Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 09:59   #871
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez chloe89 Pokaż wiadomość
tylko po co to robić? Jak widzę dziewczynę, która nie ma o seksie pojęcia i się za niego bierze, to uważam, że już lepiej ją przesadnie postraszyć niż żeby w swojej naiwności robiła to dalej. Wystarczy, że partnera poniosą emocje i już będzie brzuchata... Ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu dodajmy
No tak, widząc, że jej partner nie patrzy na to czy ona chce się kochać czy nie, to istnieje ryzyko, że powie 'ey, Maleńka. Ja tylko na chwilę.' a chwila przeciągnie się do kooońca i będzie 'upssss....' i kolejne wątki 'mój chłopak chciał mi włożyć na chwile, ale zapomnieliśmy się i doszedł we mnie. Czy mogę być w ciązy? Dodam tylko, że mialam dni niepłodne, które wyznaczam kalendarzykiem internetowym, a po wszystkim podmyłam sie coca-colą z octem. '

Cytat:
Napisane przez paris2 Pokaż wiadomość
Tylko że ja nie chciałam tego seksu, nie byłam do niego przygotowana.. Włożył mi mniej niż pół swojego członka, próbował się przedostać, ale nie mam tak rozciągniętej pochwy. Robił tak przed chwilę, jak go wyciągnął krew mi poleciała. Od rozciągnięcia mojej pochwy pewnie. Kupiłam sobie test ciążowy, ale dopiero będę mogła zrobić go po jakoś 6 dniach... Wtedy już będzie za późno na jakiekolwiek tabletki, prawda? Co mam robić.. ?
Nie chciałas seksu.. Fajnego masz partnera, nie ma co. Gratuluję!
Ta krew to nie od nierozciągnięcia pochwy, tylko od przerwania błony. Wiesz co to? Wybacz, że pytam, ale patrząc na poziom Twojej wiedzy wolę się upewnić.. a co możesz zrobić? Nic. Współżyjesz to znaczy, że jesteś gotowa na potomstwo. Także tego.. Zbieraj na wyprawkę dla dziecka


Co zrobić jeszcze? Doedukuj się, bo w ciąży raczej nie jesteś. Aha i zmień partnera, bo nie szanuje Twojego zdania.
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:43   #872
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Komuś się nuuudzi...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:44   #873
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez paris2 Pokaż wiadomość
Tylko że ja nie chciałam tego seksu, nie byłam do niego przygotowana.. Włożył mi mniej niż pół swojego członka, próbował się przedostać, ale nie mam tak rozciągniętej pochwy. Robił tak przed chwilę, jak go wyciągnął krew mi poleciała. Od rozciągnięcia mojej pochwy pewnie. Kupiłam sobie test ciążowy, ale dopiero będę mogła zrobić go po jakoś 6 dniach... Wtedy już będzie za późno na jakiekolwiek tabletki, prawda? Co mam robić.. ?
Nie wierzę w to co czytam....
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:13   #874
Osiemnaaastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dziwna wydzielina z pochwy.

Witajcie. Otóż mam pewien problem. Po okresie 2 tygodni, gdy mój chłopak zrobił to ze mną od tyłu <nie analnie>, a następnie zrobił mi palcówkę.. leci mi cały czas jakaś dziwna, powiedzmy dość obfita wydzielina z pochwy, nigdy czegoś takiego nie miałam. Byłam wtedy jakoś tydzień po miesiączce. Przyznam się, że pierwszy raz robiłam coś takiego z chłopakiem i jestem trochę przestraszona bo nie wiem co się ze mną dzieje.. więc co to może być?
Osiemnaaastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:25   #875
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy.

Cytat:
Napisane przez Osiemnaaastka Pokaż wiadomość
Witajcie. Otóż mam pewien problem. Po okresie 2 tygodni, gdy mój chłopak zrobił to ze mną od tyłu <nie analnie>, a następnie zrobił mi palcówkę.. leci mi cały czas jakaś dziwna, powiedzmy dość obfita wydzielina z pochwy, nigdy czegoś takiego nie miałam. Byłam wtedy jakoś tydzień po miesiączce. Przyznam się, że pierwszy raz robiłam coś takiego z chłopakiem i jestem trochę przestraszona bo nie wiem co się ze mną dzieje.. więc co to może być?

a zabezpieczenie jakies było ?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:55   #876
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy.

Cytat:
Napisane przez Osiemnaaastka Pokaż wiadomość
Witajcie. Otóż mam pewien problem. Po okresie 2 tygodni, gdy mój chłopak zrobił to ze mną od tyłu <nie analnie>, a następnie zrobił mi palcówkę.. leci mi cały czas jakaś dziwna, powiedzmy dość obfita wydzielina z pochwy, nigdy czegoś takiego nie miałam. Byłam wtedy jakoś tydzień po miesiączce. Przyznam się, że pierwszy raz robiłam coś takiego z chłopakiem i jestem trochę przestraszona bo nie wiem co się ze mną dzieje.. więc co to może być?
Może to po prostu jakaś infekcja? Nie jestem specjalistką od rodzajów śluzu, ale poczytaj trochę, weź, jeżeli masz, coś bakteriobójczego, lub przejdź się do ginekologa.
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:56   #877
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy.

Cytat:
Napisane przez Osiemnaaastka Pokaż wiadomość
Witajcie. Otóż mam pewien problem. Po okresie 2 tygodni, gdy mój chłopak zrobił to ze mną od tyłu <nie analnie>, a następnie zrobił mi palcówkę.. leci mi cały czas jakaś dziwna, powiedzmy dość obfita wydzielina z pochwy, nigdy czegoś takiego nie miałam. Byłam wtedy jakoś tydzień po miesiączce. Przyznam się, że pierwszy raz robiłam coś takiego z chłopakiem i jestem trochę przestraszona bo nie wiem co się ze mną dzieje.. więc co to może być?
Wygląda na upławy
poshh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 11:08   #878
spontaniczna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Ciąża???

Witam!
Mam pytanie. 20.01. miałam dni niepłodne. Odbyłam stosunek i pękła nam prezerwatywa. Następnego dnia przyjęłam tabletkę 72h po. Wszystko było ok. Okres dostałam dwa dni po terminie czyli 24.01. Wykonywałam kilka testów ciążowych dla pewności, wszystkie negatywne.
W czwartek 21.02. postanowiłam dla pewności zrobić dodatkowy test. Pojawił się cień z cienia drugiej kreski... Po południu zrobiłam jeszcze jeden innej firmy i wyszedł zupełnie negatywny. W piątek 22.02. powtórzyłam ten sam test co dzień wcześniej rano, który był pozytywny i również pojawił się cień. Były to testy MALUSZEK.
Dodatkowo pobiegłam zrobić test krwi beta hcg, wynik 1,2. Norma dla kobiet nieciężarnych to 0,0 do 5,0.
Dziś rano ponownie wykonałam test moczu, NORDTEST, wyszedł zupełnie negatywny.
Bardzo bolą mnie piersi. Obwód brzucha zwiększył mi się o 5 cm!!!!! A okres spóźnia mi się już 4 dzień...
Dodam że choruję na niedoczynność tarczycy, ale ostatnio odstawiłam Euthyrox bo miałam wrażenie że źle się po tych tabletkach czuję...
Niech mi ktoś powie... Czy jest szansa że jestem w ciąży????? Jestem już tak skołowana a wizytę u gina mam dopiero w środę...
spontaniczna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 11:16   #879
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Ciąża???

miałaś dni niepłodne, przyjęłaś tabletkę, po, dostałaś okres, wykonałaś kilka testów-wszystkie negatywne.... dziś robiłaś znowu test, zupełnie negatywny - i dalej się boisz, że jesteś w ciąży? której części tej wypowiedzi nie zrozumiałam?
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 11:27   #880
wika2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

......

Edytowane przez wika2013
Czas edycji: 2013-02-23 o 21:42
wika2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 11:45   #881
spontaniczna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Ciąża???

Chodzi o to, że dwa testu MALUSZEK w czwartek i w piątek wyszły pozytywne. Tzn. ta druga kreska taka delkatna... no i beta hcg 1,2...
spontaniczna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 12:09   #882
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Ciąża???

no cóż, nie jestem ekspertem w takich sprawach, w życiu nie robiłam testu ciążowego. może zaraz wypowie się ktoś bardziej ogarnięty
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:33   #883
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Ciąża???

zrobiłaś pierdylion testów, betę miałaś w normie, wiec nie rozumiem nadal o co Ci chodzi z ciążą.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:41   #884
spontaniczna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Ciąża???

no bo kuuurcze... tak strasznie jestem na to nieprzygotowana, że schizuję...
te dwa testy z tą jasną kreską...
w dodatku wyczytałam w necie że babki mają 1,2 hcg we krwi i zdarza się że są w ciąży...
spontaniczna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:21   #885
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Ciąża???

jeśli tak straszliwie panikujesz to weź to pod uwagę w przyszłości - stosuj inną metodę antykoncepcji, niż prezerwatywa. Albo w ogóle nie uprawiaj seksu, skoro nie jesteś przygotowana na ciążę i wpadasz w taką okropną panikę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:04   #886
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: Ciąża???

przyjełaś tabletkę 72h ( czyli ogromna dawkę hormonów) więc nie dziw się że teraz będziesz miała nie wiadomo kiedy okres
karspetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:18   #887
spontaniczna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Ciąża???

mam nadzieję, że macie rację. dzięki dziewczyny za dobre rady i wsparcie!
spontaniczna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 18:30   #888
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: Ciąża???

Cytat:
Napisane przez karspetka Pokaż wiadomość
przyjełaś tabletkę 72h ( czyli ogromna dawkę hormonów) więc nie dziw się że teraz będziesz miała nie wiadomo kiedy okres
Zgadzam się. Lata temu wzięłam 1x postinor. Skończyło się na leczeniu hormonalnym, bo miesiaczki mialam co 2-3 miesiace, a potem co 2 tygodnie. Leczenie hormonami trwalo prawie 1,5 roku. Naprawdę unikałabym sytuacji zmuszających do wzięcia tego świństwa
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 21:18   #889
Tasman508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam. Sytuacja wyglada tak. Uprawialismy z dziewczyna seks 2 dni po jej okresie wiec w jej dni nieplodne. Robilismy to z gumka ale nie doszedlem. Kiedy wyciagnalem mojego okazalo sie ze gumka jest peknieta :/ czy jest jakas mozliwosc ze jest w ciazy?? Jestesmy juz ponad tydzien po tym i sie cholernie boimy.
Tasman508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 22:40   #890
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tasman508 Pokaż wiadomość
Witam. Sytuacja wyglada tak. Uprawialismy z dziewczyna seks 2 dni po jej okresie wiec w jej dni nieplodne. Robilismy to z gumka ale nie doszedlem. Kiedy wyciagnalem mojego okazalo sie ze gumka jest peknieta :/ czy jest jakas mozliwosc ze jest w ciazy?? Jestesmy juz ponad tydzien po tym i sie cholernie boimy.
Śpij spokojnie. Oj dzieciaki...
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:40   #891
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tasman508 Pokaż wiadomość
Uprawialismy z dziewczyna seks 2 dni po jej okresie wiec w jej dni nieplodne.
Nie ma reguły, że dwa dni po miesiączce są niepłodne Dni płodne i niepłodne określa się poprzez samoobserwacje – sprawdzanie śluzu, mierzenie temperatury ciała (PTC) i niekiedy sprawdzanie wysokości i twardości szyjki macicy.
Jeśli Twoja dziewczyna nie prowadzi samoobserwacji, to NIE WIE kiedy ma dni niepłodne, więc dla bezpieczeństwa uznać należy, że każdy dzień jest płodny.

Cytat:
Robilismy to z gumka ale nie doszedlem. Kiedy wyciagnalem mojego okazalo sie ze gumka jest peknieta :/ czy jest jakas mozliwosc ze jest w ciazy?? Jestesmy juz ponad tydzien po tym i sie cholernie boimy.
Tak, jest szansa na ciążę, choć nie taka duża. Niech dziewczyna się wyluzuje i czeka na miesiączkę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:43   #892
Tasman508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Okres powinna miec 4.03 i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Tasman508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:48   #893
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Nie było finału, dwa dni po miesiączce...jak będzie ciąża stawiam wam wagon pampersów.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Naprawdę teraz w szkole nikt nie rozmawia z mlodzieżą na takie tematy?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 06:45   #894
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość


Naprawdę teraz w szkole nikt nie rozmawia z mlodzieżą na takie tematy?
Ja bym postawiła pytanie inaczej. Naprawde w domu nikt nie rozmawia z dorsatającymi dziećmi na takie tematy? IMO edukacja seksualna to obowiązek rodziców. Chłopca powinien wprowadzać ojciec, córkę - matka. Oczywiście jak najbardziej jestem za tym, żeby matka chłopcu i ojciec córce wyjaśnili również sprawy drugiej płci - o ile pomiędzy nimi jest relacja na tyle dobra, ze nie spowoduje mega zażenowania i wycofywania się rakiem z rozmowy.
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 08:34   #895
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nikita28 Pokaż wiadomość
Ja bym postawiła pytanie inaczej. Naprawde w domu nikt nie rozmawia z dorsatającymi dziećmi na takie tematy? IMO edukacja seksualna to obowiązek rodziców. Chłopca powinien wprowadzać ojciec, córkę - matka.
Nie zgadzam się z tym, że chłopca powinien wprowadzać ojciec, a córkę matka. Uważam, że taki podział nie ma większego sensu.

Cytat:
Oczywiście jak najbardziej jestem za tym, żeby matka chłopcu i ojciec córce wyjaśnili również sprawy drugiej płci - o ile pomiędzy nimi jest relacja na tyle dobra, ze nie spowoduje mega zażenowania i wycofywania się rakiem z rozmowy.
Jeśli w danej rodzinie od zawsze mówi się o ciele, nie ukrywa się tego, że istnieje seks itp., to raczej dziecko po iluś latach nie będzie zażenowane tym, że rodzice dodatkowo wzbogacą jego wiedzę o metodach zapobiegania ciąży.
Jeśli ktoś w ogóle zaczyna temat seksu, gdy dziecko już jest dość rozwinięte płciowo, to niestety, duża szansa, że zaczął o kilka lat za późno i że nie uda się już tak łatwo porozmawiać z dzieckiem.

Dobra, koniec offtopa. Może założymy wątek o edukacji seksualnej dzieci, w tym o tym, kto powinien dziecko uświadamiać?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:28   #896
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziewczyny potrzebuje waszego wsparcia, wiem ze pewnie dostane opieprz i słusznie. Uprawialam seks z facetem, zabezpieczylismy się prezerwatywa, nie pękla, wszystko bylo ok. Natomiast ja strasznie panikuje, z nerwów jest mi juz niedobrze. Okres powinnam dostac za 1.5 tygodnia, boje sie ze do tego czasu się wykoncze. dzisiaj zaczęły pobolewac mnie piersi, przewznie mam tak na okolo tydzien przed okresem. Pewnie napiszecie ze skoro tak panikuje to nie powinnam sie brac za seks no i chyba macie racje...
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:41   #897
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

zabezpieczyliście się, wszystko było ok, masz objawy jak tydzień przed okresem i jesteś tydzień przed okresem - mimo tego strasznie panikujesz... sama sobie odpowiedz na swoje pytanie.
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:51   #898
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez suzyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszego wsparcia, wiem ze pewnie dostane opieprz i słusznie. Uprawialam seks z facetem, zabezpieczylismy się prezerwatywa, nie pękla, wszystko bylo ok. Natomiast ja strasznie panikuje, z nerwów jest mi juz niedobrze. Okres powinnam dostac za 1.5 tygodnia, boje sie ze do tego czasu się wykoncze. dzisiaj zaczęły pobolewac mnie piersi, przewznie mam tak na okolo tydzien przed okresem. Pewnie napiszecie ze skoro tak panikuje to nie powinnam sie brac za seks no i chyba macie racje...
Ano, skoro się zabezpieczyliście to nie masz czego się bać.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:21   #899
selah92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej Mam takie pytanie- pewnie piszę nie w tym wątku ale- biorę tabletki anty Novynette i wczoraj przypadkiem stało się tak, że tabletka wpadła mi do odpływu w zlewie ;/ Więc wzięłam następną z opakowania po prostu, żeby nie robić przerwy. Są one jednofazowe więc to chyba możliwe. I teraz pytam- czy jak zrobię przerwę jeden dzien wcześniej niż zwykle robiłam (zawsze robiłam od czwartku 7 dni a teraz ze względu na mniejszą ilość tabletek zrobię ją od środy) i zrobię ją również 7 dni (więc tabletki zaczne brać jeden dzień wcześniej niż zwykle) to będzie okej? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
selah92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:23   #900
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez selah92 Pokaż wiadomość
Hej Mam takie pytanie- pewnie piszę nie w tym wątku ale- biorę tabletki anty Novynette i wczoraj przypadkiem stało się tak, że tabletka wpadła mi do odpływu w zlewie ;/ Więc wzięłam następną z opakowania po prostu, żeby nie robić przerwy. Są one jednofazowe więc to chyba możliwe. I teraz pytam- czy jak zrobię przerwę jeden dzien wcześniej niż zwykle robiłam (zawsze robiłam od czwartku 7 dni a teraz ze względu na mniejszą ilość tabletek zrobię ją od środy) i zrobię ją również 7 dni (więc tabletki zaczne brać jeden dzień wcześniej niż zwykle) to będzie okej? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
tak będzie ok
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.