Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 19:16   #2521
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
Trochę się martwię.... ostatnią tabletkę wzięłam w czwartek o 21, a jest niedziela godzina 20, a ja wciąż nie miałam krwawienia! to coś złego?
Czy Ty w ogóle czytałaś ulotkę albo gadałaś z ginekologiem?
Możesz w ogóle nie dostać krwawienia i to nie jest nic niepokojącego.
BTW, jakiś czas temu pisałaś, że masz masę skutków ubocznych z migreną, tyciem itp. Czemu jeszcze nie poszłaś do lekarza skoro Cię to martwi? Naprawdę wolisz swoje zdrowie powierzać nieznanym Internautom? Bo wygląda na to, że Ty w ogóle nie wiesz jak wygląda stosowanie pigułek.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 20:43   #2522
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

wizytę mam na początek stycznia. Liczę, ze do tego czasu to mi sie ustabilizuje ;/
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:27   #2523
Clarce
Raczkowanie
 
Avatar Clarce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 59
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Czy którejś z Was przy Diane też tak rosły piersi? Mi przez pierwsze opakowanie urosły o rozmiar, jestem na drugim i mam wrażenie, że ciągle rosną. Ciągle lekko bolą jak dotknę. Waga mi się nie zmieniła, no może minimalnie podskoczyła, bo jem częściej niezdrowe rzeczy, ale piersi bardzo się powiększyły. Po odstawieniu to zostanie czy wrócą do pierwotnego rozmiaru?
Clarce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:25   #2524
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Powinny, bo z pewnością zbiera się w nich woda a lepszym wyjściem byłaby zmiana tabletek, bo to jest masakra
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 15:10   #2525
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

A skąd wiadomo że to woda akurat? nigdzie indziej się nie zbiera tylko tam?
Mnie urosły trochę, ale nie tak jak oczekiwałam jedyny efekt uboczny na jaki czekałam i się zawiodłam
Mnie w pierwszym miesiącu bardzo piersi bolały i wydaje mi się że to gruczoły się powiększyły i one są odpowiedzialne za ten skok - nie poprę tego żadnymi dowodami, to tylko moje domysły

Clarce, po odstawieniu tabletek, powinny wrócić do swojego wcześniejszego rozmiaru

Edytowane przez Roo__
Czas edycji: 2012-12-13 o 15:11
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:56   #2526
Clarce
Raczkowanie
 
Avatar Clarce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 59
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Okej, dziękuje bardzo za rozwianie wątpliwości, w takim razie starych staników nie będę wyrzucać.
Clarce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:48   #2527
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie Diany w kwietniu mam jechać do ginekologa aby odstawić Diane (po 2 latach brania) lub zmienić ją na inne tabletki. Przed braniem Diany borykałam się ze strasznym trądzikiem,nieregularnym (podejrzenie PCOS) okresem iteraz panicznie się boje co będzie jak przestane brać Diane?? wszędzie czytam że trądzik powraca jeszcze gorszy niż był... na samą myśl aż słabo mi się robi że mogłabym wyglądać gorzej niż przed kuracją... Lepiej przejść na inne tabletki czy odstawić Diane i nic nie brać? jest jakaś szansa że trądzik nie powróci ?
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 17:40   #2528
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Lepiej przejść bo odstawienie tak jak mówisz może sprawę pogorszyć. Miałaś robione jakieś badania przed przepisaniem? Bo hormony ten problem tylko maskują, a nie leczą zazwyczaj.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 18:26   #2529
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Miałam badane hormony i testosteron był podwyższony a za to bardzo niski progesteron:/. Jakie tabletki mają jeszcze działanie podobne do Diane?
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:01   #2530
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Też brałam diane na tradzik. Podczas brania miałam śliczna buzie, ale po zmianie na yasmin niestety wszystko wrocilo do stanu sprzed diane ;(
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:20   #2531
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

I tego się strasznie boje.... nie chce znowu przez to przechodzić sama myśl o tym mnie załamuje...
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 21:01   #2532
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Zazwyczaj terapia powinna być kontynuowana przez kilka dobrych miesięcy np. Regulonem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 22:16   #2533
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olap93 Pokaż wiadomość
Też brałam diane na tradzik. Podczas brania miałam śliczna buzie, ale po zmianie na yasmin niestety wszystko wrocilo do stanu sprzed diane ;(
kochana, a ile miałaś lat jak zaczęłaś brać diane, i po jakim czasie poprawił Ci się trądzik? i ostatnie pytanie Trądzik miałaś tylko na twarzy? Pozdrawiam Cię serdecznie

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cysiaa1991 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie Diany w kwietniu mam jechać do ginekologa aby odstawić Diane (po 2 latach brania) lub zmienić ją na inne tabletki. Przed braniem Diany borykałam się ze strasznym trądzikiem,nieregularnym (podejrzenie PCOS) okresem iteraz panicznie się boje co będzie jak przestane brać Diane?? wszędzie czytam że trądzik powraca jeszcze gorszy niż był... na samą myśl aż słabo mi się robi że mogłabym wyglądać gorzej niż przed kuracją... Lepiej przejść na inne tabletki czy odstawić Diane i nic nie brać? jest jakaś szansa że trądzik nie powróci ?
po jakim czasie branai diane poprawiła Ci się cera, i czy trądzik miałaś tylko na twarzy? Pozdrawiam (pytam, bo ja biorę już diane ponad miesiąc, i nie widzę żadnych zmian, a wręcz pogorszenie, jednak wiele dziewczyn pisze, że efekty są widoczne od 3 miesiąca)
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 14:37   #2534
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
po jakim czasie branai diane poprawiła Ci się cera, i czy trądzik miałaś tylko na twarzy? Pozdrawiam (pytam, bo ja biorę już diane ponad miesiąc, i nie widzę żadnych zmian, a wręcz pogorszenie, jednak wiele dziewczyn pisze, że efekty są widoczne od 3 miesiąca)
Co najmniej kilka razy padała tutaj odpowiedź, że po miesiącu nie możesz oczekiwać efektów, ale wygląda jakbyś nadal nie miała zielonego pojęcia o hormonach. Gdyby tak po miesiącu wszystko wracało do normy to jaki byłby sens brania tabletek ok. 6 miesięcy? To są sprawy hormonalne i potrzeba trochę czasu, żeby się uregulowały. Po to też po Dianie bierze się inne tabletki, które są "lżejsze".
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 14:59   #2535
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

umiesz czytać? bo jeżeli tak to ominęłaś moją wypowiedz "(...)jednak wiele dziewczyn pisze, że efekty są widoczne od 3 miesiąca" ech takimi postami tylko śmiecisz ten wątek.
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 16:45   #2536
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
kochana, a ile miałaś lat jak zaczęłaś brać diane, i po jakim czasie poprawił Ci się trądzik? i ostatnie pytanie Trądzik miałaś tylko na twarzy? Pozdrawiam Cię serdecznie [COLOR="Silver"]
zaczelam brac 2miesiace przed studniowka czyli 18lat. Po 3miesiacach juz ladnie bylo. Tradzik tylko na twarzy.
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 19:01   #2537
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
umiesz czytać? bo jeżeli tak to ominęłaś moją wypowiedz "(...)jednak wiele dziewczyn pisze, że efekty są widoczne od 3 miesiąca" ech takimi postami tylko śmiecisz ten wątek.
Oburzasz się chyba o to, że sama nie potrafisz wyciągnąć wniosków z postów albo czytać ze zrozumieniem. Najpierw pisałaś o tym, że nie widzisz efektów po tygodniu, a odczuwasz już skutki uboczne. Potem pisałaś w innym wątku też dot. Diane 35, o pogorszeniu cery i reszcie, teraz tutaj. Nie wiem, ile razy musisz usłyszeć, że potrzeba trochę czasu. Naprawdę dziwię się, że ginekolog Ci nic nie mówił. Te pytania wynikają tak naprawdę z braku wiedzy (jak i np. o braku krwawienia), którą powinien Ci jasno wyłożyć lekarz wypisując tabletki, to jest przerażające. Śmiecę, nie śmiecę - ale na temat
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:53   #2538
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Mi się poprawiło po 3 miesiącach brania Diane trądzik miałam na twarzy i plecach:/
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 17:36   #2539
Migota22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Chybie
Wiadomości: 1
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Witajcie!
Moja sytuacja wygląda tak... :
2 tygodnie temu zdecydowałam, że nie ma na co czekać gdyż miesiączki nie mam już od 30 września. Poza tym przez ostatnie 8 mies. przybrałam 27 kg!!!! Włosy na nogach - masakra. Odrastają w tempie strusia pędziwiatra i na brodzie z resztą też. Poza tym pryszczy zero tylko czasem się "świecę". Włosy nie przetłuszczają się.
Ale wracając...
Po zrobieniu testu - negatywny - pobiegłam badać hormoniki. Zrobiłam całą paletę hormonów i pobiegłam do ginekologa. Zdecydowanie brak ciąży - to usłyszałam. Natomiast mój poziom testosteronu był bardzo przekroczony. Do tego pęcherzyki na jajniku prawym. Na wywołanie miesiączki dostałam luteinę - po 5 dniach miała przyjść i nie ma 0.0

Czekam i czekam a w zanadrzu przepisane mam 3 opakowania Diane. Nie wiem co mam zrobić gdyż moja gin jest na urlopie macierzyńskim!
Z drugiej strony chcemy z ślubnym starać się o dzidziusia. Już w sumie od jakichś 6 mieś. się staramy i nic.
Boję się.


Miała któraś z Was podobnie?
Czy mam zacząć brać Diane czy czekać na @ ?
Migota22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 23:14   #2540
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Migota22 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Moja sytuacja wygląda tak... :
2 tygodnie temu zdecydowałam, że nie ma na co czekać gdyż miesiączki nie mam już od 30 września. Poza tym przez ostatnie 8 mies. przybrałam 27 kg!!!! Włosy na nogach - masakra. Odrastają w tempie strusia pędziwiatra i na brodzie z resztą też. Poza tym pryszczy zero tylko czasem się "świecę". Włosy nie przetłuszczają się.
Ale wracając...
Po zrobieniu testu - negatywny - pobiegłam badać hormoniki. Zrobiłam całą paletę hormonów i pobiegłam do ginekologa. Zdecydowanie brak ciąży - to usłyszałam. Natomiast mój poziom testosteronu był bardzo przekroczony. Do tego pęcherzyki na jajniku prawym. Na wywołanie miesiączki dostałam luteinę - po 5 dniach miała przyjść i nie ma 0.0

Czekam i czekam a w zanadrzu przepisane mam 3 opakowania Diane. Nie wiem co mam zrobić gdyż moja gin jest na urlopie macierzyńskim!
Z drugiej strony chcemy z ślubnym starać się o dzidziusia. Już w sumie od jakichś 6 mieś. się staramy i nic.
Boję się.


Miała któraś z Was podobnie?
Czy mam zacząć brać Diane czy czekać na @ ?
O rany, ale wiesz od czego tak przytyłaś? Bo to mogą być jakieś poważne problemy np. z tarczycą. Mówiłaś, że staracie się o dziecko? Bo raczej wtedy powinnaś dostać inne leki. Dianę musisz stosować pewien czas, a potem zazwyczaj jeszcze tabletki, które nie są tak silne, żeby podtrzymać leczenie.

Możesz czekać na okres, możesz też zacząć brać od razu - ale nie będziesz wtedy zabezpieczona od pierwszej tabletki, więc powinnaś się zabezpieczać inną metodą. Im szybciej byś zaczęła brać będzie szybszy efekt, ale możesz mieć wtedy plamienie - w sumie i po stosowaniu w miesiączce też mogą być plamienia, więc ciężko to określić.

Co do stosowania - ogólnie nie ma się czego bać, bo to nic skomplikowanego. Jeśli nie masz przeciwwskazań i naprawdę przeszkadzają Ci te włosy itp. (ja miałam tak samo, rano goliłam nogi, a wieczorem już miałam jeża) to możesz zacząć brać, ale musisz sama zdecydować czy chcesz poczekać trochę na dziecko.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 19:20   #2541
BetiSW
Przyczajenie
 
Avatar BetiSW
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Saarbrücken
Wiadomości: 14
Send a message via Skype™ to BetiSW
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Migota22 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Moja sytuacja wygląda tak... :
2 tygodnie temu zdecydowałam, że nie ma na co czekać gdyż miesiączki nie mam już od 30 września. Poza tym przez ostatnie 8 mies. przybrałam 27 kg!!!! Włosy na nogach - masakra. Odrastają w tempie strusia pędziwiatra i na brodzie z resztą też. Poza tym pryszczy zero tylko czasem się "świecę". Włosy nie przetłuszczają się.
Ale wracając...
Po zrobieniu testu - negatywny - pobiegłam badać hormoniki. Zrobiłam całą paletę hormonów i pobiegłam do ginekologa. Zdecydowanie brak ciąży - to usłyszałam. Natomiast mój poziom testosteronu był bardzo przekroczony. Do tego pęcherzyki na jajniku prawym. Na wywołanie miesiączki dostałam luteinę - po 5 dniach miała przyjść i nie ma 0.0

Czekam i czekam a w zanadrzu przepisane mam 3 opakowania Diane. Nie wiem co mam zrobić gdyż moja gin jest na urlopie macierzyńskim!
Z drugiej strony chcemy z ślubnym starać się o dzidziusia. Już w sumie od jakichś 6 mieś. się staramy i nic.
Boję się.


Miała któraś z Was podobnie?
Czy mam zacząć brać Diane czy czekać na @ ?

Po pierwsze sie nie martw. Tez tak mialam , probowalam z luteina ale w ogole okres sie nie pojawil. Musialam zaczac brac Diane, i okres sie pojawil po zakonczeniu pierwszego opakowania. I pozniej jak to przy tabletkach bylo juz w normie. Jesli starasz sie o dziecko to powinnas poczekac na lekarza i skonsultowac sie z nim. Bo jak juz zaczniesz tabletki to trwa chwile az pomoga na owlosienie, itp. Ja widzialam roznice po 3 miesiacach. I apropo tycia to mozliwe ze przez jajniki. Ja przytylam 12 kilo w ciagu 2 miesiecy - i to tylko dlatego ze mialam policystyczne jajniki. Pozdrawiam serdecznie i prosze sie nie martwic
__________________
Beata R.
BetiSW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:55   #2542
karotka92
Przyczajenie
 
Avatar karotka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Witam
Jestem w trakcie pierwszego opakowania (3 tydzień) i trochę niepokoi mnie jedna rzecz... mianowicie ostatnio zaczełam sie strasznie pocić i włosy przetłuszczają mi sie w zastraszająco szybkim tempie, mogę je myć co kilka godzin. Dodam, że Diane35 biorę z powodu trądziku i nieregularnych miesiączek. Czy może któraś z Was miała podobnie? Zastanawiam się czy to tylko chwilowe czy może mój organizm po prostu w jakimś stopniu nie toleruje tych tabletek?
karotka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 09:00   #2543
BetiSW
Przyczajenie
 
Avatar BetiSW
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Saarbrücken
Wiadomości: 14
Send a message via Skype™ to BetiSW
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

karotka92 - Bardzo mozliwe ze nie tolerujesz diane 35, mojej siostrze bardzo przetluszczala sie skora, przytyla i na tradzikjej za bardzo tez nie pomoglo. Musisz skontaktowac sie z twoim lekarzem i powiedziec mu co sie dzieje, mozliwe ze zaleci ci nowe tabletki. Wiem ze moja siostra dostala jakies inne tabletki, niestety nie pamietam nazwy ale wszystko ustapilo po miesiacu i miala sliczna cere i wrocila do swojej wagi. Pozdrawiam.
__________________
Beata R.
BetiSW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 00:06   #2544
DemeteR222
Przyczajenie
 
Avatar DemeteR222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana z Diane35 na Naraya

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Jednak tradziku/ problemów z cera nie powinno sie leczyc tabletkami anty ponieważ często po dostawieniu u wielu osób ona wracjają z powrotem. leczenie tradziku powinno odbywac sie na wielu frontach.
Wieć moga one wrócic bądź nie, zależy od organizmu.
diane to nie są tabletki anty, a konkretny lek na problemy z trądzikiem. Antykoncepcja to efekt uboczny.

Ja biorę dianę już chyba ponad 3 lata. Czas jednak je zmienić - nie dlatego bo chcę - muszę. Jednak moja cudowna, jakźe przyjemna i miła pani ginekolog wciska mi Cilest (pierwsze pigułki, które miałam "przyjemność" przyjmność przyjmować), po których zrobiłam się dwa sazy większa po okresie 6 mscy. Po odrzuceniu tego cudownego pomysłu proponutje mi kolejno: yasmin, yasminelle, yaz. Najgorsze
świństwo świata. Yaz brałam trzy tygodnie, gdyż tak nabrałam wody, źe nawet sobie kucnąć nie mogłam! Nogi jak drzewa w wieku 100 lat. Ale ona wie lepiej przecież. Powinnam ją zmíeniä, jednak postanowiłam daä jej ostatnią szansę brałam jeszcze (tak na marginesie) femipol i mercilon. Wszystko lipa. Tylko diaka poczci a jest dla mnie łaskawa. Nie mówię, że jest cudem, gdyź cellulit mam
jak stąd do kosmosu, pobolewa mnie ostatnio żołądek (wcześniej miałam brzucho ze stali), ale to nic w porównaniu z jej poprzedniczkami hormonalnymi.
Wybieram się więc do mojej ukochanej lekarki niebawen, mam przygotowaną listę tabletek z ich składem, odpowiednikami i generacjami. Ciekawa jestem czy znowu usłyszę 'cilest'.

Boję się tej zmiany, ze trądzik wróci (który pojawił mi się po odstawieniu poprzednich tabletek), boję się też utycia. Po nabraniu masy po cilešcie juz nigdy nie wróciłam do formy :/

Czy z Was też robią takie króliki doświadczalne?
P.s. Tak, byłam u endokrynologa.
DemeteR222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:32   #2545
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Zmiana z Diane35 na Naraya

Ja myślę czy nie wrócić do diane po paru miesiącach przerwy (zmiany na yasmin). Tak jak pisałam 3miesiące po odstawieniu diany zaczął pojawiać się trądzik, z dnia na dzień coraz większe wysypy. No i teraz raz już jest tak jakby miał po mału znikać a potem znów bum. Teraz jest mniejszy niż od razu gdy nastąpił nawrót, ale nadal jest a biorąc diane przyzwyczaiłam się do gładkiej buzi.. no i te okropne blizny które się przez to narobiły..
Nie wiem czy wracać do diane. bardzo bym chciala miec znow ladna buzie na lato. Mialam robione badania hormonalne nic raczej nie wyszło, ale myślicie że powinnam pojsc do endokrynologa?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 21:40   #2546
blonda93
Raczkowanie
 
Avatar blonda93
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karotka92 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem w trakcie pierwszego opakowania (3 tydzień) i trochę niepokoi mnie jedna rzecz... mianowicie ostatnio zaczełam sie strasznie pocić i włosy przetłuszczają mi sie w zastraszająco szybkim tempie, mogę je myć co kilka godzin. Dodam, że Diane35 biorę z powodu trądziku i nieregularnych miesiączek. Czy może któraś z Was miała podobnie? Zastanawiam się czy to tylko chwilowe czy może mój organizm po prostu w jakimś stopniu nie toleruje tych tabletek?
Wiesz jak brałam diane też straasznie się pociłam, nie wiedziałam od czego bo jakoś nie wpadłam na pomysł wtedy że to może być właśnie ich wina. Niezależnie od tego czy było mi ciepło czy zimno zawsze się pociłam. Dopiero jakoś kiedy kończyłam je brać tak pomyślałam, że to mogło być od nich ale nadal nic z tym nie zrobiłam, teraz biorę inne tabletki już typowo anty i wszystko ustało, jest tak jak przed braniem diane więc to pewnie było od nich...
A cera...ogólnie do tej pory co jakiś czas mi coś wyskoczy, przy diane była niezaprzeczalnie lepsza ....
blonda93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 23:44   #2547
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

wzięłam już 2 listki (te po 21 tabletek) i 3 tabletki łykłam z 3 listka Efektu ciągle nie ma, a moja ginekolog powiedziała, że już powinno sie polepszać. Mam taki syf na twarzy, szyi, plecach i klatce piersiowej(plus blizny tego całego trądziku na plecach i trochę na twarzy), że nie jestem w stanie uwierzyć, ze coś się może zmienić na lepsze.
D0tego problem z owłosieniem. Mam straszne baczki(włosy koło ucha, pod) ;/ Planuję iść je wydepilować... zobaczymy jak to będzie. Myślicie, ze golenie woskiem to dobry pomysł? czy lepiej zainwestować w IPL lub IPL + RF?
Jedyny plus? zauważyłam, że ciut wolniej wyrastają włoski nad wargą. ale na brodzie tak samo, codziennie muszę pęsetą wyrywać xD
Może po skończeniu 3 listka coś zacznie się dziać? Niby mogłabym napisać, że mam ładniejsze włosy, ale tak naprawdę zaczęłam se na noc nakładać albo żółtko z cytryną albo olej kokosowy, więc wydaję mi się, że poprawa włosa to od tych odżywek naturalnych niż od diane 35 ;D
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 22:10   #2548
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Jaka jest cena Diane 35?I czy ginekolog tylko przepisuje?
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 22:45   #2549
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Może masz problemy z cerą, że pytasz konkretnie o to?
Tak, powinny być przepisane przez ginekologa, po wykonaniu badań i przeprowadzeniu analizy badań krwi, bo to tabletki na problemy hormonalne.
Kosztują ok. 10-15 zł.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:11   #2550
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Może masz problemy z cerą, że pytasz konkretnie o to?
Tak, powinny być przepisane przez ginekologa, po wykonaniu badań i przeprowadzeniu analizy badań krwi, bo to tabletki na problemy hormonalne.
Kosztują ok. 10-15 zł.
Niestety tak,badania miałam robione krwi(dermatolog dał mi skierowanie) orientujecie się czy On może przepisać mi tabletki>?
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 15:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.