Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wypadają! - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 18:34   #3871
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Tak pisałam ostatnio jak będę już w domu to na spokojnie się w niej obfocę.
Ale strasznie mi się podoba i spokojnie pasuje jako sukienka, chyba ja babka żle wymierzyła.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Jeny, siedzę i oglądam pierścionki zaręczynowe Niektóre ceny mnie powalają, ale sa takie piękne!

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

http://allegro.pl/biale-i-zolte-6922...765075556.html ten jest cudowny, taki niespotykany

http://allegro.pl/11-brylantow-rp016...760448072.html


---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Jaaaaa, no wygrajmy w totka i weźmy ślub wczeeeeeśniej niż to będzie możliwe bez wygranej, no!!
Nie nadrabiałam wszystkiego, musiałam przeoczyć A jak z biustonoszem, widać go z przodu?

Ten pierwszy świetny
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:48   #3872
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Nie, jedynie ramiączka.

Kuźwa, miałam dziś robić turbo,a tu pęcherz mnei boli czyli i dziś i jutro na pewno ban ze ćwiczeniami [COLOR="Silver"]

Najgorzej, ze do lekarza będę miała czas iśc dopiero w piątek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:01   #3873
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Damona to ja bym ekhm
i ja też
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:06   #3874
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Nie, jedynie ramiączka.

Kuźwa, miałam dziś robić turbo,a tu pęcherz mnei boli czyli i dziś i jutro na pewno ban ze ćwiczeniami [COLOR="Silver"]

Najgorzej, ze do lekarza będę miała czas iśc dopiero w piątek.
furaginka nie pomaga?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:48   #3875
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Interesuje się któraś z Was polityką?
Muszę napisać na WOS notatkę prasową z obrad sejmu i przygotować wystąpienie sejmowe i kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.. Jak ja nawet nie wiem kiedy te obrady są, no i o czym..
Pomożecie?
Chyba ja się interesuję. Ale to strasznie ciężkie zadanie. To na jutro?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:57   #3876
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ostatnio mam ten sam problem co Kocurzyca - pomaluję paznokcie i po kilku godzinach mam już odpryski. Wczoraj malowałam po 20, a dzisiaj w południe już na każdym paznokciu ubytki, mimo że nic takiego nie robiłam, praca na kompie, dokumenty, itp biurowe pierdoły. Kilka dni temu pomalowałam innym lakierem i to samo miałam.


W środę kupuję samochód Więcej szczegółów wiadomo gdzie
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2012-11-26 o 20:21
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:08   #3877
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ostatnio mam ten sam problem co Kocurzyca - pomaluję paznokcie i po kilku godzinach mam już odpryski. Wczoraj malowałam po 20, a dzisiaj w południe już na każdym paznokciu ubytki, mimo że nic takiego nie robiłam, praca na kompie, dokumenty, itp biurowe pierdoły. Kilka dni temu pomalowałam innym lakierem i to samo miałam.
z tego co pamiętam to kocurzycy nie tyle odpryskiwało co wyschnąć tak całkiem nie chciało nawet po kilku h
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 20:17   #3878
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Dziewczyny, jakie macie suszarki do włosów?
Muszę pilnie kupić nową i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:24   #3879
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ja od kilku lat mam Holdena S-61, o taką: http://nokautimg3.pl/p-2e-0a-2e0adb6...olden-s-61.jpg I jedyne co mi w niej nie pasuje to to, że do zimnego nawiewu jest specjalny guziczek, który trzeba cały czas trzymać wciśnięty. Po kilku minutach boli kciuk, więc raz suszę ciepłym a raz chłodnym nawiewem (tak całkiem zimny to on nie jest, raczej taki letni...)
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:32   #3880
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Anwen na soim blogu ma post z poradami na co zwracać uwagę przy zakupie suszarki: na moc (większa lepsza), czy ma chłodny nawiew, jonizację powietrza, długość kabla, czy ma dyfuzor (jeśli używasz). Nie wiem czy mogę wkleić linka do tego wpisu, ale jak poszukasz to na pewno znajdziesz sama chce kupić suszarę, bo ta co używam to już na umarciu
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:42   #3881
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ja regularnie oglądam taki film o Japonii i oni tam w różne miejsca chodzą i w 1 poszli do sklepu rtv/agd i tam japonka chwaliła jakieś suszarki, ze 'takich' używają teraz wszystkie dziewczyny bo po nich masz naprawdę gładkie i miękkie włosy... To mnie właśnie zastanowiło... na czym one polegają te zaczarowane suszarki?
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 20:45   #3882
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ciekawe te suszarki wygładzające
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:50   #3883
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

http://www.crunchyroll.com/culture-j...ya-tour-574044 ---> przewinąć do 21:53 i ona tam się tą suszarką podnieca
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:12   #3884
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ja mam taka http://nederlandsegirl.blogspot.nl/2...y-control.html i polecam
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:08   #3885
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie suszarki do włosów?
Muszę pilnie kupić nową i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze
BaByliss z jonizacją dyfuzorem i zimnym nawiewem. Nowy zakup, ale już zdążyłam się zachwycić. Mam zupełnie inne włosy niż jak pozwalam im wyschnąć naturalnie. Normalnie myłam tak 2 h przed snem, i szłam spać z wilgotnymi, budziłam się rano z odgięciami i napuszeniem. W ogóle miałam lekkie fale, w kierunku dziwnych odgięć, napuszenie. Po suszeniu tą suszarką mam idealnie gładką taflę, naprawdę włosy zupełnie innej jakości

Dyfuzora też używam, ale jak dla mnie słuzy on do opierania suszarki o głowę żeby ręka nie bolała
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:25   #3886
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ja poprosiłam Gwiazdora o taką
http://www.ceneo.pl/1183905 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...012-profi.html

lub taką
http://www.ceneo.pl/15449301

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:31   #3887
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

ja mam tę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...100-d5020.html


a odżywka to Hydra Mar® Natural Hair Conditioner - z kosmetyków homespacollection
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 06:21   #3888
daria_z
Raczkowanie
 
Avatar daria_z
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wiadomości: 224
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Dzień dobry!
Ja właśnie się dowiedziałam, że idę do szkoły 2 godziny pozniej, bo nauczycielki nie ma
__________________
Plotkara - It's all over, but Blair &Chuck forever
PLL
Pamiętniki Wampirów <3 Delena
The Lying Game
Lindsey Stirling
daria_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 07:36   #3889
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Anwen na soim blogu ma post z poradami na co zwracać uwagę przy zakupie suszarki: na moc (większa lepsza), czy ma chłodny nawiew, jonizację powietrza, długość kabla, czy ma dyfuzor (jeśli używasz). Nie wiem czy mogę wkleić linka do tego wpisu, ale jak poszukasz to na pewno znajdziesz sama chce kupić suszarę, bo ta co używam to już na umarciu
Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
BaByliss z jonizacją dyfuzorem i zimnym nawiewem. Nowy zakup, ale już zdążyłam się zachwycić. Mam zupełnie inne włosy niż jak pozwalam im wyschnąć naturalnie. Normalnie myłam tak 2 h przed snem, i szłam spać z wilgotnymi, budziłam się rano z odgięciami i napuszeniem. W ogóle miałam lekkie fale, w kierunku dziwnych odgięć, napuszenie. Po suszeniu tą suszarką mam idealnie gładką taflę, naprawdę włosy zupełnie innej jakości

Dyfuzora też używam, ale jak dla mnie słuzy on do opierania suszarki o głowę żeby ręka nie bolała
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3783201 4]ja mam tę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...100-d5020.html


a odżywka to Hydra MarŸ Natural Hair Conditioner - z kosmetyków homespacollection [/QUOTE]

Po powrocie z pracy chętnie zapoznam się z proponowanymi przez Was modelami Dziękuję za podpowiedzi
Naczytałam się różnych opinii dotyczących jonizacji, że jednym służy, innym niekoniecznie.. Z tego co widzę, to większość proponowanych przez Was suszarek ma jednak tą funkcję czyli mimo wszystko warto?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 08:12   #3890
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

pokręcone 40 min ale podoba mi się ten serial Once upon a time, już sie nie moge doczekać wieczora bo czeka mnie następny odcinek przy ćwiczeniach
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:32   #3891
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

dzień dobry
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:47   #3892
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Hej naczytalam sie wczoraj o jakichs urokach, ktorych skutkiem sa koltuny na wlosach i balam sie zasnac czeka mnie kolejne odsypianie w ciagu dnia pol nocy macalam sie po wlosach
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:56   #3893
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

A ja muszę zmyć olej, a tak mi wstawać nie chce Co ten wolny dzień robi z człowiekiem

Pisałam Was? Chyba Wam nie pisałam. Tej pracy nie mam, bo kobieta jednak chciała te korki codziennie, po 2h Łącznie z weekendem, zamęczy to swoje dziecko Myślałam, że jak zaproponuję 3 dni w tygodniu to wystarczy, a jednak nie
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:07   #3894
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
A ja muszę zmyć olej, a tak mi wstawać nie chce Co ten wolny dzień robi z człowiekiem

Pisałam Was? Chyba Wam nie pisałam. Tej pracy nie mam, bo kobieta jednak chciała te korki codziennie, po 2h Łącznie z weekendem, zamęczy to swoje dziecko Myślałam, że jak zaproponuję 3 dni w tygodniu to wystarczy, a jednak nie
zbyt ambitna mamuska czy dziecko niekumate?
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:13   #3895
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ciężko powiedzieć, myślę że to pierwsze
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:53   #3896
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cześć


Byłam rano w ciuchu, koleżanka upolowała mi dwie spódnice https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4908 świetne, tylko szkoda że obie czarne
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:28   #3897
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Fajne

A ja nie mam w czym iść na imprezę

W ogóle nie wiem co ze sobą zrobić w ten weekend. Bo mam wolne od jutra do pon I mogę albo wynudzić się te dwa dni, w sobotę iść na imprezę i wynudzić się w niedzielę
Albo jechać do chłopaka. Ale on ma zajęcia w weekend więc w sumie wiele byśmy się nie widzieli
Albo jechać do domu i po-nadrabiać zaległości towarzyskie

Ale szkoda mi tej imprezy...
Ja i moje zdecydowanie
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:24   #3898
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ostatnio mam ten sam problem co Kocurzyca - pomaluję paznokcie i po kilku godzinach mam już odpryski. Wczoraj malowałam po 20, a dzisiaj w południe już na każdym paznokciu ubytki, mimo że nic takiego nie robiłam, praca na kompie, dokumenty, itp biurowe pierdoły. Kilka dni temu pomalowałam innym lakierem i to samo miałam.
Mi odpryskuje jak pomaluje sam lakier bezpośrednio na paznokieć. Jak używam podkładu Rimmela, to trzyma się tydzień lub więcej. Tylko ze schnięciem mam straszny problem.

Kupiłam niedawno odżywkę Sally Hansen, która miała takich cudów dokonać. Moje paznokcie nigdy nie były w tak tragicznym stanie, jak po tej odżywce. Już nie wiem co robić. Bo od lakierów też mi się niszczą. I zwykle wyglada to tak, że zapuszczę paznokcie, pomaluję 2-3 razy i musze obciąć, bo od lakieru połowa mi się połamie i porozdwaja.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:03   #3899
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mi odpryskuje jak pomaluje sam lakier bezpośrednio na paznokieć. Jak używam podkładu Rimmela, to trzyma się tydzień lub więcej. Tylko ze schnięciem mam straszny problem.

Kupiłam niedawno odżywkę Sally Hansen, która miała takich cudów dokonać. Moje paznokcie nigdy nie były w tak tragicznym stanie, jak po tej odżywce. Już nie wiem co robić. Bo od lakierów też mi się niszczą. I zwykle wyglada to tak, że zapuszczę paznokcie, pomaluję 2-3 razy i musze obciąć, bo od lakieru połowa mi się połamie i porozdwaja.
kocurzyco jaki dokładnie?

Byłam dziś w rossie, wydałam 60zł Ech ta promocja.. Ciężko nie skorzystać

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
uwierz mi,widziałam już różne rzeczy.

W tej kwestii strasznie wpienia mnie TŻ. On chyba nie ma własnego mózgu i własnego zdania. Bo on się tylko interesuje żeby wszystko było "jak zawsze" i "tak jak u innych". Ciężko mi się go uświadamia, że jedyna wizja jaką ja mam- i ona zostanie spełniona, nie ma nic wspólnego z polskim weselem i wszystko będzie inaczej niż widział na poprzednich weselach u swojej rodziny, które nie oszukujmy się były na poziomie "różowe balony, zabawa w macanie po kolanie, golonka na stole, granie majteczki w kropeczki". Nic z tego. Po moim trupie.

Także będzie bardzo normalnie, ale moje normalnie znaczy coś innego niż jego normalnie. No trudno.
Na pewno będzie tak jak sobie wymarzysz
Z jednym przyznaję Ci rację- zabawy w macanie kolan itp. są dla mnie okropne i nie zdzierżyłabym tego u siebie na weselu..
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:08   #3900
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Krasko, pochwal się, co kupiłaś
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.