Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 07:55   #301
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
cherry l - jak Ci się to udało? Ja zawsze ćwiczę wieczorem. I to nie dlatego, że mi się rano nie chce, mogłabym wstać wcześniej, ale ćwiczyć, potem brać prysznic, myć głowę i później suszyć włosy...? 1. Zimno, więc wyjście po kąpieli np. na zajęcia, to raczej kiepski pomysł. 2. Niszczenie włosów suszarką. 3 Strata czasu na suszenie. Kiedy ćwiczycie? Macie taki problem?
ja też ćwiczę rano tylko i wyłącznie. Łatwiej mi się zmobilizować wstaję, jem śniadanie, odczekuję godzinkę sprawdzając pocztę, odpisuję na zaległe wiadomości, a potem zbieram się do ćwiczeń. Już kiedyś tu pisałam, że nie potrafię się zabrać do ćwiczeń wieczorem. A tak to poćwiczę i mam cały dzień spokój

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Czy któraś z łączyła programy Jillian?
ja łączę codziennie ćwiczę BR (teraz jestem w połowie 9 tyg) a po ćwiczę albo kb&t, killer abs, NMTZ, ab rippera, zumbę albo kickboxing. Zależy co mi się w danym dniu chce i ile mam czasu. Staram się w tyg. to zróznicować - jeden dzień pośladki, jeden brzuch a inny ogólnie cardio
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 08:15   #302
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a ja cwicze tylko wieczorami, rano nie mam czasu, musialabym chyba o 5 wstawac.
I tak rano schodzi mi 1,5h na wyjscie z domu (prysznic, wlosy, makijaz) a nie mam jak sniadania zjesc, wiec na ogol cwicze mdz 19.30 a 20.30, potem szybki prysznic juz bez mycia wlosow i spac.

wczoraj ostatni raz robilam workout 6 i bedzie mi go brakowac, lubilam go bo bylo wyjatkowo duzo - jak na BR - cwiczen na brzuch. Wlasnie to jest cos czego mi brakuje, za malo skupiania sie na brzuchu, wiec czasami jak jest jakies cwiczenie ktorego nie lubie (np krab) to klade sie i robie cos intensywniejszego na brzuszek
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 08:25   #303
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Znaczy ja rano tez nie mam czasu, bo wychodze na uczelnie, ale teraz mam do 3 stycznia wolne to moge rano. Poza tym mam zajecia tylko 2 albo 3 razy w tygodniu

Rzeczka tez jem sniadanie,godzinke czekam i cwicze i wtedy mam spokoj na reszte dnia:p
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2012-12-19 o 08:59
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 08:54   #304
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ika0604 Pokaż wiadomość
Ja w sumie ćwiczę lekko ponad miesiąc i widzę efekty bo po pierwsze schudłam 3 kilo chociaż spodziewałam się więcej ale za to w biodrach 6 cm w tali 4 a udach po 3 więc sądzę ze nie najgorzej tym bardziej że początki były trudne bo nie miałam takiej kondycji i niektóre ćwiczenia robiło się ostatkiem sił niedokładnie. Co do jedzonka na święta to też się zastanawiałam co z tym zrobić bo szkoda było by stracić co się osiągnęło. Ja wszystkiego spróbuje po troszeczku tak żeby się nie objeść bo w końcu takie rarytasy raz w roku.
Bosze ćwiczysz lekko ponad miesiąc i spodziewałaś się większych efektów???kochana wspaniale że schudłaś aż 3kg i 6cmw tali 4 w udach po prostu MEGA efekty po tak krótkim czasie,jak tak dalej pójdzie będziesz super laską
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:19   #305
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ika0604 - oj, kochana, ja po miesiącu straciłam nawet nie 1 cm w udzie i 1 cm w biuście. I tyle. Podejrzewam, że niestety taka szybka utrata cm i masy się nie utrzyma długo, ale oczywiście trzymamy kciuki Inna sprawa: dużo wcześniej ćwiczyłaś? Bo osobiście na wakacjach potrafiłam spędzić 4 h na rowerze z przyjaciółką w terenie. Jak się prowadzi aktywny tryb życia, to gdy chcemy coś zrzucić, to cięęęężko... :/
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:09   #306
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Boże dziewczętaaaa zrobiłam dzisiaj cardio 3 po raz pierwszy. Jillian mówi o nim: " this is the most vicious workout I've ever created" . OMG podpisuję się obiema rękami ale mi się podoba jest moc! chociaż zmieniają się ćwiczenia co 20 sekund to niektórych tylko dwa czy trzy powtórzenia i jazda dalej
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:06   #307
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
ja też ćwiczę rano tylko i wyłącznie. Łatwiej mi się zmobilizować wstaję, jem śniadanie, odczekuję godzinkę sprawdzając pocztę, odpisuję na zaległe wiadomości, a potem zbieram się do ćwiczeń. Już kiedyś tu pisałam, że nie potrafię się zabrać do ćwiczeń wieczorem. A tak to poćwiczę i mam cały dzień spokój

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------



ja łączę codziennie ćwiczę BR (teraz jestem w połowie 9 tyg) a po ćwiczę albo kb&t, killer abs, NMTZ, ab rippera, zumbę albo kickboxing. Zależy co mi się w danym dniu chce i ile mam czasu. Staram się w tyg. to zróznicować - jeden dzień pośladki, jeden brzuch a inny ogólnie cardio
Mój plan dnia oraz ćwiczeń wygląda tak samo Mam nadzieję, że jak pójdę w styczniu do pracy to będzie mi się chciało rano wstawać i ćwiczyć, gdyż wieczorem nie potrafię i jest mi ciężko.
Dziś zrobiłam cardio 1 i killer abs, a wczoraj workout 4 i killer buns i muszę przyznać, że ledwo dałam radę. Te ćwiczenia na dolne partie ciała są mega, już po pierwszym powtórzeniu uda trzęsły mi się jak osika a kolana uginały i myślałam, ze upadnę. Ale dałam radę do końca, a dziś mam zakwasy

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3820417 4]a ja cwicze tylko wieczorami, rano nie mam czasu, musialabym chyba o 5 wstawac.
I tak rano schodzi mi 1,5h na wyjscie z domu (prysznic, wlosy, makijaz) a nie mam jak sniadania zjesc, wiec na ogol cwicze mdz 19.30 a 20.30, potem szybki prysznic juz bez mycia wlosow i spac.

wczoraj ostatni raz robilam workout 6 i bedzie mi go brakowac, lubilam go bo bylo wyjatkowo duzo - jak na BR - cwiczen na brzuch. Wlasnie to jest cos czego mi brakuje, za malo skupiania sie na brzuchu, wiec czasami jak jest jakies cwiczenie ktorego nie lubie (np krab) to klade sie i robie cos intensywniejszego na brzuszek [/QUOTE]

Fajnie, że chwalisz workout 6 bo w poniedziałek zaczynam kolejny etap. Póki co mój ulubiony workout to 4, uwielbiam ćwiczenia z ciężarkami. Skoro 6 skupia się na brzuchu to myślę, że też je polubię, bo na brzusio też lubię ćwiczyć.

Dziś kupiłam sobie w sh dwie pary spodni do ćwiczeń bo póki co ćwiczyłam w majtkach Mam jedne rybaczki z elastycznego materiału, a jedna para to długie, termoaktywne legginsy, myślę, że świetnie się też sprawdzą wiosną do biegania.

Kto już dziś ćwiczył?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 12:17   #308
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja!zaczelam level 2 shreda duzo cwiczen na rece jest


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:27   #309
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej Dziewczyny
Mogę się przyłączyć?
Do marca/kwietnia chcę się pozbyć 15kg i właśnie ustalam sobie plan treningowy. Kiedyś przez parę tyg. ćwiczyłam TURBO FIRE co wszystkim bardzo polecam, teraz mam zamiar do TF dołączyć ćwiczenia siłowe jako że tamten trening to czyste cardio a mnie zależy na zrzuceniu tłuszczu i ujędrnieniu ciałka. Najbardziej problematyczne rejony: pupa i nogi (gruszka) więc zastanawiam się nad Killer buns & tights ale ponieważ nie powinno się ćwiczyć danej części ciała siłowo 2 dni pod rząd poszukuję jeszcze jakiegoś zestawu, może być na brzuch Który jest bardziej wymagający? Killer abs czy 6 weeks 6 pack? Ogólnie na razie zapoznaję się z poszczególnymi treningami na youtubie i próbuję wybrać taki, który będzie mi się przyjemnie ćwiczyć.

Czy mogłabym prosić o namiary na Killer Abs i Body Revolution? Nigdzie nie mogę znaleźć.

I trzymam kciuki za nasze wyniki
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:33   #310
magdelowek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja również się dołączam) Od tyg staram się coś ćwiczyć, wczoraj robiłam 30 minutowy trening cardio ABS i 55 minut BFBM i myślę, że przy tym póki co pozostanę
magdelowek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:26   #311
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Mój plan dnia oraz ćwiczeń wygląda tak samo Mam nadzieję, że jak pójdę w styczniu do pracy to będzie mi się chciało rano wstawać i ćwiczyć, gdyż wieczorem nie potrafię i jest mi ciężko.
Dziś zrobiłam cardio 1 i killer abs, a wczoraj workout 4 i killer buns i muszę przyznać, że ledwo dałam radę. Te ćwiczenia na dolne partie ciała są mega, już po pierwszym powtórzeniu uda trzęsły mi się jak osika a kolana uginały i myślałam, ze upadnę. Ale dałam radę do końca, a dziś mam zakwasy

Kto już dziś ćwiczył?
ale fajnie, że mamy takie same upodobania i nawyki ćwiczeniowe
ja robiłam dzisiaj cardio 3 i killer abs level 2. Ćwiczenia fajne, zrobiłam w większości te trudniejsze wersje z ciężarkami
stanęłam dziś przed lustrem i choć jestem przed okresem i mam wrażenie, że trochę spuchłam (jakkolwiek to brzmi ) mam zarys mięśni mój brzuch (oczywiście pod drobną kołderką tłuszczu) zaczyna się kształtować

dziewczyny! wszystkie programy ćwiczeniowe możecie znaleźć na torrentach, stronach uploadingowych albo na YouTube

Edytowane przez Rzeczka
Czas edycji: 2012-12-19 o 14:27
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 14:39   #312
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja baaaaardzo bym chciala cwiczyc rano, naprawde, ale niestety jestem strasznym spiochem i mimo ze powinnam (no, moze nie powinnam ale najlepiej by bylo) wstawac o 6 zeby zdazyc do pracy na ok 8, to wstaje ostatnio po 7
nawet jak sie zmobilizuje do cwiczen to niestety obawiam sie ze a) obudzilabym meza i sasiadow skaczac i b) zajelo by mi to dodatkowo za duzo czasu
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:45   #313
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja tylko rano ćwiczę, od zawsze Kop energii na cały dzień no i mam z marszu z głowy. Wieczorem zawsze jestem tak zmęczona, że za nic nie jestem się w stanie zmusić. Poza tym ogólnie wszystko co ważne i wymagające wysiłku fiz albo umysłowego wolę robić rano, jak miałam do zrobienia projekty na uczelnię to szłam spać o 20 i wstawałam o 3 nad ranem, wtedy jestem jakaś taka najbardziej "rześka"
Ściągają się powoli treningi, chciałabym zacząć jutro
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:46   #314
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja jak zaczynam zajecia o 8,30 to o 6,15 wstaje a i tak pod koniec latam jak szalona po domu bo sie okazuje,ze musze juz wychodzic :p
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:31   #315
ika0604
Przyczajenie
 
Avatar ika0604
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
ika0604 - oj, kochana, ja po miesiącu straciłam nawet nie 1 cm w udzie i 1 cm w biuście. I tyle. Podejrzewam, że niestety taka szybka utrata cm i masy się nie utrzyma długo, ale oczywiście trzymamy kciuki Inna sprawa: dużo wcześniej ćwiczyłaś? Bo osobiście na wakacjach potrafiłam spędzić 4 h na rowerze z przyjaciółką w terenie. Jak się prowadzi aktywny tryb życia, to gdy chcemy coś zrzucić, to cięęęężko... :/
Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Bosze ćwiczysz lekko ponad miesiąc i spodziewałaś się większych efektów???kochana wspaniale że schudłaś aż 3kg i 6cmw tali 4 w udach po prostu MEGA efekty po tak krótkim czasie,jak tak dalej pójdzie będziesz super laską
Chodziło mi że spodziewałam się więcej zrzuconych kilo ale z efektów jestem zadowolona bo nie spodziewałam się że tyle cm ubędzie. Ja wcześniej nie ćwiczyłam wcale no pewnie dlatego na początku tak łatwo poszło. Teraz zaczyna się pod górkę bo widzę coraz mniejsze ubytki na wadze i cm ale mam nadzieję że to dlatego że mięśnie zaczynają mi się tworzyć bo codziennie solidnie ćwiczę.
__________________
Jutro jest jeszcze wolne od błędów
ika0604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:45   #316
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ika0604 Pokaż wiadomość
Chodziło mi że spodziewałam się więcej zrzuconych kilo ale z efektów jestem zadowolona bo nie spodziewałam się że tyle cm ubędzie. Ja wcześniej nie ćwiczyłam wcale no pewnie dlatego na początku tak łatwo poszło. Teraz zaczyna się pod górkę bo widzę coraz mniejsze ubytki na wadze i cm ale mam nadzieję że to dlatego że mięśnie zaczynają mi się tworzyć bo codziennie solidnie ćwiczę.
a jeśli można wiedzieć, ile miałaś cm w udach i talii zanim zaczęłaś ćwiczyć?
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:34   #317
ika0604
Przyczajenie
 
Avatar ika0604
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
a jeśli można wiedzieć, ile miałaś cm w udach i talii zanim zaczęłaś ćwiczyć?
Cóż ja jestem typową gruszką bo cały tłuszczyk osiadał na dolę ( nie było by tak źle jakby kawałek wyżej) a moje niechlubne cm to uda 60 a tali 76 biodra 87. Muszę dodać że jestem niska bo mam 155 a ważyłam na początku ćwiczeń 63 kg więc mam trochę do zrzucenia jeszcze.
__________________
Jutro jest jeszcze wolne od błędów
ika0604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:01   #318
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja!zaczelam level 2 shreda duzo cwiczen na rece jest


from my iPhone using Tapatalk


Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
ale fajnie, że mamy takie same upodobania i nawyki ćwiczeniowe
ja robiłam dzisiaj cardio 3 i killer abs level 2. Ćwiczenia fajne, zrobiłam w większości te trudniejsze wersje z ciężarkami
stanęłam dziś przed lustrem i choć jestem przed okresem i mam wrażenie, że trochę spuchłam (jakkolwiek to brzmi ) mam zarys mięśni mój brzuch (oczywiście pod drobną kołderką tłuszczu) zaczyna się kształtować

dziewczyny! wszystkie programy ćwiczeniowe możecie znaleźć na torrentach, stronach uploadingowych albo na YouTube
Niedługo zrzucimy kołderkę tłuszczu Wskoczymy w super legginsy, pokażemy kaloryfer i zrobimy rundę honorową po okolicy pod pretekstem joggingu

Z ciekawości jutro zrobię killer abs 2, zobaczymy jak mi pójdzie 1\robię w wersji dla zaawansowanych, zobaczymy jaką będę mieć formę w kolejnym levelu

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3821051 2]ja baaaaardzo bym chciala cwiczyc rano, naprawde, ale niestety jestem strasznym spiochem i mimo ze powinnam (no, moze nie powinnam ale najlepiej by bylo) wstawac o 6 zeby zdazyc do pracy na ok 8, to wstaje ostatnio po 7
nawet jak sie zmobilizuje do cwiczen to niestety obawiam sie ze a) obudzilabym meza i sasiadow skaczac i b) zajelo by mi to dodatkowo za duzo czasu [/QUOTE]

Przy cardio jest faktycznie głośno, ale może workouty byłyby cichsze? Mój mąż też jest wrażliwy na hałasy, żartuję, że nawet spadające pióro jest w stanie go obudzić. Na szczęście jak ćwiczę jest już w pracy, ale w soboty podczas wspomnianego cardio strasznie narzeka:/

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Ja tylko rano ćwiczę, od zawsze Kop energii na cały dzień no i mam z marszu z głowy. Wieczorem zawsze jestem tak zmęczona, że za nic nie jestem się w stanie zmusić. Poza tym ogólnie wszystko co ważne i wymagające wysiłku fiz albo umysłowego wolę robić rano, jak miałam do zrobienia projekty na uczelnię to szłam spać o 20 i wstawałam o 3 nad ranem, wtedy jestem jakaś taka najbardziej "rześka"
Ściągają się powoli treningi, chciałabym zacząć jutro
Mam dokładnie tak samo

Mam nadzieję, że się ściągną i poćwiczysz
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:04   #319
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość




Niedługo zrzucimy kołderkę tłuszczu Wskoczymy w super legginsy, pokażemy kaloryfer i zrobimy rundę honorową po okolicy pod pretekstem joggingu

Z ciekawości jutro zrobię killer abs 2, zobaczymy jak mi pójdzie 1\robię w wersji dla zaawansowanych, zobaczymy jaką będę mieć formę w kolejnym levelu



Przy cardio jest faktycznie głośno, ale może workouty byłyby cichsze? Mój mąż też jest wrażliwy na hałasy, żartuję, że nawet spadające pióro jest w stanie go obudzić. Na szczęście jak ćwiczę jest już w pracy, ale w soboty podczas wspomnianego cardio strasznie narzeka:/



Mam dokładnie tak samo

Mam nadzieję, że się ściągną i poćwiczysz
zbierzemy się wszystkie razem i wtedy zrobimy rundę honorową, wszyscy będą patrzeć na nas z zazdrością
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 18:07   #320
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
zbierzemy się wszystkie razem i wtedy zrobimy rundę honorową, wszyscy będą patrzeć na nas z zazdrością
Dokładnie tak! Aż przyjedzie TV i nas we wszystkich wiadomościach pokażą
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:31   #321
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak! Aż przyjedzie TV i nas we wszystkich wiadomościach pokażą
no raaaczej a ja jeszcze napiszę maila do Jillian jak nas zmotywowała i do DDTVN i ją zaproszą jako gościa specjalnego, nas jako dowód jej metody i będzie popularniejsza od Chodakowskiej no i my razem z nią

a zamiast leginsów to ja się mogę nawet w lateks wbić jak już osiągnę 90-60-90

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Z ciekawości jutro zrobię killer abs 2, zobaczymy jak mi pójdzie 1\robię w wersji dla zaawansowanych, zobaczymy jaką będę mieć formę w kolejnym levelu
daj koniecznie znać jak ci pójdzie ten level 2
ja jutro porywam się na kb&t level 2
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:53   #322
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, przechodzę kryzys... Wróciłam z b. ciężkich zajęć, mróz jak diabli, a ja zasuwałam jakieś 35-40 min. Praca mgr leży,a do jutra muszę nad nią popracować. Padam na twarz... help nie wiem czy odpuścić ćwiczenia, czy zdrzemnąć się z godzinkę, wtedy poćwiczyć i zarwać nockę przy pracy... Wizja paradowania w obcisłych legginsach wydaje się tak odległa...
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:58   #323
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przechodzę kryzys... Wróciłam z b. ciężkich zajęć, mróz jak diabli, a ja zasuwałam jakieś 35-40 min. Praca mgr leży,a do jutra muszę nad nią popracować. Padam na twarz... help nie wiem czy odpuścić ćwiczenia, czy zdrzemnąć się z godzinkę, wtedy poćwiczyć i zarwać nockę przy pracy... Wizja paradowania w obcisłych legginsach wydaje się tak odległa...
poćwicz teraz od razu się pobudzisz i będzie ci się chciało! Wiem, że ciężko jest się zabrać ale jak już się przebierzesz to szybko zleci. Szkoda żebyś traciła trening. Jeśli chcesz popisać pracę jeszcze potem to dobrze się trochę dotlenić przy ćwiczeniach przynajmniej nie zaśniesz tak szybko
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:14   #324
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Może nikt mnie nie udusi za off-topic. Mam pytanie. W tej chwili robię jedynie 30DS + ewentualnie stretching od siebie, ale za jakiś czas chciałabym dorzucić coś jeszcze. Na pewno wiele z Was ćwiczy np. 1 h dziennie. Jak godzicie to z obowiązkami życia codziennego? Studia, udzielanie korków, dodatkowe zajęcia, rodzina... i kończy się doba. Jak to łączycie? Rzeczka cały czas ze sobą walczę. Na razie wypiję kawę, a potem zobaczymy... Dzięki za wsparcie Och, Jillian, żyć mi kobieto nie dajesz...
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:48   #325
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja miałam przejśćdo killer abs level 2, bo mówiłyscie,że skoro nie mam żadnych zakwasów po levelu 1 to może jest dla mnie za słaby, ale ja się strasznie męczę przy tym 1 levelu (dzisiaj albo wczoraj przy 9 minucie sprawdziłam za ile koniec ), a 2 level pewnie będzie sporo trudniejszy, dlatego na razie jeszcze się wstrzymam

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

ja mam problem jak np wracam z uczelni, masa rzeczy do zrobienia, kolokwium na następny dzień, kilkadziesiat str do przeczytania na literaturę brytyjską (moja największa zmora ^ ^) i wtedy zazwyczaj już nie ćwiczę, czasami nawet kilka dni pod rząd jak mam 'trudny tydzień' i podziwiam jak ktoś ma pracę, do tego rodzinę i inne obowiązki
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:19   #326
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A jeszcze takie techniczne pytanko: jeśli macie powiedziane, że przykładowo w treningu 6 weeks 6 pack 1 level należy robić przez 3 tygodnie to ćwiczycie codziennie? Bo chyba wybrałam, oprócz TF będę robić Killer Abs i Killer Buns & Thighs ale ani w jednym ani w drugim nie jest zaznaczone ile razy w tyg. i jak długo wykonywać dany level. Mogę sobie to ułożyć tak, że w pon, śr i pt będę robić po kolei Lvl 1, 2 i 3 KA a we wt, czw i sob Lvl 1,2 i 3 KB&T? Czy lepiej pomęczyć przez parę tyg. 1 lvl z obu i dopiero zmieniać na wyższy?

A co do czasu to właśnie dlatego wolę poćwiczyć rano, wtedy nic co mi wypadnie w ciągu dnia nie wpłynie na to czy wykonam trening czy nie a pobudka godzinkę czy dwie wcześniej jest dla mnie łatwiejsza niż pójście spać nawet pół godziny później jeśli jestem maksymalnie zmordowana.

Edytowane przez a-kuku!
Czas edycji: 2012-12-19 o 20:22
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:25   #327
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Może nikt mnie nie udusi za off-topic. Mam pytanie. W tej chwili robię jedynie 30DS + ewentualnie stretching od siebie, ale za jakiś czas chciałabym dorzucić coś jeszcze. Na pewno wiele z Was ćwiczy np. 1 h dziennie. Jak godzicie to z obowiązkami życia codziennego? Studia, udzielanie korków, dodatkowe zajęcia, rodzina... i kończy się doba. Jak to łączycie? Rzeczka cały czas ze sobą walczę. Na razie wypiję kawę, a potem zobaczymy... Dzięki za wsparcie Och, Jillian, żyć mi kobieto nie dajesz...
niektóre z nas może i ćwicza 1h dziennie, ale jak to sama Jillian powiedziała w Body revolution: kto ma czas na ćwiczenie godzinę dziennie? dlatego ona tak dobiera ćwiczenia żeby 30 minut było jak najefektywniejsze. Wg mnie lepiej wspomóc się dietą lub zdrowym odżywianiem niż ćwiczyć za długo.
Mi wystarcza 30 minut, musi mi wystarczyć, bo na ogół wracam do domu ok 18 no i zwyczajnie nie mam czasu na więcej. Zresztą po ćwiczeniach schodzi mi kolejne pół godziny na prysznic, kosmetyki, jakiś posiłek potreningowy.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:27   #328
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja czasami cwicze nawet o 22 niestety bo wracam z pracy, zajme sie dzieckiem, cos tam ugotuje to tak mi leci czas


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:08   #329
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Niestety często ćwiczę 21-22 bo się szybciej nie mogę zebrać

Ja robię 30 days shred + kręcę hula hopem 30-40 min do jakiegoś serialu, żeby łączyć przyjemne z pożytecznym
Hula hop baaaardzo lubię bo dobre kilka lat temu zrzuciłam dzięki niemu 7 cm w talii, wiec trzymam sie tego magicznego przyrządu jak tylko mogę
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:35   #330
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja też kręciłam hula hop, ale tylko w jedną strone i mam teraz nierówna talie ^ ^ poza tym wydaje mi się, że mam za duże wcięcie w talii, bo wyglądam nieproporcjonalne- bardzo szczupła góra i duże wcięcie w talii a potem boczki, potężne uda. Poza tym mam takie dziwne wrażanie, że jak mam żebra, o ile sie nie myle xd, tzn zaraz poniżej stanika http://idealnaja.pl/wp-content/uploa...ydteo1_500.jpg to mam takie wypukłe, ta babka ma w miarę proste a ja mam wypukłe i wygląda to tak jakbym przekroczyła pewną granicę swojego ciała, tzn że za bardzo schudłam a miałam dostosowane ciało do jakiegos tam określonego wyglądu, tzn trochę przesadzam i ja,jak to ja, jestem przewrażliwiona na punkcie swojego wyglądu, ale serio trochę mam takie wypukłe : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.