Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 18:51   #1351
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

little balangowiczu

Gosz, łączę się w bulu
Hehe miałam ale oczywiście nieprzytomna o tej porze byłam, kładlam się koło 3, potem się jeszcze budziłam na siku i wypuścić i wpuścić Kacapa
Muszę jakoś wykombinować tę misję, nie wiem, na środę może... Jak pojadę z Misianką na kontrolę, potem może bym ją dała na naszym przystanku bucowi a sama pojechała dalej? cholera wie...

Tak btw, mówiła mi dziś wetka, że jeszcze jej się nie zdarzyło, żeby któraś kotka interesowała się szwami po sterylce. Ta daaa! Pierwsze co Misia zrobiła w domu to zaczęła szarpać te nitki nosi teraz na brzuszku opatrunek ze skarpetki

I wymyśliłam jej nową ksywkę. Misianka - Pluszanka że też wcześniej na to nie wpadłam

Aha i oczywiście nie obyło się bez puchy jak przyszło do podawania imienia do wypisu nie chcę widzieć laski miny jak przyjdę ze Srajtkiem
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:13   #1352
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

hahah błagam, weź ukrytą kamerę chcę widziec minę jak podajesz dane Srajtka
pisałyście nt. czarnego bzu, mama mi zrobiła gripovitę, suplement diety właśnie z czarnym bzem między innymi - klik, nie jestem chora, ale mówi że mam pić - że niby tam jest 75% realizacji dziennego zalecanego spożycia wit. C i 150% cynku w saszetce pyszne jest
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:37   #1353
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Ja to już raz przerabiałam też młoda wetka była, chyba się starała być profeszynal i nie parsknąć, bo ją trochę poddusiło
Ale ta tutaj wydaje mi się jeszcze większą śmieszką, piała nawet jak gadałam do Misi jak nam ją dała zobaczyć po zabiegu
("nie bój się, mama jus jest z tobą i tata, mama cię bałdzo kocha i nie dałaby ci zlobić ksywdy" )
Jesu, mam dałna

Hmm, ciekawa jestem ile jest tego bzu w tej saszetce zresztą, już chyba newermajnd, dziś się o niebo lepiej czułam choć jak szłam z tym klockiem na przystanek po nieodśnieżonej drodze to myślałam że umrę
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:39   #1354
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

ja do kotów też tak mówię... małpiego rozumu dostaję

"1 saszetka zawiera 200mg ekstraktu z owoców czarnego bzu"
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:44   #1355
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

heeej :/

kurde no, co do srajdka- mam w domu, od piątku nie śpię jak trzeba, mojej córce się trzony piątki chyba wyżynają :/ łobesrała mi swoje wyrko i pierzynkę i wsio co możliwe. Normalnie lepsza od skunksa jest :/
Jak ja bym chciała do Was normalnie wrócić, no ale widzicie, matka polka ma co robić :/
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 19:59   #1356
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość

Było napisane, że na zmiany skórne, do wcierek. Może rozcieńczony?
A teraz miałam dwa, jeden z apteki nie wiem jakiej firmy i jeden Aroma House i oba spoko ale pytałam już w kilku aptekach i nie mają :/ zobaczę dziś co tam znajdę.

Do bezpośredniego kontaktu ze skórą nadają się jedynie te olejki eteryczne, które są 100% czyste, np. dr Mullera. I 10 ml kosztuje 25 zł .
A co do tych, o których piszesz- stawiałabym raczej na to, że są mniej razy destylowane. A to, że piszą, iż przeznaczone są do bezpośredniego kontaktu ze skórą, hm... no cóż - papier wszystko przyjmie . Na Avicennie też jest tak napisane co nie zmienia faktu, że wszystkie zwykłe olejki eteryczne wprowadzone w kontakt ze skórą - nawet w rozcieńczeniu - wywołują reakcje alergiczne. Sprawdziłam na sobie i kilku osobach [ nie wiedziały, że są poddawane testom] .


Cytat:
Też mam takie laski miło wiedzieć, że zawsze możesz pogadać.
Mieszka w Lesznie , może uda się ją ściągnąć do Szczecina na majówkę .

Cytat:
Leży teraz biedactwo z mamą a taka pijana jest jeszcze, zarzuca ją na wszystkie strony jak chodzi moja kochana dziewczynka.
Planujecie wykastrować też koty ?

Cytat:
Napisane przez little_redhead Pokaż wiadomość
Cześć! Wracam po intensywnym weekendzie
Znajomi pojechali wczoraj koło 21, a my z tż jeszcze imprezowaliśmy we 2 do piątej nad ranem
Nie poszłam dziś na zajęcia
Heh, to się nazywa PRAWDZIWE studiowanie .
Pamiętam jak na pierwszym roku wróciłam po 5 z imprezy, wzięłam prysznic, szybka kawka, zrobiłam ściągi i pojechałam na 8 na egzamin .

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Tak btw, mówiła mi dziś wetka, że jeszcze jej się nie zdarzyło, żeby któraś kotka interesowała się szwami po sterylce. Ta daaa! Pierwsze co Misia zrobiła w domu to zaczęła szarpać te nitki nosi teraz na brzuszku opatrunek ze skarpetki
To jakaś średnio doinformowana. I koty interesują się szwami jak najbardziej - liżą jajka po zabiegu jak złe. U kotek zabieg jest poważniejszy dlaczego należy po wybudzeniu bardzo pilnować, by nie dotykały szwów i zawczasu przygotować ubranko w formie pieluchy + nie wypuszczać na dwór, póki nie dojdzie do siebie.

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
hahah błagam, weź ukrytą kamerę chcę widziec minę jak podajesz dane Srajtka
pisałyście nt. czarnego bzu, mama mi zrobiła gripovitę, suplement diety właśnie z czarnym bzem między innymi - klik, nie jestem chora, ale mówi że mam pić - że niby tam jest 75% realizacji dziennego zalecanego spożycia wit. C i 150% cynku w saszetce pyszne jest
Nie lubię grypovity i ch.uja za przeproszeniem daje .

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
heeej :/

kurde no, co do srajdka- mam w domu, od piątku nie śpię jak trzeba, mojej córce się trzony piątki chyba wyżynają :/ łobesrała mi swoje wyrko i pierzynkę i wsio co możliwe. Normalnie lepsza od skunksa jest :/
Jak ja bym chciała do Was normalnie wrócić, no ale widzicie, matka polka ma co robić :/
Zdrówka dla Małej .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:00   #1357
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
ja do kotów też tak mówię... małpiego rozumu dostaję

"1 saszetka zawiera 200mg ekstraktu z owoców czarnego bzu"
Nie jestem sama! pocieszające

Łee to spoko nie doczytałam jak widać
Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
heeej :/

kurde no, co do srajdka- mam w domu, od piątku nie śpię jak trzeba, mojej córce się trzony piątki chyba wyżynają :/ łobesrała mi swoje wyrko i pierzynkę i wsio co możliwe. Normalnie lepsza od skunksa jest :/
Jak ja bym chciała do Was normalnie wrócić, no ale widzicie, matka polka ma co robić :/

Ale że jak to, z bólu?
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 20:02   #1358
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cindy to nie pij mówię tylko że smaczna.

Oliv ano koty są ekstra
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:11   #1359
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
Cindy to nie pij mówię tylko że smaczna.
Nie piję , spróbowałam i wystarczy, a smaczne nie jest to wcale. Ale moja opinia może nie być obiektywna - nie lubię ani czarnego bzu, ani malin czy innej aronii .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:23   #1360
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Do bezpośredniego kontaktu ze skórą nadają się jedynie te olejki eteryczne, które są 100% czyste, np. dr Mullera. I 10 ml kosztuje 25 zł .
A co do tych, o których piszesz- stawiałabym raczej na to, że są mniej razy destylowane. A to, że piszą, iż przeznaczone są do bezpośredniego kontaktu ze skórą, hm... no cóż - papier wszystko przyjmie . Na Avicennie też jest tak napisane co nie zmienia faktu, że wszystkie zwykłe olejki eteryczne wprowadzone w kontakt ze skórą - nawet w rozcieńczeniu - wywołują reakcje alergiczne. Sprawdziłam na sobie i kilku osobach [ nie wiedziały, że są poddawane testom] .
To dobrze że się nie połakomiłam a patrzyłam na te, które miałam - Aroma House niestety nie wiem ile kosztuje normalnie, bo kupowałam mocno przeceniony z okazji likwidacji sklepu, a ten apteczny jest firmy Kej i kosztował 10zł i też był spoko na skórę oczywiście mówię tu o pojemności 7ml.

Cytat:
Mieszka w Lesznie , może uda się ją ściągnąć do Szczecina na majówkę .
Majówka
Nigdy nie byłam

Cytat:
Planujecie wykastrować też koty ?
oczywiście. Tym bardziej, że w tym roku już przymierzały się do znaczenia terenu. Ale Misia była pierwsza w kolejce, wiadomo. Teraz w marcu bierze ten gabinet udział w akcji sterylizacji, ale nie mamy już kasy nie mam pojęcia skąd na szybko kasy skubnąć... Chciałam się ogłosić w necie jako catsitter ale nawet nie wiem gdzie by to umieścić

Cytat:
To jakaś średnio doinformowana. I koty interesują się szwami jak najbardziej - liżą jajka po zabiegu jak złe. U kotek zabieg jest poważniejszy dlaczego należy po wybudzeniu bardzo pilnować, by nie dotykały szwów i zawczasu przygotować ubranko w formie pieluchy + nie wypuszczać na dwór, póki nie dojdzie do siebie.
Młoda babka, pewnie świeżo po studiach, może dlatego
Zrobiliśmy małej ubranko ze skarpetki ale trzeba poprawiać ciągle bo się zwija :/ mam nadzieję, że noc prześpi a Robinsona jest domowa, to chociaż dwór odpada i płacz za nim. Ale z chłopakami będzie kosmos

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
Oliv ano koty są ekstra


__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:40   #1361
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Oliv, ze biegunka z bólu? raczej nie tyle z bólu, co poprostu organizm tak małej reaguje, biegunką :/

Cindy- oj przydadzą się te życzenia bo ja już padam przy jej chorowaniu co dopiero dziecko
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 20:52   #1362
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

No, myślałam, że z bólu... nie znam się kompletnie
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:06   #1363
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Oliv- zarąbiste te Twoja roz dwa trzi
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 23:29   #1364
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Hahaha patrzyłaś?
Ja się tym jeszcze nie mogę nacieszyć, co parę dni sprawdzam i kupuję gadom doble zecy na miesięcznice
Szkoda, że one nic nie kumają
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:01   #1365
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Hello .

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
To dobrze że się nie połakomiłam a patrzyłam na te, które miałam - Aroma House niestety nie wiem ile kosztuje normalnie, bo kupowałam mocno przeceniony z okazji likwidacji sklepu, a ten apteczny jest firmy Kej i kosztował 10zł i też był spoko na skórę oczywiście mówię tu o pojemności 7ml.
Te 7 ml to jeszcze, w te większe opakowania w jakiejś dziwnie śmiesznej cenie jakoś nie wierzę .


Cytat:
Majówka
Nigdy nie byłam
No to bądź . Dałoby rado cobyś się wyrwała z domu do Szczecina ? Spać będzie gdzie [ narożnik dojechał], pić też , ja gotuję więc looz . Tylko kwestia czy na pewno będziemy mieć wolną chatę, dowiem się po Świętach jak A. pływa - bo przecież chUopa w domu w ten czas Nam nie potrzeba .


Cytat:
oczywiście. Tym bardziej, że w tym roku już przymierzały się do znaczenia terenu. Ale Misia była pierwsza w kolejce, wiadomo. Teraz w marcu bierze ten gabinet udział w akcji sterylizacji, ale nie mamy już kasy nie mam pojęcia skąd na szybko kasy skubnąć... Chciałam się ogłosić w necie jako catsitter ale nawet nie wiem gdzie by to umieścić
A ile Misia Was kosztowała?
U mnie kotki są po 120, kocury po 80. A Fiodor jeszcze roku przecież nie miał, a już znaczył teren , olał mi cały pokój . W ogóle w zeszłym roku Borys też tylko mój pokój sobie upatrzył. Nie wiem co te koty do niego mają? Jak tylko zrobi się ciepło klasyfikuje się do konkretnego odmalowania .
Co do kasy, to nie mam pojęcia :|. Wiem, że Dziewczyny wystawiają bazarki na miau.pl z kosmetykami, ciuchami etc.
Tutaj masz stronę ==> http://www.petsitter.pl/index.php5
Wychodzi na to, że trzeba się tylko zalogować i dodać swoje ogłoszenie. Tyczy się wszystkich zwierząt, nie tylko psów [ jak w nazwie] .


Cytat:
Młoda babka, pewnie świeżo po studiach, może dlatego
Zrobiliśmy małej ubranko ze skarpetki ale trzeba poprawiać ciągle bo się zwija :/ mam nadzieję, że noc prześpi a Robinsona jest domowa, to chociaż dwór odpada i płacz za nim. Ale z chłopakami będzie kosmos


Myślę, że teraz jest gorzej bo są wyczuleni bardziej na zapachy i w ogóle. Po kastracji się uspokoją. No i najważniejsze - nie zostaniesz już nigdy żadną kocią babcią . Kwestia tylko, że po kastracji do 3 tyg mogą jeszcze zapładniać. I po zabiegu 3/4 dni powinny być w domu, żeby się wszystko wygoiło.

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Cindy- oj przydadzą się te życzenia bo ja już padam przy jej chorowaniu co dopiero dziecko
Wierzę, nie dajcie się tam .

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Hahaha patrzyłaś?
Ja się tym jeszcze nie mogę nacieszyć, co parę dni sprawdzam i kupuję gadom doble zecy na miesięcznice
Szkoda, że one nic nie kumają
Moje czekają dziś na dostawę puszek . Jak tylko jakiś dzwonek do drzwi jest to lecą wszystkie - myślą, że to kurier i mięsko .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:23   #1366
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:52   #1367
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Te 7 ml to jeszcze, w te większe opakowania w jakiejś dziwnie śmiesznej cenie jakoś nie wierzę .
Ani ja trudno, będę kupować po małych buteleczkach, lepsze to niż potem nabawić się jakiegoś alergicznego dziadostwa.

Cytat:
No to bądź . Dałoby rado cobyś się wyrwała z domu do Szczecina ? Spać będzie gdzie [ narożnik dojechał], pić też , ja gotuję więc looz . Tylko kwestia czy na pewno będziemy mieć wolną chatę, dowiem się po Świętach jak A. pływa - bo przecież chUopa w domu w ten czas Nam nie potrzeba .
Aaaaa, kocham narożnikii! hmm, mówisz po świętach to może do tego czasu już mi coś skapnie musi ja tam na wycieczki zawsze chętna

Cytat:
A ile Misia Was kosztowała?
U mnie kotki są po 120, kocury po 80. A Fiodor jeszcze roku przecież nie miał, a już znaczył teren , olał mi cały pokój . W ogóle w zeszłym roku Borys też tylko mój pokój sobie upatrzył. Nie wiem co te koty do niego mają? Jak tylko zrobi się ciepło klasyfikuje się do konkretnego odmalowania .
Co do kasy, to nie mam pojęcia :|. Wiem, że Dziewczyny wystawiają bazarki na miau.pl z kosmetykami, ciuchami etc.
Tutaj masz stronę ==> http://www.petsitter.pl/index.php5
Wychodzi na to, że trzeba się tylko zalogować i dodać swoje ogłoszenie. Tyczy się wszystkich zwierząt, nie tylko psów [ jak w nazwie] .
90 zł kocury mają po 70 normalnie, a w marcu po 60. Kurde już próvowałam tyle razy sprzedać kosmetyki i nikt nie chce ciuchy też bym miała... ciekawe, czy na all by zeszło? Od prywatnego Olivka? to może bym spróbowała...

Może masz jakiś miks zapachów u siebie? u mnie nawet Srajtek raz psiknął, a przecież jest rezydentem tej posesji

Dzięęki, dzięki, dziękii! muszę tam do ciebie przyjechać Cię ozłocić
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:54   #1368
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Myślę, że teraz jest gorzej bo są wyczuleni bardziej na zapachy i w ogóle. Po kastracji się uspokoją. No i najważniejsze - nie zostaniesz już nigdy żadną kocią babcią . Kwestia tylko, że po kastracji do 3 tyg mogą jeszcze zapładniać. I po zabiegu 3/4 dni powinny być w domu, żeby się wszystko wygoiło.
Chciaaałabym być kocią baabciąą...

Myslę, że już lepsze te 3 tygodnie po zabiegu, niż całe życie ale tego trzymania ich w domu se nie wyobrażam meksyk by był, wariatkowo

Cytat:
Moje czekają dziś na dostawę puszek . Jak tylko jakiś dzwonek do drzwi jest to lecą wszystkie - myślą, że to kurier i mięsko .

Jakie cwane w ogóle! miszcz
Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość




Zrobiłam Misiance własnoręcznie kubraczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 120320131209-001.jpg (146,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:45   #1369
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
Cześć .

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Ani ja trudno, będę kupować po małych buteleczkach, lepsze to niż potem nabawić się jakiegoś alergicznego dziadostwa.
Otóż to .


Cytat:
Aaaaa, kocham narożnikii! hmm, mówisz po świętach to może do tego czasu już mi coś skapnie musi ja tam na wycieczki zawsze chętna
Po Świętach będę wiedzieć, a czas majówkowy .
Fajnie by było .


Cytat:
90 zł kocury mają po 70 normalnie, a w marcu po 60. Kurde już próvowałam tyle razy sprzedać kosmetyki i nikt nie chce ciuchy też bym miała... ciekawe, czy na all by zeszło? Od prywatnego Olivka? to może bym spróbowała...
Ale próbowałaś na miau.pl ?
Tam piszesz dlaczego sprzedajesz, na co są potrzebne i laski na prawdę kupują .
Miau chyba nie bierze od tego prowizji z tego co wiem, a za alle będziesz musiała płacić ;|.

Cytat:
Może masz jakiś miks zapachów u siebie? u mnie nawet Srajtek raz psiknął, a przecież jest rezydentem tej posesji
Na pewno mam - dość często wyjeżdżam .

Cytat:
Dzięęki, dzięki, dziękii! muszę tam do ciebie przyjechać Cię ozłocić
Najlepiej po prostu przyjedź .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 20:47   #1370
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Chciaaałabym być kocią baabciąą...

Myslę, że już lepsze te 3 tygodnie po zabiegu, niż całe życie ale tego trzymania ich w domu se nie wyobrażam meksyk by był, wariatkowo
Mi na szczęście nie grozi .
3/4 dni dasz radę, to przecież dla ich zdrowia. Musi się wszystko dobrze zagoić .


Cytat:

Jakie cwane w ogóle! miszcz
Raczej , po Pańci tak mają .

Cytat:
Zrobiłam Misiance własnoręcznie kubraczek
Jaka Księżniczka .

Ja z kolei zamknęłam Attilę w kominku . Wlazł jak zmieniałam wodę [ czyściłam szybkę] i nie mogłam się oprzeć .


A tak w ogóle, to dziś obmierzyłam się etc. i zaczynam intensywnie ćwiczyć . Zrobiłam przed chwilą 10 min na nogi z Mel B i opływam potem. Nigdy bym nie pomyślała, że takie śmieszne ćwiczenia [wyglądają na mega proste] to taki hardcore dla kondychy. Przynajmniej mojej .
Idę robić resztę .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06022013270.jpg (126,5 KB, 5 załadowań)
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:51   #1371
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cindy kota w kominku jeszcze nie widziałam
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:00   #1372
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
Cindy kota w kominku jeszcze nie widziałam
Mam jeszcze Borysa w zamrażarce, to później wrzucę .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:22   #1373
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Po Świętach będę wiedzieć, a czas majówkowy .
Fajnie by było .
Tylko kiedy święta w tym roku? Bo może za tydzień a ja nic nie wiem i się cieszę, że mam jeszcze trochę czasu
Ale próbowałaś na miau.pl ?
Cytat:
Tam piszesz dlaczego sprzedajesz, na co są potrzebne i laski na prawdę kupują .
Miau chyba nie bierze od tego prowizji z tego co wiem, a za alle będziesz musiała płacić ;|.
aha aha, to wtedy spoczko nie wiedziałam jak się to odbywa. No własnie, nie usmiecha mi się a na miau muszę jakoś mocno schodzić z cen? Żeby zaś nie pomyśleli, że chcę kasy nachapać, czy coś ;/
Cytat:
Na pewno mam - dość często wyjeżdżam .
Dla mnie to całkiem logiczne wytłumaczenie
Cytat:
Najlepiej po prostu przyjedź .
Łoojj, bardzo miłe to
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Mi na szczęście nie grozi .
3/4 dni dasz radę, to przecież dla ich zdrowia. Musi się wszystko dobrze zagoić .
Hehe pewnie że dam, mnie to sprawia frajdę, nie denerwuje mnie ich darcie gębul
Cytat:
Raczej , po Pańci tak mają .

Cytat:
Jaka Księżniczka .

Ja z kolei zamknęłam Attilę w kominku . Wlazł jak zmieniałam wodę [ czyściłam szybkę] i nie mogłam się oprzeć .
Haha ja też ją tak nazywam moją małą ksienznicką

Hahaha jakiego zonka biedny złapał swoją drogą, juz nie jest taki najmniejszy

Cytat:
A tak w ogóle, to dziś obmierzyłam się etc. i zaczynam intensywnie ćwiczyć . Zrobiłam przed chwilą 10 min na nogi z Mel B i opływam potem. Nigdy bym nie pomyślała, że takie śmieszne ćwiczenia [wyglądają na mega proste] to taki hardcore dla kondychy. Przynajmniej mojej .
Idę robić resztę .
Dla mojej pewnie tez, sadząc po ostatniej skakance
A tak btw, tyle osób ćwiczy albo z Mel B właśnie albo z Chodakowską, skad to się bierze te filmiki/ płyty? ciekawi mnie to. Może też bym se na pena wrzuciła i na telewizorku normalnie w saloonie pierdykła fitnesa

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze Borysa w zamrażarce, to później wrzucę .

Moje się lodówki boją
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )

Edytowane przez Andriejewna
Czas edycji: 2013-03-12 o 21:24
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:24   #1374
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

cześć dziewuszki jutro dopiero na 12:30
znalazłam zaje.bistą grę na androida - Słowotok pojedynkuję się z innymi, ostatnio byłam 18sta na 524 osoby
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."

Edytowane przez goszzi
Czas edycji: 2013-03-12 o 21:25
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:59   #1375
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze Borysa w zamrażarce, to później wrzucę .
muszę to widzieć
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:14   #1376
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
cześć dziewuszki jutro dopiero na 12:30
znalazłam zaje.bistą grę na androida - Słowotok pojedynkuję się z innymi, ostatnio byłam 18sta na 524 osoby

A ja jutro na kontrolę z Robinsoną. ale mogę wstać po 9

Osochozi w tej gierce? nie mam androida ale brzmi ciekawie
I gratki
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:21   #1377
Lichelle
Zakorzenienie
 
Avatar Lichelle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 719
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

czesc wam !
klaniam sie bardzo nisko
__________________
...
Ci ,którzy byli tak blisko, nagle okazują się niemal obcy.


Nigdy nie żałuj tego co zrobiłaś, bo w pewnym momencie działo się dokładnie to, czego naprawdę chciałaś...
Lichelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:31   #1378
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Tylko kiedy święta w tym roku? Bo może za tydzień a ja nic nie wiem i się cieszę, że mam jeszcze trochę czasu
Za 2 tygodnie :P, Poniedziałek Wielkanocny przypada 1 kwietnia . Ale wyjazd jakby co i tak przełom kwietnia/maja. Spokojnie więc - masz lekko 5 tygodni do wyjazdu .

Cytat:
Ale próbowałaś na miau.pl ?
Nie musiałam - dałam osobiście Babkom od Miecia perfumy, więc to akurat odpadło .


Cytat:
aha aha, to wtedy spoczko nie wiedziałam jak się to odbywa. No własnie, nie usmiecha mi się a na miau muszę jakoś mocno schodzić z cen? Żeby zaś nie pomyśleli, że chcę kasy nachapać, czy coś ;/
Z tego co wiem to nie, ceny normalne, bez żadnych odchyleń w którąś ze stron .

Cytat:
Dla mnie to całkiem logiczne wytłumaczenie
Chyba jedyne rozsądne .

Cytat:
Łoojj, bardzo miłe to
Normalne .

Cytat:
Hehe pewnie że dam, mnie to sprawia frajdę, nie denerwuje mnie ich darcie gębul
To dopsh .


Cytat:
Haha ja też ją tak nazywam moją małą ksienznicką
Słodko .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2013-03-12 o 22:33
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:32   #1379
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Hahaha jakiego zonka biedny złapał swoją drogą, juz nie jest taki najmniejszy
Ano, z lekka . Rośnie - niedługo rok będzie miał .


Cytat:
Dla mojej pewnie tez, sadząc po ostatniej skakance
A tak btw, tyle osób ćwiczy albo z Mel B właśnie albo z Chodakowską, skad to się bierze te filmiki/ płyty? ciekawi mnie to. Może też bym se na pena wrzuciła i na telewizorku normalnie w saloonie pierdykła fitnesa
Jeszcze bym miała kesh wydawać na płyty ? No co Ty . YT i lecisz . Jeszcze jest z lektorem pl .
Tutaj masz brzuch ==> http://www.youtube.com/watch?v=2vqhh...layer_embedded
Później obok masz jeszcze pośladki, nogi, ramiona i cardio .

Cytat:

Moje się lodówki boją
Moje najchętniej by tam zamieszkały . Grubasy .

Cytat:
Napisane przez goszzi Pokaż wiadomość
cześć dziewuszki jutro dopiero na 12:30
znalazłam zaje.bistą grę na androida - Słowotok pojedynkuję się z innymi, ostatnio byłam 18sta na 524 osoby
Szacun .

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
muszę to widzieć
A proszę Cię bardzo .


I a propos kotów, filmik ==> https://www.youtube.com/watch?v=5LN_9ZQ7Qlk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11032013416.jpg (118,6 KB, 5 załadowań)
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:58   #1380
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Całodobowy wątek pitu-pitowy :D (Nocne Marki part 4.)

Cytat:
Napisane przez Lichelle Pokaż wiadomość
czesc wam !
klaniam sie bardzo nisko
Kaj lotosz?
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie :P, Poniedziałek Wielkanocny przypada 1 kwietnia . Ale wyjazd jakby co i tak przełom kwietnia/maja. Spokojnie więc - masz lekko 5 tygodni do wyjazdu .
To żem trafił ale spoko, to wtedy zdążę obczaić ten bazarek
Cytat:
Nie musiałam - dałam osobiście Babkom od Miecia perfumy, więc to akurat odpadło .


Z tego co wiem to nie, ceny normalne, bez żadnych odchyleń w którąś ze stron .
W ogólee, źle zacytowałam i zrobiło Twoje pytanie jako moje
Hmm, jak tak to spoko, ostatecznie nie mam aż takich zapasów, żeby uzbierać jakąś kwotę sympatyczną, goniąc wszystko po 5 zł

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Ano, z lekka . Rośnie - niedługo rok będzie miał .
Łooou! to my już długo tu piszemy sobie!

Cytat:
Jeszcze bym miała kesh wydawać na płyty ? No co Ty . YT i lecisz . Jeszcze jest z lektorem pl .
Tutaj masz brzuch ==> http://www.youtube.com/watch?v=2vqhh...layer_embedded
Później obok masz jeszcze pośladki, nogi, ramiona i cardio .
kuurde, no neta w tv chyba nie zainstaluję chyba ze buc coś wymyśli bo ściągać z YT nie można, nie?
Cytat:
Moje najchętniej by tam zamieszkały . Grubasy .

U mnie juz chyba mnie znają na tyle, ze wiedzą, że bym je tam zamknęła więc tylko obwąchują z bezpiecznej odległości

Cytat:
A proszę Cię bardzo .
O kuuurfa, normalnie Srajdun! nawet spojrzenie ma podobne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kacap.jpg (191,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-11 01:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.