Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 20:25   #3571
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A mogę zapytać dlaczego 65F a nie E? Myślałam, że to wygląda w ten sposób, że 70D - 65E - 60F itd. Jeśli źle myślałam to proszę o wyjaśnienie, bo może faktycznie źle przeliczam.

tez sie zastanawiam
chyba mialo byc 65 e
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 21:47   #3572
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A mogę zapytać dlaczego 65F a nie E? Myślałam, że to wygląda w ten sposób, że 70D - 65E - 60F itd. Jeśli źle myślałam to proszę o wyjaśnienie, bo może faktycznie źle przeliczam.

Mój błąd. Miało być 65E oczywiście. Młoda mi na kolanach skakała i nie sprawdziłam co napisałam.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2012-11-10 o 21:56
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:49   #3573
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

wczoraj bylam na profesjonalnym doborze stanika i z 85 D przeszlam na 75 GG
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:44   #3574
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez diablica_k Pokaż wiadomość
Rok temu trafiłam na sklep z bielizną z wyszkolonymi brafitterkami, w Opolu. Mam już z tego sklepu 3 sztuki Konrad w rozmiarze 60G.
Mogłabym prosić adres sklepu w Opolu ?
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 06:42   #3575
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić adres sklepu w Opolu ?
Wydaje mi się, że to może chodzić o salon Bielizny Margot, który mieści się w Rzemieślniku - Ozimska 16. Kiedyś salon był w podziemiu, teraz jest u góry tam gdzie fotograf (wejścia oddzielne). Jeżeli o ten sklep chodzi to serdecznie polecam. Przy pani Małgosi wymiękają nawet sklepy wrocławskie.
Swoją drogą witam, jestem tu nowa. Będę miała do Was parę pytań
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 11:31   #3576
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny doradźcie Kupiłam ostatnio na allegro miękki cielisty Fantasie smoothing 36E (używany), ale lekko podjeżdża mi w obwodzie a miseczka z kolei jest za duża. Na jaki rozmiar powinnam polować w takim razie, żeby był dobry - 34E? Bo w 34F tylko obwód będzie ściślejszy, a miska nadal będzie zbyt duża?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 14:50   #3577
Antisocial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Mój błąd. Miało być 65E oczywiście. Młoda mi na kolanach skakała i nie sprawdziłam co napisałam.
Nie nie nie gaia ma polską rozmiarówkę, więc 70D odpowiada 65F. Sprawdźcie w tabeli jak mi nie wierzycie zamiast kombinować, ale noszę ten rozmiar więc jestem całkiem pewna że tak się przelicza
Finlora - spróbuj 34F, chyba że był aż o 2 miski za duży to 34E:P

Edytowane przez Antisocial
Czas edycji: 2012-11-18 o 14:54
Antisocial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 08:04   #3578
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hej, możecie polecić jakąś firmę szyjącą sportowe biustonosze i to jeszcze dla dużych biustów i stosunkowo małych obwodów (63cm pod biustem i 110cm w biuście)? w sumie ciężko jest znaleźć cokolwiek sportowego, a to co mam jest powiedziałabym beznadziejne.
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 17:41   #3579
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Antisocial Pokaż wiadomość
Nie nie nie gaia ma polską rozmiarówkę, więc 70D odpowiada 65F. Sprawdźcie w tabeli jak mi nie wierzycie zamiast kombinować, ale noszę ten rozmiar więc jestem całkiem pewna że tak się przelicza
Finlora - spróbuj 34F, chyba że był aż o 2 miski za duży to 34E:P
Dzięki, spróbuję z 34F.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:51   #3580
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Hej, możecie polecić jakąś firmę szyjącą sportowe biustonosze i to jeszcze dla dużych biustów i stosunkowo małych obwodów (63cm pod biustem i 110cm w biuście)? w sumie ciężko jest znaleźć cokolwiek sportowego, a to co mam jest powiedziałabym beznadziejne.
Panache ma 60 w obwodzie, dość ścisłe. Ale nie kupiłam (jeszcze), więc nic nie podpowiem czy dobre.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 21:47   #3581
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Panache ma 60 w obwodzie, dość ścisłe. Ale nie kupiłam (jeszcze), więc nic nie podpowiem czy dobre.
ja szukam biustonosza do zadań specjalnych: bieganie, jazda na rowerze po wertepach, jazda konna także jakbyś już kupiła, to proszę o jakieś opinie
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....

Edytowane przez AdHd1986
Czas edycji: 2012-11-22 o 21:48
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 11:23   #3582
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
ja szukam biustonosza do zadań specjalnych: bieganie, jazda na rowerze po wertepach, jazda konna także jakbyś już kupiła, to proszę o jakieś opinie
Na mnie nie czekaj nie wiem kiedy kupię, może dopiero za kilka latBo jeszcze nie uzbierałam swojej bazówki. Miałam biały i czarny, już za duże. Teraz mam beż i potrzebuję czarnego i marzę o niebieskim. Sportowy to dopiero jak przestanę karmić i zmieniać rozmiar co pół roku. Na lobby biuściastych widziałam dość spory wątek o sportowcach.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:39   #3583
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Na mnie nie czekaj nie wiem kiedy kupię, może dopiero za kilka latBo jeszcze nie uzbierałam swojej bazówki. Miałam biały i czarny, już za duże. Teraz mam beż i potrzebuję czarnego i marzę o niebieskim. Sportowy to dopiero jak przestanę karmić i zmieniać rozmiar co pół roku. Na lobby biuściastych widziałam dość spory wątek o sportowcach.
haha aha no tak
a jak z kupowaniem "nienoszonych" wcześniej marek przez neta? bo ja jakoś nie bardzo ufam w ten sposób robienia zakupów... buty mi słabo wychodzą a co tu pisać o biustonoszach....
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:00   #3584
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
haha aha no tak
a jak z kupowaniem "nienoszonych" wcześniej marek przez neta? bo ja jakoś nie bardzo ufam w ten sposób robienia zakupów... buty mi słabo wychodzą a co tu pisać o biustonoszach....
Loteria.

Zresztą nawet różne modele jednej marki trochę inaczej wypadają (co niekoniecznie jest błędem, biorąc pod uwagę, że nadają się do trochę innych biustów).

Najlepiej kupować modele takie same lub podobne do tych, które mamy.

Jeśli kupujesz w normalnym sklepie internetowym zawsze możesz wymienić na inny rozmiar(no chyba że akurat już nie mają tego innego rozmiaru), wiec nie ma takiego ryzyka.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:20   #3585
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Loteria.

Zresztą nawet różne modele jednej marki trochę inaczej wypadają (co niekoniecznie jest błędem, biorąc pod uwagę, że nadają się do trochę innych biustów).

Najlepiej kupować modele takie same lub podobne do tych, które mamy.

Jeśli kupujesz w normalnym sklepie internetowym zawsze możesz wymienić na inny rozmiar(no chyba że akurat już nie mają tego innego rozmiaru), wiec nie ma takiego ryzyka.
co do różnic w modelach, przekonałam się na własnej skórze... kupuje biustonosze pod okiem pań specjalistek i kiedyś kupiłam biustonosz tej firmy co zawsze, rozmiar taki który na mnie pasował, nawet "mój" model.. i ten biustonosz jest okropny, nie mogę w nim chodzić...
W tym miejscu, gdzie ja kupuję biustonosze niestety nie mają w ofercie sportowych na moje "gabaryty" a chciałabym faktycznie przymierzyć, poskakać w nim... a z tymi wymianami, to jednak dużo kombinowania... więc nie pozostaje mi nic innego, jak namierzyć jakiś sklep stacjonarny i pomierzyć
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:26   #3586
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
co do różnic w modelach, przekonałam się na własnej skórze... kupuje biustonosze pod okiem pań specjalistek i kiedyś kupiłam biustonosz tej firmy co zawsze, rozmiar taki który na mnie pasował, nawet "mój" model.. i ten biustonosz jest okropny, nie mogę w nim chodzić...
W tym miejscu, gdzie ja kupuję biustonosze niestety nie mają w ofercie sportowych na moje "gabaryty" a chciałabym faktycznie przymierzyć, poskakać w nim... a z tymi wymianami, to jednak dużo kombinowania... więc nie pozostaje mi nic innego, jak namierzyć jakiś sklep stacjonarny i pomierzyć
Z tego co wiem, zasady sprzedaży wysyłkowej w Polsce są takie, że można odesłać w ciągu iluś tam dni. Poczytaj dokładnie o tych zasadach.

Jeśli nie będziesz mogła znaleźć gdzieś blisko sklepu stacjonarnego, to wtedy możesz spróbować właśnie ze sprzedażą wysyłkową, tyle że poniesiesz koszty ewentualnego odsyłania staników, ale może i tak ci taniej wyjdzie niż np. jazda do innego miasta.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:46   #3587
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, zasady sprzedaży wysyłkowej w Polsce są takie, że można odesłać w ciągu iluś tam dni. Poczytaj dokładnie o tych zasadach.

Jeśli nie będziesz mogła znaleźć gdzieś blisko sklepu stacjonarnego, to wtedy możesz spróbować właśnie ze sprzedażą wysyłkową, tyle że poniesiesz koszty ewentualnego odsyłania staników, ale może i tak ci taniej wyjdzie niż np. jazda do innego miasta.
wiem, że można odesłać... jednak dla mnie to jest takie w sumie szukanie wiatru w polu - bo sportowy trochę inaczej się nosi niż normalny. Dlatego jak już to się raczej wybiorę do Warszawy i załatwię to raz a dobrze
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 15:58   #3588
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

witam wszystkie
i ja bym chciała dołączyć do Was i zacząć nosić dobrze dobrany biustonosz. myślałam, że mając małe piersi nie jest to różnica jaki noszę biustonosz. ale chyba jednak się myliłam. i w sumie mam dość oszukiwania siebie i innych nosząc push up'y
doradzicie mi?
pod biustem mierzone ciasno: 71
w biuście mierzone luźno: 85
w tym kalkulatorze wyszło mi: Rozmiar brytyjski:30D (65D)
zawsze nosiłam biustonosz 75A
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 23:52   #3589
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Zostałam uswiadomiona i zamierzam zakupic dobry stanik, ale koniecznie stacjonarnie i nie moge przeznaczyc na niego wiecej niz ok 60 zł. Jestem z Wrocławia, doradźcie coś... Przeglądałam stronkę np. sklepu z ul. Ruskiej, ale tam najtaniej to w okolicach stówki....
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 05:29   #3590
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

ja chyba nigdy nie kupilam dobrze dobranego biustonosza
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:44   #3591
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Zostałam uswiadomiona i zamierzam zakupic dobry stanik, ale koniecznie stacjonarnie i nie moge przeznaczyc na niego wiecej niz ok 60 zł. Jestem z Wrocławia, doradźcie coś... Przeglądałam stronkę np. sklepu z ul. Ruskiej, ale tam najtaniej to w okolicach stówki....
to chyba raczej nie kupisz za 60 zł.... no chyba, że w jakiejś promocji... nie spotkałam się z dobrą rozmiarówką poniżej 130 zł. W magnolii zobacz, jest sklep firmowy Dalii, może tam coś znajdziesz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:52   #3592
blairinne
Raczkowanie
 
Avatar blairinne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Krk/Śląsk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat sklepu La senza?
__________________
There is nothing to fear but fear itself
blairinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:18   #3593
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
haha aha no tak
a jak z kupowaniem "nienoszonych" wcześniej marek przez neta? bo ja jakoś nie bardzo ufam w ten sposób robienia zakupów... buty mi słabo wychodzą a co tu pisać o biustonoszach....
jak upatrze sobie jakiś stanik to czytam o nim najpierw opinie na balkonetce oraz katalogu mało/dużo biuściastych (odpowiednie wybrać) i jeszcze nie zdarzyło mi się odsyłać biustonosza.

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
to chyba raczej nie kupisz za 60 zł.... no chyba, że w jakiejś promocji... nie spotkałam się z dobrą rozmiarówką poniżej 130 zł. W magnolii zobacz, jest sklep firmowy Dalii, może tam coś znajdziesz
no chyba że kostary czy coś w tym stylu, ale po promocji można trafić fajne staniczki naprawdę tanio, ja kupiłam np fiorka za 3ozł, u ewy michalak jest wyprzedaż i niektóre staniczki po 79zł. Na ebayu pour moi chodzą po 5f, stacjonarnie rzadko są duże wyprzedaże, chyba że w tk maxx.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:42   #3594
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
jak upatrze sobie jakiś stanik to czytam o nim najpierw opinie na balkonetce oraz katalogu mało/dużo biuściastych (odpowiednie wybrać) i jeszcze nie zdarzyło mi się odsyłać biustonosza.
tylko, że ja mam problem rozmiarowy - w ogóle najdziwniejsze jest to, że jak się wczoraj zmierzyłam, to pod biustem "schudłam" (62 cm luźno) a w biuście nawet o milimetr... (110cm)... i przez tą różnicę ciężko mi jest znaleźć odpowiedni model. Moja wyprawa po biustonosz to 100 przymiarek i zawsze kończy się na tym samym, tylko w innym kolorze

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
no chyba że kostary czy coś w tym stylu, ale po promocji można trafić fajne staniczki naprawdę tanio, ja kupiłam np fiorka za 3ozł, u ewy michalak jest wyprzedaż i niektóre staniczki po 79zł. Na ebayu pour moi chodzą po 5f, stacjonarnie rzadko są duże wyprzedaże, chyba że w tk maxx.
u michalak mój rozmiar praktycznie nie istnieje. w tk maxx nigdy nie widziałam stanika, który spełniałby minimalne oczekiwania - ani ładny a i obwody duże, a jak obwód mały to miseczka na sutki...
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:19   #3595
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Zostałam uswiadomiona i zamierzam zakupic dobry stanik, ale koniecznie stacjonarnie i nie moge przeznaczyc na niego wiecej niz ok 60 zł. Jestem z Wrocławia, doradźcie coś... Przeglądałam stronkę np. sklepu z ul. Ruskiej, ale tam najtaniej to w okolicach stówki....
Stoisko z bielizną w Feniksie w rynku (nie pamiętam które piętro) mają tam Gaję.
Odwiedź koniecznie sklep OnlyHer na ul. Jagiełły, panie są wspaniałe i nie żałuję ani jednej złotówki u nich wydanej

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez blairinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat sklepu La senza?
Drogo i nic na mój rozmiar.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 20:23   #3596
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Podobno są czy były dwie la senzy. Ja dwa razy kupowałam ten sam model stanika w La Senzy - już go nie robią był całkiem fajny, ale się okropnie rozciągał w obwodzie, ciągle musiałam go zmniejszać, za to miski się nie deformowały. To był taki formowany termicznie bezszwowy z mikrofibry, chyba mieli niedopracowaną rozciągliwość materiału. Dalej robią podobne ale tylko z wielkim push-upem. Poza tym wtedy nosiłam E a teraz już bym się chyba i tak nie załapała na ich rozmiarówkę.
Ogólnie - cena za wysoka jak na tak niską jakość, opłaca się kupować tylko w dużej promocji. Poza tym mała rozmiarówka i bardzo dużo staników wypchanych gabką
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-11-27 o 20:25
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 12:30   #3597
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Chyba połowa mojej stanikowej szuflady to La Senza, ale ta szyta na rynek brytyjski - obwody stabilne, wzornictwo śliczne, marzenie. Strasznie żałuję że się zamknęli.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 12:32   #3598
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziewczyny może Wy mi pomożecie, bo muszę skorzystać z porady kogoś doświadczonego chciałabym kupić shock absorbera ale nie mam pojęcia jaki rozmiar wziąść. normalnie noszę 65c ale SA to podobno sciśliwce więc teraz nie wiem czy brać też 65c czy może z obwodem 70?? ale wtedy jaka miseczka? mniejsza tak jak wychodzi z tabelki czy większa przez to że takie ścisłe są?? moje wymiary to luźno w biuście 82, a pod biustem ciasno 67, luźno 72
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 14:00   #3599
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Zostałam uswiadomiona i zamierzam zakupic dobry stanik, ale koniecznie stacjonarnie i nie moge przeznaczyc na niego wiecej niz ok 60 zł. Jestem z Wrocławia, doradźcie coś... Przeglądałam stronkę np. sklepu z ul. Ruskiej, ale tam najtaniej to w okolicach stówki....
Możesz zapolować na EsotiQ (np. w Magnolii). Na wyprzedaży można dostać poniżej 60 jak trafisz swoj rozmiar. Lub niewiele powyżzej 60. Ale w necie taniej

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
dziewczyny może Wy mi pomożecie, bo muszę skorzystać z porady kogoś doświadczonego chciałabym kupić shock absorbera ale nie mam pojęcia jaki rozmiar wziąść. normalnie noszę 65c ale SA to podobno sciśliwce więc teraz nie wiem czy brać też 65c czy może z obwodem 70?? ale wtedy jaka miseczka? mniejsza tak jak wychodzi z tabelki czy większa przez to że takie ścisłe są?? moje wymiary to luźno w biuście 82, a pod biustem ciasno 67, luźno 72
Ja już nie kupię nigdy shocka. Nienawidzę stanikow zakładanych przez głowę , a większość shocków tak ma.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 15:39   #3600
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
to chyba raczej nie kupisz za 60 zł.... no chyba, że w jakiejś promocji... nie spotkałam się z dobrą rozmiarówką poniżej 130 zł. W magnolii zobacz, jest sklep firmowy Dalii, może tam coś znajdziesz
A ja kupiłam mniej więcej w tej cenie! Oczywiście nie na żadnym bazarku tylko w sklepie z brafitingiem w Łodzi Firma Biggi- mialam już ich 3 czy 4 modele i jestem bardzo zadowolona!

Ale mam do Was pytanie:
otóż mam 78 cm pod biustem (mierzone ciasno) i 96 cm w biuście.
Po profesjonalnym doborze stanika wyszlo mi że powinnam mieć 70f lub nawet g (zależnie od modelu). Niestety u mnie w mieście ciężko dobrać dobry stanik, panie się dziwią co to za rozmiar itp Do innego miasta też średnio opłaca się jechać- wiadomo- koszty
Jest jeszcze net- i tego właśnie tyczy sie pytanie moje: jakie staniki ma np KrisLine? Chodzi o ściśliwość obwodów, jakość itp?
Dziwi mnie, że na ich stronie jest wyraźnie napisane : Otrzymany wynik zaokrąglij w dół o około 5 cm, ponieważ pas biustonosza jest elastyczny i ulega naciągnięciu.
Niby ok tylko, że jak wpisuję swoje wymiary w kalkulator ich to wychodzi obwód nawet nie 75 tylko 80
Wiem, że najlepiej po prostu przymierzyć ale obwodu 80 to ja w życiu nie nosiłam!
Nie wiem czy przymierzając mam mimo wszystko prosić też o obwody 75? Wiecie chcę mieć pewność że mój biust będzie dobrze podtrzymany i stanik sie szybko nie rozciągnie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.