Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 17:09   #751
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Mam cerę wrażliwą, skłonną do przesuszania, więc stosuję krem nawilżający.
Okej... i nie swiecisz sie? ile czasu czekasz zanim nalozysz bb ?

Ostatnio czytalam jakiegos bloga z testami bb creamow i dziewczyna stosowala je bez niczego- aby sprawdzic ich wlasciwosci nawilżające
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:26   #752
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Okej... i nie swiecisz sie? ile czasu czekasz zanim nalozysz bb ?

Ostatnio czytalam jakiegos bloga z testami bb creamow i dziewczyna stosowala je bez niczego- aby sprawdzic ich wlasciwosci nawilżające
Czekam około 10-15 minut (kawa + śniadanie ). Świecę się trochę na nosie, ale odrobina pudru w tym miejscu załatwia sprawę. W ciągu dnia zaczynam się świecić tak po 5-6 godzinach, głównie w strefie T. Wolę jednak to, niż moją wysuszoną skórę. A taka by była, gdybym położyła jedynie BB. Myślę, że najlepiej sobie popróbować jak jest najlepiej dla naszej buzi. Każda ma inną cerę .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:11   #753
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Czekam około 10-15 minut (kawa + śniadanie ). Świecę się trochę na nosie, ale odrobina pudru w tym miejscu załatwia sprawę. W ciągu dnia zaczynam się świecić tak po 5-6 godzinach, głównie w strefie T. Wolę jednak to, niż moją wysuszoną skórę. A taka by była, gdybym położyła jedynie BB. Myślę, że najlepiej sobie popróbować jak jest najlepiej dla naszej buzi. Każda ma inną cerę .
Jeju, marzeniem dla mnie jest to aby sie swiecic po 5-6 godzinach
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:02   #754
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Kiedyś wrzuciłam obszerną recenzję Innisfree Eco Natural Cover. Jak na razie Innisfree to najlepsze bb jakie miałam okazję używać. Wypryszcza mnie po większości, na wszystkie Misshe mam kosmiczną alergię, a 90% sprawia że po 2 godzinach błyszczę się i tłuszczę jak latarnia morska. Więc testuję miniatury nie próbki ile wlezie. Innisfree było chyba pierwszym moim bb pełnowymiarowym bo o próbki i miniatury ciężko. O jakieś recenzje w necie też, chyba mało popularne są. Natomiast tak, testowałam do tej pory trzy: Eco NC, ten mineralny i jejubija czy jakos tak (w niebieskim). Są super. Nie zapychają, nie alergizują nawet oczu, nie powodują wysypu grudek, jak na razie najdłużej trzymają się bez tłuszczenia, ten mineralny nie pasuje mi kolorem a ten w niebieskim jakiś mało nawilżający jak dla mnie, on chyba do tłustej bardziej. Jednakże, baaaardzo trzeba uważać z nakładaniem. Najlepiej palcami wklepać, wtedy najlepiej się nakładają i najdłużej dają radę. Pędzle nawet flaty robią nim smugi. Jeżeli chodzi o ENC to pół pompki na całą twarz inaczej będzie mega kryjąca maska (chyba że ktos lubi) ;p ogromnie wydajne.
Podbijam pytanie o kolory, bo opis jest bardzo intrygujący c: Nie wiesz może jak kolor się ma do Misshy milky beige (13)?
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 20:35   #755
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie o kolory, bo opis jest bardzo intrygujący c: Nie wiesz może jak kolor się ma do Misshy milky beige (13)?
Mam próbkę Innisfree Eco Natural Cover #2 i jego "jasność" (na twarzy, po rozprowadzeniu; w pudełeczku próbkowym wyglądał na dość ciemny) jest zbliżona do Misshy #21. Więc teoretycznie IENC #1 powinien się przynajmniej zbliżać do Misshy #13
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 21:29   #756
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co stosujecie pod bb??
Toner nawilzajacy Mizona, wodny krem z witamina C It's skin i filtr Biore. Mam mega wrażliwą i suchą skórę.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:44   #757
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Jeju, marzeniem dla mnie jest to aby sie swiecic po 5-6 godzinach
często jest coś za coś, ja po kilku godzinach zaczynam się marszczyć pod oczami (w zależności od kremu mniej lub bardziej).
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 11:45   #758
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie o kolory, bo opis jest bardzo intrygujący c: Nie wiesz może jak kolor się ma do Misshy milky beige (13)?
Jak pierwszy raz zobaczyłam ENC #1 to się przeraziłam że taka ciemnota straszliwa, aczkolwiek po rozsmarowaniu jest bardzo bardzo jasny. Ja jestem półprzeźroczysta i świecę w ciemnościach a nadawał sie kolorystycznie. A i jest taki neutralny - ani żółty ani różowy, taki, o, cream. Natomiast ten w musie utlenia się może nie do koloru solary bo mimo wszystko jest jasny ale jednak jakis taki za ciemny. I mało trwały. Ten w niebieskim opakowaniu dla takiego ducha jak ja też nie za bardzo bo był sraszliwie taki ja wiem, pomarańczowy :/. Ale z ENC byłam i jestem zadowolona. Tylko poważnie ostrzegam - nakładać oszczędnie - bo potem negatywne recenzje będą że mimika twarzy zniknęła.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 20:47   #759
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Mam próbkę Innisfree Eco Natural Cover #2 i jego "jasność" (na twarzy, po rozprowadzeniu; w pudełeczku próbkowym wyglądał na dość ciemny) jest zbliżona do Misshy #21. Więc teoretycznie IENC #1 powinien się przynajmniej zbliżać do Misshy #13
Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Jak pierwszy raz zobaczyłam ENC #1 to się przeraziłam że taka ciemnota straszliwa, aczkolwiek po rozsmarowaniu jest bardzo bardzo jasny. Ja jestem półprzeźroczysta i świecę w ciemnościach a nadawał sie kolorystycznie. A i jest taki neutralny - ani żółty ani różowy, taki, o, cream. Natomiast ten w musie utlenia się może nie do koloru solary bo mimo wszystko jest jasny ale jednak jakis taki za ciemny. I mało trwały. Ten w niebieskim opakowaniu dla takiego ducha jak ja też nie za bardzo bo był sraszliwie taki ja wiem, pomarańczowy :/. Ale z ENC byłam i jestem zadowolona. Tylko poważnie ostrzegam - nakładać oszczędnie - bo potem negatywne recenzje będą że mimika twarzy zniknęła.
Dziękuję za odpowiedzi. W takim razie postaram się o jakieś próbki #1, bo jasność to jedno, ale jeżeli rzeczywiście jest choć trochę pomarańczowy, to dla mnie w ogóle się nie nadaje.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 21:47   #760
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
czuję się winna, że kuszę Was tą rozgwiazdką
i słusznie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
bedzie rozbiorka w styczniu
już się cieszę

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jak szukasz czegos matującego, to filtr Innisfree No Sebum Sunblock czy coś podobnego w nazwie, z SPF35. Mat absolutny na amen
Kładłam go pod oczami [na przebarwienia] i o ile reszta twarzy po całym dniu świeciła się jak nie powiem co , o tyle placki pod oczyskami idealnie matowe

Dużo, mi pokazuje najtańszy za ok 82 zł [czyli 85 z prowizjami].
no następna
teraz ten też chcę

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Kurde, ciagle mnie kusicie coraz to lepszymi produktami

Wyszukalam w google ten filtr i wydaje sie swietny

No Paraben, No Artificial Coloring, No Mineral Oil, No Benzophenone, No Animal Ingredient, No Artificial Scent, No Alcohol

Chyba sie skusze i zamowie probki

To nie wiem jak szukalam tego starfisha, ze mi pokazalo 180zl

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Kurde tylko ten wysoki filtr w sumie nie jest mi potrzebny
a może też rozbierzemy?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:18   #761
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ten filtr innisfree to ten? http://www.ebay.pl/itm/Innisfree-Eco...item27cc52ab63

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Btw: tego sprzedawcę można pomału zaliczyć do sprawdzonych http://myworld.ebay.pl/hsckoreanimpo...id=p4340.l2559 zamówiłam 4ty raz i znowu wszystko doskonale.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:22   #762
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
A skład może masz tego cuda?
Poszukam, bo wydaje mi się, że gdzieś miałam pudełko, co mi zostało po rozbiórce. Aczkolwiek nie obiecuję, bo nie wiem, czy nie wywaliłam.
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam sie pewnie co ludzic, ze mi probeczki dojda przed swietami??
Przy dobrym wietrze może by doszły. czasem przybywaja w tydzień . Pierwszą w zyciu paczkę z Korei odebrałam po 6 dniach [po 4 juz była datowana w PL].
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co stosujecie pod bb??
Normalną pielęgnację, tonik i krem, czasem serum.
Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
teraz ten też chcę



a może też rozbierzemy?
Możemy go w styczniu rozrobić
Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Tak, ten
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 21:21   #763
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Możemy go w styczniu rozrobić
ooo tak
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:04   #764
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

powiedzcie mi prosze jakie sa dokadnie efekty uzywania tej "rozgwiazdy"
i czy któraś z was używała kremu Mizona z kolagenem (fioletowe opakowanie)

dawno mnie tu nie było i wypadłam z obiegu - zaczynam szukac kremu idealnego

która seria The History of Whoo przeznaczona jest dla starszej cery i czy macie sprawdzonego
sprzedawce próbek?? - patrzę na aukcję i zastanawiam się czy to oryginalne próbki?

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-12-15 o 09:11
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 18:35   #765
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

(nie wiem czy pytanie było ale w razie co zadaje bo bardzo mnie interesuje )
evek jak sprawuje się ten filtr sypki O HUI ?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 22:20   #766
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi prosze jakie sa dokadnie efekty uzywania tej "rozgwiazdy"
i czy któraś z was używała kremu Mizona z kolagenem (fioletowe opakowanie)

dawno mnie tu nie było i wypadłam z obiegu - zaczynam szukac kremu idealnego

która seria The History of Whoo przeznaczona jest dla starszej cery i czy macie sprawdzonego
sprzedawce próbek?? - patrzę na aukcję i zastanawiam się czy to oryginalne próbki?
podpinam się pod pytanie - mam ten krem w obserwowanych aukcjach i biję się z myslami czy kupić? ten slimakowy zużyłam cały - co rzadko mi się zdarza, zazwyczaj cos mi w kremie nie pasuje i go po jakims czasie wywalam
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 08:33   #767
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Poważnie zastanawiam się też nad kremem http://www.ebay.pl/itm/MIZON-S-VENOM...item2a266e38ff

macie jakieś doświadczenia,testowałyśc ie - nie mogę znaleźć recenzji na jego temat podobnie jak z tym http://www.ebay.pl/itm/Hyundai-Hmall...item3a72c1757e

dajcie znać jeżeli miałyście przyjemność przetestowania któregoś z nich
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:05   #768
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Poważnie zastanawiam się też nad kremem http://www.ebay.pl/itm/MIZON-S-VENOM...item2a266e38ff

macie jakieś doświadczenia,testowałyśc ie - nie mogę znaleźć recenzji na jego temat podobnie jak z tym http://www.ebay.pl/itm/Hyundai-Hmall...item3a72c1757e

dajcie znać jeżeli miałyście przyjemność przetestowania któregoś z nich
Mizon wężowy podobno dobrze radzi sobie ze zmarszczkami. Mam próbkę, ale ciągle czeka w kolejce do testów
Natomiast kolagenowego nie używałam i nie znam. Jak nie chcecie kupować w ciemno, to proponuję rozbiórkę w styczniu
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 07:38   #769
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

hej mam takie pytanie.... dopiero zaczynam testowanie tych kosmetykow i dopiero jedną paczuszkę dostałam od Estelle, ale na allegro kupiłam 5ml probkę - 'Oskin bb cream" - i po kilku testach przekonuje się do tego fluidu jednak szukam jakiś informacji na jego temat i szukałam na ebay ile kosztuje całe opakowanie i nic nie moge znaleźć może ja źle wpisuje? Możecie mi cos podpowiedzieć na temat tego produktu... może inaczej powinnam wpisywac. Niestety moja wiedza na temat tych produktow jest bardzo mała dlatego stąd moje zapytanie ;/
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 10:01   #770
nosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cześć dziewczyny.

Chciałabym zamówić sobie ślimaczkowy bb z firmy skin79 na ebay'u.
Czy mogłybyście mi polecić jakichś sprawdzonych sprzedawców??
nosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 11:11   #771
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Kiedyś wrzuciłam obszerną recenzję Innisfree Eco Natural Cover. Jak na razie Innisfree to najlepsze bb jakie miałam okazję używać. Wypryszcza mnie po większości, na wszystkie Misshe mam kosmiczną alergię, a 90% sprawia że po 2 godzinach błyszczę się i tłuszczę jak latarnia morska. Więc testuję miniatury nie próbki ile wlezie. Innisfree było chyba pierwszym moim bb pełnowymiarowym bo o próbki i miniatury ciężko. O jakieś recenzje w necie też, chyba mało popularne są. Natomiast tak, testowałam do tej pory trzy: Eco NC, ten mineralny i jejubija czy jakos tak (w niebieskim). Są super. Nie zapychają, nie alergizują nawet oczu, nie powodują wysypu grudek, jak na razie najdłużej trzymają się bez tłuszczenia, ten mineralny nie pasuje mi kolorem a ten w niebieskim jakiś mało nawilżający jak dla mnie, on chyba do tłustej bardziej. Jednakże, baaaardzo trzeba uważać z nakładaniem. Najlepiej palcami wklepać, wtedy najlepiej się nakładają i najdłużej dają radę. Pędzle nawet flaty robią nim smugi. Jeżeli chodzi o ENC to pół pompki na całą twarz inaczej będzie mega kryjąca maska (chyba że ktos lubi) ;p ogromnie wydajne.
Dziekujue za odpowiedz
z innisfree interesuja mnie chyba wszystkie bb kremy, troszke mniej ten eco green tea bo niezbyt sie lubie z trojglicerydami ale mimo wszystko kusi Predzej czy pozniej pewnie je przetestuje bo mi szybko nudza sie podklady i lubie je zmieniac praktycznie codziennie, pewnie z bb kremami bedzie podobnie- chociaz wiem, ze ciezko jest przez to okreslic jakiekolwiek ewentualne dzialanie pielegnacyjne bb kremow.

Udalo mi sie opanowac moje uczulenie, wiec od kilku dni testuje moj bb cream lioele super gold snail i musze wam powiedziec, ze jestem zadowolona, chociaz na poczatku nie bylam zachwycona, nawet zalowalam, ze zdecydowalam sie pelnowymiarowe opakowanie.
Calkiem fajnie kryje - ale musi byc delikatnie wklepany - rozsmarowany lubi smuzyc. Jedna pompka wystarcza na rownomierne pokrycie calej twarzy. Jakies niedoskonalosci mozna pokryc dodatkowo druga warstwa kremu lub korektora - idealnie wspolgra z nim korektor shiseido. Mam odcien 1 i przyznam, ze nie jest on za jasny ale ladnie sie wtapia. Nie jest zoly, nie jest rozowy, chyba wpada w bez ale ladnie sie dopasowuje. Ja mam bardzo zolta szyje (z nutka zieleni) a jednak cieple odcienie podkladow nie wygladaja naturalnie( mam wrazenie, ze postarzaja), zdecydowanie lepiej mi wlasnie w takich bezach.
Nie uwywalam go jeszcze smodzielnie ale moze w najblizyszm czasie odwaze sie to zrobic i dam znac jak maja sie jego wlasciwosci nawilzajace. Podoba mi sie tez jego sklad, bo pomimo oczywistych silikonow znajduje sie w nim sporo ekstraktow roslinnych. Jesli ktos bedzie zainteresowany to wkleje zdjecie ze skladem
Buzia troszke sie po nim swieci ale mi nie przeszkadza to - zaznaczam, ze pod krem nakladam jeszcze inne nawilzacze wiec moze nakladany solo bedzie robil mniej blysku. Nie podkresla suchych skorek, chociaz staram sie, zeby byly na biezaco eliminowane
(Mam cere tradzikowa, tlusta i podatna na zapychanie - aktualnie poddana kuracji retinoidami wiec dosc zmaltretowana i wrazliwa dlatego na dzien nawilzam buzie jak szalona)
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 11:22   #772
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nosa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Chciałabym zamówić sobie ślimaczkowy bb z firmy skin79 na ebay'u.
Czy mogłybyście mi polecić jakichś sprawdzonych sprzedawców??
Mizoncorp.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:40   #773
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

żmijowy krem zamawiam w ciemno po świętach
czy naprawdę nie ma nikogo na forum kto mółby poopowiadać trochę o rozgwieździe???
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:46   #774
nosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mizoncorp.
Dziękuję, jednak sprzedawca ten nie ma w ofercie kremu, którego szukam

Edytowane przez nosa
Czas edycji: 2012-12-18 o 15:52
nosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 16:09   #775
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Jak jest z wydajnoscia takiego kremu stosujac kazdego dnia? Mozna po jego nalozeniu stosowac bronzer/ roz? Nie wyglada zle? Kogo polecacie z All?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:07   #776
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
żmijowy krem zamawiam w ciemno po świętach
czy naprawdę nie ma nikogo na forum kto mółby poopowiadać trochę o rozgwieździe???
Hmmm no co tu dużo mówić... bez rozgwiazdki każdy krem BB, podkład wg mnie już słabo wygląda na buźce. Starfish nadaje ślicznego błysku/połysku/wygładzenia/rozświetlenia/nawilżenia...sama nie wiem jak to dokładniej określić, w każdym razie nie wygląda to na przetłuszczona skórę. Efekt super I dzięki niemu wszystko lepiej się rozprowadza i wtapia
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:11   #777
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Oskin nie jest znaną firmą, więc pewnie dlatego nie możesz nic znaleźć o tym BB. Sprawdź dokładną nazwę na opakowaniu i taką wpisuj w przeglądarkę.
Mi się udało znaleźć tylko coś takiego: http://www.ebay.pl/itm/New-Professio...item337952c84d
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:13   #778
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jak jest z wydajnoscia takiego kremu stosujac kazdego dnia? Mozna po jego nalozeniu stosowac bronzer/ roz? Nie wyglada zle? Kogo polecacie z All?
rozumiem, że chodzi ogólnie o kremy bb? zależy od tego ile nakładasz go na twarz. to po prostu podkład zmieszany z kremem - większość ma słabsze krycie, raczej tylko wyrównuje koloryt. bronzer i róż jak najbardziej jeśli ktoś woli większe krycie to można go stosować jako bazę pod podkład. jeśli chodzi o sprzedawców to zależy jakie kremy, natomiast z tego, co wiem, to dziewczyny raczej zamawiają z ebay'a od dostawców azjatyckich.
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:29   #779
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jak jest z wydajnoscia takiego kremu stosujac kazdego dnia? Mozna po jego nalozeniu stosowac bronzer/ roz? Nie wyglada zle? Kogo polecacie z All?
Zależy to od kremu. Z reguły pełnowymiarowe opakowania (ok. 40ml) starczają mi na ~10 miesięcy, ale u każdego może z tym być inaczej. Nie ma problemu z nałożeniem czegoś na krem, on tylko lekko barwi, nie czuć go specjalnie na skórze po nałożeniu.
Może zamiast allegro lepiej spróbować na ebayu? Jeśli sprzedawca ma dużo pozytywnych opinii nie ma czego się obawiać, wybór większy a i sam produkt zazwyczaj tańszy c:
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 00:35   #780
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Przeczytałam kilka stron o bb creamach i mam totalny mętlik więc może wy coś pomożecie. Chciałabym zakupić swój pierwszy bb cream. Posiadam mieszaną cere w kierunku tłustej, bardzo jasną o chłodnym odcieniu. Nie specjalnie przepadam za mineral oil(paraffinum liquidum jak kto woli) bo mnie ładnie zapycha. Także pytanie co byście poleciły? Patrzałam na skin79 ale odnoszę wrażenie, że ma hmm ziemisty odcień nie specjalnie jasny. Misha ma bardzo ładny odcień ale ma mineral oil. Nie cierpie wydawać pieniędzy na próbki dlatego wole się rzucić w ciemno ale przynajmniej choć trochę być nakierowana.
(ogólnie chciałabym mieć do wyboru coś z asianstore bo nie ogarniam zabawy z ebayem i innymi xD) Z góry dzięki jak komuś będzie chciało się mi pomóc

Edytowane przez xvxaniaxvx
Czas edycji: 2012-12-19 o 01:33
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.