Walczymy o nasze marzenia! cz.4 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 15:22   #2821
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

KOTEK WITAJ KOCHANEK MAM PODOBNIE JAK TYTYLKO ZE JA MAM tak arazie z 1 mysza a jak przyjdzie drugie to bede mogla skopiowac twoj wpismimo wszystko bedzie ok masz 2 dziewzyny rosna ladnie i niedlugo odpoczniesz jak podrosna
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 15:38   #2822
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
niedlugo odpoczniesz jak podrosna
taaaaaa..... jeszcze tylko jakieś 18 lat i obie pójdą na swoje to wtedy odpocznę n chyba, ze mi podrzucą gromadkę wnuków to z odpoczynku nici
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:02   #2823
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
niestety nie całkiem naturalnie. Tzn naturalnie, ale po długim poszukiwaniu przyczyny niepowodzeń, stymulacji, laparoskopii. Już byliśmy nastawieni na inseminację, ale okazało się, że trzeba było przepchać jajowody i w pierwszym cyklu po laparoskopii zaszłam w ciążę
I mam nadzieję, że na drugie dziecko nie będziemy musieli tyle czekać. W każdym razie w razie gdyby nie udało się bez pomocy medycyny, wiemy już co mamy robić
Rozumiem, najważniejsze, że się udało
Ja też mogę znieść wszystko, byle w końcu zobaczyć II kreski

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Witam z kawką

A u nas dziś roczek!!! Rok temu o tej porze... nie będę kończyć, najważniejsze że dotrwałam 16:05

Właśnie uszyłam opaskę mojej małej księżniczce, bo nie mogłam nic w sklepie trafić pasującego

I zostawiam od naszej rocznej dziewuszki dla starających się cioć
Za każdy miesiąc jeden fluidek
Wszystkiego najlepszego dla córeczki, niech rośnie silna i zdrowa

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość

a staranka musze przyznac ze nie sa zlechociaz czasem juz nie mialam sil po roku juz nie bylo mi za wesolo ale jaka fascynacja jak sie juz udalo!
Haha ja się podpisuję, tez czasami brak sił a działać trzeba

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
przyznaję, ze podczytuję w miarę regularnie ale na pisanie na ogół już czasu brak - Kinga ma masę nauki a leń jest przeokropny więc codziennie mam z nią armagedon, Izul to diabeł wcielony, wszędzie jej pełno i tylko patrzy co by nabroić i narozrabiać nie wyrabiam już nią czasami
Męża całymi dniami nie ma w domu bo albo jest w delegacji albo wraca dopiero późnym wieczorem, często jak dzieci już śpią więc jestem z tym wszystkim praktycznie sama... ech...

wszystkie dziewczynki które nawiedził ten wstrętny małpiszon i zaciskam mooocne za kolejne cykle - oby do końca roku każda ujrzała II na teście

Ps. mieszankę ziołową O.Sroki nr 3 można pić razem z tż-tem bo wzmacnia też "białą armię" my piliśmy razem i udało się po miesiącu stosowania
Witaj
Chyba skosztuję tych ziół
A od którego dnia cyklu zaczyna się picie? I jak długo?
Ja mam 3dc, zanim zamówię na allegro to będzie z 8dc...
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:07   #2824
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

tincia, wszystkiego najlepszego dla Córeczki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 19:46   #2825
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość

Witaj
Chyba skosztuję tych ziół
A od którego dnia cyklu zaczyna się picie? I jak długo?
Ja mam 3dc, zanim zamówię na allegro to będzie z 8dc...
Ja kupowałam w sklepie zielarskim i sama w domu mieszałam
pije się od 1dc albo przez cały cykl i wtedy po 3 cyklach trzeba zrobić 1 cykl przerwy albo tylko do owu i wtedy przerwa nie jest konieczna.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Tincia wszystkiego naj... dla malutkiej



u nas za niecałe 3 tygodnie będą 2 urodzinki
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:50   #2826
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

tincia najlepszego dla corci

irmusia przystojniacha z Twojego synka

paula kiedy będzie coś wiadomo?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:59   #2827
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

libra nie poddawaj się,ale rozumiem smutek i żal
a ziółka możesz spróbować ,zaszkodzić nie zaszkodzą,a mogą pomóc.Mi akurat ani nie zaszkodziły,ani nie pomogły,ale dużo opinii jest dziewczyny po ziółkach zachodzą.Pije się od 1dc,ale jak dojdą poźniej to nic się nie stanie
tincia wszystkiego co najlepsze dla córci
Irmusia cudnego masz synka,a brak czasu to zrozumiałe
kotek fajnie,że się odzywasz,oj to nerwy masz na pewno na starszą córkę,mój brat też leniwy do nauki, od początku i tak ma do teraz i wiem ile to nerwów kosztuje.A młodsza diabeł,może kiedyś z anieleje i tak cię podziwiam,ja przy moim łobuzie ledwo daje radę.
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 08:39   #2828
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Witam po dlugim 9dla mnie) weekendzie
Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...zapijam smutki...dosłownie
Rano jedna kreska...ryk!
W pracy dostałam @ ...ryk!
mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i z nowa nadzieją podchodzisz do kolejnego cyklu...
Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Nadia dzięki.
Dziewczyny, może to głupie, ale rozważamy z mężem kupno pieska...Yorkshire Terriera, ma może któraś z mas tą rasę?
P.S. Tak z innej beczki
Ja na rasach tez się nie znam, ale jeśli chodzi w zakup psa, to ja bym sie wstrzymała...
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Posyłam Wam mojego kochanego fluidka
Ślicznego masz synka
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
libra bedzie dobrze dopiero 9 cykl ja wiem jak sie czujesz ale jesze spokojnie do roku mozesz probowac i sie nie martwic
Chciałabym tak podchodzić do tematu i choć wiem, że to prawda to mimo wszystko jakoś nie potrafię...
Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Witam z kawką

A u nas dziś roczek!!! Rok temu o tej porze... nie będę kończyć, najważniejsze że dotrwałam 16:05
Wszystkiego naj...! dla Solenizantki!

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
I zostawiam od naszej rocznej dziewuszki dla starających się cioć
Za każdy miesiąc jeden fluidek
Jeden podebrałam....

Hej Dra milo, że wpadasz
witam równiez Kotka

U nas weekend minął zdecydowanie za szybko Wprawdzie pogoda dopisała (czyt. : nie padało) 1 listopada, więc udało się wszystkie groby odwiedzić... Byłam w kinie na Bondzie - jak dla mnie oki, ale bez rewelacji Za to polecam film "Dziewczyna z tatuażem" - naprawdę mocny film, zrobil na mnie wrażenie
W sobote byl;am na zakupach i w końcu zakupiłam czapkę...średnio jestem zadowolona ale na prawde n ic mi nie pasowało... więc wzięlam co było... o taka w kolorze białym http://www.stradivarius.com/webapp/w...wym%2Bbrzegiem
W niedziele byłam na spacerku na morzem - calkiem przyjemnia pogoda i sie fajnie przewietrzyliśmy

No a teraz kolejny tydzień przed nami...
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:58   #2829
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

mi już kilka osób mówiło, ze Yorki to z natury raczej wredne stworzonka i przy małych dzieciach raczej odpadają - no ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia podobne opinie o jamnikach słyszałam...
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:28   #2830
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Yolanda kciuki zacisniete

a ja miałam o tych yorkach napisać,a zapomniałam.
Pies to jest obowiązek,nie zabawka,zanim się podejmie decyzje warto ją nawet z tysiac razy przemyslec.
Co do yorków mam podzielone zdanie,moja sis ma 2 i są bardzo różne,ale ludzie też mają różne charaktery.Jeden z nich bywa czesto u nas "wakacje" i jak Rafi się rodził akurat był i niby pies się nie zmienił,ale ja Rafi dorastał zaczął raczkować warczał i trzeba było uważać,aby nie ugryzł.Teraz przy nabytku drugiego yorka rzadko tu bywają.Ale ten pierwszy nadal ostrożnie trzeba podchodzić,ale za to ten drugi lubi się z Rafałem bawić.Nie wiem jakby miec psa na stałe,ale na pewno też dużo zależy od psa,a jaki się trafi to nigdy nie wiadomo.
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 16:44   #2831
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Witam dziewczyny

Kotuś fajnie, że się odezwałaś
Małe Łobuziarki masz w domu ale na pewno są przekochane Buziaki dla Was

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
A u nas dziś roczek!!! Rok temu o tej porze... nie będę kończyć, najważniejsze że dotrwałam 16:05

I zostawiam od naszej rocznej dziewuszki dla starających się cioć
Za każdy miesiąc jeden fluidek
Buziaki dla córci
Ale to zleciało....
Porywam fluidka

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
paula kiedy będzie coś wiadomo?
Dziś mam 24dc...a ostatni miał 28, więc jeszcze pare dni

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
U nas weekend minął zdecydowanie za szybko Wprawdzie pogoda dopisała (czyt. : nie padało) 1 listopada, więc udało się wszystkie groby odwiedzić... Byłam w kinie na Bondzie - jak dla mnie oki, ale bez rewelacji Za to polecam film "Dziewczyna z tatuażem" - naprawdę mocny film, zrobil na mnie wrażenie
W sobote byl;am na zakupach i w końcu zakupiłam czapkę...średnio jestem zadowolona ale na prawde n ic mi nie pasowało... więc wzięlam co było... o taka w kolorze białym http://www.stradivarius.com/webapp/w...wym%2Bbrzegiem
W niedziele byłam na spacerku na morzem - calkiem przyjemnia pogoda i sie fajnie przewietrzyliśmy
No to fajny weekendzik za Wami
Czapa super!
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 17:26   #2832
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
libra nie poddawaj się,ale rozumiem smutek i żal
a ziółka możesz spróbować ,zaszkodzić nie zaszkodzą,a mogą pomóc.Mi akurat ani nie zaszkodziły,ani nie pomogły,ale dużo opinii jest dziewczyny po ziółkach zachodzą.Pije się od 1dc,ale jak dojdą poźniej to nic się nie stanie
Dziękuję Ciągle walczymy

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Witam po dlugim 9dla mnie) weekendzie

mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i z nowa nadzieją podchodzisz do kolejnego cyklu...

Ja na rasach tez się nie znam, ale jeśli chodzi w zakup psa, to ja bym sie wstrzymała...

U nas weekend minął zdecydowanie za szybko Wprawdzie pogoda dopisała (czyt. : nie padało) 1 listopada, więc udało się wszystkie groby odwiedzić... Byłam w kinie na Bondzie - jak dla mnie oki, ale bez rewelacji Za to polecam film "Dziewczyna z tatuażem" - naprawdę mocny film, zrobil na mnie wrażenie
W sobote byl;am na zakupach i w końcu zakupiłam czapkę...średnio jestem zadowolona ale na prawde n ic mi nie pasowało... więc wzięlam co było... o taka w kolorze białym http://www.stradivarius.com/webapp/w...wym%2Bbrzegiem
W niedziele byłam na spacerku na morzem - calkiem przyjemnia pogoda i sie fajnie przewietrzyliśmy

No a teraz kolejny tydzień przed nami...
Jola, już mi lepiej, najgorzej jest zawsze pierwszego dnia @, swoje wypłakałam, ale @ się powolutku kończy i zaczniemy nowe staranka
O psiaku myślimy poważnie Sama w domu rodzinny miałam kundelka 15 lat, wiem, że to obowiązek, nie chcę żeby pies był substytutem, ale brakuje nam z mężem istotki, którą można się opiekować

Zazdroszczę spacerku nad morzem
A czapa fajna, też zawsze mam problem z kupnem tej części garderoby

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
mi już kilka osób mówiło, ze Yorki to z natury raczej wredne stworzonka i przy małych dzieciach raczej odpadają - no ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia podobne opinie o jamnikach słyszałam...
Też tak słyszałam o Yorkach, ale np. znajomi mają i psa 2 letniego i dziecko 1,5 roczne i pies chłopca akceptuje, znajomi zresztą nie odepchnęli psa na drugi plan gdy synek się urodzł, więc może dlatego nie jest zazdrosny. Ale Yorki jako psy rasy terrier potrafia być dominujące, trzeba chyba po prostu go dobrze wychować i pokazać mu swoją dominację.

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość

a ja miałam o tych yorkach napisać,a zapomniałam.
Pies to jest obowiązek,nie zabawka,zanim się podejmie decyzje warto ją nawet z tysiac razy przemyslec.
Co do yorków mam podzielone zdanie,moja sis ma 2 i są bardzo różne,ale ludzie też mają różne charaktery.Jeden z nich bywa czesto u nas "wakacje" i jak Rafi się rodził akurat był i niby pies się nie zmienił,ale ja Rafi dorastał zaczął raczkować warczał i trzeba było uważać,aby nie ugryzł.Teraz przy nabytku drugiego yorka rzadko tu bywają.Ale ten pierwszy nadal ostrożnie trzeba podchodzić,ale za to ten drugi lubi się z Rafałem bawić.Nie wiem jakby miec psa na stałe,ale na pewno też dużo zależy od psa,a jaki się trafi to nigdy nie wiadomo.
Masz rację, pies tak jak człowiek, każdy ma inny charakter, więc nie ma też co uogólniać. Może się okazać, że 'trafi' ma, się kochany psiak, lub też niezły łobuziak

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Dziś mam 24dc...a ostatni miał 28, więc jeszcze pare dni
Trzymam mocno kciuki...może rozpoczniesz pozytywną dwukreskową falę
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 17:45   #2833
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Yolanda kciuki zacisniete

a ja miałam o tych yorkach napisać,a zapomniałam.
Pies to jest obowiązek,nie zabawka,zanim się podejmie decyzje warto ją nawet z tysiac razy przemyslec.
Zdecydowanie. Dlatego na drugiego psa prędko się nie zdecyduję. Nawet nie chodzi o to, że jest to obowiązek, ale też często utrudnienie. Nie zawsze można wszędzie z psem jechać, nie zawsze jest go komu "podrzucić". Ja swojej psinie odliczam lata do końca życia Trochę niemiłe z mojej strony ale serio, mam głupiego psa (boi się wszystkiego a w strachu jest nieobliczalna, nie lubi facetów i dzieci, i obcych, jest z nią ogromny kłopot, poza tym okropnie cuchną jej łapy, nawet jesli codziennie je myję).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:03   #2834
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

WITAM KOCHANE ,DZIS TAK szybko bo od rana mialam laptopa jakiegos zawieszonego nie moglam wejsc na neta...ja jutro powinnam otac @ i tak szczerze to troche sie na nia czuje jem mega duzo slodyczy i wysyfilo mnie;(

moja zaba sie kapie ...jeszcze chwila i spanie a pozniej seans z mezem,oczywiscie "tasiemce":P na wspolnej,m jak milosc,lekarze...ajcccccc
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:15   #2835
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Malinko podziwiam Twojego męża że ogląda z Tobą seriale Mój nie wysiedzi i przełącza kanał po 5 minutach

Paula testowanie już lada dzień Trzymam kciuki

Jola a Wy już dzialacie?!

Libra kciuki za nowy cykl.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A ja cały weekend byłam w pracy i było fajnie Bardzo dużo jeszcze pamiętam ale jest też wiele zmian i muszę je szybko opanować. Firma się postarala i już pierwszego dnia miałam hasła do swojego konta firmowego. Nagadalam się z ludźmi, odpoczelam od chłopców a jak wracałam do domu to oni spali. Dzisiaj cały dzień byłam z nimi i czułam się lepiej, mniej poirytowana ale też oni byli grzeczniejsi i bardziej radosni.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:33   #2836
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

hej Dziewczny,
nie pisałam, ale czytałam Was na bieżąco.

paulinko trzymam kciuki, żeby się udało
libra przykro mi, że się nie udało, ale nie martw się będzie ok... ja z mężem prawie trzy lata się staraliśmy, wiec wiem jak to jest. Dodam, że udało się bez leków... przez trzy cykle po ponad roku brałam leki ale i tak nie było rezultatu, wiec spokojnie trochę luzu i będzie Maleństwo

yolanda9 - zazdroszczę spacerku nad morzem, też bym sobie pochodziła
Tincia - najlepsze życzenia dla córci
malinka trzymam kciuki, żeby drugie Maleństwo szybko się pojawiło

U nas ok Maluszek sobie rośnie i już wiemy, że będzie synek

BUZIAKI
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:06   #2837
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

nadia dzieki,ja zazdroszcze powrotu do pracyoby bylo tak dalej ,ja niestety jeszcze musze 2 dziecko urodzic..pozniej pomysle juz o sobie!

ewakol,dzieki gratuluje syna!
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:23   #2838
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
J
u nas za niecałe 3 tygodnie będą 2 urodzinki
ale ten czas leci!

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
[B]t
irmusia przystojniacha z Twojego synka


Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
[
Irmusia cudnego masz synka,a brak czasu to zrozumiałe


Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Ślicznego masz synka


Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
U nas ok Maluszek sobie rośnie i już wiemy, że będzie synek

BUZIAKI
Gratuluję! Chłopaki górą
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 06:47   #2839
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Yolanda kciuki zacisniete

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
A czapa fajna, też zawsze mam problem z kupnem tej części garderoby
ja też
Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Malinko podziwiam Twojego męża że ogląda z Tobą seriale Mój nie wysiedzi i przełącza kanał po 5 minutach .
ja też... a własciwie nie dlatego, że ogląda seriale, bo my tez oglądamy (aktualnie Fringe), ale że tego typu seriale...
Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Jola a Wy już dzialacie?!.
No cos tam się dzieje, ale ja mam jakiś kryzys... nie mam ochoty juz patrzeć, który to dc, że teraz to już trzeba sie właśnie do roboty wziąć Chyba sobie odpuszcze ten cykl w sensie, że wyluzuje... no i wezmę się za leczenie zębów w każdym razie co ma być to bedzie... troszkę się zmęczyłam i muszę oczyścić troche głowe...

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
A ja cały weekend byłam w pracy i było fajnie Bardzo dużo jeszcze pamiętam ale jest też wiele zmian i muszę je szybko opanować. Firma się postarala i już pierwszego dnia miałam hasła do swojego konta firmowego. Nagadalam się z ludźmi, odpoczelam od chłopców a jak wracałam do domu to oni spali. Dzisiaj cały dzień byłam z nimi i czułam się lepiej, mniej poirytowana ale też oni byli grzeczniejsi i bardziej radosni.
No to świetnie, ze tak lajtowo w sumie nastąpił powrót do pracy
Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
hej Dziewczny,
nie pisałam, ale czytałam Was na bieżąco.
U nas ok Maluszek sobie rośnie i już wiemy, że będzie synek
Gratuluję! a nad imieniem już myślicie??
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Gratuluję! Chłopaki górą
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 06:50   #2840
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

witam laskija dzis mialam temp.36.6 wiec watpie zeby cos wyszlo w tym cyklu bo wczoraj i przed jeszcze byla 36.8....no nic chyba czekac musze na @ i w tym cyklu juz na calegobo jednak pazdziernik byl od polowy!!!
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:58   #2841
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

Gratuluję! a nad imieniem już myślicie??
tak imię już jest wybrane mój mąż tylko czekał na takie info. Nasz bobasek będzie miał imię po dziadku męża, czyli Jaś a na drugie damy mu imię po naszych tatusiach, czyli Jerzy

Irmusia81 dokładnie chłopy górą

malinka123108 , żeby jednak nie przyszła
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.

Edytowane przez ewakol
Czas edycji: 2012-11-06 o 12:00
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:59   #2842
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Witam z kawką
U mnie dziś 25dc i wieczorem biorę ostatnią tabletkę Duphastonu...tak sie zastanawiam, czy nie zrobić jutro testu bo mam kilka ale w sumie nie wiem czy jest sens się denerwować

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Malinko podziwiam Twojego męża że ogląda z Tobą seriale Mój nie wysiedzi i przełącza kanał po 5 minutach

Paula testowanie już lada dzień Trzymam kciuki

A ja cały weekend byłam w pracy i było fajnie Bardzo dużo jeszcze pamiętam ale jest też wiele zmian i muszę je szybko opanować. Firma się postarala i już pierwszego dnia miałam hasła do swojego konta firmowego. Nagadalam się z ludźmi, odpoczelam od chłopców a jak wracałam do domu to oni spali. Dzisiaj cały dzień byłam z nimi i czułam się lepiej, mniej poirytowana ale też oni byli grzeczniejsi i bardziej radosni.
Mój czasem ze mną ogląda

Ojć no właśnoie się zastanawiam nad testowaniem

Super, że powrót do pracy udany Szczęśliwa mama = szcześcliwe dzieci

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
paulinko trzymam kciuki, żeby się udało

U nas ok Maluszek sobie rośnie i już wiemy, że będzie synek

Ooo...to Gratulacje Jasia

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
No cos tam się dzieje, ale ja mam jakiś kryzys... nie mam ochoty juz patrzeć, który to dc, że teraz to już trzeba sie właśnie do roboty wziąć Chyba sobie odpuszcze ten cykl w sensie, że wyluzuje... no i wezmę się za leczenie zębów w każdym razie co ma być to bedzie... troszkę się zmęczyłam i muszę oczyścić troche głowe...
Taki luz dobrze Ci zrobi Nie spinaj się tylko idź na żywioł

Malinko
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 16:01   #2843
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość

Libra kciuki za nowy cykl.


A ja cały weekend byłam w pracy i było fajnie Bardzo dużo jeszcze pamiętam ale jest też wiele zmian i muszę je szybko opanować. Firma się postarala i już pierwszego dnia miałam hasła do swojego konta firmowego. Nagadalam się z ludźmi, odpoczelam od chłopców a jak wracałam do domu to oni spali. Dzisiaj cały dzień byłam z nimi i czułam się lepiej, mniej poirytowana ale też oni byli grzeczniejsi i bardziej radosni.
Dziękuję i gratuluję udanwgo powrotu do pracy

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
hej
libra przykro mi, że się nie udało, ale nie martw się będzie ok... ja z mężem prawie trzy lata się staraliśmy, wiec wiem jak to jest. Dodam, że udało się bez leków... przez trzy cykle po ponad roku brałam leki ale i tak nie było rezultatu, wiec spokojnie trochę luzu i będzie Maleństwo
Dzięki Wiem muszę wyluzować
No i GRATULUJĘ synka

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam z kawką
U mnie dziś 25dc i wieczorem biorę ostatnią tabletkę Duphastonu...tak sie zastanawiam, czy nie zrobić jutro testu bo mam kilka ale w sumie nie wiem czy jest sens się denerwować

Pewnie będzie za wcześnie, jeśli masz 28 dniowe cykle, no chyba że lubisz adrenalinę i masz sporo testów.
Ja pewnie poczekałabym do dnia @
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:13   #2844
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
tak imię już jest wybrane mój mąż tylko czekał na takie info. Nasz bobasek będzie miał imię po dziadku męża, czyli Jaś a na drugie damy mu imię po naszych tatusiach, czyli Jerzy
bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam z kawką
U mnie dziś 25dc i wieczorem biorę ostatnią tabletkę Duphastonu...tak sie zastanawiam, czy nie zrobić jutro testu bo mam kilka ale w sumie nie wiem czy jest sens się denerwować
hmm... znając siebie, zatestowałabym
Ja zrobiłam test w 22 dc i wyszła mi jasna 2 krecha.Byłam w szoku, że tak szybko
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:56   #2845
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Paula czemu nie bierzesz duphastonu do @? Ja bralam do końca i odstawialam jak przychodziła @ a jak nie przyszła to dalej bralam przez trzy miesiące.

Ewakol gratuluje synka

Jola dobry pomysł z tym odpoczynkiem
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:07   #2846
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
hmm... znając siebie, zatestowałabym
Ja zrobiłam test w 22 dc i wyszła mi jasna 2 krecha.Byłam w szoku, że tak szybko
ooo to szybciutko Ci wyszedł

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Paula czemu nie bierzesz duphastonu do @? Ja bralam do końca i odstawialam jak przychodziła @ a jak nie przyszła to dalej bralam przez trzy miesiące.
Lekarz mi przepisał od 16 do 25dc. Mam więcej i jakby się udało, to bym brała dalej
W sumie jutro bedzie 26dc to powinno coś wyjść

A może brać dalej??
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2012-11-06 o 21:09
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 06:24   #2847
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Witam sie!
Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
tak imię już jest wybrane mój mąż tylko czekał na takie info. Nasz bobasek będzie miał imię po dziadku męża, czyli Jaś a na drugie damy mu imię po naszych tatusiach, czyli Jerzy
Fajnie, ze chcecie wyróżnić dziadka i tatusiów waszych

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam z kawką
U mnie dziś 25dc i wieczorem biorę ostatnią tabletkę Duphastonu...tak sie zastanawiam, czy nie zrobić jutro testu bo mam kilka ale w sumie nie wiem czy jest sens się denerwować
Ja bym zrobila już dzisiaj test: po pierwsze bo to już 26 dc z przewidywanych 28 dni, a po drugie bo skoro masz dużo testów to trzeba zużyć
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Taki luz dobrze Ci zrobi Nie spinaj się tylko idź na żywioł
Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Jola dobry pomysł z tym odpoczynkiem
Mam nadzieje, że dam rade trochę odpuścić...
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam test w 22 dc i wyszła mi jasna 2 krecha.Byłam w szoku, że tak szybko
no to faktycznie mega szybko... ja to w takich dniach mam dopiero owulacje ...o ile ją mam

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Lekarz mi przepisał od 16 do 25dc. Mam więcej i jakby się udało, to bym brała dalej
W sumie jutro bedzie 26dc to powinno coś wyjść

A może brać dalej??
Ja brałabym dupka tak jak lekarz zalecił Wiele dziewczyn bierze go włąsnie w takich dniach jak Ty

U mnie nic ciekawego... mąż dzisiaj na szkolenie jedzie, jutro wróci, więc jutro z rana czeka mnie wcześniejsza pobudka, żeby synka do mamy zawieźć (zawsze mąż to robi)
A wczoraj mnie synek zaskoczył, bo poszedł spać godzinę wcześńiej niż zazyczaj no a dzisiaj już po 5 się obudził
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 06:50   #2848
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

hej laskia ja dzis @ !!!!!!!!jak w zegarku! zmiencie mi cykl na 2
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 06:56   #2849
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
hej laskia ja dzis @ !!!!!!!!jak w zegarku! zmiencie mi cykl na 2
...pierwsza (ze starajacych się), która na tym wątku cieszy się z @
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka


Edytowane przez yolanda9
Czas edycji: 2012-11-07 o 06:58
yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:38   #2850
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

heheheheheh teraz troche inaczej do tego podchodze,mam juz 1 dziecko i przede wszystkim wiem ze zaszlam i po roku sie udalo,teraz znow moze mi tyle zejsc ze starankami,ale widzicie to nie jest takie proste nawet i po 1 ciazydlatego mowie wszystkim starajacym zeby sie nie przejmowaly,ja tak naprawde chcialabym rodzic na pozna jesien,zime...nie wiem czemu moze mnie lato zrazilochodzilam jak gorylekw kazdym razie juz sie staram teraz jak sie uda,bedzie na jesien tez nie jest zle

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

czekam na test p[aulinki teraz!
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-12 12:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.