Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wypadają! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 10:11   #4741
AnnClaiir
Raczkowanie
 
Avatar AnnClaiir
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 474
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Wlasnie lece do rosska to go zlapie bo w sumie najlepszy wgl takie mi krosty wysadzilo, ropieja, krew leci i wygladam jak potwor cala broda. A dzisiaj pierwsza noc u Mojego ;( nie ma opcji tego wyleczyc ani ukryc do wieczora ;(
"Każda potwora znajdzie swego amatora." Jak już masz to nie ma się co martwić.
__________________
Wiecznie szukam motywacji do nauki
AnnClaiir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 11:14   #4742
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
To wytrwałości mu życzę!!

A ja dziś perypetii cd. Poszłam na fizjoterapię i babka wypełnia papierki i pyta o alergie to jej wymieniam no i m.in nikiel a ona napisała 'ni...' i pyta mnie jak się pisze 'nickel' Przecież to jedna z najpopularniejszych alergii skórnych...
Tja. Ja ciagle mam takie akcje. Ostatnio byłam z dziewczyną ciężarną u położnej. Ta pyta o alergie. Dzuewczyna mówi, że na kwas salicylowy. A położna mnie pyta co to I ona nie wie co to może być i nie wiedziała co wpisać. No to wyjaśniłam że występuje w aspirynie. Pani bardzo zdziwiona wpisała "aspiryna".
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 11:38   #4743
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tja. Ja ciagle mam takie akcje. Ostatnio byłam z dziewczyną ciężarną u położnej. Ta pyta o alergie. Dzuewczyna mówi, że na kwas salicylowy. A położna mnie pyta co to I ona nie wie co to może być i nie wiedziała co wpisać. No to wyjaśniłam że występuje w aspirynie. Pani bardzo zdziwiona wpisała "aspiryna".
Tż mi coś wspomniał, że mają robić w całej Wielkiej Brytanii testy GP. Na wiedzę itd. Ale znając życie to będzie to test w stylu:
Masz pacjenta któremu obcięło nogę. Co robisz?
a)Robisz mu test ciążowy
b)przepisujesz antybiotyk
c)robisz rentgen oderwanej nogi
d)starasz się uratować pacjenta przed wykrwawieniem i ewentualnie przyszyć nogę

__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 11:56   #4744
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Tż mi coś wspomniał, że mają robić w całej Wielkiej Brytanii testy GP. Na wiedzę itd. Ale znając życie to będzie to test w stylu:
Masz pacjenta któremu obcięło nogę. Co robisz?
a)Robisz mu test ciążowy
b)przepisujesz antybiotyk
c)robisz rentgen oderwanej nogi
d)starasz się uratować pacjenta przed wykrwawieniem i ewentualnie przyszyć nogę

Wiesz co ja myśle? Nie podałaś prawidłowej odpowiedzi. Powinno być "podać paracetamol i zalecić okładanie lodem"

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Z jednej strony to jest śmieszne, ale z drugiej ja się modlę, żeby nie dopadło mnie coś poważniejszego, bo tu się umiera na błahostki. Jak nie działa paracetamol, to kaput.

Znajomy umarł z winy lekarza, ale nie mogę pisać publicznie o szczegółach. W kazdym razie mam nadzieję, ze ten lekarz już długo nie popracuje.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Teraz mamy problem, bo mamy stały kontakt z osobą, która jest chora na zaraźliwą chorobę (tez nie chcę się rozpisywać o szczegółach). Poszedł TŻ do lekarza poprosić o jakieś testy, badania i ewentualnie szczepienie, jeśli okaże się potrzebne. A lekarz powiedział wprost, ze GP nie mają wystarczającej wiedzy na temat tej choroby i kazał mu iść do lekarza specjalisty zajmującego się tą osobą. Nie dał skierowania, nie zalecił badań (skoro sam mówi , że sie nie zna, to wypadałoby wysłać do kogos kto się zna. Ewentualnie skonsultować listownie, co jest tu praktykowane i wcale nie jest takie głupie), kazał szukać na własną rekę. Zapytał o występowanie objawów, które w tej chorobie występują już w ostatecznym nieuleczalnym stadium.


Po za tym tu jest taki problem, że GP są zakompleksieni i nie chcą wykonywać poleceń specjalistów. Wielu specjalistów niestety mi to powiedziało. I mają czasem bardzo marne zdanie o GP i ich postępowaniu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:05   #4745
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Hej! Znowu nie mogłam zasnąć. Leżałam i myślałam nad tym wszystkim. Wstałam o 12:20 i wygasł mi ogień w piecu. Nie ma zapałek nawet. Najbliższy sklep 3 km stąd
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:11   #4746
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Hej! Znowu nie mogłam zasnąć. Leżałam i myślałam nad tym wszystkim. Wstałam o 12:20 i wygasł mi ogień w piecu. Nie ma zapałek nawet. Najbliższy sklep 3 km stąd
Ooo niefajnie. Może skocz do sąsiadów po zapałki.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:59   #4747
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Jej. Jaka ciamajda ze mnie. Jak się obudziłam to pobiegłam od razu do pieca żeby podłożyć drewna i węgla. Spałam tak długo ,że nie było praktycznie żaru. Wrzuciłam jakiś papier na podpałkę. Nie mogłam znaleźć zapałek. Poszłam po zapałki do domu. No dobra. Nie ma. Najbliższy sklep 3 km stąd. Sąsiadów też pewnie nie ma. Poszłam zrobić sobie śniadanie. Wynosząc talerze do kuchni zauważyłam ,że się dymi w pokoju rodziców. Pobiegłam szybko by zobaczyć co się dzieję. Okazało się ,że zapomniałam domknąć piec . Ale chociaż się rozpaliło

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Ok. Ja znikam przynajmniej do 18-19. Jak będę na forum to mnie wypędźcie . Muszę zrobić parę rzeczy związanych ze szkołą. Miłego dnia
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 13:15   #4748
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wiesz co ja myśle? Nie podałaś prawidłowej odpowiedzi. Powinno być "podać paracetamol i zalecić okładanie lodem"

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Z jednej strony to jest śmieszne, ale z drugiej ja się modlę, żeby nie dopadło mnie coś poważniejszego, bo tu się umiera na błahostki. Jak nie działa paracetamol, to kaput.

Znajomy umarł z winy lekarza, ale nie mogę pisać publicznie o szczegółach. W kazdym razie mam nadzieję, ze ten lekarz już długo nie popracuje.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Teraz mamy problem, bo mamy stały kontakt z osobą, która jest chora na zaraźliwą chorobę (tez nie chcę się rozpisywać o szczegółach). Poszedł TŻ do lekarza poprosić o jakieś testy, badania i ewentualnie szczepienie, jeśli okaże się potrzebne. A lekarz powiedział wprost, ze GP nie mają wystarczającej wiedzy na temat tej choroby i kazał mu iść do lekarza specjalisty zajmującego się tą osobą. Nie dał skierowania, nie zalecił badań (skoro sam mówi , że sie nie zna, to wypadałoby wysłać do kogos kto się zna. Ewentualnie skonsultować listownie, co jest tu praktykowane i wcale nie jest takie głupie), kazał szukać na własną rekę. Zapytał o występowanie objawów, które w tej chorobie występują już w ostatecznym nieuleczalnym stadium.


Po za tym tu jest taki problem, że GP są zakompleksieni i nie chcą wykonywać poleceń specjalistów. Wielu specjalistów niestety mi to powiedziało. I mają czasem bardzo marne zdanie o GP i ich postępowaniu.
Szkoda, naprawdę szkoda bo kurde mają takie możliwości finansowe w tym kraju... Nie wiem w sumie bo nie znam od podszewki ale jeszcze 1.5 roku temu byłam w Polsce i mam porównanie sprzętów i aparatury mniej więcej i tutaj kilka lat przed Polską coś mi się wydaje...

A w ogóle to przepraszam, że tak zapytnę ale ciężko się dostać na takiego tłumacza jak ty? Bo ja o tym myślałam, nie koniecznie nawet w NHS. Nie jestem super hiper ale nie mam problemów żadnych z urzędami, lekarzami, pismami itd i nie raz nawet szłam z kimś znajomym do banku czy urzędu. Widziałam ogłoszenia ale tam chcą jakichś specjalnych szkoleń albo wypytują o to jakiego rodzaju robisz tłumaczenia, na jakich programach i w ogóle leżę już na rejestracji bo terminami jadą jakimiś tłumaczeniowymi i nie wiem o co chodzi...
Myślałam nad zrobieniem papierka 'tłumacza' ale chcą jeden jezyk ojczysty a na drugi papierek na takim i takim poziomie. Na studiach po drugim roku zdałam advanced ale nie mam tego 'upapierkowanego' więc...
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:32   #4749
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Szkoda, naprawdę szkoda bo kurde mają takie możliwości finansowe w tym kraju... Nie wiem w sumie bo nie znam od podszewki ale jeszcze 1.5 roku temu byłam w Polsce i mam porównanie sprzętów i aparatury mniej więcej i tutaj kilka lat przed Polską coś mi się wydaje...

A w ogóle to przepraszam, że tak zapytnę ale ciężko się dostać na takiego tłumacza jak ty? Bo ja o tym myślałam, nie koniecznie nawet w NHS. Nie jestem super hiper ale nie mam problemów żadnych z urzędami, lekarzami, pismami itd i nie raz nawet szłam z kimś znajomym do banku czy urzędu. Widziałam ogłoszenia ale tam chcą jakichś specjalnych szkoleń albo wypytują o to jakiego rodzaju robisz tłumaczenia, na jakich programach i w ogóle leżę już na rejestracji bo terminami jadą jakimiś tłumaczeniowymi i nie wiem o co chodzi...
Myślałam nad zrobieniem papierka 'tłumacza' ale chcą jeden jezyk ojczysty a na drugi papierek na takim i takim poziomie. Na studiach po drugim roku zdałam advanced ale nie mam tego 'upapierkowanego' więc...
Może zależy gdzie, ale u mnie jest zbyt łatwo się dostać na tłumacza. Bo zapotrzebowanie jest bardzo duże. Przez to pracę dostają osoby, które czasem nic nie rozumieją i źle tłumaczą. Nie trzeba mieć żadnych uprawnień. Jest tylko rozmowa i na podstawie rozmowy oceniają czy ktoś zna język wystarczająco czy nie.
Niektóre firmy zatrudniają na zasadzie "znasz angielski? Znam. No to masz pracę". A potem klienci opowiadają mi takie historie, ze włos się na głowie jeży. Bo tłumacze źle tłumaczą nazwy chorób, części ciała, czy nawet nazwy miesięcy (o takiej geniuszce tez słyszałam).

Papier na tłumacza jest diabelnie drogi, a coraz mniej firm go wymaga. Bo zatrudnienie tłumacza z papierkiem jest o wiele droższe. ja kiałam robić papier, ale zrezygnowałam. Nie chcę wywalić 2 tysi, żeby potem pracować na marnych stawkach. Tak pracuję na marnych stawkach, ale w to nie inwestowałam.

Najbardziej lubię tłumaczenia medyczne. Do urzędów nie mam zleceń, a do sądów nie chcę chodzić. Tonie dla mnie. Koleżanka pracowała w sadach i zrezygnowała. To masakra jest.

W HO najlepiej się zarabia, ale i bardzo trudno się dostać.

Najłatwiej zacząć o agencji. Poszukaj jakichś na swoim terenie.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Ja niby mam tutejsze papierki z języka, ale nikt nigdy o nie nie pytał.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:43   #4750
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Może zależy gdzie, ale u mnie jest zbyt łatwo się dostać na tłumacza. Bo zapotrzebowanie jest bardzo duże. Przez to pracę dostają osoby, które czasem nic nie rozumieją i źle tłumaczą. Nie trzeba mieć żadnych uprawnień. Jest tylko rozmowa i na podstawie rozmowy oceniają czy ktoś zna język wystarczająco czy nie.
Niektóre firmy zatrudniają na zasadzie "znasz angielski? Znam. No to masz pracę". A potem klienci opowiadają mi takie historie, ze włos się na głowie jeży. Bo tłumacze źle tłumaczą nazwy chorób, części ciała, czy nawet nazwy miesięcy (o takiej geniuszce tez słyszałam).

Papier na tłumacza jest diabelnie drogi, a coraz mniej firm go wymaga. Bo zatrudnienie tłumacza z papierkiem jest o wiele droższe. ja kiałam robić papier, ale zrezygnowałam. Nie chcę wywalić 2 tysi, żeby potem pracować na marnych stawkach. Tak pracuję na marnych stawkach, ale w to nie inwestowałam.

Najbardziej lubię tłumaczenia medyczne. Do urzędów nie mam zleceń, a do sądów nie chcę chodzić. Tonie dla mnie. Koleżanka pracowała w sadach i zrezygnowała. To masakra jest.

W HO najlepiej się zarabia, ale i bardzo trudno się dostać.

Najłatwiej zacząć o agencji. Poszukaj jakichś na swoim terenie.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Ja niby mam tutejsze papierki z języka, ale nikt nigdy o nie nie pytał.
Dzięki wielkie, będę szukać...
Ale może rzeczywiście od regionu... w sumie wiem, że Polacy są wszędzie ale w Leeds... Rozmawiałam raz w pracy z takim gościem co ma 60 lat ponad i mówił, że tu Polacy to od zawsze byli bo po wojnie ich się zjechało dużo w te tereny. Od zawsze tu było Polskie centrum kultury, polskie jadłodajnie itp. Wychodząc z domu to nie ma szans Polaka nie spotkać...
No ale trza próbować...
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:45   #4751
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ja pierd... widziałyście? http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html Na moim żelu do mycia data pod naklejką to 04.2012 Brak mi słów, co za banda kretynów!
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 13:56   #4752
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja pierd... widziałyście? http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html Na moim żelu do mycia data pod naklejką to 04.2012 Brak mi słów, co za banda kretynów!

Ja nie mogę... chyba nogi ogolę sobie tą maseczką. Co za debilizm W ogóle paczka do mnie nie doszła, ale chyba można złożyć reklamacje...?

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

I dlatego tak tanio było, darmowa przesyłka. No cud, miód i orzeszki.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:57   #4753
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja pierd... widziałyście? http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html Na moim żelu do mycia data pod naklejką to 04.2012 Brak mi słów, co za banda kretynów!
A jak pisałyście o tych kosmetykach i chciałam się poinformować jak z wysyłką do UK i weszłam na facebooka i ktoś tam pisał coś w stylu 'Czy to prawda, że te kosmetyki są po dacie ważności?' ... Ale odp nie było oczywiście..
No to chyba biuro ochrony konsumentów się kłania czy coś...
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:08   #4754
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ja nie mogę... chyba nogi ogolę sobie tą maseczką. Co za debilizm W ogóle paczka do mnie nie doszła, ale chyba można złożyć reklamacje...?

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

I dlatego tak tanio było, darmowa przesyłka. No cud, miód i orzeszki.
Co za ułomna firma, przecież to było wiadome że wszystko wyjdzie. Brak mi słów, będę żądać zwrotu pieniędzy. Przecież ludzie zamawiali te kosmetyki z myślą o świątecznych prezentach Zagotowałam się jak to przeczytałam.

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
A jak pisałyście o tych kosmetykach i chciałam się poinformować jak z wysyłką do UK i weszłam na facebooka i ktoś tam pisał coś w stylu 'Czy to prawda, że te kosmetyki są po dacie ważności?' ... Ale odp nie było oczywiście..
No to chyba biuro ochrony konsumentów się kłania czy coś...
Zarzekali się, że produkty są ważne. Nakleili swoje naklejki z datami
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:20   #4755
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Co za ułomna firma, przecież to było wiadome że wszystko wyjdzie. Brak mi słów, będę żądać zwrotu pieniędzy. Przecież ludzie zamawiali te kosmetyki z myślą o świątecznych prezentach Zagotowałam się jak to przeczytałam.

Ja wydałam coś ponad 20zł, ale kurde, też się pokłócę. I nie chodzi mi o forsę, ale o sam fakt. Nieuczciwość trzeba zwalczać, dla większości zakupy przez Internet to jedyna możliwa opcja dla zdobycia niektórych produktów. A tymczasem okazuje się, że to oszustwo, że wśród uczciwych ,normalnych firm są złodzieje, którzy liczą wyłącznie na zyski.
I ciekawe co mają zrobić ci ludzie, którzy kupili takie prezenty. Nie dość, że jest afera ze składami, opakowaniami... to teraz jeszcze to. Już gorzej być nie może
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:21   #4756
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, będę szukać...
Ale może rzeczywiście od regionu... w sumie wiem, że Polacy są wszędzie ale w Leeds... Rozmawiałam raz w pracy z takim gościem co ma 60 lat ponad i mówił, że tu Polacy to od zawsze byli bo po wojnie ich się zjechało dużo w te tereny. Od zawsze tu było Polskie centrum kultury, polskie jadłodajnie itp. Wychodząc z domu to nie ma szans Polaka nie spotkać...
No ale trza próbować...
U mnie to samo.

Ale miałam koleżankę ,która przeprowadziła się z Kornwalii,i tam nie dawali nigdzie tłumaczy. Wszędzie prywatnie musiała sobie załatwiać i płacić z własnej kieszeni.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja pierd... widziałyście? http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html Na moim żelu do mycia data pod naklejką to 04.2012 Brak mi słów, co za banda kretynów!
Ja bym z tego nie robiła afery. To jest tylko etykieta. Etykiety mogli mieć stare. Gdyby produkt był faktycznie przeterminowany, to skuteczniej by to zamaskowali. Tak ja to widzę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:32   #4757
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ja wydałam coś ponad 20zł, ale kurde, też się pokłócę. I nie chodzi mi o forsę, ale o sam fakt. Nieuczciwość trzeba zwalczać, dla większości zakupy przez Internet to jedyna możliwa opcja dla zdobycia niektórych produktów. A tymczasem okazuje się, że to oszustwo, że wśród uczciwych ,normalnych firm są złodzieje, którzy liczą wyłącznie na zyski.
I ciekawe co mają zrobić ci ludzie, którzy kupili takie prezenty. Nie dość, że jest afera ze składami, opakowaniami... to teraz jeszcze to. Już gorzej być nie może
Ja mniej, ale właśnie tu nie chodzi o pieniądze a o sam fakt że są przeterminowane i nie nadają się do użytku. Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje. Nie pozostawię tak tego, napiszę im stosownego maila i opublikuję antyreklamę gdzie tylko się da.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:35   #4758
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez AnnClaiir Pokaż wiadomość
"Każda potwora znajdzie swego amatora." Jak już masz to nie ma się co martwić.
Dzieki caly dzien z sudocremem i jest ok, nie jest czerwone nie ma strupow, mam jeszcze 5godzin do spotkania wiec ... bedzie juz cacy
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Hej! Znowu nie mogłam zasnąć. Leżałam i myślałam nad tym wszystkim. Wstałam o 12:20 i wygasł mi ogień w piecu. Nie ma zapałek nawet. Najbliższy sklep 3 km stąd
hehe uroki piecow
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja pierd... widziałyście? http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html Na moim żelu do mycia data pod naklejką to 04.2012 Brak mi słów, co za banda kretynów!
masakra jakas, co teraz zrobisz?
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:35   #4759
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
U mnie to samo.

Ale miałam koleżankę ,która przeprowadziła się z Kornwalii,i tam nie dawali nigdzie tłumaczy. Wszędzie prywatnie musiała sobie załatwiać i płacić z własnej kieszeni.

Ja bym z tego nie robiła afery. To jest tylko etykieta. Etykiety mogli mieć stare. Gdyby produkt był faktycznie przeterminowany, to skuteczniej by to zamaskowali. Tak ja to widzę.
Ale dlaczego usuwają wiadomości na fb, zamiast się wytłumaczyć?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 14:42   #4760
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

napisali wiadomość na swojej tablicy, ech...
ja wydałam prawie 50zł...
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:51   #4761
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość

masakra jakas, co teraz zrobisz?
Zje... ich jak tylko się da i będę miała nauczkę na przyszłość żeby trzymać się od tej pożal się Boże firmy


Nie wierzę w stare etykiety Dla mnie to wszystko śmierdzi, a zachowanie tej babki jest po prostu śmieszne. Wmawia, że nie usuwała postów z fb tylko robiły to osoby, które je zamieściły Teraz oczywiście napisała, że wszystko jest "zfałszowane"
__________________
Miki bloguje



Edytowane przez xxxMikixxx
Czas edycji: 2012-12-13 o 14:53
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:59   #4762
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja bym z tego nie robiła afery. To jest tylko etykieta. Etykiety mogli mieć stare. Gdyby produkt był faktycznie przeterminowany, to skuteczniej by to zamaskowali. Tak ja to widzę.
Ale ta firma w ogóle jest cała podejrzana, bo mają straszne podejście do klienta i usuwają komentarze na fb dotyczące dat ważności.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Nie wierzę w stare etykiety Dla mnie to wszystko śmierdzi, a zachowanie tej babki jest po prostu śmieszne. Wmawia, że nie usuwała postów z fb tylko robiły to osoby, które je zamieściły Teraz oczywiście napisała, że wszystko jest "zfałszowane"
I jak tu im wierzyć Żałosne !
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:35   #4763
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Ej macie jakiś pomysł na prezent dla rodziców, coś z działu drobnego AGD do około 100 zł? Świąt nie obchodze ale im zawsze coś wysyłałam ale teraz kasy nie mam bo ten marny zasiłek... Najpierw myślałam o ekspresie do kawy ale jak widze te za około 100 zł to tylko na saszetki. Myślałam może nad 1 lub 2 takimi porządnymi patelniami albo nad zestawem noży... Chociaż jakoś dziwnie tak noże pod chodzinkę...
Jakieś pomysły?
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:44   #4764
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ale dlaczego usuwają wiadomości na fb, zamiast się wytłumaczyć?
A chyba ze tak. To już wygląda bardzo źle.

Po samej etykiecie ja bym nie wyciągała żadnych wniosków, bo ja jestem dziecko peerelu, kiedy takie praktyki, jak opakowania zastępcze były codziennością
Na przykład miałam masę kleju (no bo kiedyś kupowało się to co było, na zapas, bo nie wiadomo było kiedy będzie znów), w tubkach z napisem "krem nawilżający".
Mam uśpioną czujność
Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Ej macie jakiś pomysł na prezent dla rodziców, coś z działu drobnego AGD do około 100 zł? Świąt nie obchodze ale im zawsze coś wysyłałam ale teraz kasy nie mam bo ten marny zasiłek... Najpierw myślałam o ekspresie do kawy ale jak widze te za około 100 zł to tylko na saszetki. Myślałam może nad 1 lub 2 takimi porządnymi patelniami albo nad zestawem noży... Chociaż jakoś dziwnie tak noże pod chodzinkę...
Jakieś pomysły?
Ni pomogę. Moi rodzice to łasuchy. Zawsze im jakieś smakołyki daje i to ich najbardziej cieszy. Coś co tu jest a w PL nie ma. Lub jest drogie albo ciężko dostępne.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:50   #4765
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A chyba ze tak. To już wygląda bardzo źle.

Po samej etykiecie ja bym nie wyciągała żadnych wniosków, bo ja jestem dziecko peerelu, kiedy takie praktyki, jak opakowania zastępcze były codziennością
Na przykład miałam masę kleju (no bo kiedyś kupowało się to co było, na zapas, bo nie wiadomo było kiedy będzie znów), w tubkach z napisem "krem nawilżający".
Mam uśpioną czujność

Ni pomogę. Moi rodzice to łasuchy. Zawsze im jakieś smakołyki daje i to ich najbardziej cieszy. Coś co tu jest a w PL nie ma. Lub jest drogie albo ciężko dostępne.
Ja właśnie myślałam żeby kupić w polskim sklepie internetowym jakimś i wysłać na ich adres Kupując tutaj chociażby słodycze i kawe plus przesyłka to już mam 100 zł... to już wolę kupić im patelnie Tefal albo noże szwajcarskie Bo oni to kupią tylko jak się popsuje i mają stare w kuchni wszystko... tylko że patelnia / noże... Może coś lepszego mi do glowy przyjdzie z takich rzeczy
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:52   #4766
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Ja właśnie myślałam żeby kupić w polskim sklepie internetowym jakimś i wysłać na ich adres Kupując tutaj chociażby słodycze i kawe plus przesyłka to już mam 100 zł... to już wolę kupić im patelnie Tefal albo noże szwajcarskie Bo oni to kupią tylko jak się popsuje i mają stare w kuchni wszystko... tylko że patelnia / noże... Może coś lepszego mi do glowy przyjdzie z takich rzeczy
Faktycznie, masz rację. A za 100 to juz porządną patelnię możesz kupić.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:33   #4767
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja mniej, ale właśnie tu nie chodzi o pieniądze a o sam fakt że są przeterminowane i nie nadają się do użytku. Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje. Nie pozostawię tak tego, napiszę im stosownego maila i opublikuję antyreklamę gdzie tylko się da.
Masz rację, ja zapewne też napiszę im mejla, o ile przyjdą mi te zamówione rzeczy.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:42   #4768
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja pierd... widziałyście? http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html Na moim żelu do mycia data pod naklejką to 04.2012 Brak mi słów, co za banda kretynów!
O kurczę.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:53   #4769
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

http://allegro.pl/alterra-olejek-do-...857299266.html
Masakra, że ktoś to kupił
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:57   #4770
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Co do kosmetyków CHOISEE. Mam pomysł umieściłam na facebooku ten wpis z bloga. Wy też dodajcie taki wpis i napiszcie by go udostępnić po przeczytaniu
http://nuttinbutstyle.blogspot.com/2...zy-kupili.html
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.