Farmona Jantar odżywka do włosów??? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 08:31   #1741
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja stosowałam kiedyś Jantar - kilka kuracji trwających trzy tygodnie, ale nie było niestety żadnych efektów .
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:35   #1742
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
Ja stosowałam kiedyś Jantar - kilka kuracji trwających trzy tygodnie, ale nie było niestety żadnych efektów .
Na każdego działa coś innego Np. na inne dziewczyny działają drożdże, CP itd. a na mnie kompletnie nie. Jak na razie tylko Jantar- ale nie mogę przecież go w kółko używać- tylko szukam też innych przyspieszaczy

Co do tego wycofywania to nie wiadomo nic oficjalnie- wszytko to są tylko podejrzenia i do tego nie za bardzo czymkolwiek potwierdzone
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:37   #1743
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

ja dostalam jantar tylko i wylacznie na zamowienie w jedynej aptece na zapas wzielam odrazu dwie hehe ale jak gosciu mi wybulil cene to myslalam ze mi w orbity oczy uciekna...13zl za jedna takzde Wam zazdroszcze ze tak tanio macie
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:38   #1744
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

ehh te wcierki, teraz skończyłam 2 butelkę i włosy rzeczywiście szybciej rosną - wkońcu zaczynają być naprawdę długie, około 50 cm, ale mam mniej bejbików (łykam również CP, które w najbliższym czasie zamieniam na kompleks wit. B). Teraz zamówiłam na DOZie wcierkę Capitavit.
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:26   #1745
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Właśnie kończę 3tygodniową kurację Jantarem. Efektów nie ma żadnych, ale nie zrażam się - chcę po tygodniowej przerwie zrobić przynajmniej jeszcze jedną turę. Używam tylko jako wcierki (przelałam płyn do buteleczki z atomizerem, nieco ponad 1 opakowanie starcza mi na 3 tygodnie).
Włosy rosną tyle co zawsze: ~1cm/mies.
Skalp mnie swędzi trochę (przyczyny doszukuję się również w rozjaśnianiu- ale to miało miejsce ponad 2 miesiące temu).
Nie ma żadnych "baby hair".
Włosy lecą nieco mniej niż wcześniej, choć dalej ok. 100-150/dzień (piję też 3ci tydzień Skrzypokrzywę i 1/2 kostki drożdży, a od kilku dni łykam po 2 kapsułki tranu i oleju z wiesiołka, więc Jantar mógłby mieć ewentualnie tylko znikome zasługi).
Wydaje mi się, że włosy są bardziej odbite u nasady.
Cokolwiek się poprawiło w stanie moich włosów z pewnością nie jest zasługą Jantara.

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2012-12-10 o 16:35
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 19:53   #1746
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Tak się zastanawiam, czy jest sens rzucania się w tym momencie na głęboką wodę. Kupiłam Jantar, stosuję piąty dzień i jeśli bym się zdecydowała na jednoczesną wzmożoną suplementację, to nie umiałabym powiedzieć, co mi pomogło. Ja planuję suplementy w przerwie, czyli w okolicy świąt. I na bank jakąś inną wcierkę o podobnych właściwościach. Pewnie Radical albo Seboravit.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:52   #1747
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy jest sens rzucania się w tym momencie na głęboką wodę. Kupiłam Jantar, stosuję piąty dzień i jeśli bym się zdecydowała na jednoczesną wzmożoną suplementację, to nie umiałabym powiedzieć, co mi pomogło. Ja planuję suplementy w przerwie, czyli w okolicy świąt. I na bank jakąś inną wcierkę o podobnych właściwościach. Pewnie Radical albo Seboravit.
Po 5 dniach chyba nie spodziewasz się cudów?
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 21:22   #1748
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Po 5 dniach chyba nie spodziewasz się cudów?

Jasne, że nie. Jeśli nawet dwie kuracje (taki mam plan minimalny) nie przyniosą rezultatów, to nie będę rwać reszty włosów z głowy. Mniej lub bardziej bezdetergentowa pielęgnacja ograniczyła u mnie wypadanie, więc nie narzekam. (Suplementacja jakaś tam była, ale minimalna i nieregularna.) Ten Jantar to taka fanaberia bardziej. Marzą mi się długie włochy.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 22:22   #1749
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

mam takie dosc nietypowe pytanie jantar skoro to odzywka na porost wlosow to moze by tak ja uzyc np na brwi? mam klopot z dobraniem odzywki do brwi oslabione sa i wogole juz nie wspominajac o nieszczesnych rzesach ktore przez ostatnie dni tak powypadaly ze az przy malowaniu ich prawie plakalam glupi pomysl ale jak w sumie nie pomoze na porost to raczej tez ich nie oslabi tak ze wypadna wszystkie hmm? probowala ktoras z Was tak szalonego pomyslu hehe??? dajcie odpowiedz i nie linczujcie mnie jak to glupi pomysl
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 02:06   #1750
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

aniolek199007, ja tak robiłam ;D. Moje brwi nieumalowane cieniem wyglądały nienaturalnie, bo przez błędy młodości miałam łyse miejsca ;(. Po 2 tygodniach nieregularnego wcierania miałam już nowe włoski i teraz brwi wyglądają rewelacyjnie. Szkoda że na włosy na głowie nie sprawdza się. Ale jeszcze daję Jantarowi szansę ;D
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 06:06   #1751
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ja powiem Wam,że stosuje Jantar na brwi i rzęsy,o efektach ciężko mi stwierdzić,ale po prostu jako odżywkę używam.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 16:25   #1752
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

dzieki za odp bez obaw ide ja wetrzec nie chce sie pozbyc calkiem rzes i brwi
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 16:44   #1753
wavelets
Przyczajenie
 
Avatar wavelets
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 24
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
mam takie dosc nietypowe pytanie jantar skoro to odzywka na porost wlosow to moze by tak ja uzyc np na brwi? mam klopot z dobraniem odzywki do brwi oslabione sa i wogole juz nie wspominajac o nieszczesnych rzesach ktore przez ostatnie dni tak powypadaly ze az przy malowaniu ich prawie plakalam glupi pomysl ale jak w sumie nie pomoze na porost to raczej tez ich nie oslabi tak ze wypadna wszystkie hmm? probowala ktoras z Was tak szalonego pomyslu hehe??? dajcie odpowiedz i nie linczujcie mnie jak to glupi pomysl
polecam olejek rycynowy na brwi i rzęsy
a jeśli chodzi o jantar to stosowałam tylko w skórę głowy i jestem bardzo zadowolona, bo pojawiło się dużo babyhair oraz włosy ładnie mi urosły jak się dowiedziałam że mieli ją wycofać to zakupiłam 3 opakowania a tu psikus bo jednak ciągle jest dostępna i bardzo dobrze! )

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Właśnie kończę 3tygodniową kurację Jantarem. Efektów nie ma żadnych, ale nie zrażam się - chcę po tygodniowej przerwie zrobić przynajmniej jeszcze jedną turę. Używam tylko jako wcierki (przelałam płyn do buteleczki z atomizerem, 1 opakowanie starcza mi na 2 tygodnie).
Włosy rosną tyle co zawsze: 1,5cm/ miesiąc.
Skalp mnie swędzi trochę (przyczyny doszukuję się również w rozjaśnianiu- ale to miało miejsce ponad 2 miesiące temu).
Nie ma żadnych "baby hair".
Włosy lecą nieco mniej niż wcześniej, choć dalej ok. 150-200/ dzień (piję też 3ci tydzień Skrzypokrzywę i 1/2 kostki drożdży, a od kilku dni łykam po 2 kapsułki tranu i oleju z wiesiołka, więc pewnie nie Jantar mi pomógł).
Wydaje mi się, że włosy są bardziej odbite u nasady.
Cokolwiek się poprawiło w stanie moich włosów z pewnością nie jest zasługą Jantara.
ja efekty zauważyłam po 3 tygodniach tylko delikatne jeśli chodzi o długość, natomiast Jantar stosowałam (3tyg, 5 dni przerwy, 3 tyg, 5 dni przerwy i znów 3 tyg) i dopiero po tym czasie zauważyłam dużą poprawę jeśli chodzi o stan i kondycje moich włosów
wavelets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:21   #1754
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez wavelets Pokaż wiadomość

ja efekty zauważyłam po 3 tygodniach tylko delikatne jeśli chodzi o długość, natomiast Jantar stosowałam (3tyg, 5 dni przerwy, 3 tyg, 5 dni przerwy i znów 3 tyg) i dopiero po tym czasie zauważyłam dużą poprawę jeśli chodzi o stan i kondycje moich włosów
Też zrobię sobie taką długą rundę z Jantarem- aczkolwiek gdzieś wiosna/lato- teraz w zimie za chiny nic mnie nie zmobilizuje do regularnego jego wcierania Jak go stosowałam w lipcu to była wielka przyjemność dla mnie, a w listopadzie strasznie się wymęczyłam
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 09:18   #1755
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

[QUOTE=wavelets;38035680]polecam olejek rycynowy
(...)[COLOR="Silver"]

Ja bym z olejkiem rycynowym była ostrożna w okolicy oczu (czyli przy nakładaniu na rzęsy. Kiedyś stosowałam i rano miałam opuchnięte oczy. Nie byłam odosobniona. Kilka dziewczyn tu na wizażu opisywało podobne doświadczenia w rycynowym wątku.

A żeby nie było tak całkiem OT, myślicie, że jak jeden dzień mi Jantar wyleciał z głowy to zbrodnia i efektów nie będzie?
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 14:04   #1756
wavelets
Przyczajenie
 
Avatar wavelets
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 24
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

[QUOTE=anka_bzzz;38042456]
Cytat:
Napisane przez wavelets Pokaż wiadomość
polecam olejek rycynowy
(...)[COLOR="Silver"]

Ja bym z olejkiem rycynowym była ostrożna w okolicy oczu (czyli przy nakładaniu na rzęsy. Kiedyś stosowałam i rano miałam opuchnięte oczy. Nie byłam odosobniona. Kilka dziewczyn tu na wizażu opisywało podobne doświadczenia w rycynowym wątku.

A żeby nie było tak całkiem OT, myślicie, że jak jeden dzień mi Jantar wyleciał z głowy to zbrodnia i efektów nie będzie?
jak jeden dzień wyleciał z głowy to zbrodni nie będzie
Jeśli chodzi o rzęsy to niektóre dziewczyny tak mają że olejek rycynowy je podrażnił, ale dziele się tak dlatego że został on nałożony od samej nasady rzęs.
wavelets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:36   #1757
gagsteroidd
Przyczajenie
 
Avatar gagsteroidd
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Witam drogie Forumowiczki, jestem tu nowa i mam do was takie pytanie. Mam w planach zakupienie Jantaru, podobno wyrastają po nim nowe baby hair, co jest dla mnie bardzo ważne, bo chciałabym mieć gęściejsze włosy. Jest tylko jeden problem. Doczytałam się, że włosy mogą się po nim robić jaśniejsze :/ czego bardzo chciałabym uniknąć, są może jakieś sposoby by nie rozjaśnić włosów przy stosowaniu? Z góry dziękuję za odpowiedz
gagsteroidd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:58   #1758
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez gagsteroidd Pokaż wiadomość
Witam drogie Forumowiczki, jestem tu nowa i mam do was takie pytanie. Mam w planach zakupienie Jantaru, podobno wyrastają po nim nowe baby hair, co jest dla mnie bardzo ważne, bo chciałabym mieć gęściejsze włosy. Jest tylko jeden problem. Doczytałam się, że włosy mogą się po nim robić jaśniejsze :/ czego bardzo chciałabym uniknąć, są może jakieś sposoby by nie rozjaśnić włosów przy stosowaniu? Z góry dziękuję za odpowiedz
tak bejbikow mi sie sporo porobilo
i nie zauwazylam dzialania rozjasniajacego
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:01   #1759
gagsteroidd
Przyczajenie
 
Avatar gagsteroidd
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
tak bejbikow mi sie sporo porobilo
i nie zauwazylam dzialania rozjasniajacego
to całe szczęście na niektórych forach dziewczyny miały z tym problem, więc się trochę wystraszyłam. Zastanawiam się czy na mnie zadziała, po za tym od lat mam problem z tłustym łupieżem więc nie wiem czy to może jakoś nie pogorszyć stanu skóry mojej głowy :/ ale staram się być dobrej myśli!
gagsteroidd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 21:41   #1760
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

No nie moge wyjsc z podziwu nad niewydajnoscia Jantara :/ Wy tu piszecie, ze starcza Wam srednio butelka na cykl a mi na tydzien. To nie jest moja pierwsza wcierka, stosowalam juz wode brzozowa, pokrzywowa, seboradin, kulpol i stosujac tamte preparaty nie moglam sie doczekac az sie skoncza nie rozumiem tego
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 22:26   #1761
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

[QUOTE=anka_bzzz;38042456]
Cytat:
Napisane przez wavelets Pokaż wiadomość


A żeby nie było tak całkiem OT, myślicie, że jak jeden dzień mi Jantar wyleciał z głowy to zbrodnia i efektów nie będzie?
Przedłuż po prostu ten okres 3 tygodniowy o 1 dzień i po problemie
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 00:17   #1762
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
No nie moge wyjsc z podziwu nad niewydajnoscia Jantara :/ Wy tu piszecie, ze starcza Wam srednio butelka na cykl a mi na tydzien. To nie jest moja pierwsza wcierka, stosowalam juz wode brzozowa, pokrzywowa, seboradin, kulpol i stosujac tamte preparaty nie moglam sie doczekac az sie skoncza nie rozumiem tego
Cholera... Fankam, z kolei ja nie wyobrażam sobie jak Ty to wcierasz, jakieś specjalne metody? częściej niż 2x dziennie?

Rozumiemy, że wcierasz nie tylko na skalp, ale i na długość?

Nie ma sensu, ogranicz Jantar do skalpu, na długość i tak niewiele działa (mądre słowa wizażanki kilka stron wcześniej). A ponadto zdecydowanie ZMNIEJSZ to wylewanie (bo to już nie można nazwać wcieraniem) - skóra też musi oddychać
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 01:14   #1763
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Cholera... Fankam, z kolei ja nie wyobrażam sobie jak Ty to wcierasz, jakieś specjalne metody? częściej niż 2x dziennie?

Rozumiemy, że wcierasz nie tylko na skalp, ale i na długość?

Nie ma sensu, ogranicz Jantar do skalpu, na długość i tak niewiele działa (mądre słowa wizażanki kilka stron wcześniej). A ponadto zdecydowanie ZMNIEJSZ to wylewanie (bo to już nie można nazwać wcieraniem) - skóra też musi oddychać
Wlasnie dawalam na dlugosc, ale teraz wcieram tylko w skalp przelalam Jantar do butelki z atomizerem po starym liliputzie. Pomyslalabym, ze to moze kwestia tego atomizera, ale ten spray starczyl mi na bardzo dlugo z tego co pamietam. Wcieram 1 raz dziennie. Robie to tak zeby Jantar dotarl do kazdego zakamarka , ale nie ścieka mi to z głowy czy coś. I tak jak pisalam - zuzylam kilka butelek Seboradinu, wody pokrzywowej, brzozowej, jeden kulpol i sobie ich nie oszczedzalam, a mimo to, starczyly mi na o wiele dluzej niz Jantar Naprawde nie wiem o co chodzi. Moze sprobuje to aplikowac strzykawka bez igły (?)

Edytowane przez fankam
Czas edycji: 2012-12-10 o 01:16
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:14   #1764
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Moim zdaniem najlepiej zrobisz jak będziesz bezpośrednio dawać na palce z butelki bez bawienia się w atomizery, bo to trochę marnotrawstwo, a strzykawka i tak Ci nic nie pomoże, dla mnie koszt 3 tygodniowego Jantarowania - 10 zł jest, ok ale 30 zł to już przesada.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 13:51   #1765
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???




Ja dzisiaj znowu zaczynam wcierać po raz n'ty
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 16:31   #1766
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
No nie moge wyjsc z podziwu nad niewydajnoscia Jantara :/ Wy tu piszecie, ze starcza Wam srednio butelka na cykl a mi na tydzien. To nie jest moja pierwsza wcierka, stosowalam juz wode brzozowa, pokrzywowa, seboradin, kulpol i stosujac tamte preparaty nie moglam sie doczekac az sie skoncza nie rozumiem tego
Ja w ciągu pierwszego tygodnia zużyłam pół buteleczki- i to tylko na skalp, raz dziennie. Wcale nie dawałam tego dużo, tylko trochę lałam na dłoń, maczałam palce i dotykałam nimi przedziałków, tak żeby tylko poczuć wilgoć. Potem przelałam płyn do atomizera po dezodorancie z Alterry (świetnie rozpyla, równomiernie, nie chlapie jak np. mgiełka Jantar, 3 psiknięcia na przedziałek wystarczą) - jako się okazało ta pozostała połówka starczyła mi na prawie 2 tyg. Dokupiłam jeszcze jeden Jantar i dolałam do atomizera, ledwie co go ruszyłam w ostatnich dniach. Dobry atomizer okazuje się być podstawą ekonomicznego zużycia
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:28   #1767
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Powiem Wam szczerze dziewczyny, że Jantar naprawdę działa .
Po dłuższej przerwie odwiedziłam moją fryzjerkę i nie mogła się nadziwić ile mi rośnie włosów, niektóre już są dłuższe, inne są jeszcze malutkie. Także wcierajcie, wcierajcie . Ja od jutra zaczynam kolejną kurację.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:36   #1768
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;38083257]Powiem Wam szczerze dziewczyny, że Jantar naprawdę działa .
Po dłuższej przerwie odwiedziłam moją fryzjerkę i nie mogła się nadziwić ile mi rośnie włosów, niektóre już są dłuższe, inne są jeszcze malutkie. Także wcierajcie, wcierajcie . Ja od jutra zaczynam kolejną kurację.[/QUOTE]
u mnie tez dziala i najwazniejsze: bejbiki, ktore mi narosly po ostatnim stosowaniu, wciaz rosna, nie wypadaja
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:39   #1769
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;38083257]Powiem Wam szczerze dziewczyny, że Jantar naprawdę działa .
Po dłuższej przerwie odwiedziłam moją fryzjerkę i nie mogła się nadziwić ile mi rośnie włosów, niektóre już są dłuższe, inne są jeszcze malutkie. Także wcierajcie, wcierajcie . Ja od jutra zaczynam kolejną kurację.[/QUOTE]
Mi natomiast znacznie zwiększyło się wypadanie! Dziś myślałam, że dosłownie oszaleję, uwielbiam tak delikatnie ciągnąć za końcówki (to automatycznie taki lekki masaż cebulek) - wyrwałam ze sto... Muszę więcej sypiać i wcierać więęęęcej Jantara.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 00:00   #1770
pathyelisia
Przyczajenie
 
Avatar pathyelisia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 29
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

dla mnie on też jest niewydajny

tyle, że ja wcieram co drugi dzień, bo on u mnie trochę przetłuszcza włosy
jak na razie użyłam go 5 razy i zużyte jest około 2/5 buteleczki
muszę się zaopatrzyć w kolejną
pathyelisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-08 12:32:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.