Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 18:37   #3601
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fryz to zasugeruj babci ze jej zrobisz biale (rozjasniaczem)m, a ona sobie zrobi perlowe plukanka albo szamponetka pozniej sama wiele babc tak robi, tz babcia tez

nie chce zapeszyc ale wydaje mi sie ze odrost mam super...
lipa swiatlo ale jest jakby mi kto leb popiolem posypal, wrecz w oliwke wpada..jakby tak bylo real to nie musialabym juz mieszac z 219
robiłas mieszanka?
Ja chyba sprobuje ns razem sama A10 ta nowa, chociaz w sumie to najlepiej wychodzi mi mieszanka ale moje lenistwo nie zna granic i odczuwam satysfakcje nawet po samej 219.
Nie wiem, czemu ale mam taki sentyment do tej farby,że nie potafie sie z nia rozstac na wiecej niz jedno farbowanie
chyba zgłupiałam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:51   #3602
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć dziewczyny .
Orientujecie sie może jaki utleniacz mają farby z Joanny: naturalny blond i złoty piasek?
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:44   #3603
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja nie lubię sobie sama nakładać farby ale jako że nie ma kto, tz się nie zna, to 3 razy już sama nakładałam, tył na wyczucie i nie mam łat:P tylko odrost nakładałam plus jakieś 2cm ale pewnie krótsze włosy się łatwiej samemu farbuje no i moje włosy się łatwo nawet rozjaśniają rudy łapał albo ze źle dobranego koloru albo dlatego że oxy 6 było a ja chciałam za dużo poziomów przeskoczyć, teraz dopiero od Bunny wszystko wiem
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:52   #3604
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Princeska ja staram sie ,zeby moj maly racjonalnie podchodzil do pewnych spraw czyli zab wypadl i nie ma papa wyrzcamy , wyrosnie nowy niedlugo , bez zadnych bajekMam nadzieje , ze jutro w szkole nie sciagnie brody dla Mikolaja
Dzis byl mocno zdziwiony ,ze Mikolajki i ze to on dostal prezent ,a nie Mikolaj skoro to jego swieto :
rozumiem Dziewczyny jeśli chodzi o psucie się zębów u dzieci to największym winowajcą są słodycze u nas dentyści mówią,że najlepiej dawać dziecku dużo,ale TYLKO w jeden dzień tygodnia np. niedziele. Po owocach za to nie można myć odrazu zębów tylko wypłukać wodą i umyć tak za 30 minut. Najlepiej od małego wpajać takie nawyki
Przychodzi do nas jeden chłopczyk na kontrole, ma już chyba z 12 lat i ani jednej plomby, no nic żadnej nawet malusiej dziurki. Chłopak ma uczulenie na orzechy i nigdy nie jadł nic słodkiego

Bunny to w końcu z jaką wodą mam robić?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny .
Orientujecie sie może jaki utleniacz mają farby z Joanny: naturalny blond i złoty piasek?
chyba 9 %


Buahhot
dużo zdrówka życzę

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2012-12-06 o 19:53
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:00   #3605
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Blond Bunny, cześć, mam pytanie. Pokryłam nieudane żółtawo-rude pasemka jasnym brązem nr E loreala preferance. Po kilku tygodniach, jak było do przewidzenia, pasemka powracają coraz wyraźniej. Robię się stopniowo ciemną miejscami żółtawą blondynką. Czy jeśli położę na to farbę ciemny blond popielatą, typu 7.1, to wyjdę żółta, zielona lub w inny sposób oszpecona? Czy Naturia Joanny miałaby dla mnie coś do zaoferowania? W necie widziałam tylko bardzo jasne blondy. Chodzi mi o to, że chwilowo nie będzie mnie stać na drogie farby. Dzięki z góry za pomoc.
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:53   #3606
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

trudna ta krzyżówka, 15 haseł na 43 mi brakuje niby 2/3 zrobione, ale jak nie dopiszę reszty to nie zasnę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:15   #3607
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Udało mi się włączyć aparat więc zrobiłam fotki kolor taki jak na zdjęciach
łał jaki rudzielec
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Bunny. no i reszta blondasków
dodaje zdjęcie na dzień dzisiejszy kolor po 4 myciach od farbowania, wczoraj podcinane, tylko wysuszone suszarka, układają się zdrowo więc jest dobrze Bunny chyba kolor na tyle sie wyrównał sam ze nie musze nic robić co? przypominam to palette C10
super kolor
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

a wlasnie kilka dni temu zgubil swojego pierwszego zeba na dole i jaki byl zdziwiony, ze tak latwo sie wyjmuja zeby oczywiscie 1 zab zostal na jakis czas zatrzymany na pamiatke na jakis czas ...poki pamieta
mój tez nie dawno zgubił ,ale włożył pod poduszke w nocy żeby mu wróżka zębowa przyniosła kasę a na dniach zgubi drugiego bo już ledwo się trzyma
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondaski!
Ale fajnie dużo piszecie, jest co czytać
Ja od ponad tygodnia bujam się z ogromnym kaszlem i bólem gardła, czasem tak, że nie mogę nic mówić. Dziś dołączyła do tego gorączka i nie mogę iść przez to jutro do pracy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie, może mam w ogóle zapalenie oskrzeli skoro tyle czasu mi nie przechodzi

Londy nie kupiłam bo oczywiście nie było mojego odcienia- ale za to wzięłam mamie 12/9
oj to kuruj się kochana
ja londe kupiłam w auchanie bo tez jest w promo po 10,40 chyba
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 21:28   #3608
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny wiedziałyście o tym? KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:44   #3609
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiedziałyście o tym? KLIK
nie oglądałam całego filmiku,bo mi się nie chce ale można rozjaśnić delikatnie naturalne włosy miodem czy rumiankiem. Ogólnie przerażają mnie te filmiki na youtubie, to jest porażka http://www.youtube.com/watch?v=cW4oD5SrPDY

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo to dostęp do komputera chyba powinien być dozwolony od jakiegoś wieku http://www.youtube.com/watch?v=gWSloaL9EQ0&list=UL
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:07   #3610
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiedziałyście o tym? KLIK
oglądałam to ostatnio jednym słowem ,,śmieszne"
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:15   #3611
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli chodzi o samo a10 to mam wrazenie ze bierze ciut chlodniej... ale nadal jest to bardzo jasny blond popielaty. kolor mieszanki(w sensie farby papki) jest bardziej szary i jak zafarbowalam twarz to mialam 2 miejsca gdzie nie moglam zmyc ale efekt tak samo dobry jak byl- na moje wymagajace wlosy. wiadomo nie jest to u mnie 100% popielu w popielu tylko jak zwykle popielato-beżowy chlodny blond.
to dobrze jeśli wyszło chłodniej

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
super kolor
dziękuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 22:58   #3612
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Siedzę właśnie i piszę pracę na temat eutanazji.. coś mi to nie idzie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
Ooo, pokaż się koniecznie po I porównaj obie jeśli chodzi o efekt końcowy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondaski!
Ale fajnie dużo piszecie, jest co czytać
Ja od ponad tygodnia bujam się z ogromnym kaszlem i bólem gardła, czasem tak, że nie mogę nic mówić. Dziś dołączyła do tego gorączka i nie mogę iść przez to jutro do pracy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie, może mam w ogóle zapalenie oskrzeli skoro tyle czasu mi nie przechodzi

Londy nie kupiłam bo oczywiście nie było mojego odcienia- ale za to wzięłam mamie 12/9
Duuużo zdrówka! Ja chorowałam ostatnio 2 tyg, na kaszel pomógł mi akodin, a był naprawdę przerażający, także polecam

Edit: to kaszel był przerażający, nie akodin (piszę bo po przeczytaniu tego posta można go dziwnie zrozumieć)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Princeska ja staram sie ,zeby moj maly racjonalnie podchodzil do pewnych spraw czyli zab wypadl i nie ma papa wyrzcamy , wyrosnie nowy niedlugo , bez zadnych bajekMam nadzieje , ze jutro w szkole nie sciagnie brody dla Mikolaja
Dzis byl mocno zdziwiony ,ze Mikolajki i ze to on dostal prezent ,a nie Mikolaj skoro to jego swieto
O jaaa
Dobre podejście, mnie za parę lat czekają mnie różne wybory odnośnie tego co dziecku mówić i czego uczyć, a czego nie.. sama nie wiem jak to będzie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i głowa mnie rozbolala bo sie wkurzylam na tego prostaka pozaluje niech tylko do domu wroci juz ja mu cos wykrece
Jakbym słyszała siebie Autentycznie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie oglądałam całego filmiku,bo mi się nie chce ale można rozjaśnić delikatnie naturalne włosy miodem czy rumiankiem. Ogólnie przerażają mnie te filmiki na youtubie, to jest porażka http://www.youtube.com/watch?v=cW4oD5SrPDY

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo to dostęp do komputera chyba powinien być dozwolony od jakiegoś wieku http://www.youtube.com/watch?v=gWSloaL9EQ0&list=UL
Eeee tam, zobacz lepiej na to: http://www.youtube.com/watch?v=avMwy...eQb12g&index=6 to mój osobisty hit w tej kategorii
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-06 o 22:59
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 23:01   #3613
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oglądałam to ostatnio jednym słowem ,,śmieszne"
No masakra To nie lepiej zrobić raz kąpiel rozjaśniającą czy coś? Mi by się nie chciało non stop robić maseczek z miodu do lekkiego rozjaśnienia włosów
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 23:23   #3614
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cascada
Mama mi opowiadała,że jak poszłam do przedszkola, to jak nigdy nie chorowałam to wtedy się zaczęło, nie było miesiąca bez zapalenia gardła/oskrzeli/anginy/przeziębienia->wymiennie potem się unormowało.
A jak ma alergie to też takie objawy mogą być. Ja mam super katar, ciągle kicham i cała twarz mnie swędzi,czasem ciężko rozpoznać,czy to choroba czy kolejny atak, bo samopoczucie też jest okrutne.

Bunny
Czekam na fotki

Princesska
Widziałam te filmiki. Najstraszniejsze są te małe dziewczynki po 10,11 lat co pokazują swoja makijaże do szkoły, na imprezę
Kurde, młoda jestem,ale mając tyle lat to zbierałam pieniąchy na lalki barbie, tudzież modne wtedy my scene, takie z dużymi głowami



Mnie dopadł ostatnio kryzys chyba za długo używam jednej farby i za bardzo mi się nudzi. Mam ochotę spróbować inną, ale też jaśniutką, żadnego przyciemniania.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-12-06 o 23:25
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 23:52   #3615
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No masakra To nie lepiej zrobić raz kąpiel rozjaśniającą czy coś? Mi by się nie chciało non stop robić maseczek z miodu do lekkiego rozjaśnienia włosów
większy rezultat już da szampon do blond włosów
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 01:01   #3616
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
większy rezultat już da szampon do blond włosów
No to widzisz, jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

W końcu skończyłam pisać
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 01:19   #3617
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej, dziewczyny
Mam nadzieję, że trafiłam do odpowiedniego wątku i nie zakrzyczycie mnie o nie używanie wyszukiwarki.
Chciałabym zrobić sobie delikatne ombre na włosach. Zapuszczam je i staram wrócić do naturalnego koloru, ale już zaczyna mi się nudzić i potrzebuję jakiejś zmiany
W związku z tym czy mogłybyście mi polecić jakiś delikatny rozjaśniacz łatwy w użyciu? Chodzi mi rozjaśnienie o kilka tonów - końce mam prawie rude, więc rozjaśniacz chyba nie musi być szczególnie mocny?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 06:00   #3618
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry z samego rana

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trudna ta krzyżówka, 15 haseł na 43 mi brakuje niby 2/3 zrobione, ale jak nie dopiszę reszty to nie zasnę
tez tak mam
wiem ,ze musze cos zrobic, jestem w połowie, niby zmeczona, ale jak nie zrobie do konca to mnie to zameczy
to chyba jakies nerwicowe

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Mama mi opowiadała,że jak poszłam do przedszkola, to jak nigdy nie chorowałam to wtedy się zaczęło, nie było miesiąca bez zapalenia gardła/oskrzeli/anginy/przeziębienia->wymiennie potem się unormowało.
A jak ma alergie to też takie objawy mogą być. Ja mam super katar, ciągle kicham i cała twarz mnie swędzi,czasem ciężko rozpoznać,czy to choroba czy kolejny atak, bo samopoczucie też jest okrutne.

Bunny
Czekam na fotki

Princesska
Widziałam te filmiki. Najstraszniejsze są te małe dziewczynki po 10,11 lat co pokazują swoja makijaże do szkoły, na imprezę
Kurde, młoda jestem,ale mając tyle lat to zbierałam pieniąchy na lalki barbie, tudzież modne wtedy my scene, takie z dużymi głowami



Mnie dopadł ostatnio kryzys chyba za długo używam jednej farby i za bardzo mi się nudzi. Mam ochotę spróbować inną, ale też jaśniutką, żadnego przyciemniania.
moja krew

Dzisiaj wieczorkiem jade do siebie do gomku wiec, przez łikend
moge wpadac tylko sporadycznie, ale wiecie chce sie nacieszyc babcia i moimi futrzaczkami
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 07:03   #3619
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej
z tą krzyżówką ślęczałam do późna, ale brakuje mi tylko 7 haseł dowiedziałam się za to, że jest pokićkana i w niektórych brakuje kratek tak mi się właśnie wydawało, bo odpowiedź znałam, ale nie mieściła się w kratki

teraz uciekam na zajęcia, a później jadę do TŻ na weekend, więc będę dopiero w niedzielę lub poniedziałek

udanego weekendu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 08:01   #3620
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej z rańca nie mogłam dziś dospać wszystkie hałasy mnie budziły od 4 ej rano

Tż przyjeżdża na weekend więc do niedzieli miłego weekendu
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:55   #3621
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
robiłas mieszanka?
Ja chyba sprobuje ns razem sama A10 ta nowa, chociaz w sumie to najlepiej wychodzi mi mieszanka ale moje lenistwo nie zna granic i odczuwam satysfakcje nawet po samej 219.
Nie wiem, czemu ale mam taki sentyment do tej farby,że nie potafie sie z nia rozstac na wiecej niz jedno farbowanie
chyba zgłupiałam
robilam samo a10 zeby je sprawdzic
ja tez mam taki sentyment ze pewnie bede je dalej laczyc ale ten utleniacz w buteleczce mistrzostwo

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja nie lubię sobie sama nakładać farby ale jako że nie ma kto, tz się nie zna, to 3 razy już sama nakładałam, tył na wyczucie i nie mam łat:P tylko odrost nakładałam plus jakieś 2cm ale pewnie krótsze włosy się łatwiej samemu farbuje no i moje włosy się łatwo nawet rozjaśniają rudy łapał albo ze źle dobranego koloru albo dlatego że oxy 6 było a ja chciałam za dużo poziomów przeskoczyć, teraz dopiero od Bunny wszystko wiem
no widzisz

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
rozumiem Dziewczyny jeśli chodzi o psucie się zębów u dzieci to największym winowajcą są słodycze u nas dentyści mówią,że najlepiej dawać dziecku dużo,ale TYLKO w jeden dzień tygodnia np. niedziele. Po owocach za to nie można myć odrazu zębów tylko wypłukać wodą i umyć tak za 30 minut. Najlepiej od małego wpajać takie nawyki
Przychodzi do nas jeden chłopczyk na kontrole, ma już chyba z 12 lat i ani jednej plomby, no nic żadnej nawet malusiej dziurki. Chłopak ma uczulenie na orzechy i nigdy nie jadł nic słodkiego

Bunny to w końcu z jaką wodą mam robić?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



chyba 9 %


Buahhot
dużo zdrówka życzę
jezeli chcesz jasniej to rob z oryginalna woda, a jesli chcesz ten poziom utrzymac co masz a ochlodzic to rozciencz o okolo polowe.

Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
Blond Bunny, cześć, mam pytanie. Pokryłam nieudane żółtawo-rude pasemka jasnym brązem nr E loreala preferance. Po kilku tygodniach, jak było do przewidzenia, pasemka powracają coraz wyraźniej. Robię się stopniowo ciemną miejscami żółtawą blondynką. Czy jeśli położę na to farbę ciemny blond popielatą, typu 7.1, to wyjdę żółta, zielona lub w inny sposób oszpecona? Czy Naturia Joanny miałaby dla mnie coś do zaoferowania? W necie widziałam tylko bardzo jasne blondy. Chodzi mi o to, że chwilowo nie będzie mnie stać na drogie farby. Dzięki z góry za pomoc.
nic nie powinno zlego sie stac ale moze lepiej zrob sama 7?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Siedzę właśnie i piszę pracę na temat eutanazji.. coś mi to nie idzie



Ooo, pokaż się koniecznie po I porównaj obie jeśli chodzi o efekt końcowy



Duuużo zdrówka! Ja chorowałam ostatnio 2 tyg, na kaszel pomógł mi akodin, a był naprawdę przerażający, także polecam

Edit: to kaszel był przerażający, nie akodin (piszę bo po przeczytaniu tego posta można go dziwnie zrozumieć)



O jaaa
Dobre podejście, mnie za parę lat czekają mnie różne wybory odnośnie tego co dziecku mówić i czego uczyć, a czego nie.. sama nie wiem jak to będzie



Jakbym słyszała siebie Autentycznie



Eeee tam, zobacz lepiej na to: http://www.youtube.com/watch?v=avMwy...eQb12g&index=6 to mój osobisty hit w tej kategorii
dobra laski mam fotki
oczywiscie lipa bo z rąsi i spiesze sie wyjsc a dopiero wstalam, wiec jestem nieuczesana ale odrost wam pokaze- pierwsze na mokro, kolejne 2 na sucho:

a 001.jpga 002.jpga 004.jpg

ogolnie odczucia na plus, tylko zapach mi przeszkadza
naturia nie zakryla tego smrodu meskich perfum i dzis wstalam z bolem glowy- jestem wrazliwa na mocne zapachy meskie
mam wrazenie ze jest tak ladnie chlodno jak bylo, do tego lagodniejsza formula. rozjasnia mega.
polecam wiec
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:14   #3622
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny
Pięknie Uwielbiaaaaaaam to!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:16   #3623
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Blond bunnny, a po 7 moge pozniej dac 7.1 i bedzie ok?
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:40   #3624
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
Blond bunnny, a po 7 moge pozniej dac 7.1 i bedzie ok?
mozesz

nove dzieki

uciekam na miasto
bede pozniej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:00   #3625
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ogolnie odczucia na plus, tylko zapach mi przeszkadza
naturia nie zakryla tego smrodu meskich perfum i dzis wstalam z bolem glowy- jestem wrazliwa na mocne zapachy meskie
mam wrazenie ze jest tak ladnie chlodno jak bylo, do tego lagodniejsza formula. rozjasnia mega.
polecam wiec
ślicznie wyszlo

powiem Ci że porównując obydwie wersje palette tą teraz i tą poprzednia z mleczkiem pszczelim, to tamta miała słodki nawet ładny zapach ale to własnie mnie mdliło po tamtej i nie mogłem wytrzymać z tamtą.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 11:18   #3626
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra laski mam fotki
oczywiscie lipa bo z rąsi i spiesze sie wyjsc a dopiero wstalam, wiec jestem nieuczesana ale odrost wam pokaze- pierwsze na mokro, kolejne 2 na sucho:

Załącznik 5012153Załącznik 5012154Załącznik 5012155

ogolnie odczucia na plus, tylko zapach mi przeszkadza
naturia nie zakryla tego smrodu meskich perfum i dzis wstalam z bolem glowy- jestem wrazliwa na mocne zapachy meskie
mam wrazenie ze jest tak ladnie chlodno jak bylo, do tego lagodniejsza formula. rozjasnia mega.
polecam wiec
Pięknie jak zwykle

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Zmierzyłam właśnie swoje włosy (najdłuższą warstwę) i melduję przyrost 2,5cm od ostatniego mierzenia końcem października/początkiem listopada!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 11:43   #3627
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ślicznie wyszlo

powiem Ci że porównując obydwie wersje palette tą teraz i tą poprzednia z mleczkiem pszczelim, to tamta miała słodki nawet ładny zapach ale to własnie mnie mdliło po tamtej i nie mogłem wytrzymać z tamtą.
ja mam na odwrot to nic, musze to zniesc...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pięknie jak zwykle

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Zmierzyłam właśnie swoje włosy (najdłuższą warstwę) i melduję przyrost 2,5cm od ostatniego mierzenia końcem października/początkiem listopada!
no to gratki

ide na bloga zrobic notke o nowej palette i wrzuce wiecej fot
za jakis czas zapraszam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:04   #3628
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny pięknie i jakie włosy długie oddaj mi trochę

Dzisiaj psinka wziela się za moje ładowarki od telefonu,aparatu, nawigacji i kolejny koszyczek w strzępach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:05   #3629
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny super wyszło!
i włosy mega długie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 13:36   #3630
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

śliczny kolorek Bunny

a jak wy mierzycie te włosy? bo sama z ciekawości bym sobie sprawdzała jak wolno mi rosną
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.