Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 20:33   #2341
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez meg27 Pokaż wiadomość
moje tez strasznie latają 40/41 i co bedzisz zwracać obie pary czy zostawisz sobie
zwracam, mam możliwość bez kosztowo
i już nie dopuszczę się kolejnej zdrady ugg-sów tylko czemu na nie nie ma takich fajnych promocji
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:56   #2342
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
u mnie właśnie chyba będzie na odwrót - z Emu przerzucę się na Ugg
Ja tez myślę, że następnym sezonie wrócę do UGGów. W tym roku wkurzyłam się na nie, bo miałam czarne, traciły kolor i futerko tez nie było takie milusie jak opisujecie... Ale i tak było dużo plusów, nie ubiło się za mocno i były super dopasowane do stopy. Było mi w nich cieplutko w największe mrozy, najbardziej na gołe stopy.
Za kilka dni będę miała porównanie, bo czekam na angelsy z amazonu.
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:42   #2343
anelimanelim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

http://allegro.pl/show_item.php?item=2848133545
☠Planuję zakup zastanawiam się czy to dobra cena ?☠Na codzien noszę rozmiar 38\39 ale częściej 39 i zastanawiam się jaki rozmiar brac ...☠Nie będa przemakac? To moje pierwsze emu wiec nie wiem co i jak .☠

Czy te buty emu są oryginał? Jaki kolor polecacie? Chestunt?
anelimanelim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 01:15   #2344
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dostalam moje Alby czekoladowe z natureshop. W sumie, nie mialam jakis specjalnych oczekiwan co do tych butow. W zeszlym roku kupilam Bearpaw, poniewaz nie bylam pewna czy tego typu buty mi sie beda podobac, czy bede je nosic i czy beda wygodne i nie chcialam wydawac kupe kasy na Uggi zeby to sprawdzic. Kupilam tansza alternatywe, chociaz nie jakosci Primark. No i fajnie sie je nosilo, noga nie marzla (chociaz moje zimy nie sa jakos intensywne), pasowaly do niezobowiazujacych strojow, chociaz za czesto w nich nie chodzilam. Niestety w tym roku jak je wyjelam z szafy okazalo sie ze obcieraja mi piete i podeszwa jest bardzo zmechacona Mialam kupic sobie nowe Bearpaw za nie wiecej niz 50 funtow z Amazon, ale weszlam na to forum i dowiedzialam sie o promocji w natureshop wiec kupilam czekoladowe Alby (ahhh, gdybym poczekala do wczoraj kupilabym jeszcze tansze Stinger Blue . Zamowilam 40/41, bo moj rozmiar to 40.5, ale najczesciej kupuje 41. Powiedzialabym jednak ze te Alby sa chyba troche za male Mam wrazenie ze wystaje mi (moj okropny dlugasny) paluch!!! Widac to na zdjeciach? Rozejda sie? Czy sie zdeformuja? Nie wiem co mam z nimi zrobic, bo poza tym mi sie podobaja. Balam sie, ze mi noga bedzie bardzo czlapac bo mam bardzo waska stope, ale wszystko jest w porzadku. Tylko ten palec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20121205_134907.jpg (92,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20121205_134833.jpg (95,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20121205_135046.jpg (104,3 KB, 80 załadowań)
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 04:57   #2345
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
dostalam moje Alby czekoladowe z natureshop. W sumie, nie mialam jakis specjalnych oczekiwan co do tych butow. W zeszlym roku kupilam Bearpaw, poniewaz nie bylam pewna czy tego typu buty mi sie beda podobac, czy bede je nosic i czy beda wygodne i nie chcialam wydawac kupe kasy na Uggi zeby to sprawdzic. Kupilam tansza alternatywe, chociaz nie jakosci Primark. No i fajnie sie je nosilo, noga nie marzla (chociaz moje zimy nie sa jakos intensywne), pasowaly do niezobowiazujacych strojow, chociaz za czesto w nich nie chodzilam. Niestety w tym roku jak je wyjelam z szafy okazalo sie ze obcieraja mi piete i podeszwa jest bardzo zmechacona Mialam kupic sobie nowe Bearpaw za nie wiecej niz 50 funtow z Amazon, ale weszlam na to forum i dowiedzialam sie o promocji w natureshop wiec kupilam czekoladowe Alby (ahhh, gdybym poczekala do wczoraj kupilabym jeszcze tansze Stinger Blue . Zamowilam 40/41, bo moj rozmiar to 40.5, ale najczesciej kupuje 41. Powiedzialabym jednak ze te Alby sa chyba troche za male Mam wrazenie ze wystaje mi (moj okropny dlugasny) paluch!!! Widac to na zdjeciach? Rozejda sie? Czy sie zdeformuja? Nie wiem co mam z nimi zrobic, bo poza tym mi sie podobaja. Balam sie, ze mi noga bedzie bardzo czlapac bo mam bardzo waska stope, ale wszystko jest w porzadku. Tylko ten palec
na ostatnim zdjęciu jednak trochę widać tego palucha..
chyba lepiej zwrócić niż później zimą marznąć i zamowić stingery blue (ktore z reszta sama posiadam, jedyna ich wada: brudza sie niemiłosiernie)
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 05:33   #2346
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
dostalam moje Alby czekoladowe
miałam identyczna sytuację, również z albami.
w lutym b.r. kiedy to schaffa robiła wiosenne promocje - zakupiłam rozm. mniejsze tj. 38 bo tylko takie były
lewy but wyglądał ok natomiast w prawym paluch sterczał jak rakieta
na początku nosiłam je bez wkładki żeby się trochę rozeszły, później przekładałam wkładkę z moich stingerów 39 i wówczas było ok.
niby sie rozbiły minimalnie ale to już nie było to
i jeszcze ta cholernie szeroka cholewka mnie drażniła jakoś mi się nie widza te alby... ostatecznie służą już komuś innemu

edit.
znalazłam ówczesny post:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=34

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-12-07 o 05:43
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 07:39   #2347
anelimanelim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anelimanelim Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/show_item.php?item=2848133545
☠Planuję zakup zastanawiam się czy to dobra cena ?☠Na codzien noszę rozmiar 38\39 ale częściej 39 i zastanawiam się jaki rozmiar brac ...☠Nie będa przemakac? To moje pierwsze emu wiec nie wiem co i jak .☠

Czy te buty emu są oryginał? Jaki kolor polecacie? Chestunt?

Proszę o odpowiedź

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

http://www.natureshop.com/eu/Product.../Stinger-High-


Czy to kolor chestunt? Brązowy/orzechowy?
Jaką cena na złoty ? Jest 140 eur.

Jak zamówić na stronę natureshop? Jak wpłacić pieniędzy eur czy złoty? Jak długo czekalyscie na paczkę z natureshop?
anelimanelim jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 07:50   #2348
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

zamówiłam kobaltowe stingery zastanawiam się jeszcze nad blue ale boję się czy ładny odcień będzie i czy mi do kurtki (ciemny brąz, czekoladka) będą pasowały

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-12-07 o 07:52
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:06   #2349
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
dokładnie. dlatego moja miłość do Emu to już raczej tylko przywiązanie
u mnie podobnie niestety jakość w stosunku do zeszłych lat spadła na łeb na szyję i leci dalej w dół. Co nie zmienia faktu, że jeszcze pewnie dam im szansę (to się nazywa uzależnienie) albo znajdę inną firmę produkującą analogiczny model obuwia
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:07   #2350
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Takie obniżki cen na natureshop to są tylko teraz, czy były też kiedyś wcześniej?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:10   #2351
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anelimanelim Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

http://www.natureshop.com/eu/Product.../Stinger-High-


Czy to kolor chestunt? Brązowy/orzechowy?
Jaką cena na złoty ? Jest 140 eur.

Jak zamówić na stronę natureshop? Jak wpłacić pieniędzy eur czy złoty? Jak długo czekalyscie na paczkę z natureshop?
Cena jak za HI taka z kategorii 'może być'

Kolor Chestnut.. Wystarczy wygoglować :p

140Euro - wystarczy wygoglować część 2.
Cytat:
140 euro = 578,765815 złotego polskiego
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 08:15   #2352
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o tej jakości, to zaczynam żałować, bo czekam na moje pierwsze EMU, wcześniej miałam UGGi, to w ogóle się rozczaruję, bo w UGGach futro nie wytarło się wcale, no może minimalnie.
mi w UGGach tylko ubilo sie bardziej futerko przy duzym palcy ale to tylko dlatego ze sa zakiete do gory;p
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:36   #2353
anelimanelim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Cena jak za HI taka z kategorii 'może być'

Kolor Chestnut.. Wystarczy wygoglować :p

140Euro - wystarczy wygoglować część 2.


Dziękuję bardzo, bardzo bym chciala zamówić na natureshop ale problem że nie mogezzałożyć rejestrację, nie znam język angielski i nie umiem jak wpłacić pieniędzy. Czy ktokolwiek ma swój natureshop i czy ktokolwiek może zamówić buty za mnie? Byłabym wdzięczna.

Jak długo czekać na paczkę z natureshop? Czy jest możliwie wysylka za pobraniem?

Noszę rozmiar 39 więc powinnam wziąć 38 rozmiar?
anelimanelim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:40   #2354
anelimanelim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
mi w UGGach tylko ubilo sie bardziej futerko przy duzym palcy ale to tylko dlatego ze sa zakiete do gory;p


Dziękuję bardzo! Bardzo bym chciala zamówić na stronę natureshop ale nie mogę założyć konto i nie znam język angielski.
Czy ktokolwiek ma natureshop? Czy ktokolwiek może zamówić za mnie? Oczywiście zapłacę. Bardzo bym chciala. Byłabym wdzięczna.

Noszę rozmiar 39 więc powinnam wziąć 38 rozmiar?


Właśnie to 114 eur i dopłata jeszcze przesyłka? Jest przesyłka za pobraniem?

Edytowane przez anelimanelim
Czas edycji: 2012-12-07 o 08:43 Powód: pisałam do amelss
anelimanelim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:29   #2355
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja przed odesłaniem cyknęłam kilka fotek dla porównania emu z ugg
jakby ktoś się wahał które wybrać
jak widać emu są szersze bardziej kapciowate, przy nacisku od góry z tego powodu że są miękkie brzydko się łamią i wyglądają (uggi są sztywniejsze nie odkształcają się tak) widać że futerka jest dużo mniej i robi się na górze taki szpic.

DSC06514 [800x600].jpg DSC06519 [800x600].jpg

DSC06524_1 [800x600].jpg DSC06503 [800x600].jpg
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:36   #2356
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
ja przed odesłaniem cyknęłam kilka fotek dla porównania emu z ugg
jakby ktoś się wahał które wybrać
jak widać emu są szersze bardziej kapciowate, przy nacisku od góry z tego powodu że są miękkie brzydko się łamią i wyglądają (uggi są sztywniejsze nie odkształcają się tak) widać że futerka jest dużo mniej i robi się na górze taki szpic.

Załącznik 5012171 Załącznik 5012170

Załącznik 5012169 Załącznik 5012168
te uggi przypominają mi kształtem wallaby
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:54   #2357
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
ja przed odesłaniem cyknęłam kilka fotek dla porównania emu z ugg
jakby ktoś się wahał które wybrać
jak widać emu są szersze bardziej kapciowate, przy nacisku od góry z tego powodu że są miękkie brzydko się łamią i wyglądają (uggi są sztywniejsze nie odkształcają się tak) widać że futerka jest dużo mniej i robi się na górze taki szpic.

Załącznik 5012171 Załącznik 5012170

Załącznik 5012169 Załącznik 5012168
ugg to te błękitne?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:56   #2358
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ugg to te błękitne?
czekoladowe to UGGi
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:57   #2359
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ugg to te błękitne?
pozwolę sobie odpowiedzieć
ugg to te brązowe, widać, że noszone i są węższe o czym pisała kasikbc
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 09:58   #2360
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anelimanelim Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! Bardzo bym chciala zamówić na stronę natureshop ale nie mogę założyć konto i nie znam język angielski.
Czy ktokolwiek ma natureshop? Czy ktokolwiek może zamówić za mnie? Oczywiście zapłacę. Bardzo bym chciala. Byłabym wdzięczna.

Noszę rozmiar 39 więc powinnam wziąć 38 rozmiar?


Właśnie to 114 eur i dopłata jeszcze przesyłka? Jest przesyłka za pobraniem?
Wydaje mi się, że hazelnut, to orzech laskowy, więc będą bardziej brązowe niż rude
Wysyłka jest darmowa
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:58   #2361
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
ja przed odesłaniem cyknęłam kilka fotek dla porównania emu z ugg
jakby ktoś się wahał które wybrać
jak widać emu są szersze bardziej kapciowate, przy nacisku od góry z tego powodu że są miękkie brzydko się łamią i wyglądają (uggi są sztywniejsze nie odkształcają się tak) widać że futerka jest dużo mniej i robi się na górze taki szpic.

Załącznik 5012171 Załącznik 5012170

Załącznik 5012169 Załącznik 5012168
chyba najlepszy jest kolor czekoladowy, ja swoje shorty mam czarne a to tylko dlatego bo mam juz emu czekoladowe i nie chcialam miec 2 takich samych kolorow, ale mysle ze jak bd kupowac kolejne UGGi to bd czekoladowe, choc szare tez sa fajne mama ma wysokie szare kupione w TK maxx za smieszna cene

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2012-12-07 o 10:03
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:00   #2362
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
pozwolę sobie odpowiedzieć
ugg to te brązowe, widać, że noszone i są węższe o czym pisała kasikbc
tak tak
brązowe to ugg classic short chocolate, a niebieskie to te sławetne stingery lo blue co premierówna w nich hasa
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:01   #2363
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
dostalam moje Alby czekoladowe z natureshop. W sumie, nie mialam jakis specjalnych oczekiwan co do tych butow. W zeszlym roku kupilam Bearpaw, poniewaz nie bylam pewna czy tego typu buty mi sie beda podobac, czy bede je nosic i czy beda wygodne i nie chcialam wydawac kupe kasy na Uggi zeby to sprawdzic. Kupilam tansza alternatywe, chociaz nie jakosci Primark. No i fajnie sie je nosilo, noga nie marzla (chociaz moje zimy nie sa jakos intensywne), pasowaly do niezobowiazujacych strojow, chociaz za czesto w nich nie chodzilam. Niestety w tym roku jak je wyjelam z szafy okazalo sie ze obcieraja mi piete i podeszwa jest bardzo zmechacona Mialam kupic sobie nowe Bearpaw za nie wiecej niz 50 funtow z Amazon, ale weszlam na to forum i dowiedzialam sie o promocji w natureshop wiec kupilam czekoladowe Alby (ahhh, gdybym poczekala do wczoraj kupilabym jeszcze tansze Stinger Blue . Zamowilam 40/41, bo moj rozmiar to 40.5, ale najczesciej kupuje 41. Powiedzialabym jednak ze te Alby sa chyba troche za male Mam wrazenie ze wystaje mi (moj okropny dlugasny) paluch!!! Widac to na zdjeciach? Rozejda sie? Czy sie zdeformuja? Nie wiem co mam z nimi zrobic, bo poza tym mi sie podobaja. Balam sie, ze mi noga bedzie bardzo czlapac bo mam bardzo waska stope, ale wszystko jest w porzadku. Tylko ten palec
zamowilam te same ze zdjec bardzo mi sie podobaja, choc rzeczywiscie na ostatnim widac troche palucha

I ciesze sie z Twojego posta, bo jestem miedzy rozmiarami i zamowilam wiekszy bo strasznie nie lubie za ciasnych butow wiec chyba dobrze

Cytat:
Napisane przez anelimanelim Pokaż wiadomość
Jaką cena na złoty ? Jest 140 eur.

Jak zamówić na stronę natureshop? Jak wpłacić pieniędzy eur czy złoty? Jak długo czekalyscie na paczkę z natureshop?
nie mozesz sobie pomnozyc? cena euro x 140
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:03   #2364
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
pozwolę sobie odpowiedzieć
ugg to te brązowe, widać, że noszone i są węższe o czym pisała kasikbc
tak tak
brązowe to ugg classic short chocolate, a niebieskie to te sławetne stingery lo blue co premierówna w nich hasa

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
chyba najlepszy jest kolor czekoladowy, ja swoje shorty mam czarne a to tylko dlatego bo mam juz emu czekoladowe i nie chcialam miec 2 takich samych kolorow, ale mysle ze jak bd kupowac kolejne UGGi to bd czekoladowe, choc szate tez sa fajne bo mama ma
ja mam wysokie szare i są też super choć futerka mają mniej niż te niskie (pewnie przez to ze w tkmaxx kupowane
czarne na nogach miałam ugg classic tall ale zdecydowanie brzydko moje nogi w nich wyglądały, jak w gipsie, ale szare są ok

coś 2 razy mi się post napisał :/ sorki

Edytowane przez kasikbc
Czas edycji: 2012-12-07 o 10:04
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:06   #2365
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
ja przed odesłaniem cyknęłam kilka fotek dla porównania emu z ugg
jakby ktoś się wahał które wybrać
jak widać emu są szersze bardziej kapciowate, przy nacisku od góry z tego powodu że są miękkie brzydko się łamią i wyglądają (uggi są sztywniejsze nie odkształcają się tak) widać że futerka jest dużo mniej i robi się na górze taki szpic.

Załącznik 5012171 Załącznik 5012170

Załącznik 5012169 Załącznik 5012168
O kurcze, gołym okiem widać, że Emu nie umywają się do UGGów.
Obym nie musiała swoich Emu odsyłać, okaże się za kilka dni.
Poza tym chyba wariuję, bo śniły mi się w nocy...
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:07   #2366
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
tak tak
brązowe to ugg classic short chocolate, a niebieskie to te sławetne stingery lo blue co premierówna w nich hasa



ja mam wysokie szare i są też super choć futerka mają mniej niż te niskie (pewnie przez to ze w tkmaxx kupowane
czarne na nogach miałam ugg classic tall ale zdecydowanie brzydko moje nogi w nich wyglądały, jak w gipsie, ale szare są ok

coś 2 razy mi się post napisał :/ sorki
byly rozne niskie szare mialy strasznie malo futerka wygladaly doslownie jak z primarka bo takie mam jako kapcie po domu;p a te wysokie mialy normalne futerko nie wiem dlaczego taka roznica no i wysokie byly w cenie niskich w sumie troche tansze nawet bo krotkie o ile pamietam 313 a wysokie w rozmiarze 37 300zl, a tylko rozmiar wieksze kosztowaly juz 500.
Ja swoich czarnych nie mialam okazji przymierzac, wiec tak do konca nie wiedzialm jak bd wygladac na nodze, ale jestem zadowolona oby wiecej taki prezentow hehe

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2012-12-07 o 10:11
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:12   #2367
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
byly rozne niskie szare mialy strasznie malo futerka wygladaly doslownie jak z primarka bo takie mam jako kapcie po domu;p a te wysokie mialy normalne futerko nie wiem dlaczego taka roznica no i wysokie byly w cenie niskich w sumie troche tansze nawet bo krotkie o ile pamietam 313 a wysokie w rozmiarze 37 300zl, a tylko rozmiar wieksze kosztowaly juz 500.
Ja swoich czarnych nie mialam okazji przymierzac, wiec tak do konca nie wiedzialm jak bd wygladac na nodze, ale jestem zadowolona oby wiecej taki prezentow hehe
no dokładnie ja za moje 40-stki dałam 500zł
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:17   #2368
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
no dokładnie ja za moje 40-stki dałam 500zł
tez ma 40, ale moje byly kupowane w stacjonarnym i chyba 165funtow kosztowaly, ale w sumie nie wiele wiecej kosztowaly niz shorty w tk maxx, a mam gwarancje a u nich tylko zwroca kase bo nie wymienia na nowe ani nic
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:29   #2369
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
dzieki wielkie! ja mam grubsze lydki wiec mi te Alby tak nie stercza, to akurat nie jest problem. Natomiast znalazlam w internecie sklep gdzie sprzedaja Emu (tutaj gdzie mieszkam nie sa popularne), pojechalam dzisiaj, mieli tylko Stingery Lo i Hi, przymierzam 40/41 i te... byly dobre w dlugosci, paluch nie wystawal, ale za szerokie dla mojej waskiej stopy i bardzo ciezko sie w nich chodzilo myslalam, ze sie o nie potkne, natomiast 42 byly kompletnie za duze, w ogole nie dalo sie w nich chodzic! Natomiast w rozmiarze 39 Stinger stalo sie to samo co w 40/41 alba - paluch wychodzil, ale szerokosc byla OK Czyzby Emu nie dla mnie byly? Kiedys mierzylam Ugg rozmiar 9US czyli chyba 40EU i byly idealne.... Zglupialam Uggow na pewno nie kupie, chyba, ze za mniej niz 100 euro, bo jak juz pisalam, ja w tym butach az tak czesto nie chodze i moje zimy sa bardzo lagodne, najwiekszy uzytek robie z nich jak spedzam grudniowe wakacje w Polsce Co nie znaczy, ze nie chcialabym miec ich w szafie bo sa swietne na takie dni gdzie tylko dzinsy zakladam, wyciagniety sweter i wsuwam Emu i moge wyjsc z domu
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:49   #2370
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ugg mają to do siebie,że są,bynajmniej w moim przypadku,idealnie dopasowane.Nic nie człapie,nie są szerokie.Jedyną wadą ich jest cena,bo wyprzedaże są zdecydowanie za rzadko.Chciałam mieć dla porównania Emu,mam Hi Chestnut.Lubię je,pomimo,że są szerokie i człapią,ale przywykłam.Teraz dojdą kobaltowe,bardzo mi się podobają.Chciałam jeszcze mini,ale zdaje się,że przy tak niskim fasonie to człapanie będzie u mnie bardzo widoczne.Postanowiłam więc na mini zapolować Ugg.Może skuszę się jeszcze kiedyś na jakieś Emu,zobaczymy,ale zdecydowanie moim numerem jeden są i były Ugg.Chciałabym sobie kupić w końcu zwykłe,klasyczne Ugg,bo te co posiadam to modele z guzikami,jedne wysokie,drugie średnie.
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2012-12-07 o 10:51
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.