Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 2012 czII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 22:00   #1471
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Idę ... brzuch mnie tak boli jak na najgorsze @ oj nocka chyba nieprzespana będzie ...

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
audrey - byłam dziś w kilku sklepach i nigdzie nie dorwałam tej odżywki, bazy do rzęs. W ogóle nawet nie wiem, gdzie tej firmy szukać, bo w rossmanie nie ma?
Joko Virtual widuję w nie sieciowych drogeriach bądź na bazarkach
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:01   #1472
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
OOOMMMMGGGGGGGGGG Winiarski
Już się nie mogę doczekać ME bo mecze mają być w Krakowie Będę tam pierwsza


Zielku

Wygrzałam sie na solarce i jest mi przyjemnie Popijam radlera i czytam książkę. Milego

ahh Winiarski

tak dla zachety na kolejne meczyki
DSCF3651.jpg

DSCF3665.jpg

__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:24   #1473
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
audrey - byłam dziś w kilku sklepach i nigdzie nie dorwałam tej odżywki, bazy do rzęs. W ogóle nawet nie wiem, gdzie tej firmy szukać, bo w rossmanie nie ma?
pytanie nie do mnie, ale ja w Krk nigdzie nie znalazlam tej odzywki i zamawialam ja na allegro, gdziestam na necie znalazlam ze w Zakopanem sa


Tez zobilam dzisiaj w koncu ciasto na pierniczki - na razie alpejskie, od rana zaczynam formowanie

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

zapomnialam dodac ze u mnie ta odzywka nie daje takich efektow jak u Audrey wiec niestety ale dlugie rzesy jednak do niej tez trzeba miec
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:51   #1474
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Nena ja kupuję ją w drogerii Firlit u mnie w mieścinie. W rossmanie nie widuję tej firmy więc nie wiem, na allegro na pewno jest

Paula uwielbiam jego oczyyy


Lady to głównie jest odżywka więc stosuj na noc, u mnie ograniczyło to wypadanie rzęs, najbardziej widziałam to podczas zmywania makijażu. A jak za 1 przemalowaniem nie daje takiego efektu to co kilka minut nałóż kolejne warstwy może pomoże? Nie wiem od czego to zależy, ale moja mama ma kikutki takie a jak jej wymaluję, to zawsze wygląda to super.
__________________

Edytowane przez a u d r e y
Czas edycji: 2012-12-14 o 22:53
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:57   #1475
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Euphoria_13 Pokaż wiadomość
A i spóźnione życzenia dla Paulinki!!!!Wszystkiego najlepszego!!!!:roz a:
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
U mnie dobre wieści: dostałam pracę. Zaczynam 2 stycznia. Oczywiście cieszę się, bo długo szukałam, ale z drugiej strony zaczęliśmy już ruszać z firmą i starać się o dziecko. No i wyszło jak to zwykle w życiu - inaczej niż w planach. W każdym razie nie ma co narzekać - praca zapowiada się super, a szef jest przemiły (póki co). A kredyt łatwiej będzie spłacać z dwóch pensji.


Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
może mają dużo roboty jak to przed święami

choć dla mnie to jest śmieszne zamówiłam zegarek pokrowce i sztućce jednego dnia. Tylko na sztućce wziełam kuriera do tej pory paczki nie ma a reszta po 2 dniach pocztą doszła
to prawda, mam tak samo, pocztą dochodzi bardzo szybko, a kurier masakra..


ja jestem padnięta... 2 h na treningu, a o 21 jak wrocilismy to zaczelam robic ciasta na jutro i dobrze, ze robie je dzisiaj, bo jutro bym sie nie wyrobila..:P na jutro tlko jakies przekąski i cieple danie
i mam w związku z tym takie pytanie: Gości zaprosilam na 19. Ci podać pierwsze: ciasto-kawe czy kolacja z daniem cieplym i przekąskami??
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 23:14   #1476
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;38141634]bardzo ładne pierniczki
możesz mi troszkę ich podesłać do domu [/QUOTE]

Nie ma sprawy I wysyłam też wirtualne

Jejku - nadrabiam wpisy z października dopiero A już przysypiam... Znów będę piekła, bo do świąt to taka ilość pierników nie wystarczy - Mąż z psem podjadają co chwilę

Paulinka: ja bym podała pierwsze kawę i ciasto
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 23:25   #1477
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Ja bym podała kolację a kawę i ciasto później w formie deseru. Przynajmniej z takim czymś się spotykam na co dzień, na weselu też tak mieliśmy, najpierw był obiad a po nim chwile tort i kawa


ide spać bo od rana jutro uczelnia.
branoc
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 07:30   #1478
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Dobry ;]
Wstałam jakaś nabuzowana i już się tż dostało ..
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 07:32   #1479
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Dobry ;]
Wstałam jakaś nabuzowana i już się tż dostało ..
cos mu juz zrobiła ?


ja sie pakuje i zaraz jedziemy do dziadkow tz a potem do mnie na week
mam ubrac u mamy choinke
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 07:35   #1480
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
cos mu juz zrobiła ?


ja sie pakuje i zaraz jedziemy do dziadkow tz a potem do mnie na week
mam ubrac u mamy choinke
aaaaa czepiam sie go
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 07:39   #1481
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
aaaaa czepiam sie go

A Ty niedobra

kurcze jestem w szoku, dowiedzialam sie o tragedii w USA
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 07:54   #1482
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Hej hej.

Podczytuję Was co jakiś czas i z niecierpilowością czekam aż Micia urodzi .

Wiktusiaczkowi gratuluję obrony.

Kocurkowi
orzeszka i wierzę, że będzie ok.

Tak jak pisałam kiedyś staramy się o kredy tw RNS. Mamy małe problemy i musimy starać się o indywidualne rozpatrzenie sprawy. Wczoraj złożyliśmy już wszystkie dokumenty.

Już nie mogę się doczekać świąt. Dziś mam zamiar trochę posprzątać i jedziemy z T do Janek poszukać jakiś bombek i wszystkiego do przystroju choinki. No i może choinkę kupimy. Ale jak nie kupimy to w mieszkaniu, które wynajmujemy w szafie znaleźliśmy sztuczną choinkę, taką w sam raz dla nas więc może pożyczymy sobie na jedne święta . No i resztę prezentów musimy kupić
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 08:10   #1483
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Idę się ogarnąć. Potem ogarnąć pokój, jutro moi rodzice przyjeżdżają z wózkiem

Straszna ta tragedia..... masakra treraz słucham ... szok
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 08:25   #1484
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
ja jestem padnięta... 2 h na treningu, a o 21 jak wrocilismy to zaczelam robic ciasta na jutro i dobrze, ze robie je dzisiaj, bo jutro bym sie nie wyrobila..:P na jutro tlko jakies przekąski i cieple danie
i mam w związku z tym takie pytanie: Gości zaprosilam na 19. Ci podać pierwsze: ciasto-kawe czy kolacja z daniem cieplym i przekąskami??
Ja bym podała najpierw ciepłe danie

Oj jak ciężko się dziś wstawało. Wieczorem trochę upodliliśmy się z Tż orzechówką i tak mnie zmięło, że zasnęłam w ubraniu
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:08   #1485
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

hej

Strasznie mi się zaczął dzień. Pojechałam na uczelnię po zaliczenie i jak wracałam to wjechała we mnie młoda dziewczyna. Tak mi ciśnienie podskoczyło i momentalnie łzy napłynęły do oczu. Mam prawko od 7 lat i pierwszy raz miałam jakąkolwiek stłuczkę Na szczęście dopiero ruszałam ze skrzyżowania i ona też, więc straty nie są duże. Ale nasze dziecko będzie zestresowane

Miciu a ty jak się czujesz? Laura nie pcha się ciągle na świat? Może powiedz jej, że jest odwilż i już nie jest tak zimno bardzo?
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:20   #1486
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

witam

przepraszam za całodzienną nieobecność ale to wszystko przez Greya wczoraj skończyłam pierwszą część i od razu kupiłam drugą, więc 200 stron już za mna oczy mi już wysiadają więc dziś niestety nie będzie czytania przez pół nocy.
a teraz moje spostrzeżenia:
po waszych opisach wywnioskowałam, że są tam opisane jakieś brutalne sceny, kiedy przeczytałam o pokoju bólu to sobie pomyślałam :"o kutwa co on będzie tam z nią wyprawiał" ale jak pózniej się okazało, nie było to nic "brutalnego". nie mniej jednak podoba mi się ta chemia między Aną i Christianem i już się nie mogę dooczekać aż skończę drugą część, żeby się dowiedzieć jak się potoczą ich losy

uff ale się rozpisałam u nas dzisiaj ☠☠☠☠zi jak w kieleckim miałam jechać na zakupy ale nawet nie chce mi się wystawiać nosa za drzwi, więc cały dzień spędzimy dziś w domku
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:32   #1487
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A no znów wydaje mu się, że jest pępkiem świata. Pisze do mnie smsy, ze mam przekazywac mamie, że on sobie jutro przyjedzie do domu a nie dzisiaj ( a gówno mnie to obchodzi ) bo idzie na impreze. Ja mu piszę, że święta się zbliżają i ma posprzątać w siebie w pokoju w szafkach. To on na to, że jutro a ja nie będę czekac do popoludnia jak on łaskawie przyjedzie i cokolwiek zrobi!! To mi napisał, że i tak nie mam nic do roboty bo nie pracuje. Wiec ja mam być na każde jego zawołanie jako sprżataczka i robić jak jemu pasuje bo ja nie mam prawa mieć żadnych planów przecież. Co za Jak go dorwę to mu nogi z dupy powyrywam.
Nieładnie z jego strony.

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Blacky - super, gratuluję a pochwal sie co to za praca
Asystentka doradcy klienta w banku. Generalnie doradców będzie 9, a ja jedna do obsługi biura, ale jestem dobrej myśli. Taka raczej administracyjna praca, ale z możliwością rozwoju albo w kierunku obsługi klienta albo w innym (w zależności od aktualnych potrzeb w banku).

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Upieczone - wszyscy żyją To moje pierwsze pierniki, pierwszy lukier i pierwsze w życiu zdobienie lukrem
Jadę po Męża, a później znów sobie Was ponadrabiam
Śliczne!

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie dwie boskie sukienki czerwoną z baskinką na wigilie i czarną przód krótki i coraz dłuższa na wesele od razu humorek lepszy
Poka poka!

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
ja jestem padnięta... 2 h na treningu, a o 21 jak wrocilismy to zaczelam robic ciasta na jutro i dobrze, ze robie je dzisiaj, bo jutro bym sie nie wyrobila..:P na jutro tlko jakies przekąski i cieple danie
i mam w związku z tym takie pytanie: Gości zaprosilam na 19. Ci podać pierwsze: ciasto-kawe czy kolacja z daniem cieplym i przekąskami??
U nas się daje najpierw obiad/kolację, a potem deser z kawą. Ale jak kto lubi.

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam kiedyś staramy się o kredy tw RNS. Mamy małe problemy i musimy starać się o indywidualne rozpatrzenie sprawy. Wczoraj złożyliśmy już wszystkie dokumenty.
My niby mamy pozytywną decyzję, ale ciągle jakieś nowe dokumenty od nas chcą. Ale jesteśmy kryci, bo wniosek był złożony przed końcem roku.

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Strasznie mi się zaczął dzień. Pojechałam na uczelnię po zaliczenie i jak wracałam to wjechała we mnie młoda dziewczyna. Tak mi ciśnienie podskoczyło i momentalnie łzy napłynęły do oczu. Mam prawko od 7 lat i pierwszy raz miałam jakąkolwiek stłuczkę Na szczęście dopiero ruszałam ze skrzyżowania i ona też, więc straty nie są duże. Ale nasze dziecko będzie zestresowane
Najważniejsze, że nic Ci się nie stało.

A mój ciągle śpi. Niby odsypia cały tydzień, ale wie, że mamy mnóstwo roboty - sprzątanie, zakupy (nie mamy jeszcze prezentów dla jego rodziny ), a wieczorem przychodzą goście i też trzeba coś przyszykować.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2012-12-15 o 10:13
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:56   #1488
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość

My niby mamy pozytywną decyzję, ale ciągle jakieś nowe dokumenty od nas chcą. Ale jesteśmy kryci, bo wniosek był złożony przed końcem roku.
A jeśli mogę zapytać w jakim banku braliście kredyt. To ja myślałam, że jak będzie decyzja pozytywna to już żadnych dokumentów nie będą chcieli, bo przecież wszystko składa się razem z wnioskiem .
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:05   #1489
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Aaaaaaaaa...nie uwierzycie, stoje wlasnie na poboczu autostrady! Skonzylo mi sie paliwo! Myslalam ze dojade do stacji a tu dupa, zatrzymalam sie kilkaset metrow przed nia... Maz jakies 100 km odemnie...kur...a! No! Zaraz mnie szlak trafi! Pierwszy raz w zyciu sie mi taki numer przytafil...
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 10:20   #1490
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
A jeśli mogę zapytać w jakim banku braliście kredyt. To ja myślałam, że jak będzie decyzja pozytywna to już żadnych dokumentów nie będą chcieli, bo przecież wszystko składa się razem z wnioskiem .
Pekao SA - wydali nam wstępną decyzję na podstawie skanów części dokumentów. A teraz okazuje się, że jeszcze jakieś dokumenty od dewelopera, jeszcze prospekt, itd.
Ale mamy już wycenę rzeczoznawcy - był w piątek na inwestycji.

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaa...nie uwierzycie, stoje wlasnie na poboczu autostrady! Skonzylo mi sie paliwo! Myslalam ze dojade do stacji a tu dupa, zatrzymalam sie kilkaset metrow przed nia... Maz jakies 100 km odemnie...kur...a! No! Zaraz mnie szlak trafi! Pierwszy raz w zyciu sie mi taki numer przytafil...
Ups. Masz kanister?
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:26   #1491
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
pokazuj
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość


i mam w związku z tym takie pytanie: Gości zaprosilam na 19. Ci podać pierwsze: ciasto-kawe czy kolacja z daniem cieplym i przekąskami??
ja bym podała ciasto i kawe a potem kolacje bo za pewne troche posiedzicie

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaa...nie uwierzycie, stoje wlasnie na poboczu autostrady! Skonzylo mi sie paliwo! Myslalam ze dojade do stacji a tu dupa, zatrzymalam sie kilkaset metrow przed nia... Maz jakies 100 km odemnie...kur...a! No! Zaraz mnie szlak trafi! Pierwszy raz w zyciu sie mi taki numer przytafil...
my mieliśmy taką sytuację jak wracaliśmy z podróży poślubnej 400 m od stacji na szczęscie


pokazuję sukienki niestety nie na sobie bo idę na miasto jestem opatulona w dwa swetry i tak dalej więc nie mam czasu się rozbierać... ta z baskinką jest taka obcisła więc na figurze bardzo fajnie się układa czego nie widać na wieszaku no i wiadomo pomięta jest po wyjęciu z siatki :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09146.jpg (72,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09147.jpg (73,7 KB, 48 załadowań)
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:28   #1492
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Pekao SA - wydali nam wstępną decyzję na podstawie skanów części dokumentów. A teraz okazuje się, że jeszcze jakieś dokumenty od dewelopera, jeszcze prospekt, itd.
Ale mamy już wycenę rzeczoznawcy - był w piątek na inwestycji.
My w PKO BP. My mamy problem z umową o pracę T. Ma on na czas określony i tylko 1 umowę od tego pracodawcy a potrzebne są 2. A w pracy nie chcą mu rozbić tej umowy. A w tej firmie pracuje już prawie 3 lata, tylko do lipca był zatrudniony przez firmę zewnętrzną na umowy zlecenia. No okaże się jak to się skończy. Od dewelopera dokumenty już wszystkie mamy. Blok już stoi od roku i mieszkają w ni już ludzie.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:31   #1493
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pokazuję sukienki niestety nie na sobie bo idę na miasto jestem opatulona w dwa swetry i tak dalej więc nie mam czasu się rozbierać... ta z baskinką jest taka obcisła więc na figurze bardzo fajnie się układa czego nie widać na wieszaku no i wiadomo pomięta jest po wyjęciu z siatki :P
Obie bardzo mi się podobają. Ja na Wigilię też mam z baskinką, ale ciemnozieloną sukienkę. Zastanawiam się czy kupić M. zielony krawat czy to już będzie przepasowane.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
My w PKO BP. My mamy problem z umową o pracę T. Ma on na czas określony i tylko 1 umowę od tego pracodawcy a potrzebne są 2. A w pracy nie chcą mu rozbić tej umowy. A w tej firmie pracuje już prawie 3 lata, tylko do lipca był zatrudniony przez firmę zewnętrzną na umowy zlecenia. No okaże się jak to się skończy. Od dewelopera dokumenty już wszystkie mamy. Blok już stoi od roku i mieszkają w ni już ludzie.
Mieliśmy podobny problem. Co prawda szef M. dał mu umowę na czas nieokreślony, jak się okazało, że jest potrzebna. Ale wcześniej pracował na umowę o dzieło i umowę o pracę na czas określony. I nie chcą mu wziąć dochodów z umowy o dzieło (2/3 pensji). Poratowała nas Mama i bierze kredyt z nami - więc decyzja kredytowa poszła szybko, ale dopiero jak dołączyliśmy Mamę.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:31   #1494
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Obie bardzo mi się podobają. Ja na Wigilię też mam z baskinką, ale ciemnozieloną sukienkę. Zastanawiam się czy kupić M. zielony krawat czy to już będzie przepasowane.

ja bym kupiła.... mój w tamtym roku miał krawat pod kolor mojej sukienki i w tym roku też będzie miał
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:36   #1495
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
witam

przepraszam za całodzienną nieobecność ale to wszystko przez Greya wczoraj skończyłam pierwszą część i od razu kupiłam drugą, więc 200 stron już za mna oczy mi już wysiadają więc dziś niestety nie będzie czytania przez pół nocy.
a teraz moje spostrzeżenia:
po waszych opisach wywnioskowałam, że są tam opisane jakieś brutalne sceny, kiedy przeczytałam o pokoju bólu to sobie pomyślałam :"o kutwa co on będzie tam z nią wyprawiał" ale jak pózniej się okazało, nie było to nic "brutalnego". nie mniej jednak podoba mi się ta chemia między Aną i Christianem i już się nie mogę dooczekać aż skończę drugą część, żeby się dowiedzieć jak się potoczą ich losy

uff ale się rozpisałam u nas dzisiaj ☠☠☠☠zi jak w kieleckim miałam jechać na zakupy ale nawet nie chce mi się wystawiać nosa za drzwi, więc cały dzień spędzimy dziś w domku
Ha! Moja Dziewczyna Takie same miałam odczucia
Miłego czytania, a jak skończysz to zgłoś się do mnie po linka do chomika z 3 częścią po PL

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaa...nie uwierzycie, stoje wlasnie na poboczu autostrady! Skonzylo mi sie paliwo! Myslalam ze dojade do stacji a tu dupa, zatrzymalam sie kilkaset metrow przed nia... Maz jakies 100 km odemnie...kur...a! No! Zaraz mnie szlak trafi! Pierwszy raz w zyciu sie mi taki numer przytafil...
Marylko kochana jesteś moim miszczem! Gdyby mi brakło paliwa to najpierw musiałabym obdzwonić i obku%%%%ować moją sytuację do Męża, Mamy, przyjaciółki a potem bym stala i łapała okazje żeby jakiś szczęściarz został poproszony i przywiezienie mi paliwa
A Nasza Marylka wizażuje Lov Ju!!!!!

Kiciu obydwie sukienki rewelacyjne, ale czerwona zdecydowanie ładniejsza

Byłam z Mami na zakupach, kupiła kurtkę za prawie 800 zł ale na mnie też jest dobra i świetne skórzane kozaki które też są na mnie dobre więc jestem cała happy
Jadę na zajęcia, miłego dnia
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:37   #1496
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość

Kiciu obydwie sukienki rewelacyjne, ale czerwona zdecydowanie ładniejsza

mojemu TŻ też bardziej się podoba czerwona bo: jest krótka, czerwona, obcisła ah Ci faceci
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:37   #1497
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja bym kupiła.... mój w tamtym roku miał krawat pod kolor mojej sukienki i w tym roku też będzie miał
Na te słowa czekałam.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:46   #1498
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Przyleciałam sie tylko szybko przywitac puki co nie mam czasu nadrobić .
Tak jak już kiedyś Wam mówiłam zapowiadali zwolnienia w pracy i tak tez zrobili wczoraj.Poleciały dwie laski przed samymi swietami teraz bedzie masakrycznie bo rąk do pracy za mało.Dobrze że mi sie udało uchować .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:49   #1499
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201


lady zaraziłaś mnie bólem szyi wiem że u Ciebie to dysk, u mnie pewnie tylk krzywe spanie, ale boli jak cholera, juz wiem od czego, przez kilka dni spałam na zwykłej poduszce, bo ta ortopedyczna po jakimś czasie wydała mi się twarda, no i mam

dziś straciłam już dobre 3 godziny na rozwiązywanie sprawy z netem. Niestety zgubiłam kartę gwarancyjną do modemu i nie chceli mi przyjąć do naprawy, nowy modem kosztuje 2 stówki a mi umowa kończy się za 2 miesiąe, więc w ogóle się nie opłaca. Ale zrobiliśmy w salonie szacher macher i mam nowy modemik, dwa razy więcej transefru, prawie o połowę tańszy abonament i do tego mini netbooka niestety jest i minus, umowa na 3 lata


Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Joko Virtual widuję w nie sieciowych drogeriach bądź na bazarkach
tak też myślałam i szukałam po sklepach no name ale nawet tam nie było

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość


zapomnialam dodac ze u mnie ta odzywka nie daje takich efektow jak u Audrey wiec niestety ale dlugie rzesy jednak do niej tez trzeba miec
szkoda..pewnie u mnie też będzie lipa


kiciu - super sukienki, zwłaszcza czerwona będziesz w niej mega laska
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:25   #1500
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

nena cos za coś i tak dobrze wybrnęłaś z sytuacji
ja mam dwie odżywki pozniej wam skrobne jakie

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Gosza moja koleżanka ma kurtkę z Oresya i jest b zadowolona .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.