Ostatnio obejrzane filmy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-18, 16:45   #1951
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Memoirs of a Geisha (Wyznania gejszy) - sama nie wiem co mogę powiedzieć o tym filmie. Na pewno mi się podobał, ale chyba oczekiwałam czegoś więcej (co było raczej błędem z mojej strony, bo to jest prosta historia). Zdjęcia - oczywiście piękne, ale jak plener jest piękny, to i większa szansa, że zdjęcia się udadzą. Sama historia, dla takiej romantyczki jak ja, w sam raz. Tylko czekałam aż się wątek zacznie rozwijać. W pewnym momencie wydawało mi się, że głowna bohaterka już nigdy nie zobaczy swego ukochanego (bardzo lubię tego aktora - Kena Watanabe). A jakie one wszystkie były śliczne! No, i jak na romantyczkę przystało, jakoś żałuję, że to nie jest prawdziwa historia. 8/10

Ring - Tyle było okazji, ale ja się wciąż opierałam. Ale pomyślałam, że już tyle żartów sobie zrobiono z tego filmu, że w ich kontekście całość nie będzie taka "straszna". Reklamy jak zwykle skutecznie utrudniały odbiór, kilka scen zapewne przegapiłam, będąc w tym czasie w łazience. Generalnie po skończeniu, zasnęłam, co prawda, ale zbudziłam się, bo jakieś koszmary mi się śniły (co ciekawe, sama nie wiedziałam czy to sen czy jawa, bo śniło mi się, że się budzę w nocy, po obejrzeniu Ringa...ciekawe), schowałam się pod kołdrę, tylko oczy wystawiłam, obserwowałam pokój, spociłam się, że hej... szczególnie, że przecież "ona nigdy nie śpi"...
(tylko ciiii, że śpię z siostrą...)
A przecież niemal cały film skupia się na poszukiwaniach głównej bohaterki informacji nt. kasety, dalej rodziny Morgan, itd. Dopiero w ostatnich momentach widzimy "moment z Samarą". Podobało mi się, że jest jakaś tajemnica, jakaś zagadka prawdopodobnie do rozwiązania. Natura poszukiwacza nie pozwoli mi chyba nie obejrzeć kontynuacji, zwłaszcza, że chyba trzecia część też jest w planach (czy też raczej tzw. prequel - historia poprzedzająca "pierwsze" części, co akurat byłoby jak najbardziej, w przypadku Ringa, uzasadnione)...8/10
Ja również ostatnio obejrzałam "Wyznania...". Moje zdanie? Film świetnie zrobiony od strony estetycznej; Hatsumomo była przecudowna(Gong Li to zdecydowanie jedna z piękniejszych kobiet, jakie widziałam), także Sayuri w czasie przyjęcia na cześć sprzedaży Mizuage(kiedy to tańczyła) wyglądała zjawiskowo.
Na koniec, rzecz jasna, się popłakałam ...

Mimo to wydaje mi się, że książka miała w sobie więcej magnetyzmu. Filmowi daję 7/10.
PS. Jestem ciekawa: czy to tylko ja i moje koleżanki byłyśmy zdziwione butami, w których gejsze chodziły ?
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 19:08   #1952
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dzis z TŻ obejrzeliśmy Rocky Balboa. Nie przepadam za takimi filmami, ale jakoś dało się obejrzeć. Moja ocena to 5/10
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 22:17   #1953
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Gorączka złota
http://www.filmweb.pl/Film?id=31336

Ciekawe czy Chaplin kręcąc ten film był świadom, że po ponad 80 latach będzie on również bawił? Ja włączając dzisiaj telewizor, nie spodziewałam się, że ta gorączka złota dopadnie i mnie.
Nie ma co się tu rozpisywać. Film jest po prostu genialny. Połączenie iście homerowskiego patosu z cudownymi gagami daje komiczny efekt. Świetna, żywa fabuła, w której wybija się kilka sekwencji. Najbardziej spodobała mi się scena obiadu z gotowanym butem w roli dania głównego. Płakałam ze śmiechu.
Genialne kreacje aktorskie, zwłaszcza Chaplina. Niezła muzyka wspaniale zastępująca dialogi. Szkoda tylko, że obraz kiepski, ale w końcu film powstał, kiedy powstał.
Krótko rzecz ujmując - stara rzecz a cieszy

10/10
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 06:17   #1954
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ja obejrzalam w ramach przypomnienia sobie Lzy slonca i jak zwykle mnie wzruszyl los uciekinierow i zbulwersowala wojna sama w sobie filmowi daje 10/10
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 08:09   #1955
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Tylko mnie kochaj- Zaczęłam oglądać z nastawieniem, że nie warto, bo wszyscy mówili, że taki beznadziejny. Ale mi się spodobał . Fabuła może rzeczywiście banalna, zakończenia domyśliłam się po kilku czy kilkunastu minutach filmu, ale oglądało się dość znośnie . Dobra rola Grochowskiej (lubię ją bardzo), Dygantowa za to tylko mnie denerwowała, nie cierpię jej . Dziewczynka (niestety nie pamiętam nazwiska) zrobiła kiedyś na mnie bardzo złe wrażenie w Rozmowach w toku, zachowywała się jak wielka gwiazda. W filmie dużo lepiej, bardzo sympatyczna, dziecko z charyzmą. Ścieżka dźwiękowa okropna, ale czego tu wymagać . Ogólnie lubię takie banalne, romantyczne historie, które nie mają szans się wydarzyć. 7/10
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 10:07   #1956
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Heh. Mój mężczyzna wysiedział ze mną na "Ringu", więc obejrzałam z nim "Skarb Narodów" (National Treasure). Bardzo miło ogląda się takie bajeczki w niedzielne popołudnie Miło wspominam. Jak nie przepadam za Cagem tak w tym filmie zrobił na mnie wrażenie (no, ale w końcu dobrym aktorem jest) Bardzo bawiła mnie postać Riley'a (charakterystyczny dla takich filmów przyjaciel głównego bohatera będący chodzącym nieszczęściem). Lekki, przyjemny film, który nie wymaga myślenia. Coś dla mnie w sam raz 7/10

Ta scena mnie rozczuliła :
Riley Poole: It's a big blue-ish green man... with a strange-looking goatee... I'm guessing that's significant.
[hugs the statue]
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 10:12   #1957
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Bzyczku, tęskniłam.

(Ty ostatnio av zmieniałaś? niedawno był "normalny" )
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 10:13   #1958
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Testosteron 9/10
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 10:30   #1959
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wyznania Gejszy- ksiazka cudowna! przeczytana niemal jednym tchem, film bylby ok, gdbybym nie czytala 6/10

Hannibal- 8/10. troche przerazajacy ze wzgledu na to, ze jakies psychole go obejrza w kinie i potem moga miec glupie pomysly...
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 14:54   #1960
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A ja w koncu wczoraj obejrzalam Dirty Dancing Cudowny Patrick i za niego film dostanie 10/10

Ostatnio jeszcze Plac Zbawiciela. Bardzo mnie wzruszyl, szczegolnie historia glownej bohaterki. No i oczywiscie bylam bardzo zdziwiona rola Ewy Wencel, ktora znalam wczesniej jedynie z tkliwej mamuski z "MjM". Za irytujacego Arkadiusza Janiczka(?) 9/10
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 15:11   #1961
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Blood Diamond - o nielegalnym handlu diamentami ze stref wojny. Bardzo dobry film. 4/5
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 15:59   #1962
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
także Sayuri w czasie przyjęcia na cześć sprzedaży Mizuage(kiedy to tańczyła) wyglądała zjawiskowo.
Aż trudno w to uwierzyć, ale akurat na tym momencie płytka zaczęła mi "skakać" i nie dane mi było zobaczyć tego momentu w pełnej krasie
Cytat:
Na koniec, rzecz jasna, się popłakałam ...
Kiedyś pewnie też bym się popłakała, ale teraz...ech...jakoś tak...

Cytat:
PS. Jestem ciekawa: czy to tylko ja i moje koleżanki byłyśmy zdziwione butami, w których gejsze chodziły ?
Nie. Wiedziałam, że w takich chodzą
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:32   #1963
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Diabeł ubiera sie u Prady"

Film jak wszystkie co ogladam lekki i przyjemny- nie lubie ciezkich dramatow widoku krwi itp
Opowiada historie mlodej dziewczyny pracujacej w "Wybiegu"dazacej do kariery bez ograniczen- zaniedbala przez to rodzine i chlopaka. Film ukazuje takze jej przamiane fizyczna - z kopciuszka staje sie piekna modna kobieta.
Film bardzo przewidywalny.Muzyka taka sobie.
Pod koncem zauwaza ona jednak ze przez kariere traci najwazniejsze osoby i zwalnia sie z pracy.

9/10
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 17:02   #1964
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Wodzirej"

Oglądałam już dawno, ale wczoraj powtarzany na jednym z kanałów skusił mnie do obejrzenia raz jeszcze,a rzadko się zdarza, bym oglądała powtórki.
Film co tu dużo mówić - świetny, z mistrzowską grą J.Stuhra.

Mówi o osiąganiu celu, i każe się zastanowić nad tym, czy cel osiagnięty równa się sukcesowi oraz czy ten wyznaczony w życiu "cel uświęca środki"

10/10
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:48   #1965
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
"Wodzirej"

Oglądałam już dawno, ale wczoraj powtarzany na jednym z kanałów skusił mnie do obejrzenia raz jeszcze,a rzadko się zdarza, bym oglądała powtórki.
Film co tu dużo mówić - świetny, z mistrzowską grą J.Stuhra.

Mówi o osiąganiu celu, i każe się zastanowić nad tym, czy cel osiagnięty równa się sukcesowi oraz czy ten wyznaczony w życiu "cel uświęca środki"

10/10
Dzisiaj leciał na Kulturze chyba, ale ok 14 (Nie muszę chyba dodawać, że miałam wtedy zajęcia.) A tak bym chciała go zobaczyć, bo nigdy nie było mi to jeszcze dane (A jak widzę 10/10 to mam jeszcze większą ochotę.)
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:57   #1966
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Dzisiaj leciał na Kulturze chyba, ale ok 14 (Nie muszę chyba dodawać, że miałam wtedy zajęcia.) A tak bym chciała go zobaczyć, bo nigdy nie było mi to jeszcze dane (A jak widzę 10/10 to mam jeszcze większą ochotę.)
Leciał na Kino Polska, prawdopodobnie jeszcze go puszczą, zajrzyj na stronę
www.kinoplska.pl to się dowiesz, tam jest szczegółowy program z opisami.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:03   #1967
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
Leciał na Kino Polska, prawdopodobnie jeszcze go puszczą, zajrzyj na stronę
www.kinoplska.pl to się dowiesz, tam jest szczegółowy program z opisami.
Dzięki.
Poszukam sobie, ale jakoś zawsze mi dobre filmy uciekają
W tym tyg czaję się na "Czekoladę".
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:07   #1968
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Dzięki.
Poszukam sobie, ale jakoś zawsze mi dobre filmy uciekają
W tym tyg czaję się na "Czekoladę".

Cieszę się, że mogłam pomóc

Na Kino Polska emitowanych jest wiele bardzo wartościowych polskich fimów, o których jakby zapomniano, zawsze staram się oglądać premiery(tak na wszelki wypadek), ale zwykle jest tak, że filmy sa powtarzane jeszcze przez cały tydzień, o różnych porach, także każdy może sobie wybrać najodpowiedniejszą dla siebie porę.

Miłego oglądania.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:13   #1969
caramel77
Przyczajenie
 
Avatar caramel77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Gladiator"-jeden z najpiękniejszych filmów jakie widziałam.Wspaniała ostatnia scena!
caramel77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 21:26   #1970
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Zielona mila po raz 5
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 21:31   #1971
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Take The Lead
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 23:12   #1972
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Pachnidło" hmm daję 7/10 wydawał mi się trochę nudny ale może dlatego że wcześniej przeczytałam książke, która bardziej podobała mi się niż sam film.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 23:40   #1973
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Zielona mila po raz 5
O tak, uwielbiam ten film
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:12   #1974
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wszyscy jesteśmy Chrystusami - zrobił na mnie duże wrażenie, bardzo mocny film. Świetna gra Kondrata i nawet Misiek Koterski, który zazwyczaj mnie irytuje, tutaj mi się podobał . 10/10
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:42   #1975
norrtalje_girl
Rozeznanie
 
Avatar norrtalje_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 901
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Testosteron - super, cała sala pokładała sie ze śmiechu. Jeden z nielicznych filmów, na których nie czekam, kiedy wyjde z kina
__________________


Powrót córki marnotrawnej
norrtalje_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 17:47   #1976
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Lucky Luck polecam
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 18:03   #1977
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"O dwóch takich co poszli na misto" (Harold and Kumar go to White Castle)(3/10),
"Szalony akademik" (2/10),
"Zakonnica" (The Nun) (3/10).
Nic szczegolnego. Bylam zdesperowana (nuda), wiec ogladalam . Dwa pierwsze filmy to komedie, niestety bardzo glupiutkie. "Zakonmnica" to horror, ale rowniez mnie nie zachwycil.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 18:47   #1978
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Hannibal- Po drugiej stronie maski
Powiem szczerze, spodziewałam sie po filmie bardziej drastycznych momentów, aczkolwiek momenty mające być takowymi szczególnego wrażenia na mnie nie zrobiły.Natomiast postać samego Hannibala już bardziej mnie ineteresowała.Wspomnienie z dzieciństwa zostawiło na nim trwałe ślady emocjonalne.Żądza rozprawienia sie z ludźmi, którzy niewątpliwie przyczynili sie do jego bestialstwa, zasłania jego życie.Liczy sie tylko zemsta.Nie ma w nim miłości.Jak to jest powiedziane w filmie - "Serce Hannibala Lectera umarło wtedy na śniegu, razem z jego siostrą, Miszą, teraz już nie jest Hannibalem.Jedno słowo określające go to potwór".Film miał za zadanie ukazać co wpłynęło na to, ze został zabójcą.Można powiedzieć, ze nie możemy spodziewać sie czegoś niesamowitego po filmie, który chciał nam tylko przedstawić młodzieńcze lata Hannibala i to czemu stał sie taki a nie inny.Jednak dla mnie to było najciekawsze.Początek zła jakie w nim tkwiło.Klimat filmu i postacie odegrały swoją role.Wrażenie zrobił na mnie aktor grający Lectera (Gaspard Ulliel).Wcielił sie w rolę bardzo przekonująco.7/10
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:22   #1979
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Życie, którego nie było- początek bardzo obiecujący, aczkolwiek wiedziałam mniej więcej jakie będzie zakończenie, bo przeczytałam na jakimś forum (czy ludzie zawsze muszą psuć przyjemność oglądania? ), od momentu w którym zaczynają podejrzewać o co chodzi- bez komentarza. Bardziej banalnego zakończenia nie mogli wymyśleć. 5/10
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 23:18   #1980
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Becoming Jane

plakalam, sliiiiczny film. o Jane Austen (autorka Dumy i Uprzedzenia) zanim stala sie slawna. o milosci nieudanej . James McAvoy jest po prostu PERFEKT!!!!

polecam kazdemu, nawet typowym niewrazliwcom takim jak ja=)
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.