Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 09:44   #4501
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Łe tam lajt ja mam osoby które bezczelnie wchodzą o 9 rano gdy zajęcia na 8 i jeszcze potem podchodzą by ich na listę wpisać
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:52   #4502
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

U nas liczba ludzi na niektórych wykładach czasem idzie w setki, więc wchodzenia/wychodzenia jednostek w czasie wykładów zazwyczaj nie widać. ALE - na drugim roku miałam wykład z takim panem, co to jak najbardziej zauważał i bardzo tego nie lubił. I niby nie robił żadnych ostrych uwag, ale szybko uciął takie zwyczaje, bo za każdym razem jak ktoś wychodził przed końcem to rzucał grzecznie i przemiłym tonem - "ojej, ojej, skąd pan/pani teraz weźmie notatki?", a jak pojawiał się mocno spóźniony to padało coś w stylu - "no, już myślałem, że pan/pani dziś nie przyjdzie".

I autentycznie czekał na reakcję, na odpowiedź tej osoby (przy widowni liczącej ponad 200 osób!). Boskie to było
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:34   #4503
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Ja z kolei jestem osobą, która jak się spóźni choć minutę to nie ma bata wejdę na wykład dopiero na przerwie. Chodze tylko na te wykłady, które lubię, bo szczerze mówiąc mam gdzieś być na nich dla samego bycia. Nie proszę się o notatki z przedmiotów, na które nie chodzę, po prostu uczę się na nie we wlasnym zakresie, bo uważam że tak jest dla mnie lepiej. Spotykam się natomiast z nieprzychylnymi uwagami ze strony tych, co to co weekend (studia zaoczne) wysiedzieli od 8.00 do 20.00 przez pół roku w stylu "przyszła taka raz, a ja cały semestr CHODZĘ, a mam taką samą ocenę, to nie fair". Czy tylko ja uważam, że nie za CHODZENIE się ocenia?
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:49   #4504
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

no niestety u mnie obecnosć na niektórych wykładach jest podstawą by w ogóle być dopuszczonym do egzaminu więc mam zestawy krzyżówek, lektury i internet w telefonie... bo niestety kogo my chcemy oszukać, niektóre wykłady o kant ... rozbić i lepiej wychodzi się na literaturze obowiązkowej bo chodzenie to strata czasu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:58   #4505
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

No to zależy i od prowadzącego i od uczelni, i od trybu studiów, także wszystko kumam, bo też chodzę na dwa przedmioty na których zdycham, ale tam za obecność się rozliczamy. Nonsens dla mnie, ale co zrobić
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:05   #4506
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
U mnie kiedyś pewna dziewczyna przyszła gdzieś o 10:05 na półtoragodzinne ćwiczenia, które zaczęły się o 9. Weszła, powiedziała 'dzień dobry' i usiadła. Wszyscy mieliśmy miny pomiędzy a , prowadząca też.
Koleżanka zdziwiona, o co nam chodzi, przecież każdemu się może zdarzyć małe spóźnienie. Okazało się, że pomyliła godziny i myślała, że zaczynamy o 10 i że spóźniła się jedynie 5 minut.
Miała na szczęście tyle taktu, że przeprosiła, powiedziała, że nie liczy na obecność, chociaż zostanie na zajęciach. Nawet się mocno wbiła w rozmowę.
O, to jak tak w liceum kiedyś odwaliłam Pomyliły mi się godziny I wchodzę do sali 10 minut przed dzwonkiem na przerwę, "przepraszam za spóźnienie" i już chcę usiąść, a wszyscy na mnie ':coje st:". Nauczyciel się zapytał, czy chcę obecność, a ja że tak bo przecież tylko chwilę się spóźniłam. Wtedy mnie uświadomili, że zaraz lekcja się skończy
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:07   #4507
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Ja za to mam artystkę na roku, która przychodzi spóźniona 10 minut, siądzie na wykładzie, po 5-10 minutach wychodzi, bo ona idzie na zajęcia z drugiego kierunku No to albo nie wchodzę w ogóle albo przychodzę punktualnie albo jak sobie nie radzę z zegarkiem to nie biorę drugiego kierunku
Hahaha
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 11:11   #4508
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Mnie rozwala, ze jedna pani co prowadzi wyklady ciagle uzywa yyyyy....mowi cos yyyyyy.... znowu mowi yyyy..... przedmiot jest dosyc ciekawy i jedynie jej sposb mowienia tak mnie drazni, ze naprawde nie wytrzymuje nigdy sluchac jej dwoch godzin...poprostu masakra
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:18   #4509
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Z innych rzeczy, które mnie dziwią. Wchodzę na fb i widzę jak dwie dorosłe kobiety sobie w kółko na ścianach wypisują, ze za sobą tęsknią. I widzę takie np. "och, jak mi Ciebie brakuje, widzimy się we wtorek" i w odpowiedzi "och, weź bo się popłaczę, no nie wiem jak wytrzymam". No ludzie
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:19   #4510
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Mnie rozwala, ze jedna pani co prowadzi wyklady ciagle uzywa yyyyy....mowi cos yyyyyy.... znowu mowi yyyy..... przedmiot jest dosyc ciekawy i jedynie jej sposb mowienia tak mnie drazni, ze naprawde nie wytrzymuje nigdy sluchac jej dwoch godzin...poprostu masakra
Taaak! Jeszcze ta, którą ja znam uczyła nas o literaturze w kulturze Jakoś nie mogłam pojąć jak osoba, która zajmuje się literaturą, pisze własne książki, bo dr przed nazwiskiem zobowiązuje, jest wykładowcą, czyli liczy się z tym, że MUSI przemawiać do studentów, to albo popełnia błędy gramatyczne albo ciągle słychać 'yyyyyym/aaaaam/eeeeem' Albo co gorsze i to i to w tym konkretnym przypadku

Edytowane przez anlejka
Czas edycji: 2012-12-14 o 11:20
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:19   #4511
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 11:27   #4512
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
O, to jak tak w liceum kiedyś odwaliłam Pomyliły mi się godziny I wchodzę do sali 10 minut przed dzwonkiem na przerwę, "przepraszam za spóźnienie" i już chcę usiąść, a wszyscy na mnie ':coje st:". Nauczyciel się zapytał, czy chcę obecność, a ja że tak bo przecież tylko chwilę się spóźniłam. Wtedy mnie uświadomili, że zaraz lekcja się skończy
JA tak odwaliłam raz na mszy w kościele, bo zapomniałam, że była zmiana czasu...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:45   #4513
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no niestety u mnie obecnosć na niektórych wykładach jest podstawą by w ogóle być dopuszczonym do egzaminu więc mam zestawy krzyżówek, lektury i internet w telefonie... bo niestety kogo my chcemy oszukać, niektóre wykłady o kant ... rozbić i lepiej wychodzi się na literaturze obowiązkowej bo chodzenie to strata czasu
Miałam raz wykład, na którym babka chyba była zbuntowana przeciw technice, bo nie używała mikrofonu, a poza tym sama z siebie ma mega cichy głos. Nie było absolutnie nic słychać, nie było też przerwy (u mnie na wykładach nigdy nie ma przerw), a na samym końcu sprawdzała listę w ten sposób, że każdy musiał podejść do jej pulpitu i się podpisać Naprawdę kompletnie nie było nic słychać, więc wszyscy siedzieli robiąc inne rzeczy. Nie rozumiem, po cholerę taki wykład prowadzić.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:32   #4514
crystalmethod
Raczkowanie
 
Avatar crystalmethod
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 379
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Miałam raz wykład, na którym babka chyba była zbuntowana przeciw technice, bo nie używała mikrofonu, a poza tym sama z siebie ma mega cichy głos. Nie było absolutnie nic słychać, nie było też przerwy (u mnie na wykładach nigdy nie ma przerw), a na samym końcu sprawdzała listę w ten sposób, że każdy musiał podejść do jej pulpitu i się podpisać Naprawdę kompletnie nie było nic słychać, więc wszyscy siedzieli robiąc inne rzeczy. Nie rozumiem, po cholerę taki wykład prowadzić.
Dlaczego nie poprosiliście jej o skorzystanie z mikrofonu? My w takiej sytuacji zawsze mówiliśmy, że nic nie słychać i wykładowca brał mikrofon.
crystalmethod jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:56   #4515
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Inna rzecz, która mnie zadziwia dzieje się na Wizażu właśnie. Nie rozumiem dlaczego niektóre Wizażanki używają białej czcionki skoro wypowiadają się publicznie. Potem człowiek siedzi, czyta i nagle widzi jakieś białe fragmenty. Dziwny zwyczaj
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:00   #4516
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Inna rzecz, która mnie zadziwia dzieje się na Wizażu właśnie. Nie rozumiem dlaczego niektóre Wizażanki używają białej czcionki skoro wypowiadają się publicznie. Potem człowiek siedzi, czyta i nagle widzi jakieś białe fragmenty. Dziwny zwyczaj
Czasami,kiedy omawiane sa filmy na przyklad, nie chcac zdradzic tresci tym, ktorzy ich jesz nie ogladali pisza biala czcionka do tych, ktorzy widzieli film- np pytajac o jakas scene lub nawet piszac o scenie koncowej
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:01   #4517
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:02   #4518
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Mnie rozwala, ze jedna pani co prowadzi wyklady ciagle uzywa yyyyy....mowi cos yyyyyy.... znowu mowi yyyy..... przedmiot jest dosyc ciekawy i jedynie jej sposb mowienia tak mnie drazni, ze naprawde nie wytrzymuje nigdy sluchac jej dwoch godzin...poprostu masakra
Moja nauczycielka od geografii taka byla. I ja nie lubie tego zwyczaju.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:25   #4519
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Mnie zadziwia puszczanie muzyki z telefonu w miejscach publicznych. Siedziałam dzisiaj w busie z tyłu, za jakimiś dzieciakami, które puszczały jakiś badziewny rap z komórek. Myślałam, że im ten telefon wyrzucę.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 14:40   #4520
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Mnie rozwala, ze jedna pani co prowadzi wyklady ciagle uzywa yyyyy....mowi cos yyyyyy.... znowu mowi yyyy..... przedmiot jest dosyc ciekawy i jedynie jej sposb mowienia tak mnie drazni, ze naprawde nie wytrzymuje nigdy sluchac jej dwoch godzin...poprostu masakra
U mnie pewna pani wybrała sobie na przecinek wyrażenie 'jak państwo doskonale wiecie'. Powtarza to tak często, że mam ochotę wrzasnąć do niej 'nie wiemy!', albo 'skoro doskonale wiemy, to po co pani nam to mówi'.

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Czasami,kiedy omawiane sa filmy na przyklad, nie chcac zdradzic tresci tym, ktorzy ich jesz nie ogladali pisza biala czcionka do tych, ktorzy widzieli film- np pytajac o jakas scene lub nawet piszac o scenie koncowej
Spoilery - wiadomo. Ale w niektórych wątkach całe rozmowy są pisane na biało. I to nie tak, że nie wiadomo, że tam jest coś jeszcze, ale co trzecie słowo jest walnięta jakaś emotikona.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:49   #4521
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Mnie zadziwia puszczanie muzyki z telefonu w miejscach publicznych. Siedziałam dzisiaj w busie z tyłu, za jakimiś dzieciakami, które puszczały jakiś badziewny rap z komórek. Myślałam, że im ten telefon wyrzucę.
Wszyscy bylismy kiedys glupimi, denerwujacymi dzieciakami.

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Spoilery - wiadomo. Ale w niektórych wątkach całe rozmowy są pisane na biało. I to nie tak, że nie wiadomo, że tam jest coś jeszcze, ale co trzecie słowo jest walnięta jakaś emotikona.
Nie bylo mnie to troche na wizazu i nie wiedzialam o takich zachowaniach... Rzeczywiscie mnie to dziwi. A sprawdzalas kiedys,co tam na bialo pisze? Przeklenstwa czy swinstewka?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:58   #4522
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie to troche na wizazu i nie wiedzialam o takich zachowaniach... Rzeczywiscie mnie to dziwi. A sprawdzalas kiedys,co tam na bialo pisze? Przeklenstwa czy swinstewka?
Na Intymnym podforum jest wątek 'Powiedz to tutaj', na biało nie było nic wybitnie ciekawego (jak dla mnie), jakieś prywatne rozmowy, które bardziej pasowały do PW niż forum.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 15:00   #4523
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Inna rzecz, która mnie zadziwia dzieje się na Wizażu właśnie. Nie rozumiem dlaczego niektóre Wizażanki używają białej czcionki skoro wypowiadają się publicznie. Potem człowiek siedzi, czyta i nagle widzi jakieś białe fragmenty. Dziwny zwyczaj
Oprócz spoilerów na biało pisany jest często offtop.

Najlepiej np. w wątku o Superpharm, jak ktoś chce napisać, że jakiegoś tam kremu nie ma w Superpharm, ale można go dostać w Rossmannie, to słowo "Rossmann" pisze na biało, tak jakby słowo na R (lub jeszcze na N jak Natura) było zakazane w wątku na S. I vice versa.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 15:05   #4524
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

A za offtopy jakies wielkie kary leca,ze az tak sie porobilo,ze ludzie na bialo pisza??
Zwykle offtop bierze sie z tego,ze ktos przy okazji o czyms pisze, wg mnie to nic wielkiego,zeby zamazywac az.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 15:14   #4525
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
Chyba tak, a najgorsze jest to, że naprawdę przeszkadzają, czasem ktoś mi tak trajkocze za uchem, że nie słyszę co mówi wykładowca (a wcale nie siedzę w samym tyle ). Nie wiem, dorośli ludzie, a zachowują się jak zwykłe buraki, bo jak wykładowca zwraca im uwagę, to od razu głupie uśmieszki, a po wykładzie narzekają jaki z niego kretyn i o co mu w ogóle chodziło, przecież oni tylko gadali Żenada, nie ogarniam takich ludzi. A potem przychodzą i proszą o notatki. Ja na takich delikwentów mam alergię i nie daję, prędzej dam tym co nie przyszli na wykład chociażby z lenistwa, ale nie tym co siedzą, przeszkadzają, a mogą sobie sami zrobić.
Ja znam takie osoby, które chwalą się na fejsie tym, że upomniał ich prowadzący.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:47   #4526
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez crystalmethod Pokaż wiadomość
Dlaczego nie poprosiliście jej o skorzystanie z mikrofonu? My w takiej sytuacji zawsze mówiliśmy, że nic nie słychać i wykładowca brał mikrofon.
Ojj to nie zawsze jest takie proste... U nas jeden z profesorow raz na wykladzie korzystal z mikrofonu ktory stale przerywal i nic nie dalo sie zrozumiec i jeden koles odezwal sie i zwrocil mu na to uwage, a profesor uraczył go dłuuugim morderczym spojrzeniem, a następnie kontynuował jak gdyby nikt nic nie powiedział

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Czasami,kiedy omawiane sa filmy na przyklad, nie chcac zdradzic tresci tym, ktorzy ich jesz nie ogladali pisza biala czcionka do tych, ktorzy widzieli film- np pytajac o jakas scene lub nawet piszac o scenie koncowej
Ja piszę tak czasami gdy schodzę z tematu, wiadomo wtedy ze niezainteresowane osoby tego nie musza czytac

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Mnie zadziwia puszczanie muzyki z telefonu w miejscach publicznych. Siedziałam dzisiaj w busie z tyłu, za jakimiś dzieciakami, które puszczały jakiś badziewny rap z komórek. Myślałam, że im ten telefon wyrzucę.
Zazwyczaj jakies mlodociane dresy puszczaja wlasnie polski rap z telefonu, zawsze wtedy mam ochote wyjac swoj telefon i puscic swoja muzyke zagluszajac ich, ciekawa jestem reakcji Raz kiedys mialam zly dzien i wszystko mnie doprowadzalo do szalu (PMS czy cos ) a akurat jakies malolaty uparcie puszczaly ten swoj shit na caly autobus, wiec rzucilam w ich strone jakas uwage w stylu ze dziwne ze stac ich na telefon a nie stac ich na sluchawki
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:08   #4527
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jakies mlodociane dresy puszczaja wlasnie polski rap z telefonu, zawsze wtedy mam ochote wyjac swoj telefon i puscic swoja muzyke zagluszajac ich, ciekawa jestem reakcji Raz kiedys mialam zly dzien i wszystko mnie doprowadzalo do szalu (PMS czy cos ) a akurat jakies malolaty uparcie puszczaly ten swoj shit na caly autobus, wiec rzucilam w ich strone jakas uwage w stylu ze dziwne ze stac ich na telefon a nie stac ich na sluchawki
Zawsze można powiedzieć "telefon Ci dzwoni" ; p
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:13   #4528
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Mnie na wykładach najbardziej irytuje kobieta, która wspomina o czymś tylko po to, żeby kolejne piętnaście minut poświęcić na wywód, że teraz nie będziemy o tym mówić, bo będziemy mówić o tym na czymś innym i teraz nie będziemy się tym zajmować bo będziemy się tym zajmować na tym i na tym. W ten sposób ciekawy, związany konkretnie z moim kierunkiem przedmiot jest nudny jak flaki z olejem.
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:16   #4529
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
U mnie pewna pani wybrała sobie na przecinek wyrażenie 'jak państwo doskonale wiecie'. Powtarza to tak często, że mam ochotę wrzasnąć do niej 'nie wiemy!', albo 'skoro doskonale wiemy, to po co pani nam to mówi'.
U mnie doktorek od ogrzewnictwa każde zdanie kończy na "zgoda", przedmiot wydaje się ciekawy, ale idąc na projekt nie koncetruję się na niczym innym tylko na tym cholernym "zgoda"

Tutaj jest pion, więc grzejnik umiejscowimy tutaj, zgoda?
Ten grzejniczek przesuniemy sobie o 10 cm, zgoda?

Edytowane przez isetta_
Czas edycji: 2012-12-14 o 20:17
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:16   #4530
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 6.

Cytat:
Napisane przez crystalmethod Pokaż wiadomość
Dlaczego nie poprosiliście jej o skorzystanie z mikrofonu? My w takiej sytuacji zawsze mówiliśmy, że nic nie słychać i wykładowca brał mikrofon.
Ależ oczywiście poprosiliśmy ją. Jedna z osób podeszła do pulpitu i poprosiła, żeby włączyła mikrofon, bo jej nie słychać, na co ona: "Komu zależy, ten usłyszy"
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.