PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 17:20   #961
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

ja zamulam beta w poniedzialek znow powtorzona, ladnie rosnie wiec troche stresu ze mnie zeszlo. kiedy do lekarza? nie mam pojecia, nie chce isc za wczesnie. wiec pewnie za 1,5 - 2 tyg sie wybiore. poki co wrocilam wlasnie od endokrynologa i po raz drugi pytala sie mnie czy ktos mi kiedys zlecal badania serca. powiedziala ze mam jakies szmery, ale ze narazie mam sie nie martwic, zobaczymy jak bedzie pozniej, jak cos to moze byc przeslanka do cesarki nie chce mi sie nawet o tym myslec.

katarzy super ze bal udany i sie wybawilas, my siedzielismy w domu i ten wieczor nie odbiegal od innych
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 06:17   #962
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

hej

Bajka super,że beta ładnie rośnie. A który to tydzień?
Czekam na cierpliwie na relacje z wizyty.

U Nas dobrze wszystkochłopcy rosną i są zdrowi.

Fabiś dzisiaj kończy 11 tygodni. O 8.20 się urodzi,właśnie tak sobie przypominam jak byłam o tej porze na porodówce.

A no i wychodzą mu dwie jedynki

A co u Was??
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:14   #963
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Anulka u nas w normie tż całe dnie w pracy dni mijają jak zwykle
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:59   #964
ajasiaga
Raczkowanie
 
Avatar ajasiaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Drogie Mamy mam do Was ogromną prośbę mogłybyście wypełnić ankietę? Jestem Położną i piszę prace mgr na temat szkół rodzenia i ich wpływie na przebieg porodu. Proszę pomóżcie mi potrzebuje jeszcze 30 ankiet...
W załączniku dodaje ankietę.
Prześlijcie mi ją tutaj na konto wizazu albo na mojego meila anna_polak@interia.eu
Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf ankieta szkoła rodzenia pdf.pdf (120,3 KB, 0 załadowań)
__________________
Nasz Ślub 20.07.2013 godz. 15.00
ajasiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:30   #965
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

anusia to sam poczatek, 5t3d bodajze. dzis dzwonilam do gina i wizyta dopiero 21.01 matko nie wie jak wytrzymam ale wiem ze nie ma sensu isc wczesniej. mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:40   #966
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Napewno będzie dobrze kochana trzymam kciuki

Anusia a co u was?
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:28   #967
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Hejka
U Nas wporządku
Fabianek rośnie,tłuściutki już taki i kochanymarudzi czasami bo mu wychodzące dwie jedynki dokuczają ale ogólnie grzeczny chłopczyk.
Gracjanek miłości moje pomaga,opiekuje sie bratem,co raz więcej mówijuż taki duuuży mi się wydaje,z dnia na dzień więcej potrafi.

Pogoda tylko paskudnadeszcz leje codziennie.

Dzisiaj dostałam @,rok i jeden dzień minął od poprzedniejale nie tęskniłam wcale.

Bajka na pewno będzie wszystko dobrze

Kochane a macie fb? Może dołączyłybyście do mojej listy znajomych
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 13:43   #968
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witajcie Laseczki po dłuższej nieobecności!
Korzystając z cudzego telefonu z dostępem do neta wpadłam tu by zobaczyć co słychać
Jak pisała wcześniej Kicia (czytaj Inna_UK - jakoś Kicia mi się zakodowała i tak została ) nie mam kompa, bo jak się okazało uszkodzony został i czeka mnie zakup nowego. Jak na razie nie mam za co kupić, bo z wypłaty nie da się odłożyć nic na jego zakup.
Pracuję nadal tam gdzie pracowałam, ale przymierzam się do zmiany pracy. Co z tego wyjdzie nie wiem. Liczę na to, że uda mi się jednak dostać gdzie indziej, bo tu jest ciężko i to nie tylko moja opinia ale nawet tych dziewczyn które pracują w tej branży od lat.
Jeśli chodzi o sprawy osobiste to do dupy i zastanawiam się nad dalszym sensem ....
W Sylwestra zrobiłam parę postanowień i już je powolutku wdrażam w życie. Pierwsze to zmiana wizerunku - na nk widziałyście i wreszcie mogłam się pokazać, bo zrzuciłam 8 kg - przy moim wzroście to wcześniej wyglądałam jak kuleczka. Zmiebniłam kolor włosów z blond naturalnego na gorzką czekoladę i czuję się z tym zajefajnie I odważyłam się założyć spódnicę - matko nigdy nie chodziłam w spódnicach!!!
Zmian będzie więcej, bo zamierzam zapisać się na siłownię a potem na Pole dance - sportową wersję
I zaczęłam częściej wychodzić z domu
To tyle tak w skrócie

Widzę, że u większości z Was są wielkie zmiany. Nowa fasoleczka - Bajeczko gratulacje! I buziaczki przesyłam.
Anusia dzięki za życzenia. Twoje chłopaczki rosną jak na drożdżach - ten czas tak szybko leci
Inna_UK jaki masz piękny brzusio. A mówiłam, że będzie dziewczynka

Pozdrawiam Was. Nie wiem kiedy będzie następna okazja do napisania. Jak coś to będę pisała e-maila do Kici albo smsa do Anusi
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 12:49   #969
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

hej dziewczynki nie mam czasu pisac tz ma teraz nocne zmiany, ja ucze sie do egzaminów
poza tym wszystko ok mały zdrowy , zima pełną para u nas

Anusia a u ciebie wszystko ok?

a reszta gdzie?
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 15:58   #970
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Anusia podczytuje cie na drugim watku Fabiś jest śliczny taki slodziakodezwij sie kochana jak tam u was?
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:58   #971
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

no przykro ze zadna sie nie odzywapa pa kobity
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 07:29   #972
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Katarzy na priv zobacz pisałam Ci wiadomość, napisze raz jeszcze.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:46   #973
WczorajszySen
Raczkowanie
 
Avatar WczorajszySen
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 95
Post Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Hej

Może na początku się przedstawię nazywam się Patrycja (możecie mówić mi Pati) konto na wizażu mam jakiś czas ale nie zaglądam tu kilka razy dziennie bo mało czasu mam. Studiuję Zarządzanie na II roku i Pedagogikę na I roku

Pomyślałam, że napiszę tutaj, bo może wy mi coś podpowiecie lub doradzicie, a widzę, że fajna atmosferka tu panuje, bo spotkałam się kiedyś z niemiłym przywitaniem. Ale nie ważne.

Przejdę do sedna sprawy ... Dziś mija 3 tygodnie jak nie mam okresu, nie wiem czemu nie biorę tabletek anty robiłam test we wtorek i wykazał, że nie jestem w ciąży Do tego od około 2 tyg. mam bóle w po lewej stronie brzucha i nie wiem czym to może być spowodowane ... Biorę pod uwagę ciążę, ale test jest negatywny ...
Liczę na wasza radę i pomoc...


Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona...
__________________
22.10.2008 - Razem!
19.06.2011 - TAK!

Już nie możemy doczekać się kiedy Cię zobaczymy
Serduszko <3


22.08.2015 - ?

WczorajszySen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.