Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 19:48   #331
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mnie też MSF-y na razie nie zapchały, a mam niestety spore skłonności do zapychania. Nie wiem, czy dobrze dedukuję, że podejrzany składnik o którym mowa to Isopropyl Palmitate?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:51   #332
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mimo braku czasu wpadaj do nas czasami .

O, od razu jest plus Twojej obecności - już spadło mi chciejstwo na Sculpt Cream .

Jak jedziesz w połowie marca, to można będzie się do Ciebie uśmiechnąć o to i owo?
Jasne, jakbym zapomnial to przypomnijmy mi sie około 14-15ego
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:58   #333
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jasne, jakbym zapomnial to przypomnijmy mi sie około 14-15ego
Dzięki
Będę się przypominać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:09   #334
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Będę nadrabial

Jak chcesz to poczekaj do połowy marca to ci w berlinie złapie jak za starych czasów

Czy u nas są juz nowe studio fix w płynie, macalem oststnio i jakieś takie lżejsze są takie miałem wrażenie na dłoni, ciekawe jak na twarzy, używała może któraś z was ?
Jeśli będziesz w Berlinie to ja się już zaczynam uśmiechać

Na pewno są nowe kolory Studio Fixa w płynie, bardzo jaśniutkie zresztą, ale niestety nie próbowałam bo jednak za jasne dla mnie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:16   #335
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz w Berlinie to ja się już zaczynam uśmiechać

Na pewno są nowe kolory Studio Fixa w płynie, bardzo jaśniutkie zresztą, ale niestety nie próbowałam bo jednak za jasne dla mnie
Ciekawe, czy mniej zapychajacy bedzie
A orientujesz sie, czy Studio Fix w kompakcie też maja w nowej formule we wszystkich kolorach?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:25   #336
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, od razu jest plus Twojej obecności - już spadło mi chciejstwo na Sculpt Cream .
A mnie czterokrotnie wzrosło choć już mam - zawsze można mieć więcej
też zostanę posiadaczką sculpt powder


Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jak chcesz to poczekaj do połowy marca to ci w berlinie złapie jak za starych czasów
[COLOR="Silver"]
a niech to ... zdążyłam już zrobić klik klik na ebayu, ale nikt nie powiedział, że jak dostanę jeden to nie będę chciała pięciu i wtedy na pewno w połowie marca Cię wykorzystam jak za starych czasów
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:25   #337
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie Żaden mnie nie zapchał, nawet puder mineralny na cały ryjek.
Za to Studio Fix w płynie i kompakcie potrafi mnie zapchać, ten płynny zwłaszcza kompakt mniej i rzadziej.
no to widzisz, może Ty jesteś niewrażliwa na ten składnik... nie pamiętam gdzie dokładnie ale czytałam, że wielu ludziom właśnie takie grudki wychodzą taka kaszka po MSFach. Może to akurat u Miss coś innego, niemniej radziłabym poobserwować reakcję. U mnie też nie robią krzywdy MSFy na szczęście.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 20:27   #338
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy mniej zapychajacy bedzie
A orientujesz sie, czy Studio Fix w kompakcie też maja w nowej formule we wszystkich kolorach?
Oj od kompaktów trzymam się z daleka jak mi krakowska mac-ówka odradziła go, także niestety nie wiem
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:31   #339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to widzisz, może Ty jesteś niewrażliwa na ten składnik... nie pamiętam gdzie dokładnie ale czytałam, że wielu ludziom właśnie takie grudki wychodzą taka kaszka po MSFach. Może to akurat u Miss coś innego, niemniej radziłabym poobserwować reakcję. U mnie też nie robią krzywdy MSFy na szczęście.
A to mozliwe,.Prawde mowiąc nie mialam pojecia ze niektórym wyskakują grudki po MSF-ach.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oj od kompaktów trzymam się z daleka jak mi krakowska mac-ówka odradziła go, także niestety nie wiem
A to ciekawe, bo na świecie kompakt jest jednym z bestsellerów macowych.
A czemu Ci odradziła?
Ja swój lubię, tylko kolor mam jednak za jasny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:36   #340
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ano dlatego, że jak powiedziała, skoro chce krycia to on mi go na tyle nie da i szkoda wywalać kasę. Byłam zaskoczona bo raczej sprzedawcy chwalą produkty pod niebiosa, a tu przynajmniej szczerze powiedziała. Faktem jest, że ja lubię podkład, który mi to i owo przykryje i jeszcze te bite 10h wytrzyma. Sądzę, że to stąd się wzięła taka jej opinia.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:46   #341
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ano dlatego, że jak powiedziała, skoro chce krycia to on mi go na tyle nie da i szkoda wywalać kasę. Byłam zaskoczona bo raczej sprzedawcy chwalą produkty pod niebiosa, a tu przynajmniej szczerze powiedziała. Faktem jest, że ja lubię podkład, który mi to i owo przykryje i jeszcze te bite 10h wytrzyma. Sądzę, że to stąd się wzięła taka jej opinia.
Hmm, ja mam przebarwienia, ale z krycia w sumie jestem zadowolona, aczkolwiek na pewno nie ma tak mocnego, jak BB Long Wear, czy Macowy Pro Long. Raczej coś na poziomie BB skin foundation.
Ale wygenerowałas mi potrzebę nabycia próbki nowej wersji płynnego Studia Fixa Dalej smierdzi tak chemicznie, jak stary?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 21:07   #342
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niemożliwe, mnie nie zapycha, a mam wrażliwy ryjek na takowe rzeczy
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii a MSfy Cię zapychają?
Generalnie czytałam, że coś zapychającego jest w mineralnych pudrach - jest trochę ludzi uczulonych na ich jakiś składnik - może to samo jest w różach?

to już nie wróci... ;/
Poczytałam sobie właśnie opinie o MSFach na MUA i bardzo wiele osób skarży się na zapychanie Szczególnie przy MSFie Natural. U mnie, jeśli występuje wysyp na twarzy po kosmetyku, to bardziej typ podrażnienia, alergii. Cholerka, niedobrze by było.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mnie też MSF-y na razie nie zapchały, a mam niestety spore skłonności do zapychania. Nie wiem, czy dobrze dedukuję, że podejrzany składnik o którym mowa to Isopropyl Palmitate?
Nie znam tego pana, ale sobie o nim poczytam Dzięki!

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

A jeśli chodzi o ten nowy jasny Studio Fix to miałam próbkę, NW10 to ładny i dość neutralny kolorek, bardzo jasny, faktycznie i u mnie nie ściemniał. Tylko ja żółtka potrzebuję.
Właściwości świetne. Wcześniej testowałam Studio Fixa i faktycznie, coś może być w podejrzeniach Kamila, bo mi również ta jasna wersja wydała się lżejsza. Choć fantastycznie kryjąca i trwała. Taki Double Wear o naturalnym efekcie (oksymoron? ). Generalnie podkład warty pieniążka, czekam, aż NC10 wypuszczą

Choć tak jak Corii boję się trochę tych SF, bo zostałam kilka razy nimi pomalowana w MACu i za każdym razem moja cera przez następne dni musiała to odchorować. Najgorszy ten kompakt, ale w sumie i bazy i fluidy MACowe czynią mi krzywdę na twarzy. A na chusteczki do demakijażu jestem chyba uczulona, tak straszliwie podrażniają moją cerę, że wyglądam po ich użyciu, jakbym miała ospę Nie ufam więc tak do końca makówkom.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:24   #343
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Nie wąchałam nowego Studio Fixa, ale teraz podchodzę jak pies do jeża do nowych podkładów. Używałam sobie spokojnie próbkę Diorka Nude później przerzuciłam się na próbkę EL DW i znów mam ten sam armagedon na twarzy załamać się idzie. Mam próbkę Studio Fixa w odcieniu NW18, ale nie mam siły go nakładać teraz na twarz bo gorszego stanu już nie zdzierżę.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:27   #344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nie wąchałam nowego Studio Fixa, ale teraz podchodzę jak pies do jeża do nowych podkładów. Używałam sobie spokojnie próbkę Diorka Nude później przerzuciłam się na próbkę EL DW i znów mam ten sam armagedon na twarzy załamać się idzie. Mam próbkę Studio Fixa w odcieniu NW18, ale nie mam siły go nakładać teraz na twarz bo gorszego stanu już nie zdzierżę.
No to faktycznie, może odczekaj i daj skórze dojść do siebie, bo SF może tylko bardziej zapchać, chyba ze nowa wersja nie jest takim zapychaczem.
A Czy Ty masz skórę w odcieniu rózu, że testujesz NW?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:30   #345
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja przyszlam ponarzekac (tak dla odmiany )
Shiseido sun protection utrzymuje mi sie na buzce (bez swiecenia) jakies 3-4 godziny dłuzej niz MAC pro long

Uzywalam niejednokrotnie i tego i tego i stad moje obserwacje


Poza tym moj ulubiony sypaniec La Prairie nie nadaje sie do matowienia pro longa, bede musiala MACzkowy kupic
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2013-01-16 o 21:31
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:31   #346
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii, dobre pytanie nie widzę u siebie różu, ale może ja ślepa jakaś jestem albo coś za to przeważnie w macu w ZT słyszę, że najlepsze są dla mnie odcienie NW po czym nakłada mi to na pół twarzy i mówi:"ups, miała pani rację jednak to nie jest nw" także wiesz, oni wychodzą z założenia, że skoro nc15 jest za jasne dla mnie a nc20 za ciemne, to nw15/nw18 będzie ok
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:38   #347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Corii, dobre pytanie nie widzę u siebie różu, ale może ja ślepa jakaś jestem albo coś za to przeważnie w macu w ZT słyszę, że najlepsze są dla mnie odcienie NW po czym nakłada mi to na pół twarzy i mówi:"ups, miała pani rację jednak to nie jest nw" także wiesz, oni wychodzą z założenia, że skoro nc15 jest za jasne dla mnie a nc20 za ciemne, to nw15/nw18 będzie ok
He he, no wiesz, to trzeba być chyba ślepym, aby będąc wizazystą nie umiec dobrać odpowiedniego koloru podkładu klientce
I załozenie też maja jakieś z sufitu wzięte, zeby kombinować z NW u Ciebie skoro NC 20 za ciemne, a NC15 za jasne. Przecież NW to zupełnie inny odcień niz NC Za głupiam, aby zrozumieć ich tok rozumowania
Mnie NW nikt nigdy nie wskazał, ale mam typowo żółta cerę, ze nie da sie pomylic z różową
A z Bobbi jaki kolor Ci pasuje?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:41   #348
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Nie każdy NW jest różowy, one raczej są nie żółte, ja na przykład uwielbiam kolor NW20 neutralny bez, uzywam go najczęściej ze wszystkich SF.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:54   #349
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii, bobbików nie próbowałam ale wygenerowałaś mi właśnie potrzebę

Kamilu, w takim razie pójdę naocznie sprawdzić nw20, dzięki za podpowiedź
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 21:56   #350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Corii, bobbików nie próbowałam ale wygenerowałaś mi właśnie potrzebę
Ehehe, po kijek sie odzywałam o Bobbi?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:02   #351
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

oj tam oj tam
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:11   #352
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

a ja mam wrazenie ze do mojej skory pasuje cos miedzy NW20 a NC20


Jest takie cos?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:27   #353
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja sie zqlaszam z takim pytankiem ;p Czy u nas wciaz mozna wymieniac 6 opakowan tylko na szminkę czy moze sie cos pozmienialo i mozna tak jak w USA na cien lub blyszczyk?
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 07:46   #354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Ja sie zqlaszam z takim pytankiem ;p Czy u nas wciaz mozna wymieniac 6 opakowan tylko na szminkę czy moze sie cos pozmienialo i mozna tak jak w USA na cien lub blyszczyk?
Ameryki się u nas nie spodziewaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:19   #355
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie właśnie opinie o MSFach na MUA i bardzo wiele osób skarży się na zapychanie Szczególnie przy MSFie Natural. U mnie, jeśli występuje wysyp na twarzy po kosmetyku, to bardziej typ podrażnienia, alergii. Cholerka, niedobrze by było.
Omatko, naprawdę? Dla mnie MSF Natural to najlepszy podkład na lato - wygładza mnie jak żaden, dobrze kryje, ale wygląda naturalnie i nic mnie nie zapycha - wręcz bym powiedziała, że poprawia mi stan cery
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:42   #356
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość


Gdzie ty mieszkasz ? ze masz tak daleko, we Francji jest tyle sklepów.

Nie wiem czy mówi Ci coś Bretania... taki duży półwysep na wysokości Anglii mocno wysunięty w ocean. żeby tego było mało sam zachód Bretanii przy samym oceanie. Sprawdzałam na mac.fr miasta w których są te butiki i pokazuje tylko 15 miejscowości... także za przeproszeniem tyłka nie urywa jak na Francję i do tego wszystko ale to wszystko Paryż i miejscowości na wschód i południe... najwięcej jest przy granicy z Niemcami... Żeby chociaż jeden był w Rennes albo Nantes... to miałabym "tylko" jakieś 2ookm... a tak dupa w krzakach.
__________________
Niebo mnie nie chce,
A piekło obawia się, że nim zawładnę


Moje dzieła.... początki więc delikatnie... mam nadzieję, ze się rozkręcę z czasem z fotkami... ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219048
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:35   #357
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nie wąchałam nowego Studio Fixa, ale teraz podchodzę jak pies do jeża do nowych podkładów. Używałam sobie spokojnie próbkę Diorka Nude później przerzuciłam się na próbkę EL DW i znów mam ten sam armagedon na twarzy załamać się idzie. Mam próbkę Studio Fixa w odcieniu NW18, ale nie mam siły go nakładać teraz na twarz bo gorszego stanu już nie zdzierżę.
O nie, biedna Może spróbuj przed podkładami nakładać bezsilikonową bazę, np. nawilżającą Rouge Bunny Rouge? Czasem robię taki trick i dzięki niej po zmyciu tapety mam buzię jak po najlepszym kremie Ale niestety podkłady to paskudztwa, eliminujemy złe składniki w kremach, a we fluidach są i tak jeszcze gorsze.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Omatko, naprawdę? Dla mnie MSF Natural to najlepszy podkład na lato - wygładza mnie jak żaden, dobrze kryje, ale wygląda naturalnie i nic mnie nie zapycha - wręcz bym powiedziała, że poprawia mi stan cery
O masz. To może go spróbuję jednak, tylko sama już się boję po raz kolejny wydawać kasę na jednorazowe użycie. To samo z kompaktem Studio Fix. A ten MSF nie warzy się u Ciebie na buzi po pewnym czasie? U mnie minerałki mają do tego tendencję. Na MUA ma skrajne opinie, albo zachwyt, albo zapychanie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:22   #358
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O masz. To może go spróbuję jednak, tylko sama już się boję po raz kolejny wydawać kasę na jednorazowe użycie. To samo z kompaktem Studio Fix. A ten MSF nie warzy się u Ciebie na buzi po pewnym czasie? U mnie minerałki mają do tego tendencję. Na MUA ma skrajne opinie, albo zachwyt, albo zapychanie
Mi się każdy podkład, czy normalny czy sypki czy mineralny, prędzej czy później warzy, szczególnie na czole. Ale akurat ten z MSF jakoś tak subtelnie to robił, że nie było tragedii i stosunkowo długo wyglądał normalnie, choć jak byłam na mieście cały dzień to tak po 5-6 godzinach musiałam go poprawiać
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:10   #359
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mi się każdy podkład, czy normalny czy sypki czy mineralny, prędzej czy później warzy, szczególnie na czole. Ale akurat ten z MSF jakoś tak subtelnie to robił, że nie było tragedii i stosunkowo długo wyglądał normalnie, choć jak byłam na mieście cały dzień to tak po 5-6 godzinach musiałam go poprawiać
U mnie na ryjku MSF już po 2-3 godzinach świecił sie tak radośnie, ze szło sie pochlastać Dlatego nigdy wiecej ponownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:13   #360
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O nie, biedna Może spróbuj przed podkładami nakładać bezsilikonową bazę, np. nawilżającą Rouge Bunny Rouge? Czasem robię taki trick i dzięki niej po zmyciu tapety mam buzię jak po najlepszym kremie Ale niestety podkłady to paskudztwa, eliminujemy złe składniki w kremach, a we fluidach są i tak jeszcze gorsze.

Obawiam się, że to nie przejdzie. Mam takie okresy, kiedy mi cera wariuje, może to zła dieta albo faktycznie kosmetyki albo brak witamin. Generalnie niewiadomo co to, ale czasem paskudztwo wyłazi. Także teraz to boję się czegokolwiek nowego nakładać na twarz
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.