Mężczyzna do seksu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 18:21   #31
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Masz rację, ale inne określenia są jakieś takie nijakie. Uprawiać seks? Uprawiać to można roślinki.
Istnieje takie sformułowanie w języku polskim, niby czemu ma być nijakie? Nie można nazywać "kochaniem się" tego co robi dwoje obcych ludzi...
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:42   #32
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mężczyzna do seksu

Echh. Nie chce zamianiać wątku na konkretny temat na wątek o mnie bo już podobna sytuacja w jednym się zdarzyła ;d No więc znów offtop:

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Wniosek:Ty tego nie masz.
Gratuluje, cóż za przenikliwość, zastanawiałaś się kiedyś nad zostaniem detektywem? Pisałem już o tym w wątku "Jego pierwszy raz z dziwka", dzięki któremu zresztą trafiłem na to forum

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Wow, widzę, że masz priorytet życiowy - dowiedzieć się co zrobić, by stać się jednym z nich.
Z takim podejściem to życzę powodzenia, ale żadna przeciętnie nawet rozgarnięta dziewczyna Cię nie zechce, no chyba że w akcie desperacji.


---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------


Z wężem boa- padłam
Już to wiem. Trochę nadinterpretowałaś. Co jakiś całkiem niedługi czas trafia się zainteresowana ale ja nie ciągnę tego dalej, przez blokady w głowie przez które mimo, że wiem co robić, nie robię nic. Ani z kobietami ani w innych dziedzinach. Ale zdajesz sobie chyba sprawę, że samotność nie jest szczytem marzeń każdego człowieka, prawda?

Edytowane przez beznadziejny123
Czas edycji: 2012-11-27 o 18:43
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:57   #33
katarzynka1978
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka1978
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Wiadomości: 282
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Masz rację, ale inne określenia są jakieś takie nijakie. Uprawiać seks? Uprawiać to można roślinki.
Ja ostatnio usłyszałam określenie "sex-ić się".
katarzynka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:58   #34
konekszyn
Raczkowanie
 
Avatar konekszyn
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Co musi mieć w sobie i jakie warunki musi spełniać mężczyzna, żebyś była skłonna/chciała się z nim kochać?
- musi mieć to coś
- musi być umyty/czysty/zadbany etc.
- musi mnie pociągać
- nie muszę go kochać, być z nim w związku itd itp
- i nie może być żałosny
to chyba tyle
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Przez długi czas tak miałam, tylko że musiał mieć obrączkę z inną. A ze mną być kumplem.
takie rozwiązanie też nie jest głupie
konekszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:10   #35
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Istnieje takie sformułowanie w języku polskim, niby czemu ma być nijakie? Nie można nazywać "kochaniem się" tego co robi dwoje obcych ludzi...
Ale to, że istnieje nie znaczy, iż jest trafne. Uprawianie serio kojarzy mi się z roślinnością. Uprawiać seks, uprawiać seks, uprawiać seks... ile razy to słowo powtórzę nadal przed oczami staje mi ogródek, narzędzia i nasionka (chociaż może coś w tym jest).
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio usłyszałam określenie "sex-ić się".
Też je słyszałam.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 00:48   #36
keyhole
Raczkowanie
 
Avatar keyhole
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 273
GG do keyhole
Dot.: Mężczyzna do seksu

wymieniać płyny


-----
- musi ładnie pachnieć, nie koniecznie perfumą, zapach czystości wystarczy
- musi mnie w nim coś intrygować, fascynować, nie może być łatwy i ogólnodostępny
- musi umieć sprawić że poczuję się przy nim jak prawdziwa kobieta.

niestety ale kryteria odpowiadające za sex są praktycznie takie same jak te od związków, na tym etapie już to u mnie musi iść w parze.
chyba wystarczająco się już w życiu wybawiłam
keyhole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 14:07   #37
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez poiuyp Pokaż wiadomość
To ile musi mieć cm?
A jak szukasz nie tylko do seksu to też sprzęt jest ważny?
Podałam czysto teoretyczną sytuację, kiedy kogoś bym szukała stricte do seksu. Niestety do wspólnego życia potrzebne jest dużo więcej ważniejszych cech niż długość czy grubość, więc raczej inne mam priorytety wtedy.
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 15:11   #38
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
uciekłabys z łóżka ,gdyby twój partner nie spełniał oczekiwań?
Zależy jak bardzo.Wiadomo że trudno trafić jest na osobę z którą się w 100% upodobaniami seksualnymi.Są sprawy które nie przeszkadzałyby mi,ale są też takie,które byłyby nie do przeskoczenia.Np.gdyby mój facet chciał żebym go lała po dupie pasem Albo miał za dużego/za małego penisa.Od takiego faceta uciekłabym,bo nie wyobrażam sobie frustrować się i tkwić w związku w którym w sferze seksualnej kompletnie się nie dopasowaliśmy.
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:21   #39
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Leci offtopic:



O matko. Pytania na temat seksu są kierowane do osób, które wiedzą co to jest ;d Jeszcze zapłaczesz nad sobą kiedy po pierwszym razie uświadomisz sobie, że zmarnowałaś sobie lata młodości. Ponadto nie przetestujesz swojego partnera należycie a po ślubie już nie tak łatwo będzie go wymienić jak okaże się wadliwy ;d

A teraz topic:

Cóż, wypowiedzi wyżej, chociaż bardzo ogólne, pokrywają się z tym co mi się wydawało prawdą i z tym co mówili mi dużo ruchający mężczyźni ;d Mimo wszystko piszcie dalej ^^ i rozwijajcie jeszcze ^^
NAUCZ SIĘ PODSTAWOWEJ ZASADY DZIELENIA WYPOWIEDZI PRZEZ DWA,oraz świetnej teorii dr.Housa-wszyscy kłamią

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Zależy jak bardzo.Wiadomo że trudno trafić jest na osobę z którą się w 100% upodobaniami seksualnymi.Są sprawy które nie przeszkadzałyby mi,ale są też takie,które byłyby nie do przeskoczenia.Np.gdyby mój facet chciał żebym go lała po dupie pasem Albo miał za dużego/za małego penisa.Od takiego faceta uciekłabym,bo nie wyobrażam sobie frustrować się i tkwić w związku w którym w sferze seksualnej kompletnie się nie dopasowaliśmy.
interesuje mnie,czy uciekłabyś w danym momencie z sypialni widząc małe przyrodzenie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 20:06   #40
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
interesuje mnie,czy uciekłabyś w danym momencie z sypialni widząc małe przyrodzenie
Nie
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 20:58   #41
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mężczyzna do seksu

Pewnie piszesz tak, żeby nie zalała cię fala krytyki ;> Wiadomo, że nie potrafię myśleć jak kobieta ale odnoszę wrażenie, że byłbym bardzo rozczarowany na miejscu takiej i nic by już z tego nie wyszło ;d
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 21:00   #42
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Pewnie piszesz tak, żeby nie zalała cię fala krytyki ;> Wiadomo, że nie potrafię myśleć jak kobieta ale odnoszę wrażenie, że byłbym bardzo rozczarowany na miejscu takiej i nic by już z tego nie wyszło ;d
może dziewczyna jest kulturalna,zeby wybiec z sypialni z krzykiem po zobaczeniu mini węża
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:02   #43
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
może dziewczyna jest kulturalna,zeby wybiec z sypialni z krzykiem po zobaczeniu mini węża
No właśnie o to chodzi...Nie chciałabym komuś zepsuć samooceny i go podłamać.Wiadomo że byłabym rozczarowana,ale okrutna nie jestem
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:18   #44
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna do seksu

Przydałyby się okulary, w których możesz widzieć co ludzie mają pod ubraniem i nie byłoby kobiet uciekających z krzykiem.

Czyli dajmy na to, facet spełnia Twoje oczekiwania, tylko jego penis nie, to by nie miał szans na nic więcej?
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:23   #45
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mężczyzna do seksu

To co teraz powiem może być dla ciebie bardzo trudne ale.... penis jest częścią faceta ;d
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:36   #46
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
To co teraz powiem może być dla ciebie bardzo trudne ale.... penis jest częścią faceta ;d
tylko on nie wiedziałby co jest powodem urwania kontaktów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:54   #47
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna do seksu

Zeby się dowiedzieć jak jest to trzeba jednoznacznej sytuacji a potem albo przeżyć ten jeden raz i urwać kontakt, albo od razu uciekać .
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:03   #48
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mężczyzna do seksu

Zresztą co jest złego w powiedzeniu mu prawdy ;d Najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo. Oszukiwanie się nigdzie nie prowadzi bo on już nie urośnie.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:29   #49
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna do seksu

Masz rację, że prawda jest najlepsza. Ale sądzę, że taki facet prawdę gdzieś tam w głębi by znał, a kobieta pewnie nie chce mu sprawiać przykrości, chociaż i tak dużą przykrość sprawiłoby rozstanie bez słowa.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 04:41   #50
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Przydałyby się okulary, w których możesz widzieć co ludzie mają pod ubraniem i nie byłoby kobiet uciekających z krzykiem.

Czyli dajmy na to, facet spełnia Twoje oczekiwania, tylko jego penis nie, to by nie miał szans na nic więcej?
Tak.Byłam kiedyś z facetem który w ogóle nie spełniał moich oczekiwań w łóżku i to była katastrofa Seks to zbyt ważna sfera w życiu by z niej rezygnować.
Cytat:
Zresztą co jest złego w powiedzeniu mu prawdy ;d Najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo. Oszukiwanie się nigdzie nie prowadzi bo on już nie urośnie.

Cytat:
Masz rację, że prawda jest najlepsza. Ale sądzę, że taki facet prawdę gdzieś tam w głębi by znał, a kobieta pewnie nie chce mu sprawiać przykrości, chociaż i tak dużą przykrość sprawiłoby rozstanie bez słowa.
Nie odeszłabym bez słowa,tak się nie robi,możliwe że delikatnie powiedziałabym mu o co chodzi.Nie wiem co bym zrobiła bo nie miałam takiej sytuacji(z facetem którego wspomniałam rozstałam się z innego powodu).
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:18   #51
poiuyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 172
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi...Nie chciałabym komuś zepsuć samooceny i go podłamać.Wiadomo że byłabym rozczarowana,ale okrutna nie jestem
Jeśli nagle po seksie znajomość by się urwała to chyba by się zorientował dlaczego tak się stało.

Edytowane przez poiuyp
Czas edycji: 2012-11-29 o 10:20
poiuyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:24   #52
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Tak.Byłam kiedyś z facetem który w ogóle nie spełniał moich oczekiwań w łóżku i to była katastrofa Seks to zbyt ważna sfera w życiu by z niej rezygnować.
To wypersfaduj to użytkowniczce mickeymouse20, może uchronisz ją przed katastrofą ;>
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:07   #53
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Mężczyzna do seksu

To chyba graniczy z cudem

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Chociaż, jakby nie patrzeć to jednym z powodów rozstania z facet były różnice temperamentów w łóżku.
Tak się zastanawiam czy faktycznie po iluś latach związku facetom odechciewa się seksu? Czy jestem jedną z niewielu kobiet, którym taki się trafił...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

moim facetem^
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:53   #54
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Zresztą co jest złego w powiedzeniu mu prawdy ;d Najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo. Oszukiwanie się nigdzie nie prowadzi bo on już nie urośnie.
ponieważ mały sprzęt to nie katastrofa.katastrofą jest wierzyć,że wystarczą ruchy frakcyjne,aby sprawić kobietę w podniecenie,a ilośc =jakością.

nawiązując do nieumiejętności to mój jeden facet myślał o ilości nie jakości.jednak był bardzo pojętnym kochankiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:04   #55
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Mężczyzna do seksu

Był i się zmył? Czy był i został porzucony? :P
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:44   #56
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio usłyszałam określenie "sex-ić się".
seksować tudzież
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 11:34   #57
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez ModnaLusia Pokaż wiadomość
Był i się zmył? Czy był i został porzucony? :P
to,że był bogiem seksu,nie oznacza,że był dobrym partnerem życiowym
seks to połowa
dla jednych AŻ,dla drugich TYLKO
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 17:40   #58
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ogólnie to musiałabym tego faceta kochać albo być mocno zauroczona, ale teoretycznie musiałby być dla mnie atrakcyjny fizycznie i być inteligentny żeby móc z nim pogadać :P
hej! masz CUDNY awatar
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:07   #59
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Mężczyzna do seksu

fajny ten wątek, ciekawe wypowiedzi, fajnie, że dziewczyny piszą wprost, że dobry seks nie wymaga stałego związku "życiowego"

pomińmy kwestie higieny, "zadbania", bo aż żal, że o tym trzeba w ogóle mówić

poza tym myślę, że najlepiej to o co chodzi podsumowała jak dotąd keyhole:
Cytat:
Napisane przez keyhole Pokaż wiadomość
- musi umieć sprawić że poczuję się przy nim jak prawdziwa kobieta.
100% racji - moim zdaniem do tego się sprowadza to całe "bycie pociągającym" i "to coś"

chodzi o tę męskość, której potrzebuje kobiecość w kobiecie, żeby się poczuła "prawdziwą kobietą"

mieści się w tym jednak atrakcyjność fizyczna, facet musi się prezentować jak facet, także między udami!

sprzęt JEST ważny u faceta do seksu! u męża itp. są inne sfery, ale tu przecież chodzi o SEX, żeby się w 100% spełnić seksualnie - w swojej kobiecości

dlatego Wanilianka dobrze napisała:
Cytat:
Napisane przez Wanilianka Pokaż wiadomość
Gdybym sobie szukała pana tylko dla seksu to
3. musi potrafić coś nie coś, w sensie w łóżku, no i też sprzęt mimo wszystko jest ważny, natury się nie przeskoczy,
i Camela:
Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Dla mnie zawsze jest ważny.
Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Wiadomo że byłabym rozczarowana,
oczywiście! bo wprawdzie małe jest piękne a mały może być wariat, ale jednak duży może więcej i też może być wariat!

o tak!

jak "facet do seksu" to chyba powinien mieć większe możliwości niż stały partner, by poczuć go w sobie pełniej niż na co dzień

z odpowiednim sprzętem wiąże się też u faceta tak pożądana cecha jak pewność siebie - facet musi stwarzać poczucie męskiej siły, ale niezagrażającej, tylko pożądającej i obiecującej kobiecie spełnienie lepsze niż kiedykolwiek

do tego także inteligencja, poczucie humoru itp. bo "czasem pogadać też by było fajnie"
myślę, że chodzi o to by poczuć, że facet lubi i swoiście kocha kobietę za to, że jest kobietą, że ona go interesuje i zachwyca będąc sobą - NIEZALEŻNIE od tego czy pójdą do łóżka - i to jej okazuje słuchając, inteligentnie rozmawiając, dbając o fajny nastrój

humor zresztą to przecież też oznaka pewności siebie, to wszystko się łączy ze sobą

wyżej powstała dyskusja tego co kaguya napisała:
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie muszę go kochać ani nic (przecież mam się kochać, nie z nim żyć).
ktoś skomentował: "kochać się z kimś jest równoznaczne z tym, że tę osobę kochamy."

moim zdaniem obie strony mają rację, bo w udanym seksie ZAWSZE chodzi o miłość, żeby się kochać musisz poczuć pewien rodzaj miłości, akceptacji bez zastrzeżeń i pragnienia bez granic

tego szuka kobieta - faceta, od którego czuje pożądanie jej kobiecości wynikające z zachwytu nią jako kobietą, tę swoistą miłość, a nie czuje chęci "ulżenia sobie" czy "zaliczenia" - egoizm podszyty desperacją po prostu, coś żałosnego

ale to po prostu nie ten sam rodzaj miłości takiej przyjacielskiej, który wytwarza się z czasem i podtrzymuje stałe związki, by "razem żyć", nawet jeśli z seksem bywa rozmaicie

ale bardzo dobrze napisała xblackxshadowx
Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
inne określenia są jakieś takie nijakie.
no pewnie! przede wszystkim są fałszywe, nie tego - "uprawiania seksu" - szukają kobiety - one chcą się kochać i o to chodzi

dlatego kobieta potrzebuje faceta, który autentycznie pokocha kobietę w niej i zapragnie ukochać całym sobą - to jest udany seks, tylko czując to kobieta w pełni "pokocha się" i otworzy a o to chodzi tak naprawdę w "kochaniu się" a orgazmy są tylko tego konsekwencją

ale też rację ma Serenely:
Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Nie można nazywać "kochaniem się" tego co robi dwoje obcych ludzi...
dlatego udany seks z facetem do seksu to jest rodzaj związku, w którym trzeba się trochę poznać, polubić, zbudować zaufanie zanim się wskoczy do łóżka

to nie jest to samo co szybki bzyk gdzieś po alkoholu bo tak wyszło itp. - to też może być fajne, ale można znacznie lepiej

dlatego rację mają dziewczyny, które napisały, że do tego o co im chodzi trzeba się odpowiednio poznać, a nawet że trzeba by powstała "bliska relacja" i zaufanie

ALE żeby to powstało nie trzeba stałego związku życiowego, zresztą w niejednym małżeństwie szukać tego ze świeczką niestety

to się da też osiągnąć z facetem do seksu
a nawet ŁATWIEJ - bo taki układ jest bez rozmaitych kontekstów, które często zatruwają seks w stałym związku

a Carmela dobrze napisała:
Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Seks to zbyt ważna sfera w życiu by z niej rezygnować.
dokładnie! 100%

pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

ps.
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Przez długi czas tak miałam, tylko że musiał mieć obrączkę z inną. A ze mną być kumplem.
to chyba najlepszy układ
jeśli z jakichś przyczyn seks nie daje pełnej satysfakcji w stałym związku, który poza tym jest ok, to ...od tego właśnie jest facet od seksu
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:57   #60
poiuyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 172
Dot.: Mężczyzna do seksu

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość

mieści się w tym jednak atrakcyjność fizyczna, facet musi się prezentować jak facet, także między udami!

sprzęt JEST ważny u faceta do seksu! u męża itp. są inne sfery, ale tu przecież chodzi o SEX, żeby się w 100% spełnić seksualnie - w swojej kobiecości

dlatego Wanilianka dobrze napisała:


i Camela:



oczywiście! bo wprawdzie małe jest piękne a mały może być wariat, ale jednak duży może więcej i też może być wariat!

o tak!

jak "facet do seksu" to chyba powinien mieć większe możliwości niż stały partner, by poczuć go w sobie pełniej niż na co dzień

z odpowiednim sprzętem wiąże się też u faceta tak pożądana cecha jak pewność siebie - facet musi stwarzać poczucie męskiej siły, ale niezagrażającej, tylko pożądającej i obiecującej kobiecie spełnienie lepsze niż kiedykolwiek
Masz 37 lat, a piszesz jak nastolatek, który pierwszy raz sobie zmierzył i popadł w samozachwyt.
poiuyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.