Tone It Up - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 11:46   #31
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Na razie ćwiczę z butelkami 1,5l Ale wybieram się prawdopodobnie dziś po hantelki i myslę o 2kg Co prawda czuję jeszcze podczas ćwiczeń ciężar 1,5kg, ale już mniej niż na początku stąd chyba zdecyduję się na 2kg
Ja dostałam te hantle w "spadku" po bracie, jakbym sobie sama kupowała to wzięłabym lżejsze, 1,5 albo 2 kg. A jak już mam te to szkoda mi trochę kasy na nowe tylko o pół kg lżejsze. Dlatego wymieniam na butelki czasami

Kurcze, chciałam dzisiaj robić tylko kardio i nie przemęczać się zbytnio, ale właśnie dostałam newsletter od ToneItUp na maila i piszą w nim, czy zdaję sobie sprawę, że za 30 dni wiosna? Zmotywowało mnie to Dzisiaj chyba zrobię Sandcastle i Summer Slim, skoro za niedługo wiosna to nie ma obijania się
Odkąd poznałam Fitness Blender to w ToneItUp zaczęło mnie trochę drażnić to, że tak szybko przechodzą do kolejnych ćwiczeń. W FB zawsze najpierw pokazują jakie będzie kolejne ćw. i dają 10 sekund na ustawienie się.
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:51   #32
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Ja dostałam te hantle w "spadku" po bracie, jakbym sobie sama kupowała to wzięłabym lżejsze, 1,5 albo 2 kg. A jak już mam te to szkoda mi trochę kasy na nowe tylko o pół kg lżejsze. Dlatego wymieniam na butelki czasami

Kurcze, chciałam dzisiaj robić tylko kardio i nie przemęczać się zbytnio, ale właśnie dostałam newsletter od ToneItUp na maila i piszą w nim, czy zdaję sobie sprawę, że za 30 dni wiosna? Zmotywowało mnie to Dzisiaj chyba zrobię Sandcastle i Summer Slim, skoro za niedługo wiosna to nie ma obijania się
Odkąd poznałam Fitness Blender to w ToneItUp zaczęło mnie trochę drażnić to, że tak szybko przechodzą do kolejnych ćwiczeń. W FB zawsze najpierw pokazują jakie będzie kolejne ćw. i dają 10 sekund na ustawienie się.
O kurczę to teraz nie wiem czy wziąć 2kg czy 1,5 kg Ale chyba 2kg wezmę bo za 1,5kg ciężarki służą mi butelki

Nie ma obijania Ja chcę wiosnę bo chcę w końcu zacząć biegać Ciekawe jaki nowy program wymyślą na wiosnę

W Fitness Blenderze brakuje mi troszkę muzyki
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:06   #33
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O kurczę to teraz nie wiem czy wziąć 2kg czy 1,5 kg Ale chyba 2kg wezmę bo za 1,5kg ciężarki służą mi butelki

Nie ma obijania Ja chcę wiosnę bo chcę w końcu zacząć biegać Ciekawe jaki nowy program wymyślą na wiosnę

W Fitness Blenderze brakuje mi troszkę muzyki
Ostatnio mówili, że nie dają muzyki w swoich filmikach bo każdy lubi coś innego i nie chcą nikogo zmuszać do nielubianej muzyki, więc polecają jednocześnie włączyć sobie swoją muzykę. U mnie to się nie sprawdza bo nie słyszę wtedy głosu Daniela i nie wiem co robić, a ich filmów jest tyle, że praktycznie codziennie ćwiczę coś innego, więc nie mogę pamiętać jak to wszystko leci po kolei.

Oj tak, ja tez będę biegać Już nie mogę się doczekać Chociaż bardzo lubię bieganie to jednak w takiej pogodzie jak teraz nie potrafię sie zmusić.

A Wracając do TIU - obstawiam, że zrobią kilka treningów przygotowujących do lata Coś w stylu tej serii Bikini Ready Mam nadzieję, że będą kręcone na plaży W tej serii Love your body brakowało mi właśnie tych krajobrazów
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:38   #34
kkkkarolajn
Raczkowanie
 
Avatar kkkkarolajn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 298
GG do kkkkarolajn
Dot.: Tone It Up

Mi się po Tone It Up ujędrnił tyłekD Tylko że robię więcej powtórzeń niż one w tych programach
kkkkarolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:01   #35
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

Witajcie DziewczynyPostanowiłam przeplatać moją ulubioną Tiffany Rothe z treningami Tune It Up, bardzo mi się spodobały (chociaż atmosfera filmików... nieco w stylu Victoria's Secret)

Wypróbowałam:
Lift &Tone Booty routine with Katrina,
Bikini strap
Sunkissed ABS
Summer Slim https://www.youtube.com/watch?v=69r4beUZVz0 (czy umiecie wykonywać ruchy przy 3:35? )

A przy okazji czy tylko mi brunetka przypomina Justynę Kowalczyk?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg justyna.jpg (20,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hero.jpg (30,3 KB, 22 załadowań)
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:39   #36
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Kurcze, chciałam dzisiaj robić tylko kardio i nie przemęczać się zbytnio, ale właśnie dostałam newsletter od ToneItUp na maila i piszą w nim, czy zdaję sobie sprawę, że za 30 dni wiosna? Zmotywowało mnie to Dzisiaj chyba zrobię Sandcastle i Summer Slim, skoro za niedługo wiosna to nie ma obijania się
Haha, boskie bezczelne, wypominają człowiekowi, że trzeba się pozbyć sadła, no!

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Wypróbowałam:
Lift &Tone Booty routine with Katrina,
Bikini strap
Sunkissed ABS
Summer Slim https://www.youtube.com/watch?v=69r4beUZVz0 (czy umiecie wykonywać ruchy przy 3:35? )
I co polecasz?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:00   #37
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Haha, boskie bezczelne, wypominają człowiekowi, że trzeba się pozbyć sadła, no!
No dokładnie I to jak się potrafiły przypomnieć w odpowiednim czasie

Cytat:
Napisane przez kkkkarolajn Pokaż wiadomość
Mi się po Tone It Up ujędrnił tyłekD Tylko że robię więcej powtórzeń niż one w tych programach
Mi też!!! I to tak widocznie, że słyszałam to już od chyba wszystkich koleżanek Brawa dla nas Ja zazwyczaj powtarzam każdy ich trening po 3 razy.

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Witajcie DziewczynyPostanowiłam przeplatać moją ulubioną Tiffany Rothe z treningami Tune It Up, bardzo mi się spodobały (chociaż atmosfera filmików... nieco w stylu Victoria's Secret)

Wypróbowałam:
Lift &Tone Booty routine with Katrina,
Bikini strap
Sunkissed ABS
Summer Slim https://www.youtube.com/watch?v=69r4beUZVz0 (czy umiecie wykonywać ruchy przy 3:35? )

A przy okazji czy tylko mi brunetka przypomina Justynę Kowalczyk?
Pozdrawiam
No tak, atmosfera taka w stylu VS, faktycznie I dziewczyny też z urodą pasowałyby do VS "
To ćwiczenie z 3:35 min było dla mnie zawsze strasznie trudne. Ręce to mój BARDZO słaby punkt i nie mogłam się podnieść Robiłam tak jak umiałam. Ale zawzięłam się i ćwiczyłam niemal codziennie, nie tylko z ToneItUp, i teraz mam trochę silniejsze ręce i jestem w stanie wykonać kilka powtórzeń tego ćwiczenia. Ale ze wszystkich ich treningów, które ćwiczyłam (czyli prawie wszystkie) jest to jedyne ćwiczenie, którego nie potrafię wykonać z taką szybkością i częstotliwością jak one. Dajmy sobie czas
Na tych fotkach faktycznie Karena jest trochę podobna do naszej Justynki
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 06:34   #38
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Ostatnio mówili, że nie dają muzyki w swoich filmikach bo każdy lubi coś innego i nie chcą nikogo zmuszać do nielubianej muzyki, więc polecają jednocześnie włączyć sobie swoją muzykę. U mnie to się nie sprawdza bo nie słyszę wtedy głosu Daniela i nie wiem co robić, a ich filmów jest tyle, że praktycznie codziennie ćwiczę coś innego, więc nie mogę pamiętać jak to wszystko leci po kolei.

Oj tak, ja tez będę biegać Już nie mogę się doczekać Chociaż bardzo lubię bieganie to jednak w takiej pogodzie jak teraz nie potrafię sie zmusić.

A Wracając do TIU - obstawiam, że zrobią kilka treningów przygotowujących do lata Coś w stylu tej serii Bikini Ready Mam nadzieję, że będą kręcone na plaży W tej serii Love your body brakowało mi właśnie tych krajobrazów
A tam, mogliby dorzucić jakiś lekki podkłąd muzyczny w tle

Ja bieganie średnio lubiłam lata temu w czasach szkolnych, no ale zobaczymy

Też spodziewam się jakiejś serii przygotowującej do lata
Cytat:
Napisane przez kkkkarolajn Pokaż wiadomość
Mi się po Tone It Up ujędrnił tyłekD Tylko że robię więcej powtórzeń niż one w tych programach
Ja różnie - jezeli dorzucam do jakiegoś dłuższego treningu robię raz, a jeżeli do lżejszego 2-3 x
Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Witajcie DziewczynyPostanowiłam przeplatać moją ulubioną Tiffany Rothe z treningami Tune It Up, bardzo mi się spodobały (chociaż atmosfera filmików... nieco w stylu Victoria's Secret)

Wypróbowałam:
Lift &Tone Booty routine with Katrina,
Bikini strap
Sunkissed ABS
Summer Slim https://www.youtube.com/watch?v=69r4beUZVz0 (czy umiecie wykonywać ruchy przy 3:35? )

A przy okazji czy tylko mi brunetka przypomina Justynę Kowalczyk?
Pozdrawiam
Mnie ten styl w sumie pasuje: piękne widoki, ładne dziewczyny w ładnych ciuszkach
Spróbuję dziś Summer Slim i dam znać czy dam rady
Hehehe rzeczywiście Karena jest nieco podobna
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:38   #39
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Dziś do 30DS L2/D2 Jillian dorzuciłam:
Summer Slim Workout _ Tone It Up Tuesdays
Bikini Strap Workout!! Tones the abs, lifts the buns & trims the waistline
Gettin' Slim Without the Gym | Tone It Up Tuesdays

Same świetne treningi

I zrobiłam ten ruch z Summer Slim, ale nie powiem - z trudem Na lewym boczku szło mi lepiej
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:34   #40
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

ewwwa, gratuluję wygięcia ciała w łuk. Będę próbować, aż do dnia gdy 3:35 upłynie mi z uśmiechem na ustach

Atmosfera w ToneItUp jest bardzo Victorias's Secretowo-plażowo-surfingowo-dziewczęca, do tego ocean, rozwiane włosy i kolorowe kostiumy kąpielowe...Niemal czuję przez ekran ich olejek do opalania! Ach, a za oknem zima. Czyli dużo czasu,żeby przykręcić sobie śrubę i ćwiczyć!

Bikini strap- ok 5min, pewnie będę powtarzać x2. Działa na ramiona (ćwiczy się z ciężarkami) i brzuch. Przyjemnie się zmęczyłam przy tym

Sunkissed ABS- ok 7min, świetne ćwiczenie na mięśnie skośne i proste brzucha. Dużo różnych ćwiczeń, chociaż tak szybko się przechodzi do następnego, że nie nadążamJeśli ktoś oglądał, to wie o czym mówię. Ale polecam, polecam

Summer slim-ok 8min, ćwiczenia (poza tymi w 3:35 i 6:40) są przyjemne, modelują talię ale nie czuję się dość 'rozćwiczona' po tym.

Lif and Tone Booty with Katrina- ok 12min. Wszystkie ćwiczenia na kształtowanie i podnoszenie pupy. Klasyczne przysiady, wykroki, wymachy w tyłu. Sporo różnych ćwiczeń więc szybko zlatuje czas, będę to pewnie wykonywała na zmianę z treningami na pupę od Mel B i Tiffany

W ogóle zauważyłyście,że nazwy workout'ów są bardzo kuszące- summer slim, sunkissed ABS... Na zachętę
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:39   #41
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
ewwwa, gratuluję wygięcia ciała w łuk. Będę próbować, aż do dnia gdy 3:35 upłynie mi z uśmiechem na ustach

Atmosfera w ToneItUp jest bardzo Victorias's Secretowo-plażowo-surfingowo-dziewczęca, do tego ocean, rozwiane włosy i kolorowe kostiumy kąpielowe...Niemal czuję przez ekran ich olejek do opalania! Ach, a za oknem zima. Czyli dużo czasu,żeby przykręcić sobie śrubę i ćwiczyć!

Bikini strap- ok 5min, pewnie będę powtarzać x2. Działa na ramiona (ćwiczy się z ciężarkami) i brzuch. Przyjemnie się zmęczyłam przy tym

Sunkissed ABS- ok 7min, świetne ćwiczenie na mięśnie skośne i proste brzucha. Dużo różnych ćwiczeń, chociaż tak szybko się przechodzi do następnego, że nie nadążamJeśli ktoś oglądał, to wie o czym mówię. Ale polecam, polecam

Summer slim-ok 8min, ćwiczenia (poza tymi w 3:35 i 6:40) są przyjemne, modelują talię ale nie czuję się dość 'rozćwiczona' po tym.

Lif and Tone Booty with Katrina- ok 12min. Wszystkie ćwiczenia na kształtowanie i podnoszenie pupy. Klasyczne przysiady, wykroki, wymachy w tyłu. Sporo różnych ćwiczeń więc szybko zlatuje czas, będę to pewnie wykonywała na zmianę z treningami na pupę od Mel B i Tiffany

W ogóle zauważyłyście,że nazwy workout'ów są bardzo kuszące- summer slim, sunkissed ABS... Na zachętę
Dziękuję Gdyby nie Jillian to nawet z trudem bym tego nie zrobiła Ale Ty też na pewno dasz rady! spokojnie! Ja kiedyś nie mogłam wytrzymać kilku sekund w side plank'u To był kosmos, a teraz już jest nieźle

Sunkissed ABS jeszcze nie robiłam,ale zrobię na pewno

Nazwy są bardzo zachęcające, tak jak u Cassey Ho hehehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mqdefault.jpg (12,6 KB, 12 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:46   #42
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość

W ogóle zauważyłyście,że nazwy workout'ów są bardzo kuszące- summer slim, sunkissed ABS... Na zachętę
Nazwy są bardzo kuszące BBikini Strap, Summer Slim, Beach Ball, Sunkissed Abs, Sandcastle - od razu zbieram swój tyłek i idę ćwiczyć bo śmiga mi przed oczami wizja samej siebie w bikini

Czasem potrzebuję, żeby ktoś mną wstrząsnął i ćwiczę coś innego, ale niemal codziennie dokładam coś z Tone It Up, pasuje mi ten klimat Fajne, miłe dziewczyny, uśmiechnięte ale nie przesłodzone, czasem w tle widać też umięśnionych mężczyzn biegających po plaży

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nie mogłam wytrzymać kilku sekund w side plank'u To był kosmos, a teraz już jest nieźle
Ja też! W tym właśnie widzę u siebie największy postęp, kiedyś nie miałam szans żeby ćwiczyć w side planku bo ręka dosłownie po sekundzie mi opadała, a teraz jest o wiele lepiej, chociaż nadal czuję, że w tego typu ćwiczeniach bardziej męczą się u mnie ręce niż brzuch
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:14   #43
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Nazwy są bardzo kuszące BBikini Strap, Summer Slim, Beach Ball, Sunkissed Abs, Sandcastle - od razu zbieram swój tyłek i idę ćwiczyć bo śmiga mi przed oczami wizja samej siebie w bikini

Czasem potrzebuję, żeby ktoś mną wstrząsnął i ćwiczę coś innego, ale niemal codziennie dokładam coś z Tone It Up, pasuje mi ten klimat Fajne, miłe dziewczyny, uśmiechnięte ale nie przesłodzone, czasem w tle widać też umięśnionych mężczyzn biegających po plaży



Ja też! W tym właśnie widzę u siebie największy postęp, kiedyś nie miałam szans żeby ćwiczyć w side planku bo ręka dosłownie po sekundzie mi opadała, a teraz jest o wiele lepiej, chociaż nadal czuję, że w tego typu ćwiczeniach bardziej męczą się u mnie ręce niż brzuch
U mnie też Ale pracuję nad tym

I ten kalifornijski klimacik mi pasuje
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:20   #44
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Dziś do Shreda dorzuciłam:
Bikini Strap Workout!! Tones the abs, lifts the buns & trims the waistline! _) ToneItUpcom
Summer Slim Workout _ Tone It Up Tuesdays
Love Your Booty Routine With Katrina! _ Tone It Up Love Your Body Series
Świetny! nie wiem dlaczego dopiero teraz trafiłam na ten trening
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:45   #45
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dziś do Shreda dorzuciłam:
Bikini Strap Workout!! Tones the abs, lifts the buns & trims the waistline! _) ToneItUpcom
Summer Slim Workout _ Tone It Up Tuesdays
Love Your Booty Routine With Katrina! _ Tone It Up Love Your Body Series
Świetny! nie wiem dlaczego dopiero teraz trafiłam na ten trening
Tak wcześnie już jesteś po treningu?
Ja się dopiero za to zabiorę. Dziś chcę wypróbować Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout, który trwa niecałą godzinę, więc nie wiem co dorzucę z Tone It Up, raczej coś krótkiego, ale coś na pewno bo bardzo się już do nich przyzwyczaiłąm
Wczoraj zrobiłam m.in. Summer Slim x3 i wychodzi na to, że to ćwiczenie o którym rozmawiałyśmy wcześniej potrafię zrobić max 7 razy haha Ale to i tak lepiej niż było kiedyś

Edytowane przez Canberrka
Czas edycji: 2013-02-21 o 11:48
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:07   #46
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Tak wcześnie już jesteś po treningu?
Ja się dopiero za to zabiorę. Dziś chcę wypróbować Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout, który trwa niecałą godzinę, więc nie wiem co dorzucę z Tone It Up, raczej coś krótkiego, ale coś na pewno bo bardzo się już do nich przyzwyczaiłąm
Wczoraj zrobiłam m.in. Summer Slim x3 i wychodzi na to, że to ćwiczenie o którym rozmawiałyśmy wcześniej potrafię zrobić max 7 razy haha Ale to i tak lepiej niż było kiedyś
Hehe wolę robić ćwiczenia jak najwcześniej

Ooo BFBM Jill zrobię po Shredzie
Summer Silm i Bikini Strap bardzo mi się podobają
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 17:47   #47
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Muszę spróbować tego sunkissed abs skoro tak zachwalacie
W ogóle w tym tygodniu mało ćwiczę, dopiero dwa dni, a już czwarty dzień tygodnia leci dziś już mi się nie uda, bo wróciłam z uczelni i mam inne obowiązki i plany na wieczór, ale jutro i w weekend będę ostro trenować
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:43   #48
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

Do dzisiejszego treningu z Tiffany dorzuciłam:

Life& Tone Booty with Katrina - super pupa przy tym pracuje
Bikini Strap

ćwiczenia brzmią tak zachęcająco i wakacyjnie, że aż chce się ćwiczyć

ridja, wypróbuj Sunkissed ABS i potem daj znać, jak Ci wyszło tzw "Tornado" Proste toto nie jest!
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:59   #49
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Muszę spróbować tego sunkissed abs skoro tak zachwalacie
W ogóle w tym tygodniu mało ćwiczę, dopiero dwa dni, a już czwarty dzień tygodnia leci dziś już mi się nie uda, bo wróciłam z uczelni i mam inne obowiązki i plany na wieczór, ale jutro i w weekend będę ostro trenować
Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Do dzisiejszego treningu z Tiffany dorzuciłam:

Life& Tone Booty with Katrina - super pupa przy tym pracuje
Bikini Strap

ćwiczenia brzmią tak zachęcająco i wakacyjnie, że aż chce się ćwiczyć

ridja, wypróbuj Sunkissed ABS i potem daj znać, jak Ci wyszło tzw "Tornado" Proste toto nie jest!
To ja też jutro zrobię to Sunkissed ABS
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 22:17   #50
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
To ja też jutro zrobię to Sunkissed ABS
To ja też biorę się za Sunkissed Abs jutro

A dziś najpierw zmęczyłam się przy Banish Fat Boost Metabolism z Jillian i po tej godzince z nią musiałam odpocząć kilka godz. zanim wzięłam się za Tone It Up
Zrobiłam Bikini Strap x3 i Bikini Abs & Tone the Inner Thighs! x3


Kilka razy wspomniałyśmy tu o Victorii Secret, widziałyscie ich treningi?

To jest mój ulubiony:
http://www.youtube.com/watch?v=a5FCVJz7LXQ - na brzuch
http://www.youtube.com/watch?v=fsdshD-WKM8 - na nogi
http://www.youtube.com/watch?v=LvF6QRaCOH8 - na posladki

Doutzen ma świetny brzuch jak na kobietę, która niedawno była w ciąży!
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 06:33   #51
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
To ja też biorę się za Sunkissed Abs jutro

A dziś najpierw zmęczyłam się przy Banish Fat Boost Metabolism z Jillian i po tej godzince z nią musiałam odpocząć kilka godz. zanim wzięłam się za Tone It Up
Zrobiłam Bikini Strap x3 i Bikini Abs & Tone the Inner Thighs! x3


Kilka razy wspomniałyśmy tu o Victorii Secret, widziałyscie ich treningi?

To jest mój ulubiony:
http://www.youtube.com/watch?v=a5FCVJz7LXQ - na brzuch
http://www.youtube.com/watch?v=fsdshD-WKM8 - na nogi
http://www.youtube.com/watch?v=LvF6QRaCOH8 - na posladki

Doutzen ma świetny brzuch jak na kobietę, która niedawno była w ciąży!
Banish to musi być wycisk! Przyjdzie na niego czas po Shredzie

O, nie widziałam tych filmików Brzuszek ładny, ale chudzinka z tej Doutzen
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:32   #52
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Zrobiłam Bikini Strap x3 i Bikini Abs & Tone the Inner Thighs! x3
Bikini Abs & Tone the Inner Thighs jest z piłką? Dobrze kojarzę? Bo inner thighs mnie kusi, ale pamiętam, że włączyłam coś takiego i trzeba było mieć wielką piłkę.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:34   #53
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Zrobiłam dziś mieszankę Tone it up, Tiffany i Cassey, mianowicie:

Tone it up! Sunkissed Abs
Tone it up! Sweet & Sexy Valentine’s Day Workout
Cassey Ho Long, Lean Dancer’s Legs
Tiffany Booty Shaking
Tone it up! Sandcastle Workout
Tiffany Lovely and Loan Lower Abs

Co do Sunkissed - zupełnie mi się nie spodobało Chodzi mi o formę: zmieniają te ćwiczenia jak szalone, bez słowa ile powtórzeń czy cokolwiek, musiałam co chwilę robić pauzę, żeby zmienić pozycję itp. Wykreślam z dalszych treningów.
Sweet & Sexy Valentine’s Day Workout - to było fajne, chociaż chwilami ciężkie (te ich wszystkie ćwiczenia na rękach są mordercze!).
Najbardziej mi się spodobało Sandcastle Workout , ćwiczenia głównie na nogi, chociaż też bywało, że bardzo szybko zmieniały się ćwiczenia, ale znośnie. Nieźle się spociłam, chociaż takie niby nic

Ogólnie, jeśli chodzi o Tone it up, mam mieszane uczucia. Sporo ćwiczeń jest fajnych, dziewczyny są ładne, plaża itp, ale one są wszystkie tak podobne, że czasami nie wiem, czy już coś robiłam, czy nie, czasami mam wrażenie, że robię drugi raz to samo, upewniam się, a to jednak inny trening No i zdecydowanie wolę takie dłuższe zestawy, 10, 15 minut, są konkretniejsze. W tych krótkich zanim one się nagadają to już mija, a potem kilka wywijasów i koniec
__________________

Edytowane przez ridja devojka
Czas edycji: 2013-02-22 o 14:35
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:20   #54
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś mieszankę Tone it up, Tiffany i Cassey, mianowicie:

Tone it up! Sunkissed Abs
Tone it up! Sweet & Sexy Valentine’s Day Workout
Cassey Ho Long, Lean Dancer’s Legs
Tiffany Booty Shaking
Tone it up! Sandcastle Workout
Tiffany Lovely and Loan Lower Abs

Co do Sunkissed - zupełnie mi się nie spodobało Chodzi mi o formę: zmieniają te ćwiczenia jak szalone, bez słowa ile powtórzeń czy cokolwiek, musiałam co chwilę robić pauzę, żeby zmienić pozycję itp. Wykreślam z dalszych treningów.
Sweet & Sexy Valentine’s Day Workout - to było fajne, chociaż chwilami ciężkie (te ich wszystkie ćwiczenia na rękach są mordercze!).
Najbardziej mi się spodobało Sandcastle Workout , ćwiczenia głównie na nogi, chociaż też bywało, że bardzo szybko zmieniały się ćwiczenia, ale znośnie. Nieźle się spociłam, chociaż takie niby nic

Ogólnie, jeśli chodzi o Tone it up, mam mieszane uczucia. Sporo ćwiczeń jest fajnych, dziewczyny są ładne, plaża itp, ale one są wszystkie tak podobne, że czasami nie wiem, czy już coś robiłam, czy nie, czasami mam wrażenie, że robię drugi raz to samo, upewniam się, a to jednak inny trening No i zdecydowanie wolę takie dłuższe zestawy, 10, 15 minut, są konkretniejsze. W tych krótkich zanim one się nagadają to już mija, a potem kilka wywijasów i koniec
W Sunkissed ABS masz na początku napisane jakie ćwiczenie+ile będzie powtórzeń Ja Sunkissed lubię, bo nie ma w nim komentarzy dziewczyn, mają takie słodkie głosy że aż za słodkie
Sandcastle wypróbuję, bo szukam czegoś na nogi.

Wypróbuj może Lif&Tone Booty with Katrina- można nadążyć za prowadzącą

Ogółem Tone It Up jest dla mnie urozmaiceniem do Tiffany i Jillian
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:22   #55
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Bikini Abs & Tone the Inner Thighs jest z piłką? Dobrze kojarzę? Bo inner thighs mnie kusi, ale pamiętam, że włączyłam coś takiego i trzeba było mieć wielką piłkę.
Tak, to jest trening z piłką. Ale jeśli Ci zależy na ćwiczeniach na inner thigs to powiem Ci, że za dużo tam tego nie ma Jest takie fajne ćwiczenie, one to nazywają wyzwaniem dla ud, trzeba tak usiąść kolanami na piłce i ściskając ją udami utrzymywać równowagę. Fajne, ale czy aż tak skuteczne? Polecam raczej filmik z Fitness Blender http://www.youtube.com/watch?v=Czxoi...=results_video Klimat w ich treningach jest zupełnie inny ale ćwiczenia mają super i bardzo lubię ich osobowość, którą pokazują bardziej w nowszych filmikach
Fitness blender ma jeszcze taką zaletę, że najpierw pokazują jak wygląda ćwiczenie a potem dają 10 sekund na ustawienie się.

A co do Sunkissed, to bardzo rzadko go robię, bo wkurza mnie to, że nic tam nie mówią :/

Z dłuższych ich treningów mogę polecić:
New Year's Eve Cocktail Dress Workout With Katrina - ok 10 min, więc robiąc 3 serie wychodzi pół godz
Lift & Tone Booty Routine With Katrina - 12 min.

One wydały 2 płyty z pełnometrażowymi treningami, ale kupić można tylko online - przesyłka ze Stanów, więc wychodzi drogo, a nigdzie nie widziałam, żeby można było je ściągnąć.

Ja dziś zrobiłam Quickie Workout 3 razy i myslałam, że mi ręce odpadną Mimo to, zapisuję do ulubionych, bo widzę że mam coraz silniejsze ręce i daje mi to kopa do dalszego działania
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:33   #56
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Ciekawe jaki nowy program wymyślą na wiosnę
Juz wiadomo jaka będzie nowa seria Z racji tego, że Katrina niedawno się zaręczyła, będzie to Wedding Series, czyli dla wszystkich narzeczonych, przyszłych panien młodych i dla wszystkich dziewczyn, które spodziewają się zaproszenia na czyjeś wesele, innymi słowy jak zwykle dla wszystkich, ale nazwa nawiązuje do slubu, bo Katrina chce wplatać ten temat co jakiś czas i mówić o swoich przygotowaniach

Nie mogę się doczekać ich nowych treningów, mam nadzieję, że wymyślą coś fajnego
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 21:33   #57
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Juz wiadomo jaka będzie nowa seria Z racji tego, że Katrina niedawno się zaręczyła, będzie to Wedding Series, czyli dla wszystkich narzeczonych, przyszłych panien młodych i dla wszystkich dziewczyn, które spodziewają się zaproszenia na czyjeś wesele, innymi słowy jak zwykle dla wszystkich, ale nazwa nawiązuje do slubu, bo Katrina chce wplatać ten temat co jakiś czas i mówić o swoich przygotowaniach

Nie mogę się doczekać ich nowych treningów, mam nadzieję, że wymyślą coś fajnego
Właśnie widziałam Ciekawe co to będzie Pierścionek piękny
I mam nadzieję, że oprócz serii weselnej będzie też przygotowanie do lata
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 23:26   #58
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Juz wiadomo jaka będzie nowa seria Z racji tego, że Katrina niedawno się zaręczyła, będzie to Wedding Series, czyli dla wszystkich narzeczonych, przyszłych panien młodych i dla wszystkich dziewczyn, które spodziewają się zaproszenia na czyjeś wesele, innymi słowy jak zwykle dla wszystkich, ale nazwa nawiązuje do slubu, bo Katrina chce wplatać ten temat co jakiś czas i mówić o swoich przygotowaniach

Nie mogę się doczekać ich nowych treningów, mam nadzieję, że wymyślą coś fajnego
Ja wiem, że to takie amerykańskie, ale ja nie rozumiem - czym mają być treningi weselne, że tak to w skrócie nazwę? Czy to nie będą treningi, tylko gadanie o sukienkach i tortach?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 10:05   #59
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to takie amerykańskie, ale ja nie rozumiem - czym mają być treningi weselne, że tak to w skrócie nazwę? Czy to nie będą treningi, tylko gadanie o sukienkach i tortach?
Nie nie, gadanie o sukniach i tortach będzie w osobnych filmikach One dodają bardzo dużo taki filmów z przepisami itd. na swojej stronie, ale nie mieszają tego z treningami.

Nie mam pojęcia na czym się skupią, podejrzewam, że na ramionach i brzuchu/talii bo to chyba jest najważniejsze jak chodzi o wygląd w sukni ślubnej, ale pewnie będzie coś też na nogi, żeby móc bez problemu przetańczyć całą noc

Nie mogę się doczekać, kiedy pokażą pierwszy nowy trening, bo te które były do tej pory znam już prawie na pamięć
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 10:32   #60
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to takie amerykańskie, ale ja nie rozumiem - czym mają być treningi weselne, że tak to w skrócie nazwę? Czy to nie będą treningi, tylko gadanie o sukienkach i tortach?
Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Nie nie, gadanie o sukniach i tortach będzie w osobnych filmikach One dodają bardzo dużo taki filmów z przepisami itd. na swojej stronie, ale nie mieszają tego z treningami.

Nie mam pojęcia na czym się skupią, podejrzewam, że na ramionach i brzuchu/talii bo to chyba jest najważniejsze jak chodzi o wygląd w sukni ślubnej, ale pewnie będzie coś też na nogi, żeby móc bez problemu przetańczyć całą noc

Nie mogę się doczekać, kiedy pokażą pierwszy nowy trening, bo te które były do tej pory znam już prawie na pamięć
Wg strony możemy się spodziewać treningów:
  • Tone It Up Wedding Program
  • Bridal Babe workouts
  • The Honeymoon Slimdown

No i okołoweselnych przygotowań:sukienka, zaproszenia, dekoracje itd
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-22 20:39:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.