Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 12:10   #4771
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
witam

co raz więcej nas Jola pierwsze życzę drugiego życia oby szybko się udało po drugie wymarzonej wagi
Wielkie dzięki Pandzia !!!

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
serniczek pierwszy raz bez skorupy na wierzchu
Wow wygląda pięknie. Smaczny?
Jak tak to rzuciłabyś proszę sprawdzonym przepisem? Zrobiłabym
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:37   #4772
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
serniczek pierwszy raz bez skorupy na wierzchu
ale pysznie wyglada skad masz przepis?
stwierzilam , ze skroce uderzeniowke zanim moja motywacja spadnie i witam nowe dukanki(martwilam sie tak niedawno, ze nas tak malo ...........a jednak sporo nas jest )
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:49   #4773
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
jakoś wcześniej było tyle osób że wątek leciał szybko a teraz : halooo czy nie ma już dukanek ??

powiem tak jak zaczynałam poprzednim razem miałam dużo kg więcej i moja uderzeniówka trwała 5dni więc myślę sobie, że można by skrócić aczkolwiek decyzja należy do Ciebie
Oj nie narzekaj. Całkiem sporo osób wpisało się w dniu dzisiejszym, jak na weekend to naprawdę dobrze. Część osób może jeszcze się w łóżkach wylegiwać. Kto zabroni?!

Uderzeniówki na pewno nie powinno się wydłużać, a skrócenie to już nasza własna decyzja. Myślę że nie powinno być problemu. Może tylko na początku będzie wolniej spadać.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:59   #4774
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Uderzeniówki na pewno nie powinno się wydłużać, a skrócenie to już nasza własna decyzja. Myślę że nie powinno być problemu. Może tylko na początku będzie wolniej spadać.[/QUOTE]

pamiatam , ze 1,5roku temu wcale nie robilam tylko odrazu przeszlam na 2 faze i mi w ciagu miesiaca 6 kg zgnielo...i osiagnelam wage 64 kg...ale nie robilam fazy 3 ani 4 i kilogramy wrocily z dodatkiem +8 kg
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:07   #4775
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Hej!
Zacznę od tego, że jestem Waszą Fanką !!!!
Ja zaczęłam Dukać od dzisiaj
Chcę zrzucić 15 kg Ostatnie 6 przybyło mi z powodu hormonów, które mają pomóc w zajściu w drugą ciążę. Może nie będę jakoś chudła, bo hormony biorę dalej, ale przynajmniej waga nie powinna rosnąć....
Nazywam się Jola, mam hmmm rocznikowo to już 29 lat

Trzymamy za Ciebie kciuki!

Ja dzisiaj zamierzam zrobić sobie jadłospis na kolejny tydzień. Ale to dopiero jak uporam się z ogromem pism procesowych, jakie mam dzisiaj do napisania. A na początku roku obiecywałam sobie,że już nie będe zostawiać wszytskiego na ostatnią chwilę. No cóż, znów poległam.
Póki co dzisiaj obyło się bez śniadania, bo wstałam o 12 Był więc kurczak z teflonu z jogurtem nat. 0,1% i serek Pilos jabłuszkowy. Do tego herbatka pyszna

Dziewczyny, a co myślicie o czerwonej herbacie? Daje to coś?
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:09   #4776
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

ja dziś obiad na zimno, jakoś się nie zorganizowałam z jedzeniem no i wciągnełam wędzone udo z buraczkami i korniszonym
rano kanapki z wędlinkom i jajem pycha , na podwieczorek wiejski na słodko a potem owsianka - strasznie mi ostatnio podpasowła

mam ochote na paste z makreli z jajem i szczypiorkiem , albo na sałatke z tuńczyka z pekińska , jakieś ryby za mna chodza, coś chyba jeszcze mam w lodówce moze uda się zachciankę zaspokoić

miłej soboty LASKI
u mnie trochę sprzątania i trochę lenistwa
pogoda do tyłka ale spacer z juniorem zaliczylismy , teraz kawka z mlekiem

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Hej!
Zacznę od tego, że jestem Waszą Fanką !!!!
Ja zaczęłam Dukać od dzisiaj
Chcę zrzucić 15 kg Ostatnie 6 przybyło mi z powodu hormonów, które mają pomóc w zajściu w drugą ciążę. Może nie będę jakoś chudła, bo hormony biorę dalej, ale przynajmniej waga nie powinna rosnąć....
Nazywam się Jola, mam hmmm rocznikowo to już 29 lat
witamy Fankę jakoś trzeba żyć z ta popularnością
życzę powodzenia , pewnie wszystko sie uda

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
serniczek pierwszy raz bez skorupy na wierzchu
łeeeeeeeeeee boski ten sernik

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Trzymamy za Ciebie kciuki!

Ja dzisiaj zamierzam zrobić sobie jadłospis na kolejny tydzień. Ale to dopiero jak uporam się z ogromem pism procesowych, jakie mam dzisiaj do napisania. A na początku roku obiecywałam sobie,że już nie będe zostawiać wszytskiego na ostatnią chwilę. No cóż, znów poległam.
Póki co dzisiaj obyło się bez śniadania, bo wstałam o 12 Był więc kurczak z teflonu z jogurtem nat. 0,1% i serek Pilos jabłuszkowy. Do tego herbatka pyszna

Dziewczyny, a co myślicie o czerwonej herbacie? Daje to coś?
o widze że koleżanka jablkowe specyfiki podjada
Olosia ty prawniczką jesteś ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:29   #4777
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość

o widze że koleżanka jablkowe specyfiki podjada
Olosia ty prawniczką jesteś ?
Niestety jabłuszka syntetyczne - aromat tylko. Ale jak się doda do serka homo i dorzuci 2 tabl. słodzika to praktycznie nie ma różnicy w smaku. No może oprócz tego,że nie ma kawałków owoców. Ale ogólnie smakuje nieźle. Ja mam jakieś fazy na te aromaty. Poprzednio mogłam jeść cały czas serek czekoladowo - miętowy (kakao + aromat miętowy), wcześniej miałam hopla na banany... ^^

Prawniczką być próbuję Jestem na IV roku obecnie. Czyli to ten moment, kiedy każdy mecenas twierdzi, że umiesz już tak dużo, że możesz napisać wszystko. I wszystko Ci daje. A Ty siedzisz sobie wesoło do 3 nad ranem zastanawiając się nad tym, co w ogóle napisać, żeby to miało ręce i nogi

Musze Wam powiedziec,że dzisiaj już zdecydowanie mniej mnie wszystko boli niż wczoraj. Mam nadzieję, że po wieczornych ćwiczenia z Ewką jutro będzie już tylko lepiej.

Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 17:33   #4778
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Czyli np jogurt 0% tluszczu o smaku truskawki odpada tak?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
jezeli czytylas ksiazke dukana to powinnas sie orientowac...oczywiscie ,ze mozesz zjesc jogurt ,....ale 4% ????????? to raczej gram a nie % procent

czytałam i się orientuje, ale się pytam. dziwne bo trzymam jogurt w ręce i są takie wartości

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Tak możesz, o ile nie zawierają owoców. Zatem jogurty owocowe 0% odpadają. Możesz jeść jogurty naturalne.
Nie ma produktów idealnych dlatego przyjmujemy że nabiał do 4% tłuszczu jest dopuszczalny. Podobnie jest z węglami. Ogólnie przyjmujemy że jeśli ilość białka jest większa niż suma węgli i tłuszczu to jest ok.

Czyli np jogurt 0% tluszczu o smaku truskawki odpada tak?
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:14   #4779
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Czyli np jogurt 0% tluszczu o smaku truskawki odpada tak?
Możesz taki jogurt jeść zakładajac, że tak jak piszesz jest on o smaku truskawki czyli aromatyzowany truskawką i nie ma w składzie cukru. Nie mylić z takimi z wsadem owocowym. Takich nie wolno
A tak w ogóle to odezwałam się, bo zawsze się wyrywam, gdy temat 0% tłuszczu jogurtów wchodzi na wokandę.
naprawdę lepiej wybierać jogurty z minimalną ilością tłuszczu a nawet takie 1,5% niż te 0%. Powód jest prosty. Spożywanie takich nam w diecie więcej korzyści przyniesie, ponieważ tłuszcz jest potrzebny do przyswojenia białka z tegoż to jogurtu czy innego nabiału. No a drugi powód... przy jogurtach 0% tłuszczu, tłuszcz w takich przypadkach najczęściej zostaje zastąpiony innymi "zapychaczami" typu substancje zagęszczające: żelatyna i pektyna czy mleko w proszku. A po co wciskać w siebie przemycane inaczej niż cukrem węgle jak można więcej skorzystać przy jogurcie z minimalną chociaż ilością tłuszczu. ja najczęściej sięgam po jogurt 1% Zott. Parametry ok. A smakowy można zrobić jaki tylko się zamarzy. Wystarczy samemu dosmaczyć. Po co dawać sobie wciskać gotowce w kolorowych buteleczkach czy opakowaniach z kuszącym, smakowicie wyglądającym owocem?
No i na koniec. W diecie Dukana nie polecam jogurtu jako osobnego dania, przekąski w ogóle. Po jogurt powinniście sięgać tylko wtedy, gdy przygotowujecie dressing do mięsa, sałaty czy też na słodko jako dodatek na przykład do naleśników.

A tak w ogóle to witam w Nowym Roku Was wszystkie. Trzymam kciuki za kolejne pokolenie Dukanek . Życzę wytrwałości, samodyscypliny i silnej woli w dietowaniu oraz spektakularnych spadków i przebrnięciu z sukcesem i bez efektu jo-jo przez całą dietę Protal
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:24   #4780
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Czyli np jogurt 0% tluszczu o smaku truskawki odpada tak?
Raczej odpada.
Musisz dokładnie sprawdzać skład takiego jogurtu. Jeśli ma w składzie owoce to odpada. Jeśli jest tylko aromatyzowany aromatem truskawkowym i ma 0% tłuszczu to może być (ale takich jest bardzo mało i są rzadko spotykane.)
Jeśli koniecznie chcesz zjeść jogurt "owocowy" to weź jogurt naturalny, dorzuć do niego 1-2 tabletki słodzika i wybranego aromatu. Wymieszaj i szamaj.
Pozostałe jogurty fit, 0% itd nawet jeśli mają mało lub zero tłuszczu, a mają owoce odpadają bo mają za dużo fruktozy, która jest węglowodanem.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:40   #4781
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Możesz taki jogurt jeść zakładajac, że tak jak piszesz jest on o smaku truskawki czyli aromatyzowany truskawką i nie ma w składzie cukru. Nie mylić z takimi z wsadem owocowym. Takich nie wolno
A tak w ogóle to odezwałam się, bo zawsze się wyrywam, gdy temat 0% tłuszczu jogurtów wchodzi na wokandę.
naprawdę lepiej wybierać jogurty z minimalną ilością tłuszczu a nawet takie 1,5% niż te 0%. Powód jest prosty. Spożywanie takich nam w diecie więcej korzyści przyniesie, ponieważ tłuszcz jest potrzebny do przyswojenia białka z tegoż to jogurtu czy innego nabiału. No a drugi powód... przy jogurtach 0% tłuszczu, tłuszcz w takich przypadkach najczęściej zostaje zastąpiony innymi "zapychaczami" typu substancje zagęszczające: żelatyna i pektyna czy mleko w proszku. A po co wciskać w siebie przemycane inaczej niż cukrem węgle jak można więcej skorzystać przy jogurcie z minimalną chociaż ilością tłuszczu. ja najczęściej sięgam po jogurt 1% Zott. Parametry ok. A smakowy można zrobić jaki tylko się zamarzy. Wystarczy samemu dosmaczyć. Po co dawać sobie wciskać gotowce w kolorowych buteleczkach czy opakowaniach z kuszącym, smakowicie wyglądającym owocem?
No i na koniec. W diecie Dukana nie polecam jogurtu jako osobnego dania, przekąski w ogóle. Po jogurt powinniście sięgać tylko wtedy, gdy przygotowujecie dressing do mięsa, sałaty czy też na słodko jako dodatek na przykład do naleśników.

A tak w ogóle to witam w Nowym Roku Was wszystkie. Trzymam kciuki za kolejne pokolenie Dukanek . Życzę wytrwałości, samodyscypliny i silnej woli w dietowaniu oraz spektakularnych spadków i przebrnięciu z sukcesem i bez efektu jo-jo przez całą dietę Protal
o dziękuję Ci bardzo za taką wiadomość

witam Cię moje guru

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

musisz obserwować swoją wagę ja np jadłam jogobella panna cotta truskawkową zamrożoną i waga spadała

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki Pandzia !!!


Wow wygląda pięknie. Smaczny?
Jak tak to rzuciłabyś proszę sprawdzonym przepisem? Zrobiłabym
3 serki emilki 0%
słodzik wedle uznania
zapach migdałowy
1 pudding z lidla
4 jaja
miksujesz i na 50 min do piekarnika

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Oj nie narzekaj. Całkiem sporo osób wpisało się w dniu dzisiejszym, jak na weekend to naprawdę dobrze. Część osób może jeszcze się w łóżkach wylegiwać. Kto zabroni?!
nie narzekam porównuje dawne czasy. Kto zabroni ?!:brzy dal:
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 09:04   #4782
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
jakoś wcześniej było tyle osób że wątek leciał szybko a teraz : halooo czy nie ma już dukanek ??
No to się ujawnię.
Miałam to zrobić dopiero za miesiąc jak będę miała wyniki dukania, ale poczułam się wezwana do apelu.
Teraz zaczęłam od gimnastyki, więc czuję , ze to podejście będzie udane (i nie zakończy się klapą jak wszystkie podejścia z 2012 roku). Poza tym chodzę na terapię, która pomaga mi w omijaniu psychicznych dołków.
Jakbym się bała kolejnej klapy to bym siedziała cicho jak mysz pod miotłą.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 09:52   #4783
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
No to się ujawnię.
Miałam to zrobić dopiero za miesiąc jak będę miała wyniki dukania, ale poczułam się wezwana do apelu.
Teraz zaczęłam od gimnastyki, więc czuję , ze to podejście będzie udane (i nie zakończy się klapą jak wszystkie podejścia z 2012 roku). Poza tym chodzę na terapię, która pomaga mi w omijaniu psychicznych dołków.
Jakbym się bała kolejnej klapy to bym siedziała cicho jak mysz pod miotłą.
brawo za kroki uwielbiam Twój awatarek

trzymam za Ciebie kciuki, uda nam sie wszystkimklask i:
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:04   #4784
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
No to się ujawnię.
Miałam to zrobić dopiero za miesiąc jak będę miała wyniki dukania, ale poczułam się wezwana do apelu.
Teraz zaczęłam od gimnastyki, więc czuję , ze to podejście będzie udane (i nie zakończy się klapą jak wszystkie podejścia z 2012 roku). Poza tym chodzę na terapię, która pomaga mi w omijaniu psychicznych dołków.
Jakbym się bała kolejnej klapy to bym siedziała cicho jak mysz pod miotłą.

Oooo! Znajoma twarz! Witaj Kochana!
Super, że się odezwałaś! Gimnastyka jest fajna, ale trzeba być regularnym. Oby nam obu się udało w 2013!
Życzę Ci w Nowym Roku osiągnięcia wymarzonej wagi!
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:35   #4785
postanowienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cześć
Wpadłam tylko zdać raport. Po 3ch dniach uderzeniówki 2 kg mniej. Niestety po pierwszym dniu PW 0,5 na plus - ale to chyba woda. Z tego co pamiętam zawsze w pierszych dniach PW wzrastała mi waga.
Na razie się trzymam.
Mam pytanie - czy można kiszoną kapustę?

Pozdrawiam
__________________
Dukam od 02.01.2013
65 kg ....63kg .......55kg
postanowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:39   #4786
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Cześć
Wpadłam tylko zdać raport. Po 3ch dniach uderzeniówki 2 kg mniej. Niestety po pierwszym dniu PW 0,5 na plus - ale to chyba woda. Z tego co pamiętam zawsze w pierszych dniach PW wzrastała mi waga.
Na razie się trzymam.
Mam pytanie - czy można kiszoną kapustę?

Pozdrawiam
Jak najbardziej można

Pandzia, Oloosia
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:37   #4787
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

3 dni uderzeniówki i 4kg na minusie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:01   #4788
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
3 dni uderzeniówki i 4kg na minusie
Pozazdrościć!
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:50   #4789
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
serniczek pierwszy raz bez skorupy na wierzchu
piękny
Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
Uderzeniówki na pewno nie powinno się wydłużać, a skrócenie to już nasza własna decyzja. Myślę że nie powinno być problemu. Może tylko na początku będzie wolniej spadać.
pamiatam , ze 1,5roku temu wcale nie robilam tylko odrazu przeszlam na 2 faze i mi w ciagu miesiaca 6 kg zgnielo...i osiagnelam wage 64 kg...ale nie robilam fazy 3 ani 4 i kilogramy wrocily z dodatkiem +8 kg [/QUOTE]


no to ładnie Ci wróciło, kolejny przykład na to, że nie można pomijać żadnej fazy, a mogę wiedzieć w jakim czasie z powrotem wróciła dawna waga, no i czy jadłaś wszystko i się o ogóle nie ograniczałaś?
Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Niestety jabłuszka syntetyczne - aromat tylko. Ale jak się doda do serka homo i dorzuci 2 tabl. słodzika to praktycznie nie ma różnicy w smaku. No może oprócz tego,że nie ma kawałków owoców. Ale ogólnie smakuje nieźle. Ja mam jakieś fazy na te aromaty. Poprzednio mogłam jeść cały czas serek czekoladowo - miętowy (kakao + aromat miętowy), wcześniej miałam hopla na banany... ^^

Prawniczką być próbuję Jestem na IV roku obecnie. Czyli to ten moment, kiedy każdy mecenas twierdzi, że umiesz już tak dużo, że możesz napisać wszystko. I wszystko Ci daje. A Ty siedzisz sobie wesoło do 3 nad ranem zastanawiając się nad tym, co w ogóle napisać, żeby to miało ręce i nogi

Musze Wam powiedziec,że dzisiaj już zdecydowanie mniej mnie wszystko boli niż wczoraj. Mam nadzieję, że po wieczornych ćwiczenia z Ewką jutro będzie już tylko lepiej.

hehe, myślę , że nawet jeśli zdecydujesz się po studiach na aplikację to i tak nie raz na niej a może nawet i po egzaminie zawodowym będziesz siedziała do 3


kusicie mnie tymi ćwiczeniami

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
o dziękuję Ci bardzo za taką wiadomość

witam Cię moje guru

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

musisz obserwować swoją wagę ja np jadłam jogobella panna cotta truskawkową zamrożoną i waga spadała

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------


3 serki emilki 0%
słodzik wedle uznania
zapach migdałowy
1 pudding z lidla
4 jaja
miksujesz i na 50 min do piekarnika



nie narzekam porównuje dawne czasy. Kto zabroni ?!:brzy dal:
jak wygląda ten pudding?

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
No to się ujawnię.
Miałam to zrobić dopiero za miesiąc jak będę miała wyniki dukania, ale poczułam się wezwana do apelu.
Teraz zaczęłam od gimnastyki, więc czuję , ze to podejście będzie udane (i nie zakończy się klapą jak wszystkie podejścia z 2012 roku). Poza tym chodzę na terapię, która pomaga mi w omijaniu psychicznych dołków.
Jakbym się bała kolejnej klapy to bym siedziała cicho jak mysz pod miotłą.
mam nadzieję, że osiągniesz sukces

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Cześć
Wpadłam tylko zdać raport. Po 3ch dniach uderzeniówki 2 kg mniej. Niestety po pierwszym dniu PW 0,5 na plus - ale to chyba woda. Z tego co pamiętam zawsze w pierszych dniach PW wzrastała mi waga.
Na razie się trzymam.
Mam pytanie - czy można kiszoną kapustę?

Pozdrawiam
za ładne spadki

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
3 dni uderzeniówki i 4kg na minusie
za ładne spadki



ja mam dzisiaj drugi dzień pw i w końcu moje kochane warzywka, więc zupkę pomidorową już zjadłam, a potem będą jeszcze szaszłyki z grila
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 18:10   #4790
Rozi87
Przyczajenie
 
Avatar Rozi87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

5-ty dzień uderzeniówki, jeszcze tylko dwa i dopadnę jakiegoś pomidorka... mniam Mam takie pytanie czy serek pleśniowy light o wartościach: białko-22g,węg;e<0,5, tłuszcz 11g jest dozwolony? W sumie węgla i tłuszczy jest mniej niż białek więce pewnie tak... Mam taką nadzieję bo jest pyszny
Rozi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:21   #4791
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Rozi87 Pokaż wiadomość
5-ty dzień uderzeniówki, jeszcze tylko dwa i dopadnę jakiegoś pomidorka... mniam Mam takie pytanie czy serek pleśniowy light o wartościach: białko-22g,węg;e<0,5, tłuszcz 11g jest dozwolony? W sumie węgla i tłuszczy jest mniej niż białek więce pewnie tak... Mam taką nadzieję bo jest pyszny
Nabiał do 2% tłuszczu. 11%??? Zapomnij.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:50   #4792
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
3 dni uderzeniówki i 4kg na minusie
no Pandzia , super wynik
ja dziś drobne zawirowanie............al e już jest ok

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozi87 Pokaż wiadomość
5-ty dzień uderzeniówki, jeszcze tylko dwa i dopadnę jakiegoś pomidorka... mniam Mam takie pytanie czy serek pleśniowy light o wartościach: białko-22g,węg;e<0,5, tłuszcz 11g jest dozwolony? W sumie węgla i tłuszczy jest mniej niż białek więce pewnie tak... Mam taką nadzieję bo jest pyszny
no byłoby pysznie ale 11% TŁUSZCZU ? ABSOLUTNIE NIE !

Emi dobrze napisała
a w ogóle Emi co u Was ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:01   #4793
MalinowaLala
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaLala
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: WLKP...Poznań też ;)
Wiadomości: 103
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Witam kobitki dołączam się do Was z dietowaniem w tym nowym roku Kiedyś już stosowałam i była to dla mnie jedyna skuteczna dieta. Zaczynam od jutra 16 kg przede mną...
Pozdrawiam
__________________
Pozytywne myślenie to połowa sukcesu .
MalinowaLala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:06   #4794
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

certina4 jest taki po 4 pakowany bez cukru i na skrobiach można i go zrobić jako deser na mleku i słodziku ja zazwyczaj używam do wypieku sernika
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:11   #4795
Rozi87
Przyczajenie
 
Avatar Rozi87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nabiał do 2% tłuszczu. 11%??? Zapomnij.

a kupiłam jeszcze taki ser żółty trudno będzie musiał poczekać na czasy aż będę chuda
Rozi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:24   #4796
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Rozi87 Pokaż wiadomość
a kupiłam jeszcze taki ser żółty trudno będzie musiał poczekać na czasy aż będę chuda
jeśli ser żółty to tylko Piórko

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

certina4 a budyń to Stilla kupuje w Kaufie bo jest taniutki , nie to co w necie , smaki tez są różne tylko pamiętaj że dozwolona max 1 łyż dziennie http://allegro.pl/dukan-budyn-malino...904546281.html
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 21:04   #4797
beate5454
Raczkowanie
 
Avatar beate5454
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
piękny


pamiatam , ze 1,5roku temu wcale nie robilam tylko odrazu przeszlam na 2 faze i mi w ciagu miesiaca 6 kg zgnielo...i osiagnelam wage 64 kg...ale nie robilam fazy 3 ani 4 i kilogramy wrocily z dodatkiem +8 kg

no to ładnie Ci wróciło, kolejny przykład na to, że nie można pomijać żadnej fazy, a mogę wiedzieć w jakim czasie z powrotem wróciła dawna waga, no i czy jadłaś wszystko i się o ogóle nie ograniczałaś?


hej, no ladnie ,ladnie mi wrocilo....ale ja nie jadlam tylko zarlam...rowniez od 1,5 roku biore hormony ... plus jeszcze doszlo , ze prace zmienilam i siedze przez 8 godzin z tylkiem na krzeselku..ale to moja wina na noc potrafilam cala czekolade zjesc ..i tak dalej i tak dalej ...no ba trezeba teraz schudnac
__________________
31.05.2013 bylo 82,5
....jest 72,5kg 18.07.2013 -10 kg
beate5454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 21:40   #4798
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

A u nas spoko, po rozbestwieniu świąteczno-noworocznym wracamy na dobrą drogę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 22:00   #4799
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez beate5454 Pokaż wiadomość
no to ładnie Ci wróciło, kolejny przykład na to, że nie można pomijać żadnej fazy, a mogę wiedzieć w jakim czasie z powrotem wróciła dawna waga, no i czy jadłaś wszystko i się o ogóle nie ograniczałaś?


hej, no ladnie ,ladnie mi wrocilo....ale ja nie jadlam tylko zarlam...rowniez od 1,5 roku biore hormony ... plus jeszcze doszlo , ze prace zmienilam i siedze przez 8 godzin z tylkiem na krzeselku..ale to moja wina na noc potrafilam cala czekolade zjesc ..i tak dalej i tak dalej ...no ba trezeba teraz schudnac

rozumiem, no to tym bardziej trzymam kciuki, żebyś tym razem dała radę przejść wszystkie fazy
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 22:01   #4800
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Iloa, Pandzia, Oloosia.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.