15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 20:59   #3571
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Confused - spóźnione lub przedwczesne wszystkiego najlepszego! Co do cen - właśnie nie! jest taniej i to o wiele niż w tych wszystkich eko-sklepach. Np za te mleczka zapłaciłam po 6zł a jest normalny, pełnowymiarowy kartonik. Jakoś nigdy nie miałam problemów z nietolerowaniem czegoś, ale czasem pojawiały się wzdęcia lub nieprzyjemne uczucie w żołądku, problemy z wydalaniem.. Okaże się, czy to od mleka, bo szczerze to nie pamiętam.

rock - dziękuję za przepisy, na pewno coś się przyda

pudel - dzięki za info, rozejrzę się za tym Myślisz, że oprócz dietowo to jakoś Ci pomogło? Jestem ciekawa na jakiej zasadzie to tak weryfikują....
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:50   #3572
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Co taka cisza nagle?? Przeszłyście do nowego wątku?!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:01   #3573
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja miałam zajecia dziś o weglowodanach m.in za miesiąc mam test kompetencyjny
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:39   #3574
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja też weekend w szkole, potem jeszcze szybkie zakupy i dopełnianie rzęs mamie. Wyszłam o 7:30 i dopiero teraz usiadłam w zasadzie Wczoraj było jakoś źle, zjadłam panini z gyrosem i serem w szkole, a potem wieczorem kurczaka ale z frytkami
Dziś już się ogarnęłam, teraz 4 dni zrobię sobie dietę "uderzeniową" (przepisała mi 3 dni, ale wole 4 :/) czyli na obiad będę jeść to mielone kurcze, co wam podałam przepis. Dziś zjadłam i dobre jest

Jak miło jest powiedzieć bezrobotnemu - jutro poniedziałek więc w końcu się WYŚPIĘ! Przynajmniej trochę, bo na 11 przychodzi dziewczyna na rzęsy.
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 21:09   #3575
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Weekend, nie było mnie niemal wcale w domu, więc troszkę grzechów wpadło - przede wszystkim alkoholowych
Dobrze, że jutro już poniedziałek
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 09:16   #3576
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej Dziewczyny, ja też weekend spędziłam na uczelni, na szczęście wczoraj krócej, więc po powrocie zrobiłam małe przyjęcie urodzinowe, niestety mnówstwo grzeszków wpadło..i dziś na wadze 66kg Ale pewnie za 2-3 dni wrócę do 65, więc zbytnio się nie przejmuję

kejtxd, nieco przedwczesne, ale dziękuję
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:46   #3577
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć dziewczyny,
Też należę do osób odchudzajacych się i w związku z tym, że jestem zainteresowana tematem zrzucania zbędnych kilogramów prowadzę badania, na temat postaw konsumentów wobec reklam suplementów diety wspomagających odchudzanie. Chce po prostu zbadać, jaki stosunek mają osoby odchudzające się do tego czym zasypują nas media, żebyśmy osiągnęły wymarzoną figurę.
Przyjęłam, że moją grupą badawczą będą osoby, które na przestrzeni ostatnich 5 lat się odchudzały, lub dalej odchudzają. Zatem rozumiecie skąd moja prośba- jesteście idealną próbą do moich badań. Nie zajmie to zbyt dużo czasu.
Niestety, nie wiem dlaczego nie moge wkleić tego linka na forum- zmienia calkowicie znaki i nie działa hiperłącze, dlatego wrzucam załacznik z linkiem do ankiety.

Dziękuję Wam za pomoc.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Link do ankiety.pdf (16,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 11:30   #3578
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Magda_lena10 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Też należę do osób odchudzajacych się i w związku z tym, że jestem zainteresowana tematem zrzucania zbędnych kilogramów prowadzę badania, na temat postaw konsumentów wobec reklam suplementów diety wspomagających odchudzanie. Chce po prostu zbadać, jaki stosunek mają osoby odchudzające się do tego czym zasypują nas media, żebyśmy osiągnęły wymarzoną figurę.
Przyjęłam, że moją grupą badawczą będą osoby, które na przestrzeni ostatnich 5 lat się odchudzały, lub dalej odchudzają. Zatem rozumiecie skąd moja prośba- jesteście idealną próbą do moich badań. Nie zajmie to zbyt dużo czasu.
Niestety, nie wiem dlaczego nie moge wkleić tego linka na forum- zmienia calkowicie znaki i nie działa hiperłącze, dlatego wrzucam załacznik z linkiem do ankiety.

Dziękuję Wam za pomoc.
zrobilam.

ja tez sie obzeralam przez weekend, mialam @ wiec sobie glupio tlumaczylam, ze moge... dzis jest lepoiej, jednak na wadze dziwnie 1 kg wiecej niz w zeszlym tyg... a ta elavie pije nadal... no nic, nie przejmuje sie. ide dalej

dzis nieciekawe sniadanie bp nie maialm ciemnego pieczywa wiec zjadlam 1 biala puchata bułe, pol z szynka z indyka i serem salami a drugie pol z bialym serkiem

2 sniadanie na pol z synem koktajl z jogurtu naturalnego i banana

teraz na obiad gotuje kasze gryczana i warzywa na patelnie

pol godz spaceru
pol godz cwiczen z jilliian (1 dzien z 30 day shred)

rozwazam kupno termomiksa, ktorras z was ma? Edit: jak wpisałam Normalnie nazwę to sie czaszki porobily! Czemu? Przecież ja nic nie reklamuje!!!!!! Chciałam zapytać o zdanie, czy to warte tyle kasy?!

ide mlody beczy

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:18
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:42   #3579
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
zrobilam.

ja tez sie obzeralam przez weekend, mialam @ wiec sobie glupio tlumaczylam, ze moge... dzis jest lepoiej, jednak na wadze dziwnie 1 kg wiecej niz w zeszlym tyg... a ta elavie pije nadal... no nic, nie przejmuje sie. ide dalej

dzis nieciekawe sniadanie bp nie maialm ciemnego pieczywa wiec zjadlam 1 biala puchata bułe, pol z szynka z indyka i serem salami a drugie pol z bialym serkiem

2 sniadanie na pol z synem koktajl z jogurtu naturalnego i banana

teraz na obiad gotuje kasze gryczana i warzywa na patelnie

pol godz spaceru
pol godz cwiczen z jilliian (1 dzien z 30 day shred)

rozwazam kupno ☠☠☠☠☠☠☠☠☠a, ktorras z was ma?

ide mlody beczy
Dziekuję Zwróciłam się do Was o pomoc, bo na moim wątku trochę nas za mało.
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:37   #3580
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Magda_lena10
ankieta wypełniona

czyli, że nie tylko ja grzeszyłam w weekend ehhh my niedobre, ale dziś jak na razie jest dobrze
ś: owsianka
IIś: pół mandarynki i pół grapefruita
obiad: mała porcja ziemniaków, plaster pieczonego schabu, surówka z kapusty kiszonej i marchewki
dalej będzie na podwieczorek kawa zbożowa i to co na II śniadanie a kolacja jeszcze nie wiem

dziś wróciłam do ćwiczeń z Jillian bo marzy mi się umięśniony brzuszek może kiedyś sie uda
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:47   #3581
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Kurczę też muszę zacząć Jillian znowu. Tylko problem jest taki, że mój chłopak dużo jest teraz w domu, bo studia ma 3x w tyg a pracuje przy kompie... Więc głupio mi mega tak przed nim skakać (bo tylko w salonie mam dostatecznie dużo miejsca) i moje sadło tak sie telepie, że już by się chyba na mnie więcej nie spojrzał Teraz kolejne 3 dni będę mieć szansę bo ma odrabianie zajęć na uczelni. Więc na pewno będę ćwiczyć. A tak to chyba będę musiała wstawać przed nim rano i to robić (co nie jest trudne, bo gdyby nie to że teraz musi byc o 10 na kompie, żeby pracowac, to by spał do 14 )
Jak tam u was dietowo dziś?

U mnie bardzo dobrze!
śniadanie - 6 ciasteczek
2 śniadanie - duże jabłko
obiad - te mielone, ale mam z indyka a nie kurczaka
podwieczorek zrobię sobie superekstrawypas - kefirek, na to mus truskawkowy (własnorobny, bez cukru!), i 2 łyżki musli rossmannowskiego
A na kolacje jeszcze nie mam pomysłu, jakieś podpowiedzi?
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 15:52   #3582
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Kurczę też muszę zacząć Jillian znowu. Tylko problem jest taki, że mój chłopak dużo jest teraz w domu, bo studia ma 3x w tyg a pracuje przy kompie... Więc głupio mi mega tak przed nim skakać (bo tylko w salonie mam dostatecznie dużo miejsca) i moje sadło tak sie telepie, że już by się chyba na mnie więcej nie spojrzał Teraz kolejne 3 dni będę mieć szansę bo ma odrabianie zajęć na uczelni. Więc na pewno będę ćwiczyć. A tak to chyba będę musiała wstawać przed nim rano i to robić (co nie jest trudne, bo gdyby nie to że teraz musi byc o 10 na kompie, żeby pracowac, to by spał do 14 )
Jak tam u was dietowo dziś?

U mnie bardzo dobrze!
śniadanie - 6 ciasteczek
2 śniadanie - duże jabłko
obiad - te mielone, ale mam z indyka a nie kurczaka
podwieczorek zrobię sobie superekstrawypas - kefirek, na to mus truskawkowy (własnorobny, bez cukru!), i 2 łyżki musli rossmannowskiego
A na kolacje jeszcze nie mam pomysłu, jakieś podpowiedzi?
skąd ja to znam nie ćwiczę przy moim K
po prostu jest mi głupio i nie lubię jak ktoś się na mnie patrzy

Dziś na obiad zrobiłam sałatkę z ryżu basmati, wędzonego kuraka, cebulik, papryki, jajka i fasolki z sosem czosnkowym
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:44   #3583
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Kurczę też muszę zacząć Jillian znowu. Tylko problem jest taki, że mój chłopak dużo jest teraz w domu, bo studia ma 3x w tyg a pracuje przy kompie... Więc głupio mi mega tak przed nim skakać (bo tylko w salonie mam dostatecznie dużo miejsca) i moje sadło tak sie telepie, że już by się chyba na mnie więcej nie spojrzał Teraz kolejne 3 dni będę mieć szansę bo ma odrabianie zajęć na uczelni. Więc na pewno będę ćwiczyć. A tak to chyba będę musiała wstawać przed nim rano i to robić (co nie jest trudne, bo gdyby nie to że teraz musi byc o 10 na kompie, żeby pracowac, to by spał do 14 )
Jak tam u was dietowo dziś?

U mnie bardzo dobrze!
śniadanie - 6 ciasteczek
2 śniadanie - duże jabłko
obiad - te mielone, ale mam z indyka a nie kurczaka
podwieczorek zrobię sobie superekstrawypas - kefirek, na to mus truskawkowy (własnorobny, bez cukru!), i 2 łyżki musli rossmannowskiego
A na kolacje jeszcze nie mam pomysłu, jakieś podpowiedzi?
mam podobnie też nie lubie jak ktos obserwuje jak tak sama ćwiczę, ale w swoim pokoju mam wystarczająco dużo miejsca

a na kolację robię sałatkę ćwiartka sera włoskiego, sałata, ogórek, łosoś wędzony, prażone orzechy włoskie i płatki migdałów, pieprz ziołowy, koperek pyszota polecam
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:00   #3584
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja na podwieczorek zrobiłam salami i ser żółty z oregano zawijane w ciasto francuskie, więc średnio dietetyczne, ale bardzo mi sie tego chciało.

Mnie wszystko boli po tych ćwiczeniach, a jeszcze poszłam na górkę z dziećmi, zjezdzalam nawet na jablku, kilka razy musiałam wtargac sanki na górkę z 13 kg dzieckiem na rękach więc popołudniowe cwiczenia zaliczone tylko Hula hop godzinke wieczorem i będzie git.

Na kolacje hmmm moze jajecznica? Możesz?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:52   #3585
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Białek z jajek mogę jeść ile chcę, ale żółtka tylko 3-4 tygodniowo

Wszamałam ten pysznyyy deserek, palce lizać, zostało mi trochę musu więc jutro też sobie zrobię, tym razem na 2 śniadanie.
Chłopakowi własnie zrobiłam "obiad" (bo zaraz wróci z zajęć). hehe ryż, sosik, schabowy i surówka

Dodatkowo dziś w końcu doszedł mój kuferek, teraz mam gdzie wsadzać lampę i sprzęt do manicure hybrydowego!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo (2).jpg (229,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo (3).jpg (185,2 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez kejtxd
Czas edycji: 2013-01-14 o 18:54
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 08:34   #3586
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kejtxd, a robisz tylko hybrydy, czy akryl/żel też zakładasz? Ja się kiedyś bawiłam w robienie paznokci(ale tylko sobie, sporadycznie mamie), ale chociaż nieskromnie przyznam, że pazurki wychodziły naprawdę ładne to trzymały się tylko tydzień, max. dwa

Wiem, że nie ma się czym chwalić(bo okazuje się, że nadal wchodzę codziennie na wagę), ale dziś tak jak podejrzewałam, mam już 65,2kg na wadze, gdzie wczoraj było 66,2, co rzeczywiście było skutkiem urodzinowego obżarstwa

A dziś będę robić ciasto na urodziny, bo muszę wziąć jutro do pracy i zawieźć jeszcze do drugiego oddziału, mama zrobi mi sernik a ja zrobię ciasto Shrek(znacie?). Więc na pewno skuszę się jutro na mały kawałeczek, żeby nie było

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Aha, zapomniałam się pochwalić, że wczoraj zrobiłam sobie na kolacje leniwe z przepisu, który podała the rock, bałam się, że się rozpadną, ale nic takiego nie miało miejsca, polałam jogurtem naturalnym i posypałam słodzikiem do pieczenia, ale chcę powoli odejść od niego i zastąpić czymś zdrowszym. Co polecacie, jako substutut białego cukru? Tylko, żebym nie zbankrutowała. Może fruktoza?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 08:46   #3587
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
kejtxd, a robisz tylko hybrydy, czy akryl/żel też zakładasz? Ja się kiedyś bawiłam w robienie paznokci(ale tylko sobie, sporadycznie mamie), ale chociaż nieskromnie przyznam, że pazurki wychodziły naprawdę ładne to trzymały się tylko tydzień, max. dwa

Wiem, że nie ma się czym chwalić(bo okazuje się, że nadal wchodzę codziennie na wagę), ale dziś tak jak podejrzewałam, mam już 65,2kg na wadze, gdzie wczoraj było 66,2, co rzeczywiście było skutkiem urodzinowego obżarstwa

A dziś będę robić ciasto na urodziny, bo muszę wziąć jutro do pracy i zawieźć jeszcze do drugiego oddziału, mama zrobi mi sernik a ja zrobię ciasto Shrek(znacie?). Więc na pewno skuszę się jutro na mały kawałeczek, żeby nie było

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Aha, zapomniałam się pochwalić, że wczoraj zrobiłam sobie na kolacje leniwe z przepisu, który podała the rock, bałam się, że się rozpadną, ale nic takiego nie miało miejsca, polałam jogurtem naturalnym i posypałam słodzikiem do pieczenia, ale chcę powoli odejść od niego i zastąpić czymś zdrowszym. Co polecacie, jako substutut białego cukru? Tylko, żebym nie zbankrutowała. Może fruktoza?
polecam cukier brązowy i oczywiście miód
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 09:19   #3588
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a ja moje drogie odkryłam ziarna soi :P są extra przekąską, naprawdę! A wystarczy je tylko ugotować

Wszystkiego najlepszego confused ja też ze stycznia
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:47   #3589
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez LadyAna Pokaż wiadomość
polecam cukier brązowy i oczywiście miód
A jaki konkretnie cukier brązowy? Bo z tego co wiem, wiele jest tylko barwionych i dużo się nie różną od białego-poza kolorem.
Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
a ja moje drogie odkryłam ziarna soi :P są extra przekąską, naprawdę! A wystarczy je tylko ugotować

Wszystkiego najlepszego confused ja też ze stycznia
Dzięki, a z którego jesteś? Bo ja z jutra
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:17   #3590
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
A jaki konkretnie cukier brązowy? Bo z tego co wiem, wiele jest tylko barwionych i dużo się nie różną od białego-poza kolorem.

Dzięki, a z którego jesteś? Bo ja z jutra
np. Diamant lub z piotra i pawła na dziale ze zdrową żywnością ale cena 2 razy taka

wszystkiego najlepszego na jutro, żebyś dopieła swego wagowego celu, nie ważyła się co dziennie, latem wskoczyła w super ciuszki na piękna szczupłą sylwetke, dużo warzyw owoców i wody i w ogóle naj naj naj
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:27   #3591
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Aha, zapomniałam się pochwalić, że wczoraj zrobiłam sobie na kolacje leniwe z przepisu, który podała the rock, bałam się, że się rozpadną, ale nic takiego nie miało miejsca, polałam jogurtem naturalnym i posypałam słodzikiem do pieczenia, ale chcę powoli odejść od niego i zastąpić czymś zdrowszym. Co polecacie, jako substytut białego cukru? Tylko, żebym nie zbankrutowała. Może fruktoza?
Cieszę sie, że Ci wyszły
Ja polewałam miodem
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:34   #3592
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez LadyAna Pokaż wiadomość
np. Diamant lub z piotra i pawła na dziale ze zdrową żywnością ale cena 2 razy taka

wszystkiego najlepszego na jutro, żebyś dopieła swego wagowego celu, nie ważyła się co dziennie, latem wskoczyła w super ciuszki na piękna szczupłą sylwetke, dużo warzyw owoców i wody i w ogóle naj naj naj
Nie mam u siebie Piotra i Pawła, dlatego wypróbuję ten z Diamant, chyba, że będzie podobny cenowo do fruktozy, to może fruktozę jednak wezmę, u mnie jakoś tak 10zł na 500g fruktozy trzeba zapłacić...

No, i to są życzenia hehe
Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Cieszę sie, że Ci wyszły
Ja polewałam miodem
I były bardzo smaczne Tylko dałam 3 łyżki mąki pełnoziarnistej zamiast dwóch, bo tak bałam się, że mi się rozlecą Następnym razem dam 2 łyżki. No i jeszcze troszkę podsypywałam mąki, żeby urolować z masy taki wałek i kroić jak na kopytka. Na pewno jeszcze raz w tym tygodniu zrobie sobie taką kolację
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:17   #3593
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja wcinam właśnie ryż z musem jabłkowym i uciekam na spotkanie z moimi kochanymi wizażankami z którymi znamy się z reala
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:19   #3594
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja wcinam właśnie ryż z musem jabłkowym i uciekam na spotkanie z moimi kochanymi wizażankami z którymi znamy się z reala
Ale fajnie Bawcie się dobrze
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:18   #3595
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Tez polecam miodek, ostatnio na zajęciach mieliśmy o weglowodanach i tez babka mówiła, ze cukier brązowy. Tylko prawdziwy a nie biały barwiony karmelem. Cena spora ale nie zuzyjesz tego tak szybko przecież. Gdzieś czytałam ze stevia tez jest ok.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:45   #3596
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

o stevi też słyszałam. Ja używam ksylitolu, mam paczkę 250g która kosztowała jakieś 17zł, ale powiem Ci, że starcza na wieki ... Tą co mam kupiłam ze 4 miesiące temu, więc nie jest to żaden koszt... Ale nie polecam używania ksylitolu do ciasta bo zostawia OCHYDNY posmak. Generalnie używam łyżeczki, dwóch do herbaty lub np wczoraj do musu truskawkowego dorzuciłam łyżeczkę. Zjadłam ten deserek też dziś na 2 śniadanie =) Za niecałą godzinkę obiad - 3 dzień mielonych Mam po nim mega gazy! hahaha.

Confused - robię narazie hybrydy, ale oczywiście z całym manicurem. Nie zabieram się narazie za żele etc, chcę najpierw sobie odrobić to, co zainwestowałam. A wczoraj rozwaliła mi się butelka od kleju do rzęs (10ml = 99zł) więc super.... Był prawie pełny a teraz zostało pare kropel (chociaż na jedno założenie używam 2~ kropli max, to miałam nadzieję, że na dłuzej mi starczy )

Edit: Już po ostatnim posiłku
Menu dzisiejsze:
11:00 6 ciasteczek
13:30 mus truskawkowy, jogurt, musli
15:30 mielone znowu, ostatni dzień na szczęście :P
18:00 duże jabłko i trochę soku pomarańczowego
20:20 pomidor + 3/4 mozarelli z oliwą i octem balsamicznym!
Dzień zaliczam do udanych, żadnych grzeszków

Edytowane przez kejtxd
Czas edycji: 2013-01-15 o 19:59
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 17:56   #3597
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Laski, co taka cisza, grzeszycie? U mnie czwartek i piątek spadek formy, zjadłam może ze 2 posiłki w ciągu całego dnia, dziś już lepiej, właśnie zjadłam późny obiad - klopsiki z mielonego z kurczaka, dodałam siemienia lnianego, mąki pełnoziarnistej, płatków owsianych i jajko jedno Odziwo wyszło pycha!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 19:39   #3598
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kejtxd, jakie odziwo, skoro kucharka taka zdolna to musiało wyjść pycha

U mnie też spadek formy, ale zasadniczo w drugą stronę, dziś pojawiła się @, od wczoraj obżarstwo i 66kg na wadze ale jutro będę grzeczna, obiecuję.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:14   #3599
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Confused! coś za dużo tych grzeszków! A masz!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:46   #3600
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

u mnie nawet bezgrzesznia (nie licząc kawałka urodzinowego tortu mojej przyjaciółki w czwartek)
Zrobiłam nawet wczoraj składankę 40 minutową z mega energetyzującą muzyką i przetańczyłam ją do upadłego

wczoraj zjadłam przepyszny makaron pełnoziarnisty z chudą szynką i cukinią

I jeśli mojego lapka da radę naprawić i nie będę musiała kupować nowego, to zamawiam na all orbitreka Już postanowione

Muszę też suknię ślubną sprzedać - zawsze kilka zł się przyda
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.