Kosmetyki mineralne Lumiere część II :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 19:05   #181
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hej. Mam pytanie odnośnie pędzli. Wolicie Flat Top czy kabuki? Jest jakaś różnica w efektach?? Używam teraz Baby Buki BareFaced Beauty, ale to jest baby , więc trochę się namacham zanim nałożę podkład na twarz. Dlatego postanowiłam kupić nowy tylko nie wiem jaki...

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Używam Lumiere VV, jakby co
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 15:45   #182
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cześć dziewczyny,

mam nadzieję, że to nie będzie wielkie faux pas, że zapytam tutaj, bo na wątku wymiankowym nikt mi niestety nie mógł pomóc :-( Otóż poszukuję próbki podkładu Light Neutral w formule Cashmere. Zamówiłam pełnowymiarowy podkład w ciemno i zanim się do niego dobiorę chciałabym zobaczyć czy trafiłam z odcieniem. Czy któraś z Was mogłaby/chciałaby odstąpić takową próbkę? Mam parę kosmetyków EDM (korektor Sunlight, cień Flourish, róż Email Me), więc mogę zrobić odsypki na wymianę.

Pozdrawiam,
Aga.
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:37   #183
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziś dostałam takiego maila od Lumiere:

Happy Valentine’s Day!!!
Love is a thing of beauty, right? So, this week we’re excited to celebrate love AND beauty with a special sale:
Today through Sunday (February 14 – 17) all LARGE size Lumi Lips and MINI jar eye pigments will be 45% off, while supplies last. No code is necessary; the discount will automatically be applied to your shopping cart. No minimum purchase is required, but all orders of $10.00 and over will receive FREE KHANDIES of our scent-choice.


- małe słoiczki cieni są po 2.75$
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 19:22   #184
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hej dziewczyny! Testuję właśnie podkłady lumiere- narazie doszłam do tego, że najbardziej odpowiada mi formuła VV, ale mam problem z kolorem. Przetestowałam Light Golden i był za jasny. Potem Light Medium Golden i stopień jasności jest w miarę dobry, ale ten kolor wygląda u mnie jakoś tak dziwnie na twarzy... Jakby wpadał w takie brązowawe tony i bardzo mi się to nie podoba. Szukam czegoś co będzie bardziej żółte, ale też bez przesady. Mój ideał kolorystyczny na tą porę roku to Golden Fairest z Annabelle Minerals. Będę wdzięczna za jakieś rady
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:05   #185
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Testuję właśnie podkłady lumiere- narazie doszłam do tego, że najbardziej odpowiada mi formuła VV, ale mam problem z kolorem. Przetestowałam Light Golden i był za jasny. Potem Light Medium Golden i stopień jasności jest w miarę dobry, ale ten kolor wygląda u mnie jakoś tak dziwnie na twarzy... Jakby wpadał w takie brązowawe tony i bardzo mi się to nie podoba. Szukam czegoś co będzie bardziej żółte, ale też bez przesady. Mój ideał kolorystyczny na tą porę roku to Golden Fairest z Annabelle Minerals. Będę wdzięczna za jakieś rady
Żółte jeszcze są warm.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:35   #186
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Czy jest jakies wspólne zamówienie tych promocyjnych cieni z lumiere? Bo wysyłka kosztuje 11$ więc samemu mało się opłaca. Szukałam na wspólnych zamówieniach ale nie znalazłam.
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:24   #187
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Soph pisała, że to zależy od ilości chętnych, bo promocja obejmuje tylko cienie i błyszczyki. W sumie ja też bym się może skusiła na wspólne zamówienie, ale pewnie byłoby w efekcie tylko jedno
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 10:46   #188
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
Czy jest jakies wspólne zamówienie tych promocyjnych cieni z lumiere? Bo wysyłka kosztuje 11$ więc samemu mało się opłaca. Szukałam na wspólnych zamówieniach ale nie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Soph pisała, że to zależy od ilości chętnych, bo promocja obejmuje tylko cienie i błyszczyki. W sumie ja też bym się może skusiła na wspólne zamówienie, ale pewnie byłoby w efekcie tylko jedno
tutaj można zgłaszać chęć zamówienia : klik
zniżka jest tylko na mini cienie i z tego co widzę to nie obowiązuje na sety cieni...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 17:59   #189
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Testuję właśnie podkłady lumiere- narazie doszłam do tego, że najbardziej odpowiada mi formuła VV, ale mam problem z kolorem. Przetestowałam Light Golden i był za jasny. Potem Light Medium Golden i stopień jasności jest w miarę dobry, ale ten kolor wygląda u mnie jakoś tak dziwnie na twarzy... Jakby wpadał w takie brązowawe tony i bardzo mi się to nie podoba. Szukam czegoś co będzie bardziej żółte, ale też bez przesady. Mój ideał kolorystyczny na tą porę roku to Golden Fairest z Annabelle Minerals. Będę wdzięczna za jakieś rady

Ja używam formuły cashmere i muszę mieszać light medium golden z light golden w stosunku 2:1 i wtedy jest ok
Próbowałam na razie na próbkach i teraz musiałabym zamówić dwa podkłady.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:11   #190
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Testuję właśnie podkłady lumiere- narazie doszłam do tego, że najbardziej odpowiada mi formuła VV, ale mam problem z kolorem. Przetestowałam Light Golden i był za jasny. Potem Light Medium Golden i stopień jasności jest w miarę dobry, ale ten kolor wygląda u mnie jakoś tak dziwnie na twarzy... Jakby wpadał w takie brązowawe tony i bardzo mi się to nie podoba. Szukam czegoś co będzie bardziej żółte, ale też bez przesady. Mój ideał kolorystyczny na tą porę roku to Golden Fairest z Annabelle Minerals. Będę wdzięczna za jakieś rady
Lauress ma kategorię"Yellow", więc może tam byś coś znalazła?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:02   #191
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Iwona75- ale mieszasz dlatego, że Light Medium jest trochę za ciemny czy czemu? Dla mnie poziomem jest dobry tylko odcień trochę nie ten- taki brudny na mnie wychodzi...
Capuccino - nie, nie aż tak żółta to ja nie jestem Po prostu ten golden na mnie o dziwo przybiera taki brunatny kolor nie wiem dlaczego...
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi - spróbuję pomieszać te goldeny, mam też próbkę neutrala to wypróbuję zobaczę jak on wypada. Bardzo lubię Annabelle, ale chciałabym mieć też jakiś zamiennik
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 07:56   #192
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Kleik, a może warmów spróbuj? U mnie goldent też jakoś tak ziemiście, a warmy dużo lepiej wyglądają.
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 10:32   #193
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Iwona75- ale mieszasz dlatego, że Light Medium jest trochę za ciemny czy czemu? Dla mnie poziomem jest dobry tylko odcień trochę nie ten- taki brudny na mnie wychodzi...
Capuccino - nie, nie aż tak żółta to ja nie jestem Po prostu ten golden na mnie o dziwo przybiera taki brunatny kolor nie wiem dlaczego...
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi - spróbuję pomieszać te goldeny, mam też próbkę neutrala to wypróbuję zobaczę jak on wypada. Bardzo lubię Annabelle, ale chciałabym mieć też jakiś zamiennik
Mieszam ponieważ light medium jest za ciemny a light za jasny.
Kolorystyka jest do mojej cery odpowiednia.
Mam biga light medium warm który jest na mnie trochę za pomaranczowy.Dodałam do niego odrobinkę light golden żeby rozjaśnić ale chyba nic to nie dało bo próbeczki było za mało.
Jeśli chcesz podeślę ci próbkę light medium warm ale dopiero w przyszły poniedziałek będę mogła wysłać.Jesli jesteś zainteresowana przyślij mi PW,pamietaj tylko że dodałam do niego troszkę light golden .
Dla mnie nie widać różnicy przed i po.
Mam biga w formule cashmere.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:15   #194
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Iwona75 bardzo Ci dziękuję za propozycję ale nie będę fatygować ciebie- pewnie wezmę jeszcze kilka próbek na all. Chociaż dziwne są dla mnie te kolory - dziś mam na sobie Light Medium Neutral w formule cashmere- formuła generalnie nie dla mnie bo szybko się świecę, ale jeśli chodzi o kolor- to stopień jasności wydaje się w porządku, kolor jest zbyt szary, ale wydaje mi się, że i tak lepiej wygląda niż light medium golden. Chyba muszę zamówić próbki tych warmów i pewnie wezmę też beige.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:40   #195
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Jestem po pierwszym użyciu light golden w formule vv. Wrażenia bardzo pozytywne, co więcej kolor, jak i poziom jasności dobrane niemal idealnie Bez żadnych próbek. Obawiałam się, iż kolor może mieć zbyt wiele żółtych tonów, jednak przy przyjrzeniu się twarzy przy naprawdę dobrym świetle dziennym, stwierdziłam, że podkład bardzo ładnie się dopasował do mojej zdecydowanie ziemistej, szaro-oliwkowej cery. Mam nadzieję, że przy dalszych testach pozytywne wrażania mnie nie opuszczą.
Wydaje mi się, ze na chwilę obecną bigów mam aż zanadto.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 00:52   #196
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze na chwilę obecną bigów mam aż zanadto.
Ja niestety też Nie wiem jednak, jak to się stało, że pośród tylu pełnowymiarowych podkładówj nie mam ani jednego w formule VV
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 06:45   #197
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja niestety też Nie wiem jednak, jak to się stało, że pośród tylu pełnowymiarowych podkładówj nie mam ani jednego w formule VV
To vv jest moją pierwszą i od razu w nią celowałam, zupełnie świadomie Natomiast ledwo dotarł do mnie pełnowymiarowy podkład Pixie + refill, a mam niemal całe opakowanie. Plus kilka EDM, teraz juz dwa Aromaleigh, ok 15g blushe... Długo by wymieniać, ale arsenał na najbliższe kilka[naście?] lat
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:02   #198
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja niestety też Nie wiem jednak, jak to się stało, że pośród tylu pełnowymiarowych podkładówj nie mam ani jednego w formule VV
Ja mam trzy
Jednak na chwilę obecną żaden nie jest w odcieniu idealnym a mieszanki z resztek wychodzą tez takie sobie więc dla odmiany zamówiłam dwa bigi kaszmirki

Ogólnie to myślałam, że nigdy nie zużyję swoich zapasów i choć cienie dalej mają się dobrze, to wyprztykałam się z większości sampli podkładów EDM, zostały tylko te najmniej pasujące ale one też wylądują w mieszankach, i na wykończeniu mam również bigi z EGM, tych z Lumiere zostało mi mniej niż 1/3
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:05   #199
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez pozycjonowanie_lodz Pokaż wiadomość
Czy kosmetyki mineralne mają datę ważności?
nie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 11:19   #200
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja mam trzy
Jednak na chwilę obecną żaden nie jest w odcieniu idealnym a mieszanki z resztek wychodzą tez takie sobie więc dla odmiany zamówiłam dwa bigi kaszmirki

Ogólnie to myślałam, że nigdy nie zużyję swoich zapasów i choć cienie dalej mają się dobrze, to wyprztykałam się z większości sampli podkładów EDM, zostały tylko te najmniej pasujące ale one też wylądują w mieszankach, i na wykończeniu mam również bigi z EGM, tych z Lumiere zostało mi mniej niż 1/3
Coś czuję, że się skuszę na VV

Kaszmirki uwielbiam - dają takie krycie, jakiego oczekuję; FF są zbyt ciężkie - albo nie umiem ich nakładać

Zapasy - całe szczęście minerały się nie psują - mam ich zbyt dużo - ale nie wyobrażam sobie, bym mogła się ich pozbyć; Ciągle wierzę, że nadejdą czasy, kiedy nawet te odłożone na bok wrócą w moje łaski
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:34   #201
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Coś czuję, że się skuszę na VV

Kaszmirki uwielbiam - dają takie krycie, jakiego oczekuję; FF są zbyt ciężkie - albo nie umiem ich nakładać

Zapasy - całe szczęście minerały się nie psują - mam ich zbyt dużo - ale nie wyobrażam sobie, bym mogła się ich pozbyć; Ciągle wierzę, że nadejdą czasy, kiedy nawet te odłożone na bok wrócą w moje łaski
Ja już [dopiero] drugi dzień jestem w vv i wciąż mi się efekt podoba na mojej mieszanej cerze, dlatego, jeśli i Ty taką posiadasz, to zakup tej formuły może być dobrym pomysłem. Tym bardziej że opinie pochlebne
Jak tak dalej pójdzie, to może i przybije moje wzdychania do matowego EDM, który na mojej twarzy leży znakomicie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:23   #202
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja już [dopiero] drugi dzień jestem w vv i wciąż mi się efekt podoba na mojej mieszanej cerze, dlatego, jeśli i Ty taką posiadasz, to zakup tej formuły może być dobrym pomysłem. Tym bardziej że opinie pochlebne
Jak tak dalej pójdzie, to może i przybije moje wzdychania do matowego EDM, który na mojej twarzy leży znakomicie.
Też udało mi się w ciemno trafić z odcieniem Lumiere. Mój podkład jest w formule Cashmere i po tych kilku użyciach odnoszę wrażenie, że leży ciupkę lepiej niż mój ulubiony EDM matte.
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 16:45   #203
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Czy w lumiere jest jakiś róż który odpowiadałby odcieniowi petal z lucy?
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:14   #204
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Też udało mi się w ciemno trafić z odcieniem Lumiere. Mój podkład jest w formule Cashmere i po tych kilku użyciach odnoszę wrażenie, że leży ciupkę lepiej niż mój ulubiony EDM matte.
A jaką masz cerę?
Mi osobiście wydaje się, że właśnie EDM z wszystkich, które testowałam do tej pory, wygląda na mnie najkorzystniej. Aczkolwiek nawet te bardziej pudrowe, pyliste po jakimś czasie całkiem w porządku się wtapiają w skórę. Niestety z EDM bez mieszania u mnie nie da rady Dlatego mam nadzieję, że Lumiere mnie nie zawiedzie, bo i kolor podszedł
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 07:16   #205
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Skórę mam cienką jak pergamin i naczynkową. Próbowałam EDM jojoba, ale był problem z doborem odcienia. Panie w sklepie internetowym były tak miłe, że wraz z zamówieniem różu podesłały mi próbki podkładu Fairly Light Neutral w formule matte i semi-matte. Odcień był ok, a formuła matte bardzo mi przypadła do gustu. W Lumiere odcień Light Neutral jeszcze lepiej mi pasuje (jest trochę jaśniejszy i bardziej wpadający w żółć) i mam wrażenie, że podkład też lepiej się wtapia w skórę.
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:41   #206
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
Czy w lumiere jest jakiś róż który odpowiadałby odcieniowi petal z lucy?
Może Ditto O http://lipglossfiend.wordpress.com/2...lush-swatches/
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:43   #207
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziekuje
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:10   #208
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Lumiere nie ma już setu 8 próbek za 0,01$ - zmienili cenę na 4$
Do tego ceny za wysyłkę poszły w górę, najtańsza 10.75, z ubezpieczeniem podczas transportu 13$

To by było na tyle jeśli chodzi o tanie minerały
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:47   #209
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Lumiere dziś do mnie napisało:

17 Days of Awesome
We’re not Irish, but that’s not stopping us from celebrating!
Come over to our Facebook page www.facebook.com/LumiereCosmeticsPR and try your luck at winning some amazing prizes. Free makeup anyone?! Starting today through St. Patty’s Day (March 17th,) we’re having a daily giveaway at 7:30 P.M. EST. One winner, every single day for 17 DAYS OF AWESOME!!!
And since we’re pretty crazy about our amazing customers, we want EVERYONE to be a winner,
so we’re also having SALE TIME!!! Ding Ding Ding!
From today, March 1, through March 17, every purchase you make, up to $50.00, will be 17% OFF using discount code: potogold
Double your pot-o-gold: All purchases $50.01 and over are 34% OFF using code: potogoldx2
So come join the festivities on our Facebook page, starting tonight at 7:30 P.M. EST, get your shop on and let’s have some fun!

W telegraficznym skrócie:
Do 17 marca, oprócz tego, że będą jakieś konkursy na facebooku, to jeszcze każdy zakup do 50$ będzie obniżany o 17% (kod potogold), a powyżej tej kwoty 50.01$ o 34% (kod potogold2).
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:55   #210
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

tiggris
jednak zmienili zasady i zniżka jest naliczana automatycznie

Isilindil
cena 0,01$ chyba była czasową promocją, a przynajmniej na ich stronie tak to wyglądało, że z 4$ jest przecena na 0,01$
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 23:18:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.