Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 23:04   #2731
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Hej Laski! Po moim ostatnim dołującym poście trzeba napisać coś pozytywnego . Tak jakoś obudziłam się dziś z świetnym humorem mimo @, nieprzespanej większości nocy (nauka) i ciężkim dniu pod względem zajęć. I mimo, że pozwoliłam sobie dziś na ciastka z koleżanką i trochę dużo węgli wyszło to nie siedziałam z mega dołem, że nigdy nie schudnę tylko wzięłam się za skalpel i 8min abs. Ćwiczenia minęły mi szybko, z Ewą co raz lepiej mi się ćwiczy i mimo, że to dopiero 3 skalpel to już widzę ogromne postępy przy każdym z ćwiczeń. Ćwiczę razem ze współlokatorką, więc motywacja jest. Mamy założenie, że do końca roku robimy skalpel (4 razy w tygodniu, a przy wzroście formy więcej), a później coś cięższego zaczynamy. No i codzienne 8min abs!

Jutro wracam do domu i cały weekend z TŻ . Obiecaliśmy sobie, że do wakacji będziemy piękni i wyrzeźbieni . On w sumie wygląda i tak super, ale chce (jak pewnie każdy facet) jeszcze bardziej przybrać na masie.

Madziq super, że w końcu znaleźliście mieszkanie!
Sylwuuska za ćwiczenia
Integirl no sukienka na pewno działa motywująco, zwłaszcza że mało czasu do sylwestra! i brawo za kilogram mniej
kuleczko tymbardziej masz motywacje! ale dasz radę i znajdziesz sobie kogoś fajniejszego, a były będzie tego tylko żałował
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km

Edytowane przez anns_
Czas edycji: 2012-12-04 o 23:06
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 07:34   #2732
kuleczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Oj dziewczyny nawet nie wiecie ile dobrego może sprawic jedno wasze pokrzepiające zdanie, kiedy nadchodzą chwile rozterki "czy warto" myślę, że jak już schudnę ładnie to pochwalę się zdjęciami przed i po Jestem z Was dumna, że dobrze Wam idzie, pamiętajmy, że chwile słabości są tylko dodatkową motywacją i nie od razu Rzym zbudowano )
A co do byłego... niech zobaczy, co stracił i niech żałuje!

Dzięki za wsparcie
kuleczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 07:40   #2733
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
fiu fiu no i dzięki temu tym bardziej wierzę że teraz dojdziesz do swojego celu

ja od wczoraj 1kg mniej i cały czas motywuje mnie sukienka
kochana jak każda zraniona kobieta potrafie być bardzo konsekwętna i silna a sukieneczkę chetnie bym zobaczyła, wrzuć fotkę

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwuuska Pokaż wiadomość
Jezu, ale mnie zmotywowałaś tym, że latał za Tobą! Jednak facet to najlepsza motywacja do odchudzania, w moim przypadku też tak jest, ale największa motywacją jest dla mnie dziewczyna która mu się podoba..


Nie zgrzeszyłam dzisiaj! ;> 2 dzień bez słodyczy
Zaraz zastanowię się nad jakąś małą kolacyjką a później rowerek i skakanka ;> Może trochę brzuszków. Dzisiaj mi koleżanka przypomniała, że się z nią założyłam jakieś pół roku temu, że do czerwca 2013 roku będę miała płaski i umięśniony brzuch, ona nie wierzy, że wgl mi się uda schudnąć, więc jej pokażę.
ważne aby mieć dobry motywator! a wtedy jesteśmy w stanie pokazać wszystkim co potrafimy i ile jesteśmy warte!
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:43   #2734
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
kochana jak każda zraniona kobieta potrafie być bardzo konsekwętna i silna a sukieneczkę chetnie bym zobaczyła, wrzuć fotkę
specjalnie dla ciebie zdjecie robione na szybko więc jakoś nie najlepsza, ale na żywo jest cudna

a ja dzisiaj potłuczona i z zakwasami więc chodzę jak robocik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01196.jpg (63,7 KB, 17 załadowań)
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 15:53   #2735
Sylwuuska
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuuska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
specjalnie dla ciebie zdjecie robione na szybko więc jakoś nie najlepsza, ale na żywo jest cudna

a ja dzisiaj potłuczona i z zakwasami więc chodzę jak robocik

śliczna! uwielbiam takie sukienki!
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu, czas i tak upłynie "
Sylwuuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:05   #2736
kuleczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Mi również się podoba! Właśnie sama szukam jakiejś kiecki na rodzinną wigilię oraz sylwestra Myślę, że jakoś przed wigilią się skusze na zakupy, mam ciągle nadzieje, że będzie ona miała mniejszy rozmiar niż dotychczasowe ciuszki

Wiele z was pisze o skalpelu itp możecie mi coś więcej napisac o tym? jakie wam przynosi efekty? Jakieś trudności? Dziękuję za odpowiedź
kuleczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:01   #2737
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez kuleczka90 Pokaż wiadomość
Mi również się podoba! Właśnie sama szukam jakiejś kiecki na rodzinną wigilię oraz sylwestra Myślę, że jakoś przed wigilią się skusze na zakupy, mam ciągle nadzieje, że będzie ona miała mniejszy rozmiar niż dotychczasowe ciuszki

Wiele z was pisze o skalpelu itp możecie mi coś więcej napisac o tym? jakie wam przynosi efekty? Jakieś trudności? Dziękuję za odpowiedź
śliczna na pewno będziesz w niej rewelacyjnie wyglądać ja uwielbiam koronki w każdej postaci
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 18:04   #2738
Lagaudia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 254
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez Madziq634 Pokaż wiadomość
Cześć!!
Przepraszam że tak mało sie udzielam,ale wiecie jak to jest w grudniu i tej gorączce przedświątecznej choć w sumie zakupów jakich takich nierobimy jeszcze na święta,za to kupujemy prezenty,kupujemy rzeczy do mieszkanka,tutaj znowuż trzeba ubrać nas na zime,dziecko ehh....a szkoda że niema sie krzaczka z pieniążkami
Co do dietki to sie trzymam jak narazie i jedyne moje słodycze,to własnoręcznie zrobione ciasteczka owsianewięc jestem z siebie dumna o wiem że to lepsza alternatywa dla słodyczy takto jem nawet grzecznie,tylko zła jestem bo jestem teraz zabiegana a to wiąże sie z mniejszą systematycznością co do godzin i ilości posiłkówAle staram sie zmienić!!
Aaaa no i wkońcu mam problem zakupowy z głowy bo kupiłam sobie zimowe buty(na obcasie ale co mi tam)więc to już mam zgłowy
A widze że wam idzie coraz lepiej,i coraz bliżej macie to swoich celówCieszy mnie to że przynajmniej wam idzie to bardzo dobrze
oj doskonale Cię rozumiem... czasu jak zwykle mało, a teraz dochodzi przedświąteczna bieganina, załatwianie prezentów, planowanie.. momentami aż chciałabym się zahibernować i obudzić już na kolację wigilijną
Madziq cieszę się, że się trzymasz dzielnie! brawo za ograniczenie słodkości! ciasteczka owsiane to super opcja

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Hej Laski! Po moim ostatnim dołującym poście trzeba napisać coś pozytywnego . Tak jakoś obudziłam się dziś z świetnym humorem mimo @, nieprzespanej większości nocy (nauka) i ciężkim dniu pod względem zajęć. I mimo, że pozwoliłam sobie dziś na ciastka z koleżanką i trochę dużo węgli wyszło to nie siedziałam z mega dołem, że nigdy nie schudnę tylko wzięłam się za skalpel i 8min abs. Ćwiczenia minęły mi szybko, z Ewą co raz lepiej mi się ćwiczy i mimo, że to dopiero 3 skalpel to już widzę ogromne postępy przy każdym z ćwiczeń. Ćwiczę razem ze współlokatorką, więc motywacja jest. Mamy założenie, że do końca roku robimy skalpel (4 razy w tygodniu, a przy wzroście formy więcej), a później coś cięższego zaczynamy. No i codzienne 8min abs!

Jutro wracam do domu i cały weekend z TŻ . Obiecaliśmy sobie, że do wakacji będziemy piękni i wyrzeźbieni . On w sumie wygląda i tak super, ale chce (jak pewnie każdy facet) jeszcze bardziej przybrać na masie.
super czytać takie wieści
ponoć skalpel przy systematycznym wykonaniu świetnie rzeźbi mięśnie także powodzenia

Cytat:
Napisane przez kuleczka90 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny nawet nie wiecie ile dobrego może sprawic jedno wasze pokrzepiające zdanie, kiedy nadchodzą chwile rozterki "czy warto" myślę, że jak już schudnę ładnie to pochwalę się zdjęciami przed i po Jestem z Was dumna, że dobrze Wam idzie, pamiętajmy, że chwile słabości są tylko dodatkową motywacją i nie od razu Rzym zbudowano )
A co do byłego... niech zobaczy, co stracił i niech żałuje!

Dzięki za wsparcie
święte słowa!

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
specjalnie dla ciebie zdjecie robione na szybko więc jakoś nie najlepsza, ale na żywo jest cudna

a ja dzisiaj potłuczona i z zakwasami więc chodzę jak robocik
świetna ta kiecka, bardzo mi się podoba
jeszcze trochę i będziesz w niej pomykać i czarować swoją figurą

tymczasem ja zmykam na kolację, kolejny dzień zaliczam do udanych, sama siebie zaskakuję jak łatwo przychodzi mi zdrowe odżywianie (ostatnio) chyba już wpadłam w ten dobry tryb
oby tak pozostało jak najdłużej

miłego wieczoru
__________________

„España, sol,toros, guitarras, vino. Everibodi ¡ole!”



Lagaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 18:34   #2739
Sylwuuska
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuuska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

ja dzisiaj cały dzień pod kocykiem i z laptopem ;> nie poszłam do szkoły, gdyż miałam wczoraj mały wypadek i się poobijałam więc dzisiaj odpoczywałam. Niestety nie będę ćwiczyła przez jakiś czas ;> A jak tam u Was ?
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu, czas i tak upłynie "
Sylwuuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:12   #2740
kuleczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Jak obiecywałam posyłam zdjęcia ostatnie jest najbardziej aktualne co myślicie ??
Pierwsze to waga 72 kg, drugie 65 a ostatnie aktualna waga 63
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (61,8 KB, 26 załadowań)
kuleczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:00   #2741
Sylwuuska
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuuska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez kuleczka90 Pokaż wiadomość
Jak obiecywałam posyłam zdjęcia ostatnie jest najbardziej aktualne co myślicie ??
Pierwsze to waga 72 kg, drugie 65 a ostatnie aktualna waga 63
Ojej! Gratuluję wytrwałości! Ślicznie teraz wyglądasz!
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu, czas i tak upłynie "
Sylwuuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 21:38   #2742
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

A ja dziś miałam grzeszki, ale nie przejmuję się . Dawniej miałam tak, że zjadłam coś ponad zdrowe odżywianie i momentalnie się poddawałam, nie ćwiczyłam w ten sam dzień i obżerałam się do końca. Teraz zmieniłam podejście i nawet jak się najem słodkiego to ćwiczę z Ewą. Waga stoi w miejscu, ale wizualnie widać efekty. Troszkę mobilizacji i będzie dobrze. Nie ma się co śpieszyć tylko powoli dążyć do celu
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:52   #2743
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez Lagaudia Pokaż wiadomość
oj doskonale Cię rozumiem... czasu jak zwykle mało, a teraz dochodzi przedświąteczna bieganina, załatwianie prezentów, planowanie.. momentami aż chciałabym się zahibernować i obudzić już na kolację wigilijną
Madziq cieszę się, że się trzymasz dzielnie! brawo za ograniczenie słodkości! ciasteczka owsiane to super opcja
miłego wieczoru
niestety do świąt dwa tygodnie tylko i powiem wam ,że obawiam się troche dietowo tego okresu boje się ,że bede się opychać i nie bede mogła się powstrzymac w święta są zawsze moje ukochane potrawy ech... bede musiała byc dzielna i po świętach bardzo dużo ćwiczyć abym przed sylwestrem wcisneła się w kieckę

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwuuska Pokaż wiadomość
ja dzisiaj cały dzień pod kocykiem i z laptopem ;> nie poszłam do szkoły, gdyż miałam wczoraj mały wypadek i się poobijałam więc dzisiaj odpoczywałam. Niestety nie będę ćwiczyła przez jakiś czas ;> A jak tam u Was ?
a co się stało? coś poważnego?

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kuleczka90 Pokaż wiadomość
Jak obiecywałam posyłam zdjęcia ostatnie jest najbardziej aktualne co myślicie ??
Pierwsze to waga 72 kg, drugie 65 a ostatnie aktualna waga 63
super kuleczko
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 10:53   #2744
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

oj dziękuje za komentarze dotyczące sukienki chociaż trochę powątpiewam że szybko ją założe ale niech będzie symbolem tej walki o siebie

ja wczoraj miałam kiepski dzień, chociaż waga tego za bardzo nie odczuła, dzisiaj wolne, ale mam tyle do zrobienia że humor nieciekawy, na dodatek wisi nade mną pisanie mgr ale ciągle nie mogę do tego sięzabrać ;/
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:43   #2745
cerr
Raczkowanie
 
Avatar cerr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: jamaica
Wiadomości: 99
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Hej hej, ja dzisiaj na leniwo, może pohulam później trochę. Wczoraj poskakałam i pohulałam i jeszcze trochę pochodziłam więc jestem zadowolona. No i obyło się bez słodyczy
Co do świąt to ja się też boje, bo przyjadę z tej Anglii do dobrego polskiego jedzonka... ymmm ślinka cieknie na samą myśl
__________________
56 ->55-> 51

SŁODYCZOWO-FASTFOODOWO-CHIPSOWY ODWYK

http://bemylittlestar.tumblr.com/

od 17.09.12 studentka dietetyki na Birmingham City University

cerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:48   #2746
Sylwuuska
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuuska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

MWasilewska mogłoby się skończyć poważnie, ale mam szczęście spadłam z 1,5m wysokości na drabinę, która się połamała i upadłam na beton i po drodze się trochę poobijałam. Jestem cala w siniakach i bardzo potłukłam rękę i kręgosłup niestety boli. ;/


Ja dzisiaj nagrzeszyłaaaam oj się należą. 2 kawałki pizzzy ( zamówiliśmy sobie z klasą na mikołajki, nie mogłam się powstrzymać), dwa cukierki, które dostałam od mikołaja na mieście i czekoladowego mikołaja, którego dostalam od taty, podzieliłam się z nim ach te mikołajki..
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu, czas i tak upłynie "
Sylwuuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 23:16   #2747
Daria9809
Raczkowanie
 
Avatar Daria9809
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cześć Kochane
Potrzebowałam krótkiej przerwy w odchudzaniu żeby się zrehabilitować i powracam pełna sił i motywacji !
Daria9809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 09:52   #2748
Lagaudia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 254
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez Sylwuuska Pokaż wiadomość
ja dzisiaj cały dzień pod kocykiem i z laptopem ;> nie poszłam do szkoły, gdyż miałam wczoraj mały wypadek i się poobijałam więc dzisiaj odpoczywałam. Niestety nie będę ćwiczyła przez jakiś czas ;> A jak tam u Was ?
ojj to nieciekawie już trochę lepiej się czujesz?
uważaj na siebie! teraz zimowe chodniki nie sprzyjają bezpieczeństwu niestety.. ja już też niejednokrotnie zaliczyłam poślizg, ale póki co obyło się bez upadku

Cytat:
Napisane przez kuleczka90 Pokaż wiadomość
Jak obiecywałam posyłam zdjęcia ostatnie jest najbardziej aktualne co myślicie ??
Pierwsze to waga 72 kg, drugie 65 a ostatnie aktualna waga 63
super! bardzo zgrabnie wyglądasz w tej niebieskiej kiecce
laska z Ciebie, gratuluję takiego spadku!

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
A ja dziś miałam grzeszki, ale nie przejmuję się . Dawniej miałam tak, że zjadłam coś ponad zdrowe odżywianie i momentalnie się poddawałam, nie ćwiczyłam w ten sam dzień i obżerałam się do końca. Teraz zmieniłam podejście i nawet jak się najem słodkiego to ćwiczę z Ewą. Waga stoi w miejscu, ale wizualnie widać efekty. Troszkę mobilizacji i będzie dobrze. Nie ma się co śpieszyć tylko powoli dążyć do celu
dokładnie najważniejsze,że wpada trochę ruchu, to zawsze neutralizuje grzeszki

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
niestety do świąt dwa tygodnie tylko i powiem wam ,że obawiam się troche dietowo tego okresu boje się ,że bede się opychać i nie bede mogła się powstrzymac w święta są zawsze moje ukochane potrawy ech... bede musiała byc dzielna i po świętach bardzo dużo ćwiczyć abym przed sylwestrem wcisneła się w kieckę [COLOR="Silver"]
też się tego obawiam
teraz tak dobrze mi idzie, wpadłam w ten zdrowy tryb i jakoś nie spieszy mi się do jego zachwiania
nawet póki co nie mam ochoty na te wszystkie świąteczne pyszności, ale z drugiej strony głupio tak nie spróbować serwowanych potraw..
poza tym to trochę nierealne zasiąść do świątecznego stołu np. z owsianką
mina i reakcje rodziny byłyby pewnie zdumiewające

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
oj dziękuje za komentarze dotyczące sukienki chociaż trochę powątpiewam że szybko ją założe ale niech będzie symbolem tej walki o siebie

ja wczoraj miałam kiepski dzień, chociaż waga tego za bardzo nie odczuła, dzisiaj wolne, ale mam tyle do zrobienia że humor nieciekawy, na dodatek wisi nade mną pisanie mgr ale ciągle nie mogę do tego sięzabrać ;/
powodzenia z pisaniem pracy
+pamiętaj, najważniejsze to się nie poddawać i 'walczyć' dalej
nawet jakbyś miała tej kiecki nie założyć, każde starania się liczą!

Cytat:
Napisane przez Sylwuuska Pokaż wiadomość
MWasilewska mogłoby się skończyć poważnie, ale mam szczęście spadłam z 1,5m wysokości na drabinę, która się połamała i upadłam na beton i po drodze się trochę poobijałam. Jestem cala w siniakach i bardzo potłukłam rękę i kręgosłup niestety boli. ;/


Ja dzisiaj nagrzeszyłaaaam oj się należą. 2 kawałki pizzzy ( zamówiliśmy sobie z klasą na mikołajki, nie mogłam się powstrzymać), dwa cukierki, które dostałam od mikołaja na mieście i czekoladowego mikołaja, którego dostalam od taty, podzieliłam się z nim ach te mikołajki..
współczuję tego upadku, to musiało boleć...
widzę że poszalałaś ze słodkościami apeluję zatem o jakąś konkretną porcję ruchu


Cytat:
Napisane przez Daria9809 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane
Potrzebowałam krótkiej przerwy w odchudzaniu żeby się zrehabilitować i powracam pełna sił i motywacji !
super, że wracasz w takich nastrojach, powodzenia!

przede mną stoi owsianeczka i kawka, także zamierzam ją właśnie spałaszować

mnie czeka pracowita sobota, zakupy, lekkie przemeblowanie i przystrajanie swojego domostwa w świątecznym klimacie a później standardowo oglądanie meczów w TV
miłego dnia Laski
__________________

„España, sol,toros, guitarras, vino. Everibodi ¡ole!”



Lagaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 09:52   #2749
abre90
Wtajemniczenie
 
Avatar abre90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Dziewczyny gdzie jesteście? Herbatko zrezygnowałaś z nas i przeniosłaś się do innego wątku?
Sylwuś ale przygoda:/ ale za grzeszki powinnaś dostać w pupę
anns najważniejsze, że widać efekty wizualne. dobrze do tego dodać mierzenie obwodów, to też fajna motywacja
Lagaudia co u Ciebie kochana?
Madziq słoneczko nadal się ładnie trzymasz?
__________________
rozpoczęcie diety - maj
było - 87,6
jest - 67,2
20,4 kg na minusie
pierwszy cel osiągnięty!
aktualnie przejście na ustabilizowanie
ostateczny cel - dobre samopoczucie w swoim ciele, wymodelowanie sylwetki, bez względu jaka będzie liczba na wadze
abre90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 10:02   #2750
Madziq634
Rozeznanie
 
Avatar Madziq634
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 653
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Witajcie dziewczyny!!
Hmm napewno chcecie wiedzieć co u mnie? No cóż u mnie jest nieciekawie....są dni kiedy nieukrywam trzymam sie w 100% i jem kilka dni pod rząd ładnie,ale są też dni że tu sobie zjem cosik słodkiego,tu np zjem kotlecik smażony z piersi...i tak to u mnie wyglądaMoją najwieksza zmorą są te słodycze..jak już wiecie i staram naprawde sie je ograniczać jak tylko idzieAle jak wiecie niedawno był Mikołaj,więc upiekłam ciasto dla nas Jeżyka noi zjadłam 1 kawałek w czwartek i 1 kawałek wczoraj...Do tego na raty oblewamy mieszkanie więc od kilku dni pijemy alkohol,jak nie winko to szampanCo do wagi to niewiem jak ona wygląda bo niemam odwagi(ale też najczesciej rano jestem zagoniona) wejśc na tą wage... Ehh jakoś ostanio mam ciężki okres w życiu osobistym więc nieumiem sie pozbierac
Ale Kochane widze że wy trzymacie sie wręcz idealnieChociaż widze że ze starej ekpiy to nas niewiele zostałogdzie jest reszta dziewczyn??
__________________
START-79
...
Jest-64,5
...

Fin:62

79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-6564,5--63-62



"Jem aby żyć, a nie żyję aby jeść"

-14,5
Madziq634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:08   #2751
abre90
Wtajemniczenie
 
Avatar abre90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Madziq trzymaj się słońce, mam nadzieję, że wszystko się ułoży
hehe opijanie mieszkania na raty, no wiesz:P
__________________
rozpoczęcie diety - maj
było - 87,6
jest - 67,2
20,4 kg na minusie
pierwszy cel osiągnięty!
aktualnie przejście na ustabilizowanie
ostateczny cel - dobre samopoczucie w swoim ciele, wymodelowanie sylwetki, bez względu jaka będzie liczba na wadze
abre90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:22   #2752
Madziq634
Rozeznanie
 
Avatar Madziq634
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 653
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

No w sensie że pijemy prawie codziennie ale z kim innym,tutaj z rodzicami,tu z teścmi i tak to jest na raty
No staram sie trzymać,ale wiesz jak to jest jak sie nakumuluje problemów to potem brak chęci do wszystkiego A zwłaszcza jak to jest na tle sfery uczuciowej....
__________________
START-79
...
Jest-64,5
...

Fin:62

79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-6564,5--63-62



"Jem aby żyć, a nie żyję aby jeść"

-14,5
Madziq634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:29   #2753
abre90
Wtajemniczenie
 
Avatar abre90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

No tak myślałam, że ciągle z kimś innym:P
Rozumiem kochana, w takich momentach odechciewa się wszystkiego, ale silna baba jesteś
__________________
rozpoczęcie diety - maj
było - 87,6
jest - 67,2
20,4 kg na minusie
pierwszy cel osiągnięty!
aktualnie przejście na ustabilizowanie
ostateczny cel - dobre samopoczucie w swoim ciele, wymodelowanie sylwetki, bez względu jaka będzie liczba na wadze
abre90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 14:19   #2754
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Witajcie. Nie było mnie przez weekend z powodu urodzin i imprez związanych z tym świętem . O dziwo jak dziś weszłam na wagę to pokazało 75,4, więc mniej niż ostatnio. Następne ważenie będzie za 11 dni, więc zobaczymy czy tendencja spadkowa się utrzyma .
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 14:59   #2755
Lagaudia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 254
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez abre90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie jesteście? Herbatko zrezygnowałaś z nas i przeniosłaś się do innego wątku?
Sylwuś ale przygoda:/ ale za grzeszki powinnaś dostać w pupę
anns najważniejsze, że widać efekty wizualne. dobrze do tego dodać mierzenie obwodów, to też fajna motywacja
Lagaudia co u Ciebie kochana?
Madziq słoneczko nadal się ładnie trzymasz?
no właśnie też się zmartwiłam, że z naszej 'starej ekipy' mało kto został /wytrwał? Dziewczęta zgłaszać mi się tu naprędce!


no i nasza Matka Założycielka - Herbatka, gdzie się podziewasz?

a co u mnie? http://i.pinger.pl/pgr248/ebfb8b160021c95250bc8d34/
ale średnio mi to wychodzi

a tak na serio jak to zwykle bywa, już standardowo w około @ okolicach łapię jakąś infekcję tym razem padło na zatoki i męczę się z oddychaniem, nos mam praktycznie nieczynny co niesamowicie mnie irytuje bo uwielbiam w ten przedświąteczny czas odpalać sobie jakieś świeczuchy, kominki... a teraz nie czuję kompletnie nic

poza tym jedynym minusem czuję się świetnie bo oprócz panujących mrozów uwielbiam ten przedświąteczny czas co już chyba pisałam także teraz czuję się jak ryba w wodzie kupuję pierdoły do domu, latam po świątecznym jarmarku w rynku, prezenty i te sprawy no uwielbiam ten klimacik
a jak tam u Ciebie? Jak na uczelni?ostatnio pisałaś o jakimś zaliczeniu, dobrze poszło?
niedługo sesja...jak sobie o tym pomyślę

Cytat:
Napisane przez Madziq634 Pokaż wiadomość
No w sensie że pijemy prawie codziennie ale z kim innym,tutaj z rodzicami,tu z teścmi i tak to jest na raty
No staram sie trzymać,ale wiesz jak to jest jak sie nakumuluje problemów to potem brak chęci do wszystkiego A zwłaszcza jak to jest na tle sfery uczuciowej....
z tym opijaniem to sprytnie żeście sobie obmyślili
na raty i sporo tych imprezek Wam wpada w końcu macie co świętować także super

no i trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że taki problemowy stan nie będzie się zbyt długo utrzymywał, dużo sił życzę

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie było mnie przez weekend z powodu urodzin i imprez związanych z tym świętem . O dziwo jak dziś weszłam na wagę to pokazało 75,4, więc mniej niż ostatnio. Następne ważenie będzie za 11 dni, więc zobaczymy czy tendencja spadkowa się utrzyma .
no wiesz?! i nie pochwaliłaś się nam?
w takim razie spóźnione, ale z głębi serca płynące
STO LAT STO LAT, Twoje zdrówko Kochana

gratulację za spadek i powodzenia w dalszym spadkowaniu
__________________

„España, sol,toros, guitarras, vino. Everibodi ¡ole!”



Lagaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:25   #2756
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Hej

Ostatnio rzadko bywam przed komputerem, dlatego się nie odzywam
Dietowo nie ma się co chwalić [oczywiście słodycze, do Mikołajek było ładnie], a jeszcze @ przyszła także na wagę boję się stanąć, ale będzie trzeba.
Dzisiaj piekłam z Mamą pierwszą część pierników, więc teraz pachnie w całym domu

Trzymajcie się
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-12-09 o 16:35
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:47   #2757
Sylwuuska
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuuska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie było mnie przez weekend z powodu urodzin i imprez związanych z tym świętem . O dziwo jak dziś weszłam na wagę to pokazało 75,4, więc mniej niż ostatnio. Następne ważenie będzie za 11 dni, więc zobaczymy czy tendencja spadkowa się utrzyma .
I ja w ten weekend świętowałam urodziny. Niby były wczoraj ale dzisiaj mam gości i te prezenty, czekolady.. nagrzeszyłam.. aż się wstydzę przyznawać! Jutro nie ma, że boli, biorę się za ostre ćwiczenia
__________________
" Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu, czas i tak upłynie "
Sylwuuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 20:26   #2758
Daria9809
Raczkowanie
 
Avatar Daria9809
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Dziewczyny macie nową płytę E.Chodakowskiej ?
Ja jestem dzisiaj po pierwszym treningu i dałam radę !
Było ciężko , ale się nie poddałam !
A teraz całe ciało mi drży
Daria9809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:16   #2759
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
oj dziękuje za komentarze dotyczące sukienki chociaż trochę powątpiewam że szybko ją założe ale niech będzie symbolem tej walki o siebie
założysz, założysz i będziesz pięknie wyglądać laseczko

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwuuska Pokaż wiadomość
MWasilewska mogłoby się skończyć poważnie, ale mam szczęście spadłam z 1,5m wysokości na drabinę, która się połamała i upadłam na beton i po drodze się trochę poobijałam. Jestem cala w siniakach i bardzo potłukłam rękę i kręgosłup niestety boli. ;/
dzięki Bogu ,że nic ci się poważnego nie stało! ja też jestem strasznie potłuczona bo byłam wcozraj posmigać na desce na stoku i tak się potukłam ,że dziś wszytsko mnie boli łącznie z palcami u rąk hahahah

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Lagaudia Pokaż wiadomość
też się tego obawiam
teraz tak dobrze mi idzie, wpadłam w ten zdrowy tryb i jakoś nie spieszy mi się do jego zachwiania
nawet póki co nie mam ochoty na te wszystkie świąteczne pyszności, ale z drugiej strony głupio tak nie spróbować serwowanych potraw..
poza tym to trochę nierealne zasiąść do świątecznego stołu np. z owsianką
mina i reakcje rodziny byłyby pewnie zdumiewające
ja niestety w rym roku mam dwie wigilie, jedną mamy u teściów (wiec nie wypada nic nie zjeść bo się obrażą na amen ) a drugą u moich rodziców a później tradycyjna pasterka z przyjaciółmi i hektolotrami piwa zgine marnie! ale obiecuje ,że w te wolne dni miedyz sylwkiem a świętami będę ćwiczyć podwójnie aby spalić to co zjadłam

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie było mnie przez weekend z powodu urodzin i imprez związanych z tym świętem . O dziwo jak dziś weszłam na wagę to pokazało 75,4, więc mniej niż ostatnio. Następne ważenie będzie za 11 dni, więc zobaczymy czy tendencja spadkowa się utrzyma .
ja też szcześliwa bo weszłam na wagę a tam magiczna piekna liczba 59.0 kg pierwszy cel osiągniety , lecimy teraz do 55 i będę już najszczęśliwsza na świecie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwuuska Pokaż wiadomość
I ja w ten weekend świętowałam urodziny. Niby były wczoraj ale dzisiaj mam gości i te prezenty, czekolady.. nagrzeszyłam.. aż się wstydzę przyznawać! Jutro nie ma, że boli, biorę się za ostre ćwiczenia
w takim razie sto lat, sto lat
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 15:40   #2760
Daria9809
Raczkowanie
 
Avatar Daria9809
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Czas brać się do dzieła, do sylwestra zostało 15 tygodni.

Takich zakwasów to ja dawno nie miałam !
Ledwo na tyłku siadam ;D
A za godzinę na zumbę mam nadzieje , że nie polegnę
Daria9809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.