Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 2012 czII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 10:41   #2311
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Dziękuję za kciuki dla teścia .Kochane jesteście
byli w Toruniu u lekarza i sie okazało że ma zakrzepicę ,ale lekarka mówiła że da rade to wyleczyć .Dostał antybiotyki cos tam jeszcze i do domku
Jestem happy bo to znaczy że nie trzeba zmieniac planów na sw i zostaje tak jak było

Panierka kfc musze zadzwonić do sis bo rbiłysmy skrzydełka takie i wyszy nam super z tym że ja gł jadam nie robiłam
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:45   #2312
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki dla teścia .Kochane jesteście
byli w Toruniu u lekarza i sie okazało że ma zakrzepicę ,ale lekarka mówiła że da rade to wyleczyć .Dostał antybiotyki cos tam jeszcze i do domku
Jestem happy bo to znaczy że nie trzeba zmieniac planów na sw i zostaje tak jak było

Panierka kfc musze zadzwonić do sis bo rbiłysmy skrzydełka takie i wyszy nam super z tym że ja gł jadam nie robiłam
To super, że lekarze zdiagnozowali teścia. Teraz kciuki za jego powrót do zdrowia, niech leki będą skuteczne.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:52   #2313
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

To ja teraz się biorę za manicure, potem parafinka na dłonie i ręce jak pupcia niemowlaka
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:58   #2314
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
nattiv chciałam Cię zapytać czy widzisz jakąś różnicę po tej kuracji z olejkiem rycynowym, bo ja na razie nie zauważyłam poprawy
Jako takiej różnicy nie widzę, ale odkąd nakładam olejek jeszcze ani jedna rzęsa mi nie wypadła Jestem więc na dobrej drodze.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:02   #2315
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

dzięki kozico
mi olejek nie służył wole odżywki na rzęsy i widze efekty no ale kazdy jest inny
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:10   #2316
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

hej, kurcze z moja mami jest znowu gorzej znowu nic nie je i osłabiona jest bardzo. Teraz juz sama mowi ze sie na gastroskopie zgłosi
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:16   #2317
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 11:28   #2318
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

hej, ho!
wendsey super, że udało się zdiagnozować chorobę u teścia. Teraz trzymam kciuki by wyzdrowiał.
Czarnooka_Paulo mam nadzieję, że Twojej mamie nic nie jest i to tylko jakiś przejściowy stan.

Nie pisałam Wam, ale moja mama jakiś tydzień temu skręciła nogę. Została uziemiona do wigilii. Na szczęście nie ma żadnych pęknięć i złamań, więc powoli dochodzi do siebie. Też dobrze się złożyło, że na święta przyjeżdżają do nas, więc mama nie musi się martwić jak tutaj wszystko przygotować bo z bolącą nogą, to nic w domu nie jest w stanie robić...

Macie jakieś wiadomości od Mici??? Widziałam zdjęcie maleństwa - po prostu piękna
Moja szwagierka dochodzi do siebie po cc. I wcale tak pięknie nie jest. Pierwsze 24h musiała leżeć na wznak i się jak najmniej ruszać. Jak jej przynieśli dzieci do pierwszego karmienia, to i tak musiała ściągać pokarm, gdyż ma zakaz podnoszenia się z łóżka i brania dzieci do karmienia piersią. Poza tym po operacji musi być na diecie, więc prawie nic nie je a pokarm dla dzieci musi mieć.
Na to wygląda, że nie wypuszczą ich przed świętami ze szpitala...
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014

Edytowane przez jagata
Czas edycji: 2012-12-20 o 11:36
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:31   #2319
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

paula trzymam kciuki za mame
jagata za Twoja też
kurde ile naszych bliskich na sw choruje masakra jakas ;/
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:37   #2320
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

nooo, kolorowo to nie jest

ale mi sie nic nie chce
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:40   #2321
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

ja ide sie sie przewietrzyć .

która z Was pali papierosy ?tak z ciekawości pytam .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 11:42   #2322
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
ja ide sie sie przewietrzyć .

która z Was pali papierosy ?tak z ciekawości pytam .
ja a czemu pytasz
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:45   #2323
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
paula trzymam kciuki za mame
jagata za Twoja też
kurde ile naszych bliskich na sw choruje masakra jakas ;/
Mój kuzyn to miał dopiero problemy. Najpierw jego ojciec trafił do szpitala, po niecałych dwóch tygodniach matka pośliznęła się na lodzie i wylądowała potłuczona w szpitalu a po niecałym tygodniu moja mama skręciła nogę (a to kuzyna matka chrzestna i ona mu pomagała w załatwianiu spraw związanych z pobytem ojca i matki w szpitalu). No i co kogoś zabrał ze szpitala, to zaraz musiał kolejną osobę tam wieźć... koszmar....
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:46   #2324
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Paula mocne kciuki za mamę i życzę jej wiele zdrowia
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:46   #2325
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Hej ho

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Po nowym roku zacznę rozglądać się za nową pracą w okolicach męża, bo tu gdzie pracuję zarobki od lat stoją w miejscu, nigdy nie ma żadnych premii itp.
Myślałam że chociaż na święta coś dorzucą a gdzie tam... wręcz straszą zwolnieniami .
Nie wiem jak wygląda obecnie rynek pracy - czy rzeczywiście jest tak ciężko ?
Jest bardzo ciężko. Niezależnie od sektora i "szczebla". Nawet moja Mama doświadczyła "kryzysu", ja bardzo długo szukałam pracy, brat jedyne co znalazł to praktyki na umowę zlecenie, nawet w firmie męża, gdzie zawsze były premie przed świętami w tym roku nie ma. Do tego zwolnienia na prawo i lewo - po kilka osób w miesiącu, żeby nie podpaść pod grupówki. A podobno w Warszawie i tak jest o niebo lepiej niż gdzie indziej.

Ale skoro zamierzasz się rozglądać bez zwalniania, to czemu nie - warto szukać.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:47   #2326
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
ja a czemu pytasz
bo poruszamy różne tematy więc postanowiłam zap o palenie
ja już moge odp :
nie palimy papierosów z tż .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:47   #2327
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
ja ide sie sie przewietrzyć .

która z Was pali papierosy ?tak z ciekawości pytam .
Nigdy nie paliłam, ale popalałam. Ostatnio już w ogóle nie sięgam po papieroska - nawet na imprezach.
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:50   #2328
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Co do szukania pracy:
u nas jest b ciężko .Jedynie do sklepów do galerii za najniższą krajową ,a w większości dają 0/5 etatu albo 3/4 o cały etat mega ciężko .
u nas zwolnili 2 os w pracy .jak jest ogłoszenie o prace to każdy wtyka swojego na stanowisko .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:52   #2329
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 796
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Co do papierosów podpalałam w szkole średniej (dawno to było...) głównie na imprezach. Na studiach rzuciłam bo szkoda mi było kasy na papierosy (przerzuciłam się na kosmetyki)
Mąż też nie pali.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 11:54   #2330
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Ja nigdy nie paliłam, a M. oduczyłam, jak się do mnie przeprowadził.
Choć to nie tylko moja zasługa, ale też czynnika finansowego.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:58   #2331
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
wplatam slowo lampa w odpowiednie miejca by nie dostac bana


Lampa przyszedl TZ i pytam sie czy ma przelew juz za ten miesiac z pracy, co sie okazuje (lampa) ?>????????? ZE NIE! Bo jego mama umyslala sobie pozyczyc od niego cala wyplate na cos tam!!! i to teraz (lampa) przed sylwestrem, BN !!!! NOSZZ !!!!*&^*%^&( a jewmu to oczywiscie nie przeszkadza!!!!! jasne! juz kupialm sobie kurtke na narty i wogole ! (lampa) jestem tak wsciekla dziewczyny......... jak ona nawet tak mogla.. i ON! ;(


a kase mu odda po nowym roku. CUDNIE! wogole to ciagle ktos pozycza kase od niego , to nic ze oddaja po miesiacu, ale mielismy 09&(* inne wydatki :/ ;/ ;/ jestem tak niepojecie wkurzona..... :/

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



fajnie, zazdroszcze.. ja sobie tez wlasnie wybralam
nie dziwię Ci się, że jesteś wlampiona...
Przecież takie rzeczy Twój Mąż powienien uzgadniać z Tobą. W końcu kasę macie wspólną
Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
miłej zabawy

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

aaa zapomniałam się pochwalić, mam już wolne do Świąt włącznie

Pytanie do dziewczyn, których rodzice i teściowie są z tej samej miejscowości. Jak spędzacie Święta?? wybieracie się na podwójne Wigilie, obiady, kolacje do rodziców i teściów. Czy może same szykujecie? Albo łączycie rodziców i teściów przy jednym stole? U nas niestety w grę wchodzi tylko pierwsza możliwość i żeby nie urazić rodziców ani teściów, pewnie po tych podwójnych porcjach przytyję kolejne kilogramy..
my Wigilię jemy z moimi rodzicami (bo mieszkamy w jednym domu z nimi). Do teściów jedziemy w pierwsze święto na obiad
Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
O wszystko... Wygarnęliśmy sobie parę rzeczy, padło o kilka słów za dużo, ja znów dodałam swoje o alkoholu (wywlekłam przeszłość), mąż o moim niepracowaniu i wydawaniu kasy i poszedł spać. Nie będę z nim rozmawiać jak jutro wróci z pracy - mam go w nosie. A do tego wiem, jak będzie teraz wyglądać jego spędzanie wolnego czasu, bo mają wolne do 2 stycznia - granie na PS III, kompie i oczywiście picie piwa Wolałabym, aby chodził do pracy!


Aktualnie bym się ucieszyła...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Wensday: zdrowia dla teścia życzę
Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Mój niestety z reguły pije piwo - jedno, dwa, czasami trzy... I wtedy ani mnie nie pociąga seksualnie, ani nic, więc czas stracony podwójnie A do tego jego wcześniejsze problemy z alkoholem mi się przypominają i zawsze panikuję, że mu coś odwali i znów zacznie pić. On tego nie rozumie, nie widzi nic złego w piciu piwa i takie błędne koło. Co prawda pije piwa sikowate typu Ha***ś, ale piwo to piwo i temu się wkurzam jeszcze bardziej :/ Gdyby nie pił i sobie grał to ok, ale te piwa niestety to już stały element i wydaje mi się, że jeśli nadal tak się będzie zachowywać to to się źle skończy...
Powiem Ci tak: wcale się nie dziwię, że w taki sposób reagujesz na picie piwa przez Męża. Ja twierdzę, że jeśli ktoś lubi/musi sobie wypić chociażby 1 piwo dziennie, to jest to uzależnienie... Nikt mi nie wmówi, że tak nie jest.
Może pogadaj z nim na spokojnie na ten temat. powiedz mu, ze się o niego martwisz itd.... w końcu chyba dobrze wie, że łatwo wpaść w sidła uzależnienia od alkoholu
Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki dla teścia .Kochane jesteście
byli w Toruniu u lekarza i sie okazało że ma zakrzepicę ,ale lekarka mówiła że da rade to wyleczyć .Dostał antybiotyki cos tam jeszcze i do domku
Jestem happy bo to znaczy że nie trzeba zmieniac planów na sw i zostaje tak jak było

Panierka kfc musze zadzwonić do sis bo rbiłysmy skrzydełka takie i wyszy nam super z tym że ja gł jadam nie robiłam
super wiadomość
Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hej, kurcze z moja mami jest znowu gorzej znowu nic nie je i osłabiona jest bardzo. Teraz juz sama mowi ze sie na gastroskopie zgłosi
przykro mi życzę Wam dużo siły



Palenie papierosów - nie, nie palę ani ja ani TŻ (w całym swoim życiu wypaliłam może z 5 papierosów, i to na imprezach; TŻ też). Jestem przeciwniczką palenia, mój Mąż też (jego tata miał raka płuc, na szczęście z tego wyszedł).
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:58   #2332
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Paula mocne kciuki za mamę i życzę jej wiele zdrowia
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:01   #2333
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

my tez nie palimy z TZ.. Ja nawet nie umiem
czasami na wiekszych imprezach zdarza nam sie zaciagnac, ale to na prawde sporadycznie... nie lubimy zapachu papierosow...
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:05   #2334
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
też lubię KFC.

Dzisiaj ostatni dzień pracy

Jutro rano fryzjer , potem jadę do męża do naszego domku
Czekają mnie porządki świąteczne, pieczenie itp., oraz ubieranie choinki którą mąż ma dzisiaj albo jutro z teściem upolować (sąsiad ma szkółkę choinek i kazał sobie przyjść i wybrać jaką chcemy).

Po nowym roku zacznę rozglądać się za nową pracą w okolicach męża, bo tu gdzie pracuję zarobki od lat stoją w miejscu, nigdy nie ma żadnych premii itp.
Myślałam że chociaż na święta coś dorzucą a gdzie tam... wręcz straszą zwolnieniami .
Nie wiem jak wygląda obecnie rynek pracy - czy rzeczywiście jest tak ciężko ?
O super temat dla mnie na dziś właśnie wróciłam z testu kwalifikacyjnego i rozmowy test poszedl beznadziejnie poniewaz nie miał nic wspólnego ze stanowiskiem. Pytanie które mnie rozwalilo to ulozyć z rozsypanki wyrazów nazwę wydziału Jest to praca do której wymagali wykształcenia średniego i pół roku doświadczenia w administracji. Z 200 osób wybrali 8 - w tym mnie na rozmowie dowiedziałam sie że po moich studiach ( ochrona środ. ) to nie bardzo do biura, (to nic że chcieli tylko po liceum) Kobiety dopiero przy mnie przeglądały moje dokumenty, czytały Cv. Mogły to zrobic wcześniej one a nie ktoś z kadr i zaoszczędziły by swój i mój czas

Wkurzyłam się idę do rossmana na zakupy
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:12   #2335
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

My nie palimy. Ja nawet nigdy nie próbowałam, więc bym się chyba od razu udusiła Mąż spróbował raz w podstawówce i nigdy więcej. Jestem z nas dumna
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:15   #2336
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

czyli tylko zmora Kindzia jest palaczem jaki wstyd
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:18   #2337
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 796
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
O super temat dla mnie na dziś właśnie wróciłam z testu kwalifikacyjnego i rozmowy test poszedl beznadziejnie poniewaz nie miał nic wspólnego ze stanowiskiem. Pytanie które mnie rozwalilo to ulozyć z rozsypanki wyrazów nazwę wydziału Jest to praca do której wymagali wykształcenia średniego i pół roku doświadczenia w administracji. Z 200 osób wybrali 8 - w tym mnie na rozmowie dowiedziałam sie że po moich studiach ( ochrona środ. ) to nie bardzo do biura, (to nic że chcieli tylko po liceum) Kobiety dopiero przy mnie przeglądały moje dokumenty, czytały Cv. Mogły to zrobic wcześniej one a nie ktoś z kadr i zaoszczędziły by swój i mój czas

Wkurzyłam się idę do rossmana na zakupy

Zakupy dobre na wszystko zło

Co do rozmów o pracę i -pamiętam jak byłam na rozmowie w szkole językowej (potrzebowali kogoś do sekretariatu) - pytania banalne ,jak przeszło się pozytywnie rozmowę to potem test z komputera i urządzeń biurowych (podstawowe programy, internet, fax itp.). Pierwszy raz się z taką formą spotkałam. Ale niestety była to praca na 3/4 etatu tylko.

Po kilku miesiącach byłam tak zdesperowana że szukałam pracy gdziekolwiek byle tylko gdzieś się zaczepić.

Najgorzej wspominam rozmowę dot. pracy w restauracji- bistro.
Pani właścicielka zaprosiła kilka osób do stolika i zadawała pytania na zasadzie kto pierwszy udzieli odp. ten lepszy...(coś jak Magda Gessler)
Czułam się bardzo niezręcznie. Potem nawet dzwonili czy się nie zdecyduje ale akurat udało mi się już znaleźć pracę w zawodzie po studiach.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:29   #2338
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
czyli tylko zmora Kindzia jest palaczem jaki wstyd
Czas rzucić.

Ja nienawidzę, jak jakaś młoda laska z HR pyta "czemu szuka Pani pracy" (chyba oczywiste: bo nie mam pracy, a trzeba z czegoś żyć ); "dlaczego nasza firma?" (bo było ogłoszenie i pasowało do mojego doświadczenia/wykształcenia). Ale nie - trzeba się produkować i sypać farmazonami, a ona sobie w kajeciku notuje po dwa słowa. Kiedyś się śmiałam, że szlaczki sobie z nudów rysują. Wiadomo, że ona ocenia charakter, pewność siebie, itd., a potem notuje - ale sama formuła jest po prostu okropnie głupia i śmieszna.

Wcześniej pracowałam w dużych korporacjach, więc po 3 rozmowach kwalifikacyjnych są jeszcze testy kompetencyjne - ze znajomości angielskiego, analizy tekstu i analizy liczb. Na stanowisko, które teraz dostałam miałam całkiem ludzką rozmowę (choć ponad godzinną), ale nie obyło się bez teściku z Excela.

Natomiast od razu widać, kiedy mają już kogoś na to stanowisko, ale trzeba przeprowadzić rekrutację "żeby nie było" - rozmowa trwa maks. 20 minut, pytania są denne, a rozmawia się tylko z kimś z HR bez osoby z działu, do którego się aplikuje. Takich rozmów miałam z tuzin.

No to wylałam z siebie frustracje i mogę z werwą wkroczyć na nowe stanowisko od 2 stycznia.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:29   #2339
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój TŻ tez pracował w kfc, ale jako kierowca, z tego co mówił to panierka przychodziła gotowa i wymieszana już w paczkach.

Ale na Wizażu jest przepis jakiejś dziewczyny na kurczaka z kfc i opinie ma super, zaraz Wam znajdę.
Przychodzi wszystko w paczkach, ale nie wymieszane, oddzielnie przychodzi mąka, to mleko w proszku, pieprz i sół
Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki dla teścia .Kochane jesteście
byli w Toruniu u lekarza i sie okazało że ma zakrzepicę ,ale lekarka mówiła że da rade to wyleczyć .Dostał antybiotyki cos tam jeszcze i do domku
Jestem happy bo to znaczy że nie trzeba zmieniac planów na sw i zostaje tak jak było
Dobrze, że z teściem okej I ważne, że będzie w domu na święta

Nic mi się dziś nie chce.
Zaraz muszę się zabrać za ogarnięcie mieszkania a później do pracy..
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:35   #2340
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Ja chyba lecę do sklepu po kurczaka i płatki i zrobię sobie tego kurcvzaka z KFC - takiego mi smaka narobiłyście. A ja kocham kurczaki z KFC i Twisterki.

See ya
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.