Randka ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 20:23   #31
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
Odpowiem za siebie żeby nikt mi nie zarzucił, że wypowiadam się za ogół wszystkich dziewczyn.

Na mnie zniechęcająco działa jak niedawno poznany chłopak pokazuje, że jest mega zaaferowany faktem, że zgodziłam się z nim spotkać, pisze co chwilę co słychać, co robię, pyta jak dzieciak czy się obraziłam jak kilka godzin nie odpiszę, a nasze rozmowy zaczyna od rozstrzygnięcia kwestii "czemu nie odpisałaś na ostatniego smsa, czemu się nie odzywałaś pół dnia, dzwoniłem o 14 ale nie odebrałaś, już o mnie zapomniałaś?". Chyba, że chcesz udowodnić dziewczynie, że nie masz własnych spraw, innych znajomych, jesteś wynudzony i mega podniecony tym, że jakaś dziewczyna zgodziła się z Tobą spotkać.
Nie mówię o wyrachowanym zgrywaniu tajemniczego i niedostępnego, olewaniu dziewczyny itp. Ale po prostu wrzuć na luz. Odezwała się rano, wieczorkiem Ty zadzwoń, nie pokazuj, że Cię dotknęło czy zaniepokoiło, że nie odpisywała. Niech ona też się stara. I nie zadręczaj jej.
Podpisuję się pod tym.


Chłopaku ogarnij się, bo trąca od ciebie jakąś desperacją!
Nie każdy ma czas, by odpisać od razu!! Sama się do ciebie rano odezwała, a ty przeżywasz, rozmyślasz o tym cały dzien....Nie masz czym się zająć, tylko rozmyślać, dlaczego ona milczy?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:25   #32
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Krystal_26, randka była wczoraj ;]
Niee - ani razu nie wpsominałem o mojej "przeszłości".
Od razu umówiliśmy się na niedzielę, jednak ona czasem także pracuje w niedziele - tak więc nic pewnego.
Jedynie co mnie pociesza, że pierwsza rano napisała.
Moze poprostu napisać ... czy coś nie tak ?

randka była wczoraj,a ty oczekujesz 30-tu sms-só?
chłopie wyluzuj,może miała ciężki dzień,nie każdy nosi telefon przy dupie,a w pracy często się go wyłącza.
jesli będziesz ją tak naciskał to ci ucieknie,bo kojarzysz się z bluszczem,co otula i dusi swoją czułością
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 00:12   #33
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Randka ...

Rozumiem. Chłopie. Nie odpisałabym komuś, kto wali takie błędy. Przepraszam, ale to dla mnie ważne. Może dla niej też. To może mieć znaczenie, bo świadczy o buractwie, a kto by się chciał spotykać z burakiem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 00:41   #34
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Widzę, że tutaj wszyscy dostrzegają te błędy ... Same polonistki ;0
Mała pomyłka ... Spokojnie znam zasady pisowni.
A wracając do naszego kontaktu ... Nadal zero, nie odebrała, nie odpisała.
Znam Ją nie od dziś, sama mi mówiła, że chce unikać takich sytuacji i zawsze wiedzieć na czym stoi. Więc podejrzewam, że powiedziała by "nic z tego nie będzie", a nie nagle ucichła.
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 00:44   #35
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Widzę, że tutaj wszyscy dostrzegają te błędy ... Same polonistki ;0
Mała pomyłka ... Spokojnie znam zasady pisowni.
A wracając do naszego kontaktu ... Nadal zero, nie odebrała, nie odpisała.
Znam Ją nie od dziś, sama mi mówiła, że chce unikać takich sytuacji i zawsze wiedzieć na czym stoi. Więc podejrzewam, że powiedziała by "nic z tego nie będzie", a nie nagle ucichła.
no to teraz pozostaje Ci czekac.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 00:52   #36
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Randka ...

wystrzegaj się pisania smsów, chyba że z korektą błędów ortograficznych
mówię poważnie. mnie by to na kilometr odrzuciło.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 01:25   #37
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Widzę, że tutaj wszyscy dostrzegają te błędy ... Same polonistki ;0
Mała pomyłka ... Spokojnie znam zasady pisowni.
A wracając do naszego kontaktu ... Nadal zero, nie odebrała, nie odpisała.
Znam Ją nie od dziś, sama mi mówiła, że chce unikać takich sytuacji i zawsze wiedzieć na czym stoi. Więc podejrzewam, że powiedziała by "nic z tego nie będzie", a nie nagle ucichła.

Bo te błędy po prostu aż rażą

Musisz poczekać. Nie narzucaj się. To jedyna recepta
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 05:36   #38
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Tak też zrobię, jeśli nie odbierze ... nie odpisze.
No to już chyba wszystko jasne ;/
pogięło cię?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 07:36   #39
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Rozumiem. Chłopie. Nie odpisałabym komuś, kto wali takie błędy. Przepraszam, ale to dla mnie ważne. Może dla niej też. To może mieć znaczenie, bo świadczy o buractwie, a kto by się chciał spotykać z burakiem.
Ty żadnych błędów ortograficznych nie popełniasz, jeśli dobrze pamiętam.

Autorze. Nie wymyślaj problemów, tam gdzie ich nie ma. W Stanach podobno przyjęte jest, że chłopak dzwoni do dziewczyny na trzeci dzień po randce. I jest w tym jakaś racja.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-16 o 12:13
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 12:55   #40
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
Odpowiem za siebie żeby nikt mi nie zarzucił, że wypowiadam się za ogół wszystkich dziewczyn.

Na mnie zniechęcająco działa jak niedawno poznany chłopak pokazuje, że jest mega zaaferowany faktem, że zgodziłam się z nim spotkać, pisze co chwilę co słychać, co robię, pyta jak dzieciak czy się obraziłam jak kilka godzin nie odpiszę, a nasze rozmowy zaczyna od rozstrzygnięcia kwestii "czemu nie odpisałaś na ostatniego smsa, czemu się nie odzywałaś pół dnia, dzwoniłem o 14 ale nie odebrałaś, już o mnie zapomniałaś?". Chyba, że chcesz udowodnić dziewczynie, że nie masz własnych spraw, innych znajomych, jesteś wynudzony i mega podniecony tym, że jakaś dziewczyna zgodziła się z Tobą spotkać.
Nie mówię o wyrachowanym zgrywaniu tajemniczego i niedostępnego, olewaniu dziewczyny itp. Ale po prostu wrzuć na luz. Odezwała się rano, wieczorkiem Ty zadzwoń, nie pokazuj, że Cię dotknęło czy zaniepokoiło, że nie odpisywała. Niech ona też się stara. I nie zadręczaj jej.


Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
U mnie takie błędy również dyskwalifikują faceta Nawet najsympatyczniejszy facet traci w moich oczach, gdy przysyła wiadomości, w których roi się od błędów. Wydaje mi się, że niechlujny język przekłada się na ogólną bylejakość.
owszem, przekłada.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

randka była wczoraj,a ty oczekujesz 30-tu sms-só?
chłopie wyluzuj,może miała ciężki dzień,nie każdy nosi telefon przy dupie,a w pracy często się go wyłącza.
jesli będziesz ją tak naciskał to ci ucieknie,bo kojarzysz się z bluszczem,co otula i dusi swoją czułością
racja, byłam z takim bluszczem kiedyś. horror.

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Widzę, że tutaj wszyscy dostrzegają te błędy ... Same polonistki ;0
Mała pomyłka ... Spokojnie znam zasady pisowni.
A wracając do naszego kontaktu ... Nadal zero, nie odebrała, nie odpisała.
Znam Ją nie od dziś, sama mi mówiła, że chce unikać takich sytuacji i zawsze wiedzieć na czym stoi. Więc podejrzewam, że powiedziała by "nic z tego nie będzie", a nie nagle ucichła.
błędy dostrzegają ludzie wykształceni i oczytani, nie tylko polonistki. znajomości zasad pisowni u Ciebie nie widzę.
daj znać czy może się odezwała.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 14:24   #41
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Dziś o 8.00 napisała, bardzo przeprosiła i wszystko wyjaśniła. Sytuacja "wyjątkowa".
Jednak ten sms z przeprosinami, informacją dlaczego nie odpisywała i poinformowaniem mnie, że wybiera się do pracy był jedynym. Znowu cisza ...
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 14:37   #42
Ona94
Rozeznanie
 
Avatar Ona94
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 523
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Dziś o 8.00 napisała, bardzo przeprosiła i wszystko wyjaśniła. Sytuacja "wyjątkowa".
Jednak ten sms z przeprosinami, informacją dlaczego nie odpisywała i poinformowaniem mnie, że wybiera się do pracy był jedynym. Znowu cisza ...
Odezwała się do Ciebie, wszystko wyjaśniła, a Ty jeszcze wybrzydzasz? Na litość boską, przecież ona jest w pracy, a co za tym idzie, nie ma czasu na ciągłe wysyłanie smsów! Człowieku, weź się ogarnij i żyj własnym życiem. Ja na miejscu tej dziewczyny już dawno zwiałabym, gdzie pieprz rośnie.
Ona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:12   #43
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Ona94 Pokaż wiadomość
Odezwała się do Ciebie, wszystko wyjaśniła, a Ty jeszcze wybrzydzasz? Na litość boską, przecież ona jest w pracy, a co za tym idzie, nie ma czasu na ciągłe wysyłanie smsów! Człowieku, weź się ogarnij i żyj własnym życiem. Ja na miejscu tej dziewczyny już dawno zwiałabym, gdzie pieprz rośnie.
Tak, żebyś wiedziała, że wybrzydzam ... bo coś jest nie tak, skoro widać dużą róznicę w kontakcie
Pracę już dawno skończyła.
Jutro rano znowu mi napisze, że nie pisała "bo coś tam" ... i tak codziennie ? Bez przesady ... Jeśli dla Ciebie to normalne to pozazdrościć Twojemu chłopakowi
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:26   #44
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Dziś o 8.00 napisała, bardzo przeprosiła i wszystko wyjaśniła. Sytuacja "wyjątkowa".
Jednak ten sms z przeprosinami, informacją dlaczego nie odpisywała i poinformowaniem mnie, że wybiera się do pracy był jedynym. Znowu cisza ...
Masz 2 wyjścia:

1) dzwoń, aż nie odbierze. Nawet jeśli nie będzie mogła odebrać, to zobaczy na tel. że ma 20 połączeń nieodebranych. Napisz sms czy coś się stało, że wydaje Ci się, że Cie unika. Napisz o swoich uczuciach, że czujesz się odrzucony, że Ci smutno, że Cię tak olała, że nie wiesz co takiego złego zrobiłeś. Jeśli szybko nie odpisze, to ją poinformuj, jak Ci przykro z tego powodu, coś w stylu "widzę, że nawet nie odpisujesz, szkoda strasznie bo bardzo fajna z Ciebie dziewczyna, ale widzę że Cię nie obchodzę [10 smutnych buziek]". Jeśli również pozostanie bez odpowiedzi, to cyklicznie co kilkadziesiąt minut "aha... już nawet nie odpisujesz...fajnie [smutnee emotki]. W smsach dużo wielokropków i smutnych emotek, to podstawa.

Spieprzysz to szybciej, niż się zaczęło. Żadna (no, może nie żadna, ale żadna fajna) laska nie zechce kontynuować znajomości z desperatem! A na takiego wyjdziesz! To, że umówiła się na kolejne spotkanie, napisała sama z siebie raz, i kolejny raz, tłumacząc czemu na 1 dobę musiała zawiesić kontakt z Tobą, świadczy o tym, że jest zainteresowana znajomością. Ale jeśli będziesz prezentował stanowisko pod tytułem "jezu jezu udałooo się, ktoś mnie polubił, błagam nie olej mnie teraz jak to wszyscy robią, udowodnię Ci że nie jestem taki beznadziejny na jakiego wyglądam, co ja znowu źle zrobiłem, że mnie nie chcesz już myślałem że może się uda, od 2 dni o niczym innym nie myślę tylko żebyś się odezwała...jak mnie olejesz to znów będę musiał się zadowolić moim samotnym, nudnym, beznadziejnym życiem prooooszę nie rób mi tego" to wszystko zepsujesz na własną prośbę.

2) Utrzymuj z nią sympatyczny, nienachalny kontakt. Dopiero się poznajecie, więc wszystko na luzie. To, że odzywasz się, że zapraszasz ją na randkę i okazujesz radość ze spotkań z nią jest wystarczającym znakiem dla niej, że jesteś zainteresowany. Wszystko ponadto odstrasza na tym etapie. Nie wymagaj tłumaczenia się, przepraszania, że nie odpisała/odebrała. Nie rób z siebie biedaka i smutnego misia, bo ona się nie mogła spotkać i nie pokazuj, że jest najlepszym, co Ci się w życiu mogło przytrafić. Ty też nie zawsze musisz mieć czas na kontakt z nią.

Edytowane przez alexandraa13
Czas edycji: 2013-02-16 o 15:44
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:42   #45
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

alexandraa13, masz rację ... już nie pisze w ogóle ... będzie chciała sama napisze.
Dzięki za wszystko
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 16:17   #46
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
alexandraa13, masz rację ... już nie pisze w ogóle ... będzie chciała sama napisze.
Dzięki za wszystko
mądry chłopiec
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 16:55   #47
Ona94
Rozeznanie
 
Avatar Ona94
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 523
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Tak, żebyś wiedziała, że wybrzydzam ... bo coś jest nie tak, skoro widać dużą róznicę w kontakcie
Pracę już dawno skończyła.
Jutro rano znowu mi napisze, że nie pisała "bo coś tam" ... i tak codziennie ? Bez przesady ... Jeśli dla Ciebie to normalne to pozazdrościć Twojemu chłopakowi
W takim razie, w ogóle się do niej nie odzywaj. Nie pisz, nie dzwoń, przez 2-3 dni. Jeśli się nie odezwie, to już będziesz wiedział na czym stoisz, a jeśli jednak napisze/zadzwoni, to zaproś ją do kina, na spacer, etc. Może po prostu stwierdziła, że to nie jest to, czego szuka, nie nadajecie na tych samych falach i nie wie, jak Ci to powiedzieć, aby Cię nie urazić (i to mi się wydaje najbardziej prawdopodobne). W każdym bądź razie, powodzenia.
Ona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 17:07   #48
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Nie chcę teraz wyjść na jakiegoś "podglądacza", "detektywa" itp. ... ale u facetów to normalne jeśli na kimś zależy.
Widziałem jej obecność na popularnych portalach społecznościowych - tak więc wolną chwilę ma.
Widocznie potrzebuje przerwy, może chce coś przemyśleć ... dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Napewno dam znać co z tego wyszło ...
Pozdrawiam!
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:25   #49
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Randka ...

Poczekaj na krok z jej strony Jak się nie odezwie - trudno, jak napisze to będziesz działał dalej
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 18:33   #50
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Randka ...

Bierzesz w ogóle pod uwagę, że ona może nie być zainteresowana?
Bo trochę jesteś zdesperowany (trochę?)

Pierwsza randka to chyba nie spotkanie decydujące na całe życie, to raczej weryfikacja, którą nie zawsze się przechodzi. Może coś poszło wg niej nie tak - ma do tego prawo - a teraz odpisuje z grzeczności. To taki mój czarny scenariusz.

Po prostu przyjmij do wiadomości, że nie każde spotkanie musi kończyć się wielką miłością i związkiem na całe życie.
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:43   #51
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Valentina30 Pokaż wiadomość
Bierzesz w ogóle pod uwagę, że ona może nie być zainteresowana?
Bo trochę jesteś zdesperowany (trochę?)

Pierwsza randka to chyba nie spotkanie decydujące na całe życie, to raczej weryfikacja, którą nie zawsze się przechodzi. Może coś poszło wg niej nie tak - ma do tego prawo - a teraz odpisuje z grzeczności. To taki mój czarny scenariusz.

Po prostu przyjmij do wiadomości, że nie każde spotkanie musi kończyć się wielką miłością i związkiem na całe życie.
ej, nie dołuj chłopaka...jak na razie jest dużo więcej znaków na plus niż na minus! Z grzeczności się umówiła na kolejne spotkanie? z grzeczności mu rano po randce napisała "dzień dobry ", sama z siebie napisała z wyjaśnieniem i przeproszeniem za sytuację, kiedy przez ileś godzin nie mogła odpisać/odebrać? Na "minus" (w cudzysłowiu, bo dla mnie to wcale nie jest na minus) jest jedynie to, że zachowuje zdrowy dystans w sytuacji kiedy dopiero się poznają, nie rzuca się na faceta jak desperatka, zajmuje się swoimi sprawami, a przy okazji, powoli i spokojnie zmierza do lepszego poznania naszego autora

P.S jeszcze na pocieszenie...ja bym zrobiła identycznie, gdybym była na miejscy tej dziewczyny i po 1szej randce byś mi się spodobał. Po prostu na początku znajomości lekki dystans, nie rzucanie się na faceta i pokazanie, że od czasu randki nie stał się głównym celem mojego istnienia, może zadziałać tylko na plus.

Edytowane przez alexandraa13
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:47
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:12   #52
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Randka ...

Ok, może to zabrzmiało dołująco, ale nie to miałam na myśli.
Chodziło mi raczej o uświadomienie autorowi, że zawsze trzeba być przygotowanym na to, że akurat ta znajomość może nie przerodzić się w coś trwalszego. A on zachowuje się tak, jakby się rozpadał jego kilku miesięczny związek. Panikuje.
Niech i on trochę sobie odpuści, zajmie się czymś, to czekanie wiernie przy telefonie będzie bardziej do zniesienia.
I też uważam, że takie zachowanie ze strony dziewczyny jest prawidłowe, może mieć obecnie zbyt dużo na głowie ( przecież problemy w pracy, problemy w domu się zdarzają) ale równie dobrze może nie być już zainteresowana ( bo autor upiera się, że tak nie było przed spotkaniem).

No ale chciałabym dorzucić jeszcze, że to miłe, że są faceci, którym jeszcze bardzo zależy na dziewczynach, chcą odczytać coś z ich smsów, sądzą po zachowaniu, odczytują jakieś mało widoczne sygnały.To znaczy, że mu zależy, że się angażuje,a nie liczy tylko na jedno.
Ale nie przesadź autorze. Musisz jej dać trochę swobody.

Edytowane przez Valentina30
Czas edycji: 2013-02-16 o 19:14
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 22:28   #53
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Wiem, że może zachowuje się jakby ona była jedyną dziewczyną na świecie.
Ale naprawde mi na niej zależy. Dopuszczam do siebie myśl, że nie wyszło i trudno.
Jednak nie potrafie zrozumieć tej "ciszy".
Po co ona ?
Przecież może mi napisać "sorry, nie czułam się fajnie, odpuść" - i po sprawie. A w takiej sytuacji nawet nie wiem o co chodzi
Może faktycznie ma jakieś problemy, o których nawet nie śnię.
Jednak Ja bym napisał do niej, nawet gdyby do mnie strzelali, żeby wiedziała, że zależy mi na niej. Ma czas na inne rzeczy, to jeśli by chciała to potarfiła by także odebrać/odpisać.

Zdaje się na wasze porady ... i również nie daje jej znaków życia.
Może "zatęskni" ... taką mam teraz nadzieje
Pozdrawiam!
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 23:47   #54
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Wiem, że może zachowuje się jakby ona była jedyną dziewczyną na świecie.
Ale naprawde mi na niej zależy. Dopuszczam do siebie myśl, że nie wyszło i trudno.
Jednak nie potrafie zrozumieć tej "ciszy".
Po co ona ?
Przecież może mi napisać "sorry, nie czułam się fajnie, odpuść" - i po sprawie. A w takiej sytuacji nawet nie wiem o co chodzi
Może faktycznie ma jakieś problemy, o których nawet nie śnię.
Jednak Ja bym napisał do niej, nawet gdyby do mnie strzelali, żeby wiedziała, że zależy mi na niej. Ma czas na inne rzeczy, to jeśli by chciała to potarfiła by także odebrać/odpisać.

Zdaje się na wasze porady ... i również nie daje jej znaków życia.
Może "zatęskni" ... taką mam teraz nadzieje
Pozdrawiam!
A może ona właśnie nie chce, żebyś myślał, że jej zależy. Nie dlatego, że coś jej nie odpowiada albo, że się niefajnie czuła. Tylko dlatego, że widziała się z Tobą RAZ i jeszcze sama nie wie, co z tego wyjdzie Póki co jesteś TYLKO chłopakiem, z którym dopiero zaczyna się spotykać, nie oczekuj dowodów zaangażowania, jeszcze będzie na to czas

Jak się już raz na jakiś czas odzywasz to pamiętaj, optymistycznie i na luzie, a nie smęty "czemu o mnie zapomniałaś" ! Trzymam kciuki
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 07:12   #55
Valentina30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Randka ...

Zgodzę się z Tobą, że lepiej od razu wyjaśnić sytuację.
Nie umiałabym kogoś zwodzić. Na pewno trudno było by to komuś wyznać, ale wolałabym napisać prawdę i...mieć spokój. Dziewczyna, jeśli nie jest już Tobą zainteresowana pewnie ma z tym problem, bo kto by nie miał.
Po prostu przestań i Ty się odzywać, zabiegać, zobaczysz co się będzie dalej. Może obudzi się w niej chęć walki? Kobiety tak mają, przekorne są...

Edytowane przez Valentina30
Czas edycji: 2013-02-17 o 07:14
Valentina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:43   #56
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Randka ...

A mnie się zawsze wydawało, że to dziewczyny mają takie problemy po pierwszej randce
Najlepszym rozwiązaniem jest przeczekanie. Skoro ona odezwała się dobrowolnie do Ciebie, na drugi dzień po spotkaniu oznacza jedynie to, ze jest zainteresowana. Każdy może mieć bardziej pracowity dzień
Zresztą dziewczyna może nie chce bezpośrednio pokazać, ze jej na Tobie zależy bądź też musi sobie jeszcze wszystko przemyśleć.
Pozdrawiam
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:25   #57
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Randka ...

Na pierwszy rzut oka widać,ze zachowujesz się tak jakbyś był bardzo zdesperowany. Zależy ci na niej-i fajnie, tylko weź pod uwagę że to jest początek znajomości,że odzywała się i że może nie odczuwa potrzeby ciągle wszędzie biegać z telefonem i Tobie odpisywać/oddzwaniać. Widać ma też inne życie, inne sprawy i na nie też potrzebuje czasu. Siedzi na portalach i pytam- co z tego? Może rozmawia z przyjaciółmi? Nie zachowuj się jak bluszcz, bo naprawdę więcej możesz stracić takim zachowaniem w jej oczach niż zyskać. Nie bądź zbyt nachalny, daj Wam czas i poczekaj na rozwój sytuacji.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:46   #58
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Valentina30 Pokaż wiadomość
Zgodzę się z Tobą, że lepiej od razu wyjaśnić sytuację.
Nie umiałabym kogoś zwodzić. Na pewno trudno było by to komuś wyznać, ale wolałabym napisać prawdę i...mieć spokój. Dziewczyna, jeśli nie jest już Tobą zainteresowana pewnie ma z tym problem, bo kto by nie miał.
Po prostu przestań i Ty się odzywać, zabiegać, zobaczysz co się będzie dalej. Może obudzi się w niej chęć walki? Kobiety tak mają, przekorne są...
Dokładnie to samo usłyszałem od niej na początku znajomości '' Nie chcę nikogo zwodzić, zawsze wolę wszystko wyjaśnić" ... a tu zupełnie coś innego

Oczywiście już nie piszę do niej, widzę jej obecność na różnych portalach ... co szczerze mnie dziwi, bo kiedyś gosciła tam raz na tydzień, teraz jest prawie non stop.
Oczywiście rozumiem jej prywatne życie - wcześniej także go miała, jednak potrafiła znaleźć czas dla mnie. Teraz tego nie potrafi ...
Będzie chciała sama się odezwie.
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:51   #59
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez Pawel91 Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo usłyszałem od niej na początku znajomości '' Nie chcę nikogo zwodzić, zawsze wolę wszystko wyjaśnić" ... a tu zupełnie coś innego

Oczywiście już nie piszę do niej, widzę jej obecność na różnych portalach ... co szczerze mnie dziwi, bo kiedyś gosciła tam raz na tydzień, teraz jest prawie non stop.
Oczywiście rozumiem jej prywatne życie - wcześniej także go miała, jednak potrafiła znaleźć czas dla mnie. Teraz tego nie potrafi ...
Będzie chciała sama się odezwie.
może cię wypatruje,żeby pokazać ,że jest i czeka na sygnał od ciebie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:36   #60
Pawel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: Randka ...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
może cię wypatruje,żeby pokazać ,że jest i czeka na sygnał od ciebie
Za dużo miała tych sygnałów ... za dużo
Pawel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.