mieszkanie z chłopakiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 15:47   #31
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
faktycznie, kobieta w stałym związku, mieszkająca z partnerem jest synonimem rozwiązłości seksualnej
A co to dokładnie znaczy "stały związek" i "partner"? "Stały związek" to ile trwa: tydzień, miesiąc czy rok? A kto to jest "partner"? Kochanek?

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-17 o 15:53
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:50   #32
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Znaczy tyle, że jest to mężczyzna ( w przypadku lesbijek - kobieta), z którym dzielimy życie, którego kochamy (ze wzajemnością), po prostu - jesteśmy razem.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:53   #33
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Jeśli masz wątpliwości to znaczy, że jest za wcześnie Ile lat? Tyle, żebyście mogli utrzymać się sami a nie na garnuszku rodziców "bawić się w dom".
Dlaczego?


Ja osobiście zupełnie nie zgadzam się z tym poglądem. Co- już jak się mieszka z koleżanką to jak najbardziej można ciągnąć pieniądze od rodziców, a jak z chłopakiem to nagle "nie wypada"?

Co z osobami które są na takich studiach, że często są na mniejszym bądź większym utrzymaniu rodziców nie przez 3 lata ale przez 5 a nawet blisko 8? Dla zasady muszą czekać żeby zamieszkać z drugą połówką?
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:55   #34
_kruszyna
Raczkowanie
 
Avatar _kruszyna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 126
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez awki Pokaż wiadomość
Tylko te "motylki", zauroczenie trwa podobno do 2-3 lat, więc powiedzmy znajomość - rok, mieszkanie - rok i wciąż podejmujemy decyzję nie na trzeźwo. Ciężko mi to sobie wyobrazić, poznaję kogoś, jak najszybciej próbuję z nim zamieszkać, a później mam na koncie dziesiątki krótkich związków, gdzie każdy partner wprowadził się do mnie (lub ja do niego) i po pół roku wyprowadzka, i tak w kółko. "Szybko, ja nie mam czasu na niepoważne związki, wprowadzaj się do mnie, a jak nie, to biorę następnego!" - no ale faktycznie, może to perspektywa mojego wieku.
ale tu nie chodzi o to, żeby kogoś ponaglać, że szybko, że już trzeba zamieszkać, ale jeśli spotyka się parę miesięcy i jest ok i obie strony chciałyby spróbować mieszkać to uważam, że w takiej sytuacji nie ma sensu tego odwlekać (no chyba, że jest się dośc młodym jeszcze -np. początek studiów), bo jeśli partner ma cechy o których pisałam w pierwszym moim poście w tym wątku (nie chce mi się kopiować)- to myślę, że te cechy/wady uwidocznią się w ciągu paru miesięcy wspólnego mieszkania. Jeśli ktoś np. ma nawyki, które nas drażnią, ma inne mieszkaniowe przyzwyczajenia lub okaże się, że męczy go aż taka ilość czasu spędzana z drugą osobą- to uważam, że np. do roku mieszkania razem raczej da się to zauważyć. A jeśli ktoś teraz już taki jest to wątpię, że po paru kolejnych latach się to poprawi (no chyba, że są to drobne kwestie, które można kompromisami dopracować), więc wtedy można stwierdzić, że jednak nie pasują dwie osoby do siebie czy ich wyobrażenie o wspólnym życiu i funkcjonowaniu razem.
_kruszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:00   #35
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Dlaczego?


Ja osobiście zupełnie nie zgadzam się z tym poglądem. Co- już jak się mieszka z koleżanką to jak najbardziej można ciągnąć pieniądze od rodziców, a jak z chłopakiem to nagle "nie wypada"?

Co z osobami które są na takich studiach, że często są na mniejszym bądź większym utrzymaniu rodziców nie przez 3 lata ale przez 5 a nawet blisko 8? Dla zasady muszą czekać żeby zamieszkać z drugą połówką?
Jak się mieszka z chłopakiem, to trzeba być świadomą i przygotowaną na konsekwencje typu: ciąża, aborcja, choroba weneryczna. I kto ma potem ponosić te konsekwencje w sensie chociażby finansowym: rodzice? Rodzice mają finansować wnuka albo aborcję albo leczenie?
Jak ktoś nie potrafi samodzielnie się utrzymać i ponieść powyżej wymienionych ewentualnych konsekwencji , to niech w dom się nie bawi i we współżycie seksualne też.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-17 o 16:03
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:06   #36
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Jak się mieszka z chłopakiem, to trzeba być świadomą i przygotowaną na konsekwencje typu: ciąża, aborcja, choroba weneryczna. I kto ma potem ponosić te konsekwencje w sensie chociażby finansowym: rodzice? Rodzice mają finansować wnuka albo aborcję albo leczenie?
Jak ktoś nie potrafi samodzielnie się utrzymać i ponieść powyżej wymienionych ewentualnych konsekwencji , to niech w dom się nie bawi i we współżycie seksualne też.

Rozumiem, że jak zaczynałaś współżycie to sama już się utrzymywałaś?

W ogóle mnie nie przekonują te argumenty- na ciąże, choroby i inne trzeba być przygotowanym także gdy się razem nie mieszka, nie wiąże się to magicznie z zamieszkaniem razem.
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:12   #37
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jak zaczynałaś współżycie to sama już się utrzymywałaś?

W ogóle mnie nie przekonują te argumenty- na ciąże, choroby i inne trzeba być przygotowanym także gdy się razem nie mieszka, nie wiąże się to magicznie z zamieszkaniem razem.
Oczywiście. Dorosłość i odpowiedzialność polega na dokonywaniu własnych wyborów i samodzielnemu ponoszeniu za nie konsekwencji.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-17 o 16:14
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 16:12   #38
SzukajacySpokojuDucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Musisz czuc ze sie dogadujecie i totalnei sie nie krepujecie.
Jesli mieliscie jzu tak ze spedzaliscie ze soba duzo czasu non stop znasz jego nawyki cos co Cie moze draznic warto obgadac to przed zamieszkaniem razem i dac sobie immunitet na czas tej rozmowy ze nie wazne co sie nie powie nie bediemy miec o to pretensji , przede wszystkim szczerosc.
SzukajacySpokojuDucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:25   #39
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Oczywiście. Dorosłość i odpowiedzialność polega na dokonywaniu własnych wyborów i samodzielnemu ponoszeniu za nie konsekwencji.
to nie mamy o czym w ogóle dyskutować
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:56   #40
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
to nie mamy o czym w ogóle dyskutować
Dlaczego? Zaskoczona, że istnieją odpowiedzialne kobiety?

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-17 o 17:00
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:26   #41
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez MalaCzarna176 Pokaż wiadomość
Witam. Wiem że w wątkach się pojawiały odpowiedzi na ten temat. Ale co o tym sądzicie? Przede wszystkim w jakim wieku warto zamieszkać razem? Wiem, że to indywidualne podejście każdego z nas, ale chciałabym poznać wasze opinie bo chłopak mi to proponuje a mam trochę wątpliwości.
wszystko zależy. Mnie się zdaje, że najpierw powinno się człowieka bardzo dobrze poznać, żeby nie było wielkim zaskoczeniem np. to ze nie sprzata, albo ze jest leniuchem itd. Żeby poznac mozliwie najwiecej jego wad, zaakceptować je powoli, ew. próbować zmienic. DLa mnie głupstwem jest mieszkanie po roku znajomości bo widzi się tą osobę w różowych okularach a tu nagle niespodzianka i sie okazuje wielki szok, że ta druga osoba potrafi byc nie do zniesienia. My z tż zamieszkalismy po 3,5 roku bycia razem. Bardzo oboje się teog baliśmy, gdyz wcześniejsze wakacyjne pomieszkiwanie nie wyszło nam zupełnie i mielismy siebie totalnie dosyć. Okazało się, że niepotrzebnie, bo odkad mieszkamy razem to przestalismy się kłocic i sie super dogadujemy, a mieszkamy już pol roku

na pewno to jest chwila sprawdzenia się, czy sie potraficie dogadac, czy sie akceptujecie, czy mozecie na siebie liczyc, poznasz jego ukryte wady, bo pewnych rzeczy nie da sie ukryc... ale tez super mozna spedzac czas trzeba tez bardzo uważac zbey nie wpasc w rutyne... ja uważam, żę jesli planujesz z nim np w niedalekiej przyszłosci ślub to wtedy warto zamieszkać, zeby poznac tego drugiego człwoieka i sie przekonac czy się nadaje na przyszłęgo męża...

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jak zaczynałaś współżycie to sama już się utrzymywałaś?

W ogóle mnie nie przekonują te argumenty- na ciąże, choroby i inne trzeba być przygotowanym także gdy się razem nie mieszka, nie wiąże się to magicznie z zamieszkaniem razem.
ja tez sie zgadzam z powyższym. A jak nei mieszkasz z chłopakiem to wtedy choroby wenerycznej nie złapiesz? albo ciązy? to taka nowa metoda antykoncepcji? Mieszkanie jest po to, żeby się poznać. Dziwi mnie przekonanie niektórych ludzi, ktorzy myślą, że mieszkanie ze sobą jest tylko po to, żeby wreszcie w spokoju uprawiac sex...
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 17:27   #42
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
kasia - nie odpowiedzialas w koncu o co chodzi z ta rozwiazloscia seksualna?

imho jesli ktos umie sie zabezpieczac to zachowuje sie odpowiedzialnie, nawet jesli nie utrzymuje sie samodzielnie.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:30   #43
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

ja tez sie zgadzam z powyższym. A jak nei mieszkasz z chłopakiem to wtedy choroby wenerycznej nie złapiesz? albo ciązy? to taka nowa metoda antykoncepcji? Mieszkanie jest po to, żeby się poznać. Dziwi mnie przekonanie niektórych ludzi, ktorzy myślą, że mieszkanie ze sobą jest tylko po to, żeby wreszcie w spokoju uprawiac sex...
To znaczy jak się mieszka razem, to seksu się nie uprawia?
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:32   #44
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
to znaczy ze sex sie uprawia zanim sie zamieszka razem
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:28   #45
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Dlaczego? Zaskoczona, że istnieją odpowiedzialne kobiety?

Dla mnie akurat odpowiedzialność nie wiąże się z posiadaniem odpowiednich środków na rachunku bankowym żeby w razie czego się wyskrobać czy opłacić leczenie kiły
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:34   #46
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat odpowiedzialność nie wiąże się z posiadaniem odpowiednich środków na rachunku bankowym żeby w razie czego się wyskrobać czy opłacić leczenie kiły
Tylko z czym? Zaraz napiszesz, że z odpowiednim zabezpieczeniem przed ciążą.

Spłycasz koleżanko, oj spłycasz i to w dodatku w bardzo nieelegancki sposób.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:48   #47
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez kasia971 Pokaż wiadomość
Tylko z czym? Zaraz napiszesz, że z odpowiednim zabezpieczeniem przed ciążą.

Spłycasz koleżanko, oj spłycasz i to w dodatku w bardzo nieelegancki sposób.
to Ty spłycasz, odnosząc odpowiedzialność do uprawiania seksu.

i dalej mi nie odpowiedziałaś.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:49   #48
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
to Ty spłycasz, odnosząc odpowiedzialność do uprawiania seksu.

i dalej mi nie odpowiedziałaś.
"Rozwiązłość" - odsyłam do słownika.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:55   #49
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

słownik odsyła od jednego hasła do drugiego (rozwiązły do rozpustny i odwrotnie), więc może wyjaśnisz?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 19:04   #50
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
słownik odsyła od jednego hasła do drugiego (rozwiązły do rozpustny i odwrotnie), więc może wyjaśnisz?
No to odsyłam do Katechizmu Kościoła Katolickiego.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:11   #51
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Kasia971, a co ma jakiś katechizm jakiejś religii do rozumienia tego słowa i nazywania kobiet dziwkami??
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:16   #52
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

No właśnie, tym bardziej że to nie jest forum katolickie, więc myślałam że operujemy na okresleniach bardziej uniwersalnych...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2013-02-17 o 19:18
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:19   #53
MalaCzarna176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 26
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

kasia971 jeżeli uważasz że mieszkanie z chłopakiem polega tylko na współżyciu to dosyć płytkie podejście, widać komu w głowie tylko jedno Bo tak naprawdę żeby to robić nie trzeba zamieszkać razem a jak już się uprawia sex to trzeba wiedzieć że czasami zabezpieczenie "zawodzi" i przygotować sie na niechcianą ciąże itp.
Mam rozpocząć pracę w innej, większej, miejscowości w której mój chłopak również pracuje i wątpię żeby zależało nam jedynie na tym, bo i tak będziemy się mijać;/
Oczywiście nie wchodzi w grę branie pieniędzy od rodziców, wyprowadzam się więc utrzymuję się sama.

just_me my znamy się prawie 4 lata, z czego 1,5 tak oficjalnie jesteśmy razem. Wydaje mi się że znamy się dobrze, ale spotykanie się raz na tydzień nie daje możliwości poznania człowieka dokładnie, poznajemy swoje nawyki, upodobania gdy jesteśmy ze sobą na co dzień dzielimy się wspólnymi problemami itp. Ślub mamy w planach, ale musimy na niego zarobić, nie chce żeby rodzice sponsorowali mi wesele i ślub
MalaCzarna176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:40   #54
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez awki Pokaż wiadomość
Bardzo nie lubię tego "najważniejszego dnia w życiu". To przykre, brać ślub z poczuciem, że ważniejszy dzień już się nie zdarzy
o, kolejna trzeźwo patrząca na życie kobieta na forum nigdy bym nie nazwała dnia swojego ślubu najważniejszym dniem życia. Mogę wymienić wiele ważniejszych i liczę, że jeszcze niejeden taki dzień (na plus) mi się trafi

co do mieszkania razem: ja jestem zdania, że jeśli związek jest na tyle poważny, że planuje się ślub, najlepiej jest zamieszkać wcześniej razem. Jeśli się dogadacie, to będzie tylko potwierdzenie, że dobrze wybraliście; jeśli się nie dogadacie - łatwiej się będzie rozejść. Uważam, że powinnaś spróbować prędzej czy później.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:07   #55
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Kasia971, a co ma jakiś katechizm jakiejś religii do rozumienia tego słowa i nazywania kobiet dziwkami??
Słowo "katolicki" to nawet nie przejdzie Ci przez gardło, co?

Dziwka = kobieta rozwiązła to znaczy prowadząca się niemoralnie.

Edytowane przez kasia971
Czas edycji: 2013-02-17 o 20:10
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:19   #56
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Kasia, katolicki przejdzie mi przez gardło, tylko podkreśliłam, że to jakiejś religii, ho jak dla mnie to mógłby być katechizm islamu lub pastafarian

O, super, że zdefiniowalaś. Tylko szkoda, że dalej nic z tego nie wynika bo każdy ma swoją definicje moralności. Są kultury, w których seks jest wyrazem grzeczności i gościnności. Ale to, że Twoja moralności jest taka a nie inna, ni pozwala Ci kogokolwiek obrażać.
Ba, zgodnie z moją moralnością, a także moralnością kościoła katolickego, nazywanie kogoś dziwką jest niemoralne.
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:24   #57
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Kasia, katolicki przejdzie mi przez gardło, tylko podkreśliłam, że to jakiejś religii, ho jak dla mnie to mógłby być katechizm islamu lub pastafarian

O, super, że zdefiniowalaś. Tylko szkoda, że dalej nic z tego nie wynika bo każdy ma swoją definicje moralności. Są kultury, w których seks jest wyrazem grzeczności i gościnności. Ale to, że Twoja moralności jest taka a nie inna, ni pozwala Ci kogokolwiek obrażać.
Ba, zgodnie z moją moralnością, a także moralnością kościoła katolickego, nazywanie kogoś dziwką jest niemoralne.
Jeśli ktoś prowadzi się niemoralnie, to jak najbardziej moralnym jest to napiętnować i nazwać w tym przypadku dziwką.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:26   #58
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
to ja Cie do slownika odesle - dziwka = kobieta uprawiajaca seks za pieniadze.
poza tym rozwiazlosc seksualna zwykle oznacza WIELU partnerow, to tylko KrK ma swojr chore definicje.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:29   #59
kasia971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Dla kogoś chore, a dla innego święte.
kasia971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:32   #60
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: mieszkanie z chłopakiem

Kasia, to tylko Twoja moralność. Państwo Polskie karze za określenie kogoś dziwką i inne obrażanie.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Święte definicje. Świecie, trzymaj mnie z dala od niemyslacych ssmodzielnie ludzi
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 23:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.