Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 13:33   #901
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez pati_bc Pokaż wiadomość
Następnym razem dodaj więcej wody.



Przecedziłaś jeszcze jak był gorący? wtedy jest łatwiej.



gotuję 10-12 min. W zupełności wystarcza.



Polecam nałożyć ziarenka (byle nie gorące) na twarz jako maseczkę. Miodzio
Dobrze, dodam więcej
Tak, przecedziłam od razu po gotowaniu
To następnym razem też będę gotować tyle czasu
Ooo muszę spróbować
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:51   #902
kadabra
Raczkowanie
 
Avatar kadabra
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 61
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

glutek to mój nowy absolutny poranny must have ; ) pędziłam go wiele razy - dzielnie siedzi do 2 tygodni w lodówce w zamkniętym szklanym słoiczku, na wynos też go ze sobą zabieram (w buteleczce po mgiełce). włosy z radością chłoną każdą jego ilość.
minusem jest to, że po glutku mam o wiele więcej mniejszych loczków (wolę grubsze mięsiste). no i niezapomniane jest to, że len cudownie nawilża skórę głowy, chyba dzięki niemu pożegnałam jakiś dziwny atak łupieżu i swędzenia.



zastanawiam się nad gotowaniem go w wodzie z dosypaną pokrzywą/skrzypem/innym zielskiem. ktoś praktykował? znacząco to skraca jego ważność?
kadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 11:02   #903
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Dziewczyny, w taką pogodę jaka jest teraz, nie puszy Wam glutek włosków?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 11:35   #904
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Witam
Mogę się przyłączyć?
Także chciałabym spróbować glutka , siemię zakupione , chęci są tylko mam pytanie ile to gotować na indukcyjnej? Bo mam wrażenie że wszystko się trochę szybciej gotuje niż kiedyś na gazowej a po podczytaniu wątku wiem że z za gęstym są spore problemy z przecedzeniem przez sitko ... help
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 11:36   #905
Comersela_88
Przyczajenie
 
Avatar Comersela_88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: *****
Wiadomości: 15
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Próbowałam tego naturalnego żelu i muszę napisać, że jest genialny! Przede wszystkim nie skleja włosów, są mięciutkie i fajnie pokręcone (oczywiście przy wcześniejszym ugniataniu) teraz mam dużą ochotę kupić sobie jakieś "nawilżone chusteczki" i zakręcić na nich loki na noc. Bardzo jestem ciekawa efektu
Comersela_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 11:09   #906
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

właśnie próbuję zalać wrzątkiem drugą porcję, bo w pierwszej dałam chyba za dużo wody ech, włosomaniactwo... mam nadzieję, że przynajmniej będzie warto
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 08:44   #907
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 13:52   #908
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

A myslicie, ze jest jakis sens probowac stylizowac tym zelem proste, niepodatne wlosy, ktore sie nawet nie pusza??? A ktore, jak sie je uda jakims sposobem (niestety nie za dlugo) zakrecic dodaja wlascicielce uroku...
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:06   #909
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:26   #910
issey87
Raczkowanie
 
Avatar issey87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: sz.
Wiadomości: 35
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

No to i ja dzisiaj zrobię glutka, będzie jak znalazł na poniedziałek rano.
issey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:33   #911
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 51
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Planuje jutro kupić siemię Tylko jestem ciekawa jak długo będzie trwał efekt. Ja ogólnie mam kręcone włosy tylko, że nie zawsze chcą się kręcić. Jest szansa że loczki czy fale utrzymają się dłużej niż dzień czy dwa?
paulisska23455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 20:55   #912
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez paulisska23455 Pokaż wiadomość
Planuje jutro kupić siemię Tylko jestem ciekawa jak długo będzie trwał efekt. Ja ogólnie mam kręcone włosy tylko, że nie zawsze chcą się kręcić. Jest szansa że loczki czy fale utrzymają się dłużej niż dzień czy dwa?
Niektórym wystarczy samo siemię, mnie np nie. Swojego czasu wgniatałam lniany a na to trochę drogeryjnego - isany męskiej z rossmana, potem wszystko razem odgniatałam. Całkiem fajnie było
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:00   #913
asiolinder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Dziewczyny mam pytanie, zrobiłam żel wczoraj wedle przepisów, wszystko ładnie pięknie się przerzedziło, wstawiłam do lodówki i dzisiaj rano jest jeden wielki glut. Tak to powinno wyglądać? Jak go w takim razie nakładać na włosy? Bo próbuje go jakoś oddzielać to wychodza mniejsze glutki i boje się, ze jak nałoże je na włosy to powstaną tłuste, sztywne strąki
asiolinder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:14   #914
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niby tak, no, tyle, ze sklepowych/"salonowych" zeli czy innych srodkow stylizujacych nie uzywam, bo zwyczajnie nie spelniaja swojej funkcji No ale nic, sprobuje tak czy siak, zaplesc cos na ten zel, moze choc troche przedluzy trwalosc skretu - len jest i tak dobry na wlosy, wiec co mi szkodzi
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 16:17   #915
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

hej, a ja mam takie pytanko dla tych które stosują już ten żel. Nakładałam go już pare razy i za każdym razem miałam problem żeby włosy zdążyły wyschnąć. Co może na to wpływać? gęstość? Zauważył ktoś coś podobnego?
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 16:21   #916
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
hej, a ja mam takie pytanko dla tych które stosują już ten żel. Nakładałam go już pare razy i za każdym razem miałam problem żeby włosy zdążyły wyschnąć. Co może na to wpływać? gęstość? Zauważył ktoś coś podobnego?
Włosy schną wolniej, bo są pokryte warstewką żelu która trochę im to utrudnia
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 17:27   #917
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

ale po zwykłym żelu nie mam tego problemu. Macie sprawdzony sposób na przyspieszenie schnięcia ale bez szopy? Bo suszarką nie chce suszyć.

Jak już żel jest rewelacyjny to coś innego musi wyskoczyć.
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 12:13   #918
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
ale po zwykłym żelu nie mam tego problemu. Macie sprawdzony sposób na przyspieszenie schnięcia ale bez szopy? Bo suszarką nie chce suszyć.
To moze po prostu nakladaj go dopiero na suche wlosy


Zrobilam zel, mam, za pierwszym razem udal sie. Nie pomogl mi za bardzo w uzyskaniu wymarzonych chocby fal, ale to nic, bede go stosowac jako swego rodzaju maske i "zabezpieczacz"
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 16:26   #919
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 51
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Ja swój pierwszy żel zrobiłam w zeszłym tygodniu Byłam w zasadzie sceptycznie do niego nastawiona ale okazało się że naprawdę świetnie się sprawdza! teraz moje naturalne loki po nocnym prostowaniu przez sen, rano dostają drugie życie Co najlepsze włosy naprawdę chłoną każdą jego ilość i nie skleja on włosów co jest baaaardzo miłym zaskoczeniem

Tak zakochałam się w nim
paulisska23455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 11:32   #920
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez asiolinder Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, zrobiłam żel wczoraj wedle przepisów, wszystko ładnie pięknie się przerzedziło, wstawiłam do lodówki i dzisiaj rano jest jeden wielki glut. Tak to powinno wyglądać? Jak go w takim razie nakładać na włosy? Bo próbuje go jakoś oddzielać to wychodza mniejsze glutki i boje się, ze jak nałoże je na włosy to powstaną tłuste, sztywne strąki
Bez obaw, wszystko powinno być w porządku. Jak tam wsadzisz palce i je wyciągasz, to pewnie właśnie ten glut się rozciąga, jak guma? Ta, dziwna konsystencja ;P
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 14:11   #921
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Właśnie pierwszy raz użyłam żelu lnianego i... moja współlokatorka powiedziała, że też musi sobie upichcić glutka. Czyli jest dobrze! Lśniąco, skręt piękny, żyć nie umierać!
Wizaż jest wspaniały!
__________________
http://phantasmagor.blogspot.com/


''- Z tobą tak się rozmawia, mówisz ''mąka'', a myślisz ''Kocham Cię''.

- Mąka.
- Teraz na pewno pomyślałaś o czymś zupełnie innym. '' P.
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:24   #922
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Omg, omg, omg! Nie wierzę jakie ja mam piękne loki ! Przez całe życie suszyłam włosy suszarką na prosto, a ostatnio zostawiłam je i schły sobie same i wyszły pofalowane. Uznałam, że super w nich wyglądam tylko muszę coś zrobić żeby poprawić skręt.. I zrobiłam sobie tego glutka, nałożyłam na suche włosy ( ugniatałam ) i meeega loki. Od dziś codziennie będę stosowała glutka ;d
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:14   #923
doris_99
Raczkowanie
 
Avatar doris_99
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódż
Wiadomości: 43
GG do doris_99
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

NIE WIERZĘ!!! To ja się tyle lat męczę a to ma być takie proste? Dziewczyny jesteście pewne? Ale żałuję, że dziś dopiero wkręciłam się do Was wszystkich zakręconych!!!! Siedzę właśnie z olejem rycynowym, słonecznikowym (zimnotłoczonym)i żółtkiem na głowie. Na piecu stygnie owsianka do spłukania po myciu. Płatki na twarz, woda na włosy. (nie wiem jeszcze co ta owsianka ma mi dać ale koleżanka poleciła) Że ja nie mam już gotowego tego gluta lnianego. Nawet nie mam jak po to siemię lecieć bo apteka najbliższa w manufakturze. Zresztą i tak piszecie, że ma stać 12 godzin od ugotowania.
Piszecie też, że po umyciu używacie odżywki do spłukiwania. ja właśnie staram się zrezygnować z gotowych specyfików. Po umycie spryskuję włosy sokiem aloesowym. i rozczesuję. Bez żadnej chemii staram się je pielęgnować od tygodnia, dlatego włąśnie zachwycił mnie wątek siemienia lnianego. Tym bardziej, że żadne odżywki nie dawały rady moim loczkom.
Serio mówicie, że rano na suche włosy wystarczy nałożyć glutka i odzyskują skręt? Do tej pory musiałam je moczyć, więc gdy kończyło się lato skazana byłam na koczki i warkocze bo po nocy miałam afro.
Nie mogę się już doczekać pierwszej próby. Nawet opisane katorgi z cedzeniem mnie nie zniechęciły.
doris_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 18:02   #924
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez doris_99 Pokaż wiadomość
Serio mówicie, że rano na suche włosy wystarczy nałożyć glutka i odzyskują skręt? Do tej pory musiałam je moczyć, więc gdy kończyło się lato skazana byłam na koczki i warkocze bo po nocy miałam afro.
Nie mogę się już doczekać pierwszej próby. Nawet opisane katorgi z cedzeniem mnie nie zniechęciły.
Serio, serio ;p Co do odcedzania przelej od razu gorące i problemu nie powinno być A i jeszcze ja swoje siemię kupiłam w realu ( na dziale ekologicznym )
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 18:57   #925
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Hej wszystkim Mam pytanie - na razie próbowałam co prawda tylko maski z siemienia, ale chciałabym zrobić też żel do stylizacji. A pytanie mam odnośnie tego, czy robię coś źle gotując siemię, bo zawsze wychodzi mi rzadkie ;/ Właściwie za rzadkie nawet jak na maskę, a co dopiero jako stylizator. Za pierwszym razem gotowałam 2 łyżki siemienia w szklance wody przez 15 minut, za drugim 4 łyżki w 1/2 litra wody (w sumie proporcje te same) ale za to gotowałam ok. pół godziny bo nie chciało zgęstnieć. W końcu wyłączyłam, ale i tak było dość rzadkie.
W jakich proporcjach przygotowujecie żel, że wychodzi Wam w miarę gęsty i nadaje się do stylizacji?

I jeszcze jedno Myję włosy wieczorem, jeśli nałożę żel na mokre/wilgotne włosy wieczorem, to czy one będą rano dobrze wyglądały? Tym bardziej, że na noc powinno się związać włosy...
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:18   #926
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno Myję włosy wieczorem, jeśli nałożę żel na mokre/wilgotne włosy wieczorem, to czy one będą rano dobrze wyglądały? Tym bardziej, że na noc powinno się związać włosy...
Na drugi dzień żel gęstnieje. Po ostygnięciu włóż go do lodówki.
A czemu powinno się na noc wiązać włosy?
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 23:10   #927
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
hej, a ja mam takie pytanko dla tych które stosują już ten żel. Nakładałam go już pare razy i za każdym razem miałam problem żeby włosy zdążyły wyschnąć. Co może na to wpływać? gęstość? Zauważył ktoś coś podobnego?
Ja zauważyłam na przykład. Włosy baaardzo długo schną po glutku, sucharki robią się tak dłuuugo.. Dłużej niż po żelach sklepowych, które też wydłużają mi tempo naturalnego schnięcia włosów.
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:34   #928
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Na drugi dzień żel gęstnieje. Po ostygnięciu włóż go do lodówki.
A czemu powinno się na noc wiązać włosy?
Aha, czyli to kwestia odczekania... Ja zawsze czekałam aż ostygnie i od razu używałam, to pewnie dlatego był rzadki.

Włosy powinno się wiązać/spinać, żeby nie tarły biedne o poduszkę, nie niszczyły się, nie łamały, nie rozdwajały. I to chyba rzeczywiście działa, bo od kiedy zaczęłam tego pilnować, włosy ciut mniej mi się rozdwajają. Ale jeśli chciałabym układać fale wieczorem po umyciu włosów, to związanie ich, obojętnie w jaki sposób, zniszczy całe fale Muszę poszukać złotego środka.
A w ogóle, czy wszystkie z Was mają kręcone/falowane włosy? Moje są w zasadzie proste, lekko się wywijają i są w miarę podatne na układanie. Chciałam spróbować pielęgnacji 'curly girl' i zainteresowałam się żelem lnianym, tym bardziej, że moje włosy potrzebują nawilżenia, ale nie jestem pewna, czy dla takich włosów jak moje ten żel się nadaje?
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 11:38   #929
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Włosy powinno się wiązać/spinać, żeby nie tarły biedne o poduszkę, nie niszczyły się, nie łamały, nie rozdwajały.
A ja napiszę tak: można wiązać, ale nie musi się. Fajnie, że u Ciebie działa i się sprawdza. Nigdy włosów nie wiązałam na noc i nie zdarzają mi się rozdwojone końcówki, zniszczone włosy. Nic złego się z nimi nie dzieje
Cytat:
A w ogóle, czy wszystkie z Was mają kręcone/falowane włosy? Moje są w zasadzie proste, lekko się wywijają i są w miarę podatne na układanie. Chciałam spróbować pielęgnacji 'curly girl' i zainteresowałam się żelem lnianym, tym bardziej, że moje włosy potrzebują nawilżenia, ale nie jestem pewna, czy dla takich włosów jak moje ten żel się nadaje?
Mam kręcone włosy. Jeśli Twoje są podatne na układanie, to pewnie są falowane. Żel nadaje się do każdych włosów, trzeba popróbować i zobaczyć czy efekt jest zadowalający Tym bardziej pielęgnacja cg, są dziewczyny z prostymi, które stosują się do zasad cg.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:14   #930
edc1038688278b1fab0cf2613046cc881c44e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Żel lniany - naturalny stylista - zalety i wady

Treść usunięta
edc1038688278b1fab0cf2613046cc881c44e329 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 22:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.