to za wcierka? Ostatnio kupiłam olejek rozmarynowy i zastanawiam się z czym go używać
Wcierka to połączenie olejku rozmarynowego, octu jabłkowego i wody. Taki spray ma wpływać na porost włosów, zmniejszenie przetłuszczania i wypadania, blask itp.. Więcej informacji jest na blogu Aliny Rose. Tutaj link: http://www.alinarose.pl/2012/10/diy-...niu-wosow.html Postanowiłam zaryzykować A w jakiej cenie jest olejek rozmarynowy?
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 15:19   #3750
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dzięki Ja kupiłam w aptece za 7 zł
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.