Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 2012 czII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 16:47   #3271
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

nena, mam do ciebie pytanie. Tydzien temu zmarl brat mojego dziadka. Mieszkal daleko od nas i malo co wiemy o jego dochodach, kredytach, dlugach itp.
W banku nie chcą udzielić nam żadnej in formacji.
Wiemy ze mozemy zrzec sie spadku do tych 5 czy tez 6 miesiecy wowczas ominiemy splate jego dlugow. A co jesli mial cos na koncie? Domyslam sie ze tez tego nie dostaniemy w momencie zrzeczenia sie.
Czy istnieje mozliwosc uzyskania informacji o jego ewentualnych dlugach, kreddytach itp?
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 18:32   #3272
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
Nattiv

1. http://www.tesco.pl/kulinarni-lowcy-...ie-francuskim/ tu z kabanosami, ale moja qzynka robiła z parówkami i też było super nie pamiętam czy też sera nie włożyła między ciasto francuskie, a parówki osobno można w małych naczynkach podać sosiki - jeden pomidorowy (chociażby ketchup) i jeden może jakiś czosnkowy?

2. http://www.youtube.com/watch?v=fkfemO3kpHs kurczak w cieście francuskim - ciasto francuskie, pierś z kurczaka, ser żółty, żółtko, przyprawy wg uznania i przepis na piękne sakieweczki jest

3. http://www.youtube.com/watch?v=gkImkx2K8aI tu przekąski bezmięsne ze szpinakiem, cebulką, czosnkiem i serem żółtym lub feta, też w cieście francuskim, choć można też w naleśnikach

4. https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,2...ssini-z-szynka można upiec, jak w przepisie lub można ponoć kupić po prostu gotowe grassini

5. https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3206,krazki-cebulowe cebulowe krążki lub jak kto woli onion rings, baaardzo popularny finger food w Irlandii

6. https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,4229,mini-pizzeriny bardzo łatwe i szybkie pizzerinki

7. https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,1...ki-z-czosnkiem

8. https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,8...rowo-czosnkowe
No, Kochana, teraz chyba masz duży wybór?
Oj Kochana jesteś wielka
Właśnie o takie przekąski mi chodzi Już sobie zapisuję.
Ciekawią mnie te krążki cebulowe. Już kiedyś je widziałam, ale jakoś nie mogłam się zebrać do zrobienia ich. Może jednak trzeba spróbować

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Właśnie skończyłam się picować i za godzinkę zmykamy do kina
Aż sobie zrobiłam zielony makijaż oczu specjalnie na tą okazję
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 18:38   #3273
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ogladalas "Duże dzieci " z Sandlerem czy jakos tak ? ja sie naśmialam na nim
dzięki za propozycję, ale strasznie mnie denerwuje ten aktor

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
nena, mam do ciebie pytanie. Tydzien temu zmarl brat mojego dziadka. Mieszkal daleko od nas i malo co wiemy o jego dochodach, kredytach, dlugach itp.
W banku nie chcą udzielić nam żadnej in formacji.
Wiemy ze mozemy zrzec sie spadku do tych 5 czy tez 6 miesiecy wowczas ominiemy splate jego dlugow. A co jesli mial cos na koncie? Domyslam sie ze tez tego nie dostaniemy w momencie zrzeczenia sie.
Czy istnieje mozliwosc uzyskania informacji o jego ewentualnych dlugach, kreddytach itp?
a jesteś pewna że dziedziczycie po nim? bo to dość daleka, z prawnego punktu widzenia rodzina.
Jeśli tak, to najlepiej w waszej sytuacji przyjąć spadek z dobrodziejstwem inwentarza, bo nawet jakby się okazało, że zmarły miał długi, to będziecie za nie odpowiadać ale tylko do wysokości spadku, czyli nic nie będziecie musieli dokładać z własnej kieszeni.
Żeby sprawdzić, czy zmarły miał jakiś majątek należy złożyć do sądu spadku (w tej miejscowości, w której mieszkał spadkodawca) wniosek o sporządzenie spisu inwentarza. Z tego co pamiętam kosztuje to 50 zł, wówczas mając postanowienie sądu, idziecie do komornika, który już ma możliwości i konieczność sprawdzenia, czy zmarły pozostawił majątek i ile tego jest (banki nie mogą odmówić komornikowi).
Procedura ta może się jednak przedłużać i o ile w sądzie, postanowienie będzie wydane w zasadzie w miarę szybko, jeszcze zależy jaki sąd, to komornicy działają bardzo różnie. Trzeba popytać jak to wygląda u was lokalnie, zadzwonić do sekretariatu wydziału cywilnego sądu i orientacyjnie zapytać ile trwa postępowanie oraz do komornika, ile mu zajmie wykonanie spisu, żeby się wyrobić w terminie 6 mcy. Gdy ten termin będzie już powoli upływał, złożycie po prostu oświadczenie o przyjęciu spadku z dobrodziejstwem inwentarza i nic nie ryzykujecie
uf, mam nadzieję że coś pomogłam
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:13   #3274
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc kulinarną wczoraj zdecydowalismy że idziemy do kolegi TŻ z pracy na sylwestra ( z braku innych ciekawych propozycji ) widziałam ich raz - na naszym weselu ale są bardzo fajni więc mysle że bedzie ok To że nie wiem co ubrać to jedno, a drugie to nie wiem co przynieść. Na pewno zrobię Goszowe muffiny i Motylkowe ciacha piwne. Ale coś inne nie na słodko musze wymyslić nie chciałabym robic sałatek bo pewnie każdy jakąś przyniesie, chciałabym cos innego- łatwe w przygotowaniu i żeby wszystkim smakowało macie jakieś przepisy
Ja polecam te roladki: http://taniecsmakow.blogspot.com/201...przekaska.html

Robiłam nie raz i robię też na sylwestra. Teraz zamiast oliwek dam np ogórka konserwowego bo nie każdy lubi oliwki. Są pyszne te roladki

Micia czekamy na relacje o już widzę, żę jest. Relacja porodu trochę dla mnie przerażająca. Najgorsze, że aby przeżyć taki cód jak narodziny człowieka, trzeba się tyle nacierpieć. Najbardziej to ten ból mnie przeraża dziewczyny.....a was? Ostatnio pytałam mamy ile mnie rodziła, to mówi, że 2 dni
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:13   #3275
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Hej ho

Wpadłam tylko dać znać, że żyję. Święta święta i po świętach - zostało mi tyle prania, że już 4 pralka idzie. 31 grudnia podpisuję umowę, a od 2 stycznia do roboty. W międzyczasie jazdy, ale kiepsko widzę ten egzamin w styczniu. No cóż - jak nie styczeń, to luty.

Brakuje mi treningów - przytyłam już 6 kg, więc teraz biorę się za siebie. Ograniczam słodycze i zaczynam domowy program treningowy. Przeholowałam za pierwszym razem i mam dziś takie zakwasy w łydkach i rękach, że szkoda gadać.

Dopiero wróciłam ze spektaklu "Polita" - żal tyłek ściska jak Urbańska próbuje grać. Gdyby nie to, że bilety dostałam i nie musiałam płacić, to byłabym bardzo niepocieszona.

Zaraz idziemy z M. na Hobbita - może tym razem będzie lepiej.

Miłego wieczoru.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:18   #3276
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
ojjjjjj wada jednej z łap??? O tym nie słyszałam....tylko rok Naszego Mamy od 2,5 lat, a ponoć króliki żyją ok. 7? Masz jakieś fotki tych króliczków?

Lubię to zdjęcie i jego pluszowy ogonek
mojego TŻta królik żył 8 lat
niestety nie mogę nic znaleźć choc to dziwne bo mieliśmy jakies
a co do tej łapy ja nie wiem czy on nie miał jej uszkodzonej mechanicznie w sklepie bo od początku coś było nie tak tzn myślelismy że to chwilowo potem jakoś troche kicał kupiliśmy mu drugiego do towarzystwa

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jakie przystawki polecacie na sylwestra we dwoje? Chciałabym coś nowego zrobić i nie mam pojęcia co
ja na sylwestra dla nas dwojga robię jajka faszerowane sałatkę warzywną i gyros na kolację karczek pieczony z pieczarkami do tego takie kuleczki ziemniaczane
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:23   #3277
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

a jesteś pewna że dziedziczycie po nim? bo to dość daleka, z prawnego punktu widzenia rodzina.
Jeśli tak, to najlepiej w waszej sytuacji przyjąć spadek z dobrodziejstwem inwentarza, bo nawet jakby się okazało, że zmarły miał długi, to będziecie za nie odpowiadać ale tylko do wysokości spadku, czyli nic nie będziecie musieli dokładać z własnej kieszeni.
Żeby sprawdzić, czy zmarły miał jakiś majątek należy złożyć do sądu spadku (w tej miejscowości, w której mieszkał spadkodawca) wniosek o sporządzenie spisu inwentarza. Z tego co pamiętam kosztuje to 50 zł, wówczas mając postanowienie sądu, idziecie do komornika, który już ma możliwości i konieczność sprawdzenia, czy zmarły pozostawił majątek i ile tego jest (banki nie mogą odmówić komornikowi).
Procedura ta może się jednak przedłużać i o ile w sądzie, postanowienie będzie wydane w zasadzie w miarę szybko, jeszcze zależy jaki sąd, to komornicy działają bardzo różnie. Trzeba popytać jak to wygląda u was lokalnie, zadzwonić do sekretariatu wydziału cywilnego sądu i orientacyjnie zapytać ile trwa postępowanie oraz do komornika, ile mu zajmie wykonanie spisu, żeby się wyrobić w terminie 6 mcy. Gdy ten termin będzie już powoli upływał, złożycie po prostu oświadczenie o przyjęciu spadku z dobrodziejstwem inwentarza i nic nie ryzykujecie
uf, mam nadzieję że coś pomogłam
Bardzo pomoglas!


Pytam dlatego ze zyje jeszcze jego siostra (starsza schorowana osoba) i ona mieszka blisko nas. a niestety nie zna sie na tym i kazdy myslal ze skoro "bank odmowil" to sie nie da. Stad tez pytanie do Ciebie bo czulam ze wiesz cos wiecej na ten temat Dziekuje niesamowicie!
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 19:29   #3278
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Wrzucam Wam parę fotek naszej płytki i albumów... Zrobiłam zdjęcia wydrukowanym zdjęciom, ale w sumie nie widać ich wielkości na fotkach, więc nie mam co wklejać
Ślicznie wszystko wygląda!

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
a oto moja wigiliowa Laura

Załącznik 5035735
Śliczne zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Opis porodu Mici Czyli opowieść o tym jak Laurka znalazla się na tym parszywym świecie
[...]
Po porodzie wiadomo - szycie... Niestety nacięli mnie. Nawet nie czulam w którym momencie. Po tym jak mala wyszła ze mnie zapytałam położną czy zostałam nacięta bo nic nie czulam Szycie bardzo bolało ;/ ;/ W lewa reke wkluwaja mi wenflon, z prawej reki wyjmuja bo zaczal mi sie odklejać a w kroczu mnie szyja... i tak leżałam jak .. wiecie.. :P Dziwne to bylo..

Po tym wszystkim jednak prawdą jest, że juz sie nie pamieta bólu Pamietam, ze byl ale już nie pamietam jaki.. No i nie mogę wyjść z podziwu jakiego cudownego mam męża .... Od 22 przez cala noc walczyl ze mna ze skurczami.. pomagal mi, wspieral, podawal mi wode, masowal plecy, wspierał dobrym słowem... trzymał za rękę gdy parlam.... Wzruszony byl... Jestem mu mega wdzieczna... Gdybym nie miala go przy sobie to na pewno bym nie wytrzymala...
Kocham go nad zycie. I nasz cud - naszą córeczkę ..
Wspaniale, że wszystko się udało! Rzeczywiście mąż się spisał na medal.

Według mnie to dobrze, że nacięli - jakby nie nacięli i byś pękła, to dopiero by Cię musieli zszywać. W dodatku te poszarpane raby goją się dużo gorzej niż po skalpelu.

A teraz już lecę.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:30   #3279
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

oglądam fajny film na TVN 7, w zasadzie sama, bo mąż mi zezgonił po wypiciu Thera FLU. Tytuł filmu to "Chłopiec z marsa" - historia samotnego pisarza i adoptowanego chłopca, który myśli że pochodzi z marsa. Co najlepsze, ma on trochę dziwne skłonności (np. potrafi rozpoznać kolory po smakach, ale za wyjątkiem niebieskiego)...strasznie jestem ciekawa zakończenia
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:31   #3280
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Dziewczyny - króliki żyją nawet 11 lat. Mówię to Wam ja - od dwóch lat członkini Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Tylko trzeba o nie odpowiednio dbać.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 19:42   #3281
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
mojego TŻta królik żył 8 lat
niestety nie mogę nic znaleźć choc to dziwne bo mieliśmy jakies
a co do tej łapy ja nie wiem czy on nie miał jej uszkodzonej mechanicznie w sklepie bo od początku coś było nie tak tzn myślelismy że to chwilowo potem jakoś troche kicał kupiliśmy mu drugiego do towarzystwa



ja na sylwestra dla nas dwojga robię jajka faszerowane sałatkę warzywną i gyros na kolację karczek pieczony z pieczarkami do tego takie kuleczki ziemniaczane
my tez mamy sylwestra we dwoje
robimy sałatke z pora,pieczarek, kurczaka i makaronu-pestek, nagetsy, frytki, pizze i babeczki bananowe
do tego 2 winka juz stoja na szafce
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 20:29   #3282
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
my tez mamy sylwestra we dwoje
robimy sałatke z pora,pieczarek, kurczaka i makaronu-pestek, nagetsy, frytki, pizze i babeczki bananowe
do tego 2 winka juz stoja na szafce

o właśnie jeszcze muffinki będą

no i dwie butelki 1l martini + szampan

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Dziewczyny - króliki żyją nawet 11 lat. Mówię to Wam ja - od dwóch lat członkini Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Tylko trzeba o nie odpowiednio dbać.


jak z każdym zwierzakiem
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 21:14   #3283
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

mam już dość imprez nasiadówek
w tym tygodniu 4 razy spotkanie z rodzinkom, a dopiero jest dzień szósty...
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 06:16   #3284
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201




A ja już od 5 albo nawet wcześniej nie spię. Od wczoraj dokuczał mi kaszel, wieczorem pojawiła się temperatura 37,8 wiec poszłam do łóżka. Mąż zrobił kolacje i koło 19 okazało się, że jego też rozłożyło i też ma taką temperature. Kurde na dyżur nie chcę iść bo tam bedę czekać pewnie ze 2 godziny, trafię na przypadkowego lekarza i pewnie przy towarzystwie tych wszytskich chorych jeszcze bardziej się rozchoruję. Mam nadzieję, że temperatura spadnie i w pon pójdę do swojego lekarza. Sama nawet nie wiem co mogę wziąć...Masakra, no to mamy po sylwestrze i dzisiaj mieli do nas znajomi przyjechać...

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Obejrzałam z mezulkiem film "LOL" taki lekki film o amerykanskich nastolatkach tam był chłopak który grał na gitarze i śpiewał, jak sie skonczyl film to tz znalazł te piosenke na yt i mi ja zaczał spiewac
Też go oglądałam...szału nie robił ale dało się obejrzeć. Ostatnio oglądaliśmy film opercja Argo. Powiem wam, że spodziewałam się czegoś leprzego a tu akcja się tak wlokła...
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 06:44   #3285
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
Hej Wam.... Ja dziś zostałam zbombardowana telefonami porannymi od Taty i Siostry....... Od 5:40 rano nie mam już żadnych dziadków..... w pon. rano pogrzeb, a ja nie dam rady w 3 dni być w Pl......
bardzo mi przykro...

Miciu!! Boże jaka relacja... co sie upłakałam to moje... Ehh ból mnie przeraża

Od kilku dni spóźniał mi się @, w związku z tym byłam przerażona- nie chcemy mieć narazie dziecka. Wczoraj wieczorem zrezygnowana zaczęłam szukać sposobów na przyspieszenie @ i znalazłam, że trzeba moczyć stopy w gorącej wodzie i wiecie, że od samego rana mam @?

W sylwestra prawdopodobnie zostajemy w domu, sami. LOL rodzice TŻ proponowali, że może byśmy razem posiedzieli ale jakoś nie mam ochoty spędzać sylwestra z teściami
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 08:54   #3286
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Dziewczyny - króliki żyją nawet 11 lat. Mówię to Wam ja - od dwóch lat członkini Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Tylko trzeba o nie odpowiednio dbać.
i mieć dobrego weterynarza bo niestety ale wielu się nie zna
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 09:38   #3287
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

a ja melduję że żyje po roczku
wypiłam kilka fajnych drinków np cosmopoltana i oczywiscie mojito
pozniej foto toru dam .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:01   #3288
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201


chyba małżonek mnie zaraził, bo już boli mnie gardło i głowa. Nie chcę być chora w sylwestra
miłej niedzieli
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:22   #3289
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;38349636]i mieć dobrego weterynarza bo niestety ale wielu się nie zna[/QUOTE]

a ja wróciłam z Kościoła

dzisiaj chyba pojedziemy do znajomych na herbatke
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 10:25   #3290
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201


Mam mega lenia. Nie chce mi się ubierać i doprowadzać do porządku
Jeszcze Tż poczochrał mi czuprynkę, żebym już całkiem wyglądała jak siedem nieszczęść

Z kina wróciliśmy do domu dopiero koło 1 w nocy.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:31   #3291
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość

Mam mega lenia. Nie chce mi się ubierać i doprowadzać do porządku
Jeszcze Tż poczochrał mi czuprynkę, żebym już całkiem wyglądała jak siedem nieszczęść

Z kina wróciliśmy do domu dopiero koło 1 w nocy.
i jak film ???
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:44   #3292
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
i jak film ???
Film bardzo w porządku, chociaż oczekiwałam czegoś więcej po 3D
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:47   #3293
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Film bardzo w porządku, chociaż oczekiwałam czegoś więcej po 3D
aha ja juz zaklepalam bilety ale na 2d nie lubie filmow w 3d bo mnie gały bola po nich potem

dobra, lecimy do znajomych a potem chyba na łyżwy

miłej niedzieli laseczki
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 10:52   #3294
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

A no i to był mój pierwszy film 3D jaki mogłam w końcu zobaczyć.
Przed zabiegiem na moje patrzałki kompletnie nie widziałam obrazu trójwymiarowego i jak naprawili mi oczy to próbowałam patrzeć na takie obrazy przy okazji w większych sklepach z TV, bo nie było okazji by iść do kina na jakiś taki film. Miałam więc wczoraj próbę generalną i po raz któryś mogę stwierdzić, że laserowa korekta oczu działa cuda

Jak już wspominam o tym to pochwalę się, że w końcu nie muszę już tak często zakrapiać oczu Od jakiegoś miesiąca zauważyłam, że już mi ból nie doskwiera jak przez kilka dni z rzędu nie używam żelu

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
aha ja juz zaklepalam bilety ale na 2d nie lubie filmow w 3d bo mnie gały bola po nich potem

dobra, lecimy do znajomych a potem chyba na łyżwy

miłej niedzieli laseczki
Oj jak ja dawno nie jeździłam na łyżwach chyba ostatnio z 5 lat temu
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:19   #3295
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

dzień doberek
Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość

dobra, lecimy do znajomych a potem chyba na łyżwy
wczoraj już rozmawialiśmy, że dano nie byliśmy na łyżwach
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:23   #3296
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Ale tu dzisiaj spokój
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:33   #3297
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj spokój
My zaraz zmykamy na zakupy,a jak wrócimy to zabieramy się za robienie pizzy

Postanowiłam, że jutro zrobię:
- roladki drożdżowo kruche z pieczarkami,szynką i serem
- krążki cebulowe
- paluszki z kurczaka owinięte ciastem francuskim (zamiast kabanosów )
- do tego kurczaka jeszcze dip serowy i kuleczki ziemniaczane
- może zrobię też kilka róż karnawałowych, żeby coś było na słodko

Powinno wystarczyć na nas dwójkę
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:33   #3298
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:40   #3299
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Jak tam emocje? Po jutrze będzie już Twój rok
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 11:41   #3300
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Czekamy na święta i pierwsze dzieciaczki,wciąż na Mężów mamy smaczki - Żony 201

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jak tam emocje? Po jutrze będzie już Twój rok
a Nasz się już powoli kończy...
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.