Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 16:58   #3391
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak dla mnie za pomidorowa właśnie - mnie niestety dobrze tylko w chłodnych odcieniach, podbitych niebieskością
A macałaś?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:00   #3392
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

E tam, wcale aż taka ciepła nie jest. Jest... taka inna jakaś, ciemniejsza u mnie, niż u Kryski na ustach na przykład. Ma w sobie i ciepłe, i zimne tony, na mnie to ona właściwie neutralna jest, a nie pomidorowa. Ale podoba mi sie, właśnie dlatego, ze taka nieoczywista.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:07   #3393
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Witam Was w Nowym Roku życzę Wam zdrówka i samych pięknych chwil oraz żeby nasze portfele wytrzymywały nasze zakupowe chciejstwa
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:08   #3394
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie ale mało co na nim widać
jaki to cień?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:14   #3395
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;38400812]jaki to cień?[/QUOTE]

Artdeco Glam Couture Eyeshadow https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-powiek.html ja mam bialutki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:16   #3396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Witam Was w Nowym Roku życzę Wam zdrówka i samych pięknych chwil oraz żeby nasze portfele wytrzymywały nasze zakupowe chciejstwa
I nawzajem Kochana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:22   #3397
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A macałaś?
Nie, nie miałam okazji na żywo zobaczyć, bo jak byłam ostatnio, to kolekcji jeszcze nie mieli - przynajmniej tak mi powiedziano , oceniam zatem tylko po swatchach Kryśki. Muszę zatem pooglądać inne swatche, bo na wizytę w Mac'u na razie widoków nie mam

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
E tam, wcale aż taka ciepła nie jest. Jest... taka inna jakaś, ciemniejsza u mnie, niż u Kryski na ustach na przykład. Ma w sobie i ciepłe, i zimne tony, na mnie to ona właściwie neutralna jest, a nie pomidorowa. Ale podoba mi sie, właśnie dlatego, ze taka nieoczywista.
To mnie dodatkowo zaintrygowałaś tym opisem
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 17:22   #3398
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Przebrnęłam przez tyle Waszych postów, zajęło mi to 2 godziny
ktoś pytał o paczkę z beautybay.com - nie wiem czy jestem jedyna w tym gronie, ale ja jej jeszcze nie dostałam :/
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:31   #3399
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fajniutka kreseczka A brwi jak od linijki

A tu wstawiam dla naszej Moniq kreskę bobikowym linerem
Piękna kreska, próbuję taki efekt uzyskać eyelinerem z Sephory ale straszne zygzaki wychodzą mi w kącikach
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:35   #3400
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dzisiaj przypadkowo trafiłam do sephory i okazało się, że wyprzedaż w pełni... wyszłam z trzema przecenionymi zestawami ceny mnie skusiły oczywiście
dr Brandt 139,- z 399,-
rexaline 99,- z 319,-
algenist 105,- z nie pamiętam

czuję się zaspokojona kosmetycznie, aż do następnej wyprzedaży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0361.jpg (81,5 KB, 127 załadowań)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:41   #3401
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Laseczki testuję dzisiaj (na podstawie próbki) Double Wear Light i mimo swojego niezbyt dobrego nastawienia do niego jestem mile zaskoczona, całkiem mi podpasował :yes: Przypudrowałam go La Prairie i w mieszkaniu wyglądał i nadal wygląda (wieczorem oczywiście lepiej ) całkiem całkiem Ale muszę skołować jeszcze inne próbki i przetestować porządniej No i sprawdzić jak na dworze wygląda, dzisiaj nie miałam ze sobą lusterka, a to jest jednak miarodajny test Zdaje się, ze chyba nawet na tym wątku niezbyt dobre opinie były o nim, a tu taka niespodzianka Ale nie chcę się jeszcze za wcześnie nakręcać, bo jak się przyglądam teraz to mam wrażenie, że jednak mógłby lepiej kryć. Nie wiem czy wcześniej się nie przyglądałam czy po kilku godzinach gdzieś się pościerał po prostu.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 17:45   #3402
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Kobitki polećcie mi jakaś kredeczkę na linię wodną w cielistym kolorze (broń boże białą ) co by się w miarę trzymała na miejscu. Help
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:49   #3403
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na stronie P&R sa promocje na ekoampułki KLIK

Od kilku dni stosuję ekoAmpułkę 1 i jestem zadowolona. Szybciej goją mi się wszystkie niedoskonałości i skóra jakby trochę bardziej wygładzona.

Ciekawe, jak działa ta do skóry trądzikowej i ta pod oczy
Mam tę pod oczy i co prawda używam dopiero od niedawna (przyszła do mnie przed świętami), ale już teraz widzę że jest trochę lepsza niż krem pod oczy P&R. Lepiej nawilża, mniej się klei (choć ma dziwną konsystencję). Zapach hmm... jak gdyby "prawdziwkowy", ale bardzo delikatny moim zdaniem i żeby go wyczuć, trzeba się postarać
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:50   #3404
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Hej dziewczyny, witam się na tym wątku w nowym roku I od razu bez bicia przyznaję, że przychodzę po prośbie: dość późno się obudziłam i u mnie w Sephorze nie ma już wyprzedażowych (po 25 zł) balsamów do ust Clarins. Czy u Was jeszcze są i może któraś z Was mogłaby mi kupić? Oczywiście przelew zrobię z góry. Nie chcę zawracać głowy, ale bardzo mi zależy i pomyślałam, że może ktoś zechce mi pomóc
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 17:50   #3405
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Pisałyście niedawno, ze ciężko dobrac kolor Diora Nude, bo 010 za jasny, 020 za ciemny. A próbowałyście 023 Peach ale bez różowych podtonów?
Bo ja próbowałam i 020 i 021 ale to 023 na buzi wychodzi jaśniej i ładniej, dlatego polecam ten kolor przetestować.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:13   #3406
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Laseczki testuję dzisiaj (na podstawie próbki) Double Wear Light i mimo swojego niezbyt dobrego nastawienia do niego jestem mile zaskoczona, całkiem mi podpasował :yes: Przypudrowałam go La Prairie i w mieszkaniu wyglądał i nadal wygląda (wieczorem oczywiście lepiej ) całkiem całkiem Ale muszę skołować jeszcze inne próbki i przetestować porządniej No i sprawdzić jak na dworze wygląda, dzisiaj nie miałam ze sobą lusterka, a to jest jednak miarodajny test Zdaje się, ze chyba nawet na tym wątku niezbyt dobre opinie były o nim, a tu taka niespodzianka Ale nie chcę się jeszcze za wcześnie nakręcać, bo jak się przyglądam teraz to mam wrażenie, że jednak mógłby lepiej kryć. Nie wiem czy wcześniej się nie przyglądałam czy po kilku godzinach gdzieś się pościerał po prostu.
Ten podkład to jedno z moich większych, ale pozytywnych zaskoczeń. Może nie jest superkryjący i są od niego łatwiejsze w aplikacji i ładniej pachnące, ale jak żaden nie sprawia mi niemiłych niespodzianek, nie ściera się, nie zostawia placków i przede wszystkim nie świecę się po nim jak latarnia. Miałam do niego kilka podejść i aż dwa lata zajęło mi dojście do wniosku, że jednak jest dobry i zasługuje na miano mojego "pewniaka".


Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Kobitki polećcie mi jakaś kredeczkę na linię wodną w cielistym kolorze (broń boże białą ) co by się w miarę trzymała na miejscu. Help
Illamasqua Vow - dla mnie idealna
Trwałość nie jest może wybitnie powalająca, ale co najmniej przyzwoita, za to kolor dla mnie najlepszy z dotąd testowanych.

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się na tym wątku w nowym roku I od razu bez bicia przyznaję, że przychodzę po prośbie: dość późno się obudziłam i u mnie w Sephorze nie ma już wyprzedażowych (po 25 zł) balsamów do ust Clarins. Czy u Was jeszcze są i może któraś z Was mogłaby mi kupić? Oczywiście przelew zrobię z góry. Nie chcę zawracać głowy, ale bardzo mi zależy i pomyślałam, że może ktoś zechce mi pomóc
Nie mam nigdzie w pobliżu Sephory, więc nie pomogę, ale chciałam powiedzieć, że ten balsam tak naprawdę jest po 45 zł, cena 25 zł okazała się pomyłką na stronie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisałyście niedawno, ze ciężko dobrac kolor Diora Nude, bo 010 za jasny, 020 za ciemny. A próbowałyście 023 Peach ale bez różowych podtonów?
Bo ja próbowałam i 020 i 021 ale to 023 na buzi wychodzi jaśniej i ładniej, dlatego polecam ten kolorem przetestować.
U mnie 020 o dziwo jakoś się sprawdza i nie ciemnieje, przynajmniej na razie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:16   #3407
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się na tym wątku w nowym roku I od razu bez bicia przyznaję, że przychodzę po prośbie: dość późno się obudziłam i u mnie w Sephorze nie ma już wyprzedażowych (po 25 zł) balsamów do ust Clarins. Czy u Was jeszcze są i może któraś z Was mogłaby mi kupić? Oczywiście przelew zrobię z góry. Nie chcę zawracać głowy, ale bardzo mi zależy i pomyślałam, że może ktoś zechce mi pomóc
Balsamy były w promocji po 45zł, na stronie był błąd

Ups, Ola mnie wyprzedziła
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:22   #3408
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A to zmyłka Ale dziękuję za odpowiedzi, przynajmniej nie musi mi być już tak przykro, że się nie załapałam na "super" promocję
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:33   #3409
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Illamasqua Vow - dla mnie idealna
Trwałość nie jest może wybitnie powalająca, ale co najmniej przyzwoita, za to kolor dla mnie najlepszy z dotąd testowanych.
A gdzie można ją kupić? To znaczy w jakich sklepach internetowych? Bo stacjonarnie pewnie niedostępna
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 18:33   #3410
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Kobitki polećcie mi jakaś kredeczkę na linię wodną w cielistym kolorze (broń boże białą ) co by się w miarę trzymała na miejscu. Help
High Brow Benefit. Fantastycznie "podnosi" łuk brwiowy i na linię wodną również świetnie się nadaje.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:37   #3411
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38399465]
Powiem tez, ze zlamalam swoje noworoczne postanowienie oszczedzania. Moja skromna rodzinke Bombek powiekszylam o jeszcze jedna. Na swoja obrone dodam, ze:
a) takiej pojemnosci jeszcze nie mialam,
b) takiego flakonu nie mialam,
c) w zestawie byl balsam, ktorego tez nie probowalam. Nie uchodzi przeca, zeby fanka Flowerbomki bez balsamu byla, wiadomix .[/QUOTE]

W tej pojemności miałam swoją pierwszą bombkę
Tylko ja na wyprzedaży w S. kupowałam ją chyba za 99zł kilka lat temu bez balsamu. Za ile teraz stoi na wyprzedaży?
Może bym się skusiła ponownie...

W torebce dobrze się sprawdzała ale pamiętam że ta plastikowa pieczęć ułamała mi się
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:41   #3412
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Laseczki testuję dzisiaj (na podstawie próbki) Double Wear Light i mimo swojego niezbyt dobrego nastawienia do niego jestem mile zaskoczona, całkiem mi podpasował :yes: Przypudrowałam go La Prairie i w mieszkaniu wyglądał i nadal wygląda (wieczorem oczywiście lepiej ) całkiem całkiem Ale muszę skołować jeszcze inne próbki i przetestować porządniej No i sprawdzić jak na dworze wygląda, dzisiaj nie miałam ze sobą lusterka, a to jest jednak miarodajny test Zdaje się, ze chyba nawet na tym wątku niezbyt dobre opinie były o nim, a tu taka niespodzianka Ale nie chcę się jeszcze za wcześnie nakręcać, bo jak się przyglądam teraz to mam wrażenie, że jednak mógłby lepiej kryć. Nie wiem czy wcześniej się nie przyglądałam czy po kilku godzinach gdzieś się pościerał po prostu.
Ja kiedyś bardzo lubiłam DW Light. Niestety po zużyciu kilku (ok. 3) opakowań okazało się, że wysuszył mi skórę, dlatego do niego nie wracam.
Hola-Ola zużyła chyba najwięcej opakowań tego podkładu z nas wszystkich i bardzo go sobie chwaliła.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam tę pod oczy i co prawda używam dopiero od niedawna (przyszła do mnie przed świętami), ale już teraz widzę że jest trochę lepsza niż krem pod oczy P&R. Lepiej nawilża, mniej się klei (choć ma dziwną konsystencję). Zapach hmm... jak gdyby "prawdziwkowy", ale bardzo delikatny moim zdaniem i żeby go wyczuć, trzeba się postarać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:41   #3413
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Kobitki polećcie mi jakaś kredeczkę na linię wodną w cielistym kolorze (broń boże białą ) co by się w miarę trzymała na miejscu. Help
Max Factor Kohl Pencil w kolorze 090 Natural Glaze
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:47   #3414
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
A gdzie można ją kupić? To znaczy w jakich sklepach internetowych? Bo stacjonarnie pewnie niedostępna
Na stronie Illamasqua można zamówić, czasem na wizażowym wątku o kosmetykach Illamasqua dziewczyny wspólnie zamawiały.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:50   #3415
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

nom ja na razie jestem całkiem zadowolona z DWLight, ale stwierdzam po dumaniu nad nim, że jednak mimo wszystko Revlon tańszy, a kryje lepiej, chociaz z 2 strony zapamiętam go sobie, czasem lubię zmienić kosmetyk na chwilę, nawet jeśli mi się sprawdza

w ogóle czekam na swoje paczki z truskawy, błyszczyki LipFusion i puder Korres. Ciekawa jestem efektu
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:58   #3416
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
High Brow Benefit. Fantastycznie "podnosi" łuk brwiowy i na linię wodną również świetnie się nadaje.
Lepiej się sprawdza się Max Factor Kohl Pencil , nr 090- ładny cielisty, dosyć długo utrzymuje się na linii wodnej. Hight Brow szybciej znika i jest taki bardziej biało- różowawy.
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:24   #3417
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38399465]Nie mam zadnych. Ostatnio zamowilam czerwony zestaw, ale kasa wrocila na konto a zamowienie anulowane, wiec nie wiem o co kaman.



Kurde, szkoda. Chyba skusze sie mimo wszystko na probasa.



Pochwal sie koniecznie jak Ci sie podoba.
-----------------------------------------------------------
Od jutra wyprzedaze. Pan, z ktorym rozmawialam jeszcze nie wie co bedzie. Lista przyjdzie jutro, czyli tradycyjnie bedzie opoznienie jak cholera bo przygotowanie wszystkiego zajmie kilka dni .

Powiem tez, ze zlamalam swoje noworoczne postanowienie oszczedzania. Moja skromna rodzinke Bombek powiekszylam o jeszcze jedna. Na swoja obrone dodam, ze:
a) takiej pojemnosci jeszcze nie mialam,
b) takiego flakonu nie mialam,
c) w zestawie byl balsam, ktorego tez nie probowalam. Nie uchodzi przeca, zeby fanka Flowerbomki bez balsamu byla, wiadomix .[/QUOTE]
James to jakieś zboczenie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:28   #3418
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James to jakieś zboczenie
:

Właśnie wracam z różem Ultra Rose Chanel. I oszczędzam od teraz. Serio.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:34   #3419
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
dzisiaj przypadkowo trafiłam do sephory i okazało się, że wyprzedaż w pełni... wyszłam z trzema przecenionymi zestawami ceny mnie skusiły oczywiście
dr Brandt 139,- z 399,-
rexaline 99,- z 319,-
algenist 105,- z nie pamiętam

czuję się zaspokojona kosmetycznie, aż do następnej wyprzedaży

Jak przetestujesz Algenista,koniecznie daj znać.szkoda,że nie wiedziałam,że taka promocja na niego była,odkąd wyszedł miałam ochote wypróbować

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38404254]:

Właśnie wracam z różem Ultra Rose Chanel. I oszczędzam od teraz. Serio.[/QUOTE]
Jasne


ciekawa jestem czy Wy w ogóle wierzycie w te oszczędzanie?
Zobaczymy,która pierwsza się złamie(jesli w ogóle się przyzna)
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:35   #3420
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38404254]:

Właśnie wracam z różem Ultra Rose Chanel. I oszczędzam od teraz. Serio.[/QUOTE]
Ale Ci zazdroszczę. Ja będę w S. najwcześniej w sobotę, aby go zmacać (o ile w ogóle będzie).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.