364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 20:20   #721
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Znam takie przypadki. Mój dalszy kuzyn: ożenił się z matką swojej córki, po dwóch latach rozwód. Znajoma po 6 miesiącach się rozwodzi Inna wyszła za mąż - nie wiadomo dlaczego, z powinności urodziła dziecko i się rozwiodła, bo facet nieodpowiedzialny na co z resztą wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały.
Nie rozumiem tego. Gonitwa za czymś czego nie ma
to jakiś koszmar! w moim otoczeniu nie ma takich przypadków...

ale nie ukrywam, zaczynam czuć parcie- wszyscy dookoła już mężate, dzieciate, a ja nadal mieszkam z rodzicami.. taka jakaś przepaść.
po prostu boję się, ze zostanę sama na zawsze...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 20:31   #722
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Wiem, że trochę nie na temat ale niestety nieubłaganie zbliża się 14 luty...
https://www.facebook.com/events/386301388133101/
Szkoda, że nie jestem z Torunia. Chociaż zapewne my tutaj zrobimy sobie takie "antywalentynki" .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 20:32   #723
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

ja bardzo chętnie wezmę dział w antywalentynkach! co robimy???
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 20:44   #724
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Wiem, że trochę nie na temat ale niestety nieubłaganie zbliża się 14 luty...
https://www.facebook.com/events/386301388133101/
Szkoda, że nie jestem z Torunia. Chociaż zapewne my tutaj zrobimy sobie takie "antywalentynki" .
Chcę taką koszulkę i chce iść na taką imprezę.
Szukam i szukam, u mnie w okolicy nic się nie dzieje antywalentynkowego. Gdzie ja mieszkam

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja bardzo chętnie wezmę dział w antywalentynkach! co robimy???
Ja planuje kupić wino i całe obalić. Żeby nie było dziczy ubiorę się ładnie, wszak trzeba celebrować dobre towarzystwo (bo swoje)
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:34   #725
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
to jakiś koszmar! w moim otoczeniu nie ma takich przypadków...

ale nie ukrywam, zaczynam czuć parcie- wszyscy dookoła już mężate, dzieciate, a ja nadal mieszkam z rodzicami.. taka jakaś przepaść.
po prostu boję się, ze zostanę sama na zawsze...
Cdz, wiem że trudno się uczyć na cudzych błędach, ale uwierz mi, że ja kiedyś myślałam podobnie... tzn. może nie, że zostanę sama, ale że powinnam sobie kogoś znaleźć i wyjść za mąż. Mimo, że presji w koło nie czułam. Nie pozwalam sobie, żeby inni mówili mi co mam robić, bo to moje życie, moje wybory i nikt go za mnie nie przeżyje a potem nie będzie za to rozliczany tylko ja sama.

Teraz mam obrączkę na palcu i co z tego...? Mąż polazł sobie niewiadomo gdzie, po co i dlaczego. Na dodatek razem pracujemy i przed chwilą widziałam go pierwszy raz od kilku tygodni. Chyba nawet nie raczył powiedzieć "cześć", ale mam to w nosie. Ja mu nic złego nie zrobiłam, polazł... to jego wybór i jego strata. Ja nie mam wpływu na to co on robi, jest dorosłym człowiekiem. Myślę, że kiedyś tego pożałuje, ale dopiero jak dorośnie...

Uwierz mi, że czas kiedy jest się samemu to najlepszy czas w życiu. Można robić co się chce, kiedy się chce, rozwijać się i nikt i nic nas nie ogranicza. Oczywiście kiedyś przyjdzie czas na to, żeby być z kimś, ale nic na siłę i na pewno nie ma co tego wyczekiwać. Po prostu rób swoje i korzystaj z tego co masz, bo potem niestety (zawsze tak jest), że będąc z kimś trzeba będzie iść na kompromisy i się do drugiej osoby dostosowywać a to już nie będzie to samo.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:46   #726
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Cdz, wiem że trudno się uczyć na cudzych błędach, ale uwierz mi, że ja kiedyś myślałam podobnie... tzn. może nie, że zostanę sama, ale że powinnam sobie kogoś znaleźć i wyjść za mąż. Mimo, że presji w koło nie czułam. Nie pozwalam sobie, żeby inni mówili mi co mam robić, bo to moje życie, moje wybory i nikt go za mnie nie przeżyje a potem nie będzie za to rozliczany tylko ja sama.
U mnie nie jest to presja, że mam każe wyjść za mąż bo starą panną zostanę, tylko prawie wszystkie koleżanki już mężate i dzieciate... a te pozostałe już zaręczone. Czuję, że jestem w tyle.. to raczej o to chodzi.
Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Teraz mam obrączkę na palcu i co z tego...? Mąż polazł sobie niewiadomo gdzie, po co i dlaczego. Na dodatek razem pracujemy i przed chwilą widziałam go pierwszy raz od kilku tygodni. Chyba nawet nie raczył powiedzieć "cześć", ale mam to w nosie. Ja mu nic złego nie zrobiłam, polazł... to jego wybór i jego strata. Ja nie mam wpływu na to co on robi, jest dorosłym człowiekiem. Myślę, że kiedyś tego pożałuje, ale dopiero jak dorośnie...
podziwiam CIę... jak jesteś silna! i jakie masz mądre podejście do tego wszystkiego, wiele osób zwyczajnie załamałoby się.

to strasznie przykre, że ktoś może od kogoś tak po prostu odejść... i całe życie nagle wywraca się do góry nogami.
tracę wiarę w ludzi...
Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że czas kiedy jest się samemu to najlepszy czas w życiu. Można robić co się chce, kiedy się chce, rozwijać się i nikt i nic nas nie ogranicza. Oczywiście kiedyś przyjdzie czas na to, żeby być z kimś, ale nic na siłę i na pewno nie ma co tego wyczekiwać. Po prostu rób swoje i korzystaj z tego co masz, bo potem niestety (zawsze tak jest), że będąc z kimś trzeba będzie iść na kompromisy i się do drugiej osoby dostosowywać a to już nie będzie to samo.
Wiele osób mi to mówi, że potem będzie tylko trudniej. Kurczę kiedy ja chciałabym przechodzić przez życie z kimś, kto będzie mnie kochał a ja jego... Niestety życie szybko pokazało mi na co zasługuję.
Staram się właśnie korzystać z życia.. chyba trochę nieumiejętnie, ale tak jak tylko się da...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 17:32   #727
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Hmm, parcia jako tako nie czuję. Jak już się oswoiłam z sytuacją, że jestem sama to już mi szał ślubny minął.
Jasne, chciałabym mieć obok siebie parę męskich spodni, no ale na siłę? po co? na co? To nie ma prawa funkcjonować. Jakby się ktoś trafił odpowiedni to wtedy zaczynam czuć, że chciałabym. Bo to jest konkret, z którym wiążę jakąś tam nadzieje i plany. A jak nikogo nie ma, to z czym mam te plany wiązać? z powietrzem?
Mam chcieć ślubu tylko dla samego ślubu, bo inne już są zakute w kajdanki? I tak samej to głupio? Eeeee, nie ta logika.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Niestety życie szybko pokazało mi na co zasługuję.
Zasługujesz na coś lepszego. Życie pomogło Ci wyeliminować kogoś kto na Ciebie nie zasługuję i to w miarę wcześnie i najmniejszym kosztem. Jeszcze to docenisz.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Staram się właśnie korzystać z życia.. chyba trochę nieumiejętnie, ale tak jak tylko się da...
Ja też, chociaż dzisiaj się wymigałam kolejny raz od kina W okolicach tego dziwnego szału sercowego wolę ostrożnie podchodzić do takich zaproszeń mimo, iż film zupełnie nieromantyczny


Nie łamać się proszę. Padnij, powstań ...

Co dzisiaj robiłyście?
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 17:42   #728
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

A ja nigdy nie marzyłam o ślubie, jakoś mi nie śpieszno... Nawet gdyby obok mnie była najcudowniejsza osoba pod słońcem, to kręciłabym nosem na ślub. Nie jest to dla mnie priorytet.

Obudziłam się dzisiaj o 6 rano, wzięłam prysznic i poszłam z powrotem do łóżka . Przeleżałam tak 5h słuchając muzyki. Ostatnio ostro piłuję angielski, bo jak patrzę na swoje byki w mailach, to aż się purpurowa ze wstydu robię...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:32   #729
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Hmm, parcia jako tako nie czuję. Jak już się oswoiłam z sytuacją, że jestem sama to już mi szał ślubny minął.
ja jakoś czuję.. kiedyś nie czułam a teraz trochę już tak...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jasne, chciałabym mieć obok siebie parę męskich spodni, no ale na siłę? po co? na co? To nie ma prawa funkcjonować. Jakby się ktoś trafił odpowiedni to wtedy zaczynam czuć, że chciałabym. Bo to jest konkret, z którym wiążę jakąś tam nadzieje i plany. A jak nikogo nie ma, to z czym mam te plany wiązać? z powietrzem?
Mam chcieć ślubu tylko dla samego ślubu, bo inne już są zakute w kajdanki? I tak samej to głupio? Eeeee, nie ta logika.
pewnie,że tak- nic na siłę, bo człowiek nie bedzie przecież szczęśliwy...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Zasługujesz na coś lepszego. Życie pomogło Ci wyeliminować kogoś kto na Ciebie nie zasługuję i to w miarę wcześnie i najmniejszym kosztem. Jeszcze to docenisz.
może...
chciałabym zacząć tak myśleć.
Narazie jednak nie potrafię, bo to wszystko zakończyło się tak jakoś bez sensu. Szczerze mówiąc cały czas czekam na jakieś spotkanie, gdzie będę musiała oddać rzeczy i usłyszeć oficjalne: 'koniec'. Przez to, że jakoś tak to wszystko niby skończone, niby nie, to jestem strasznie niespokojna i wewnątrz cały czas mam nadzieję....
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ja też, chociaż dzisiaj się wymigałam kolejny raz od kina W okolicach tego dziwnego szału sercowego wolę ostrożnie podchodzić do takich zaproszeń mimo, iż film zupełnie nieromantyczny
ale dlaczego?? ja z chęcią bym poszła... no może nie w same walentynki, ale każdego innego dnia z ogromną chęcią!

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Nie łamać się proszę. Padnij, powstań ...

Co dzisiaj robiłyście?
ok staram się, choć gdzieś kuleję... powłóczę nogami

dziś? nic... praca i jeszcze raz praca... teraz trochę siedzę w necie i niczego nie planuję..

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie marzyłam o ślubie, jakoś mi nie śpieszno... Nawet gdyby obok mnie była najcudowniejsza osoba pod słońcem, to kręciłabym nosem na ślub. Nie jest to dla mnie priorytet.

Obudziłam się dzisiaj o 6 rano, wzięłam prysznic i poszłam z powrotem do łóżka . Przeleżałam tak 5h słuchając muzyki. Ostatnio ostro piłuję angielski, bo jak patrzę na swoje byki w mailach, to aż się purpurowa ze wstydu robię...
też kiedyś tak myślałam. Uważałam, że ślub nie jest mi w ogóle potrzebny, ale gdzieś to się zmieniło.. zapragnęłam ślubu, małżeństwa i dzieci..

Aaaale CI zazdroszczę czyste lenistwo
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:54   #730
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie marzyłam o ślubie, jakoś mi nie śpieszno... Nawet gdyby obok mnie była najcudowniejsza osoba pod słońcem, to kręciłabym nosem na ślub. Nie jest to dla mnie priorytet.
Do ostatniego Ex'a myślałam tak jak Ty. Wcześniej miałam 6letni związek, który w zasadzie był 4letnią szarpaniną. Więc myśl o ślubie mnie odrzucała
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc cały czas czekam na jakieś spotkanie, gdzie będę musiała oddać rzeczy i usłyszeć oficjalne: 'koniec'. Przez to, że jakoś tak to wszystko niby skończone, niby nie, to jestem strasznie niespokojna i wewnątrz cały czas mam nadzieję....
A moim zdaniem to już sensu nie ma. Zaczną się wyrzuty, nie daj Bóg prośby Spakowałabym rzeczy i wysłała albo dała jakiemuś znajomemu. Po co Ty trzymasz jego rzeczy !
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ale dlaczego?? ja z chęcią bym poszła... no może nie w same walentynki, ale każdego innego dnia z ogromną chęcią!
No niby tak, ale coś ostatnio za często ów kolega mnie gdzieś wyciąga. A przynajmniej się stara wyciągnąć. Więc aby ostudzić wszelkie zapędy wolę zgadzać się na co 10 zaproszenie
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 19:11   #731
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
A moim zdaniem to już sensu nie ma. Zaczną się wyrzuty, nie daj Bóg prośby Spakowałabym rzeczy i wysłała albo dała jakiemuś znajomemu. Po co Ty trzymasz jego rzeczy !
być może... kiedyś już mu wysłałam
chciałabym usłyszeć, że to koniec- nie ma odwagę to powiedizeć!
po co trzymam? no nie wyrzucę...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
No niby tak, ale coś ostatnio za często ów kolega mnie gdzieś wyciąga. A przynajmniej się stara wyciągnąć. Więc aby ostudzić wszelkie zapędy wolę zgadzać się na co 10 zaproszenie
ach to KOLEGA!
...adorator...



ok- rozumiem
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 19:57   #732
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
być może... kiedyś już mu wysłałam
chciałabym usłyszeć, że to koniec- nie ma odwagę to powiedizeć!
po co trzymam? no nie wyrzucę...
Z tchórzem chcesz rozmawiać, szkoda nerwów.
Wpakuj do wora albo do pudła i oddaj jakiemuś jego kumplowi/mamie/dozorcy

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ach to KOLEGA!
...adorator...
No, taki tajniak. Często pisze, zagaduje, zaprasza...
Wymówki mi się kończą a nie widzę powodów, żebym miała poświęcać mu więcej czasu
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:19   #733
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Do ostatniego Ex'a myślałam tak jak Ty. Wcześniej miałam 6letni związek, który w zasadzie był 4letnią szarpaniną. Więc myśl o ślubie mnie odrzucała
Wszystkie moje związki były całkiem w porządku, ale ślub mnie przeraża... Dzieci? Lubię, a swoją chrześniaczkę wprost uwielbiam, to istny wulkan energii, zawsze poprawia mi humor, jednak nie widzę się w roli matki. To wszystko chyba dlatego, że za bardzo cenię sobie niezależność... A nie każdy potrafi to zrozumieć i zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
No niby tak, ale coś ostatnio za często ów kolega mnie gdzieś wyciąga. A przynajmniej się stara wyciągnąć. Więc aby ostudzić wszelkie zapędy wolę zgadzać się na co 10 zaproszenie
Dlaczego tak go unikasz?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:25   #734
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cześć. Ja mam dziwny tok myślenia: raz myślę, że chciałabym wziąć ślub, innym razem, że nie. Tak samo z posiadaniem dzieci. Chyba jestem jakaś dziwna.
Teraz oglądam filmiki urodowe na YT i zajadam się chipsami z Biedronki. W pracy dali mi wolne, więc mogę się trochę zrelaksować.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:37   #735
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
jednak nie widzę się w roli matki. To wszystko chyba dlatego, że za bardzo cenię sobie niezależność... A nie każdy potrafi to zrozumieć i zaakceptować.
No, a ja bardzo szanuję osoby, które nie dadzą sie wepchać w ramki, bo tego nie czują. Znam dwie pary, które od początku nie chciały mieć dzieci. Napór jest wielki, ale oni swoje wiedzą. I dobrze. Wiadomo, czasem się to zmienia, ale niech się to w psychice zmienia a nie pod wpływem nacisku społecznego.


Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dlaczego tak go unikasz?
Męczą mnie osoby, które jak tylko widzą, że się u mnie światło świeci to piszą, dzwonią. Albo jak się nie świeci, np.: o 3 rano. Są kategorie osób, które mogą tak robić, ale On w niej nie jest Zwykły kolega.
Mamy się widzieć jutro, bo jedziemy akurat coś załatwić w tym samym miejscu, potem skoczymy gdzieś na kawę - dla mnie wystarczy. Dzisiaj mnie zaprosił do kina a na piątek na piwo... <przemilczę>. Prawie co weekend się pyta czy będzie można mnie gdzieś spotkać A jak już gdzieś jestem to muszę wracać z jego eskortą - czy tego chcę czy nie.
Ogólnie Go lubię, ale wszystko ma swoje granice.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:39   #736
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
U mnie nie jest to presja, że mam każe wyjść za mąż bo starą panną zostanę, tylko prawie wszystkie koleżanki już mężate i dzieciate... a te pozostałe już zaręczone. Czuję, że jestem w tyle.. to raczej o to chodzi.
to przestań tak czuć

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
podziwiam CIę... jak jesteś silna! i jakie masz mądre podejście do tego wszystkiego, wiele osób zwyczajnie załamałoby się.
Ja też się załamałam... ale ile można się smucić i marnować sobie życie...? Powiedziałam sobie "mam dość!". Koniec i kropka. Nie mamy wpływu na to co robi i myśli drugi człowiek. Poszedł to trudno. Wróci... cóż, jak wróci to będzie musiał przeprosić.
Nie wróci. Trudno. Ja muszę żyć dalej. Ja mam tu jeszcze wiele do zrobienia! Przede wszystkim z nim czy bez niego chcę i będę szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Wiele osób mi to mówi, że potem będzie tylko trudniej. Kurczę kiedy ja chciałabym przechodzić przez życie z kimś, kto będzie mnie kochał a ja jego... Niestety życie szybko pokazało mi na co zasługuję.
Staram się właśnie korzystać z życia.. chyba trochę nieumiejętnie, ale tak jak tylko się da...
Nie prawda, że um później tym trudniej. Na świecie żyją miliardy ludzi. Niektórzy poznają swoją wielką miłość w późnym wieku, niektórzy w późnym wieku zaczynają żyć i mają do siebie pretensje, że nie robili tego wcześniej. Uczmy się na ich błędach, bo życia nie da się potem przeżyć drugi raz a na pewno będziecie żałować, że go nie wykorzystywałyście za młodu tak jak było można

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
być może... kiedyś już mu wysłałam
chciałabym usłyszeć, że to koniec- nie ma odwagę to powiedizeć!
po co trzymam? no nie wyrzucę...
Dlaczego nie?! Wyrzuć. Ot tak, po prostu. On mógł się wobec Ciebie tak zachować, nie ma odwagi nawet z Tobą porozmawiać a Ty nie możesz wyrzucić jego rzeczy? Zapewniam Cię, że możesz. Jeśli kiedyś zapyta o nie to powiesz, że wyrzuciłaś, bo chciałaś o nim jak najszybciej zapomnieć i koniec.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:57   #737
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

ListWaw ma rację. Ja potrafiłam wywalić z fb takiego jednego, bez wyrzutów sumienia. Łączyła nas tylko przyjaźń, ale on uwierzył w głupie plotki i urwał ze mną kontakt. Próbowałam z nim o tym porozmawiać, ale nie chciał, więc skoro on nie ma nic do powiedzenia i nie chce słuchać moich wyjaśnień, to jego strata. Skoro jakieś głupie plotki okazały się być silniejsze od naszej znajomości, to ja nic na to nie poradzę. Skasowałam jego numer, wywaliłam go ze znajomych, nie zaglądam na jego profil żeby dowiedzieć się co u niego. Widuję go w pracy i zachowujemy się jak totalnie obce osoby. Na początku było trudno, ale teraz już jest dobrze.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:58   #738
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

List_Waw, Dobry Duszek tego wątku . Fajnie, że jesteś z nami!


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Męczą mnie osoby, które jak tylko widzą, że się u mnie światło świeci to piszą, dzwonią. Albo jak się nie świeci, np.: o 3 rano. Są kategorie osób, które mogą tak robić, ale On w niej nie jest Zwykły kolega.
Mamy się widzieć jutro, bo jedziemy akurat coś załatwić w tym samym miejscu, potem skoczymy gdzieś na kawę - dla mnie wystarczy. Dzisiaj mnie zaprosił do kina a na piątek na piwo... <przemilczę>. Prawie co weekend się pyta czy będzie można mnie gdzieś spotkać A jak już gdzieś jestem to muszę wracać z jego eskortą - czy tego chcę czy nie.
Ogólnie Go lubię, ale wszystko ma swoje granice.
Fakt, mam tak samo . I ten strach czy nie wyskoczy z lodówki...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2013-02-12 o 20:59
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:23   #739
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Fakt, mam tak samo . I ten strach czy nie wyskoczy z lodówki...
Otóż to Taki swój osobisty "Krzysio Ibisz"
Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
to przestań tak czuć
Ja też się załamałam... ale ile można się smucić i marnować sobie życie...? Powiedziałam sobie "mam dość!". Koniec i kropka. Nie mamy wpływu na to co robi i myśli drugi człowiek. Poszedł to trudno. Wróci... cóż, jak wróci to będzie musiał przeprosić.
Nie wróci. Trudno. Ja muszę żyć dalej. Ja mam tu jeszcze wiele do zrobienia!
Jak sobie pomyślę ile czasu to moje ryczenie mi ukradło i ile zmarszczek dodało to jestem na siebie wściekła.
Zamiast chlipać i snuć się po domu mogłam od razu przejść do działania. Teraz tak robię
Jeżeli na pewne sytuacje nie mamy wpływu nie pozwólmy aby one na nas miały negatywny wpływ.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić


Edytowane przez CarmineRose
Czas edycji: 2013-02-12 o 21:28
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 21:36   #740
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
to przestań tak czuć


Ja też się załamałam... ale ile można się smucić i marnować sobie życie...? Powiedziałam sobie "mam dość!". Koniec i kropka. Nie mamy wpływu na to co robi i myśli drugi człowiek. Poszedł to trudno. Wróci... cóż, jak wróci to będzie musiał przeprosić.
Nie wróci. Trudno. Ja muszę żyć dalej. Ja mam tu jeszcze wiele do zrobienia! Przede wszystkim z nim czy bez niego chcę i będę szczęśliwa.


Nie prawda, że um później tym trudniej. Na świecie żyją miliardy ludzi. Niektórzy poznają swoją wielką miłość w późnym wieku, niektórzy w późnym wieku zaczynają żyć i mają do siebie pretensje, że nie robili tego wcześniej. Uczmy się na ich błędach, bo życia nie da się potem przeżyć drugi raz a na pewno będziecie żałować, że go nie wykorzystywałyście za młodu tak jak było można


Dlaczego nie?! Wyrzuć. Ot tak, po prostu. On mógł się wobec Ciebie tak zachować, nie ma odwagi nawet z Tobą porozmawiać a Ty nie możesz wyrzucić jego rzeczy? Zapewniam Cię, że możesz. Jeśli kiedyś zapyta o nie to powiesz, że wyrzuciłaś, bo chciałaś o nim jak najszybciej zapomnieć i koniec.
dziękuję za Twoje słowa... mimo, że gdzieś jestem bardzo naiwna i właściwie to chyba pomogłoby cofnięcie czasu, to Twoje rady zostają mi w głowie i mam nadzieję, że wkrótce zacznę tak właśnie myśleć. Ziarenko jest zasiane, teraz muszę je tylko pielęgnować...

tak - zgodzę się - dobry duszek tego wątku

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość


Męczą mnie osoby, które jak tylko widzą, że się u mnie światło świeci to piszą, dzwonią. Albo jak się nie świeci, np.: o 3 rano. Są kategorie osób, które mogą tak robić, ale On w niej nie jest Zwykły kolega.
Mamy się widzieć jutro, bo jedziemy akurat coś załatwić w tym samym miejscu, potem skoczymy gdzieś na kawę - dla mnie wystarczy. Dzisiaj mnie zaprosił do kina a na piątek na piwo... <przemilczę>. Prawie co weekend się pyta czy będzie można mnie gdzieś spotkać A jak już gdzieś jestem to muszę wracać z jego eskortą - czy tego chcę czy nie.
Ogólnie Go lubię, ale wszystko ma swoje granice.
czasem dobrze jest mieć takie osoby... u mnie za to grobowa cisza...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:45   #741
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Carmine, a jak tam Twoja naturalna pielęgnacja? Kliknęłam sobie dzisiaj krem nawilżający z hydromanilem i kwasem hial., bo potrzebuję czegoś w trakcie kwaszenia się. Krem z drogerii mi nie służy...

Dzisiaj śledzik... Nikt nie świętuje?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:55   #742
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Carmine, a jak tam Twoja naturalna pielęgnacja? Kliknęłam sobie dzisiaj krem nawilżający z hydromanilem i kwasem hial., bo potrzebuję czegoś w trakcie kwaszenia się. Krem z drogerii mi nie służy...
Zainwestowałam w kapsułki Dermogal A+E. Mi tonik z octem jabłkowym służy natomiast woda pietruszkowa mnie nieco przesusza. Miód na usta Dzisiaj zrobiłam ekspresową kurację dla paznokci: oliwka+cytryna.
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzisiaj śledzik... Nikt nie świętuje?
No miałam, miałam... ale cóż to za okazja

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
czasem dobrze jest mieć takie osoby... u mnie za to grobowa cisza...
czasem, tak. Ale u mnie to występuję w częstotliwości "prawie codziennie" . I nie pogadam z nim od serca tylko takie bzdury, że aż mnie skręca. Czasem pisze byleby tylko napisać, nawet nie narzuci tematu, tylko napisze i czeka aż ja coś "rzucę na tapetę"... Wolałabym mieć spokój. A głupio mi nie odpisywać czy zupełnie zignorować.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić


Edytowane przez CarmineRose
Czas edycji: 2013-02-12 o 21:59
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 22:15   #743
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
Skasowałam jego numer, wywaliłam go ze znajomych, nie zaglądam na jego profil żeby dowiedzieć się co u niego. Widuję go w pracy i zachowujemy się jak totalnie obce osoby. Na początku było trudno, ale teraz już jest dobrze.
Dokładnie. Na początku jest trudno, ale da się trzeba się po prostu zupełnie odciąć.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
List_Waw, Dobry Duszek tego wątku . Fajnie, że jesteś z nami!
Dzięki dziewczyny wszystkich rozumów nie pozjadałam, ale mam nadzieję, że czasem Wam coś mądrego napiszę a za Wasze niemądre pisanie będę kładła na kolano i po pupie ))

Jak czytam to co piszecie to przypominam sobie samą siebie trochę lat wcześniej i wiem, że mimo wszystko człowiek uczy się na swoich błędach a jak inni mówią to się nie słucha dopiero po fakcie się pewne rzeczy przypominają )))

Pomyślałam, żeby coś dziś Wam wkleić
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GuTV7yBxYrU

ten mężczyzna nie jest piosenkarzem, jest dla mnie BOHATEREM i dla milionów innych ludzi...
jeśli nie znacie jego historii to na pewno warto ją poznać... niektóre narzekały na zbyt dużą ilość wolnego czasu, to zapraszam wrzucić do google jego nazwisko i znajdziecie mnóstwo informacji
zapewniam Was, że to nie będzie zmarnowany czas

Edytowane przez List_Waw
Czas edycji: 2013-02-12 o 23:41
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:21   #744
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Hej, hej. Co tu taka cisza?

Dzisiaj byłam w ciągłym ruchy. Zrobiłam wszystko co miałam zaplanowane - no jestem z siebie dumna

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Pomyślałam, żeby coś dziś Wam wkleić
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GuTV7yBxYrU
Znam
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:49   #745
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Hej, hej. Co tu taka cisza?

Dzisiaj byłam w ciągłym ruchy. Zrobiłam wszystko co miałam zaplanowane - no jestem z siebie dumna

Znam
ja dopiero wróciłam z zajęć...
kiepsko się dziś czuję. Wczoraj miałam podwyższoną temperaturę...

jutro głupie walentynki! niech to szlag święto ludzi psychicznych

udało mi się umówić na kawę z koleżanką z pracy, bo jej mąż będzie pracował do późna, wiec chociaż sobie pogadam

nie widizałam tego filmu! przeleciałam tylko wzrokiem, ale chcę go na spokojnie obejrzeć, bo czuję, że może być 'wartością dodatnią' w moim życiu...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 21:49   #746
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja dopiero wróciłam z zajęć...
kiepsko się dziś czuję. Wczoraj miałam podwyższoną temperaturę...

jutro głupie walentynki! niech to szlag święto ludzi psychicznych

udało mi się umówić na kawę z koleżanką z pracy, bo jej mąż będzie pracował do późna, wiec chociaż sobie pogadam
Tylko spokój nas może uratować. Jutro jest dzień jak każdy inny. I można go równie dobrze spożytkować Nikt mi nie będzie narzucał kiedy mam obchodzić dzień chorób psychicznych. Ja go chyba mam cały rok
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:08   #747
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Hej Wam

...A gdzie Fleurek się podział???
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:17   #748
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
...A gdzie Fleurek się podział???
Faktycznie gdzieś ją zniknęło i to już ponad tydzień Może kolejna ofiara braku neta Mam nadzieję, że nic się nie stało i niedługo się u nas pojawi.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:08   #749
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Hej, hej. Co tu taka cisza?

Dzisiaj byłam w ciągłym ruchy. Zrobiłam wszystko co miałam zaplanowane - no jestem z siebie dumna

Znam
My też jesteśmy z Ciebie dumne!

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja dopiero wróciłam z zajęć...
kiepsko się dziś czuję. Wczoraj miałam podwyższoną temperaturę...
Ja od kilku dni walczę z atakującym przeziębieniem, ale nie daję za wygraną

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
nie widizałam tego filmu! przeleciałam tylko wzrokiem, ale chcę go na spokojnie obejrzeć, bo czuję, że może być 'wartością dodatnią' w moim życiu...
To co załączyłam to link do piosenki, całkiem fajnej, ale zupełnie inaczej się ją ogląda jak się poczyta trochę o Nicku, albo obejrzy kilka jego przemówień kilka razy płakałam w trakcie
Trafiłam też w necie nawet na 40 stron polskiego fragmentu i przeczytałam w kilka minut... tak wciąga
Bardzo polecam jakby ktoś chciał fragment a nie mógł znaleźć to zapraszam
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:20   #750
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Witam Siedzę w domu od dwóch dni i totalnie mi się nudzi. Masakra jakaś. Jeszcze się dzisiaj z moją matką pokłóciłam. Głowa też mnie boli. Muszę się zmobilizować i ruszyć 4litery do sklepu po kawę, ale nawet tego mi się nie chce. Niech ten dzień się skończy.
ListWaw ja poproszę o fragment. Uwielbiam wszelkie motywujące rzeczy.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-28 17:49:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.