Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:47   #2671
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
gratuluję! a co Ci tak przyśpieszyło?
Pisałam wyżej.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:54   #2672
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Red - Twoje wlosy to cudo. Jesli kiedykolwiek Ci sie znudza i jeszcze cos zostanie, to ja tez chce odrobine

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość


sliczne

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
z olejem go! KLIK
Dinulka: zmartwie Cie - mozesz miec jak ja i miod Cie po prostu spuszy bez wzgledu z czym i jak go nalozysz.

Jakos Was nadrobilam, ale dobrze ze w przyszly tydzien pracuje z domu, wiec jest nadzieja, ze bede na biezaco.
Na razie siedze w rosyjskim propolisie brzozowym + jojoba + rycyna.
Musze tylko wymyslec co dalej.
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:01   #2673
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Tylko że ja mam zniszczoną tylko jedną stronę na przodzie ;<
Nie wiem co z tym zrobić..

Właśnie, czym najlepiej czesać? Mokre rozczesuję plastikowym grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, a tak to czeszę grzebieniem z węższymi ząbkami. Czy przy lekkich falach warto zainwestować w Tangle Teezer? Czy może coś jeszcze innego?
Ja też mam bardziej zniszczone z jednej strony... ale obawiam się, że to wina torebko, bo noszę na tym ramieniu.

a co do szczotki, to ja mam TT i czeszę włosy tylko raz... po myciu i zostawiam do wyschnięcia... a suche włosy czeszę bardzo rzadko...
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:19   #2674
aleeexandra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 898
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ono zajedwabiste przecie jest
No wiem, ale zastanawiam się jak ona to zrobiła, że to nie kolejny Biosilk
aleeexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:23   #2675
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cześć

Dawno mnie nie było . U mnie bez zmian w sprawie pracy. Biorę udział w konkursie włosowym. Jak chcecie to zerknijcie na włosy
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:24   #2676
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
dzięki! już dodałam niacynamidu tak z 3% i kolagenu z elastyną tak z 1,5% mam wódkę ile dodać?
Teraz to wódeczka nie bardzo, bo białka się mogą ściąć.
Kup glicerynę w aptece, i dodaj tak 5%.
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
A i kupiłam dzisiaj jedwab CHI za 4,5 zł w Katowicach Myślę czy go nie przelać do butelki po jedwabiu z Biovaxa coby aplikacja była wygodniejsza. Tylko czym to wyczyścić?
Nawet na dobrą sprawę czyścić nie musisz. A jeśli bardzo chcesz to płyn do mycia naczyń + ewentualnie alkohol.
Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem co miranda122... mam do ścięcia przynajmniej z 5 cm... niby zabezpieczam jedwabiem, proteiny tylko w małych ilościach, ale końcówki cały czas się rozdwajają i są sianowate...
A nie są to jeszcze fragmenty włosia, które pamiętają starą pielęgnację/brak pielęgnacji lub jakieś zawirowania włosowo-dietowe?
Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Chciałam nałożyć waxa, ale się zastanawiam na ile to ma sens, skoro wczoraj laminowałam? Chyba poczekam ze 3-4 dni i wtedy zrobię waxa, a za tydzień powtórzę laminowanie. Już z odżywką PO


Może to jest dobry czas na drożdże, skoro nie poradziłam sobie z moczopędnością pokrzywy
Czy system 3:1 będzie ok? 3 tygodnie piję, tydzień przerwy.
Boję się, że nabawię się jakichś kłopotów z żołądkiem...
A który to wax? Jak bez protein, to nakładaj na zdrowie

System jak najbardziej jest dobry, tylko po pierwszych 3 tygodniach możesz nie zauważyć zmian. Ale już w drugim rzucie myślę, że tak
No i wysyp możesz mieć już w tych 3 pierwszych tygodniach niestety, ale potem jest pięknie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:28   #2677
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Nie związuję na dworze, a podcięłam wystarczająco, że nie było widać rozdwojeń
Wydaje mi się że to przez czesanie na sucho.. często są poplątane, więc je rozczesuję, nawet jak jestem poza domem.. i to je chyba niszczy.. Ale co mam zrobić?


Tylko że ja mam zniszczoną tylko jedną stronę na przodzie ;<
Nie wiem co z tym zrobić..

Właśnie, czym najlepiej czesać? Mokre rozczesuję plastikowym grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, a tak to czeszę grzebieniem z węższymi ząbkami. Czy przy lekkich falach warto zainwestować w Tangle Teezer? Czy może coś jeszcze innego?
Na Twoim miejscu nie czesałabym takim z węższymi ząbkami, ale też z rozszerzonym rozstawem. A może już na d/s daj końcom trochę silikonowej odżywki? A potem jeszcze przy zabezpieczaniu?
Ja ścinam zawsze jakiś 1-2 (co najmniej) nad rozdwojonymi, teraz mam końce raczej zdrowe, ale i tak będę ścinać centymetr 10 marca. :P

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Hmm, może trochę minimum im nie zaszkodzi? moje od tygodnia (4 mycia) są na samym szamponie i odżywce + krem z biedry na końce i zaskoczona jestem, bo są leciutkie, dłużej świeże a na dodatek błyszczą (no dobra, nie było z tym źle, ale myślałam, że przestaną na takiej diecie ) dzisiaj rano wstałam, dźwigam głowę, obracam szukając telefonu, żeby sprawdzić godzinę i aż się zdziwiłam co to za błyszczące włosie leży na poduszce na serio pomyślałam, że ktoś leży obok (a) nie wiedziałam, że są już aż takie długie b) ile błysku ), później pomyślałam, że strzeliłam im ostatnio silikonową odżywkę, ale nie, była Alterra +10 do nastroju (jest 13 godzin po tym zdarzeniu, już dobry humor minął i nie wróci prędko )
A jak znalazłaś ten telefon, to nie mogłaś dla nas zrobić zdjęć tego błyszczącego cuda?
Ja i tak prowadzę pielęgnację minimum, olejuję bardzo rzadko, nie robię OMO, a tylko myję szamponem, a na to odżywka na kilka minut, bo pod prysznicem.. i potem zabezpieczam końce.. Przy czym grzywa właśnie najmniej dostaje, jeśli już to minimum odżywki.
I już sama nie wiem, co robić..
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 21:35   #2678
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
A jak znalazłaś ten telefon, to nie mogłaś dla nas zrobić zdjęć tego błyszczącego cuda?
Ja i tak prowadzę pielęgnację minimum, olejuję bardzo rzadko, nie robię OMO, a tylko myję szamponem, a na to odżywka na kilka minut, bo pod prysznicem.. i potem zabezpieczam końce.. Przy czym grzywa właśnie najmniej dostaje, jeśli już to minimum odżywki.
I już sama nie wiem, co robić..
Nie wpadłam na to, nie wymagajcie ode mnie za wiele rano, szczególnie, że wstałam przed budzikiem hmm, no to faktycznie dziwna grzywka a może o długość chodzi, skoro jest krótsza to w lepszej kondycji się trzyma ?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:39   #2679
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

A nie są to jeszcze fragmenty włosia, które pamiętają starą pielęgnację/brak pielęgnacji lub jakieś zawirowania włosowo-dietowe?
A widzisz... na to nie wpadłam...
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:39   #2680
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

A który to wax? Jak bez protein, to nakładaj na zdrowie

System jak najbardziej jest dobry, tylko po pierwszych 3 tygodniach możesz nie zauważyć zmian. Ale już w drugim rzucie myślę, że tak
No i wysyp możesz mieć już w tych 3 pierwszych tygodniach niestety, ale potem jest pięknie
Póki co wpadł mi w ręce ten brązowy zagraniczny. Duży kubeł

System tygodniowy (zamiast miesięcznego) chcę spróbować za pierwszym razem, głównie by sprawdzić czy nie wpłynie to źle na mój żołądek. Z wysypem może się pogodzę i jakoś go zniosę
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:42   #2681
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Red - Twoje wlosy to cudo. Jesli kiedykolwiek Ci sie znudza i jeszcze cos zostanie, to ja tez chce odrobine
Dziekuje, bede o Tobie pamietac

Sluchajcie, jak to jest z czestotliwoscia mycia wlosow? Czerep przetluszcza mi sie raz na 4-5 dni, chodzac do pracy myje wlosy co 2-3 ze wzgledu na wyglad spuszonych i pogniecionych wlosow, nie chodzac myje co jakies 5.
Teraz chcialabym przez jakis czas myc codziennie bo mam duzo konfiguracji olejowo-maskowo-odzywkowych do przetestowania () ale boje sie, ze zaszkodze wlosom tj. niepotrzebnie je przesusze, wymecze albo cos. Moge oczywiscie myc odzywka. Nie zaszkodze?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 21:44   #2682
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

kascysko

jak długo mam stosować tą kurację bez proteinową?
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:52   #2683
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Sluchajcie, jak to jest z czestotliwoscia mycia wlosow? Czerep przetluszcza mi sie raz na 4-5 dni, chodzac do pracy myje wlosy co 2-3 ze wzgledu na wyglad spuszonych i pogniecionych wlosow, nie chodzac myje co jakies 5.
Teraz chcialabym przez jakis czas myc codziennie bo mam duzo konfiguracji olejowo-maskowo-odzywkowych do przetestowania () ale boje sie, ze zaszkodze wlosom tj. niepotrzebnie je przesusze, wymecze albo cos. Moge oczywiscie myc odzywka. Nie zaszkodze?
Ja bym nie ryzykowała i mimo wszystko próbowała wytrzymać z nowymi wynalazkami - wiem, wiem, ciężko, ale

w zależności od włosów może się okazać, że po takich kilku codziennych myciach włosy będą domagały się tego już na stałe.
Często słyszę, że włosy zaczynają się szybciej przetłuszczać, więc lepiej nie dokładać im mycia, gdy go nie potrzebują. Oczywiście nie jest to reguła

Mi się marzy mycie chociaż co 2-3 dni.
Ja muszę myć codziennie i za cholerę z tego nie mogę wyjść
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:54   #2684
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Ja muszę myć codziennie i za cholerę z tego nie mogę wyjść
Ja też
Już mnie to zaczyna denerwować, włosowy rytuał codziennie rano zajmuje mi jakieś 20 minut jak nie więcej
Synkopa wejdź sobie na wątek youtubowy, ktoś wrzucił foto Twoich włosów i dyskutowały o nich
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:01   #2685
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Ja też
Już mnie to zaczyna denerwować, włosowy rytuał codziennie rano zajmuje mi jakieś 20 minut jak nie więcej
Synkopa wejdź sobie na wątek youtubowy, ktoś wrzucił foto Twoich włosów i dyskutowały o nich

mogę link?

chociaż... nie wiem, czy mam na tyle odwagi
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:02   #2686
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Synkopa wejdź sobie na wątek youtubowy, ktoś wrzucił foto Twoich włosów i dyskutowały o nich
Oesu, od razu mowie, ze nie ja, nie jestem taka psychofanka

Synkopa, kurcze, o tym nie pomyslalam Sprobuje sie wstrzymac
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:03   #2687
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała i mimo wszystko próbowała wytrzymać z nowymi wynalazkami - wiem, wiem, ciężko, ale

w zależności od włosów może się okazać, że po takich kilku codziennych myciach włosy będą domagały się tego już na stałe.
Często słyszę, że włosy zaczynają się szybciej przetłuszczać, więc lepiej nie dokładać im mycia, gdy go nie potrzebują. Oczywiście nie jest to reguła

Mi się marzy mycie chociaż co 2-3 dni.
Ja muszę myć codziennie i za cholerę z tego nie mogę wyjść
Ja myje co 3 dni . Ale często 3 dnia muszę chodzić w kucyku i myję chociaż grzyweczkę
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:06   #2688
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Ja myje co 3 dni . Ale często 3 dnia muszę chodzić w kucyku i myję chociaż grzyweczkę
Mnie niestety strasznie głowa swędzi, jeśli nie umyję. Może i bym skusiła się czasem na związanie włosów, żeby przetrzymać choć dwa dni, ale czuję się bardzo brudna wtedy (oczywiście nie uważam za brudasa kogoś kto myje włosy rzadziej po prostu ja się czuję bardzo źle, brudno, ciężko). No i produkuję sobie wtedy rany i strupy na głowie.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:09   #2689
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
mogę link?

chociaż... nie wiem, czy mam na tyle odwagi
Tutaj od postu 874 Musisz się później przekopać przez X postów o włosach vlogerek
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 22:12   #2690
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Mnie niestety strasznie głowa swędzi, jeśli nie umyję. Może i bym skusiła się czasem na związanie włosów, żeby przetrzymać choć dwa dni, ale czuję się bardzo brudna wtedy (oczywiście nie uważam za brudasa kogoś kto myje włosy rzadziej po prostu ja się czuję bardzo źle, brudno, ciężko). No i produkuję sobie wtedy rany i strupy na głowie.
Oj . Kurczę. Ja tak na szczęście nie mam. Ale za to latem powinnam myć codziennie.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:14   #2691
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Tutaj od postu 874 Musisz się później przekopać przez X postów o włosach vlogerek
Włosomaniaczki znajdą wszystko
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:15   #2692
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Póki co wpadł mi w ręce ten brązowy zagraniczny. Duży kubeł

System tygodniowy (zamiast miesięcznego) chcę spróbować za pierwszym razem, głównie by sprawdzić czy nie wpłynie to źle na mój żołądek. Z wysypem może się pogodzę i jakoś go zniosę
Z zagranicznym Waxem nie przesadzaj, ma sporo mocnego detergentu, może Ci włosy przesuszyć
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Sluchajcie, jak to jest z czestotliwoscia mycia wlosow? Czerep przetluszcza mi sie raz na 4-5 dni, chodzac do pracy myje wlosy co 2-3 ze wzgledu na wyglad spuszonych i pogniecionych wlosow, nie chodzac myje co jakies 5.
Teraz chcialabym przez jakis czas myc codziennie bo mam duzo konfiguracji olejowo-maskowo-odzywkowych do przetestowania () ale boje sie, ze zaszkodze wlosom tj. niepotrzebnie je przesusze, wymecze albo cos. Moge oczywiscie myc odzywka. Nie zaszkodze?
Mycie to zawsze jakieś tam uszkadzanie mechaniczne. Daj na wstrzymanie i myj co 2-3 dni
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
kascysko

jak długo mam stosować tą kurację bez proteinową?
Minimum 2 tygodnie. Masz jakieś efekty?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:26   #2693
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Tutaj od postu 874 Musisz się później przekopać przez X postów o włosach vlogerek
dziękuję

myślałam, że będzie gorzej generalnie jestem bardzo otwarta na wszelkie uwagi itd., może dlatego, ze sama do siebie podchodzę dość krytycznie, aczkolwiek tekst: "błyszczące włosy na zdjeciach często wygladają w rzeczywistości jako płaskie, cienkie- oczywiście, że zdrowe,- ale wciąż są mniej atrakcyjne na żywo niż gęste, puszyste, ale bardziej zniszczone. (...)Poza tym, nawet słabe włosy wyglądają lepiej jak twarz ładna, a najpiękniejsze włosy duużo tracą jak figura czy twarz nieciekawa.

Masakra to co prawda ogólnie o włosach, ale dało mi do myślenia nad sobą, swoimi włosami i przede wszystkim twarzą i figurą czy dodają włosom uroku, czy nie

Albo jeszcze jedno: "wśród blondynek widzę tylko siano i brzydki kolor blondu."

Chyba pora się przefarbować, pierwszy raz w życiu


Żarty żartami - ale pomijając ten "wątek w tamtym wątku" to ogólnie przeglądaj wątek - nieciekawa mi się tam atmosfera wydaje, przede wszystkim przez okropną krytykę vlogerek.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z zagranicznym Waxem nie przesadzaj, ma sporo mocnego detergentu, może Ci włosy przesuszyć

upsss, zatem muszę poszukać innego na przyszłość
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:28   #2694
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z zagranicznym Waxem nie przesadzaj, ma sporo mocnego detergentu, może Ci włosy przesuszyć

Mycie to zawsze jakieś tam uszkadzanie mechaniczne. Daj na wstrzymanie i myj co 2-3 dni

Minimum 2 tygodnie. Masz jakieś efekty?
Nie plączą się tak jak wcześniej , trochę lepiej się rozczesują i chyba tyle
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:33   #2695
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

A zakwasiłaś?
yyy nie? nawet nie wiedziałam, ze powinnam

aż nie wierze, ze tak mało naspamowałyście
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:42   #2696
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Nie plączą się tak jak wcześniej , trochę lepiej się rozczesują i chyba tyle
To coś mogło być z tymi proteinami. Wprowadź je więc teraz na razie raz w tygodniu
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
yyy nie? nawet nie wiedziałam, ze powinnam
No mogłoby pomóc, bo wiele wskazuje na to, że masz rozkolebaną łuskę
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:47   #2697
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z zagranicznym Waxem nie przesadzaj, ma sporo mocnego detergentu, może Ci włosy przesuszyć

Mycie to zawsze jakieś tam uszkadzanie mechaniczne. Daj na wstrzymanie i myj co 2-3 dni

Minimum 2 tygodnie. Masz jakieś efekty?
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
To coś mogło być z tymi proteinami. Wprowadź je więc teraz na razie raz w tygodniu

No mogłoby pomóc, bo wiele wskazuje na to, że masz rozkolebaną łuskę

Ok . Ale w przyszłym tygodniu .
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:50   #2698
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Cześć

Dawno mnie nie było . U mnie bez zmian w sprawie pracy. Biorę udział w konkursie włosowym. Jak chcecie to zerknijcie na włosy
nie tylko Ty
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:52   #2699
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

No mogłoby pomóc, bo wiele wskazuje na to, że masz rozkolebaną łuskę
hmm czyli co powinnam robić na co dzień? Więcej protein? Chociaz wydaje mi się, że używam ich więcej niz emolientów, ale może to tylko moje wydawanie
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:53   #2700
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
nie tylko Ty
Już masz 200 głosów . Ja narazie mam 12. Ale zaczęłam 2h temu brać udział w konkursie .

Też do Cb piszą nieznajome koleżanki żebyś się odwdzięczyła za głos?
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.