Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 09:58   #4351
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wyszły dwie kreski, Boże ...
Gratulacje!!!

201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:59   #4352
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Nie lepiej kupić zaparzacz/kubek z zaparzaczem?
Masz może u siebie sklepik "Herbaty świata" czy coś w ten deseń? U mnie w każdym CH jest co najmniej jeden sklepik z herbatkami
ano, u mnie też
właśnie ostatnio oglądałam te herbaty i miałam ogromną ochotę, bo smaki bardzo kuszące, ale też nie cierpię jak mi coś tam lata i do ust wpada
zaparzacza nie kupiłam, bo kosztował prawie 50zł...

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2013-03-12 o 10:28
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:59   #4353
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Hosenka przykro , że tak się stało, ale może kolejnym razem jak już będziesz znów w ciąży, to wszystko lepiej się poukłada zawsze trzeba być dobrej myśli.
Moja przyjaciółka w 7 mies urodziła, niestety dziecko miało 4 krwiaki na mózgu, po kilku dniach zmarło a ona go nawet nie mogła zobaczyć...
Ja poroniłam w 3 miesiącu i to tak tragicznie, że lekarze bali się, że nie przeżyję
staraliście sie jeszcze później o dziecko?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:59   #4354
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moja kolezanka zostala zrobiona w bambuko przez lekarza...w 7 miesiacu przy drugiej ciazy nie czula ruchow dziecka wiec pojechala do szpitala (normalnie robila usg, byla pod opieka lekarza itd) i jakas pielegniarka sie jej zapytala czy miala kiedykolwiek usg robione? odpowiedziala, ze tak, podala nazwisko lekarza, powiedziala, ze raz jak go nie bylo to inny lekarz ja badal i mowil, ze wszystko ok.
Okazalo sie, ze dziewczyna ma konflikt krwi ze swoim mezem i nie moze urodzic chlopca; dziecko mialo rozszczep pluc, niewyksztalcone nozki i jeszcze wiecej roznych rzeczy...okazalo sie, ze nie ma szans na przezycie i trzeba wywolywac porod. Nie pokazali jej ani usg ani dziecka bo stwierdzili, ze to dla niej bedzie za duzo. Jej maz zobaczyl i od tej chwili niestety zaczal pic i malzenstwo sie rozpadlo.
Pielegniarki powiedzialy, ze jezeli bedzie chciala zlozyc pozew cywilny na tego lekarza, ktory sie nia opiekowal to moze na nich liczyc, ale z tego co mi mowila nie miala juz sily walczyc.
Dużo czytałam na ten temat, bo ja też z TŻ mamy konflikt.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:04   #4355
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moja kolezanka zostala zrobiona w bambuko przez lekarza...w 7 miesiacu przy drugiej ciazy nie czula ruchow dziecka wiec pojechala do szpitala (normalnie robila usg, byla pod opieka lekarza itd) i jakas pielegniarka sie jej zapytala czy miala kiedykolwiek usg robione? odpowiedziala, ze tak, podala nazwisko lekarza, powiedziala, ze raz jak go nie bylo to inny lekarz ja badal i mowil, ze wszystko ok.
Okazalo sie, ze dziewczyna ma konflikt krwi ze swoim mezem i nie moze urodzic chlopca; dziecko mialo rozszczep pluc, niewyksztalcone nozki i jeszcze wiecej roznych rzeczy...okazalo sie, ze nie ma szans na przezycie i trzeba wywolywac porod. Nie pokazali jej ani usg ani dziecka bo stwierdzili, ze to dla niej bedzie za duzo. Jej maz zobaczyl i od tej chwili niestety zaczal pic i malzenstwo sie rozpadlo.
Pielegniarki powiedzialy, ze jezeli bedzie chciala zlozyc pozew cywilny na tego lekarza, ktory sie nia opiekowal to moze na nich liczyc, ale z tego co mi mowila nie miala juz sily walczyc.
Miała potwierdzoną tę diagnozę że to przez niezgodność serologiczną (konflikt może być między matką a dzieckiem, pod warunkiem, że odziedziczy krew po ojcu)?
Czy po pierwszym porodzie miała robiony zastrzyk?
Niezgodność serologiczna jest groźna własnie przy drugiej ciąży, dlatego po pierwszej kobieta dostaje zastrzyk.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dużo czytałam na ten temat, bo ja też z TŻ mamy konflikt.
Z TŻ macie niezgodność. Konflikt jest między matką a dzieckiem, jeśli dziecko odziedziczy krew po ojcu. Groźne jest to przy drugiej ciąży, dlatego po I porodzie kobieta dostaje zastrzyk, z przeciwciałami.

U nas nie ma niezgodności - ja mam antygen a mąż nie ma.


Tu więcej na ten temat:

http://adonai.pl/life/?id=13
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-03-12 o 10:10
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:07   #4356
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś na Wizażu, że dziewczyna przenosiła ciążę, nie godziła się na rozwiązanie ciąży (która już była donoszona), które sugerowali lekarze, bo twierdziła, ze skoro skurczy nie ma to, to jeszcze nie czas na poród, no i niestety 2 czy 3 dni później dziecko się udusiło. Nie wiem jak bym potrafiła żyć dalej z myślą, że przez taki wybór dziecko nei zyje.
a to w ogóle możliwe nie zgodzić się rodzić ? Bo jak ja w styczniu miałam wycinanego guza piersi to już przy przyjęciu do szpitala musiałam podpisać że od teraz wszystkie decyzje podejmuje lekarz i na wszystko się zgadzam co zaproponuje
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:08   #4357
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z TŻ macie niezgodność. Konflikt jest między matką a dzieckiem, jeśli dziecko odziedziczy krew po ojcu. Groźne jest to przy drugiej ciąży, dlatego po I porodzie kobieta dostaje zastrzyk, tylko nei pamiętam z czym.
No o to mi chodziło, źle słowa dobrałam.
Jeśli dobrze pamiętam to zastrzyk jest z immunoglobuliną anty-D.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 10:11   #4358
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a to w ogóle możliwe nie zgodzić się rodzić ? Bo jak ja w styczniu miałam wycinanego guza piersi to już przy przyjęciu do szpitala musiałam podpisać że od teraz wszystkie decyzje podejmuje lekarz i na wszystko się zgadzam co zaproponuje
Ona chyba nie była w szpitalu, na wizycie w dniu porodu. A ze akcja się nie rozpoczeła lekarz zasugerował szpital i zakończenie ciąży.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:12   #4359
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
staraliście sie jeszcze później o dziecko?
Nie, bo to był niewłaściwy facet i potem sie cieszyłam, że tak wyszło, byłam młoda i głupia.... Teraz jestem z innym, na razie nie planuję, ale na pewno będę chciała mieć dziecko
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:25   #4360
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dużo czytałam na ten temat, bo ja też z TŻ mamy konflikt.
heh ja się muszę przebadać jak to będzie wyglądało...zresztą po chorobie tżta i tym całym leczeniu trzeba będzie się przebadać całkowicie czy dziecko nie byłoby chore

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miała potwierdzoną tę diagnozę że to przez niezgodność serologiczną (konflikt może być między matką a dzieckiem, pod warunkiem, że odziedziczy krew po ojcu)?
Czy po pierwszym porodzie miała robiony zastrzyk?
Niezgodność serologiczna jest groźna własnie przy drugiej ciąży, dlatego po pierwszej kobieta dostaje zastrzyk.[COLOR="Silver"]


Z TŻ macie niezgodność. Konflikt jest między matką a dzieckiem, jeśli dziecko odziedziczy krew po ojcu. Groźne jest to przy drugiej ciąży, dlatego po I porodzie kobieta dostaje zastrzyk, z przeciwciałami.

U nas nie ma niezgodności - ja mam antygen a mąż nie ma.
nie wiem nie pytałam się jej bo to dość trudny temat, więc tyle ile chciała i była w stanie to powiedziała, nie ciągnęłam jej za język powiedziała tylko tyle, że robili jej badania po wszystkim i wyszło, że nie może urodzić chłopca, dziewczynke tak, ale chłopca nie bo nie donosi albo będzie tak jak w tym przypadku. Dziewczynke urodziła pierwszą, wszystko było idealnie, dziecko zdrowe było i rozwija się prawidłowo.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2013-03-12 o 10:27
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:31   #4361
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Ogólnie z chłopcami jest więcej "problemów" - niektórzy mężczyźni w ogóle nie spłodzą nigdy syna, a nawet jak się uda, to płód męski jest słabszy.

Siostra koleżanki urodziła dziewczynkę, sporo przed terminem i lekarze powiedzieli, ze gdyby to był chłopiec, toby nie przeżył.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 10:35   #4362
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

też to słyszałam właśnie, że jednak dziewczynki są silniejsze i szybciej się rozwijają

z tego co mi mówiła później to już ktoś temu lekarzowi się dobrał do tyłka bo jakaś kobieta przez niego straciła dziecko bo nie zauważył, że coś jest nie tak i pozwała go, ale czy coś wywalczyła to nie wiem bo u nas wiadomo jak jest....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:54   #4363
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Dzień dobry

Ale tu smutne tematy od wczoraj - ale w pewnym sensie mi bliskie... Jestem jeszcze w ogóle przed dzieckiem, ale wiem już, że będę miała spore problemy, żeby w ogóle zajść w ciążę, o ile kiedykolwiek mi się uda. Jedną próbę leczenia z mężem podjęliśmy z marnym skutkiem i póki co odpuściliśmy, ale jednak trochę mnie to martwi jak to pójdzie następnym razem. Wiecie jak to jest, całe życie człowiek się zabezpiecza z nastawieniem, że jak przyjdzie pora to bez problemu się zaciąży, a tu klops... Jeszcze jak na ironię - moja koleżanka, która panicznie bała się ciąży, bo by jej to karierę zniszczyło, zaszła z wpadki...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:03   #4364
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

właśnie życie jest takie dziwne, że nigdy człowiek nie wie co będzie; jak to mówią "chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz mu o swoich planach"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:32   #4365
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Hosenka* kochana, bardzo Ci współczuję i trzymam mocno kciuki za przyszłość
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:41   #4366
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
właśnie życie jest takie dziwne, że nigdy człowiek nie wie co będzie; jak to mówią "chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz mu o swoich planach"
O dokładnie! To jest prawda.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Hosenka* kochana, bardzo Ci współczuję i trzymam mocno kciuki za przyszłość


---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale tu smutne tematy od wczoraj - ale w pewnym sensie mi bliskie... Jestem jeszcze w ogóle przed dzieckiem, ale wiem już, że będę miała spore problemy, żeby w ogóle zajść w ciążę, o ile kiedykolwiek mi się uda. Jedną próbę leczenia z mężem podjęliśmy z marnym skutkiem i póki co odpuściliśmy, ale jednak trochę mnie to martwi jak to pójdzie następnym razem. Wiecie jak to jest, całe życie człowiek się zabezpiecza z nastawieniem, że jak przyjdzie pora to bez problemu się zaciąży, a tu klops... Jeszcze jak na ironię - moja koleżanka, która panicznie bała się ciąży, bo by jej to karierę zniszczyło, zaszła z wpadki...
Właśnie .... Często powtarzam, że, bez obrazy, gówniara na imprezie wpadnie z jakimś dopiero co poznanym facetem, nie dba o siebie, pije, pali i rodzi zdrowe dziecko, a u mnie taka historia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:43   #4367
_kurka_
Raczkowanie
 
Avatar _kurka_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziękuję
Od kwietnia-maja możemy się starać, ale bardzo się boję



Trzymam kciuki - żeby wynik był po Twojej myśli
No to jak tylko będzie można, na wakacje żeby się odstresować i heja! Taka rada od mamy położnej


Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja wcześniej używałam zestawu nail tek II i paznokcie były ładne, długie tylko podczas stosowania. Jak przestałam, to od razu mi się pazury połamały.
Chociaż ta bazowa była fajna właśnie jako baza.
Ale szału u mnie nie robiła.
Dla mnie najlepsza odżywka, jaką używałam jest Herome.
Ja nie używałam tej odżywki tak jak się powinno tylko jako bazę i sprawdza się świetnie


_ _ _ _ _

A w ogóle jak któraś z was jest z Poznania to mój kuzyn jest ginekologiem i własnie specjalizuje się w usg i niepłodności tez bodajże

Tak tu mówicie o ciąży a mi z moim TŻem "grożą" bliźniaki, jego mama ma brata bliźniaka, czyli wypada na kogoś z jego pokolenia
__________________
Mój blog kurka-bloguje.blogspot.com
_kurka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:50   #4368
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:58   #4369
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez _kurka_ Pokaż wiadomość
No to jak tylko będzie można, na wakacje żeby się odstresować i heja! Taka rada od mamy położnej
Ginekolodzy mówią to samo "Najlepiej działać", bo co się stało, mogło być po prostu "statystyką" i przypadkiem bez konkretnego powodu (tzn na tym etapie nauki)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 13:07   #4370
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

cześć Dawno mnie nie było, wiem, jestem bzeltynka i jestem skruszoną córką marnotrawną :P przyjmiecie mnie z powrotem?

przyszłam z pytaniem, może mi coś doradzicie
zrobiłam na blogu mały konkurs, TU - niby zasady banalnie proste, nie trzeba byc obserwatorem, nie trzeba lubić zadnych fanpageów, pytanie proste aczkolwiek wymagające myslenia, a nagrody w postaci kremu eko oraz dla drugiej osoby mydełek naturalnych na pocieszenie.
No wydawało mi się, że jest wszystko ok, sama wzięłabym udział, a mam 6 zgłoszen - nagrody nie takie? za łatwe zasady, bo nie zachęcają do współzawodnictwa? czy raczej własnie to, ze trzeba wymyslic odpowiedź na pytanie? poradxcie proszę
no a jak macie ochotę wziąc udział to zapraszam
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:08   #4371
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3971848 1]ano, u mnie też
właśnie ostatnio oglądałam te herbaty i miałam ogromną ochotę, bo smaki bardzo kuszące, ale też nie cierpię jak mi coś tam lata i do ust wpada
zaparzacza nie kupiłam, bo kosztował prawie 50zł...[/QUOTE]
To zajrzyj może do jakiegoś sklepu typu "wszystko po XX zł" ja w takim kupiłam i szklankę z zaparzaczem i metalowy zaparzacz


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Właśnie .... Często powtarzam, że, bez obrazy, gówniara na imprezie wpadnie z jakimś dopiero co poznanym facetem, nie dba o siebie, pije, pali i rodzi zdrowe dziecko, a u mnie taka historia.
Też zauważyłam, że często, bardzo często tak jest...


Cytat:
Napisane przez _kurka_ Pokaż wiadomość
Tak tu mówicie o ciąży a mi z moim TŻem "grożą" bliźniaki, jego mama ma brata bliźniaka, czyli wypada na kogoś z jego pokolenia
No i fajnie, "odbębnicie" dwa za jednym zamachem
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:19   #4372
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

doczytuję ostatnie strony - Hosenka, bardzo mi przykro

panna mrau, a co do staran o dzieci to mi kiedyś ordynator ginekologii powiedział, że nie zajdę w ciążę - ale ja nie lubię, jak mi obce niemiłe chłopy coś oświadczają takim nie znoszącym sprzeciwu tonem, no to zaszłam, 3 tygodnie później :P
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:22   #4373
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
doczytuję ostatnie strony - Hosenka, bardzo mi przykro

panna mrau, a co do staran o dzieci to mi kiedyś ordynator ginekologii powiedział, że nie zajdę w ciążę - ale ja nie lubię, jak mi obce niemiłe chłopy coś oświadczają takim nie znoszącym sprzeciwu tonem, no to zaszłam, 3 tygodnie później :P
Na pohybel lekarzom . Złośliwa jesteś .

Smutno mi się zrobiło, jak czytałam wasze posty na temat ciąż i poronień. 3mam kciuki za wszystkie chcące zostać mamami i za te, które nie chcą (czyli głównie za siebie samą) .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:24   #4374
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

no ba zawsze uważałam, że najlepiej mi wszystko wychodiz jak to robię albo w ramach zakładu albo na złość komuś bo nie dość, że mi wtedy powiedział, że nici z zachodzenia w ciążę to jeszcze seksu zabronił - a ja co? pierwszy seks miesiąc wczesniej niż pozwolił i od razu traf :P
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:26   #4375
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

już mi jedna osoba uciekła po ogłoszeniu wyników pewnie się rozczarowała ojej....

dobrze, że dzisiaj nie muszę nigdzie wychodzić bo paskudnie jest do tego mnie @ zaatakowała z rana
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:29   #4376
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
przyszłam z pytaniem, może mi coś doradzicie
zrobiłam na blogu mały konkurs, TU - niby zasady banalnie proste, nie trzeba byc obserwatorem, nie trzeba lubić zadnych fanpageów, pytanie proste aczkolwiek wymagające myslenia, a nagrody w postaci kremu eko oraz dla drugiej osoby mydełek naturalnych na pocieszenie.
No wydawało mi się, że jest wszystko ok, sama wzięłabym udział, a mam 6 zgłoszen - nagrody nie takie? za łatwe zasady, bo nie zachęcają do współzawodnictwa? czy raczej własnie to, ze trzeba wymyslic odpowiedź na pytanie? poradxcie proszę
no a jak macie ochotę wziąc udział to zapraszam
Nie wiem jak inni, ale dla mnie po prostu nagrody nie są atrakcyjne, zresztą mam wrażenie, że coraz więcej osób jest już zmęczonych konkursami, sama coraz rzadziej biorę udział.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:29   #4377
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

a odpowiecie na moje pytanie? błagam bo serio zgłupiałam i nie wiem co źle robię

Emememsik, dzięki - tzn rozumiem, ze nie dla kazdego akurat takie nogrody są atrakcyjne, ale np ten krem to nowosc na rynku, ledwo wyprodukowany i miało go może z 5 osób w Polsce do tej pory, dlatego myślałam, ze byłby fajny, zwłaszcza, że idzie wiosna

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2013-03-12 o 13:30
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:46   #4378
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość

Jak szok Ci przejdzie, to daj znać, czy się cieszysz, czy niekoniecznie
Póki co nie, nie dochodzi to jeszcze do mnie i cały czas myślę, że to jakaś pomyłka Czekam na wyniki testu beta HCG, online chyba będę mogła sprawdzić już dzisiaj.

Inaczej to sobie wyobrażałam, planowaliśmy ślub na 2015 a tu wszystko trzeba będzie robić ekspresowo, pewnie jeszcze przed urodzeniem dziecka jak uda się cokolwiek załatwić. Jeśli jestem w ciąży to w końcówce pierwszego miesiąca, tak przypuszczam. Nie wiem jak powiedzieć rodzicom, na pewno nie będą zadowoleni. Najgorsze, że tylko Tż pracuje, ciężko będzie nam sobie poradzić. Na początku pewnie zamieszkamy u mnie, ewentualnie coś wynajmiemy.


Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ops... może teraz to szok ale będziesz młodą mamą i na pewno znajdziecie pomoc
Już nie taką młodą Rocznikowo mam 26 lat.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:52   #4379
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Póki co nie, nie dochodzi to jeszcze do mnie i cały czas myślę, że to jakaś pomyłka Czekam na wyniki testu beta HCG, online chyba będę mogła sprawdzić już dzisiaj.

Inaczej to sobie wyobrażałam, planowaliśmy ślub na 2015 a tu wszystko trzeba będzie robić ekspresowo, pewnie jeszcze przed urodzeniem dziecka jak uda się cokolwiek załatwić. Jeśli jestem w ciąży to w końcówce pierwszego miesiąca, tak przypuszczam. Nie wiem jak powiedzieć rodzicom, na pewno nie będą zadowoleni. Najgorsze, że tylko Tż pracuje, ciężko będzie nam sobie poradzić. Na początku pewnie zamieszkamy u mnie, ewentualnie coś wynajmiemy.




Już nie taką młodą Rocznikowo mam 26 lat.
To Wasza sprawa, jak zrobicie, ale nie musicie brać ślubu przed porodem osobiście nie jestem zwolenniczką tego rozwiązania. A TŻ już wie?
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:56   #4380
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XV

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Póki co nie, nie dochodzi to jeszcze do mnie i cały czas myślę, że to jakaś pomyłka Czekam na wyniki testu beta HCG, online chyba będę mogła sprawdzić już dzisiaj.

Inaczej to sobie wyobrażałam, planowaliśmy ślub na 2015 a tu wszystko trzeba będzie robić ekspresowo, pewnie jeszcze przed urodzeniem dziecka jak uda się cokolwiek załatwić. Jeśli jestem w ciąży to w końcówce pierwszego miesiąca, tak przypuszczam. Nie wiem jak powiedzieć rodzicom, na pewno nie będą zadowoleni. Najgorsze, że tylko Tż pracuje, ciężko będzie nam sobie poradzić. Na początku pewnie zamieszkamy u mnie, ewentualnie coś wynajmiemy.


Już nie taką młodą Rocznikowo mam 26 lat.
no ale jesteście już tak długo razem, i tak planował się oświadczyć bo coś mówiłaś o wizycie u jubilera... tyle głupio że nałożyła się na to ciąża i czasem ludzie gadają różne farmazony. Ale poradzicie sobie na pewno a rodzice nawet jak na początku będą zszokowani że troszkę odwrócona kolejność to na pewno będą wnuczątko kochać a nie chciałabyś odczekać ze ślubem ? Kuzynka mojego TŻ balowała z rocznym synkiem, którego potem ułożono spać a z kolei koleżanka była chyba w 3 miesiącu i czuła się bardzo niedobrze (ospała i zmęczona)
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.