Larwa robala w kurzym jaju? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 15:16   #31
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

O nie! Jajka to jadłam raz na rok, a teraz rezygnuję całkowicie. Nawet nie byłam świadoma, że tam może być jakiś zarodek
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 15:18   #32
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Uważajcie też na wątróbkę, ja kiedyś znalazłam przywrę wątrobową
jakos watpie, zeby to byla przywra. ona nie ma cyklu zyciowego w ptakach poza tym jest to tak maly pasozyt, ze mozna nie dostrzec tego. moze to byl pecherzyk zolciowy?

Cytat:
Napisane przez Juliab4 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi, cieszę się, że niektórym moją historią poprawiłam humor, ale ja w najbliższym czasie od jajek się będę trzymać z daleka
Myślałam, że niemożliwe jest, żeby dali do sprzedaży zapłodnione jajko, bo na ogól dzieli się kury zapłodnione, od tych "nietkniętych"...
Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło i gdybym nie przyjrzała się tej jajecznicy, to miała bym na koncie zjedzenie nienarodzonego kurczaczka
Ja myślałam, że to trochę inaczej wygląda, a nie jak robal, yghh... xd
nie dzieli sie na zaplodnione i nie. na fermach jest tak, ze kurczaki sa dzielone wedlug plci i nie ma mozliwosci (przy dobrze wykonanej pracy), ze jajka zostaly zaplodnione. inaczej moze byc u kur z wolnego wybiegu

Edytowane przez skazana_na_bluesa
Czas edycji: 2010-10-03 o 15:20
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 16:25   #33
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jakos watpie, zeby to byla przywra. ona nie ma cyklu zyciowego w ptakach poza tym jest to tak maly pasozyt, ze mozna nie dostrzec tego. moze to byl pecherzyk zolciowy?
Tylko że nie napisałam, że to była wątróbka ptasia
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:25   #34
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

A ja zjadłabym jajeczko na miękko, mniam
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:41   #35
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Te skrętki białkowe to są włókna/ wiązania chalazowe.
__________________
Dążę do minimalizacji- Projekt denko



Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:33   #36
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
To był na pewno zarodek kurczaka co innego mogło być w jajku? A zarodek tak właśnie wygląda, i miał oczywiście oczka
Mnie też się takie rzeczy w jajkach zdarzają, bo mam jajka prosto ze wsi od babci, a tam z kurkami kogucik urzęduje Z małą krewką też mi się jajko zdarzyło Już się trochę znieczuliłam

Ja też nieraz widzę, z tym, że małe, czarne... wyjmuję to zazwyczaj.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
polecam kupowanie jajek w sklepach, bo z ferm trafiaja jajka niezaplodnione. a z tymi ze wsi roznie moze byc.
Chyba żartujesz. Jajka znoszone na siłę przez uwięzione kury karmione sztucznym żarciem mają być lepsze od takich, które kurka zniosła, chodząc sobie spokojnie po podwórku? oO
Zawsze mam jajka od babci, ale ostatnio gotowałyśmy z przyjaciółką - dała mi dwa jajka ze sklepu. Rozbiłam je, były różowe, rzadkie... po prostu sztuczne. To nie to samo, co jajka od mojej babci
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:54   #37
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

O rany...

A ja się zawsze zastanawiałam po co mój TŻ bełta te jajka w miseczce, tyle zachodu...

Teraz już wiem. I sam też zacznę bełtać.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 22:14   #38
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

A ja piję surowe jajka,pomagają mi na głos
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:39   #39
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Co bedzie jak zjadlam taki zarodek? Urodze kurczaka?
Noo, a jak zjesz pestki z arbuza to Ci urośnie arbuz w brzuchu

A wracając do tematu, też mi się kiedyś zdarzyło zobaczyć coś takiego, tylko, że nie było tak galaretowate tylko miało już lekko rozwinięte ciało, ble.
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:49   #40
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość

Ja też nieraz widzę, z tym, że małe, czarne... wyjmuję to zazwyczaj.


Chyba żartujesz. Jajka znoszone na siłę przez uwięzione kury karmione sztucznym żarciem mają być lepsze od takich, które kurka zniosła, chodząc sobie spokojnie po podwórku? oO
Zawsze mam jajka od babci, ale ostatnio gotowałyśmy z przyjaciółką - dała mi dwa jajka ze sklepu. Rozbiłam je, były różowe, rzadkie... po prostu sztuczne. To nie to samo, co jajka od mojej babci
nie, nie zartuje. ja bym nie chciala znalezc zarodka w jajku. wsiowe jajka moga nie byc zabrane "o czasie" i moze dojsc do ich zaplodnienia. nie potrzebuje dodatkow w postaci plodow.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:01   #41
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie, nie zartuje. ja bym nie chciala znalezc zarodka w jajku. wsiowe jajka moga nie byc zabrane "o czasie" i moze dojsc do ich zaplodnienia. nie potrzebuje dodatkow w postaci plodow.
No przecież jak już kura zniesie jajko, to ono się samo nie zapładnia. Kogut ''pyknie'' kurke=mamy zapłodnione jajka=kurczaczki, kurka niepyknięta=niezapłodnion e jajka=jedzenie.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 17:33   #42
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Noo, a jak zjesz pestki z arbuza to Ci urośnie arbuz w brzuchu

A wracając do tematu, też mi się kiedyś zdarzyło zobaczyć coś takiego, tylko, że nie było tak galaretowate tylko miało już lekko rozwinięte ciało, ble.
Organizm czlowieka to widze full wypas, haha
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:52   #43
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

dlatego ja zawsze wcześniej rozbijam jajo do szklanki i łyżeczką wyjmuję różne farfloce
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:46   #44
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Ja na te wszystkie śmieci w jajku mówię FARMAZONY
No ale brzydzi mnie to okropnie i zawsze grzebię w tych jajkach aż będzie czysto

Tak ogólnie to jadam jajka tylko w postaci przetworzonej- do naleśników, placków, ciast itp.
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 09:31   #45
ferome
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Słuchajcie, jestem w szoku. Specjalnie zalogowałam się na tym forum, zeby odpisać w tym wątku. Właśnie przed chwilą szukałam w internecie hasła "glista w jajku kurzym" i tak tu trafiłam.

Dosłownie przed chwilą wybiłam na talerz jajko kurze i była w nim glista długości ok 10 cm !!!! Pierwszy raz widziałam coś takiego. Robal wyglądał jak książkowa glista ludzka - w naturze widziałam coś takiego po raz pierwszy. Jajko ze wsi..... nie wiem jak to wytłumaczyć. Może jakiś zwierz ma glisty (albo człowiek) i kura to zjadła....
To było wielkie, a jeśli byłoby mniejsze, tak żeby nie zauważyć? A jeśli takie rzeczy się zdarzają i coś takiego ląduje w daniach i ciastach robionych w masowym żywieniu???
Jestem w szoku!
ferome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:04   #46
anka556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Ja często znajduję w jajkach coś czarnego i jestem przekonana że to robaki. Ktoś powinien to wyizolować i obejrzeć pod mikroskopem.Ale wtedy biznes jajkowy by zbankrutował,więc nieprzyjemną prawdę się ukrywa. Prawdopodobnie kura ma pasożyty i zaraża płód (czyli jajko). Nie ufajcie jajkom.

Edytowane przez anka556
Czas edycji: 2013-02-18 o 19:07
anka556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:17   #47
Bezaq
Raczkowanie
 
Avatar Bezaq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 135
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie, nie zartuje. ja bym nie chciala znalezc zarodka w jajku. wsiowe jajka moga nie byc zabrane "o czasie" i moze dojsc do ich zaplodnienia. nie potrzebuje dodatkow w postaci plodow.
Ale się uśmiałam, kury to nie ryby a jajka to nie skrzek!
Bezaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 19:01   #48
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

skąd robak w jajku.
Najpewniej zarodek kurczaka, wątpię by był trujący
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 23:01   #49
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Ja kiedyś trafiłam na jajko w którym było pełno krwi... A rozbiłam jako ostatni składnik do ciasta i wszystko było do wyrzucenia [nie ma to jak rozsądne myślenie]. Polecam więc rozbijanie sobie ich w osobnym naczyniu przed jakąkolwiek obróbką
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."

Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 00:01   #50
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie dzieli sie na zaplodnione i nie. na fermach jest tak, ze kurczaki sa dzielone wedlug plci i nie ma mozliwosci (przy dobrze wykonanej pracy), ze jajka zostaly zaplodnione. inaczej moze byc u kur z wolnego wybiegu
Ja zawsze kupuję jajka od kur z wolnego wybiegu lub z chowu ekologicznego. Wolę "mieć na sumieniu" kurzy zarodek niż płacić ludziom, którzy trzymają kury jedna na drugiej i które nie oglądają światła dziennego. Nie mam z tym problemu, bo dla mnie zarodki każdego gatunku nie są bytem równoważnym z płodem czy istotą w pełni rozwiniętą

Cytat:
Napisane przez ferome Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jestem w szoku. Specjalnie zalogowałam się na tym forum, zeby odpisać w tym wątku. Właśnie przed chwilą szukałam w internecie hasła "glista w jajku kurzym" i tak tu trafiłam.

Dosłownie przed chwilą wybiłam na talerz jajko kurze i była w nim glista długości ok 10 cm !!!! Pierwszy raz widziałam coś takiego. Robal wyglądał jak książkowa glista ludzka - w naturze widziałam coś takiego po raz pierwszy. Jajko ze wsi..... nie wiem jak to wytłumaczyć. Może jakiś zwierz ma glisty (albo człowiek) i kura to zjadła....
To było wielkie, a jeśli byłoby mniejsze, tak żeby nie zauważyć? A jeśli takie rzeczy się zdarzają i coś takiego ląduje w daniach i ciastach robionych w masowym żywieniu???
Jestem w szoku!
Glista ludzka bytuje tylko u człowieka... Może to był jakiś inny pasożyt... Ale czy to mozliwe??? Istnieją w ogóle pasożyty bytujące w jajach kurzych?

Cytat:
Napisane przez Ljus Pokaż wiadomość
Ja kiedyś trafiłam na jajko w którym było pełno krwi... A rozbiłam jako ostatni składnik do ciasta i wszystko było do wyrzucenia [nie ma to jak rozsądne myślenie]. Polecam więc rozbijanie sobie ich w osobnym naczyniu przed jakąkolwiek obróbką
Nigdy mi się to nie zdarzyło ale teraz na pewno będę tak robić. Krew w jajku... Matko
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 07:38   #51
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
U mnie w kuchni panują żelazne zasady.
Jeśli robię jajecznicę, to najpierw rozbijam jajko, dokładnie badam i pozbywam się skrętek - obrzydza mnie to.
Tak samo mam z filetami z piersi kurczaka, cały tłuszcz musi być odkrojony. Filety zanim trafią na patelnię poddawane są dokładnej i precyzyjnej obróbce. ;p
A czy w jajku może być robal? Nie wiem, nie zdarzyło mi się. ;>
Mam tak samo! W przypadku wędlin, gdy już mi się zdarzy zjeść, też zazwyczaj odkrajam tłuste brzegi.
Jajka mam zazwyczaj "od wiejskiej baby", ale na szczęście bardzo rzadko trafiam na niespodzianki .
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}





Edytowane przez Lisciolaz Straszliwy
Czas edycji: 2013-02-20 o 07:39
Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:39   #52
mia7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Ja też miałam dzisiaj mrożącą krew w żyłach przygodę z jajkiem. Wbiłam je na patelnię i zobaczyłam delikatne załamanie na białku wokół żółtka. Było to prawie niezauważalne, bo przezroczyste, ale zwróciłam na "to" uwagę, bo miało długość ok 6 cm!!! U Juliab4 może to i był zarodek, ale tu to ewidentnie była glista!!! Przyjrzałam się temu "czemuś" bardzo wnikliwie i przypominało dokładnie takie glisty, jakie dotychczas miałam okazję widzieć (np. na studiach). We wnętrzu , wzdłuż tego pasożyta była biaława spirala. Na szczęście glista już nie żyła, ale przeżycie było niezastąpione... Od razu straciłam apetyt. Teraz mam obiekcje co do jedzenia jajek np. na twardo lub miękko, bo przy jajecznicy można jeszcze co nieco przeszukać. Chociaż i tak nie można być pewnym, czy "czegoś" mniejszego się nie przeoczy... I najgorsze to to, że to jajko było świeże i kupione w sklepie.
mia7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 20:16   #53
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez mia7777 Pokaż wiadomość
Przyjrzałam się temu "czemuś" bardzo wnikliwie i przypominało dokładnie takie glisty, jakie dotychczas miałam okazję widzieć (np. na studiach). We wnętrzu , wzdłuż tego pasożyta była biaława spirala. .
a budowa jaja była w podstawówce ... radzę odszukać podręcznik
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 22:00   #54
mia7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Haha, fajnie się śmiać, ale nie życzę Ci kiedykolwiek natknąć się na taką larwę w jedzeniu Wiem, co widziałam A poza tym to takie dziwne, że np. w jajku mogą znajdować się pasożyty?? Prawie każdy człowiek jest ich nosicielem One są wszędzie Zdziwiło mnie, że w niby przebadanym jajku na potrzeby konsumenckie była ta prawdopodobnie glista
mia7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 22:26   #55
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez mia7777 Pokaż wiadomość
One są wszędzie
tak jak kosmici? Na studiach miałaś o glistach, a nie znasz ich cyklu życiowego ani budowy jaja kurzego.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 22:37   #56
mia7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

A Ty jesteś wszechwiedząca - gratuluję Widzę, że masz na każdy temat wiele do powiedzenia A na tym forum siedzisz, bo to Twoja praca???, a może jesteś tak nieszczęśliwa w życiu, że tylko TO Ci pozostało i w taki sposób możesz porozumiewać się z ludźmi tryskając jadem ??? I fajnie, że już mnie rozpoznałaś jako trolla

A o budowie jaj i o glistach wiem zapewne więcej od Ciebie Jeżeli się nie zgodzisz, to możesz mi opisać, jak to według Ciebie wygląda Chętnie przeczytam

Tu chciałam tylko zwrócić uwagę innym ludziom (niekoniecznie Tobie, skoro się upierasz, że pasożyt w jajku to niemożliwa sprawa) na to, żeby patrzyli na to, co jedzą, bo ja doznałam dzisiaj lekkiego szoku

I tyle w temacie ...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Aha, i nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja napisałam, że "pasożyty są wszędzie", a nie "glisty"
mia7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 23:14   #57
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez mia7777 Pokaż wiadomość
A Ty jesteś wszechwiedząca - gratuluję Widzę, że masz na każdy temat wiele do powiedzenia A na tym forum siedzisz, bo to Twoja praca???, a może jesteś tak nieszczęśliwa w życiu, że tylko TO Ci pozostało i w taki sposób możesz porozumiewać się z ludźmi tryskając jadem ??? I fajnie, że już mnie rozpoznałaś jako trolla

A o budowie jaj i o glistach wiem zapewne więcej od Ciebie Jeżeli się nie zgodzisz, to możesz mi opisać, jak to według Ciebie wygląda Chętnie przeczytam

Tu chciałam tylko zwrócić uwagę innym ludziom (niekoniecznie Tobie, skoro się upierasz, że pasożyt w jajku to niemożliwa sprawa) na to, żeby patrzyli na to, co jedzą, bo ja doznałam dzisiaj lekkiego szoku

I tyle w temacie ...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Aha, i nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja napisałam, że "pasożyty są wszędzie", a nie "glisty"
Ej, wyluzuj trochę. Dlaczego się tak unosisz niepotrzebnie?

Tak, czy inaczej chyba mi minęła ochota na jajko po wiedeńsku, bułeczkę z masłem i kakao
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 08:38   #58
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

A ze mnie się wszyscy śmieją, że boję się jajek
Zjem ze smakiem, jeżeli ktoś mi je przygotuje, a jeżeli ja sama robię np. jajecznicę, to wcale mi nie smakuje, albo nawet mam mdłości.

Niedługo zacznę robić ciasto, będę wypatrywać zarodków
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 09:36   #59
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
A ze mnie się wszyscy śmieją, że boję się jajek
Zjem ze smakiem, jeżeli ktoś mi je przygotuje, a jeżeli ja sama robię np. jajecznicę, to wcale mi nie smakuje, albo nawet mam mdłości.

Niedługo zacznę robić ciasto, będę wypatrywać zarodków
I koniecznie uważaj na glizdy
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 10:13   #60
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Larwa robala w kurzym jaju?

Cytat:
Napisane przez mia7777 Pokaż wiadomość
A Ty jesteś wszechwiedząca - gratuluję Widzę, że masz na każdy temat wiele do powiedzenia A na tym forum siedzisz, bo to Twoja praca???, a może jesteś tak nieszczęśliwa w życiu, że tylko TO Ci pozostało i w taki sposób możesz porozumiewać się z ludźmi tryskając jadem ??? I fajnie, że już mnie rozpoznałaś jako trolla

A o budowie jaj i o glistach wiem zapewne więcej od Ciebie Jeżeli się nie zgodzisz, to możesz mi opisać, jak to według Ciebie wygląda Chętnie przeczytam

Tu chciałam tylko zwrócić uwagę innym ludziom (niekoniecznie Tobie, skoro się upierasz, że pasożyt w jajku to niemożliwa sprawa) na to, żeby patrzyli na to, co jedzą, bo ja doznałam dzisiaj lekkiego szoku

I tyle w temacie ...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Aha, i nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja napisałam, że "pasożyty są wszędzie", a nie "glisty"
Jesteś trollem i/lub nie skończyłaś gimnazjum, a jeśli nawet, to gimnazjum nie skończyło z Tobą Glista nie trafia nigdy do jaja, nie trafia do macicy. A już w ogóle nie mówię o jej dostaniu się do wnętrza komórki jajowejO cyklu glisty też bodajże w gimnazjum było. Jeśli nie jesteś trollem to współczuję, odkrywanie świata nauki poza szkołą może być bolesne...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2015-10-10 o 10:17
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-10 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.