Buty ze sklepu Boot Square - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 13:39   #1
niunianastajlu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64

Buty ze sklepu Boot Square - opinie


Zbieram opinie na temat butów z tego sklepu. Kupiłam skórzane za 190 zl i zastanawiam się czy nie oddać, bo w necie krąży sporo złych opinii.
Moze macie jakieś własne doświadczenia z obuwiem z tego sklepu?
__________________
fotografuje: http://mozefotke.blogspot.com

blog: w rytmie kobiety
http://wrytmiekobiety.blogspot.com
zapraszam mamy i nie tylko mamy!

Edytowane przez niunianastajlu
Czas edycji: 2011-03-27 o 13:41
niunianastajlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 13:49   #2
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

mam stamtąd chyba 3 pary czółenek na obcasie i wrażenia mam neutralne, jeżeli chodzi o wygodę/jakosć nie odbiegają od innych butów w tym przedziale cenowym.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 13:54   #3
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Ja mam 5 par Botki - super, czółenka też...

Zawiodłam się na kozakach, od początku jak je kupiłam były jakieś "koślawe" i żałuje, że ich nie zwróciłam, ale ogólnie mi się podobały z wyglądu i tak jakoś wyszło...
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:16   #4
praszczur
Raczkowanie
 
Avatar praszczur
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Miałam stamtąd dwie pary kozaków i obie niestety się rozwaliły (podeszwy się po odklejały), ale jest i plus - nie robią żadnych problemów z reklamacjami. Tym sposobem kupiłam w grudniu kozaki, po ich rozwaleniu się wybrałam w sklepie inne kozaki a kiedy i te się rozwaliły wybrałam za to dwie pary balerinek
__________________
United students of medicine
praszczur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:54   #5
unimportant01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 86
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Ładne modele i tanie ale jakość... Kupiłam tam sandały w zeszłym roku, rozkleiły się-oddałam do reklamacji i znowu się rozkleiły po pierwszym wyjsciu, na szczęście zwrócili mi gotówkę.
No i w czółenkach kiedyś na imprezie złamał mi się obcas , oddałam do reklamacji, nie dało się naprawić ale mogłam sobie wybrać nowe buty za cene tamtych.

Także jakość - , ale podejście do klienta, reklamacji itd na +.


Ale się rozpisałam
unimportant01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 16:49   #6
niunianastajlu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Dzieki za odpowiedzi. Zaczynam sie wahac czy nie zostawic tych butow...
Poczekam na wiecej opinii, ale na ewentualne oddanie mam tylko 5 dni, wiec rozwazac musze w miare szynko .
__________________
fotografuje: http://mozefotke.blogspot.com

blog: w rytmie kobiety
http://wrytmiekobiety.blogspot.com
zapraszam mamy i nie tylko mamy!
niunianastajlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 19:38   #7
niunianastajlu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

moze ktos jeszcze sie wypowie???
__________________
fotografuje: http://mozefotke.blogspot.com

blog: w rytmie kobiety
http://wrytmiekobiety.blogspot.com
zapraszam mamy i nie tylko mamy!
niunianastajlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 21:01   #8
pragnienie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 933
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Także mogę poprzeć wypowiedzi poprzedniczek - jakoś kiepska, kupiłam tylko jedną parę a po jednym założeniu się rozkleiły. Z reklamacją wprawdzie nie było problemu, mimo wszystko już tam nie kupuję. Wolę zainwestować w droższe buty, a na dłużej
__________________

pragnienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:15   #9
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Mam kozaki i botki ze sklepu tej firmy. Botki są niestety źle wyprofilowane i stopy tak bolą, że nie daję rady w nich chodzić. Przyznam, że mają bardzo ciekawe modele i rozsądne ceny. Jakość jest porównywalna do CCC czy Deichmanna. Ja nie oczekuję zbyt wiele od takiego obuwia. Jeśli się psują to reklamuję. Dobrze, że wiele z Was otrzymało zwrot pieniędzy lub wymianę na nowe, bo bałam się, że będą z tym problemy.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:19   #10
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Mam kozaki i muszkieterki. Z kozaków jestem bardzo zadowolona, znalazłam je na wyprzedaży za 40 zł , póki co się nie rozkleiły i są bardzo wygodne. Na muszkieterkach się zawiodłam, założyłam raz i obtarłam sobie stopy do krwi :/, a do tego wysiepał się zamek. Niestety nie uznali mi reklamacji.
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:25   #11
amorelaa
Raczkowanie
 
Avatar amorelaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 80
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Ja kupiłam tam kozaki i jestem rozczarowana. Nie wytrzymały nawet jednego miesiąca, zaraz mi się rozkleiły i poździerały. Zdecydowanie odradzam !
amorelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 21:02   #12
niunianastajlu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Dzieki za odzew. Dzis oddalam butki . Kupilam za to czarne, skorzane, niemal klasyczne z ukryta platforma w deichmannie za 139 zl. Przynajmniej mam 3 miesiace na zastanowienie sie czy je chce czy nie .
__________________
fotografuje: http://mozefotke.blogspot.com

blog: w rytmie kobiety
http://wrytmiekobiety.blogspot.com
zapraszam mamy i nie tylko mamy!

Edytowane przez niunianastajlu
Czas edycji: 2011-03-28 o 21:04
niunianastajlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:34   #13
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Mam od nich jedne butku na obcasie i właśńie zaczął się mój drugi sezon noszenia ich, bardzo je lubię. Nic się z nimi nie dzieje. Natomiast zimą kupiłam kozaki, które rozpadły się po tygodniu. Na szczęście bez żadnego problemu otrzymałam zwrot gotówki.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:24   #14
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Cytat:
Napisane przez amorelaa Pokaż wiadomość
Nie wytrzymały nawet jednego miesiąca, zaraz mi się rozkleiły i poździerały. Zdecydowanie odradzam !
U mnie było to samo (co więcej buty nie były noszone codziennie). A żeby było zabawniej warszawski oddział sklepu w międzyczasie zwinął się z miasta, więc z reklamacją byłoby więcej zachodu niż to warte. Odradzam serdecznie.

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Mam kozaki i botki ze sklepu tej firmy. Botki są niestety źle wyprofilowane i stopy tak bolą, że nie daję rady w nich chodzić. Przyznam, że mają bardzo ciekawe modele i rozsądne ceny. Jakość jest porównywalna do CCC czy Deichmanna. Ja nie oczekuję zbyt wiele od takiego obuwia. Jeśli się psują to reklamuję. Dobrze, że wiele z Was otrzymało zwrot pieniędzy lub wymianę na nowe, bo bałam się, że będą z tym problemy.
Na innych forach wyczytałam, że masa ludzi ma z tym problemy, niestety.

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2011-04-13 o 15:26
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:06   #15
FEATHER1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 25
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

A ja powiem tak:
buty z tej firmy sa do DUPY.
material niskiej jakosci, nieodpowiednia technika klejenia podeszw, w bardzo szybkim tempie odznacza sie kwadracik do ktorego jest przymocowany obcas, a w plaskich butach zapada sie kratka na piecie... Hmmm wymienilam chyba wszystko co dzialo mi sie z butami tej "marki"
Hehhe ale powiem szczerze ze w tamtym roku przelatalam za darmo od wiosny do jesieni w butach bo non stop odnosilam do reklmacji i co nowa dostawa to ja mialam nowe buciki
Ale wiecej juz tam butow nie kupie, wole kupic na bazarku
Apropo reklamacji, wczesniej nie mialam z tym problemu a tej zimy zlozylam reklamacje -odrzucili, zlozylam odwolania-odrzucili, wkurzylam sie i poszlam do rzecznika praw konsumenta i zlozylam monit z grozba sprawy sadowej-oddali kase

Edytowane przez FEATHER1991
Czas edycji: 2011-05-15 o 21:08
FEATHER1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 21:23   #16
oczyaniola22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

No to może ja opowiem o swoich przygodach z tą "firmą"
W styczniu zakupiłam "obuwie sportowe" jako że nie był to sezon na tego typu buty po prostu w nich nie chodzilam. Wogóle rzadko zakładam tego obuwie, ale z uwagi że czasami pokonuje z mężem kilka km w aktach spacerowych szczytem krzywdzenia siebie było by spacerowanie w szpilkach.
Po jakimś czasie zauważylam że buty zaczynają gubić podeszwę:/ w kilku w miejscach solidnie się odkleja nie wiedzieć czemu w lewym bucie jakoś bardziej.
Oczywiście zaniosłam buty na reklamacje. Po 14 dnich zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu że buty zostały naprawione. Po ich odebraniu ze sklepu zaczełam się zastanawiać czy osoby je reperujące naja o tym jakiekolwiek pojecie?!? Myślę że z większa starannością zrobilabym to sama:/
No cóż postanowiłam że przeciez jeśli znów się rozkleją to znów je zaniose i po kłopocie. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy rozkleiły się zanim zaczełam w nich na dobre chodzić. Po pierwszej reklamacji (odebrana 17 kwietnia) trzeba było znów buty zanieść znów rozklejone (kolejna reklamacja 16 maja) Po miesiącu uzytkowania, i to dość sporadycznego buty były w jeszcze gorszym stanie niż za pierwszym razem.
Pani w sklepie oczywiście przyjęła reklamacje bez żadnych protestów, wręcz utwierdzając mnie w przekonaniu słuszności tego działania. Oczywiście sprawa musi nabrać mocy urzędowej więc kolejne 14dni oczekiwania i dziś zadzwonila Pani ze sklepu informując mnie że reklamację odrzucono i jesli chcę to moge przyjść i przeczytać sobie czemu nie uwzgledniono reklamacji!!
Jeszcze nie wiem co wymyślił ów "specjalista" ale na 100% im tego nie podaruję.
Być może buty sa tanie, nie oczekuje że będą wieczne, ale bez przesady!! Deichman ma buty w tych samych kategoriach cenowych a mimo to nawet gdy zdarzy sie reklamacja to w 99,9% przypadków z jakimi ja sie spotkałam kończy sie ona wymianą i zazwyczaj decyduje o ty kierownik sklepu na miejscu bez czekania 2 tyg na "decyzje".
Nawet jeśli w założeniu firma trudni sie dystrybucją wyrobów obuwiopodobnych to niech przynajmniej później je naprawia zgodnie z obietnicą reklamacji.
oczyaniola22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 10:57   #17
oczyaniola22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Wczoraj pojechałam do sklepu by odebrać buty oraz odmowe rozpatrzenia reklamacji. Nie wiem czy zasługuje to w większej mierze na to żeby nad tym zapałakać czy aby się rozesmiać.
Pani wydała mi "opinie specjalisty ds. oceny jakości" oczywiscie tak jak juz wcześniej sporo osób pisało w firmie boot square ten ktoś pozistaje osobą zupełnie bezimienną czyli na piśmie widnieje jedynie "specjalista ds oceny jakości" i podpis przypominający obrys Rysów:/ W opini przeczytałam że pomimo pierwszych oznak rozklejenia świadomi użytkowałam obuwie doprowadzając do jego zupełnej dewastacji!!
Oczywiście głośno i wyraźnie skomentowałam owa opinie. Pani w sklepie nieco sie zestresowała, na poje pytanie o nazwisko owego specjalisty zupelnie nie wiedziala co ma powiedziec i pokrętnie się tłumaczyła ze one jako ekspedientki nie mają dostępu do takich informacji. Poinformowałam Panie że w ciągu najblizszych dni dostarcze odwolanie. Pani zaproponowala napisanie mi tego na przyslowiowym kolanie, ale odmówiłam twierdząc że nie znam ustawy na pamięć by operować poszczególnymi artykułami poza tym odpowiednim sformułowaniem odwolania obiecal zając się Rzecznik Praw Konsumenta. Blada twarz Pani ekspedienki świadczyła o lekkim zdenerwoaniu, ale poszła szukać moich butów. Przyniosła tyle że nie moje!
Rozbawilo mnie pytanie czy zamierzam przynieść odwołanie w ciagu 5 dni, jeżeli tak to nie bedzie mi dawała tych butów żebym nie musiała ich w ciagle wozić, po tym juz wiedziałam że Panie popadają w lekki popłoch, sama kierowniczka właczyła sie w poszukiwania. Oczywiście zarządałam zwrotu butów bo będzie je oceniał rzeczoznawca mający prawo orzekania (mam kolezankę z takimi uprawnieniami). Pani znów zniknęła na zapleczu. Po 15min skrzętnego szukania buty się nie znalzały. A skoro butów po 14 dniach nie ma fizycznie w sklepie Panie nie miały wyjścia musiały zrobić mi zwrot gotówki. Komentując to że zaoszczędzi mi nerwów z odwołaniem i od razu zrobi zwrot.
Cóż nie było to dla mnie zupełnie pozbawione nerwów, jednak z pewnością jest to dla mnie nauka na przyszlość...nigdy ale to przenigdy nie kupie juz żadnych butów w BOOT SQUARE
oczyaniola22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 21:13   #18
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

czy orientuje sie ktoś ile dni jest na zwrot nieużywanego towaru i czy w ogóle przyjmuja zwroty?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 21:43   #19
Paulap94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 448
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

ja słyszałam złe opinie jeśli chodzi o reklamacje, ale chyba sie skuszę na koturny bo widziałam ładne w sam raz na jesień/zimę i w dodatku niedrogo bo 99 zł
Paulap94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 12:51   #20
bluelagoon016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

widze że na wielu forach bs budzi wielkie emocje :P to ja też dodam swoje trzy grosze:
zeszłej zimy kupiłam w bs w marino wrocław kozaki (99zł) z kozakami jest ten problem, że w większości ładne i zgrabne modele mają strasznie cienką podeszwę nienadającą się na zimę. także liczyłam się z tym że nie będą super ciepłe ani super szczelne. i jak sie okazało po jakimś miesiącu buty zaczeły przemakać i odkleiła się podeszwa . ciągle było wtedy mokro więc mowie no nic dziwnego że za taką cenę się rozwaliły więc poszłam je zareklamować. pani z bs przyjeła reklamację i po 2 tyg przyszłam do sklepu powiedziano mi że ok rozpatrzyli reklamację ale buty nie są naprawione i moge wymienić sobie na innym model (tego co ja miałam już nie było) podobały mi się jedne ale nie było rozmaru i mówie że albo poszukają w innych sklepach albo chce zwrot pieniędzy... i tu zaczeła się masakra. oczywiście nie było mowy o poszukaniu mojego rozmaru a pani kierownik sklepu próbowała mi na siłę wcisnąć 2pary balerinek w cenie moich kozaków dopiero po 10min kłótni i postraszeniu prawami konsumenta zwrócono mi gotówkę... dlatego jeśli mam do wyboru inny sklep to nie wybieram boot square bo jak sobie pomyslę że z każda reklamacją ma być taki cyrk to dziękuję.. nie oczekuję od tego sklepu dobrych jakościowo butów (bo wiadomo za taką cenę..) ale w zamian chociaż uczciwych zasad i podejscia na korzyć klienta jak np. w deichmannie.
bluelagoon016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:22   #21
Angelina94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 65
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Może ja wyraże swoją opinię na temat tego obuwia Mam z tej firmy chyba z 7 pary butów botki, japonki, balerinki , moja mam też często kupuje tam buty Może z ich jakością nie jest jakoś super ale jeśli chcecie mieć porządne buty to kupcie je w ecco za 400,500zł lub innym podobnym sklepie jak na obuwie za tak niską cenę to czego chcieć więcej , mają ładne ,modne modele na czasie za niskie pieniądze , więc według mnie jakość jest adekwatna do ceny. Nie jest to obuwie na kilka sezonów a szkoda bo niektóre naprawdę chciałabym żeby posłużyły dłużej
Angelina94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:05   #22
ewcia198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Kupiłam buty botki za 60 zł. 2 miesiące pochodziłam- odkleiła się cała podeszwa. Zareklamowałam - reklamacja odrzucona. Dziadoski sklep i towar. Nigdy już tam nic nie kupię. ODradzam
ewcia198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 12:32   #23
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

zgadzam sie, ja mialam 4 pary wszystkie sie rozleciały,kozaki i sandałkiwdodatku byl problem z reklamacja,te buty sa z papieru, szczegolnie sandałki kilka kropel wody i rozlatuja sie, rozumiem ze ceny nie sa wysokie ale za ta sama kase mozna kupic chociazby w deichmanie lepsze ale i zwracaja kase bez problemu.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 17:17   #24
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Buty ze sklepu Boot Square - opinie

Dziewczyny kupiłam dzisiaj dwie pary butów w sklepie, który chyba likwidują. Bardzo tanio, po 25 zł para, z tym że kozaki za 25 złotych nie były do końca przemyślanym zakupem i w domu stwierdziłam, że są za duże. Czy w tej sytuacji mogę je zwrócić albo wymienić na inne , nawet z dopłatą?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.