Mariza - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 22:02   #2221
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Dot.: Mariza

Hej

A ja dzisiaj zamawiałam same próbki i katalogi i nic więcej.

Mam 10zł rabatu, ale jak złożyłam zamówienie to napisane było, że płacę normalną-bez rabatu cenę. Miałam zaznaczone, że chcę go wykorzystać w tym zamówieniu i kurcze nie wiem co jest....
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:22   #2222
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Youme Pokaż wiadomość
Hej

A ja dzisiaj zamawiałam same próbki i katalogi i nic więcej.

Mam 10zł rabatu, ale jak złożyłam zamówienie to napisane było, że płacę normalną-bez rabatu cenę. Miałam zaznaczone, że chcę go wykorzystać w tym zamówieniu i kurcze nie wiem co jest....

w zamówieniach, na fakturach etc. rabat nie jest widoczny też pierwszy raz nie wiedziałam o co chodzi, ale dziewczyny tutaj mnie uświadomiły

zapłacisz o te 10 zł mniej (chyba, że firma znowu coś nawali)

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez irax Pokaż wiadomość
mam pytanie czy żeby dostać nowe katalogi to najlepiej zamawiać pod koniec miesiąca i wtedy jedna przesyłka się ma kosmetyki i katalogi.
Co sadzicie o pakiecie startowym,tym za 38zł? ok?
Możesz zamawiać same katalogi (wtedy podobno przesyłka wynosi 10 zł); albo możesz też dorzucić katalogi do zamówienia; możesz także znaleźć kogoś z okolicy i robić wspólne zamówienie. U mnie np. liderki oferują katalogi po 2 zł bez kosztów przesyłki; więc spytaj się swojej sponsorki, może Ci jakoś załatwi. Jeśli chcesz aby w zamówieniu były nowe katalogi musisz zrobić zamówienie pod koniec miesiąca (jak już będzie wersja papierowa).

Co do pakietów startowych to ja nie korzystałam, ale moim zdaniem za 38 zł to lepiej kupić coś co faktycznie Ci się przyda, a tu dostaniesz wszystko losowo... np. podkłady, cienie... więc niekoniecznie Ci podpasują. Ale to jest tylko moje zdanie.
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:02   #2223
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:44   #2224
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

[/COLOR]

Możesz zamawiać same katalogi (wtedy podobno przesyłka wynosi 10 zł); albo możesz też dorzucić katalogi do zamówienia; możesz także znaleźć kogoś z okolicy i robić wspólne zamówienie. U mnie np. liderki oferują katalogi po 2 zł bez kosztów przesyłki; więc spytaj się swojej sponsorki, może Ci jakoś załatwi. Jeśli chcesz aby w zamówieniu były nowe katalogi musisz zrobić zamówienie pod koniec miesiąca (jak już będzie wersja papierowa).

Co do pakietów startowych to ja nie korzystałam, ale moim zdaniem za 38 zł to lepiej kupić coś co faktycznie Ci się przyda, a tu dostaniesz wszystko losowo... np. podkłady, cienie... więc niekoniecznie Ci podpasują. Ale to jest tylko moje zdanie.[/QUOTE]

dzięki podpowiedź.
Jestem jeszcze raczkująca w firmie i tak sie zastanawiam czy zaczynać budować swoja grupę czy poczekać aż przyjdzie pierwsze zamówienie,stworzyć stronę i dopiero wtedy działać....sama nie wiem czym sie zająć,oczywiście teraz jest ważne zalezienie klientów na kosmetyki ale czy oprócz tego szukać nowych konsultantek?
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:24   #2225
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

Jestem jeszcze raczkująca w firmie i tak sie zastanawiam czy zaczynać budować swoja grupę czy poczekać aż przyjdzie pierwsze zamówienie,stworzyć stronę i dopiero wtedy działać....sama nie wiem czym sie zająć,oczywiście teraz jest ważne zalezienie klientów na kosmetyki ale czy oprócz tego szukać nowych konsultantek?
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:44   #2226
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mariza

Czy któraś z Was posiada może lipoaktywne antycellulitowe serum i mogłaby napisać mi skład tego kosmetyku?
Strasznie mi brakuje składów na stronie Marizy, przecież wiele osób jest uczulonych na jakieś składniki zawarte w kosmetykach, bądź też boją się ''zapychaczy'' i nie chcą zamawiać w ciemno... Sądze, że Mariza traci przez to wiele klientek.
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:49   #2227
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez BuBu18 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada może lipoaktywne antycellulitowe serum i mogłaby napisać mi skład tego kosmetyku?
Strasznie mi brakuje składów na stronie Marizy, przecież wiele osób jest uczulonych na jakieś składniki zawarte w kosmetykach, bądź też boją się ''zapychaczy'' i nie chcą zamawiać w ciemno... Sądze, że Mariza traci przez to wiele klientek.
Ja dopiero zaczynam,wiec ci nie pomogę za bardzo ale tez to zauważyłam ze nie wyczerpujących informacji na temat składu.
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 14:01   #2228
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez BuBu18 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada może lipoaktywne antycellulitowe serum i mogłaby napisać mi skład tego kosmetyku?
Strasznie mi brakuje składów na stronie Marizy, przecież wiele osób jest uczulonych na jakieś składniki zawarte w kosmetykach, bądź też boją się ''zapychaczy'' i nie chcą zamawiać w ciemno... Sądze, że Mariza traci przez to wiele klientek.
Kurcze miałam ale klientce już zaniosłam wczoraj...
W katalogu jest tylko: imbir, kofeina&L-karnityna, szrzyp polny, centella asiatica... Szukałam czegoś w necie ale niezbyt dużo można znaleźć... Chyba, że ja nie umiem szukać
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:32   #2229
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

u mnie dzisiaj katalog
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:38   #2230
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez irax Pokaż wiadomość
Jestem jeszcze raczkująca w firmie i tak sie zastanawiam czy zaczynać budować swoja grupę czy poczekać aż przyjdzie pierwsze zamówienie,stworzyć stronę i dopiero wtedy działać....sama nie wiem czym sie zająć,oczywiście teraz jest ważne zalezienie klientów na kosmetyki ale czy oprócz tego szukać nowych konsultantek?
odpowie mi ktoś?
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:57   #2231
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
do mnie też nie
zamawiałam 22.02, 25.02 miało status zrealizowane, a katalogu nie mam do dziś.

A Ty kiedy zamawiałaś?

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez irax Pokaż wiadomość
mam pytanie czy żeby dostać nowe katalogi to najlepiej zamawiać pod koniec miesiąca i wtedy jedna przesyłka się ma kosmetyki i katalogi.
Co sadzicie o pakiecie startowym,tym za 38zł? ok?
czy ktoś z was jest z opolskiego?
nie brałam, bo moja sponsorka mi powiedziała, że wrzucają losowo (czyli to co im nie schodzi) i z kolorówki może nic nie podpasować.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 15:03   #2232
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
do mnie też nie
zamawiałam 22.02, 25.02 miało status zrealizowane, a katalogu nie mam do dziś.

A Ty kiedy zamawiałaś?

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



nie brałam, bo moja sponsorka mi powiedziała, że wrzucają losowo (czyli to co im nie schodzi) i z kolorówki może nic nie podpasować.
dzieki
Jestem jeszcze raczkująca w firmie i tak sie zastanawiam czy zaczynać budować swoja grupę czy poczekać aż przyjdzie pierwsze zamówienie,stworzyć stronę i dopiero wtedy działać....sama nie wiem czym sie zająć,oczywiście teraz jest ważne zalezienie klientów na kosmetyki ale czy oprócz tego szukać nowych konsultantek?
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:06   #2233
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:08   #2234
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dzięki
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:20   #2235
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez irax Pokaż wiadomość
dzieki
Jestem jeszcze raczkująca w firmie i tak sie zastanawiam czy zaczynać budować swoja grupę czy poczekać aż przyjdzie pierwsze zamówienie,stworzyć stronę i dopiero wtedy działać....sama nie wiem czym sie zająć,oczywiście teraz jest ważne zalezienie klientów na kosmetyki ale czy oprócz tego szukać nowych konsultantek?
rób jedno i drugie jednocześnie
przecież nie wygnasz koleżanki jak będzie się chciała pod Ciebie zapisać
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:28   #2236
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

No i ja mam swoje katalogi, a przy balansujacym ceny nie ma..
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:34   #2237
patrysia_isia
Raczkowanie
 
Avatar patrysia_isia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 428
GG do patrysia_isia
Dot.: Mariza

Cześć dziewczyny !
Nie robi któraś niedługo zamówienia i chciałaby wziąć dla mnie 3katalogi + 3 nowe próbki? (oczywiscie pokrywam koszty wysyłki )
Byłabym baaardzo wdzięczna.
PW ;*
__________________
Moje własnoręczne zabawki http://facebook.com/FilcowaKraina1


Mój mały antykwariat - wymianka książkowa

Wątek odzieżowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=712142
patrysia_isia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:39   #2238
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Dobra, złość z powodu katalogów mi przeszła teraz mogę się wypowiedzieć na temat kupionych kosmetyków
Masło poziomkowe pachnie rewelacyjnie z reszta te o zapachu melona też niczego sobie. Z podkładu balansującego jestem nadal mega zadowolona. Z resztą zauważyłam, że kosmetyki z linii selective bardzo odbiegają jakością, są na prawdę o wiele lepsze od zwykłej marizy.
Kupiłam również błyszczyk do ust nr 4992 i powiem szczerze, że jest średni, jakiś taki rzadki jest. zapomniałam dodać, że zamawiałam 2 błyszczyki z tej samej serii i każdy miał inną gąbeczkę do malowania, jak dla mnie to trochę dziwne... Krem do rąk algi morskie, bardzo dobry. Ma dość intensywny zapach który nie każdemu przypadnie do gustu.

Co myślicie o podkładzie nawilżającym? Bo zastanawiam się czy kupić i wypróbować
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:12   #2239
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

mój też nie pszyszedł ;| mam nadzieje,że nie bede sie musiała o ten upominac jak to bylo w przypadku wrzesniowego ;|
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:16   #2240
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
mój też nie pszyszedł ;| mam nadzieje,że nie bede sie musiała o ten upominac jak to bylo w przypadku wrzesniowego ;|
ja się o poprzedni musiałam upominać, a jeszcze poprzedni szedł 10 dni
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:52   #2241
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
mój też nie pszyszedł ;| mam nadzieje,że nie bede sie musiała o ten upominac jak to bylo w przypadku wrzesniowego ;|
w poniedziałek prawdopodobnie będę w Kaliszu, jeśli chcesz mogę ci podrzucić katalogi
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:49   #2242
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Mariza

Chciałabym zamówić wzorniki lakierów, jest jakaś informacja o dostępności? Mogę to gdzieś sprawdzić? Czy tylko robiąc symulację zamówienia?
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:41   #2243
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Dziewczyny, mam problem.

Jakiś czas temu zamówiłam i dałam w prezencie kuzynce krem nawilżająco-wygładzający 25+. Ona trzymała ten krem w łazience (gdzie jest chłodno) i dopiero wczoraj go otworzyła... i ku jej zdziwieniu z opakowania wylał się jakiś żółty płyn. Odlała go i odstawiła krem z powrotem na półkę, ale na drugi dzień sytuacja się powtórzyła z tym, że tym razem ta "woda" nie była żółta lecz przezroczysta.

Sytuacja jest dosyć dziwna, bo krem ładnie pachnie i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten dziwny płyn.

Spotkała się któraś z Was już z czymś takim albo wie co to może być?
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:07   #2244
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem.

Jakiś czas temu zamówiłam i dałam w prezencie kuzynce krem nawilżająco-wygładzający 25+. Ona trzymała ten krem w łazience (gdzie jest chłodno) i dopiero wczoraj go otworzyła... i ku jej zdziwieniu z opakowania wylał się jakiś żółty płyn. Odlała go i odstawiła krem z powrotem na półkę, ale na drugi dzień sytuacja się powtórzyła z tym, że tym razem ta "woda" nie była żółta lecz przezroczysta.

Sytuacja jest dosyć dziwna, bo krem ładnie pachnie i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten dziwny płyn.

Spotkała się któraś z Was już z czymś takim albo wie co to może być?
Miałam to samo z +45. Niestety po otwarciu (po niecałym miesiącu) krem śmierdział i nie nadawał się do użytku. Miał właśnie najpierw tą "wodę".Nie był w upale, więc nie powinien tak zareagować.
Podkład matujący oil-free wytrzymał 2 miesiące. Teraz śmierdzi starym łojem. Do wywalenia, bo nie da się wytrzymać tego smrodu.
Nie będę tutaj wypisywać, które kosmetyki jeszcze dziwnie się szybko zestarzały, bo niestety jest ich kilka i nie tylko w mojej kosmetyczce.
Klientki rezygnują z Marizy, co mnie bardzo martwi, po 2 latach w firmie. Coś chyba jest nie tak z trwałością tych kosmetyków.
Wczoraj uczulił mnie Krem nawilżający Oliwa z oliwek. Posmarowałam się wieczorem (nie pierwszy raz) i twarz zrobiła mi się ogniście czerwona. szybko zmyłam, posmarowałam kremem Bambino i dopiero rano mi przeszło. Całą noc miałam swędzenie.Data ważności wrzesień 2013-otwarty w styczniu.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2013-03-02 o 17:32
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:23   #2245
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Miałam to samo z +45. Niestety po otwarciu (po niecałym miesiącu) krem śmierdział i nie nadawał się do użytku. Miał właśnie najpierw tą "wodę".Nie był w upale, więc nie powinien tak zareagować.
Podkład matujący oil-free wytrzymał 2 miesiące. Teraz śmierdzi starym łojem. Do wywalenia, bo nie da się wytrzymać tego smrodu.
Nie będę tutaj wypisywać, które kosmetyki jeszcze dziwnie się szybko zestarzały, bo niestety jest ich kilka i nie tylko w mojej kosmetyczce.
Klientki rezygnują z Marizy, co mnie bardzo martwi, po 2 latach w firmie. Coś chyba jest nie tak z trwałością tych kosmetyków.
Wczoraj uczulił mnie Krem nawilżający Oliwa z oliwek. Posmarowałam się wieczorem (nie pierwszy raz) i twarz zrobiła mi się ogniście czerwona. szybko zmyłam, posmarowałam kremem Bambino i dopiero rano mi przeszło. Całą noc miałam swędzenie.Data ważności wrzesień 2013-otwarty w styczniu.
o rany, masakra... pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło, ale kurcze głupio mi teraz, bo to naprawdę nieprzyjemna sytuacja. Jeszcze gdyby to był krem dla mnie to pół biedy, no ale to był prezent...

W poniedziałek będę dzwonić do firmy i zażądam wyjaśnień. Jak to możliwe, że krem tuż po otwarciu nie nadaje się do użycia? To się w głowie nie mieści!

Jeśli tak dalej będzie to coś czuję, że Mariza straci swoją klientelę... To jest skandal, żeby w firmie, która jest na rynku od niedawna działy się takie rzeczy. A ludzie narzekają na inne firmy...
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:49   #2246
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

ja miałam już kilka kremów z Marizy i nie miałam żadnych problemów... oliwkowy - dla mnie rewelacja!

w nawiązaniu do błyszczyków, o których wspomniała koleżanka powyżej - ja trafiłam na cienie w różnych opakowaniach (satynowe, pojedyncze), co to oznacza? że jeden jest już stary? wyprodukowany dawno? bo tak to wygląda... są kosmetyki świeże i wyprodukowane jakiś czas temu... więc skoro macie takie problemy z kremami, czy podkładami to może są one po prostu przeterminowane?

takie luźne myślenie

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Jeśli tak dalej będzie to coś czuję, że Mariza straci swoją klientelę... To jest skandal, żeby w firmie, która jest na rynku od niedawna działy się takie rzeczy. A ludzie narzekają na inne firmy...
Mariza jest na rynku od 1988 roku trzeba ich o takich rzeczach informować, bo może sami nie wiedzą wg mnie to chodzi o to, że one nie są nafaszerowane chemią tak jak inne kosmetyki (np. Avon) i przez to się szybko psują...
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:56   #2247
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
ja miałam już kilka kremów z Marizy i nie miałam żadnych problemów... oliwkowy - dla mnie rewelacja!

w nawiązaniu do błyszczyków, o których wspomniała koleżanka powyżej - ja trafiłam na cienie w różnych opakowaniach (satynowe, pojedyncze), co to oznacza? że jeden jest już stary? wyprodukowany dawno? bo tak to wygląda... są kosmetyki świeże i wyprodukowane jakiś czas temu... więc skoro macie takie problemy z kremami, czy podkładami to może są one po prostu przeterminowane?

takie luźne myślenie

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------


Mariza jest na rynku od 1988 roku trzeba ich o takich rzeczach informować, bo może sami nie wiedzą wg mnie to chodzi o to, że one nie są nafaszerowane chemią tak jak inne kosmetyki (np. Avon) i przez to się szybko psują...
Wiem, że są na rynku od 88. roku, chodziło mi o sprzedaż katalogową - że pod tym względem działają od niedawna.

Skoro nie są nafaszerowane chemią i szybko się psują to po co dawać np. roczną datę ważności? Niech lepiej napiszą: "używać dopóki coś nie zacznie nas niepokoić."

Ja do tej pory zamówiłam mnóstwo kremów z Marizy i żaden mnie jeszcze nie zawiódł, aż do teraz... ale odwołując się do wpisu Loreen chyba widzisz, że nie jestem odosobnionym przypadkiem? Poza tym najbardziej wkurzyło mnie to, że ten krem nie nadaje się do niczego tuż po otwarciu... a był dobrze przechowywany... taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Edytowane przez kaysha16
Czas edycji: 2013-03-02 o 15:00
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:26   #2248
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

dziewczyny, tak czytam o tych kremach i powiem szczerze ze mam podobna sytuacje z podkladem matujacym oli-free, na poczatku ok, teraz cos sie w nim zepsulo, rozwarstwia sie, nie moge go nalozyc na twarz bo na rekach pozostaje jakas taka tłusta, przezroczysta warstwa a ,,kolor" tepo sie rozsmarowuje na twarzy, dziwne, bo na poczatku bylo ok, nie wierze ze tak szybko sie zepsul, chyba ze trwalosc to tylko 2 tygodnie po otwarciu...za to balansujacym jestem nadal zachwycona.
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:36   #2249
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Oil-free no właśnie...
Tylko nie piszcie by dzwonić do Marizy...błagam. Ja już na telefony do nich wydalam krocie....Jak nie błędy w zamówieniu, to pomyłki, to źle wyliczona faktura, a teraz szybko psujące się kremy i podkłady...
Od 13 lat jestem w AVON i uwierzcie od paru dobrych lat nie dzwonię nawet do mojej Liderki! Wszystko jest dostępne, brak reklamacji od klientek...a w Marizie jestem od 2 lat i tracę cierpliwość...
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:03   #2250
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Oil-free no właśnie...
Tylko nie piszcie by dzwonić do Marizy...błagam. Ja już na telefony do nich wydalam krocie....Jak nie błędy w zamówieniu, to pomyłki, to źle wyliczona faktura, a teraz szybko psujące się kremy i podkłady...
Od 13 lat jestem w AVON i uwierzcie od paru dobrych lat nie dzwonię nawet do mojej Liderki! Wszystko jest dostępne, brak reklamacji od klientek...a w Marizie jestem od 2 lat i tracę cierpliwość...
No mnie też to coraz bardziej zniechęca. Jak już pisałam kosmetyki z linii selective są w porządku, ale reszta pozostawia wiele do rzeczenia...
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.