Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 19:10   #2791
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Redeyes, ile dałas za butki? bardzo fajne Wpadłam na chwilę na Twojego bloga, aleeee masz oczyska


a ja melduje 2/3 tzg (karoline omijam ), ale powiem Wam, ze dzis w ogole sie nie zmeczylam czuje niedosyt, ale raczej w kierunku takim , ze nawet jak cwicze, to i tak nie przynosi to efektow, że cwiczenia nie sa dla mnie, ze nigdy nie bede wygladala tak jak chce itp :P

echhhh ktos tu juz dzis pisal o chandrze piona!
205 zł razem z przesyłką, bo na all zamawiałam
dziękuję ale oczy jak oczy..
Powiem Tobie, że z dnia na dzień też się załamuję przez te ćwiczenia, bo już to 2 miesiąc za chwilę będzie, a spektakularnych efektów nie ma, mimo, że ćwiczę 6 razy w tygodniu
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:10   #2792
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Tak w ogóle jak byłam dziś w piekarni to patrzyło się na mnie ciastko z kremem
ale odpuściłam i kupiłam kilka ciasteczek kruchych, bo Tż lubi
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:15   #2793
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak w ogóle jak byłam dziś w piekarni to patrzyło się na mnie ciastko z kremem
ale odpuściłam i kupiłam kilka ciasteczek kruchych, bo Tż lubi

Ja na szczęście nie mam w ogóle ochoty na słodycze. Za to koleżanki u mnie w pracy są bezlitosne i cały czas opowiadają o pizzach tudzież pysznych makaronach. Dręczą mnie i dręczą Ale muszę być silna, z Wasza pomocą mi się uda !
__________________
Wystarczy chcieć...

oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:21   #2794
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak w ogóle jak byłam dziś w piekarni to patrzyło się na mnie ciastko z kremem
ale odpuściłam i kupiłam kilka ciasteczek kruchych, bo Tż lubi


Ja tez sie powstrzymuje od slodkosci, choc zdarza mi sie cukierek czekoladowy albo cos w tym stylu
Ale wiem, ze gdybym odpuscila calkowicie, to w koncu sie rzuce na (w najlepszym razie jedna) cala tabliczke czekolady
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:30   #2795
mija_n
Rozeznanie
 
Avatar mija_n
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 535
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Moge dołączyć niedawno zaczęłam ćwiczyć z Ewką, narazie jestem po 3 skalpelach
ja przeczytałam na początku cześć hobbitki...i tak WTF?? :P i dopiero później...kobitki..aaa

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalena111190 Pokaż wiadomość
Ja cwicze od konca listopada Trening z gwiazdami, a teraz na zmiane turbo i trening z gwiazdami
Do tego a6w i bieganie 3 razy w tyg
poezja

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Piękny brzuszek, zazdroszczę!
Kiedyś próbowałam a6w, wytrwałam kilkanaście dni i nie męczyło mnie samo ćwiczenie, ale strasznie mnie wkurzało to liczenie - ile powtórzeń, ile serii i weź cały czas licz i myśl o tym, co robisz Ja wolę zwykłe brzuszki, przy których mogę gapić się w tv i nie zastanawiać czy zrobiłam 16 czy 17 powtórzeń
Na dzisiaj mam w planach skalpel i może tiffoczki, ale zobaczymy czy moja boląca głowa nie zniweczy tych planów.
ale musze przyznać, że A6w dużo dało, mięsnie się ładnie wyrobiło, ja dotrwałam do końca i to będzie jeden z sukcesów w moim życiu

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ewa napisała na fb:




Jestem ciekawa tej książki





co jak co, ale ksiązki nie będę ciekawa, bo dla mnie to jest spisanie historii kobiet, które opowiadają swoje dramatyczne dzieje, a Ewa na tym będzie zarabiać:/
__________________
Ćwiczę z Ewą od 23.09.2012r.

Skalpel: 24

Killer: 5
Turbo: 24
TzG: 5

Insanity od 18.01.2013r.:
Workout day: 62


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
mija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:30   #2796
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
205 zł razem z przesyłką, bo na all zamawiałam
dziękuję ale oczy jak oczy..
Powiem Tobie, że z dnia na dzień też się załamuję przez te ćwiczenia, bo już to 2 miesiąc za chwilę będzie, a spektakularnych efektów nie ma, mimo, że ćwiczę 6 razy w tygodniu
cierpliwosci jak sa regularne cwiczenia to sa tez efekty , ja po miesiacu robienia skalpela mialam wizualne efekty, teraz tez mam nadzieje, iz beda zauwazalne golym okiem
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:33   #2797
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
cierpliwosci jak sa regularne cwiczenia to sa tez efekty , ja po miesiacu robienia skalpela mialam wizualne efekty, teraz tez mam nadzieje, iz beda zauwazalne golym okiem
Może to dlatego, że miałam naprawdę sporo tego nagromadzonego tłuszczyku Jak się zginałam to miałam z 5 fałdek, a teraz tylko dwie. I wydaje mi się, że mniejszy ten brzuch, tylko wkurza mnie dolna partia, bo nie dam rady tego zrzucić
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:35   #2798
mija_n
Rozeznanie
 
Avatar mija_n
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 535
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Ja też! poza tym nie pogardziłabym jej całym ubiorem z turbo i killera (bluzeczka genialna i te szorty )

Kurde, bo tak stoi kilka lat i się marnuje ten mój rower.. A ten cały orbitrek coś w ogóle daje?

BLOG
a czy mogę coś powiedzieć?? mam sugestię, bo napis na Twoim blogu "Make up your desire jest czcionką, która powoduje, że oczy się męczą, jakby było zamazane, taka mała uwaga czytelniczki P.S. śliczne oczy

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Witam Was moje drogie dojechałam do Polski reakcja znajomych i rodziny na moją metamorfozę niesamowita wszyscy zaskoczeni ;-)
Powiem Wam że dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w pytaniu na śniadanie hehe to dopiero będzie przeżycie...
WOW szalona!!!
__________________
Ćwiczę z Ewą od 23.09.2012r.

Skalpel: 24

Killer: 5
Turbo: 24
TzG: 5

Insanity od 18.01.2013r.:
Workout day: 62


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
mija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:37   #2799
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Może to dlatego, że miałam naprawdę sporo tego nagromadzonego tłuszczyku Jak się zginałam to miałam z 5 fałdek, a teraz tylko dwie. I wydaje mi się, że mniejszy ten brzuch, tylko wkurza mnie dolna partia, bo nie dam rady tego zrzucić
no to na pewno sie zmniejszyl !! dolne partie trudno ujedrnic wiec bez obaw jak bedziesz cwiczyc dalej to napewno stanie sie ten dlugo oczekiwany cud , ja mam dwie ogromne faldy jak siedze :P ale jak napinam to widac zarys miesni musze w koncu sie zmierzyc
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:39   #2800
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Melduję TzG!

redeyes mi teraz leci już 3 miesiąc, też nie mam jakichś spektakularnych efektów, wręcz powiedziałabym minimalne, ale jak to mówią "nie od razu piramidy zbudowano", także nie poddajemy się i ćwiczymy dalej!
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:44   #2801
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez mija_n Pokaż wiadomość
a czy mogę coś powiedzieć?? mam sugestię, bo napis na Twoim blogu "Make up your desire jest czcionką, która powoduje, że oczy się męczą, jakby było zamazane, taka mała uwaga czytelniczki P.S. śliczne oczy
Ahhh, szukam, ciągle zmieniam, kombinuję i nie mogę nic fajnego znaleźć, co by fajnie wyglądało na mój podpis :/


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
no to na pewno sie zmniejszyl !! dolne partie trudno ujedrnic wiec bez obaw jak bedziesz cwiczyc dalej to napewno stanie sie ten dlugo oczekiwany cud , ja mam dwie ogromne faldy jak siedze :P ale jak napinam to widac zarys miesni musze w koncu sie zmierzyc
Muszę jakieś ćwiczenia znaleźć na to, w dodatku jestem tydzień przed @ i strasznie męczę się podczas ćwiczeń
Trudno, jak do wakacji nie wyrzeźbimy, to będziemy na plaży trzymać non stop napięte mięśnie..

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
Melduję TzG!

redeyes mi teraz leci już 3 miesiąc, też nie mam jakichś spektakularnych efektów, wręcz powiedziałabym minimalne, ale jak to mówią "nie od razu piramidy zbudowano", także nie poddajemy się i ćwiczymy dalej!


do wakacji chcę mieć kaloryfer
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:45   #2802
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Dziękuję za baty zebrałam dupkę i zrobiłam ten skalpel,tiffoczki i rozciąganie nóg w końcu

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Ty, a jak sie do Ciebie zwracaja dzieci na korkach? do mnie ostatnio ni stad ni zowad zaczely mowic: pani myslalam ze je rozniose
no właśnie też pani i im mówię żeby po imieniu







dziewczyny mam pytanie...czy jak będę systematycznie rozciągać łydki to czy mają szansę się wyszczuplić?zaczynam się nimi martwić jak patrzę na te wszystkie piękne smukłe nóżki na zdjęciach motywujących...wtedy mnie dołują
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:45   #2803
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
205 zł razem z przesyłką, bo na all zamawiałam
dziękuję ale oczy jak oczy..
Powiem Tobie, że z dnia na dzień też się załamuję przez te ćwiczenia, bo już to 2 miesiąc za chwilę będzie, a spektakularnych efektów nie ma, mimo, że ćwiczę 6 razy w tygodniu
co Ty? zaraz przeszukam allegro w poszukiwaniu jakiś fajnych butów

piękny kolor no i brwi masz świetne

Hmmmmmm wiesz co, ja jestem dość szczupła i wysoka, ale jak ćwiczę, to wtedy widać jak wiele pracy muszę włożyć w to, żeby to moje ciało było jeszcze lepsze a ono jest takie galaretowate, sama nie wiem jak to opisać
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak w ogóle jak byłam dziś w piekarni to patrzyło się na mnie ciastko z kremem
ale odpuściłam i kupiłam kilka ciasteczek kruchych, bo Tż lubi
uwielbiam wszelkie ciastka też zawsze mowie ze, to nieee, nie dla mnie! dla TZa, bo on lubi! po czym zjadam wszystkie sama
Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie mam w ogóle ochoty na słodycze. Za to koleżanki u mnie w pracy są bezlitosne i cały czas opowiadają o pizzach tudzież pysznych makaronach. Dręczą mnie i dręczą Ale muszę być silna, z Wasza pomocą mi się uda !
zazdroszczę!
Cytat:
Napisane przez mija_n Pokaż wiadomość
ja przeczytałam na początku cześć hobbitki...i tak WTF?? :P i dopiero później...kobitki..aaa


co jak co, ale ksiązki nie będę ciekawa, bo dla mnie to jest spisanie historii kobiet, które opowiadają swoje dramatyczne dzieje, a Ewa na tym będzie zarabiać:/
1. ahahaha padłam!

2. dokładnie, też tak uważam...
Cytat:
Napisane przez mija_n Pokaż wiadomość
a czy mogę coś powiedzieć?? mam sugestię, bo napis na Twoim blogu "Make up your desire jest czcionką, która powoduje, że oczy się męczą, jakby było zamazane, taka mała uwaga czytelniczki P.S. śliczne oczy
też zwrócilam uwagę na te czcionke, jest taka drażniąca
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:47   #2804
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
do wakacji chcę mieć kaloryfer
mi by wystarczyło żebym do wakacji zgubiła ten okropny tłuszcz mam jakiegoś doła! z rana mam w miarę płaski brzuch ale po śniadaniu już się robi okropny! i jeszcze zauważyłam, że mam trochę cellulitu!zaraz się popłaczę tak mi źle
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:56   #2805
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

skalpel za mną zaraz boczki Tiffany dziś bardziej skupiałam się nad napinaniem brzucha, przez całe ćwiczenia "sapałam" z wydechem jak lokomotywa, jakbym świeczki na torcie zdmuchiwała i to mi pomaga przy trzymaniu napiętego brzucha.
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:56   #2806
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
uwielbiam wszelkie ciastka też zawsze mowie ze, to nieee, nie dla mnie! dla TZa, bo on lubi! po czym zjadam wszystkie sama




Nie mogę skupić się na nauce Tż miał wrócić z pracy półtorej godziny temu i mi napisał przed chwilą, że będzie koło 22. Nie powiedział powodu.
Smutno mi..
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:59   #2807
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
co Ty? zaraz przeszukam allegro w poszukiwaniu jakiś fajnych butów

piękny kolor no i brwi masz świetne

Hmmmmmm wiesz co, ja jestem dość szczupła i wysoka, ale jak ćwiczę, to wtedy widać jak wiele pracy muszę włożyć w to, żeby to moje ciało było jeszcze lepsze a ono jest takie galaretowate, sama nie wiem jak to opisać

też zwrócilam uwagę na te czcionke, jest taka drażniąca
nike flex trainer 2, przeszukaj. to właśnie te moje, super wygodne są i leciutkie.
słyszałam już kilka niezbyt pochlebnych opinii na mój wygląd, że wyglądam jak cygan, albo arab milusio.

galarety szybko się pozbędziesz, bo te ćwiczenia bardzo zbijają ciało.. gorzej już tłuszczu się pozbyć, u mnie akurat z brzucha.. już z ud znikać zaczął i z łydek! ja mam 170 cm i jestem zdania, że przy tych ćwiczeniach jeszcze bardziej osoba wyższa może się namęczyć..

co do czcionki to szukam jakiejś.. ciekawej..
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:00   #2808
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
mi by wystarczyło żebym do wakacji zgubiła ten okropny tłuszcz mam jakiegoś doła! z rana mam w miarę płaski brzuch ale po śniadaniu już się robi okropny! i jeszcze zauważyłam, że mam trochę cellulitu!zaraz się popłaczę tak mi źle

nie przejmuj się ja chcę się go pozbyć z pupska, i choć też jestem szczupła i dość wysoka to z jędrnością mam na bakier ale koniec z tym
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:01   #2809
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
mi by wystarczyło żebym do wakacji zgubiła ten okropny tłuszcz mam jakiegoś doła! z rana mam w miarę płaski brzuch ale po śniadaniu już się robi okropny! i jeszcze zauważyłam, że mam trochę cellulitu!zaraz się popłaczę tak mi źle
To turbo rób, tylko wtedy z całego ciałka zleci.. Tam wszystkie ćwiczenia angażują też brzuch. Gdzie ten cellulit? Masuj tą zwykłą gąbką, syreną z oliwką. Ja tak robię i na udach już niewiele go mam
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 20:02   #2810
ciachochichotka
Rozeznanie
 
Avatar ciachochichotka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 783
GG do ciachochichotka
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Kurcze dziewczyny jakos obijam sie ostatnio....
Skalpel mi się znudził, a był to trening na każdy dzień, po prostu ćwiczenia = Skalpel, Killer i TzG zostawiałam na takie dnie w których miałam pałera i wszystko we mnie tańczyło. Teraz jak mam Skalpela odpalac to mnie szlag trafia i w koncu nic nie włączam...Poleci mi ktoś coś zastępczego ?

__________________
wymianka -stara

szybkowątek
ciachochichotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:02   #2811
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
skalpel za mną zaraz boczki Tiffany dziś bardziej skupiałam się nad napinaniem brzucha, przez całe ćwiczenia "sapałam" z wydechem jak lokomotywa, jakbym świeczki na torcie zdmuchiwała i to mi pomaga przy trzymaniu napiętego brzucha.
Hahahaha, wiem o czym mówisz.. Ja czasem przez to mam ochotę zemdleć podczas ćwiczeń
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:05   #2812
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Idę robić brzuszki, masaż, kąpać się i spać
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:12   #2813
mija_n
Rozeznanie
 
Avatar mija_n
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 535
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
Dziękuję za baty zebrałam dupkę i zrobiłam ten skalpel,tiffoczki i rozciąganie nóg w końcu


no właśnie też pani i im mówię żeby po imieniu







dziewczyny mam pytanie...czy jak będę systematycznie rozciągać łydki to czy mają szansę się wyszczuplić?zaczynam się nimi martwić jak patrzę na te wszystkie piękne smukłe nóżki na zdjęciach motywujących...wtedy mnie dołują
jak już wiadomo, każda ma inne ciało, a ja miałam zawsze łydki dość okazałe i za chiny nic ne mogłam zrobić i dopiero po 3 miesiącach (myślę ze to zasługa też skalpela) spadł mi 1 cm, więc takie ćwiczenia jak w TzG, skalpel myślę że może pomoc
__________________
Ćwiczę z Ewą od 23.09.2012r.

Skalpel: 24

Killer: 5
Turbo: 24
TzG: 5

Insanity od 18.01.2013r.:
Workout day: 62


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
mija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:13   #2814
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7



Dziewczyny, czy dostępny na stronie Ewy plan treningowy to wersja pdf któregoś z jej znanych treningów (skalpel, turbo, killer) czy jeszcze coś innego?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:14   #2815
mija_n
Rozeznanie
 
Avatar mija_n
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 535
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
mi by wystarczyło żebym do wakacji zgubiła ten okropny tłuszcz mam jakiegoś doła! z rana mam w miarę płaski brzuch ale po śniadaniu już się robi okropny! i jeszcze zauważyłam, że mam trochę cellulitu!zaraz się popłaczę tak mi źle
nie płacz kochana, ja mam też zwątpienia bo niby ćwicze a mam wrażenie że sanęłam w miejscu, inne takie mają efekty...ale jak do lata nic się nie poprawi to rzucę to w cholere, a póki co musimy dać z siebie wszystko!!
__________________
Ćwiczę z Ewą od 23.09.2012r.

Skalpel: 24

Killer: 5
Turbo: 24
TzG: 5

Insanity od 18.01.2013r.:
Workout day: 62


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
mija_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:18   #2816
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Może to dlatego, że miałam naprawdę sporo tego nagromadzonego tłuszczyku Jak się zginałam to miałam z 5 fałdek, a teraz tylko dwie. I wydaje mi się, że mniejszy ten brzuch, tylko wkurza mnie dolna partia, bo nie dam rady tego zrzucić
Może spróbuj Lean and Lovely Lower Abs Tiffany? Wczoraj to ćwiczyłam i wydaje mi się, że rzeczywiście ruszały się te partie brzucha, które normalnie się obijają
__________________
Ćwiczę od 26.12.2012
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:22   #2817
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

oczywiście ćwiczenia są po to by były efekty, ale dziewczynki po nich np. dobrze się czuję, czasem mam niedosyt. Lepiej się ruszać niż stać w miejscu. Wczoraj jak biegłam do autobusu to tak mi się mięsień napiął w udzie, że prawie kuśtykać zaczęłam, dziś przy ćw. trochę bolał, ale teraz już przestał a dziś zrobię sobie owsiankę! takiego smaka mi zrobiłyście ostatnio
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:26   #2818
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby były!


Lubię czytać książki o zdrowym stylu życia
Co się dzieje?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Mnie się udało upolować na promocji Ale naprawdę- to zupełnie inny komfort ćwiczyć w dobrych butach

nie było ehh najwyżej zaczekam aż w tym sklepie co są po 240 przecenią

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Witam Was moje drogie dojechałam do Polski reakcja znajomych i rodziny na moją metamorfozę niesamowita wszyscy zaskoczeni ;-)
Powiem Wam że dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w pytaniu na śniadanie hehe to dopiero będzie przeżycie...
ale ekstra, gratuluje !!

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
łaaa, będziesz sławna! gratuluję
koniecznie daj znać kiedy będziesz w tv, cały wątek będzie Cię oglądać
poza mną, ja nie mam telewizora w akademiku! :/
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:29   #2819
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Ale mnie dziś skurcze łapały podczas skalpela Ciężko się ćwiczyć, gdy Cię choróbsko rozkłada :/ Myślicie, że to brak magnezu ? No raz za razem mnie łapało, ledwo co wytrwałam
__________________
Wystarczy chcieć...

oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:29   #2820
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

a ja Wam pokażę te buciki za którymi się tak uganiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3693727402788510508-main.jpg (27,6 KB, 19 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.