MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... budowa i rozmiar - wątek zbiorczy! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 19:19   #4081
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Dziewczyno.. właśnie przeczytałam Twój "żart" w wątku o seksie analnym.. i proszę Cię.. to "żartowanie" jest prosto z mostu mówiąc żałosne. Parę dziewczyn Cie delikatnie "zjechało" w niektórych wątkach, i teraz w ramach pokazania jaka to jesteś fajna dowalasz swoim żarcikami, jakim w tym cel?
I myslisz, że mi zalezy na opinii tychże osób ?
Forum to nie tylko Wy temat anal i fisting po łokieć bo niestety ale w tych wątkach się tylko udzielacie.
I nie offtopuj z łaski swojej

monroeist Twoje teksty biją na łeb na szyję .
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:36   #4082
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

A myślisz, że takimi zabawnymi żarcikami, pozyskasz sobie jakieś grono wielbicieli? Po prostu chcesz pokazać, jaka to jesteś fajna.. tak to wygląda z mojej perspektywy, tylko że takie sposoby pokazywania swojej "fajności", było modne w gimnazjum.. teraz są po prostu żałosne.. Z czystej ciekawości, ile masz lat?

Dziewczyno.. coś Ty się tak uparła na ten anal i jakiekolwiek "inne" rzeczy w łóżku? Mam wrażenie, że Ty patrzysz na dziewczyny, które przeżywają coś więcej niż standardowy seks jak na jakieś ladacznice, których pochwa jak "jak wiadro". Nie rób szumu na forum, nie wiadomo o co, i przestań zachowywać się jak rozpieszczone dziecko.. Seks obstawiam, że zaczęłaś uprawiać od niedawna, więc nie wiesz na jakie "nienormalne" rzeczy możesz się z czasem zdecydować.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:41   #4083
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

- jednak nie reaguje na słowne zaczepki

Edytowane przez Nussbeisser
Czas edycji: 2012-12-04 o 19:42 Powód: edit
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:16   #4084
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Mój TŻ, patrzy się też na moje dobro, na to czy mnie boli i jak się czuje w danej pozycji. Jak zaczynaliśmy, swoją przygodę z seksem analnym, to pomimo dużego podniecenia umiał się kontrolować po patrzył na MNIE, a nie tylko na swoją dupę.
czyli jeśli partner ma wzgląd na partnerkę a nie tylko na dupę to może się kontrolować jeśli chodzi o głębokość wejścia np. przy seksie analnym

oczywista oczywistość

no a przy piesku nie może???
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:29   #4085
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Lilth nie rozumiem oburzenia. Mnie tez to troche smieszy jak sobie wyobraze dziki, namietny seks ja odplywam i wije sie rozkoszy a facet chlodnym okiem badawczo patrzy, mierzy i pilnuje zeby wchodzilo 6 a nie 7 cm. Nie ma sensu brac wszystkiego tak na powaznie. Wiadomo ze nie chodzi o to ze facet olewa co czuje partnerka i pcha jak najmocniej kiedy kobieta pod nim kwiczy z bolu. Ale jesli jest bardzo podniecony i uprawiaja ostry, szybki seks to nie dziwie sie ze byloby dla niego srednio przyjemne i raczej trudbe sie hamowac i uwazac zeby pchac pwoli i do polowy.

Monroeist tylko problem jest taki ze te 15cm bez problemu sie zmiesci ale mnie juz nawet przy tylu np boli okrutnie kiedy dobija do konca od tylu, co nie znaczy ze sie nie zmiesci bo w innej pozycji jest idealnie np (chociaz w sumie nie wiem nawet ile ma moj partner wiec mowie hipotetycznie bo wiem ile mial poprzedni ale nie planuje obecnego mierzyc wazne ze tyle ile ma jest idealnie:p )
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:58   #4086
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
nie ma się co tak denerwować, przecież ja tu nikogo nie zmuszam i nie gwałcę swoim wielkim członem!

normalnie tak się oburzacie jakbyście były same nieobdarzonymi facetami, oni zwykle dostają piany w takich tematach a nie kobiety

naprawdę jestem zaskoczony Waszą reakcją dziewczyny, aż trochę żałuję

przepraszam jeśli którejś dopiekłem choć naprawdę nie wiem jak???

proponuję konstruktywne wnioski -

czy możemy się zgodzić co do tego, że są takie kobiety którym mały siurek nie dogodzi tak jak duży kutas? możemy?

i czy możemy się zgodzić co do tego, że duży facet z wyczuciem i wyobraźnią - i TECHNIKĄ -jest w stanie dogodzić także kobiecie z ciasną c**pką?

możemy? czy takie wnioski są OK?
nie,nie możemy się zgodzić.
już kiedyś ci powiedziałam,że wyrzuciłabym cię za drzwi z tym twoim "wielkim" EGO

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
czyli jeśli partner ma wzgląd na partnerkę a nie tylko na dupę to może się kontrolować jeśli chodzi o głębokość wejścia np. przy seksie analnym

oczywista oczywistość

no a przy piesku nie może???
głębokość może kontrolować,ale objętości już nie.no chyba,że facet ma penisa w kształcie sznurka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 22:35   #4087
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
no ale są takie techniki jak 9x10 gdzie facet musi się kontrolować, gdzie kontrola głębokości pchnięć to podstawa, i muszą być też płytkie, właśnie praktycznie sama żołądź*

mimo pewnego braku spontaniczności jest to bardzo satysfakcjonujące dla wielu kobiet

no i przecież nie do pięciu z 15 cm to raczej w każdą wejdzie no ale niech się dziewczyny wypowiedzą, bo ja się przecież nie znam

*ale dobrze jeśli żołądź ma odpowiedni kształt, ale o tym sza bo znowu sie na mnie rzucą
Mało wiesz. Miałeś albo malo partnerek, albo same głebokie....uwierz, że są kobiety którym nie wejdzie 15 cm pozycji od tylu. Chyba, że zwijała by się z bólu A 5 cm by mnie nie satysfakcjonowało

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-12-04 o 22:37
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 07:53   #4088
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie,nie możemy się zgodzić.
już kiedyś ci powiedziałam,że wyrzuciłabym cię za drzwi z tym twoim "wielkim" EGO
no proszę Cię - czy argumenty personalne są konieczne?


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
głębokość może kontrolować,ale objętości już nie.no chyba,że facet ma penisa w kształcie sznurka
średnica penisa jest w populacji o wiele mniej zróżnicowany, właściwie wszystko mieści się w granicach 3.5-4.5 cm z absolutną przewagą okolic 4.0 cm, sprzęty dochodzące do 5 cm (16 obwodu) to już rzadkość

jak pisałem taka grubość oczywiście może być problemem, ale to są procentowe przypadki, więc z reguły nie bardzo jest co kontrolować

jak się popatrzy na wymiary zabawek dla Pań, które są na rynku to też widać to samo - wszystko mieści się w granicach 3.5-4.5 cm z absolutną przewagą okolic 4.0 cm, a większe - aż do gigantów 8 cm (chyba dla miłośniczek fistingu?) to zupełna nisza

skoro kobiety kupują sobie zabawki o średnicy 3.5-4.5 cm z absolutną przewagą okolic 4.0 cm to chyba nie po to by sobie ból sprawiać?

czy zatem naprawdę nie możemy się zgodzić? co do reguły? bo oczywiście są też wyjątki, rzecz jasna

czy zatem możemy się zgodzić, że:

czy możemy się zgodzić co do tego, że są takie kobiety którym mały siurek nie dogodzi tak jak duży kutas? możemy?
- naprawdę nie możemy? dlaczego?

i czy możemy się zgodzić co do tego, że duży facet z wyczuciem i wyobraźnią - i TECHNIKĄ -jest w stanie Z REGUŁY dogodzić także kobiecie z ciasną c**pką?
- jeśli nie to dlaczego? w czym widzisz problem?

a ponadto, że niektóre kobietki są tak zbudowane, że dla max satysfakcji potrzebują tylko i wyłącznie idealnie dopasowanego nie-za-dużego penisa?
ok?

możemy? czy takie wnioski są OK?

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mało wiesz. Miałeś albo malo partnerek, albo same głebokie....uwierz, że są kobiety którym nie wejdzie 15 cm pozycji od tylu. Chyba, że zwijała by się z bólu A 5 cm by mnie nie satysfakcjonowało
"mało wiesz" - co to za dyskusja?

nie wiem jak inni, ale ja potrafię dogadać się z partnerką jak głęboko jej pasuje i tak robić, nie rozumiem jak zdrowy i normalny mężczyzna może mieć z tym problem - NIE ROZUMIEM

jeśli potrzebowałaby 10 czy 12 to też dałoby się zrobić

nie ma wyboru tylko między 20 15 i 5 - tu jest płynna regulacja

naprawdę nie widzę, z czym facet może mieć tu problem? jak ktoś umie z wyczuciem ruszać biodrami, nie ma tików i ma czucie w penisie/nie jest ślepy jak kret - to nie jest ŻADEN problem

wytłumaczcie mi proszę w czym problem?
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:54   #4089
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Od razu mi się przypomniał program "dzień dobry tvn" tam prawdopodobnie było o mężczyźnie z naprawdę dorodnymi klejnotami. Podczas zwodu miał około 35 cm a objętości ok. 15 cm. To dopiero byłby koszmar dla niektórych kobiet.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:00   #4090
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Od razu mi się przypomniał program "dzień dobry tvn" tam prawdopodobnie było o mężczyźnie z naprawdę dorodnymi klejnotami. Podczas zwodu miał około 35 cm a objętości ok. 15 cm. To dopiero byłby koszmar dla niektórych kobiet.
takie COŚ to pewnie dla większości

anomalie się zdarzają, takiemu facetowi pozostaje kariera w branży, gdzie też ma największe szanse znalezienia sobie dobranej partnerki
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:25   #4091
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość

i czy możemy się zgodzić co do tego, że duży facet z wyczuciem i wyobraźnią - i TECHNIKĄ -jest w stanie Z REGUŁY dogodzić także kobiecie z ciasną c**pką?
- jeśli nie to dlaczego? w czym widzisz problem?


nie wiem jak inni, ale ja potrafię dogadać się z partnerką jak głęboko jej pasuje i tak robić, nie rozumiem jak zdrowy i normalny mężczyzna może mieć z tym problem - NIE ROZUMIEM

jeśli potrzebowałaby 10 czy 12 to też dałoby się zrobić

nie ma wyboru tylko między 20 15 i 5 - tu jest płynna regulacja

naprawdę nie widzę, z czym facet może mieć tu problem? jak ktoś umie z wyczuciem ruszać biodrami, nie ma tików i ma czucie w penisie/nie jest ślepy jak kret - to nie jest ŻADEN problem

wytłumaczcie mi proszę w czym problem?
po pierwsze pisalam juz czemu sie nie zgadzam, ja bym np faceta z penisem w okolicy 20cm nie chciala bo np nie moglabym "dac sie poniesc" w pozycji na jezdzca, nie wszedl by caly a ja lubie kiedy podczas jezdzca dotykam bezposrednio podbrzusza partnera, tak samo odpadałaby pozycja od tylu czy taka w ktorej trzymam nogi na jego ramionach i kilka innych pewnie ale moge sie zgodzic ze facet z duzym penisem jest w stanie dogodzic kazdej kobiecie- o ile ma sprawny jezyk i palce
co do tego ze ty nie widzisz problemu to pewnie gdybys nigdy nie mogl sie dac poniesc a ciagle bys musial uwazac zeby nie sprawic partnerce bolu moze tez bys zaczal widziec. Ja rozumiem ze faceta takie uwazanie i wkladanie do polow moze frustrowac bo widze jak sie czasem zachowuja podnieceni faceci, czy np przed finiszem kiedy wlasnie np przyspieszaja ruchy i chca wejsc " do konca". Moj raz uwazal caly czas a na sam koniec nieswiadomie wbil sie we mnie w chwili orgazmu. Nie chodzi o to ze nie sa w stanie sie kontrolowac czy nie chca tego robic bo maja gdzies partnerke. Po prostu czasem podniecenie moze by zbyt duze zeby ta kontrola przychodzila z latwoscia a kazdy facet na pewno chcialby miec partnerke dopasowana do niego, w ktora wchodzilby caly bez jej bolu i dyskomfortu tak jak kobieta chcialaby faceta ktory jej w tym wzgledzie przypasuje.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 08:36   #4092
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
po pierwsze pisalam juz czemu sie nie zgadzam, ja bym np faceta z penisem w okolicy 20cm nie chciala bo np nie moglabym "dac sie poniesc" w pozycji na jezdzca, nie wszedl by caly a ja lubie kiedy podczas jezdzca dotykam bezposrednio podbrzusza partnera
to rozumiem, faktycznie w niektórych pozycjach taka partnerka musiałaby się kontrolować i to mogłoby być niefajne

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
ale moge sie zgodzic ze facet z duzym penisem jest w stanie dogodzic kazdej kobiecie- o ile ma sprawny jezyk i palce
sprawne i.... ....długie!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
co do tego ze ty nie widzisz problemu to pewnie gdybys nigdy nie mogl sie dac poniesc
jeśli tylko w niektórych pozycjach to nie byłby problem dla mnie

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
kazdy facet na pewno chcialby miec partnerke dopasowana do niego, w ktora wchodzilby caly bez jej bolu i dyskomfortu tak jak kobieta chcialaby faceta ktory jej w tym wzgledzie przypasuje.
ale czy koniecznie w każdej pozycji? ludzie przecież dobierają się pary nie tylko z powodu seksu a nawet nie przede wszystkim z powodu seksu, chociaż seks jest bardzo ważny

rezygnować z partnera bo nie pasuje w każdej pozycji?

anyway - proponuję taki wniosek: jeszcze się taki nie narodził co by każdej dogodził ok?

ps. ...ale większości - TAK
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:57   #4093
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Nigdzie nie pisalam o tym zeby rezygnowac z partnera jesli seks nam nie pasuje(czy bardziej prozaicznie bo jego penis czy jej pochwa nam nie pasuje). Mialam dwoch długoterminowych partnerów. Z jednym z nich seks byl zdecydowanie lepszy ale nie znaczylo to ze kiedykolwiek pomyslalam zeby tego drugiego zostawic z powodu nie dosc satysfakcjonujacego mnie seksu zwlaszcza ze ja z tych ktore nie dochodza podczas stosunku i potrzebuje innej stymulacji i w tym wzgledzie bardziej mnie interesuja checi faceta w zaspokojeniu mnie np oralnie niz dlugosc jego wacka:p jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i szuka kompromisow czy dopasowuje do partnera tak jak to mozliwe. Zalezy tez czy seks jest partnerski, z milosci czy "dla sportu"
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:11   #4094
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

zgoda zgoda

a w temacie wacków - może w tej naszej dyskusji umyka nam jeszcze jedna ważna "zmienna" naukowo mówiąc tj. KSZTAŁT

wiadomo, że bolesne i nieprzyjemne jest dla wielu kobiet uderzenie penisa o szyjkę macicy, ale to jak mocno penis kontaktuje się z szyjką zalezy też od jego kształtu

jeśli kształt pochwy jest typowy to przy pozycjach face-to-face najgorzej chyba wypadłby pod tym względem tzw. banan z krzywizną do góry, który "centralnie" uderzałby w szyjkę przy maksymalnym pchnięciu, lepiej nieco penis mniej więcej prosty a najlepiej banan z krzywizną w dół

może w tym rzecz, dlaczego ja się z tym problemem nie spotkałem mimo dużego rozmiaru, bo mam właśnie banana w dół, to relatywnie zresztą częstsza rzecz, choć generalnie nieczęsta, u dużych facetów - grawitacja?

może to też jest czynnik? moje partnerki np. na górze mogą sobie pohulać i odlatują, raczej ja muszę kontrolować moncym chwytem za biodra, żeby mnie nie połamały tak się wiją

od tyłu przyznaję, że czasem muszę się "kontrolować"

Edytowane przez monroeist
Czas edycji: 2012-12-05 o 09:14
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:17   #4095
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość

może w tym rzecz, dlaczego ja się z tym problemem nie spotkałem mimo dużego rozmiaru, bo mam właśnie banana w dół, to relatywnie zresztą częstsza rzecz, choć nieczęsta, u dużych facetów (grawitacja? )
Może chodzi smutny z opuszczoną głową.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:32   #4096
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Może chodzi smutny z opuszczoną głową.
wygląda raczej jak przyczajony niż smutny
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:47   #4097
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość



"mało wiesz" - co to za dyskusja?

nie wiem jak inni, ale ja potrafię dogadać się z partnerką jak głęboko jej pasuje i tak robić, nie rozumiem jak zdrowy i normalny mężczyzna może mieć z tym problem - NIE ROZUMIEM

jeśli potrzebowałaby 10 czy 12 to też dałoby się zrobić

nie ma wyboru tylko między 20 15 i 5 - tu jest płynna regulacja

naprawdę nie widzę, z czym facet może mieć tu problem? jak ktoś umie z wyczuciem ruszać biodrami, nie ma tików i ma czucie w penisie/nie jest ślepy jak kret - to nie jest ŻADEN problem

wytłumaczcie mi proszę w czym problem?
Tu chodzi o to, że ty w swoich wypowiedziach wiesz lepiej od kobiet. Zdaje się, że uwazasz siebie za jakiegoś guru od seksu i wszystko wiesz lepiej, a kazdy kto ma inne zdanie, doswiadczenie jest dla ciebie niewiarygodny.
W ogole nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, bo piszesz zupełnie o czymś innym. Nie pisalam tez o jakimś problemie faceta Nie chodzi tez o dogadanie. Zrozum, że nie kazda może od tylu. To, że tobie sie takie trafily, nie znaczy ze wszystkie takie są. Piszesz dalo by sie zrobic, ja wiem, że by sie dało, dało by się nawet 20 i wiecej wsadzić, ale popatrz z perspektywy kobiety, a nie swojego kuta...
Uwazasz, że 15 cm na pieska w każda wejdzie Nie masz racji.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Od razu mi się przypomniał program "dzień dobry tvn" tam prawdopodobnie było o mężczyźnie z naprawdę dorodnymi klejnotami. Podczas zwodu miał około 35 cm a objętości ok. 15 cm. To dopiero byłby koszmar dla niektórych kobiet.
urodzony do porno. Szczerze wspolczuje, bo facet pewnie tez ma z tym duży problem.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:08   #4098
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tu chodzi o to, że ty w swoich wypowiedziach wiesz lepiej od kobiet.
?? podaj przykład, gdzie twierdzę, że "wiem lepiej od kobiet"

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
kazdy kto ma inne zdanie, doswiadczenie jest dla ciebie niewiarygodny.
?? podaj przykład, gdzie odmawiam komuś wiarygodności

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
W ogole nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, bo piszesz zupełnie o czymś innym. Nie pisalam tez o jakimś problemie faceta
jeśli nie potrafi wejść tyle ile można i trzeba to ma chyba problem?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zrozum, że nie kazda może od tylu.
w ogóle nie może od tyłu?

zastanawiam się - może by zrobić wątek ankietę, czy może już było coś takiego, tj. taka ankieta na forum?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
wsadzić, ale popatrz z perspektywy kobiety, a nie swojego kuta...
tak właśnie zawsze patrzę, dla mnie w seksie najważniejsza jest satysfakcja kobiety, mój wytrysk to tylko dodatkowa przyjemność

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Uwazasz, że 15 cm na pieska w każda wejdzie Nie masz racji.
nie uważam tak i nigdzie tak nie napisałem

o tym, że "z 15 cm to raczej w każdą wejdzie" pisałem odnośnie jakiejś pozycji, nie w kontekście pozycji od tyłu - sprawdź proszę
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:56   #4099
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
no proszę Cię - czy argumenty personalne są konieczne?
często w twoich postach odnosisz się do swojego sprzętu,więc ja się do niego odniosłam..
nie zawsze używam dokładnego słownictwa,czasem posiłkuje się przenośnią



Cytat:
średnica penisa jest w populacji o wiele mniej zróżnicowany, właściwie wszystko mieści się w granicach 3.5-4.5 cm z absolutną przewagą okolic 4.0 cm, sprzęty dochodzące do 5 cm (16 obwodu) to już rzadkość

jak pisałem taka grubość oczywiście może być problemem, ale to są procentowe przypadki, więc z reguły nie bardzo jest co kontrolować

jak się popatrzy na wymiary zabawek dla Pań, które są na rynku to też widać to samo - wszystko mieści się w granicach 3.5-4.5 cm z absolutną przewagą okolic 4.0 cm, a większe - aż do gigantów 8 cm (chyba dla miłośniczek fistingu?) to zupełna nisza

skoro kobiety kupują sobie zabawki o średnicy 3.5-4.5 cm z absolutną przewagą okolic 4.0 cm to chyba nie po to by sobie ból sprawiać?

czy zatem naprawdę nie możemy się zgodzić? co do reguły? bo oczywiście są też wyjątki, rzecz jasna

czy zatem możemy się zgodzić, że:

czy możemy się zgodzić co do tego, że są takie kobiety którym mały siurek nie dogodzi tak jak duży kutas? możemy?
- naprawdę nie możemy? dlaczego?

i czy możemy się zgodzić co do tego, że duży facet z wyczuciem i wyobraźnią - i TECHNIKĄ -jest w stanie Z REGUŁY dogodzić także kobiecie z ciasną c**pką?
- jeśli nie to dlaczego? w czym widzisz problem?

a ponadto, że niektóre kobietki są tak zbudowane, że dla max satysfakcji potrzebują tylko i wyłącznie idealnie dopasowanego nie-za-dużego penisa?
ok?

możemy? czy takie wnioski są OK?
mało wiesz o damskich zabawkach.wibrator to niekoniecznie sztuczny penis.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 15:00   #4100
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Och jaka to dyskusja się zawiązała :P Jak ja t lubię :P
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:14   #4101
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

A ja nie. Nie lubię przekomarzania się.
Poza tym, to już się robi nieciekawe i wkurzające
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:25   #4102
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A ja nie. Nie lubię przekomarzania się.
Poza tym, to już się robi nieciekawe i wkurzające
ale lepiej zeby tu kwitlo, a nie rozpelzlo sie po wszystkich watkach naokolo
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:47   #4103
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mało wiesz o damskich zabawkach.wibrator to niekoniecznie sztuczny penis.
znowu to "mało wiesz" - nie potrafisz inaczej dyskutować?

tu jest wątek o penisach więc piszę o zabawkach penisach a nie o innych

czy możemy trzymać się tematu wątku? ok?
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:52   #4104
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
znowu to "mało wiesz" - nie potrafisz inaczej dyskutować?

tu jest wątek o penisach więc piszę o zabawkach penisach a nie o innych

czy możemy trzymać się tematu wątku? ok?
jeśli wątek jest o penisach to tego się trzymajmy,bo jesli wtrącasz coś poza to warto,abyś zaznajomił się z tematem.

możemy trzymać się wątku.
ile kobiet tyle gustow.AMEN

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-12-05 o 15:54
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:00   #4105
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli wątek jest o penisach to tego się trzymajmy,bo jesli wtrącasz coś poza to warto,abyś zaznajomił się z tematem.
ja wtrącam?

i znowu "mało wiesz" (="warto,abyś zaznajomił") - to chyba silniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ile kobiet tyle gustow.AMEN
ok
tylko przy takim podejściu o czym w ogóle dyskutować w temacie?

może ankietę zrobić typu "idealny rozmiar penisa"?

czy może już była taka na forum?
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:06   #4106
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
może ankietę zrobić typu "idealny rozmiar penisa"?
ale po co? sa opracowania ktore jasno mowia , ze kobiety mowia ze wola srednie, czyli 18cm dlugosci 16 cm obwodu :P
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:18   #4107
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
ja wtrącam?

i znowu "mało wiesz" (="warto,abyś zaznajomił") - to chyba silniejsze od Ciebie
sory,ale twoje wypowiedzi nie ociekają wiedzą.nic na to nie poradzę,że strasznie sztywne masz ramy wyobrażenia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:32   #4108
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
ale po co? sa opracowania ktore jasno mowia , ze kobiety mowia ze wola srednie, czyli 18cm dlugosci 16 cm obwodu :P
Tego typu poradniki i opracowania to raczej wiedza poglądowo-teoretyczna a nie czysto empiryczna, bo raczej nikt nam do łóżka nie wejdzie i nie sprawdzi.

Z własnego doświadczenia mogę jedynie stwierdzić, że kobieta jest się w stanie dopasować do każdego rozmiaru, nawet bardzo dużego i nawet gdy jest ciasna. Początki bywają trudne, ale sądzę, że każde dopasowanie seksualne wymaga troszkę czasu. A piesek, gdy partner jest 20+ wymaga początkowo ostrożności (przez prawie pół roku miałam awersje do tej pozycji), jednakże rozciąganie i dopasowywanie się oraz instruktaż partnerki potrafi zdziałać cuda, że się później człowiek prosi o pieska... i szczeka z radości.
__________________
Kapitalistyczna machina stanęłaby, gdyby przestano pić kawę. To stymulant tego systemu.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:10   #4109
poiuyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 172
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia mogę jedynie stwierdzić, że kobieta jest się w stanie dopasować do każdego rozmiaru, nawet bardzo dużego i nawet gdy jest ciasna.
No właśnie niektóre dziewczyny tu pisały że nie i jak jest za długi to nigdy nie wejdzie cały.
poiuyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:22   #4110
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Tego typu poradniki i opracowania to raczej wiedza poglądowo-teoretyczna a nie czysto empiryczna, bo raczej nikt nam do łóżka nie wejdzie i nie sprawdzi.

Z własnego doświadczenia mogę jedynie stwierdzić, że kobieta jest się w stanie dopasować do każdego rozmiaru, nawet bardzo dużego i nawet gdy jest ciasna. Początki bywają trudne, ale sądzę, że każde dopasowanie seksualne wymaga troszkę czasu. A piesek, gdy partner jest 20+ wymaga początkowo ostrożności (przez prawie pół roku miałam awersje do tej pozycji), jednakże rozciąganie i dopasowywanie się oraz instruktaż partnerki potrafi zdziałać cuda, że się później człowiek prosi o pieska... i szczeka z radości.
wróć...
Cytat:
z własnego doświadczenia wiesz,że TY możesz się do pasowac do każdej długości...
ja nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 08:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.