strona 121 doc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 22:04   #1
eweliinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Smile

strona 121 doc


Witam,
znalazłam niedawno strone internetową 121 doc. Można tam zamówić leki bez wychodzenia z domu. Chcialam sie zapytać czy moze ktoras z was skorzystała z tej strony ?
jakieś opinie o tym. To dla mnie coś całkowicie nowego. Chciałabym dowiedzieć się czegoś wiecej o tej stronie ; P
eweliinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:54   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: strona 121 doc

Cytat:
Napisane przez eweliinaa Pokaż wiadomość
Witam,
znalazłam niedawno strone internetową 121 doc. Można tam zamówić leki bez wychodzenia z domu. Chcialam sie zapytać czy moze ktoras z was skorzystała z tej strony ?
jakieś opinie o tym. To dla mnie coś całkowicie nowego. Chciałabym dowiedzieć się czegoś wiecej o tej stronie ; P
Dziewczyny kiedyś już o tym portalu pisały w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631316

Mnie mignął kiedyś inny taki portal euroClinix, z tym, jak zobaczyłam cenę za hormony, to aż mnie odrzuciło, aby za 3 opakowania płacić prawie 200zł, gdy w aptece mam na receptę 20zł/op.
No, ale z czegoś ten portal musi przecież żyć...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:08   #3
eweliinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: strona 121 doc

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedyś już o tym portalu pisały w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631316

ok ale ten temat jest juz dosc stary . a ja mam konkretne pytanie. Lekarz nie wypisze mi recepty na tabletki których jeszcze nie brałam, nie ?
eweliinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:51   #4
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: strona 121 doc

Nielogiczne jest te twoje pytanie, jak może ci lekarz nie wypisać czegoś tylko dlatego, że jeszcze tego nie brałaś?
Te strony internetowe nie mają przecież jak zweryfikować czy kłamiesz czy nie, jeśli o to ci chodzi.
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:55   #5
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: strona 121 doc

Cytat:
Napisane przez eweliinaa Pokaż wiadomość
ok ale ten temat jest juz dosc stary . a ja mam konkretne pytanie. Lekarz nie wypisze mi recepty na tabletki których jeszcze nie brałam, nie ?
Temat z lipca, toż to przecież do grudnia kawał czasu
Skoro lekarz nie wypisze Ci recepty na dany lek, to chyba jakiś powód musi być, albo? Zastanawiałaś się nad tym?
I jakie masz to konkretne pytanie?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:30   #6
Surykotka
Przyczajenie
 
Avatar Surykotka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 23
Dot.: strona 121 doc

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Nielogiczne jest te twoje pytanie, jak może ci lekarz nie wypisać czegoś tylko dlatego, że jeszcze tego nie brałaś?
Te strony internetowe nie mają przecież jak zweryfikować czy kłamiesz czy nie, jeśli o to ci chodzi.
Pytanie jest bardzo logiczne. Rzeczywiście nie sprzedadzą Ci tabletek jeżeli wcześniej ich nie stosowałaś i nie masz na nie zgody od swojego lekarza. Wiem bo sama korzystałam z tego portalu. Kłamać możesz, ale po co? przecież to bez sensu bo tu chodzi o własne zdrowie. Nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na hormony. Z tabletkami, które stosujesz od jakiegoś czasu jest inaczej bo tu już nie ma ryzyka bo wiadomo jaką masz reakcję.
Surykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:05   #7
eweliinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Angry Dot.: strona 121 doc

Cytat:
Napisane przez Surykotka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście nie sprzedadzą Ci tabletek jeżeli wcześniej ich nie stosowałaś i nie masz na nie zgody od swojego lekarza. Wiem bo sama korzystałam z tego portalu. Kłamać możesz, ale po co? przecież to bez sensu bo tu chodzi o własne zdrowie. Nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na hormony.
Trraktuje to jako ostatnią deske ratunku, ponieważ mam zamiaar niedługo wybrać się do ginekologa po coś co ureguluje mój okres ( problem z tym ze musze iść z moją rodzicielką, która uważa ze to trucizna). Co z tego, że mam rodznikowo 18 lat, jak i tak nie mogę sama o sobie decydować .
eweliinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 16:32   #8
Surykotka
Przyczajenie
 
Avatar Surykotka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 23
Dot.: strona 121 doc

A nie możesz się bez matki udać? Skoro masz 18 lat to nie powinno być problemu. Wtedy jeżeli lekarz przepisze Ci jakieś tabletki to pójdziesz do apteki i kupisz dużo taniej niż na stronkach tego typu.
Jeżeli się nie da w ten sposób to zobacz co lekarz powie Jak będziesz z mamą. Jeżeli nie wypisze Ci recepty to niech chociaż powie, które tabletki uważa za najodpowiedniejsze dla Ciebie, albo sama możesz zrobić wywiad internetowy i zapytać go o pigułki, które Tobie najbardziej do gustu przypadły. Jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań to wtedy możesz zamówić sobie te tabletki przez Internet z zaznaczoną opcją, że zalecił Ci je lekarz
Surykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 08:14   #9
Delars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: strona 121 doc

121DOC.pl jest jedynym prawnym apteka w Europie.

Edytowane przez Delars
Czas edycji: 2016-10-06 o 22:57
Delars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 09:14:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.