Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 2012 czII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 20:04   #2251
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

pokłóciłam się z Mężem i mam nadzieję, że szlag go trafi! O!
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:14   #2252
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
miłej zabawy

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

aaa zapomniałam się pochwalić, mam już wolne do Świąt włącznie

Pytanie do dziewczyn, których rodzice i teściowie są z tej samej miejscowości. Jak spędzacie Święta?? wybieracie się na podwójne Wigilie, obiady, kolacje do rodziców i teściów. Czy może same szykujecie? Albo łączycie rodziców i teściów przy jednym stole? U nas niestety w grę wchodzi tylko pierwsza możliwość i żeby nie urazić rodziców ani teściów, pewnie po tych podwójnych porcjach przytyję kolejne kilogramy..
My zaliczymy podwójną wigilie, nie wiem gdzie to zmieszczę

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Laurka witamy na świecie
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:20   #2253
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Hej ho

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
mój teść jest chory nie wiedza co mu jest jutro ma do szpitala w innym miescie bo tu nie sa w stanie mu pomoc
Przykro mi, ale może to nic poważnego.

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Powiedz, że nie ma choinki=nie ma prezentów
O nie...

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
wiem , ale dla mojego Meza to za duzo, a marzy mu sie dzidzia wiec piesek odpada
mysle, ze boi sie, ze jak przeleje cala milosc na pieska to juz nie bede chciala dziecka
Rozumiem go, bo to podwójny wysiłek. Ale co do pogrubionego, to chyba tak nie działa.

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
Super to zrobiłaś, Blacky i ballantines a byliśmy dziś z TŻtem na zakupach i między innymi także na stoisku alkoholowym i tak się do mnie ten whiskacz uśmiechał, ajjj uśmiechał Ty mi powiedz co to jest ten Blackcurrant soda??? Nigdy nie słyszałam o czymś takim
A to takie "amerykańskie/brytyjskie" napoje. To jest mniej więcej oranżada tylko o smaku czarnej porzeczki - nioc szczególnego, ale fajna butelka. Dałam też chutney z mango i z chilli - takie jakby nasze dżemy, ale wytrawne podawane do serów i mięs. Pomyślałam, że fajnie jest spróbować czegoś nowego, a pewnie nie mieli jeszcze okazji. Ja np bardzo lubię chutney z cebuli do sera.


Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
uwielbiam załatwianie tego typu spraw..... i użeranie się z nimi katorga.... współczuję Ci, Blacky... ale każda z Nas w końcu kiedyś musi przez tego typu sytuacje przebrnąć
Dam radę, ale co się nadenerwuję to moje.

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Dziś dostałam opiernicz za różowe bombki. Kupiłam takie cudowne w home & you w kolorze pudrowym ze złotymi zdobieniami, wydałam na nie dużo kasy (jak na bombki oczywiście) I co?? usłyszałam od męża, że zrobiłam mu na złość kupując różowe bombki
A ja właśnie się zastanawiam co tu wymyślić na przyszły rok zamiast czerwonych/złotych/niebieskich. Różowy to ciekawy pomysł.

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Lampa przyszedl TZ i pytam sie czy ma przelew juz za ten miesiac z pracy, co sie okazuje (lampa) ?>????????? ZE NIE! Bo jego mama umyslala sobie pozyczyc od niego cala wyplate na cos tam!!! i to teraz (lampa) przed sylwestrem, BN !!!! NOSZZ !!!!*&^*%^&( a jewmu to oczywiscie nie przeszkadza!!!!! jasne! juz kupialm sobie kurtke na narty i wogole ! (lampa) jestem tak wsciekla dziewczyny......... jak ona nawet tak mogla.. i ON! ;(


a kase mu odda po nowym roku. CUDNIE! wogole to ciagle ktos pozycza kase od niego , to nic ze oddaja po miesiacu, ale mielismy 09&(* inne wydatki :/ ;/ ;/ jestem tak niepojecie wkurzona..... :/
Bardzo nieładnie z jego strony. W końcu od ślubu to są Wasze pieniążki, a nie tylko jego. Ale dziewczyny nieźle radzą- niech sam porobi opłaty i płaci za zakupy. Mina mu pewnie zrzednie i następnym razem dwa razy pomyśli.

Mój M, potrafił powiedzieć, że za dużo wydaję na zakupy spożywcze póki mu nie zaczęłam mówić ile kosztują piwka, kefirki, ogóreczki kwaszone, dobra szyneczka, itd. Teraz wie, że życie jest po prostu drogie...

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
A ja juz jestem gotowa na gości ;D

stół już zastawiony i czekam... ;D
To może ja wpadnę.

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, których rodzice i teściowie są z tej samej miejscowości. Jak spędzacie Święta?? wybieracie się na podwójne Wigilie, obiady, kolacje do rodziców i teściów. Czy może same szykujecie? Albo łączycie rodziców i teściów przy jednym stole? U nas niestety w grę wchodzi tylko pierwsza możliwość i żeby nie urazić rodziców ani teściów, pewnie po tych podwójnych porcjach przytyję kolejne kilogramy..
Moi rodzice są po rozwodzie, więc jeździmy na dwie Wigilie. Plus w pierwszy dzień świąt o rodziny M. na Śląsk albo do Kielc. A co drugi rok Wigilia w Kielcach/na Śląsku, a potem obskakujemy Warszawę. Przekichane, więcej jeżdżenia niż odpoczynku. A jeszcze każdy ciągnie w swoją stronę - u mnie zjedz, u mnie zostań dłużej, itd.

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
pokłóciłam się z Mężem i mam nadzieję, że szlag go trafi! O!
Nie mów tak, byłoby Ci przykro jakby teraz coś mu się stało. Na pewno się pogodzicie.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2012-12-19 o 20:25
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:43   #2254
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

wiktu o co poszło?
ja też nie trawie fast foodów ale czasami cos zjem .
jak wypije kawe 3 w 1 rano i zjem sniadanie to zaraz na kibelku jestem /:P
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:47   #2255
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Ja również witam Laurkę

Widziałam, że pisałyście o odkurzaczach. My również mamy zelmera. Jest zarówno workowy jak i bezworkowy.

Powiem Wam, że jestem już zmęczona tym świątecznym sprzątaniem i już bym chciała żeby był poniedziałek.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:48   #2256
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

ja już też chce pon i swiety spokój no i wolne bedzie
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:52   #2257
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
wiktu o co poszło?
ja też nie trawie fast foodów ale czasami cos zjem .
jak wypije kawe 3 w 1 rano i zjem sniadanie to zaraz na kibelku jestem /:P
No to trzeba jej nie pić
Ja choruję jak zjem na czczo pomidory. Muszę cokolwiek innego zjeść wcześniej. Raz się tak załatwiłam na egzamin gimnazjalny myślałam, że wyjdę z sali, ale udało mi się jakoś dotrwać do końca.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 20:55   #2258
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

ide spac jajnik mnie nawala
do jutra

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
No to trzeba jej nie pić
Ja choruję jak zjem na czczo pomidory. Muszę cokolwiek innego zjeść wcześniej. Raz się tak załatwiłam na egzamin gimnazjalny myślałam, że wyjdę z sali, ale udało mi się jakoś dotrwać do końca.
a ja lubie sie czasami przeczyścić
poza tym prawie po wszystkim od razu ide na ....taka ma natura
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:00   #2259
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
ide spac jajnik mnie nawala
do jutra

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



a ja lubie sie czasami przeczyścić
poza tym prawie po wszystkim od razu ide na ....taka ma natura
Jak lubisz się przeczyścić to polecam herbatkę z liści senesu. Ja po niej miałam dzień wyjęty z życia
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:14   #2260
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
wiktu o co poszło?
ja też nie trawie fast foodów ale czasami cos zjem .
jak wypije kawe 3 w 1 rano i zjem sniadanie to zaraz na kibelku jestem /:P
O wszystko... Wygarnęliśmy sobie parę rzeczy, padło o kilka słów za dużo, ja znów dodałam swoje o alkoholu (wywlekłam przeszłość), mąż o moim niepracowaniu i wydawaniu kasy i poszedł spać. Nie będę z nim rozmawiać jak jutro wróci z pracy - mam go w nosie. A do tego wiem, jak będzie teraz wyglądać jego spędzanie wolnego czasu, bo mają wolne do 2 stycznia - granie na PS III, kompie i oczywiście picie piwa Wolałabym, aby chodził do pracy!

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Nie mów tak, byłoby Ci przykro jakby teraz coś mu się stało. Na pewno się pogodzicie.
Aktualnie bym się ucieszyła...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Wensday: zdrowia dla teścia życzę
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:18   #2261
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
O wszystko... Wygarnęliśmy sobie parę rzeczy, padło o kilka słów za dużo, ja znów dodałam swoje o alkoholu (wywlekłam przeszłość), mąż o moim niepracowaniu i wydawaniu kasy i poszedł spać. Nie będę z nim rozmawiać jak jutro wróci z pracy - mam go w nosie. A do tego wiem, jak będzie teraz wyglądać jego spędzanie wolnego czasu, bo mają wolne do 2 stycznia - granie na PS III, kompie i oczywiście picie piwa Wolałabym, aby chodził do pracy!
Mój w taki sposób spędza dużo czasu tylko nie zawsze pije piwo. Mi to odpowiada, bo ja mam też czas dla siebie i mogę sobie swobodnie siedzieć na wizażu Jak nie gra to przychodzi mi dokuczać
Mam nadzieję, że jednak się szybko pogodzicie
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 21:24   #2262
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201




Ale dzis mialam dluuugi dzien...mam juz powoli dosc tego codziennego dojezdzania do pracy....ehhh...i jeszcze musialam dokupic ostatnie prezenty. Ale za to wylowilam takie cudenko ze hoho U nas zaczely sie juz przeceny na maxa, poszlam to takiego wielkiego centrum handlowego w Amsterdamie, zwykle tam nie chodze, bo tam same markowe butiki maja, ze nawet promocja -50% mnie nie ratuje. No ale dzis cos mnie tam zapedzilo, i kupilam braciszkowi sweterek z Larpha Lorena z -70% obnizka, cena taka ze zwykly swetr w zarze wiecej kosztuje. A sweterkek piekny, mieciutki, w modnym carmelowym kolorze, no i nie moglam sie optrzec takiej okazji i kupilam drugi dla mojego mezulka oczywiscie, w kolorze burgundowym , coby mu przykro nie bylo ze dostal ode mnie tylko szalik No i do tego trafilam na stoisko z torebkami M. Korsa i sie zakochalam w jednej...ehhh...byla 30% przeceniona i juz mnie korcilo, ale stwierdzilam ze za duzo juz tych prezentow w tym miesiacu, poczekam az bedzie -50 i kupie po swietach. No chyba ze wszystkie wykupia

Nena - ja nosze okulary caly czas, ale to tylko z tego wzgledu ze bez nich moge co najwyzej do lazienki doczlapac

Melody - bierz sprawy w swoje rece, bo ta tesciowka to jakas niezrownowazona jest. I najwyzszy czas zeby odciac meza od jej pepowiny, bo widac ze dalej tanczy jak mu zagra.

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
(...)

my mamy najpierw wigilie u moich rodzicow, pozniej jedziemy do TZta, a na koniec jak sie dowiedzialam jedziemy do wujka TZta bo jego rodzice zawsze jezdza i my mamy tez jechac z nimi. Chcialam byc mila i oczywiscie nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby TZ nie spedzil wigilii z rodzicami, dlatego u mnie bedziemy sie troche spieszyc zamiast posiedziec jak zwykle przy choince i koledach, a tu jak sie okazuje idziemy jeszcze do jakiegos wujka Bozeeee... juz mi sie powoli nudzi bycie zona
Normalnie uwielbiam cie
I jak tam butki? Cieplutkie?
A ja upowolowalam w tamtym tygodniu ta kamizelke w Zarze na dziecinnym i ciesze sie normalnie jak dziecko choc caly czas mam wrazenie ze moglaby byc nieco wieksza ale za to cieplutka taka ze hoho
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:27   #2263
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Pamiętacie mnie jeszcze?

Jestem padnięta, ciągle chce mi się spać, a dzieciaki roznosi energia. Nie mają się kiedy wyszaleć, bo prawie nie spędzają czasu na powietrzu

Ale postanowiłam po Nowym Roku pogadać z dyrektorka i powiedzieć jej o ciąży. Pod koniec lutego lub od marca poszłabym na zwolnienie... I będę już wtedy z wami cały czas

Póki co tylko witam Laurkę na świecie
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:29   #2264
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Mój w taki sposób spędza dużo czasu tylko nie zawsze pije piwo. Mi to odpowiada, bo ja mam też czas dla siebie i mogę sobie swobodnie siedzieć na wizażu Jak nie gra to przychodzi mi dokuczać
Mam nadzieję, że jednak się szybko pogodzicie
Mój niestety z reguły pije piwo - jedno, dwa, czasami trzy... I wtedy ani mnie nie pociąga seksualnie, ani nic, więc czas stracony podwójnie A do tego jego wcześniejsze problemy z alkoholem mi się przypominają i zawsze panikuję, że mu coś odwali i znów zacznie pić. On tego nie rozumie, nie widzi nic złego w piciu piwa i takie błędne koło. Co prawda pije piwa sikowate typu Ha***ś, ale piwo to piwo i temu się wkurzam jeszcze bardziej :/ Gdyby nie pił i sobie grał to ok, ale te piwa niestety to już stały element i wydaje mi się, że jeśli nadal tak się będzie zachowywać to to się źle skończy...
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:30   #2265
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;38215074]ok to w takim razie my będziemy po nowym roku pisać zrzeczenie się spadku

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------


ja po kfc mam bóle żołądka od jakiegoś czasu [/QUOTE]


ja o zawsze mam po kfc problemy...


nenuś dzięki z info kupiłam dziś takie duże w leclerku 10 szt troche drogie były bo wszyło mi 20 zł za całość ale co tam tzn drogo jak na 10 kokardek jescze zajrze do pepco jutro
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:39   #2266
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

a ja kfc uwielbiam i mogłabym jeść tonami, za przepis na ich panierkę oddam nerkę
maca też lubię, a ostatnio zajadam się kanapką drwala, polecam. Jej skład to: bekon, wieprzowina i do tego panierowany serek. Boziu zaraz zaślinię klawiaturę
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:43   #2267
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość

Normalnie uwielbiam cie
I jak tam butki? Cieplutkie?
A ja upowolowalam w tamtym tygodniu ta kamizelke w Zarze na dziecinnym i ciesze sie normalnie jak dziecko choc caly czas mam wrazenie ze moglaby byc nieco wieksza ale za to cieplutka taka ze hoho
oj buciki sa cudowne cieplunie i piekne choc wiem, ze Tobie sie nie podobaja, ale wydaje mi sie, ze z emu te sa chyba najpiekniejsze i do tego sa z tych stingerowych czyli cale ze skory merynosow jeszcze kilka tygodni temu nie bylam obeznana w emu, a teraz jestem specjalistka

a radosc z kamizelki mialam taka sama


Co do grania Meza na PS3 to ja tez lubie jak gra, wyjatkiem jest tylko moment kiedy ja chce cos ogladnac w tv, ale zdarza sie to na tyle rzadko, ze Maz od razu pauzuje gre. Ale lubie jak gra, bo ja wtedy zaszywam sie w biurze i pracuje, a jak Maz sie nudzi to ciagle przychodzi i marudzi ze nie spedzam z nim czasu


Kiciu ja mam takie kokardki juz od chyba 10ciu lat, jak nie dluzej i kupilam je na gieldzie kwiatowej
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:44   #2268
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Ja tez uwielbiam KFC, niestety tutaj tylko skrzydelka smakuja tak samo ja w PL, reszta jest jakas beznadziejna, dodaja inne sosy, i psuja wszystko. Mojego ulubionego Twistera nie da sie tutaj przelknac. A w Macu jem tylko wiesniaka, i tutaj go nie maja
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:57   #2269
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
a ja kfc uwielbiam i mogłabym jeść tonami, za przepis na ich panierkę oddam nerkę
maca też lubię, a ostatnio zajadam się kanapką drwala, polecam. Jej skład to: bekon, wieprzowina i do tego panierowany serek. Boziu zaraz zaślinię klawiaturę
to ja dokladam swoja i moze nam sprzedadza przepis
uwielbiam KFC

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

ojej przegapilam 3000 post

ale i tak oglaszam

__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 21:59   #2270
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
to ja dokladam swoja i moze nam sprzedadza przepis
uwielbiam KFC

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

ojej przegapilam 3000 post

ale i tak oglaszam

no to
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:00   #2271
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
a ja kfc uwielbiam i mogłabym jeść tonami, za przepis na ich panierkę oddam nerkę
maca też lubię, a ostatnio zajadam się kanapką drwala, polecam. Jej skład to: bekon, wieprzowina i do tego panierowany serek. Boziu zaraz zaślinię klawiaturę
Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
to ja dokladam swoja i moze nam sprzedadza przepis
uwielbiam KFC

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

ojej przegapilam 3000 post

ale i tak oglaszam

z tego co mi wiadomo, to mieszają dwa rodzaje mąki (obstawiam zwykła pszenną i kukurydzianą) plus jajko w proszku i mix przypraw (sól i pewnie papryka).
Maca nie lubię - nic mi tam nie smakuje. No może tylko i wyłącznie frytki. Tak samo jest z kfc - czasem zjem kurczaka, ale i tak najcześciej wcinam frytki
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014

Edytowane przez jagata
Czas edycji: 2012-12-19 o 22:01
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:01   #2272
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

To ja Wam powiem co jest w panierce z KFC

Robi się mieszankę z mąki, mleka w proszku, soli i pieprzu. Jest w niej jeden nieznany nikomu składnik, podejrzewam, że to jakaś przyprawa, bo jest razem z pieprzem Macza się kurczaka w wodzie, później obtacza w tej mieszance, jeśli chcecie, żeby był większy tak ja nóżki czy skrzydełka powtarza się całą czynność jeszcze raz i smaży w gorącym, głębokim tłuszczu. Tylko tłuszcz musi być naprawdę bardzo gorący Ot cały sekret
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:02   #2273
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
no to
Akurat sączę piwko więc zdrówko
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:03   #2274
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
To ja Wam powiem co jest w panierce z KFC

Robi się mieszankę z mąki, mleka w proszku, soli i pieprzu. Jest w niej jeden nieznany nikomu składnik, podejrzewam, że to jakaś przyprawa, bo jest razem z pieprzem Macza się kurczaka w wodzie, później obtacza w tej mieszance, jeśli chcecie, żeby był większy tak ja nóżki czy skrzydełka powtarza się całą czynność jeszcze raz i smaży w gorącym, głębokim tłuszczu. Tylko tłuszcz musi być naprawdę bardzo gorący Ot cały sekret
A widzisz, to tam jest mleko w proszku a nie jajko?
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:05   #2275
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
To ja Wam powiem co jest w panierce z KFC

Robi się mieszankę z mąki, mleka w proszku, soli i pieprzu. Jest w niej jeden nieznany nikomu składnik, podejrzewam, że to jakaś przyprawa, bo jest razem z pieprzem Macza się kurczaka w wodzie, później obtacza w tej mieszance, jeśli chcecie, żeby był większy tak ja nóżki czy skrzydełka powtarza się całą czynność jeszcze raz i smaży w gorącym, głębokim tłuszczu. Tylko tłuszcz musi być naprawdę bardzo gorący Ot cały sekret
Zanim zaczęłyście rozmowę o panierce to właśnie szukałam przepisu i rzeczywiście jest z tego co mówisz
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:06   #2276
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Jagata, nie, nie ma tam żadnego jajka
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:07   #2277
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Jakiś koleś pisał, że w tej panierce "efekt płatków" daje potrząsanie sitkiem, przez co wiele osób myśli, że panierka zawiera skruszone płatki.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:07   #2278
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez nattiv Pokaż wiadomość
zanim zaczęłyście rozmowę o panierce to właśnie szukałam przepisu i rzeczywiście jest z tego co mówisz
:d
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:08   #2279
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Panierka. Koleżanka pracowała w KFC i mówiła, że ten tajemniczy składnik to kurkuma... Jak próbowałam opanierować tak kurczaka to wyszedł tragiczny...
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:09   #2280
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jakiś koleś pisał, że w tej panierce "efekt płatków" daje potrząsanie sitkiem, przez co wiele osób myśli, że panierka zawiera skruszone płatki.
Potrząsanie sitkiem jak wyjmuje się je z wody
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.