Calcium Panthotenicum Jelfa - czyli regeneracja skóry, włosów i paznokci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 09:28   #31
Shandy13
Raczkowanie
 
Avatar Shandy13
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 150
calcium panthenicum

hej, gdzie można dostać CP i jaka jest cena? byłam w sklepach zielarskich i aptekach i ludzie patrzyli na mnie jakbym po chińsku do nich mówiła
Shandy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:29   #32
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: calcium panthenicum

Ja znalazłam w aptekach, w jednej nie mieli, ale zamówili i odebrałam następnego dnia. Spróbuj w aptekach internetowych (tyle, że jeszcze trzeba doliczyć koszt wysyłki). Zostaje też DOZ.

Cena za opakowanie 50 tabletek to ok 6-9 zł, zależy od apteki.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:32   #33
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: calcium panthenicum

Serio w aptekach nie wiedzieli co to?
Apteka DOZ. Jak nie będą mieli na miejscu, to zamówisz i odbierzesz następnego dnia cena od 6 do 9 zł.



ooo i już zostałam uprzedzona z odpowiedzią
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2013-01-11 o 10:33
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 13:55   #34
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: calcium panthenicum

Cytat:
Napisane przez Shandy13 Pokaż wiadomość
hej, gdzie można dostać CP i jaka jest cena? byłam w sklepach zielarskich i aptekach i ludzie patrzyli na mnie jakbym po chińsku do nich mówiła
Ja zamawiałam na dozie, bo nigdzie indziej nie spotkałam
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:53   #35
amelia987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Calcium pantothenicum

PRZEDŁUŻAM WĄTEK !

Biorę calcium od tygodnia. Niestety zaczęły mi straaaasznie wypadać włosy. Podobno tak ma być, ale jednak się boję, gdyż nie mam gęstych włosów. Co robić ? Wierzyć że przestaną czy przerwać kurację ?
amelia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:14   #36
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez amelia987 Pokaż wiadomość
PRZEDŁUŻAM WĄTEK !

Biorę calcium od tygodnia. Niestety zaczęły mi straaaasznie wypadać włosy. Podobno tak ma być, ale jednak się boję, gdyż nie mam gęstych włosów. Co robić ? Wierzyć że przestaną czy przerwać kurację ?

Naturalne jest to, ze sezonowo wypadaja nam wlosy. Na wiosne zaczynaja naturalnie wypadac, niektorym juz w polowie zimy. Mi okresowe wypadanie pojawia sie czerwcu i w pazdzierniku widze zatrwazajaca ilosc baby hair.

Byc moze, w Twoim przypadku, preparat tylko przyspieszyl wypadniecie tego, co by wypadlo za kilka tygodni i tyle. A na miejsce starych szykuja sobie miejsce nowe wloski.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:51   #37
leszczynska
Raczkowanie
 
Avatar leszczynska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Calcium pantothenicum

Planuję zakup. Zastanawiam się tylko, czy skoro tabletki te wzmagają porost, to takie niewyrywane włosy na przykład na rękach też rosną??
__________________
23.10.2012 - rozpoczęcie pielęgnacji i regeneracji włosów
10.12.2012 - drastyczne cięcie


Zapuszczam:
Start: 30cm
I 32 - 34 - 36 - 38 - 40 - 42 - 44 - 46 - 48 - 50

II 52 - 54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64 - 66 - 68 - 70

Cel: 48kg
leszczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 13:46   #38
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez amelia987 Pokaż wiadomość
PRZEDŁUŻAM WĄTEK !

Biorę calcium od tygodnia. Niestety zaczęły mi straaaasznie wypadać włosy. Podobno tak ma być, ale jednak się boję, gdyż nie mam gęstych włosów. Co robić ? Wierzyć że przestaną czy przerwać kurację ?
nie sądzę, żeby CP brane zaledwie tydzień spowodowały coś tak radykalnego ;p ale dla pewności możesz przerwać przyjmowanie tabletek i 0bserwować włosy, jeśli dalej będą lecieć to wróciłabym do CP
muszę pójść do apteki bo już mi się skończyły tabsy ;p

Cytat:
Napisane przez leszczynska Pokaż wiadomość
Planuję zakup. Zastanawiam się tylko, czy skoro tabletki te wzmagają porost, to takie niewyrywane włosy na przykład na rękach też rosną??
Hm nigdy nie zwróciłam na to uwagi
(być może dlatego, że nigdy się nad tym nie zastanawiałam )

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2013-01-18 o 13:48
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:13   #39
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Calcium pantothenicum - zmiany skórne

Cytat:
Napisane przez riverror Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. Cóż, ja aktualnie mam na twarzy MASAKRĘ, więc sobie będę musiała niestety odpuścić, przynajmniej póki co...
Moim zdaniem to nawet lepiej że się oczyści. Mi nic już nie wyskakuje. Używałam 3 miesiące. Bierz do tego dużo cynku. Skóra musi się oczyścić. Nawet jak jemy zdrowo to w owocach i warzywach jest wiele niepotrzebnych substancji.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
ja brałam tylko 1 opakowanie (czyli 50tabletek)- bo zapomniałam kupić, teraz znów zaczynam brać. mnie nic nie wysypało, zadnych zmian skórnych. Ale ja nie pamiętam żebym kiedykolwiek miala jakiekolwiek problemy ze skóra- tzn. pryszcze, wągry itd. I to nie ważne jaka dietę miała- a raczej brak diety- czy pizza co drugi dzień, kebaby, alkohol po 1l wina codziennie, chipsy, czekolada czy suplementy, drożdze, OCM- efekt był ten sam.
Po prostu nie masz skóry trądzikowej. Jeżeli ktoś ma predyspozycje do pryszczy to pewnie niewielki wysyp wystąpi ale to lepiej bo skóra się oczyści.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:22   #40
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Calcium pantothenicum

pozwolę sobie przekopiować opinię z mojego bloga:

Zaczęłam kuracje 9 listopada. Oczekiwałam działania na włosy. Chciałam aby szybciej rosły. Bardzo długo nie mogłam się zdecydować żeby kupić te tabletki. Jak byłam w aptece to nie pamiętałam nazwy więc zapisałam sobie na kartce i nosiłam w portfelu. Kupiłam, używałam już prawie 2 miesiące i jestem zachwycona. Kupiłam też dla mojej mamy i ma ona identyczne efekty jak ja, a używa dopiero miesiąc. Na włosy nie wiem czy działa jakieś cuda. Rosną szybciej może o 0,5 cm więcej niż zwykle. Dużo jest nowych włosów. Najbardziej zszokowałam się efektem na paznokcie, także moja mama. Normalnie miałam paznokcie zdrowe, raczej cienkie i łatwo łamiące się gdy są już długie. A teraz ? Moje paznokcie mogła bym porównać do sztucznych. Strasznie trudno je obciąć, są bardzo mocne i grube. Szybko rosną, a więc obcinam je co tydzień. Nigdy nie miałam tak mocnych paznokci. Gdy są długie nic nie jest w stanie ich złamać. Każdy powinien kupić i spróbować. Genialny produkt. Jest bardzo tani, a działa takie cuda. Miałam już lekkie poprawienie po innych suplementach, ale nigdy aż takiego efektu. Moje i mojej mamy paznokcie nie mogą być w lepszym stanie niż teraz. Gorąco polecam.

W lutym podejście numer 2. Brałam w sumie 3 miesiące. Efekty nadal się utrzymują na paznokciach. Aktualnie na całym przedziałku i wzdłuż linii włosów mam wszędzie małe antenki

Niestety zmartwię was, że włosy na nogach odrastają dużo szybciej, grubsze są, takie mocno czarne.

U mnie cena 7,50 -8,50.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-09+15.06.06.jpg (140,1 KB, 247 załadowań)

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2013-01-18 o 18:27
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 21:15   #41
aubier
Raczkowanie
 
Avatar aubier
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 40
Dot.: Calcium pantothenicum

Kończę pierwsze opakowanie CP i już widzę efekty. Po grzywce widzę, że włosy rosną mi szybciej, po zmierzeniu odrostów okazało się, że w ciągu 2 miesięcy urosły mi o niecałe 3cm (nomalnie rosną mi 1 cm na miesiąc). Co więcej, na zakolach zauważyłam pełno króciutkich jasnych włosków niemających jeszcze 1cm, których wcześniej na pewno nie było. Kupiłam już drugie opakowanie CP, mam zamiar brać łącznie jakieś 3 miesiące, potem zrobię przerwę.
Polecam jak najbardziej, szczerze mówiąc cudów się nie spodziewałam, a tu taka miła niespodzianka
aubier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 22:08   #42
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Calcium pantothenicum

Zaczynam dziś 4 tab/dziennie zobaczymy planuję jeszcze do tego popijać pokrzywę i może coś jeszcze...
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 22:57   #43
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Calcium pantothenicum

Zjadłam prawie 1 opakowanie i zapomniałam kupić następne. Alle dziś się nawróciłam, kupiłam pudełko i zaczynam znowu jeść, ale w większej dawce. Zobaczymy jak pójdzie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 10:32   #44
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez aubier Pokaż wiadomość
Kończę pierwsze opakowanie CP i już widzę efekty. Po grzywce widzę, że włosy rosną mi szybciej, po zmierzeniu odrostów okazało się, że w ciągu 2 miesięcy urosły mi o niecałe 3cm (nomalnie rosną mi 1 cm na miesiąc). Co więcej, na zakolach zauważyłam pełno króciutkich jasnych włosków niemających jeszcze 1cm, których wcześniej na pewno nie było. Kupiłam już drugie opakowanie CP, mam zamiar brać łącznie jakieś 3 miesiące, potem zrobię przerwę.
Polecam jak najbardziej, szczerze mówiąc cudów się nie spodziewałam, a tu taka miła niespodzianka
Zazdroszczę efektów już po 1 opakowaniu! Ja zużyłam 2 i nic, mam teraz w zapasie 4 będę je zażywać przez 2 m-ce przez jakiś czas i zobaczymy
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:53   #45
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Calcium pantothenicum

Przekonałyście mnie do zakupu, w poniedziałek zaopatrzę się w te tabletki .
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 09:39   #46
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Calcium pantothenicum

Ja zdecydowanie widziałam przyrost włosów po CP, ale z duetem z piciem pokrzywy. Jednak po różnej ilości tabletek biorę co dzień i dość nieregularnie, ale efekty są. Jestem w trakcie drugiej kuracji już i trwa ona drugi miesiąc, jeśli się nie mylę. W sumie od ok. tygodnia łykam do 6 tabletek dziennie - po trzy podczas picia kubka pokrzywy
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:13   #47
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie widziałam przyrost włosów po CP, ale z duetem z piciem pokrzywy. Jednak po różnej ilości tabletek biorę co dzień i dość nieregularnie, ale efekty są. Jestem w trakcie drugiej kuracji już i trwa ona drugi miesiąc, jeśli się nie mylę. W sumie od ok. tygodnia łykam do 6 tabletek dziennie - po trzy podczas picia kubka pokrzywy
A jaką masz pewność, że to nie wyłącznie pokrzywa jest odpowiedzialna za przyspieszenie porostu?
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:24   #48
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: Calcium pantothenicum

na pierwszej stronie któraś z was napisała, że włosy rosną szybciej na całym ciele + są w dodatku ciemniejsze i grubsze ..

naprawdę tak jest? cholera.. niech one sobie szybciej rosną, ale niech nie będą grubsze.. na nogach mam jasne i jeśli zapomne się ogolić to nawet tego nie widać, a z bikini walczę już 10 miesięcy pastą cukrową i doszłam do takiego stanu, że włoski są strasznie cienkie.. nie chcę poświecać tego całego cierpienia na rzecz CP czy każda z was zauważyła pogrubienie włosów? bo teraz już nie wiem czy kupować te tabletki..
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:56   #49
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Calcium pantothenicum

a czy można łączyć CP z asystor hair?
ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 09:35   #50
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A jaką masz pewność, że to nie wyłącznie pokrzywa jest odpowiedzialna za przyspieszenie porostu?
Bo gdy piłam tylko pokrzywę, bez dodatkowych wspomagaczy, włosy tak nie przyśpieszały.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:13   #51
Beatrice_Parker
Raczkowanie
 
Avatar Beatrice_Parker
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 251
Dot.: Calcium pantothenicum

Witajcie tez postanowiłam wypróbować ten specyfik - najpierw w połączeniu z pokrzywą, a jak nie zdziała nic ta para to wymienię pokrzywę na drożdże (zostawiam je jako plan B, bo jakoś mnie przeraża codzienny kontakt z tym smakiem... może kwestia przyzwyczajenia ). Mam nadzieję, że włosy coś ruszą. Kupiłam Waxa, ale nie miałam już siły, żeby za każdym razem siedzieć przy grzejniku z tym na głowie, albo dmuchać suszarką... Trzeba być dobrej myśli
__________________
By music to the heart...
Beatrice_Parker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:20   #52
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Calcium pantothenicum

Dziewczyny a ile Wy dziennie lykacie cp?
po 6?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 12:26   #53
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez gaaabsx Pokaż wiadomość
na pierwszej stronie któraś z was napisała, że włosy rosną szybciej na całym ciele + są w dodatku ciemniejsze i grubsze ..

naprawdę tak jest? cholera.. niech one sobie szybciej rosną, ale niech nie będą grubsze.. na nogach mam jasne i jeśli zapomne się ogolić to nawet tego nie widać, a z bikini walczę już 10 miesięcy pastą cukrową i doszłam do takiego stanu, że włoski są strasznie cienkie.. nie chcę poświecać tego całego cierpienia na rzecz CP czy każda z was zauważyła pogrubienie włosów? bo teraz już nie wiem czy kupować te tabletki..
Ja zauważyłam ten efekt i cały czas się on utrzymuje. Kiedyś mogła bym golić w lato nogi co drugi dzień, a na tych tabletkach obawiam się że musiała bym codziennie.

Ja brałam 4 dziennie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:43   #54
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam ten efekt i cały czas się on utrzymuje. Kiedyś mogła bym golić w lato nogi co drugi dzień, a na tych tabletkach obawiam się że musiała bym codziennie.

Ja brałam 4 dziennie
cholera.. zaczęłam brać je już wczoraj, na razie 2x2, także zobaczymy co to będzie
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:56   #55
Beatrice_Parker
Raczkowanie
 
Avatar Beatrice_Parker
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 251
Dot.: Calcium pantothenicum

Dziewczyny, mam do Was jeszcze pytanie apropo pomiaru długości włosów mierzycie je jakoś od czubka głowy ? Bo ja nie wiem czy zawsze w tym samym miejscu robię przedziałek, żeby mógł mi wyznaczać środek głowy do pomiaru. Potem sie będe cieszyć, że mam o 2cm dłuższe od ostatniego pomiaru, przy czym tak naprawdę to zaczesałam włosy do tyłu 2 centy wcześniej
__________________
By music to the heart...
Beatrice_Parker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:51   #56
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Calcium pantothenicum

Dziękuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:06   #57
lola99
Rozeznanie
 
Avatar lola99
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 576
Dot.: Calcium pantothenicum

ja zaczelam brac tez cp koncze pierwsze opakowanie, mam wrazenie ze wlosy troche szybciej ruszyly, ale zobaczymy, jak bedzie dalej zdecydowanie kupie kolejne opakowanie biore 4 tabletki dziennie
__________________
nowy początek
13.04.2016
lola99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:39   #58
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Calcium pantothenicum

Ojej... dobrze, że tu znów zajrzałam Łykam od ok. 2 tygodni, ale tylko 2 tabletki (jedna rano, jedna wieczorem). Jednak zwiększę dawkę
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:02   #59
juditsu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Calcium pantothenicum

A zauważyłyście jakieś skutki uboczne? Bo ja po rozpoczęciu kuracji zaczęłam czuć się rozdrażniona (jak przed okresem) i częściej robię siusiu
Biorę 4 tabletki dziennie od tygodnia

Edytowane przez juditsu
Czas edycji: 2013-01-28 o 14:04
juditsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:03   #60
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Calcium pantothenicum

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Bo gdy piłam tylko pokrzywę, bez dodatkowych wspomagaczy, włosy tak nie przyśpieszały.
A to chyba, że tak
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-03 15:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.