Niemcy III :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 13:48   #1861
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

samba gratulacje
my mamy internet z telekom i bardzo sobie go chwale. szybkosc jak zapewniali i bez usterek.
a ja jakos nie mam sily na nic. niemoc dopada.
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 17:59   #1862
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
wrocilam ze szkoly z moim certyfikatem B1

Gratulacje!!!!
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 18:50   #1863
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
wrocilam ze szkoly z moim certyfikatem B1
Samba! Gratuluje pięknie! To masz super prezent na święta

Chociaz ja już wiedziałam, od razu, że zdałaś
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014


Edytowane przez rom4ntyczk4
Czas edycji: 2012-12-17 o 18:58
rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:06   #1864
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
wrocilam ze szkoly z moim certyfikatem B1
Gratulacje
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:40   #1865
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Moni chciałam ściągnąc kilka swiątecznych piosenek na płytę do samochodu, ale może lepiej nie będę próbować
Zawsze możesz kupić legalnie z amazona dany tytuł. zazwyczaj jedna piosenka kosztuje 99centów.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

P.S. sorki, dziewczyny, które dostają powiadomienia ze starego wątku, nie zauważyłam, że piszę na starym Trochę zaspana jestem
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:19   #1866
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

hej

samba Ogromne Gratulacje


my dzisiaj po odstawieniu dzieci do przedszkola pojechalismy z Tz na kawke i po choinke udalo nam sie fajniutka znalezc 1,5m za 15euro..stoi na balkonie i sie rozklada a jutro po przedszkolu bedziemy z dzieciarnia ubierac i jeszcze przyszla paczka z polski od babci na szczescie jak dzieci jeszcze nie bylo, wiec posegregowalam co idzie od choinke a co moga od razu dostac

a tak o pracy w Aldim gadalismy a dzisiaj wstapilam tam po grzanca i przy kasie stoje i widze wielki plakat z naborem do pracy na voll- und teilzeit..moze Moniqnrw moglabys na polnocy sprobowac
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 10:38   #1867
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość

a tak o pracy w Aldim gadalismy a dzisiaj wstapilam tam po grzanca i przy kasie stoje i widze wielki plakat z naborem do pracy na voll- und teilzeit..moze Moniqnrw moglabys na polnocy sprobowac

Ogorek jasne juz sie pakuje psa biore pod pache i lece na polnoc

ludziska co tu taka cisza nagle nastala??

sluchajcie moze ktoras z was bedzie miala jakas idee co moge podarowac swojemu na 34 urodziny-problem w tym ze on to co potrzebuje to ma a co nie ma to albo nie potrzebuje albo miec nie moze i nie wiem co ja mu mam kupic a do 12 stycznia wiele czasu nie zostalo...a chcialabym zeby to bylo cos praktycznego a zarazem kreatywnego....

pomozcie ....
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 10:44   #1868
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

a co on lubi, jakie ma zainteresowania? Moze jak moj uwielbia czekolade i zyc bez zjedzenia tabliczki dziennie nie umie to mozesz kupic mu w sklacjalnym sklepie z czekoladami maly pakiecik. ja w tym roku taki prezent mojemu pod choinke daje. Co prawda jedna czekolada kosztuje 5€, ale co tam. Powiedzialam sobie ze wydam 20€ na same slodycze i kupilam mu 3 czekolady, ktore powinny mu smakowac i do tego jeszcze batonik za 2,50 albo 3,50€ wiec sie w moim wyznaczonym limicie zmiescilam ;o)

a moze on samochodziarz? to kupic jakis fajny gadzet do samochodu, albo moze lubi wedkowac? to dam gutschein do sklepu wendkarskiego itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:31   #1869
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

samba,gratulacje!

my mamy z tz za 3 dni rocznice slubu i tez nie mam pomyslu-masakra
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:03   #1870
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
samba,gratulacje!

my mamy z tz za 3 dni rocznice slubu i tez nie mam pomyslu-masakra
my sobie nie kupujemy nigdy nic na rocznice slubu.... za to staramy sie zawsze gdzies razem pojechac w ten dzien i spedzic czas razem... w pierwsza rocznice bylismy na weekend w zakopanem, w druga na 2 czy 3 dni w tatralandii, a w tym roku w brukseli tez jestesmy 3 lata po slubie tyle ze nasze 3 latka minely we wrzesniu
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:08   #1871
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
my sobie nie kupujemy nigdy nic na rocznice slubu.... za to staramy sie zawsze gdzies razem pojechac w ten dzien i spedzic czas razem... w pierwsza rocznice bylismy na weekend w zakopanem, w druga na 2 czy 3 dni w tatralandii, a w tym roku w brukseli tez jestesmy 3 lata po slubie tyle ze nasze 3 latka minely we wrzesniu
u nas 6 rocznica bedzie

my pewnie tradycyjnie spedzimy ten dzien w aucie do pl
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 12:12   #1872
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
u nas 6 rocznica bedzie

my pewnie tradycyjnie spedzimy ten dzien w aucie do pl

pisalas za 3 dni, a ja nie wiem czemu ale bylam pewna ze 3 rocznica za duzo o swietach mysle

no taki macie termin, ze co roku wycieczka was czeka
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:15   #1873
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Niemcy III :)

Witajcie
Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Ogorek jasne juz sie pakuje psa biore pod pache i lece na polnoc

ludziska co tu taka cisza nagle nastala??

sluchajcie moze ktoras z was bedzie miala jakas idee co moge podarowac swojemu na 34 urodziny-problem w tym ze on to co potrzebuje to ma a co nie ma to albo nie potrzebuje albo miec nie moze i nie wiem co ja mu mam kupic a do 12 stycznia wiele czasu nie zostalo...a chcialabym zeby to bylo cos praktycznego a zarazem kreatywnego....

pomozcie ....
OO, jak napisałaś o psie to chciałbym Was coś zapytać: Bardzo chcemy z mężem wziąc jakiegoś pieska ze schroniska i chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś koszty, podatki i gdzie trzeba "zarejestrować" (przepraszam, ale na razie inne słowo mi nie przychodzi do głowy).

Co do prezentu to nie pomogę, bo sama odwiecznie mam taki problem Nie moge nawet kupić nic związanego z jego hobby, bo to sa mega kosztowne rzeczy Ale jakiś czas temu ustaliliśmy ze nic sobie nie kupujemy, tylko robimy coś wyjątkowego
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:16   #1874
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a co on lubi, jakie ma zainteresowania? Moze jak moj uwielbia czekolade i zyc bez zjedzenia tabliczki dziennie nie umie to mozesz kupic mu w sklacjalnym sklepie z czekoladami maly pakiecik. ja w tym roku taki prezent mojemu pod choinke daje. Co prawda jedna czekolada kosztuje 5€, ale co tam. Powiedzialam sobie ze wydam 20€ na same slodycze i kupilam mu 3 czekolady, ktore powinny mu smakowac i do tego jeszcze batonik za 2,50 albo 3,50€ wiec sie w moim wyznaczonym limicie zmiescilam ;o)

a moze on samochodziarz? to kupic jakis fajny gadzet do samochodu, albo moze lubi wedkowac? to dam gutschein do sklepu wendkarskiego itp.

Moni slodycze to on w takich ilosciach pochlania ze masakra (i nie tyje!!!!!!!) a ja od samego popatrzenia mam kilo wiecej na wadze
wedkarz to on nie jest ja podejrzewam ze on nawet w zyciu nie mial wedki w rece i nawet nie wie co to takiego a jesli chodzi o samochody no tak samochodziarz to on jest straszny tak wiec to by bylo dobre ale co ja mam mu do tego samochodu podarowac??? na nowe opony mnie nie stac
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:28   #1875
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Moniq to podaruj mu ze skladu z czekolada wlasnie czekolade, tak jak ja robie. Mojego widzialas i tez nie widac ze on bez codziennej porcji slodyczy zyc nie moze, albo?

a do samochodu to jakas ☠☠☠☠☠☠☠ke do wyposazenia, np jesli duzo jezdzi i poje w drodze to np specjalny stojak na kubek i spacjalny kubek na picie. Albo jesli lubi sluchac muzyki w aucie i jest fanem Star Wars to np taki USB Stick
http://www.tchibo.de/USB-Stick-p400029404.html

Albo Simpsona
http://www.tchibo.de/USB-Stick-p400029404.html

albo skoro ma firme to pewnie dwonia do niego w trakcie jazdy i nie moze gadac to sluchawki do auta zeby mogl gadac przez telefon i miec wolne rece itp.

ja pare lat temu kupilam w Aldiku filcowa torbe na drobiazgi. Torba miala na plecach przylepiec zeby mozna bylo ja przypomoca do scianki w bagazniku i wszelkie male ☠☠☠☠☠☠☠ki jak jakies spraje itp nie lataly luzem po Kofferraumie.

No jest tego pelno pojedz moze do ATU i rozejrzyj sie po polkach, jakas fikusna zawieszka na lustro, nie wiem... moj mial kiedys swiecace w ciemnosciach kostki, wiec jak w nocy jechal to kazdy znajomy z daleka go rozpoznawal heheheeh
a moze narzeka na pleca w trakcie jazdy to moze jakies specjalny pokrowiec na siwdzenie co go wymauje albo mu zimno to takie futerkowe sa, bardzo grzeje to w tyleczek. itp ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:05   #1876
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
u nas 6 rocznica bedzie

my pewnie tradycyjnie spedzimy ten dzien w aucie do pl
Maja jedziecie na Swieta w tym roku do Pl?
dla odmiany my spedzamy w domu w De
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:08   #1877
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moniq to podaruj mu ze skladu z czekolada wlasnie czekolade, tak jak ja robie. Mojego widzialas i tez nie widac ze on bez codziennej porcji slodyczy zyc nie moze, albo?

a do samochodu to jakas ☠☠☠☠☠☠☠ke do wyposazenia, np jesli duzo jezdzi i poje w drodze to np specjalny stojak na kubek i spacjalny kubek na picie. Albo jesli lubi sluchac muzyki w aucie i jest fanem Star Wars to np taki USB Stick
http://www.tchibo.de/USB-Stick-p400029404.html

Albo Simpsona
http://www.tchibo.de/USB-Stick-p400029404.html

albo skoro ma firme to pewnie dwonia do niego w trakcie jazdy i nie moze gadac to sluchawki do auta zeby mogl gadac przez telefon i miec wolne rece itp.

ja pare lat temu kupilam w Aldiku filcowa torbe na drobiazgi. Torba miala na plecach przylepiec zeby mozna bylo ja przypomoca do scianki w bagazniku i wszelkie male ☠☠☠☠☠☠☠ki jak jakies spraje itp nie lataly luzem po Kofferraumie.

No jest tego pelno pojedz moze do ATU i rozejrzyj sie po polkach, jakas fikusna zawieszka na lustro, nie wiem... moj mial kiedys swiecace w ciemnosciach kostki, wiec jak w nocy jechal to kazdy znajomy z daleka go rozpoznawal heheheeh
a moze narzeka na pleca w trakcie jazdy to moze jakies specjalny pokrowiec na siwdzenie co go wymauje albo mu zimno to takie futerkowe sa, bardzo grzeje to w tyleczek. itp ;o)

Moni wszystko ladnie pieknie tylko ze ja juz myslalam wlasnie o takim masujacym pokrowcu na siedzenie ale moj powiedzial raz ze czegos takiego on w aucie nie chce miec to raz a dwa my jutro dostaniemy nasze nagelneue bmw x1 ktore lautsprecher itd wszystko w aucie ma wiec to wszystko tez odpada....a co do slodyczy-w zeszlym roku podarowalam mu ze znajomymi taki poterzny worek jak te najwieksze na smieci pelen chipsow

w zalaczniku jest to nasze nowe auto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bmw.jpg (128,2 KB, 16 załadowań)
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:11   #1878
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

dlatego wlasnie mowie ze ciezko mi jest cos dla niego wymyslec-wiesz nie chce mu tez co roku slodyczy darowac....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hiiiiiilfeeeeeeeeeeee co ja mam zrobic
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:50   #1879
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: Niemcy III :)

Samba, super! Gratuluje Pozazdroscic tylko

No to i ja sie pochwale. Dostalam dzis wyniki z prufung A1. Co prawda nie dostane zadnego papierka ze stempelkiem, ale i tak sie ciesze^^ Uzyskalam 44/45 pkt, takze nie jest zle;D Szczerze mowiac dzieki temu kursowi potrafie sie dogadac jako tako i nie mam juz stracha idac na poczte czy do sklepuuuu!

W piatek mam ostatnia lekcje przed swietami i robimy sobie 3h lekcji i godzine siedzenia, gadania i jedzenia. Mozemy cos ugotowac albo przyniesc gotowca. No i tak sie wlasnie zastanawiam co przyniesc. Macie jakies latwe, szybkie przepisy na cos (pysznego) polskiego?
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 14:27   #1880
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
dlatego wlasnie mowie ze ciezko mi jest cos dla niego wymyslec-wiesz nie chce mu tez co roku slodyczy darowac....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hiiiiiilfeeeeeeeeeeee co ja mam zrobic
Moniq a może gutschein na jakiś masaż relaksacyjny? Nie wiem czy znajdzie się ktoś kogo by to nie ucieszylo Żeby nie było mu nieswojo, to może sprezentuj i sobie i pójdziecie razem Co myślisz?
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:06   #1881
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
dlatego wlasnie mowie ze ciezko mi jest cos dla niego wymyslec-wiesz nie chce mu tez co roku slodyczy darowac....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hiiiiiilfeeeeeeeeeeee co ja mam zrobic
mowilas ze twoj zmarzlak, to moze cieply sweter?

http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/58_36936.htm albo tez termo skarpety( w aldiku juz byly, ale w Rossmannie tez mozna kupic)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:42   #1882
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a co on lubi, jakie ma zainteresowania? Moze jak moj uwielbia czekolade i zyc bez zjedzenia tabliczki dziennie nie umie to mozesz kupic mu w sklacjalnym sklepie z czekoladami maly pakiecik. ja w tym roku taki prezent mojemu pod choinke daje. Co prawda jedna czekolada kosztuje 5€, ale co tam. Powiedzialam sobie ze wydam 20€ na same slodycze i kupilam mu 3 czekolady, ktore powinny mu smakowac i do tego jeszcze batonik za 2,50 albo 3,50€ wiec sie w moim wyznaczonym limicie zmiescilam ;o)

a moze on samochodziarz? to kupic jakis fajny gadzet do samochodu, albo moze lubi wedkowac? to dam gutschein do sklepu wendkarskiego itp.
jak juz cos slodkiego to moze czekoladowa figurke. sa sklepy wlasnie gdzie mozna kupic czekoladowe cuda, pilke nozna, ksiazke, auto lub liczbe czy co tam sie lubi
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
u nas 6 rocznica bedzie

my pewnie tradycyjnie spedzimy ten dzien w aucie do pl
nie ma to jak romantyzm
Cytat:
Napisane przez Jadzior Pokaż wiadomość
Samba, super! Gratuluje Pozazdroscic tylko

No to i ja sie pochwale. Dostalam dzis wyniki z prufung A1. Co prawda nie dostane zadnego papierka ze stempelkiem, ale i tak sie ciesze^^ Uzyskalam 44/45 pkt, takze nie jest zle;D Szczerze mowiac dzieki temu kursowi potrafie sie dogadac jako tako i nie mam juz stracha idac na poczte czy do sklepuuuu!

W piatek mam ostatnia lekcje przed swietami i robimy sobie 3h lekcji i godzine siedzenia, gadania i jedzenia. Mozemy cos ugotowac albo przyniesc gotowca. No i tak sie wlasnie zastanawiam co przyniesc. Macie jakies latwe, szybkie przepisy na cos (pysznego) polskiego?
pieknie oby tak dalej.
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:45   #1883
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez rom4ntyczk4 Pokaż wiadomość
Moniq a może gutschein na jakiś masaż relaksacyjny? Nie wiem czy znajdzie się ktoś kogo by to nie ucieszylo Żeby nie było mu nieswojo, to może sprezentuj i sobie i pójdziecie razem Co myślisz?

masz racje kochana ale i masaz juz mial

wiecie ja mam troche niefarta bo u nas zaczyna sie tak-najpierw swieta w grudniu-tak wiec prezent pozniej w styczniu jego urodziny wiec zas prezent no i na koniec w lutym walentynki wiec i kolejny prezent...tak wiec w przeciagu 2 i pol miesiaca musze mu kupic trzy prezenty


Monika swetry dopiero co my w sobote kupili bo na swieta do polski w karkonosze jedziemy wiec tez odpada a skarpety cieple to juz mu ostatnio bez okazjii kupilam wiec i to ma


ale zainteresowalo mnie cos takiego jak samochod z czekolady tylko gdzie ja to dostac

i prosze mi tu tylko nie myslec ze ja marudze i wybrzydzam bo bede lac
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:35   #1884
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
ale zainteresowalo mnie cos takiego jak samochod z czekolady tylko gdzie ja to dostac
W Hussel Maja tam tez narzedzia z czekolady i takie inne smieszne rzeczy


http://www.hussel.de/hussel/category...koladenfiguren


---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Maja jedziecie na Swieta w tym roku do Pl?
dla odmiany my spedzamy w domu w De
tak jedziemy do pl,ale tylko na pare dni,sylwestra spedzamy juz w de

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
nie ma to jak romantyzm
prawda?
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2012-12-19 o 19:51
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:42   #1885
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

Moniqnrw u mnie tak samo z A. tez ma w styczniu urodziny..ale na walentynki nie kupujemy sobie zadnych prezentow...tylko wypozyczamy dvd...cos fajnego do jedzenia i robimy wspolny wieczorek razem..bo my malo takich mamy..

a na Gwiazdke chcialam mu bluze z kapturem kupic bo ostatnio sie skarzyl ze malo takich ma i juz mialam upatrzona a on sobie wczoraj sam jakas kupil...wrrr..teraz tez mysle i w sumie jutro musze kupic bo od piatku mam dzieci i zadnych szans na zakupy w miescie

moj slodyczy nie je

Jadzior Gratulacje


ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:44   #1886
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Moniq i ten czekoladowy samochod to fajny pomysl ;o)

U nas podobne, najpierw swieta potem walentynki a potem urodziny. na walentynki od chyba 2 albo 3 lat dostaje torbe z czekoladowymi cukierami z Galeria, na dole przy wyjsciu maja takie piramidki na wage, pacha sa i jakos tak sie stalo ze juz 2 albo 3 razy dostal. Oczywioscie zarzeralismy sie wszyscy trzej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 07:16   #1887
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Decyzja w sprawie prezentu podjeta
Moj dostanie swiateczny i urodzinowy prezent w jednym.wczoraj przypomnialo mi sie ze Moj cos mowil ze chcialby kupic Albo ze sie zastanawia nad Sony PlayStation 3 tym nowym.wiec wczoraj w saturnie sprawdzilam ile kosztuje i stwierdzilam ze Te 299€ jest Jak na 2 prezenty w 1 jeszcze znosne choc to wymaga wydania odemnie mojego 2 miesiecznego "kieszonkowego" Ktore sonst poszloby na ciuchy,kosmetyki i perfumy....Nö coz bede musiala przezyc 2 miesiace bez jakich grossartigen Einkäufen

Boze to Bedzie dla mnie Welt Untergang
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 11:42   #1888
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Moniq nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. taki odwyk ci sie przyda, chodz powiem szczerze, ze ja ostatnio coraz wiecej widze w MSMode fajne rzeczy, sama zaczynam sie zastanawiac czy nie wziasc tej ich karty hihihi.

a wlasnie rzeczy miec jakies bonusy to musz min za kazdym razem wydac 50€ czy jak to tam bylo?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 14:18   #1889
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moniq nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. taki odwyk ci sie przyda, chodz powiem szczerze, ze ja ostatnio coraz wiecej widze w MSMode fajne rzeczy, sama zaczynam sie zastanawiac czy nie wziasc tej ich karty hihihi.

a wlasnie rzeczy miec jakies bonusy to musz min za kazdym razem wydac 50€ czy jak to tam bylo?

Monia zabij mnie nie pamietam ale na powitanie jest tak ze dostajesz 10 euro rabatu ale zakup musi byc za min.50 euro i wtedy przy kasie automatycznue po przeciagnieciu tej karty wyskakuje im ze masz rabat i sie pytaja czy go teraz chcesz wykorzystac

daj spokoj ja sie wlasnie do polski pakuje i spakowac nie moge-pies spakowany chlop spakowany a ja nie
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 14:45   #1890
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

ja tez kupilam Abdelowi prezent...sluchawki na uszy..on zawsze przed spaniem lubi muzyke posluchac i ma tylko takie male, wiec mu wielkie wypasione kupilam

ja zaczela dzisiaj bigos gotowac i smierdzi w calym domu kapucha i matjasy z aldika kupilam i bede je w wigilie po mojemu przyprawiac
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 09:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.