Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 12:19   #2791
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Boski



Osz Ty w zyciu!



1. haha, swiete slowa
2. poki co najsensowniejsza wydaje mi sie ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html ale sie wstrzymam bo bede miec z wymiany (oby ) za duzo proteinowych masek i odzywek.
o to tą własnie kończę. Miałam kupić wczoraj zraszacz do kwiatów za 5 zyla, ale nie byłam pewna czy nie pluje za dużym strumieniem bo jakąś taką dziurkę miał i potem wpadłam,że przecież po GK wykorzystam butelkę jeśli się uda rozkręcić

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ta, Wy mi tu o maturkach a ja się właśnie wkurzam na nie Znaczy ja nie mam problemu, moja mata pr i fizyka pr liczą się chyba na każdym kierunku na polibudzie, cokolwiek by mi do głowy nie przyszło ale TŻ zdaje biologię, bo liczy się na śląskiej , ale jakby się nie dostał to częstochowska a tu zonk, bo wrzucili wymagania, a tam na automatykę i robotykę czy inne elektroniczne rzeczy, które go interesują wymagają... np. historii różne dziwne przedmioty , ale nie biologię trochę w kropce wylądował wymagania powinni wrzucać przed terminem podpisania ostatecznych deklaracji maturalnych

I jadę dzisiaj do kręgarza ( to też nie mój pomysł...) z tymi lędźwiami... brzydzi mnie sposób funkcjonowania kręgosłupa
yy historia?

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Trzeba być dobrej myśli . W szkole dużo osób mi mówi, że mam bardzo zadbane włosy
bo masz moim brakuje blasku i tego bycia mięciutkimi w dotyku. U mnie chwalą jak już długość albo gęstość (ale i tak rzadko chwalą), chociaż nie wiem jakim cudem, bo mam cieniutkie włosy, a do tego na jesieni mi wypadły w ilości patologicznej (może któraś z Was pamięta moje zdjecia łysienia i płacze ) Ale w pracy miałam dziewczynę, która poprawiała mi humor bo z taką koleżanką miałyśmy niemal identyczną fryzurę - kolor blondu prawie identyko, obie proste równe włosy mniej więcej tej samej długości, od tyłu nieraz nas mylono no i ta druga dziewczyna mi poprawiała humor, bo mówiła, że mam zdrowsze włosy od tamtej, zawsze zadbane końcówki (ups chyba nie ostatnio ) i nigdy nie widuje u mnie nieestetycznych odrostów... jako, że nie lubiłam tego mojego sobowtóra za charakter to było to dla mnie pokrzepiające a najlepsze, że ów blond był u mnie wypadkiem przy pracy, którego się pozbyłam, jak tylko stan moich włosów pozwolił na kolejne farbowanie, a ona dalej w nim chodzi (dodam, że nie jest to najpiękniejszy odcień niestety )

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

ja fotki takie specjalnie robione do porównania mam tylko z maja i września ubiegłego roku

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

w sumie zaraz je znajdę, ale nie wiem czy widać różnicę w czyms innym niż kolorze
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:24   #2792
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
o to tą własnie kończę. Miałam kupić wczoraj zraszacz do kwiatów za 5 zyla, ale nie byłam pewna czy nie pluje za dużym strumieniem bo jakąś taką dziurkę miał i potem wpadłam,że przecież po GK wykorzystam butelkę jeśli się uda rozkręcić


yy historia?


bo masz moim brakuje blasku i tego bycia mięciutkimi w dotyku. U mnie chwalą jak już długość albo gęstość (ale i tak rzadko chwalą), chociaż nie wiem jakim cudem, bo mam cieniutkie włosy, a do tego na jesieni mi wypadły w ilości patologicznej (może któraś z Was pamięta moje zdjecia łysienia i płacze ) Ale w pracy miałam dziewczynę, która poprawiała mi humor bo z taką koleżanką miałyśmy niemal identyczną fryzurę - kolor blondu prawie identyko, obie proste równe włosy mniej więcej tej samej długości, od tyłu nieraz nas mylono no i ta druga dziewczyna mi poprawiała humor, bo mówiła, że mam zdrowsze włosy od tamtej, zawsze zadbane końcówki (ups chyba nie ostatnio ) i nigdy nie widuje u mnie nieestetycznych odrostów... jako, że nie lubiłam tego mojego sobowtóra za charakter to było to dla mnie pokrzepiające a najlepsze, że ów blond był u mnie wypadkiem przy pracy, którego się pozbyłam, jak tylko stan moich włosów pozwolił na kolejne farbowanie, a ona dalej w nim chodzi (dodam, że nie jest to najpiękniejszy odcień niestety )

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

ja fotki takie specjalnie robione do porównania mam tylko z maja i września ubiegłego roku

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

w sumie zaraz je znajdę, ale nie wiem czy widać różnicę w czyms innym niż kolorze


Zastanawiam się jak będą wyglądać moje włosy za 5 lat?

TŻ się uparł żeby moje włosy podczas ślubu były takiej długości jak mnie poznał . Ma sentyment do moich włosów. I zawsze mi mówi tak:,, Jak Cię poznałem to miałaś takie długie falowane włosy. Szkoda, że już nie chcą się falować''
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:25   #2793
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z chemii i matematyki mogę z miejsca, na fizykę też bym się połakomiła
No i mi się nie przydasz z chemią i fizyką nie chcę mieć nic wspólnego, a z matematyki muszę zdać sama, bo nie wiem czy na studiach jej nie będę mieć (a z ostatniej matury próbnej 30% ustrzelałam, trzeba się brać do roboty )
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ta, Wy mi tu o maturkach a ja się właśnie wkurzam na nie Znaczy ja nie mam problemu, moja mata pr i fizyka pr liczą się chyba na każdym kierunku na polibudzie, cokolwiek by mi do głowy nie przyszło ale TŻ zdaje biologię, bo liczy się na śląskiej , ale jakby się nie dostał to częstochowska a tu zonk, bo wrzucili wymagania, a tam na automatykę i robotykę czy inne elektroniczne rzeczy, które go interesują wymagają... np. historii różne dziwne przedmioty , ale nie biologię trochę w kropce wylądował wymagania powinni wrzucać przed terminem podpisania ostatecznych deklaracji maturalnych
Mój brat jest na politechnice w Gliwicach na wydziale elektronicznym, a zdawał na maturze tylko gegrę PP.
Oni tam nie mają wymagań, oni po prostu robią czystki i wywalają 80% ludzi
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:28   #2794
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Daty sa w nazwach zdjeć.
z tym że wydaje mi się, ze obecnie moje włosy powróciły do takiej delikatnej struktury jak na pierwszym zdjęciu
może z Gdanska będę miała jakieś zdjęcie aktualne, bo kolezanka robiła foty. to wrzucę do pokazania. Bo ja jestem bez aparatu (ułamała mi się klapka), a w tel nie mam usb więc kaplica ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.05.2012.jpg (64,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.09.2012 przed farbowaniem.jpg (114,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.09.2012small.jpg (92,1 KB, 34 załadowań)
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:33   #2795
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Daty sa w nazwach zdjeć.
z tym że wydaje mi się, ze obecnie moje włosy powróciły do takiej delikatnej struktury jak na pierwszym zdjęciu
może z Gdanska będę miała jakieś zdjęcie aktualne, bo kolezanka robiła foty. to wrzucę do pokazania. Bo ja jestem bez aparatu (ułamała mi się klapka), a w tel nie mam usb więc kaplica ;P
Są na pewno grubsze i gęstsze.
Ale faktycznie ich kondycja nieco się pogorszyła.
Można zwalić albo na pogodę, albo na przeproteinowanie może ?
W moim przypadku nadmiar protein źle na nie wpłynął.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:37   #2796
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Pisałam wyżej.
To w sumie używam podobnych rzeczy

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja też mam bardziej zniszczone z jednej strony... ale obawiam się, że to wina torebko, bo noszę na tym ramieniu.

a co do szczotki, to ja mam TT i czeszę włosy tylko raz... po myciu i zostawiam do wyschnięcia... a suche włosy czeszę bardzo rzadko...
I nie zbijają się w strąki? Cały dzień wyglądają dobrze?

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu nie czesałabym takim z węższymi ząbkami, ale też z rozszerzonym rozstawem. A może już na d/s daj końcom trochę silikonowej odżywki? A potem jeszcze przy zabezpieczaniu?
Ja ścinam zawsze jakiś 1-2 (co najmniej) nad rozdwojonymi, teraz mam końce raczej zdrowe, ale i tak będę ścinać centymetr 10 marca. :P
A jaką odżywkę silikonową byś polecała?

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Nie brałaś udziału w konkursie Nivea?

Masakra. Z tymi dziewczynami . Ja dodałam tylko podpis i pisałam, że biorę udział. Jeżeli ktoś ma ochotę może zajrzeć żeby zobaczyć włosy . Ale nie narzucam się i nie pisze do wszystkich :,,Dasz 5? ''
Zagłosowałam

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Co zabawne, liczba głosów jakie mam jest podejrzanie nieadekwatna do liczby wiadomości, jakie dostałam z tekstem "dałam 5" i prośbą o to samo (oczywiście mam na myśli: głosów mniej niż wiadomości prywatnych z uświadomieniem mnie o łaskawości Wizażanek )
Zagłosowałam

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
GagaFace została zablokowana tymczasowo - podejrzewam, że powodem mogłabyć sytuacja, którą opisywałyśmy wcześniej z dziewczynami.


Jeszcze podziękuje za oddane głosy, ponieważ nie miałam okazji wcześniej
Zagłosowałam

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
kascysko, dzięki, dodałam mleczka pszczelego w glicerynie bo tylko to miałam zamiast gliceryny

lansik
Marzę o takim kolorze włosów
Później daj znać, jak się będzie wypłukiwał, czy duże odrosty będą

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Ojajku, dziękuję bardzo



Ja nie lubię okresu mojego liceum. Nie lubię mojego liceum.
Ale cóż. Trzeba przebrnąć



Dokładnie, a jak rzadko spotykane.


Chyba się przeproteinowałam Bingaczami ;(
Muszę się oczyścić :P
Zagłosowałam na Twoje włoski

Niektóre włosy ładne w tej galerii Pantene, ale niektórzy to sobie chyba 'jaja' robią.. Np. zdjęcie starszej pani która włosów ma 3 na krzyż.. Nie powinni takich zgłoszeń przyjmować..


Dzisiaj idąc za waszą radą, zrobiłam trochę inaczej i wczoraj wieczorem zabezpieczyłam końce serum, a rano dołożyłam odżywki b/s, nie widać tak rozdwojeń i końcówki są milsze w dotyku <3

Tego serum nigdzie nie mogę znaleźć na internecie, mama kupiła mi je jeszcze przed włosomaniactwem, bo narzekałam na końcówki i pani w sklepie fryzjerskim powiedziała, że 'skleja i regeneruje zniszczone końcówki', ja oczywiście w to wtedy uwierzyłam Pamiętam jakie to było drogie, 34zł 50ml
Ma w sumie jeden składnik Cyclomethicone dimethiconol. Nadaje się do zabezpieczania?
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:47   #2797
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
wlasnie mysle nad tym.

nialam dosc dlufgie wlosy, poszlam do fryzjerki zeby mi skrocila, myslalam ze to pomoze ale niestety nie dosc ze nie pomoglo to jakos fryzjerka mi troche te wlosy spierniczyla, Mysle nad obciachaniem sie na boba. Przestalam tez olejowac wlosy i moze to jest tez przyczyna? sama nie wiem, jestem podlamana
Może faktycznie brakuje im olejowego dopieszczenia
Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię okresu mojego liceum. Nie lubię mojego liceum.
Ale cóż. Trzeba przebrnąć
U mnie to nie była kwestia lubienia czy nielubienia liceum (i tak wszędzie byłam "kujonem", ta przywara jest ze mną nawet na studiach). Po prostu był to rok nic-nie-robienia, do którego obecnie wróciłabym z pocałowaniem w rękę.

Mój mi zapowiedział, że jak znów będę miała jakieś zawirowania przemęczeniowo - zdrowotne to mam rzucić studium kosmetyczne
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość

TŻ się uparł żeby moje włosy podczas ślubu były takiej długości jak mnie poznał . Ma sentyment do moich włosów. I zawsze mi mówi tak:,, Jak Cię poznałem to miałaś takie długie falowane włosy. Szkoda, że już nie chcą się falować''
Mój chce dłuższe i dłuższe
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
No i mi się nie przydasz z chemią i fizyką nie chcę mieć nic wspólnego, a z matematyki muszę zdać sama, bo nie wiem czy na studiach jej nie będę mieć (a z ostatniej matury próbnej 30% ustrzelałam, trzeba się brać do roboty )

Mój brat jest na politechnice w Gliwicach na wydziale elektronicznym, a zdawał na maturze tylko gegrę PP.
Oni tam nie mają wymagań, oni po prostu robią czystki i wywalają 80% ludzi
Z próbnej matematyki miesiąc przed maturą miałam 38%, nauczycielka mnie zjechała, że nic nie robię, a ja to podsumowałam słowami, że na maturze nie będzie 11 poj**anych zadań, tylko co najwyżej jedno - dobrze, że z kobietą miałam dobre układy

Sprawdzalność moich przepowiedni: 100%
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Tego serum nigdzie nie mogę znaleźć na internecie, mama kupiła mi je jeszcze przed włosomaniactwem, bo narzekałam na końcówki i pani w sklepie fryzjerskim powiedziała, że 'skleja i regeneruje zniszczone końcówki', ja oczywiście w to wtedy uwierzyłam Pamiętam jakie to było drogie, 34zł 50ml
Ma w sumie jeden składnik Cyclomethicone dimethiconol. Nadaje się do zabezpieczania?
To raczej są dwa składniki, ktoś zeżarł przecinek Jak są odpowiednio wysoko to nada się
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 12:48   #2798
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zagłosowałam
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:50   #2799
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

To raczej są dwa składniki, ktoś zeżarł przecinek Jak są odpowiednio wysoko to nada się
Na buteleczce w 'Ingredients' są napisane tylko one, więc nie wiem czy to nie jedyne składniki
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:51   #2800
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
I zawsze mi mówi tak:,, Jak Cię poznałem to miałaś takie długie falowane włosy. Szkoda, że już nie chcą się falować''
Pociesza, nie ma co

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Daty sa w nazwach zdjeć.
z tym że wydaje mi się, ze obecnie moje włosy powróciły do takiej delikatnej struktury jak na pierwszym zdjęciu
To ja mam spaczony gust bo najbardziej podoba mi sie zdjecie 1 i 3, wlosy wygladaja jedwabiscie (niech bedzie, ze delikatnie). W blondzie jak slowianska rusalka - mam slabosc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
U mnie różnica była widoczna już po kilku miesiącach.
Szczesciara
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:52   #2801
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
yy historia?
Przecież to ważne, żeby inżynierowie automatyki wiedzieli wszystko o Burbonach etc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość

Zastanawiam się jak będą wyglądać moje włosy za 5 lat?

TŻ się uparł żeby moje włosy podczas ślubu były takiej długości jak mnie poznał . Ma sentyment do moich włosów. I zawsze mi mówi tak:,, Jak Cię poznałem to miałaś takie długie falowane włosy. Szkoda, że już nie chcą się falować''
Hmm, no ale na ślub można zaszaleć i je lokówką nieco popieścić ? To w końcu specjalna okazja a przy Twoim stanie włosów () jednorazowy wyskok chyba nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Mój brat jest na politechnice w Gliwicach na wydziale elektronicznym, a zdawał na maturze tylko gegrę PP.
Oni tam nie mają wymagań, oni po prostu robią czystki i wywalają 80% ludzi
No bo generalnie nie jest tak trudno się na polibudę dostać, gorzej jest się utrzymać ludzie po huamanie tam idą , dostają się bez problemów i w trakcie pierwszej sesji kończą przygodę z takimi kierunkami, znam sporo takich ludzi

A nie wiecie może kiedy wiadomo które kierunki będą zamawianymi w roku 13/14 ?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 12:58   #2802
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
To w sumie używam podobnych rzeczy


I nie zbijają się w strąki? Cały dzień wyglądają dobrze?


A jaką odżywkę silikonową byś polecała?


Zagłosowałam


Zagłosowałam


Zagłosowałam


Marzę o takim kolorze włosów
Później daj znać, jak się będzie wypłukiwał, czy duże odrosty będą


Zagłosowałam na Twoje włoski

Niektóre włosy ładne w tej galerii Pantene, ale niektórzy to sobie chyba 'jaja' robią.. Np. zdjęcie starszej pani która włosów ma 3 na krzyż.. Nie powinni takich zgłoszeń przyjmować..


Dzisiaj idąc za waszą radą, zrobiłam trochę inaczej i wczoraj wieczorem zabezpieczyłam końce serum, a rano dołożyłam odżywki b/s, nie widać tak rozdwojeń i końcówki są milsze w dotyku <3

Tego serum nigdzie nie mogę znaleźć na internecie, mama kupiła mi je jeszcze przed włosomaniactwem, bo narzekałam na końcówki i pani w sklepie fryzjerskim powiedziała, że 'skleja i regeneruje zniszczone końcówki', ja oczywiście w to wtedy uwierzyłam Pamiętam jakie to było drogie, 34zł 50ml
Ma w sumie jeden składnik Cyclomethicone dimethiconol. Nadaje się do zabezpieczania?
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Przecież to ważne, żeby inżynierowie automatyki wiedzieli wszystko o Burbonach etc


Hmm, no ale na ślub można zaszaleć i je lokówką nieco popieścić ? To w końcu specjalna okazja a przy Twoim stanie włosów () jednorazowy wyskok chyba nie zaszkodzi


No bo generalnie nie jest tak trudno się na polibudę dostać, gorzej jest się utrzymać ludzie po huamanie tam idą , dostają się bez problemów i w trakcie pierwszej sesji kończą przygodę z takimi kierunkami, znam sporo takich ludzi

A nie wiecie może kiedy wiadomo które kierunki będą zamawianymi w roku 13/14 ?
Wiesz co? Chyba je zakręcę na wałki. Coś z nimi się dzieje. Raz po nakręceniu mogę chodzić 3 dni w loczkach. A czasami szybko się prostują . Na pocieszenie po użyciu pianki i ugniataniu jakieś fale da się z nich zrobić
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:59   #2803
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mój chce dłuższe i dłuższe
Mojemu niby zwisa i powiewa ale daaawno temu na pytanie o eks wyznal z pewnym sentymentem w glosie, ze "byla niska, chuda i miala wlosy do posladkow". "Osz ty mendo" pomyslalam sobie wowczas Po czym zmobilizowalam sie wreszcie, schudlam (ponownie) i zaczelam zapuszczac. A te eks kiedys spotkalam i coz... Z trzech powyzszych cech jedyne co to nadal jest niska
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:08   #2804
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Mój brat jest na politechnice w Gliwicach na wydziale elektronicznym, a zdawał na maturze tylko gegrę PP.
Oni tam nie mają wymagań, oni po prostu robią czystki i wywalają 80% ludzi
Kurde, ja żałuję, że nie poszłam na polibudę. No ale nic, młoda byłam i głupia.




Nie było mnie dwa dni, a tu tyle rzeczy do nadrobienia.. Zdążyłam tylko wychwycić, że Królewicz Jakub już na świecie, na nadrabianie reszty zdarzeń chyba nie mam głowy.

Zgodnie z zaleceniem Kascysko, urządziłam sobie wczoraj ćwiartkowy czwartek, coby podnieść sprawność intelektualną i muszę przyznać, iż na kacu człowiek więcej ogarnia. W sensie mój przypadek potwierdza tezę, iż wóda najlepszym promotorem przejścia jednak.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:14   #2805
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mojemu niby zwisa i powiewa ale daaawno temu na pytanie o eks wyznal z pewnym sentymentem w glosie, ze "byla niska, chuda i miala wlosy do posladkow". "Osz ty mendo" pomyslalam sobie wowczas Po czym zmobilizowalam sie wreszcie, schudlam (ponownie) i zaczelam zapuszczac. A te eks kiedys spotkalam i coz... Z trzech powyzszych cech jedyne co to nadal jest niska
hahaha



na tym I zdjęciu mam tak wygryzione końce, ze az smiać mi się chce tygrys dziurę wygryzł teraz jak patrzę to faktycznie w porównaniu z majem to na ostatnim zdjęciu mam trochę inną strukturę włosa, sa bardziej jedną częścią, a nie jakby kazdy włos oddzielnie, ale obecnie jakby cieńsze mi się zrobiły , muszę znaleźć kogoś kto mi foto zrobi bo juz nie wiem jak je traktowac

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

czy dobrze myślę,ze ten szampon składowo nie nadaje się do codziennego mycia? http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p48894-Dul...orelowy_250_ml (skład tu jest)
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:14   #2806
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Zgodnie z zaleceniem Kascysko, urządziłam sobie wczoraj ćwiartkowy czwartek, coby podnieść sprawność intelektualną i muszę przyznać, iż na kacu człowiek więcej ogarnia. W sensie mój przypadek potwierdza tezę, iż wóda najlepszym promotorem przejścia jednak.
To wiadomo nie od dziś, dlatego egzamin z teora pisałam na kacu pourodzinowym
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mojemu niby zwisa i powiewa ale daaawno temu na pytanie o eks wyznal z pewnym sentymentem w glosie, ze "byla niska, chuda i miala wlosy do posladkow". "Osz ty mendo" pomyslalam sobie wowczas Po czym zmobilizowalam sie wreszcie, schudlam (ponownie) i zaczelam zapuszczac. A te eks kiedys spotkalam i coz... Z trzech powyzszych cech jedyne co to nadal jest niska
Faceci to mendy i parchy przebrzydłe są Mój, w czasach swojego nieogarnięcia, lubił palnąć tekstem na temat tego jaki tam jakaś jego była miała biust. A teraz nie wiem, facet po elektrowstrząsach czy przeszczepie mózgu jest - "Kasiu, Ty jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie. Wcześniej to ja oczy w d**ie miałem."
Odpowiedź ma? "Tak zgadzam się, i nie jestem do końca pewna, czy nadal nie masz tam oczu, gdzie wcześniej"
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:15   #2807
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

http://www .☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p48894-Dulgon_Kids_szampon_morel owy_250_ml
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:16   #2808
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość

Wiesz co? Chyba je zakręcę na wałki. Coś z nimi się dzieje. Raz po nakręceniu mogę chodzić 3 dni w loczkach. A czasami szybko się prostują . Na pocieszenie po użyciu pianki i ugniataniu jakieś fale da się z nich zrobić
A to data już znana itp ?

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Kurde, ja żałuję, że nie poszłam na polibudę. No ale nic, młoda byłam i głupia.




Nie było mnie dwa dni, a tu tyle rzeczy do nadrobienia.. Zdążyłam tylko wychwycić, że Królewicz Jakub już na świecie, na nadrabianie reszty zdarzeń chyba nie mam głowy.

Zgodnie z zaleceniem Kascysko, urządziłam sobie wczoraj ćwiartkowy czwartek, coby podnieść sprawność intelektualną i muszę przyznać, iż na kacu człowiek więcej ogarnia. W sensie mój przypadek potwierdza tezę, iż wóda najlepszym promotorem przejścia jednak.
A można wiedzieć na co byś poszła? Szukam inspiracji

No, najważniejszego niusa wątku wyłapałaś

Podoba mi się nazwa i idea
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:20   #2809
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Daty sa w nazwach zdjeć.
z tym że wydaje mi się, ze obecnie moje włosy powróciły do takiej delikatnej struktury jak na pierwszym zdjęciu
może z Gdanska będę miała jakieś zdjęcie aktualne, bo kolezanka robiła foty. to wrzucę do pokazania. Bo ja jestem bez aparatu (ułamała mi się klapka), a w tel nie mam usb więc kaplica ;P
widać, że są dużo bardziej gęste i grube!

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mojemu niby zwisa i powiewa ale daaawno temu na pytanie o eks wyznal z pewnym sentymentem w glosie, ze "byla niska, chuda i miala wlosy do posladkow". "Osz ty mendo" pomyslalam sobie wowczas Po czym zmobilizowalam sie wreszcie, schudlam (ponownie) i zaczelam zapuszczac. A te eks kiedys spotkalam i coz... Z trzech powyzszych cech jedyne co to nadal jest niska
ale Ty i tak masz przecież włosy do pupy!

usłyszałam dzisiaj kolejny komplement o włosach od faceta. skoro naprawdę na pierwszą ładną cechę jaką mają wymienić odpowiadają 'włosy', to chyba jednak warto o nie dbać
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 13:21   #2810
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Nie ma to jak popołudniowa radocha w pracy - dotarła do mnie paczuszka z helfy
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:24   #2811
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Z ciekawości poszukałam moich zdjęć sprzed kilku lat. Takąż miałam miotłę na lbie 3 lata temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB230042.jpg (232,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8190005.jpg (24,1 KB, 38 załadowań)
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:24   #2812
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A teraz nie wiem, facet po elektrowstrząsach czy przeszczepie mózgu jest - "Kasiu, Ty jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie. Wcześniej to ja oczy w d**ie miałem."
Odpowiedź ma? "Tak zgadzam się, i nie jestem do końca pewna, czy nadal nie masz tam oczu, gdzie wcześniej"

Moj mowi jaka jestem piekna w momentach kiedy siedze w jego podkoszulce, naolejowanym koczku i szczatkowym makijazu wiec nie do konca wierze w szczerosc tych zapewnien

Albo mi sluzy zwykly i to jeszcze rafinowany olej slonecznikowy, albo migdalowy bo dalam po myciu, albo faktycznie mialam przeproteinowanie, albo miod ma takie dlugofalowe dzialanie bo znowu mam VGHD
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:26   #2813
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Dziewczyny chce zapłacić za krem z ebay przez paypal i zamiast wejść do konta i zapłacić pzrelewem paypalowym każą mi dodać kartę kredytową do konta, o cb?

a skład skoro link się nie dodaje:
AQUA, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-7, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, POTASSIUM SORBATE, POLYQUATERNIUM-44, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL.


te pq chyba go dyskredytują, prawda?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:29   #2814
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ale Ty i tak masz przecież włosy do pupy!

usłyszałam dzisiaj kolejny komplement o włosach od faceta. skoro naprawdę na pierwszą ładną cechę jaką mają wymienić odpowiadają 'włosy', to chyba jednak warto o nie dbać
1. ciutke za talie ino A wowczas ledwo za ramiona.
2. no ba!

Kathinna, wow! O, glany tudziez martensy, moja krew
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:31   #2815
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Akurat ta metamorfoza mnie przeraza, wybiora "ladne wlosy" a pozniej zrobia na nich masakre kosmetykami Pantene, zetna, rozprostuja, pofarbuja i tak dalej
hihi dokładnie! ja bym się w życiu nie zgodziła

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Dlatego późno zgłosiłam się do konkursu. Mam nadzieję, że nikt mnie nie wybierze na metamorfozę
Na metamorfozę wybiera jury, głosy się nie liczą

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Z Waszej rozmowy doszło do mnie tylko tyle, że masz rocznikowo 22 lata


Napisz za mnie maturę
Tak, kończę 22 za dwa miesiące
Ja mogę napisać maturę za Was wszystkie, jeśli tylko nie piszecie chemii i fizyki

ale wtedy Wy zaliczycie za mnie 4 semestr i będziemy kwita
__________________
Blond czupryna prosi o głosy

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygra...php?pid=945988
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:33   #2816
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A można wiedzieć na co byś poszła? Szukam inspiracji

Górnictwo i Geologia. Ewentualnie energetyka, ale to musiałabym bardzo spiąć tyłek z matmą i byłby to kierunek wynikający bardziej z rozsądku niż zainteresowań.

Ukręciłam sobie kakaową Isanę z miodkiem i kakao i czekam aż mi rodzina z domu wyjdzie. Będzie SPA.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:33   #2817
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Moj mowi jaka jestem piekna w momentach kiedy siedze w jego podkoszulce, naolejowanym koczku i szczatkowym makijazu wiec nie do konca wierze w szczerosc tych zapewnien

Albo mi sluzy zwykly i to jeszcze rafinowany olej slonecznikowy, albo migdalowy bo dalam po myciu, albo faktycznie mialam przeproteinowanie, albo miod ma takie dlugofalowe dzialanie bo znowu mam VGHD
O to to Im uważam, że jestem mniej wylaszczona tym więcej komplementów od niego słyszę

Może wszystko na raz
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce zapłacić za krem z ebay przez paypal i zamiast wejść do konta i zapłacić pzrelewem paypalowym każą mi dodać kartę kredytową do konta, o cb?

a skład skoro link się nie dodaje:
AQUA, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-7, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, POTASSIUM SORBATE, POLYQUATERNIUM-44, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL.


te pq chyba go dyskredytują, prawda?
No mi by raczej włosów nie domył.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:34   #2818
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kathinna, wow! O, glany tudziez martensy, moja krew
Chwilowo nie mam już, bo stare oblazł grzyb po przeprowadzce i musiałam wyrzucić a pracy brak, TŻ zarabia grosze, że ledwo starcza i noszę "dziwnie lekkie buty"
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:34   #2819
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

dzięki za komplementa deszczowypsie :kwiatek:
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:35   #2820
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz.XVIII + trochę offtopowo

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
A ja tylko czekam, by na nie pójść
zawsze wydaje się nam, że w innym miejscu będzie lepiej

aczkolwiek rozumiem. W technikum miałam okropną klasę. 25 dziewcząt i 4 chłopaków. Wyobraźcie sobie te wieczne draki
__________________
Blond czupryna prosi o głosy

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygra...php?pid=945988
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.