czy powinnam myśleć pozytywnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 16:30   #1
Monika12312
Raczkowanie
 
Avatar Monika12312
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 88

czy powinnam myśleć pozytywnie?


od czasu rozstania z moim ex, ( jakieś 1,5 roku) nie pojawił się nikt ciekawy w moim życiu. Może wynika to z faktu, że nie imprezuje zbyt często, nie mam z kim po prostu, wiadomo studia skończone, znajomi się porozjeżdżali... Mam na dodatek specyficzną pracę, gdzie praktycznie nie mam możliwości kogoś ciekawego poznać, bo cały czas siedzę sama w biurze...powoli tracę nadzieję, ze coś może się zmienić. Wracam z pracy do domu, gotuje obiad, czytam jakąś fajną książkę, później prysznic i spać...i tak od pewnego czasu wygląda moje życie...nie wiem jak mogłabym coś zmienić, dać sobie szanse na poznanie kogoś. Nie piszcie, o portalach randkowych, bo nie mam zaufania do ludzi stamtąd .....najczęściej chodzi im tylko o jedno, nie mam też za bardzo kasy na aerobik, czy siłownie. Biegam od czasu do czasu, ale teraz zima, wiec nawet nie ma jak.... byłyście w podobnej sytuacji i coś się nagle zmieniło? bo ja już tracę nadzieję....wydaje mi się, że po prostu jest mi pisane takie życie. W ogóle mam bardzo małe poczucie własnej wartości...wydaje mi się, ze już nikt się we mnie nie zakocha, ze to co najlepsze już za mną....nie miałam nigdy zbyt dużego powodzenia, chociaż nie wydaje mi się, żebym była jakaś brzydka, od tak taka przeciętna ze mnie dziewczyna.
Monika12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:40   #2
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: czy powinnam myśleć pozytywnie?

Cytat:
Napisane przez Monika12312 Pokaż wiadomość
od czasu rozstania z moim ex, ( jakieś 1,5 roku) nie pojawił się nikt ciekawy w moim życiu. Może wynika to z faktu, że nie imprezuje zbyt często, nie mam z kim po prostu, wiadomo studia skończone, znajomi się porozjeżdżali... Mam na dodatek specyficzną pracę, gdzie praktycznie nie mam możliwości kogoś ciekawego poznać, bo cały czas siedzę sama w biurze...powoli tracę nadzieję, ze coś może się zmienić. Wracam z pracy do domu, gotuje obiad, czytam jakąś fajną książkę, później prysznic i spać...i tak od pewnego czasu wygląda moje życie...nie wiem jak mogłabym coś zmienić, dać sobie szanse na poznanie kogoś. Nie piszcie, o portalach randkowych, bo nie mam zaufania do ludzi stamtąd .....najczęściej chodzi im tylko o jedno, nie mam też za bardzo kasy na aerobik, czy siłownie. Biegam od czasu do czasu, ale teraz zima, wiec nawet nie ma jak.... byłyście w podobnej sytuacji i coś się nagle zmieniło? bo ja już tracę nadzieję....wydaje mi się, że po prostu jest mi pisane takie życie. W ogóle mam bardzo małe poczucie własnej wartości...wydaje mi się, ze już nikt się we mnie nie zakocha, ze to co najlepsze już za mną....nie miałam nigdy zbyt dużego powodzenia, chociaż nie wydaje mi się, żebym była jakaś brzydka, od tak taka przeciętna ze mnie dziewczyna.
hm pewnie, ze powinnaś myśleć pozytywnie.
ja bym nie przekreślała portali randkowych, bo znam niejedną parę, która poznała sie w ten sposób to raz, a dwa tam możesz poznać i fajnych i beznadziejnych facetów jak wszędzie. gdzie jest napisane, ze kazdy facet poznany w bibliotece jest chodzącym ideałem. Internet to miejsce dobre jak każde inne, tylko mimo wszystko polacałabym te najbardziej znane portale. zreszta ja swojego tez poznałam w taki sposób, a mój dobry kolega swoją narzeczoną, z która niedługo bierze ślub.
Zawsze jest tez opcja przez znajomych- możesz podpytać kolezanki czy znają fajnych wolnych facetów.
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:09   #3
Sarcoptes scabiei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 206
Dot.: czy powinnam myśleć pozytywnie?

Powinnaś.
Ja czekałam ponad 1,5 az poznam kogoś odpowiedniego po rozstaniu.
A wiec takie przypadki sie zdarzają
__________________

P.S nie trawie tej wizażowej wyszukiwarki nic na to nie poradze ze jest beznadziejna. wujek Google rzadzi
Sarcoptes scabiei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:14   #4
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: czy powinnam myśleć pozytywnie?

jesteś młodą dziewczyną, nie powinnaś się załamywac a na pewno nie mysleć że to co najlepsze za Tobą )
Co do portali- jest tam dużo facetów, którzy nie mają czasu poznawać dziewczyn na żywo, na imprezach i też są po studiach, więc w bardzo podobnej sytuacji
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:22   #5
WrytmieZycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: czy powinnam myśleć pozytywnie?

Ja poznalam swojego obecnego chlopaka przez internet, ale nie przez potale randkowe. Nie zamykaj sie az tak bardzo na znajomosci internetowe.
WrytmieZycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:11   #6
doriskap
Rozeznanie
 
Avatar doriskap
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 592
Dot.: czy powinnam myśleć pozytywnie?

Cytat:
Napisane przez Monika12312 Pokaż wiadomość
od czasu rozstania z moim ex, ( jakieś 1,5 roku) nie pojawił się nikt ciekawy w moim życiu. Może wynika to z faktu, że nie imprezuje zbyt często, nie mam z kim po prostu, wiadomo studia skończone, znajomi się porozjeżdżali... Mam na dodatek specyficzną pracę, gdzie praktycznie nie mam możliwości kogoś ciekawego poznać, bo cały czas siedzę sama w biurze...powoli tracę nadzieję, ze coś może się zmienić. Wracam z pracy do domu, gotuje obiad, czytam jakąś fajną książkę, później prysznic i spać...i tak od pewnego czasu wygląda moje życie...nie wiem jak mogłabym coś zmienić, dać sobie szanse na poznanie kogoś. Nie piszcie, o portalach randkowych, bo nie mam zaufania do ludzi stamtąd .....najczęściej chodzi im tylko o jedno, nie mam też za bardzo kasy na aerobik, czy siłownie. Biegam od czasu do czasu, ale teraz zima, wiec nawet nie ma jak.... byłyście w podobnej sytuacji i coś się nagle zmieniło? bo ja już tracę nadzieję....wydaje mi się, że po prostu jest mi pisane takie życie. W ogóle mam bardzo małe poczucie własnej wartości...wydaje mi się, ze już nikt się we mnie nie zakocha, ze to co najlepsze już za mną....nie miałam nigdy zbyt dużego powodzenia, chociaż nie wydaje mi się, żebym była jakaś brzydka, od tak taka przeciętna ze mnie dziewczyna.
Z własnego doświadczenia Ci powiem, że pozytywne nakręcaniem się to połowa sukcesu a w wiara w lepsze jutro drugą połową. (Moja sytuacja jest poniekąd inna, a zarazem bardzo podobna do Twojej). Ale do tego trzeba czasu i ciągłego wpajania sobie, że jutro będzie lepiej. Nie oceniaj siebie po tym czy kogoś masz, tylko po tym co już osiągnęłaś w życiu.
A co do portali randkowych, może i mogłabyś spróbować, tylko trzeba je traktować z przymrożeniem oka
doriskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:48   #7
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: czy powinnam myśleć pozytywnie?

Cytat:
Napisane przez doriskap Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia Ci powiem, że pozytywne nakręcaniem się to połowa sukcesu
Dokladnie tak!!!
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.