Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 19:52   #3571
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja ubieram Jasiowi welurowe pajacyki na noc bo u nas w sypialni jest 20 stopni. A na dzień przebieram bawełniane. Nie ma żadnych potówek.

Ja ubieram Jasia w dzień różnie - czasem pajace, czasem body i półśpiochy. Nas uczyli, że lepiej mieć chłodniej w domu i ubrać dziecko grubiej. Tego sie trzymam i nie mieliśmy nigdy problemów z potówkami.
Jaś miał raz potówki jak byliśmy w szpitalu i leżał na materacyku elektrycznym.

Kasiam a próbowałaś Biodermę Sensibio DS lub Bioderme Sebium Serum? Na mnie podziałało
Jagoda potowek nie mala też nigdy tylko ostatnio wypieki

u nas jest koło 21stopni w nocy, a w dzień często koło 18.
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:55   #3572
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane wychpdzicie z maluszki gdy jest ponizej -5? bo my 3dni siedzieliśmy w domu, bo miałam katar i bałam sie doprawic, by nie zarazic malej, a i ona miala podwyższona temp. Dziś wyszlismy ale na 15min, bo plakala strasznie. W zeszłym tyg chodzilismy normalnie, bo było -3max. mezul mówi, żeby teraz nie chodzić w ogóle, bo za zimno
My wychodzimy

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale fajnie było pójść do szkoły!!! Odpoczęłam, a Henio zrobił mi niespodziankę - wypił 30 ml mleka z butelki


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękujemy za brawa

Weronika tutaj masz przepis na te kotleciki http://bulkazkielbasa.blogspot.com/2...eczarkami.html Tylko musisz uważać, żeby Ci się nie rozlatywały.
Robię podobne, pyszne są.

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Matko, moje dziecko je już coraz lepiej
Zas pochwale i sie zdupcy, czuje to w moczu
Już 3x mleczko jadł i 2x herbatke z lekarstwem


Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
dziewczyny jak Wam sie widzi taki kombinezon?http://allegro.pl/kombinezon4pory-ro...919708924.html
Bardzo fajny na wiosnę.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
No tak. Co my najlepszego zrobiliśmy... Daliśmy mu Bebilon HA i teraz miałam taki ryk ze łzami Śpi mi na rękach, nie da się go odłożyć. Kupy też nie było, nawet po jabłku
Nie ma wątpliwości, że to alergia, prawda?
Czy ja wiem. Może brzusio musi się przyzwyczaić. Ciągle Twoje mleko a tu naraz cięższe mm. Spróbowałabym jeszcze mu je dać.

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość

mam takie pytanko kiedy przechodzicie na pampersy 4?
Dokończymy to opakowanie co mamy 3-ek i przechodzimy.

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Tak juz znacznie lepiej dzisiaj jest

A jeszcze wrzuce w kąpieli z lekką cenzurą
Mati się w te siedzisko ledwo wciska, ręce ma oczywiście po bokach na zewnątrz
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy pediatrzy sprawdzali próbe trakcji? Na drugim szczepieniu czy szybciej?
Na pierwszym też.

Cytat:
Napisane przez justyna12345 Pokaż wiadomość
Szymon czwórki już nosi i zużyliśmy ok 120-130 pampersów już tak przeliczając z paczki bo miałam jedną małą i jedną dużą, teraz mam jeszcze 1 paczke 86szt. i żałuję że zamiast "4" nie kupiłam "4+" bo już ma za małe... a mój jest z 16.09. i ważył tydzień temu 7730g
Mati z tego samego dnia, tydzień temu miał 7900 a w 3-kach jest jeszcze.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 19:59   #3573
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Jeszcze Wam wrzucę dzisiejszego Kubę
Załącznik 5076493
i teraz naprawdę idę sprzatac
Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
A to moja bambaryłka
ale przystojniaki!!!

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem z przetłuszczającą się cerą i włosami

Opakowanie pudru faktycznie straszne, ja zaklejam taśmą jak gdzieś biorę ten puder


Ale fajnie było pójść do szkoły!!! Odpoczęłam, a Henio zrobił mi niespodziankę - wypił 30 ml mleka z butelki
no to brawa dla Henia

a ja puder przesypię sobie do zakręcanego pudełeczka po innym sypkim i problem będzie z głowy

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
zielona jak ja wysylam to ze 2 dni ida.jak wyslala w niedziele to jutro albo pojutrze powinny byc



hej

bylam z dziecmi u lekarza,bo wiktor zaczął w nocy chyrlać
mała przeziębiona.dostala jakies czopki i krople do nosa a Młody syrop wykrztusny
zdrówka dla maluszków

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
cześć

melduję, że żyję i nie mam czasu.......

tęsknił ktoś za mną
oczywiście że tęsknił

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Lidzia ja mam to samo. Jak jest głodna po cycu to daję mm. Nie będę się męczyć z laktatorem bo też mam go serdecznie dość
A zniechęciłam się w piątek bo pokarm miałam a ona już na widok cyca wrzeszczała jak opętana. Tak mnie tym wnerwiła, że teraz jak tylko będzie grymasić dostanie butlę i już.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------



Nie wiem czemu mi się zawsze wydawało, że masz dwie dziewczynki

Zdrówka dla dzieci
u mnie ostatnio też była taka akcja z histerią przy piersi no i podałam mm a z cycków ściągnęłam, żeby sprawdzić, czy mleko jest no i było oczywiście
o tych schizach już kilka dziewczyn pisało że dzieciaczki tak się zachowywały ale krótko to trwało
u mnie tylko trzy karmienia takie wariackie były a potem jak nigdy nic cycuś powrócił do łask
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:02   #3574
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Aaaa w szoku jestem. Jagoda zjadła kaszke mleczno-ryżowa cala porcję 150ml taka normalną gesta ciekawe czy jutro będzie kupa

marta a ja myslalm, ze Zuzia już je sloiczki bo dzień od Jagodki starsza. Swoją droga wstae jej foto, bo dawno niedawalas albo ja cos nie zauwazylam.

kajaja jak na wiosnę to fajny

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

catrinezeta jones przyznawac sie czemy nas podczytujesz codziennie ? widze cię!
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:02   #3575
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj masakra,Zuzia tak płakała po południu,chyba ją brzuszek bolał,prężyła się,cały czas się jej odbijało,po masazu brzuszku troszkę się odgazowała,już dawno nie słyszałam takiego jej płaczu,serce mi się krajało

A po godzinie jak ręką odjął ale była taka smutna moja kruszynka.


Kupiłam ten kleik z bobovity ale teraz nie wiem czy podać jej jutro,boję się,moze Ty Tamlin mi coś doradzisz?
Przecież i tak wkońcu musi zacząć coś innego dostawać?
Jeśli boli ją brzuszek to dzień, dwa zaczekaj może. No i zacznij od pół łyżeczki i zwiększaj codziennie ilość. Mój uwielbia kleik, jak dwa razy dalam mu bez to był krzyk straszny, nie szło go uspokoić.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:06   #3576
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jeśli boli ją brzuszek to dzień, dwa zaczekaj może. No i zacznij od pół łyżeczki i zwiększaj codziennie ilość. Mój uwielbia kleik, jak dwa razy dalam mu bez to był krzyk straszny, nie szło go uspokoić.

Wieczorem podawać przed snem?

I do ilu łyżeczek się zwiększa?

Łyżeczka od herbaty?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
marta a ja myslalm, ze Zuzia już je sloiczki bo dzień od Jagodki starsza.ni post napisano o 21:01 ----------

!
Nie jeszcze nie jadła,ja jakaś bojazliwa jestem
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:09   #3577
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

czesc

na poczatek duzo zdrowia dla chorowitkow ktorych nie wymienilam wczoraj, Alanka, Poli i Wiktora Sandry

sliczne dzieciaki wszytskie!

my bylismy dzis na szczepieniu, Miki plakal tylko troche, ale ma stan podgoraczkowy teraz i jest marudny... ech... wazy 7600 i ma 67 cm, ale chyba zle go zmeirzyla baba, bo ciuchy na 68 juz odstawilismy, bo cisnely Mlodego w jajka

i tak sie raz jeszcze spytam, ale i tak pewnie kazdy ten post pominie, albo sie nie zgodzicie, zebym miala dostep do klubu, bo juz sie pare razy pytalam i
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 20:11   #3578
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Wieczorem podawać przed snem?

I do ilu łyżeczek się zwiększa?

Łyżeczka od herbaty?
Napiszę jak ja daję. Na noc, bo ja tylko wtedy daję mm, tak to je pierś. Zaczęłam od pół łyżeczki od herbaty, teraz pije z 2,5 czubatych. Jest płynne, ale zagęszczone.

Idę ściągnąć mleczko, bo mnie zaraz rozsadzi.

Krop ma wolne do końca tygodnia Jejku jak ja później się przestawię na dnie bez pomocy
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:13   #3579
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

no co lekarz to lepiej określa nie ? masakra jakaś ...
Ale to moje określenie

Lekarz mówił, że po prostu jeszcze nie widać i żebym przyszła za tydzień, to na pewno już będzie serduszko. I że mam się nie przejmować kształtem A było napraaaawdę płaskie to jajo.

Dziewczyny znowu miałam ryk nie z tej ziemi przez pół godziny Nie robił kupki od wczoraj rano. Widać, że mu napęczniał brzuszek, pewnie znowu ma ten alergiczny śluz, który go zatyka. A nam się Windi skończyło i nie możemy mu ulżyć... Mąż pojechał do taty do szpitala, żeby nam dał szpitalne rurki do odtykania.

Jeszcze jedna rzecz dziś się zmieniła - dałam słoiczek Hippa, a wcześniej jadł Gerbera jabłuszka. I zjadł dziś najpierw 4 łyżeczki tych jabłek, wypił 30 ml Bebilonu i po godzinie dojadł cały słoiczek. Ale to chyba nie powinno mieć wpływu?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:14   #3580
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Napiszę jak ja daję. Na noc, bo ja tylko wtedy daję mm, tak to je pierś. Zaczęłam od pół łyżeczki od herbaty, teraz pije z 2,5 czubatych. Jest płynne, ale zagęszczone.


LadyBetta ja jestem za ale ogół musi zdecydować.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:25   #3581
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Hej!
To ja,wasza spioszka marnotrawna Blagam przyjmijcie mnie spowrotem do siebie, bo jestem juz bliska zalamania nerwowego z tym moim potworkiem i nie ukrywam,ze bardzo licze na Wasza pomoc.

Julek pojutrze konczy 5 miesiecy, do niedawna byl super spokojnym dzieckiem, duzo spal, prawie wcale nie plakal, wszyscy mowili,ze mam aniola, bo taki grzeczny ..
Karmilam piersia przez 4 miesiace. Od miesiaca jestesmy na Aptamil 1 (polski Bebilon).
Od jakiegos czasu na widok butelki dostaje czarnej goraczki, placze w nieboglosy, po pol godziny jak juz sie uspokoi, ukradkiem wkladam mu butle do buzi i spokojnie cala zjada.(czasami jest kilka takich podejsc ) Jednym slowem karmienie, to jest jakas masakra. W nocy jest ok, zjada bez problemu.
Dodam,ze je okolo 150-180 ml co 4 godziny. W nocy daje mu lyzeczke kaszki mannej z bobovity do mleka. A od wczoraj raz dziennie jabluszko z bananem.(glownie ze wzgledu na to,ze robi bardzo malo kupek, raz dzienie lub raz na 2 dni)
Jednoczesnie podejrzewam,ze ida mu zabki, bo sie bardzo slini i cigle wklada sobie cale piastki lub inne zabawki do buzi.

Prosze dziewczyny powiedzcie co o tym myslicie, czy ktoras z Was ma podobnie? Bede naprawde wdzieczna za wasza pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg phplZUSmPPM.jpg (64,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg phpAv2ftSPM.jpg (69,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg phpjsXOdcPM.jpg (53,6 KB, 30 załadowań)
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 20:26   #3582
justyna12345
Raczkowanie
 
Avatar justyna12345
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 220
GG do justyna12345
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
co do prezentacji to mamy wysyłac na maila zdjecia
jedno - mama z dzieckiem/ dziećmi
drugie - sam bobas
dziękuję

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Mati z tego samego dnia, tydzień temu miał 7900 a w 3-kach jest jeszcze.
tak jak wspominałam przy okazji niepasujących body z Glucka :p mój mały nie jest grubiutki ale szeroki dosyć i duży jak na swój wiek i dlatego kupa mu przeciekała po pleckach a ledwo zapinałam mu Pampersy bo miał duże przerwy między zakładkami i czasem siusiu wychodziło :p i szybko zalewało ubranka
__________________
Szymonek

ur.16.09. CC
3400g 57cm miłości
justyna12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:36   #3583
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Matko, moje dziecko je już coraz lepiej
Zas pochwale i sie zdupcy, czuje to w moczu
Już 3x mleczko jadł i 2x herbatke z lekarstwem

Kurdeeeeee, spi a tu go nagle kaszel zrywa - jak mi go żal jest
no to super, że lepiej z jedzonkiem

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
zielona Oskar jest boskiDominik też


a to moja śpiąca kjójewna
cudowności

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
ja jej tak nie usypiam codziennie zazwyczaj jak cos robie i ja zostawię na tej macie to wtedy zasypia. Daje jej melodie, bo wtedy słucha i jest spokojna, a przy moim absorbujacym dziecku to każdy patent na chwilę wytchnienia w ciągu dnia jest na wagę złota
chociaż sa dbi gdy ja melodia w nerwia i muszę ustawiac na tryb malpy wtedy uderza w nią non stop

co do karmienia piersia to ja mam podobnie ale u mnie walka o pokarm trwala od poczatku
dopiero po rozmowie z Wami pogodzilam Sie z tym, ze nie jestem w stanie wykarmic malej sama piersia i, ze mm to żadna zbrodnia. Nadal mam pokarm i daje jej cyca chociaż wiem, ze to już dla niej raczej picie niż jedzenie, bo teraz to piersia jest dokarmianie
chyba mi trudniej Sie z tym rozstać niż Jagodki no ale kocham ten widok jej wtulonej do cycusia i tych oczek patrzacych na mnie z taka ufnoscia

swoją droga dziękuję Wam kochane za pomoc wtedy i wyciagniecie mnie z laktacyjnej depresji
ja się domyśliłam, że mała po prostu padła na macie a o tym usypianiu to tylko tak mi się nasunęło jak napisałaś o tej pozytywce, że się budzi, jak przestaje grać

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Angel, Nowa Ruda-kojarzysz?

Lidka dzięki za słowa wsparcia. Mam doła, właśnie z obu piersi łącznie ściągnęłam 30 ml, Filip się drze bo głodny

Katiaskaa odnośnie specyficznej pani neurolog, w jakim mieście byliście u lekarza? oczywiście jak nie hccesz, nie odpowiadaj.
no to chyba kryzys cię dopadł - łączę się w bólu
i nie dołuj się, choć wiem że to najtrudniejsze jest
albo niech mały wisi na cycu i wyciąga wszystko co tylko wypłynie albo podaj butelkę, tylko takie masz wyjścia i od ciebie zależy które wybierzesz
trzymam kciuki za jak najlepsze dla ciebie rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
lidla no my po kąpieli ostatnio zaczrlismy malej zakładać welurowe(kapiemy co drugi dzień) bo mi zimno bylo chyba jej jednak w nich za ciepło bo wczoraj wypadków dostala. my w ogóle pajacee tylko do snu ubieramy, a mamy ich tyle, ze chce każdy jej chociaz raz ubrać by zobaczyc jak wyglada
ja na razie w sumie to tylko pajace - dla nas najwygodniejsze w obróbce są i małej w nich wygodnie

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ale wysyp zdjęć dziś mamy! Wszystkie bobasy cudne

Coś mnie rozkłada... boli mnie żołądek, głowa, mam podwyższoną temperaturę i kręci mi się w głowie... dziś już myślałam że będę po męża dzwonić żeby z pracy wracał, bo nie miałam nawet siły się z Alicją bawić, a ona przez to była podwójnie marudna bo się nudziła... Mam nadzieję że przez noc mi przejdzie bo jutro muszę mieć dużo sił - rano mamy szczepienie.

Pampersy 4-ki od jakichś 2 tygodni nosimy. Nie wiem ile Alicja waży, ale jest długa i z 3 to już się masakryczne biodrówki robiły i kupa uciekała po plecach.
kciuki za szczepienie i twoje zdrówko

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


my mieliśmy raz jak Duśka wróciła od babci .. była ubrana w body z długim, rajstopki, pajaca, i w polarowy dresik a na to kombinezonik 4pory roku .. zapomniałam dodać że wówczas był listopad i jakieś 15 stopni
to babcia ją tak ubrała?
o masakro jak jej musiało być gorąco

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
czesc

na poczatek duzo zdrowia dla chorowitkow ktorych nie wymienilam wczoraj, Alanka, Poli i Wiktora Sandry

sliczne dzieciaki wszytskie!

my bylismy dzis na szczepieniu, Miki plakal tylko troche, ale ma stan podgoraczkowy teraz i jest marudny... ech... wazy 7600 i ma 67 cm, ale chyba zle go zmeirzyla baba, bo ciuchy na 68 juz odstawilismy, bo cisnely Mlodego w jajka

i tak sie raz jeszcze spytam, ale i tak pewnie kazdy ten post pominie, albo sie nie zgodzicie, zebym miala dostep do klubu, bo juz sie pare razy pytalam i
ja jestem za bo inne dziewczyny już dostały a że było ich sporo a ty ostatnio mało pisałaś (choć może mi się wydaje) to pewnie umknęło w powodzi postów

uffff nadrobiłam i zmykam się myć i spać
dobranocka
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:41   #3584
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

tamlin a płacze Ci maly w taka pogode na dworze? jak go ubierass jak jest więcej niz-5
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:44   #3585
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Maja ma podwyższone próby wątrobowe. To może być od antybiotyku?
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:50   #3586
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Spać mi się chce a jeszcze muszę wytrzymać godzinę bo Zuzia wstanie na mleko.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Dearlie widzę Cię,jak tam Antoś?
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:52   #3587
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

lidka no moje dziecko to taka halasliwe jest nie dosc, ze sama wokol siebie robi hałas to nawet spać w ciszy nie potrafi. Przyzwyczaila sie do mojego klekocenia (gadam duzo, szybko i glosno) tak, że teraz jak chce by spala to musze tv albo radio wlaczone zostawiac. No o tyle, ze w nocy nic nie musi grać

w ogóle przed chwila prZychodzi do mnie mezul z tekstem
-ona leży z rękami do góry (na plecach), dzieci tak moga?
- przecież zawsze tak spi.
-no ale teraz tak spokojnie i sie nie rusza
-zdrowe, najedzone dzieci tak śpią-
-ale zrób zeby sie poruszyla
-przecież jej kaszka na kolację nie zabila
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:56   #3588
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

w ogóle przed chwila prZychodzi do mnie mezul z tekstem
-ona leży z rękami do góry (na plecach), dzieci tak moga?
- przecież zawsze tak spi.
-no ale teraz tak spokojnie i sie nie rusza
-zdrowe, najedzone dzieci tak śpią-
-ale zrób zeby sie poruszyla
-przecież jej kaszka na kolację nie zabila

__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:57   #3589
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Hej mamuśki!

Wybaczcie mi nieobecność, ale odnajdujemy się na nowo w tej nieszpitalnej rzeczywistości, a ponadto dzisiaj troszkę pobiegałam, żeby pozałatwiać sprawy, którymi nie mogłam się zająć przez ten tydzień.
Jednak podjęłam decyzję o zawieszeniu działaności. Serce pęka, ale wolę pobyć dłużej z Antkiem, a boję się, że firma i tak nie będzie mi przynosiła zysków.

Chcę Wam jeszcze raz podziękować za wszystkie ciepłe słowa kierowane do nas w tym trudnym dla nas tygodniu!

Antoś czuje się dobrze. Odebrałam wypis i nasza diagnoza to "Obustronne, odoskrzelowe zapalenie płuc"... nic z tego nie rozumiem, bo cały czas mówiono mi, że to zapalenie oskrzeli. Czy to tylko forma nazewnictwa?

Wiecie co jest najgorsze? Zapisali nam te cholerne wziewy do domu!!! Mój Antoś już jak widzi ten "sprzęt" to wpada w taką histerię, a w trakcie wdychania leku ( ok. 15 sekund) tak płacze, że łzy dosłownie ciekną mu z oczu. Ja nie mogę nawet na to patrzeć, bo serducho rozrywa mi klatkę piersiową z bólu. Mój dzielny TŻ wziął to na siebie. Ja wychodzę z pokoju i tylko wbiegam już po, żeby utulić Antka.

No nic biorę się za nadrabianie Was.

Anesh bardzo się cieszę, że już też jesteście z Majeczką w domu!

Iwoncia dużo, dużo zdrówka dla Alanka!

Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość

A co do zostawiania dziecka żeby sobie samej odpocząć, ja jadę do siostry żeby sobie porozmawiać i pośmiać się bo siostra to moja najlepsza przyjaciółka, co z tego, że mnie przy dziecku nie ma jak po moim wyjściu mam co chwilkę telefon od M ale muszę pochwalić Go bo ostatnio poradził sobie z kupą i zadzwonił do mnie żeby powiedzieć jaki on jest dzielny i męski hahaha.
Brawa dla męża!!! Muszę pochwalić się, że mój też ma w końcu swoją pierwszą ( a nawet drugą i trzecią ) kupkę za sobą! Jak zostawał w szpitalu z Małym, który dostał od leków rozwolnienia, to był zmuszony zmienić mu pieluszkę. Jak to stwierdził "kupa nie jest jednak taka straszna" i dzisiaj w domu też zmienił.

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z rozprawy. o zaprzeczenie pjcostwa. nareszcie!! I najtrudniejsze pytanie dnia “ kiedy ostatnio wspolzyla pani z pozwanym bartlomiejem. matko jedyna nie mialam zielonego pojecia
Super, że już po wszystkim!!! Gratuluję.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 21:07   #3590
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez spioszka Pokaż wiadomość
Hej!
To ja,wasza spioszka marnotrawna Blagam przyjmijcie mnie spowrotem do siebie, bo jestem juz bliska zalamania nerwowego z tym moim potworkiem i nie ukrywam,ze bardzo licze na Wasza pomoc.

Julek pojutrze konczy 5 miesiecy, do niedawna byl super spokojnym dzieckiem, duzo spal, prawie wcale nie plakal, wszyscy mowili,ze mam aniola, bo taki grzeczny ..
Karmilam piersia przez 4 miesiace. Od miesiaca jestesmy na Aptamil 1 (polski Bebilon).
Od jakiegos czasu na widok butelki dostaje czarnej goraczki, placze w nieboglosy, po pol godziny jak juz sie uspokoi, ukradkiem wkladam mu butle do buzi i spokojnie cala zjada.(czasami jest kilka takich podejsc ) Jednym slowem karmienie, to jest jakas masakra. W nocy jest ok, zjada bez problemu.
Dodam,ze je okolo 150-180 ml co 4 godziny. W nocy daje mu lyzeczke kaszki mannej z bobovity do mleka. A od wczoraj raz dziennie jabluszko z bananem.(glownie ze wzgledu na to,ze robi bardzo malo kupek, raz dzienie lub raz na 2 dni)
Jednoczesnie podejrzewam,ze ida mu zabki, bo sie bardzo slini i cigle wklada sobie cale piastki lub inne zabawki do buzi.

Prosze dziewczyny powiedzcie co o tym myslicie, czy ktoras z Was ma podobnie? Bede naprawde wdzieczna za wasza pomoc.
u nas butla została odrzucona 3dni temu. Karmimy sie lyzeczka zatem głównie. Kiedy mi sie uda dac mm w butli to je ale w większości Sie prezy i histeryzuje, wtedy je z lyzeczkq zageszczone. Jemy też kleik, kaszki (wcześniej ryżowe. a dziś pierwsza mleczno-ryzowa) i sloiczki po 4mc to jest łatwiej. Piastki identycznie cały czas w buzi i wszystko wokol+ mega slinienie.
mi się wydaje, ze to zabki, bo mała moja tak wyglada jakby jej ból sprawiało to jedzenie z butli bo tylko przestaje jej tak dawav i spokoj, a jak na siłę chce jej dac to histeria prezenie i wyginanie. Także od 3 dni karmimy Sie glownie lyzeczka kur#wicy idzie dostać ale wole to niż caly dzień placze i stres

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Hej mamuśki!

Wybaczcie mi nieobecność, ale odnajdujemy się na nowo w tej nieszpitalnej rzeczywistości, a ponadto dzisiaj troszkę pobiegałam, żeby pozałatwiać sprawy, którymi nie mogłam się zająć przez ten tydzień.
Jednak podjęłam decyzję o zawieszeniu działaności. Serce pęka, ale wolę pobyć dłużej z Antkiem, a boję się, że firma i tak nie będzie mi przynosiła zysków.

Chcę Wam jeszcze raz podziękować za wszystkie ciepłe słowa kierowane do nas w tym trudnym dla nas tygodniu!

Antoś czuje się dobrze. Odebrałam wypis i nasza diagnoza to "Obustronne, odoskrzelowe zapalenie płuc"... nic z tego nie rozumiem, bo cały czas mówiono mi, że to zapalenie oskrzeli. Czy to tylko forma nazewnictwa?

Wiecie co jest najgorsze? Zapisali nam te cholerne wziewy do domu!!! Mój Antoś już jak widzi ten "sprzęt" to wpada w taką histerię, a w trakcie wdychania leku ( ok. 15 sekund) tak płacze, że łzy dosłownie ciekną mu z oczu. Ja nie mogę nawet na to patrzeć, bo serducho rozrywa mi klatkę piersiową z bólu. Mój dzielny TŻ wziął to na siebie. Ja wychodzę z pokoju i tylko wbiegam już po, żeby utulić Antka.

No nic biorę się za nadrabianie Was.

Anesh bardzo się cieszę, że już też jesteście z Majeczką w domu!

Iwoncia dużo, dużo zdrówka dla Alanka!



Brawa dla męża!!! Muszę pochwalić się, że mój też ma w końcu swoją pierwszą ( a nawet drugą i trzecią ) kupkę za sobą! Jak zostawał w szpitalu z Małym, który dostał od leków rozwolnienia, to był zmuszony zmienić mu pieluszkę. Jak to stwierdził "kupa nie jest jednak taka straszna" i dzisiaj w domu też zmienił.


Super, że już po wszystkim!!! Gratuluję.
mój tylko raz kupe zmienił i to na twardy mini grudek trafił i gdzie tu sprawiedliwosc?

biedny Antos z tymi inhalacjami należą sie tzetowi długo macie je jeszcze robić?
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:12   #3591
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Melduję się po kolędzie ksiądz był po 20, a Jaśko sobie już smacznie wtedy nynał

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękujemy za brawa

Weronika tutaj masz przepis na te kotleciki http://bulkazkielbasa.blogspot.com/2...eczarkami.html Tylko musisz uważać, żeby Ci się nie rozlatywały.
OoO dziękuję

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
lidka no moje dziecko to taka halasliwe jest nie dosc, ze sama wokol siebie robi hałas to nawet spać w ciszy nie potrafi. Przyzwyczaila sie do mojego klekocenia (gadam duzo, szybko i glosno) tak, że teraz jak chce by spala to musze tv albo radio wlaczone zostawiac. No o tyle, ze w nocy nic nie musi grać

w ogóle przed chwila prZychodzi do mnie mezul z tekstem
-ona leży z rękami do góry (na plecach), dzieci tak moga?
- przecież zawsze tak spi.
-no ale teraz tak spokojnie i sie nie rusza
-zdrowe, najedzone dzieci tak śpią-
-ale zrób zeby sie poruszyla
-przecież jej kaszka na kolację nie zabila
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:20   #3592
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Weronika jak tam po kolędzie?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Dobranoc kochane

Do juterka
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:24   #3593
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Wszystkie wyniki Jasia w normie!!! No wreszcie pozytywne informacje idziemy do przodu ;D
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:31   #3594
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Lidka ta oliwkę z Babydream jest świetna do włosów.

Anesh może być od antybiotyku, ale musiałby się Wasz lekarz wypowiedzieć.

Dearlie u nas było to samo.Co innego mówili, a co innego mam wpisane przy wypisie. Biedny Antoś

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Wszystkie wyniki Jasia w normie!!! No wreszcie pozytywne informacje idziemy do przodu ;D
wspaniale

Dziewczyny Katee pyta czy któraś z Was zamawiała ramki z glinką z pracowni Abi. Bo przesyłka nie idzie.

__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:42   #3595
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Zapomniałam pochwalić mojego Antosia! Zawsze bardzo późno zasypiał 22-23, a od czasu szpitala, już po butli o 21 nie mam dziecka... zasypia już na ramieniu na kilka sekund po odbiciu. Budzi się dopiero 2-3 na mleko. A wczoraj zasnął przed 20 ( ostatni raz pił o 18) i nawet nie wybudził się na mleczko o 21. Nie budziłam go, bo wydawało mi się, że sam wybudzi się ok. 23, a on przypomniał sobie o jedzeniu dopiero przed 2.

Lecę dalej...

Katiem ... cudny Kubuś! Śliczne ma oczka... troszkę podobne do Antkowych.

Zielona ... jaki roześmiany ten Twój Dominik, super


Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A to mój malec kilka dni temu z ponad 39 stopniową gorączką
A na drugim zdjęciu dzisiaj
Kochane moje
Ojejku jaki biedulek na tym pierwszym zdjęciu. Dobrze, że teraz już uśmiechnięty!

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
No tak. Co my najlepszego zrobiliśmy... Daliśmy mu Bebilon HA i teraz miałam taki ryk ze łzami Śpi mi na rękach, nie da się go odłożyć. Kupy też nie było, nawet po jabłku
Nie ma wątpliwości, że to alergia, prawda?
Gda, a dlaczego dajesz mm, bo chyba przeoczyłam coś? Czy to tylko takie chwilowe ze względu na szkołę? Biedny ten Twój Henio z tymi brzuszkowymi problemami. Jak widać to mit, że to wszystko mija w okolicach 3 miesiąca.

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
a to moja śpiąca kjójewna


Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
A Mój ma placka łysego z tyłu łepetynki bo nawet jak położę Go na boku to i tak przekręca się na wznak ;/ i przez to ma troszkę bardziej płaską główkę z tyłu. Zadne wałki po plecy hamujące przekręcanie się nie działają a na brzuszku nie zaśnie.
U nas też łyse kółeczko z tyłu główki!

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość

co do prezentacji to mamy wysyłac na maila zdjecia
jedno - mama z dzieckiem/ dziećmi
drugie - sam bobas
Ja chyba nie pisałam... Katee ja też jestem chętna, żeby umieścić nas w prezentacji. Zaraz wyślę jakieś fotki.
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

my mieliśmy raz jak Duśka wróciła od babci .. była ubrana w body z długim, rajstopki, pajaca, i w polarowy dresik a na to kombinezonik 4pory roku .. zapomniałam dodać że wówczas był listopad i jakieś 15 stopni
Jak ja sobie przypomnę jak grubo ubrałam Antka na pierwszy spacer, to do teraz szkoda mi tego mojego biedaka.

Cytat:
Napisane przez spioszka Pokaż wiadomość
Hej!
To ja,wasza spioszka marnotrawna Blagam przyjmijcie mnie spowrotem do siebie, bo jestem juz bliska zalamania nerwowego z tym moim potworkiem i nie ukrywam,ze bardzo licze na Wasza pomoc.

Julek pojutrze konczy 5 miesiecy, do niedawna byl super spokojnym dzieckiem, duzo spal, prawie wcale nie plakal, wszyscy mowili,ze mam aniola, bo taki grzeczny ..
Karmilam piersia przez 4 miesiace. Od miesiaca jestesmy na Aptamil 1 (polski Bebilon).
Od jakiegos czasu na widok butelki dostaje czarnej goraczki, placze w nieboglosy, po pol godziny jak juz sie uspokoi, ukradkiem wkladam mu butle do buzi i spokojnie cala zjada.(czasami jest kilka takich podejsc ) Jednym slowem karmienie, to jest jakas masakra. W nocy jest ok, zjada bez problemu.
Dodam,ze je okolo 150-180 ml co 4 godziny. W nocy daje mu lyzeczke kaszki mannej z bobovity do mleka. A od wczoraj raz dziennie jabluszko z bananem.(glownie ze wzgledu na to,ze robi bardzo malo kupek, raz dzienie lub raz na 2 dni)
Jednoczesnie podejrzewam,ze ida mu zabki, bo sie bardzo slini i cigle wklada sobie cale piastki lub inne zabawki do buzi.

Prosze dziewczyny powiedzcie co o tym myslicie, czy ktoras z Was ma podobnie? Bede naprawde wdzieczna za wasza pomoc.
Hej!
Wracaj do nas! Z tego co czytałam, to kilka wątkowych dzieciaczków miało gorsze dni i grymasiło na mleko, więc pewnie niektóre mamy Ci pomogą.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
w ogóle przed chwila prZychodzi do mnie mezul z tekstem
-ona leży z rękami do góry (na plecach), dzieci tak moga?
- przecież zawsze tak spi.
-no ale teraz tak spokojnie i sie nie rusza
-zdrowe, najedzone dzieci tak śpią-
-ale zrób zeby sie poruszyla
-przecież jej kaszka na kolację nie zabila
Mój TŻ kiedyś Antka szturchał przed wyjściem do pracy rano, bo wydawało mu się, że za twardo śpi i wystraszył się, że nie oddycha

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
mój tylko raz kupe zmienił i to na twardy mini grudek trafił i gdzie tu sprawiedliwosc?

biedny Antos z tymi inhalacjami należą sie tzetowi długo macie je jeszcze robić?
Hahaha ten to miał szczęście!

No właśnie nie wiem. Musimy iść na wizytę do naszej pediatry. Może jutro to załatwimy, chociaż ja jestem ciężko chora jak pomyślę, że mam z nim jechać do przychodni... nawet jeżeli nas przyjmą do dzieci zdrowych.

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Melduję się po kolędzie ksiądz był po 20, a Jaśko sobie już smacznie wtedy nynał
A my w tym roku nie przyjęliśmy kolędy... pójdziemy do piekła jak nic... nie dość, że nieślubne dziecko, do tej pory bez chrztu to jeszcze księdza do domu nie wpuściliśmy. A poważnie to TŻ był w trasie, a ja w szpitalu z Małym, w dodatku moja mama tego dnia nie mogła mnie zastąpić przy Antku, więc nie mieliśmy innego wyjścia.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:46   #3596
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Wszystkie wyniki Jasia w normie!!! No wreszcie pozytywne informacje idziemy do przodu ;D
Jej to wspaniała wiadomość!!!!!! Wyściskaj Jaśka od wizażowej ciotki.

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Dearlie u nas było to samo.Co innego mówili, a co innego mam wpisane przy wypisie. Biedny Antoś
No, ale dlaczego tak? Tzn., że jednak miał zapalenie płuc, a mnie o tym nie poinformowali? Poczytałam ulotki tych leków, które mamy do robienia wziewów i one są właśnie na oskrzela. Nic z tego nie rozumiem...
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:54   #3597
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Dearlie super, że z Antosiem dobrze

Asiulka fantastyczne wiadomości

Anesh moga być. A nie ma troche biegunki?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:57   #3598
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Jej to wspaniała wiadomość!!!!!! Wyściskaj Jaśka od wizażowej ciotki.


No, ale dlaczego tak? Tzn., że jednak miał zapalenie płuc, a mnie o tym nie poinformowali? Poczytałam ulotki tych leków, które mamy do robienia wziewów i one są właśnie na oskrzela. Nic z tego nie rozumiem...
Może każde zapalenie oskrzeli wolą traktować jak zapalenie płuc
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:03   #3599
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Wysłałam na maila zdjęcia do prezentacji. Nie wiedziałam, które będą dobre, więc wysłałam więcej. Katee27 wybierz te, które będą pasowały.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Może każde zapalenie oskrzeli wolą traktować jak zapalenie płuc
Dziwne to wszystko i sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Tym bardziej, że w sali obok leżały dzieciaczki właśnie z zapaleniem płuc i one miały zupełnie inne leczenie niż mój Antek ( nebulizacje kilka razy dziennie, a my te cholerne wziewy).
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 22:24   #3600
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Kaszki zjadają i ząbkują, a ich Mamusie nadal plotkują. IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które nie znaja grupy krwi dziecka.Po porodzie nie oznaczali waszym dzieciom grupy krwi?Ja mam wpiete do książeczek karty z grupą krwi poza tym jest na wypisach ze szpitala
Aż kuknę na wypis .

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Wieczorem podawać przed snem?

I do ilu łyżeczek się zwiększa?

Łyżeczka od herbaty?
U nas kleik czy teraz kaszka tylko i wyłącznie przed snem.

My zaczynaliśmy od jednej miarki na 150ml. Po trzech dniach 2xmiarka. Trzy dni przerwy. Następnie 3xmiarka. Trzy dni przerwy. I 4xmiarka już na dobre.

My dawaliśmy miarki od mleka. Ale to chyba taka płaska łyżka (z tych mniejszych) jest. Jak teraz wsypałam do miarki od butelki to wyszło 10ml.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Miałam swoją jajo-parówkę pustą, taką podłużną. Ale byłam pełna nadziei
A testowałam się 15.01 przekonana święcie, że testy wyjdą negatywne
Czytałam ostatnio ten pierwszy wątek i wpadłam na to jajo-parówę

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Colds kiedy następne łowy?
Przejdę się w sobotę, bo taniej. Może coś dorzucą. . A później to w następnym wtorek dopiero. Chyba, że znajdę inny fajny lump

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Wszystkie wyniki Jasia w normie!!! No wreszcie pozytywne informacje idziemy do przodu ;D
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.