Zarabianie przez internet? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 12:39   #121
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Zarabianie przez internet?

wszystko ładnie brzmi,ale trzeba uważać,bo w sieci najłatwiej zostać oszukanym,to,że jednym jakaś firma płaciła,nier znaczy że i my będziemy mieli tyle szczęścia.
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:40   #122
Benia214
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zarabianie przez internet?

Tutaj można trochę zarobić. : )

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/?user=patrycja214
Benia214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:31   #123
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez Benia214 Pokaż wiadomość
Uwierz mi, nie warto sie w to bawić
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:37   #124
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Zarabianie przez internet?

Przestańcie już spamować durnymi reklamami
Zgłosiłam
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:42   #125
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Zarabianie przez internet?

A ja tobie moja Droga poleciłabym przeczytać regulamin
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 13:01   #126
Lucyferyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zarabianie przez internet?

Na początek polecam wam książkę "Kurs pracy dodatkowej ONLINE12" (http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/e-work/book28564031.php), w celu wyposażenia się w odpowiednią wiedzę, aby sukcesywnie zarabiać przez internet.
Lucyferyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 19:48   #127
Roksu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Zarabianie przez internet?

Witam,

Mogę Ci zaproponować książkę na temat pracy dodatkowej. Podręcznik Kurs pracy dodatkowej ONLINE12 przeznaczony jest dla osób potrzebujących dodatkowego zarobku, a zarazem nie posiadających jakiejkolwiek specjalnej wiedzy informatycznej. Jest on łatwy do zrozumienia i opanowania. W podręczniku szczegółowo, z przykładami i pojaśnieniami, rozpatruje się różne metody zarabiana w polskojęzycznym segmencie internetu. Wszystkie materiały podręcznika opracowano dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu, nie posiadających jakiegokolwiek specjalnego przygotowania. Głównym celem podręcznika jest pomoc internautom w osiągnięciu stałego dochodu dodatkowego poprzez wykonywanie zleceń na nieskomplikowane prace internetowe. Tu masz link: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/e-work/book28564031.php

Pozdrawiam
odpowiedz
Roksu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 13:13   #128
annka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 175
Dot.: Zarabianie przez internet?

nie dajcie sie nabrac na czytanie maili i klikanie w banery bo predzej sobie wzrok zepsujecie niz uzbieracie te pare zł minimum do wypłaty. ja juz to dopuscilam, e sumie bawie sie jeszcze w czytanie ankiet na konkretnej stronie, bo to przynajmniej jakis zysk przynosi a nie to co tamte czasozabijacze.
__________________
nowy rok - nowe wyzwania
start: 61,7 kg
cel: 60 kg
do celu: 1,7 kg
annka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:46   #129
BubbleWoman
Przyczajenie
 
Avatar BubbleWoman
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zarabianie przez internet?

Ciekawy temat Przeczytałam całość i dzięki Wam w mojej przeglądarce zagościło kilka kart, które zaraz będę analizować i prawdopodobnie się na nie rejestrować.
Może ktoś coś jeszcze o swoich doświadczeniach? Fajnie byłoby przeczytać opinie w pierwszej ręki
BubbleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 19:58   #130
greentulip
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez BubbleWoman Pokaż wiadomość
Ciekawy temat Przeczytałam całość i dzięki Wam w mojej przeglądarce zagościło kilka kart, które zaraz będę analizować i prawdopodobnie się na nie rejestrować.
Może ktoś coś jeszcze o swoich doświadczeniach? Fajnie byłoby przeczytać opinie w pierwszej ręki
Ja wypełniam ankiety IPSOS, za wypełnienie odpowiedniej ilości ankiet dostaje sie kupon wartości 25 zł lub 50 zł, średnio 50 zł przysługuje na 6 miesięcy ( wyliczona systemowa ilość ankiet ). Nie da wyżyć z tego co najwyżej można sobie voucher na jakiś ciuch wymienić raz na pół roku . Tak, ja też byłam bezrobotna i pracy ani widu nie było. Po namowie wzięłam udział w projekcie "moja własna firma" i tak przechodząc kolejne szkolenia i pisanie biznes planu dostałam dotacje na własną działalność gospodarczą. De facto sklep internetowy. Może to jest dla was szansa. Jeśli was ciekawi co to dokładnie za projekt chętnie przybliżę szczegóły. Piszcie w razie czego na priv .

Edytowane przez greentulip
Czas edycji: 2013-05-23 o 06:17
greentulip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 12:47   #131
Maziunia88
Raczkowanie
 
Avatar Maziunia88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 166
Zarabianie przez internet?

.

Edytowane przez Maziunia88
Czas edycji: 2013-06-04 o 10:35
Maziunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 14:31   #132
Domino_Jahas
Raczkowanie
 
Avatar Domino_Jahas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez angelika8818 Pokaż wiadomość
też mogę wam podpowiedziec 2 stronki gdzie da się zarobic w banalny sposób!!!

To Ja poproszę
Domino_Jahas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:51   #133
DARIA789
Raczkowanie
 
Avatar DARIA789
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Antwerpia
Wiadomości: 60
Dot.: Zarabianie przez internet?

ja tez poprosze
__________________
12/12/2008
„...na tak wiele sposobów wniosłeś światło w moje życie.”

12/12/2015
04/08/2018
DARIA789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:15   #134
Lucyferyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zarabianie przez internet?

spam - 3 pkt karne

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-05-31 o 09:43
Lucyferyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:59   #135
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Zarabianie przez internet?

Ten wątek ma już parę lat. Ciekawi mnie czy dziewczyny, które tak ochoczo prosiły się o linki, faktycznie coś zarobiły? Wątpię
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:00   #136
BieganieMagdy
Raczkowanie
 
Avatar BieganieMagdy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to BieganieMagdy
Dot.: Zarabianie przez internet?

spam
__________________
Blog o bieganiu
http://bieganiemagdy.blogspot.com
Blog o e-marketingu
http://2becreative.pl

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-06-04 o 09:00
BieganieMagdy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 08:51   #137
annka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 175
Dot.: Zarabianie przez internet?

spam
__________________
nowy rok - nowe wyzwania
start: 61,7 kg
cel: 60 kg
do celu: 1,7 kg

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-06-04 o 09:01
annka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 18:46   #138
BieganieMagdy
Raczkowanie
 
Avatar BieganieMagdy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to BieganieMagdy
Dot.: Zarabianie przez internet?

Administrator usuwa linki do sklepów lub stron, które sam promuje, żeby mu nie robić konkurencji min. strefa kursów itp.
Nie rozumiem dlaczego post z poleceniem lub linkiem do sklepu z ebookami jest spamem czyli niechcianą wiadomością. Rozumiem, jednak że właściciel portalu sam chce zarabiać na reklamach i dedycuje jakie reklamy są tu widoczne.
__________________
Blog o bieganiu
http://bieganiemagdy.blogspot.com
Blog o e-marketingu
http://2becreative.pl
BieganieMagdy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 13:45   #139
lilkamajer28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Zarabianie przez internet?

większość ofert zarabiania przez internet to niestety ściema albo szukają dziewczyn do erotycznych czatów :/
__________________
catering kawowy
lilkamajer28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 12:59   #140
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez MYSZECZKA_83 Pokaż wiadomość
Godzinę dwie dziennie wieczór, choć na początku wymagało to większego poświęcenia nawet ok. 5-6 godzin dziennie - ale teraz jest z tego ok. 2,5-3tys. miesięcznie więc jeśli chodzi o mnie i kilku moich znajomych to taka praca nam odpowiada Ale szanuję każdą opinię i nie zmuszam nikogo do niczego - każdy wybiera to do czego ma przekonanie (a spróbować należy wszystkiego szczególnie, że w firmach z którymi ja współpracuję nie trzeba żadnego wkładu własnego więc jak nie podejdzie to nic się nie traci)
Brutto czy netto ?
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:35   #141
sosenka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zarabianie przez internet?

Witam
Jeśli ktoś jest zainteresowany dorabianiem przez siedzenie i klikanie w internecie proszę o kontakt mailowy pod adresem sosenka102@gazeta.pl.
Prześlę na adres mailowy dodatkowe informacje.

Nic nie trzeba wpłacać, jedyne co poświęcamy to swój czas. Można sobie dorobić, lub doładować telefon. Mogą w tym brać udział osoby od 13 roku życia. Jest to sposób sprawdzony, ponieważ testuję te strony od jakiegoś czasu, wybrałam je ponieważ aby się zarejestrować nie trzeba podawać danych osobowych, jedynie adres mailowy i ewentualnie imię.
Na maila prześlę więcej informacji.
pozdrawiam
sosenka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 14:35   #142
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Zarabianie przez internet?

Już się kiedyś udzielałam w tym temacie, kiedyś klikałam w te różne reklamy itd. ale nigdy porządnie na tym nie zarobiłam. miałam prawie 30 dolarów na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠surf i co mi bylo po tym, jak do dzisiaj tych pieniedzy nie dostalam... jedynie kiedyś 10 doców dostałam z jakiejś innej strony, ale też nie było warte to zachodu. Ostatnio koleżanka wysłała mi na maila link polecający do strony z reklamami, polskiej. Sceptyczna byłam, bo się przecież w to bawiłam, ale ona w miesiąc nazbierała 50zł, od 200 jest wypłata. Ja po 3 tyg mam 35zł, za samą rejestrację jest 20zł, na maile po 0,80gr do złotówki, a to jednak dużo za samo klikanie w maile, za ankiety 4-5zł. Nazwy strony nie podam, bo i tak zostanie usunięta, ale wydaje się wartościowa, zwłaszcza, że chłopakowi mojej koleżanki faktycznie te 200zł wypłacili. Chcecie, to napiszcie mi na priv swoje emaile to was zaproszę. Jak i mi wypłacą, to się odezwę w tym temacie
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:42   #143
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Zarabianie przez internet?

Większość stron to ściema. Teraz znalazłam jedną taką, gdzie za ankiety 10 zł dziennie płaci. Tylko czy będzie płacić ciągle nigdy nie wiadomo.
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 20:18   #144
MonikaRuszkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Zarabianie przez internet?

A ja się nie zgodzę z Waszą krytyką tego typu pomysłów.

Po pierwsze dlatego, że z jakiego powodu ktoś miałby wymyślać i proponować jakiegoś bubla? Przecież oni też chcą zarobić, dlatego raczej są zadowoleni, kiedy Wy też jesteście zadowolone i zarabiacie. Tak to przecież działa, nie?

Po drugie, każdy kto decyduje na coś, powinien wiedzieć na co się decyduje. To tak jakbyście poszły do pracy, nie pytały za co i ile płacą na miesiąc a po dwóch miesiącach rezygnujecie i mówicie, że to czyjaś wina.

Sory, ale nie podoba mi się taka postawa. Każdy jest odpowiedzialny za samego siebie, więc może warto spojrzeć na własne działania i zadać pytanie: czy to w ogóle miało sens, czy to mogło się udać?
MonikaRuszkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 21:19   #145
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez MonikaRuszkowska Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę z Waszą krytyką tego typu pomysłów.

Po pierwsze dlatego, że z jakiego powodu ktoś miałby wymyślać i proponować jakiegoś bubla? Przecież oni też chcą zarobić, dlatego raczej są zadowoleni, kiedy Wy też jesteście zadowolone i zarabiacie. Tak to przecież działa, nie?

Po drugie, każdy kto decyduje na coś, powinien wiedzieć na co się decyduje. To tak jakbyście poszły do pracy, nie pytały za co i ile płacą na miesiąc a po dwóch miesiącach rezygnujecie i mówicie, że to czyjaś wina.

Sory, ale nie podoba mi się taka postawa. Każdy jest odpowiedzialny za samego siebie, więc może warto spojrzeć na własne działania i zadać pytanie: czy to w ogóle miało sens, czy to mogło się udać?
Niektóre firmy zarabiają bez wypłacania pieniędzy użytkownikom albo wypłacają przez jakiś czas, tak jak 20 dollars surf na który się nabrałam.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 08:01   #146
MonikaRuszkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Niektóre firmy zarabiają bez wypłacania pieniędzy użytkownikom albo wypłacają przez jakiś czas, tak jak 20 dollars surf na który się nabrałam.
OK, nie przeczę. I dobrze, że głośno o tym mówisz. Ja odnosiłam się tylko do tych opinii, według których w internecie nie da się zarobić, bo ... to oszuści itd.

No przecież zanim podejmiesz z kimś współpracę w sieci (czy pracę na etacie) zawsze powinnyśmy sprawdzać kto i co. Jest coś takiego przecież jak marka, nie trudno znaleźć informację na temat firmy, która nam coś proponuje/oferuje pracę. Są firmy, które wypłacają regularnie co do godziny nawet a są takie, o której wspomniałaś.

Podsumowując: zanim podejmę pracę/współpracę zawsze przedtem sprawdzam nie tylko, co mi ktoś obiecuje, ale również jaką opinię. Jest mnóstwo firm, które w Polsce albo w ogóle na świecie pojawiły się kilka dni temu i obiecuje złote góry. Ale są też firmy, które są obecne w Polsce od kilkudziesięciu lat i nikt spośród tysięcy klientów/współpracowników nie narzekał na niewypłacalność.
MonikaRuszkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 13:35   #147
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez MonikaRuszkowska Pokaż wiadomość
OK, nie przeczę. I dobrze, że głośno o tym mówisz. Ja odnosiłam się tylko do tych opinii, według których w internecie nie da się zarobić, bo ... to oszuści itd.

No przecież zanim podejmiesz z kimś współpracę w sieci (czy pracę na etacie) zawsze powinnyśmy sprawdzać kto i co. Jest coś takiego przecież jak marka, nie trudno znaleźć informację na temat firmy, która nam coś proponuje/oferuje pracę. Są firmy, które wypłacają regularnie co do godziny nawet a są takie, o której wspomniałaś.

Podsumowując: zanim podejmę pracę/współpracę zawsze przedtem sprawdzam nie tylko, co mi ktoś obiecuje, ale również jaką opinię. Jest mnóstwo firm, które w Polsce albo w ogóle na świecie pojawiły się kilka dni temu i obiecuje złote góry. Ale są też firmy, które są obecne w Polsce od kilkudziesięciu lat i nikt spośród tysięcy klientów/współpracowników nie narzekał na niewypłacalność.
Wiem, do czego się odniosłaś, chciałam tylko zaznaczyć, że oszuści się zdarzają i wiem to z własnego doświadczenia, dlatego ja już się nie pcham na strony, które nie są sprawdzone i takich stron także nie polecam nikomu (chociaz na wizażu z racji usuwania treści reklamowych trudno polecić cokolwiek;P ). Teraz korzystam z jednej, którą poleciła mi koleżanka, bo wypłacili pieniądze jej chłopakowi. Wiadomo, 200 zł raz na te 3-4 miechy nawet to sporo, skoro zarabia się na klikaniu w maile, co zajmuje z minutę. Na 20 dollars surf też do czasu nie narzekano, jak uzbierałam kwotę do wypłaty, to przestali, heh.

Ostatnio trafiłam także na ofertę pracy dodatkowej, polegającej na sprawdzaniu błędów, moderacji for internetowych i jeszcze kilku tam innych rzeczy. Wszystko pięknie, zdałam test na przydatność zawodową w tym kierunku, miałam odbyć trening... Tylko trening płatny smsem dychę.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:38   #148
zygfrydde
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zarabianie przez internet?

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Już się kiedyś udzielałam w tym temacie, kiedyś klikałam w te różne reklamy itd. ale nigdy porządnie na tym nie zarobiłam. miałam prawie 30 dolarów na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠surf i co mi bylo po tym, jak do dzisiaj tych pieniedzy nie dostalam... jedynie kiedyś 10 doców dostałam z jakiejś innej strony, ale też nie było warte to zachodu. Ostatnio koleżanka wysłała mi na maila link polecający do strony z reklamami, polskiej. Sceptyczna byłam, bo się przecież w to bawiłam, ale ona w miesiąc nazbierała 50zł, od 200 jest wypłata. Ja po 3 tyg mam 35zł, za samą rejestrację jest 20zł, na maile po 0,80gr do złotówki, a to jednak dużo za samo klikanie w maile, za ankiety 4-5zł. Nazwy strony nie podam, bo i tak zostanie usunięta, ale wydaje się wartościowa, zwłaszcza, że chłopakowi mojej koleżanki faktycznie te 200zł wypłacili. Chcecie, to napiszcie mi na priv swoje emaile to was zaproszę. Jak i mi wypłacą, to się odezwę w tym temacie
Witam.Strona ,o której piszesz to pewnie eRmail.Nie wiem czy to działa,nie spotkałam się jeszcze z opiniami że wypłacili komuś kasę.Moim zdaniem za pięknie to wyglada aby było prawdziwe.Nie wierzę w to. Mam tu sprawdzone linki na jakich można dorobić parę złotych sejfik.com/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe click.mail.pl/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠com/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe ekasa.org/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe forsapl.info/pages/index.php?refid=zygfrydde lebe
zygfrydde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 12:06   #149
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Zarabianie przez internet?

Polecam stronę umieszczoną w moim podpisie w mikroreklamie. Nie żadne łańcuszki czy klikanie w milion banerów, na tym nie da się zarobić, przerabiałam już to wszystko, łańcuszek który jest post wyżej też
Od kilku lat szukam dochodowego systemu zarabiania w internecie i myślę że wkońcu znalazłam coś ciekawego. Zapraszam
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:10   #150
agataZa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zarabianie przez internet?

Witam serdecznie,
jestem mloda mama na urlopie macierzynskim nie moge podjac oficjalnej pracy, probowalam wypelaniac ankiety klikac w maile jednak zanim cos sie tam zarobi to dluuuga droga. W koncu odkrylam strone megapensja
link:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/?user=agata25
polecam serdecznie KAZDY Z NAS MA DUZO ZNAJOMYCH polecac mozna przez fb, nk, smsy, maile, czaty, fora, blogi czy zaprzyjaznione strony www.
W 2 tygodnie zarobilam 1000 zl. Strona jest sprawdzona. rowniez w internecie jest duzo pozytywnych opinii. Serdecznie polecam
w razie pytan piszcie:agata.zalewska@on et.pl
agataZa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.