Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 10:44   #811
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Wiem wiem.

Dzisiaj wskoczyłam na wagę, z wielkim strachem oczywiście, miałam się zważyć za 4 dni ale ciekawość wygrała, ale na szczęscie - nie pożałowałam, waga spadła o niecałe 2kg! Jestem taka szczęśliwa, w dodatku zmieściłam się w moje stare spodnie z 1 gimnazjum, ponoć tam jest numer 34, ale ja przed odchudzaniem nosiłam ok. 40... więc nie wiem, te rozmiarówki jakieś chińskie są
A dziewczyny, co tam u Was? Jak postępy? Pogoda robi się ładna, słoneczko świeci, może to w końcu ostateczny koniec zimy.
No to ładny spadek, a w jakim czasie ? No rozmiarówki są chińskie ;p Ale ciesz sie, że mieścisz się w 34, pochwal się koleżanką w szkole, będą zazdrościć

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Kurde nic nie mialam w zamrażarce na obiad, wyciąglam skrzydełka.. chciałam w nich skórę obciąć, Boże drogi co ja się namęczyłam.. trochę poobcinałam ;p już nigdy nie zrobie skrzydełek na obiad. Na jutro już zaplanowany Dukanowski żurek, ciekawe czy wyjdzie.. i jeszcze jakaś nogę kupię i zjem. W wtorek wieczór zrobie se gulasz z cycka kurczaka z warzywami, starczy mi na kilka dni.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 10:54   #812
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
No to ładny spadek, a w jakim czasie ? No rozmiarówki są chińskie ;p Ale ciesz sie, że mieścisz się w 34, pochwal się koleżanką w szkole, będą zazdrościć

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Kurde nic nie mialam w zamrażarce na obiad, wyciąglam skrzydełka.. chciałam w nich skórę obciąć, Boże drogi co ja się namęczyłam.. trochę poobcinałam ;p już nigdy nie zrobie skrzydełek na obiad. Na jutro już zaplanowany Dukanowski żurek, ciekawe czy wyjdzie.. i jeszcze jakaś nogę kupię i zjem. W wtorek wieczór zrobie se gulasz z cycka kurczaka z warzywami, starczy mi na kilka dni.
W ciągu 6 dni. Ja polecam dukanowski omlet z polewą czekoladową, smakuje prawie jak niedietetyczny! Tutaj przepisik na omlet - http://www.dukania.pl/Omlet-light - a czekoladę robię inaczej niż jest na tej stronie, a mianowicie daje 3 łyżki kakao, 2-3 łyżeczki słodzika i 4 łyżki mleka. Nie pamiętam skąd wzięłam ten przepis, ale raczej z dukan.blox.pl Naprawdę smaczne, polecam wszystkim!
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:12   #813
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
W ciągu 6 dni. Ja polecam dukanowski omlet z polewą czekoladową, smakuje prawie jak niedietetyczny! Tutaj przepisik na omlet - http://www.dukania.pl/Omlet-light - a czekoladę robię inaczej niż jest na tej stronie, a mianowicie daje 3 łyżki kakao, 2-3 łyżeczki słodzika i 4 łyżki mleka. Nie pamiętam skąd wzięłam ten przepis, ale raczej z dukan.blox.pl Naprawdę smaczne, polecam wszystkim!
Dzięki, zrobię. Tylko u mnie jest ten problem, że rzadko w sklepach jest serek homogenizowany 0%. W ogóle u mnie znaleść takie produkty to hardcore. Już jeżdzę 20 km dalej by kupić i nie zawsze są. ;/
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:28   #814
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
W ciągu 6 dni. Ja polecam dukanowski omlet z polewą czekoladową, smakuje prawie jak niedietetyczny! Tutaj przepisik na omlet - http://www.dukania.pl/Omlet-light - a czekoladę robię inaczej niż jest na tej stronie, a mianowicie daje 3 łyżki kakao, 2-3 łyżeczki słodzika i 4 łyżki mleka. Nie pamiętam skąd wzięłam ten przepis, ale raczej z dukan.blox.pl Naprawdę smaczne, polecam wszystkim!
Wszystko fajnie, też bym chętnie zjadła, ale co do tej polewy czekoladowej, to przecież jest napisane na 1szej stronie, że na dzień jest dozwolona tylko 1 łyżeczka kakao.
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:42   #815
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

hej przeczytałam tylko o waszym omlecie i pobiegłam go robic bo mnie naszło na słodkie :P ale w końcu stwierdziłam że jednak jadłam już jajka na śniadanie więc wzięłam serek homo 0% łyżkę kakao i słodzik i mam serek czekoladowy pycha
Dziś pierwszy dzień P+W. Za równe 10 dni ważenie... Boję się
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 13:17   #816
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
No wiadomo, ze grzeszki się zdarzają.. A kiedy Ci się zdarzył pierwszy pamiętasz moze coś około którego miesiąca? Myślałam, ze ty cały czas bez grzeszku ;P Ale byś wytrwała była Ja mam to samo w te święta babcia robi obiad ( jak co roku ) i tak swietnie gotuje , a strasznie się boję, że na następne święta nie zrobi już obiadu i myślę, cały czas intensywnie czy chociaż samego indyka nie spróbować a inne jedzenie juz sama sobie przynieść. Sama nie wiem. Wiadomo, że nawet najlepszym się zdarzy jakiś grzech, no ale cóż jesteśmy tylko ludźmi... Ale nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tych straconych kilogramów :P



Zrobiłam ptasie mleczko, wyszło super ! Ale więcej niż jednego małego kawałeczka nie mogę zjeść , bo uważam , że za słodkie. :P
grzech pierwszy miałam z alkoholem, jakiś miesiąc po rozpoczęciu diety, wypiłam piwo na imprezie i kilka kieliszków wódki, potem długo nic i sylwester - pół kieliszka szampana, a potem tłusty czwartek - pączek no i od czasu do czasu chwile słabości, najgorzej jak @ ma przyjść, bo wtedy jestem ciągle głodna i mam ochotę na słodycze

dzisiaj pokutuje po wczorajszych pierogach, ale przyszły dwa dni P, więc mam nadzieję, że będzie ok

a to ptasie mleczko jak robisz?
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:18   #817
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
grzech pierwszy miałam z alkoholem, jakiś miesiąc po rozpoczęciu diety, wypiłam piwo na imprezie i kilka kieliszków wódki, potem długo nic i sylwester - pół kieliszka szampana, a potem tłusty czwartek - pączek no i od czasu do czasu chwile słabości, najgorzej jak @ ma przyjść, bo wtedy jestem ciągle głodna i mam ochotę na słodycze

dzisiaj pokutuje po wczorajszych pierogach, ale przyszły dwa dni P, więc mam nadzieję, że będzie ok

a to ptasie mleczko jak robisz?
EE to nie są aż takie duże grzeszki . Hehe, A ja ptasie mleczko robię tak, że 1 litr mleka 0% zagotowywuje. Potem odlewam trochę do szklanki rozrabiam żelatynę ( 1 opakowanie co jest na 1 litr ) , potem wlewam do tego mleka, chwile mieszam, dodaję słodziku do smaku, mieszam, potem odlewam połowe do formy po keksie i dałam na balkon i to mi zastygło gdzieś w 30 min ( przy temp -7 stopni), do drugiej polowy mleka dodałam łyzeczkę kakao odtłuszczonego i dodałam to do tej formy po zastygnięciu pierwszej porci. I jak zastygło to gotowe do jedzenia, Strasznie slodzkie mi wyszło, wiec wiecej niz jedna kostke zjesc sie nie da, ale smaczne i takie galaretowate ale na prawdę polecam

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

A z czym były te pierogi? Dobre?
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 15:04   #818
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Hey kochane czytam Was na bieżąco ale że względu na absorbujace dziecie mało mam czasu na watek dukabowski, bo większość czasu spędzam na odchowalni nam z mezem jutro minie 6tyg dukania. Jakie wyniki? U męża -14kg(było 116, jest 102kg) u mnie było kolo 80jest 71kg czyli ok.-9kg. Juz coraz bliżej celu juz tej 6z przodu sir doczekac nie mogę. Co do rozmiarów to ja weszlam w przedciazowe jeansy 31, 30jest też ok ale bardziej obcisla. Czekają jeszcze 4pary 29 dodam, że po porodzie kupowalam jeansy 34
A co do diety to staramy się przestrzegac wszystkich zasad, no oprócz codziennego grzechu w postaci 1,do 2kaw z mlekiem i cukrem no nie możemy nie poslodzic, także codziennie jest slodka kawa no ale chudniemy mimo tego także nie zrezygnujemy z tej przyjemnosci i nalogu :p
No i mezul cały czas je codziennie 2kromki wasy, do serka w pracy.
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:10   #819
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, też bym chętnie zjadła, ale co do tej polewy czekoladowej, to przecież jest napisane na 1szej stronie, że na dzień jest dozwolona tylko 1 łyżeczka kakao.
To jest na kilka dni ta czekolada. Przynajmniej u mnie tak starcza.

Cytat:
Napisane przez kashia001
Dzięki, zrobię. Tylko u mnie jest ten problem, że rzadko w sklepach jest serek homogenizowany 0%. W ogóle u mnie znaleść takie produkty to hardcore. Już jeżdzę 20 km dalej by kupić i nie zawsze są. ;/
Ja kupuję serek homo 0% w Carrefourze.
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:13   #820
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Tak, waga, wzrost i wiek to prawda. Ja nie czuję się dobrze we własnym ciele, mam szerokie biodra i jak ważyłam 74 kg to każdy mi docinał... łącznie z rodziną. Ćwiczę, mam zamiar biegać jak będzie cieplej, nie mam nadwagi, ale chciałabym wreszcie osiągnąć swoją wymarzoną wagę, moją wymarzoną wagą było zawsze 60kg, ale jeżeli uda mi się osiągnąć więcej to będę przeszczęliwa. A wiem, że przetrwam - doszłam już daleko, na pewno tego nie przerwę teraz, bo wiem, jakie by były tego konsekwencje.
1. Co do wieku to się nie wtrącam, to twoja sprawa.
2.Co do patelni to może masz jakieś własne oszczędności (może czas już zainwestować)
3. Musze jednak (bo się powstrzymać nie mogę) powiedzieć, ze trochę się wkurzam jak ktoś chce schudnąć z kości na ości. Przy swoim wzroście masz idealną wagę a chcesz osiągnąć wagę anorektyczną. Szerokie biodra są seksowne a jeśli ci coś w nich nie odpowiada to zastanów się nad regularnymi ćwiczeniami i zabiegami ujędrniającymi typu Vacu.

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź w moim imieniu. Skarbie bez grzechu się nie obywa, zwłaszcza ostatnio czasami mi się zdarza malutki kawałeczek czekolady toblerone z nugatem i rodzynkami i mam wrażenie, że więcej rzeczy jadam niż na początku diety, bo zjadam od czasu do czasu jovi 0% truskawkowy albo śliwkowy, pudding z lidla, wczoraj udało mi się kupić parówki z kurczaka 87% kurczaka no i krakowską suchą drobiową light z 50% mniej tłuszczu, prawda jest taka, że nudzą mi się rzeczy które jadłam wcześniej, więc sięgam po inne, może dlatego waga trochę stanęła... nie wiem, ale czasami potrzebuję czegoś innego, dzisiaj np. zjadłam kilka pierogów ruskich mojej babci, które są po prostu najlepsze na świecie, a że babci nie było pół roku w Polsce, to nie mogłam się oprzeć, więc nie ma tak, że nikt nie grzeszy, myślę że nawet wytrwałym się zdarzają chwile słabości, grunt, żeby było ich jak najmniej
No to za te grzeszki i dla dalszej motywacji:


Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no to przynajmniej niech się ktoś zlituje i zafunduje Ci wspaniały masaż rozgrzewający
Oj tak, oj tak



Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość

Kurde nic nie mialam w zamrażarce na obiad, wyciąglam skrzydełka.. chciałam w nich skórę obciąć, Boże drogi co ja się namęczyłam.. trochę poobcinałam ;p już nigdy nie zrobie skrzydełek na obiad.
Akurat skrzydełka są elementem kurczaka, którego przy dukanie jeść nam nie wolno.
Właśnie dlatego, że składają się w przeważającej ilości ze skóry, której nie jesteśmy w stanie się pozbyć.

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
W ciągu 6 dni. Ja polecam dukanowski omlet z polewą czekoladową, smakuje prawie jak niedietetyczny! Tutaj przepisik na omlet - http://www.dukania.pl/Omlet-light - a czekoladę robię inaczej niż jest na tej stronie, a mianowicie daje 3 łyżki kakao, 2-3 łyżeczki słodzika i 4 łyżki mleka. Nie pamiętam skąd wzięłam ten przepis, ale raczej z dukan.blox.pl Naprawdę smaczne, polecam wszystkim!
Super, tylko pamiętaj, że taka porcja kakao jest niedozwolona. Tylko łyżeczka dziennie jest dopuszczalna.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Hey kochane czytam Was na bieżąco ale że względu na absorbujace dziecie mało mam czasu na watek dukabowski, bo większość czasu spędzam na odchowalni nam z mezem jutro minie 6tyg dukania. Jakie wyniki? U męża -14kg(było 116, jest 102kg) u mnie było kolo 80jest 71kg czyli ok.-9kg. Juz coraz bliżej celu juz tej 6z przodu sir doczekac nie mogę. Co do rozmiarów to ja weszlam w przedciazowe jeansy 31, 30jest też ok ale bardziej obcisla. Czekają jeszcze 4pary 29 dodam, że po porodzie kupowalam jeansy 34
A co do diety to staramy się przestrzegac wszystkich zasad, no oprócz codziennego grzechu w postaci 1,do 2kaw z mlekiem i cukrem no nie możemy nie poslodzic, także codziennie jest slodka kawa no ale chudniemy mimo tego także nie zrezygnujemy z tej przyjemnosci i nalogu :p
No i mezul cały czas je codziennie 2kromki wasy, do serka w pracy.
No i super, ze mimo odstępstw od diety waga wam spada. Wszystko zależy od organizmu.
Jeśli chodzi o facetów, to czasem nie wiem na jakiej podstawie waga im spada, po prostu ich odchudzanie jest jedną wielką zagadką.
Do kawy możecie używać słodzika (byle nie zawierał aspartamu). Będzie słodko a bez cukru.

A jakie wyniki testu wam wyszły? Ile macie do zrzucenia?


Ja dziś na obiad miałam naleśniki dukanowe z serkiem na słodko polane sosem waniliowym oraz posypane kakao. Trzy osoby się najadły. Wszystkim smakowało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0506.jpg (99,6 KB, 28 załadowań)
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 17:10   #821
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Akurat skrzydełka są elementem kurczaka, którego przy dukanie jeść nam nie wolno.
Właśnie dlatego, że składają się w przeważającej ilości ze skóry, której nie jesteśmy w stanie się pozbyć.
.
No wiem, dlatego walczyłam z tą skórą jak tylko się dało.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 17:27   #822
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Wg testu mi wyszlo, że idealna to 66kg, no ja bym tak 64, 65kg osiagnac także nie wiele mniej niż wychodzi w teście. A mąż nie wiem czy go robił. Zaraz go zapytam
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 21:13   #823
ardnaskelad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Hej kobitki
Wystarczyło parę dni nie być tutaj i totalnie wątek zgubiłam. Chyba, żeby być na bieżąco będę musiała codziennie się meldować
Pochwalę się, że mimo iż jestem recydywistką (już dukałam i przez głupotę porzuciłam dietę, a teraz skruszona wracam), waga mi ładnie spada kolejne -3kg to razem już jakieś 8
ardnaskelad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 21:26   #824
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
1. Co do wieku to się nie wtrącam, to twoja sprawa.
2.Co do patelni to może masz jakieś własne oszczędności (może czas już zainwestować)
3. Musze jednak (bo się powstrzymać nie mogę) powiedzieć, ze trochę się wkurzam jak ktoś chce schudnąć z kości na ości. Przy swoim wzroście masz idealną wagę a chcesz osiągnąć wagę anorektyczną. Szerokie biodra są seksowne a jeśli ci coś w nich nie odpowiada to zastanów się nad regularnymi ćwiczeniami i zabiegami ujędrniającymi typu Vacu.


Super, tylko pamiętaj, że taka porcja kakao jest niedozwolona. Tylko łyżeczka dziennie jest dopuszczalna.
Patelnię już sobie załatwiłam. A co do trzeciego podpunktu - nie chcę osiągnąć wagi anorektycznej, chcę osiągnąć wagę prawidłową dla mojego wzrostu, nie mam szczupłych nóg, i mam boczki widoczne, mam po prostu swoje kompleksy... Nie chcę Ciebie denerwować, ani nikogo stąd... Zawsze mogę przestać wypowiadać się na forum, jeżeli jest to jakiś problem

Co do polewy czekoladowej - w poprzednim poście napisałam, że ta porcja starcza na kilka dni.
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 21:41   #825
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Ja dziś na obiad miałam naleśniki dukanowe z serkiem na słodko polane sosem waniliowym oraz posypane kakao. Trzy osoby się najadły. Wszystkim smakowało.
Mam nieco dziwne pytanie Ta porcja której zdjęcie zrobiłaś to była na trzy osoby czy tylko na jedną?

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Patelnię już sobie załatwiłam. A co do trzeciego podpunktu - nie chcę osiągnąć wagi anorektycznej, chcę osiągnąć wagę prawidłową dla mojego wzrostu, nie mam szczupłych nóg, i mam boczki widoczne, mam po prostu swoje kompleksy... Nie chcę Ciebie denerwować, ani nikogo stąd... Zawsze mogę przestać wypowiadać się na forum, jeżeli jest to jakiś problem

Co do polewy czekoladowej - w poprzednim poście napisałam, że ta porcja starcza na kilka dni.
Doskonale wiem, co masz na myśli
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 23:01   #826
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość

Doskonale wiem, co masz na myśli
Dziękuję
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 05:20   #827
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Patelnię już sobie załatwiłam. A co do trzeciego podpunktu - nie chcę osiągnąć wagi anorektycznej, chcę osiągnąć wagę prawidłową dla mojego wzrostu, nie mam szczupłych nóg, i mam boczki widoczne, mam po prostu swoje kompleksy... Nie chcę Ciebie denerwować, ani nikogo stąd... Zawsze mogę przestać wypowiadać się na forum, jeżeli jest to jakiś problem

Co do polewy czekoladowej - w poprzednim poście napisałam, że ta porcja starcza na kilka dni.
Weź lepiej zrób foto od ramion z dół i pochwal sie nam jak wyglądasz sexy .
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 06:56   #828
halcia69
Raczkowanie
 
Avatar halcia69
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

hej dziewczyny, gratuluje wszystkim super postawy i spadkow!!! Kurde ja nadal bz...@ byla i poszla a waga stoi. Tak wiec po 6 tyg. tylko 5kg. Dobre i to, ale chcialoby sie wiecej. Ja mam Hashimoto, wiec chudniecie nie jest latwe. Caly czas klade sobie do glowy, ze najwazniejsze jest samopoczucie, a to po spadku tych 5 kg zdecydowanie lepsze. Wiec staram sie nie poddawac, wasze posty motywuja mnie bardzo. Wiec czytam i dukam spokojniutko. Pozdrawiam w mrozny, ale sloneczny dzien
__________________
12.02.13 ...Powrót do Dukana
16.02.13- koniec -I Fazy - 3kg mniej
07.03.13- 5 kg mniej
halcia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 07:05   #829
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ardnaskelad Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Wystarczyło parę dni nie być tutaj i totalnie wątek zgubiłam. Chyba, żeby być na bieżąco będę musiała codziennie się meldować
Pochwalę się, że mimo iż jestem recydywistką (już dukałam i przez głupotę porzuciłam dietę, a teraz skruszona wracam), waga mi ładnie spada kolejne -3kg to razem już jakieś 8
Hej! Zazdraszczam tych -8kg Czytam sobie Twoją wypowiedz i sama siebie przekonuje, ze IIIci powrot na Dukana tez bedzie opłacalny

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Patelnię już sobie załatwiłam. A co do trzeciego podpunktu - nie chcę osiągnąć wagi anorektycznej, chcę osiągnąć wagę prawidłową dla mojego wzrostu, nie mam szczupłych nóg, i mam boczki widoczne, mam po prostu swoje kompleksy... Nie chcę Ciebie denerwować, ani nikogo stąd... Zawsze mogę przestać wypowiadać się na forum, jeżeli jest to jakiś problem

Co do polewy czekoladowej - w poprzednim poście napisałam, że ta porcja starcza na kilka dni.
Też Cie rozumiem i popieram,najważniejsze zebys Ty sama dobrze się czuła w swoim ciele.Przy moim pierwszym podejściu też odpierałam takie zarzuty
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 07:15   #830
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Witam z rana, już poćwiczyłam, teraz trzeba odpocząć, wracam do Dukana po prawie tygodniu przerwy, ale teraz już postaram się być grzeczna
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 07:37   #831
kasia loczek
Raczkowanie
 
Avatar kasia loczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 73
GG do kasia loczek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Dzisiaj 5 dzień na proteinach, jutro P+W waga wróciła do normy czyli waże 84,1, a nawet 83,8 . Ale czuje sie taka szczupła że szok. Dzisiaj do pracy założyłam bluzeczki w rozmiarze 42, których już dawwwnooooooo nie wkładałam bo się guziczek nie dopinał. .
Ja wiem ze jak ktos to czyta to myśli "wariatka", jak można się czuć szczupło w rozmiarze 42 i wadze ponad 80kg - ale czuję się super lekka i mega szcęśliwa. Wczoraj zaczął mi się@ więc wiem, że waga jeszce spadnie po.
Od 5 dni codziennie (oprócz niedzieli) jeżdżę na rowerku stacjonarnym i postaram się ten nawyk wprowadzić do mojego życia. Nie chodzi tylko o rowerek ale ma być codziennie 60min ruchu bo zaczynam czuć że mi się wszystko chce
I TEGO WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ NIECH WAM SIĘ ZAWSZE CHCE!!!!!!
__________________
START 06.02.2013

BYŁO 89,7 kg
JEST 86,5.....84,1kg.....82,6
BĘDZIE 65 kg

Edytowane przez kasia loczek
Czas edycji: 2013-03-18 o 07:39
kasia loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 07:41   #832
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Witojcie U mnie drugi dzien P+W wstałam dzis rano i poczułam się taka jakas lżejsza dzis widze że brzuszek w porównaniu do tego co było przed dietą to niebo a ziemia... Wiadomo że nadal jest tłusty ale nie aż tak. Niestety mój men poinformował mnie wczoraj że zmalały mi piersi... Najbardziej się tego bałam... Sama też czuję że są mniejsze i obwisłe co raz bardziej Miałam duże D... Ciekawe co będzie po diecie... Już mam myśli że kiedys najwyżej sobie zrobię :P Przyzwyczaiłam się do dużych... Ale te myśli jednak chyba świadczą o mojej motywacji i że już przyjęłam do wiadomości że w końcu dam radę że schudnę raz na zawsze i już
Obiecałam sobie że jak schudnę to zrobię sobie tatuaż na plecach i z kawałkiem ramienia i teraz co raz częściej myślę o nim i jaki on będzie :P
Przed dietą tak przytyłam że zrobiły mi się okropne, czerwone rozsępy na boczkach dobija mnie to bo jednak rozstępów nie da się pozbyc całkowicie... Smaruję minimum 2 razy dziennie oliwką... One są w takim miejscu że nawet jak w końcu będę mogła pokazac się w kostiumie kąpielowym to i będzie je widac znacie może jakieś zabiegi na to kosmetyczne które chociaz czesciowo sprawiają że ich nie widac? albo czy znacie kogoś kto korzystał z czegoś takiego i mu pomogło? Czytałam o laserach, peelingach i innych cudach i nie wiem co może zadziałac....

Życzę miłego dzionka w tę mrozną aczkolwiek słoneczną pogodę buziaczki : cmok:

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj 5 dzień na proteinach, jutro P+W waga wróciła do normy czyli waże 84,1, a nawet 83,8 . Ale czuje sie taka szczupła że szok. Dzisiaj do pracy założyłam bluzeczki w rozmiarze 42, których już dawwwnooooooo nie wkładałam bo się guziczek nie dopinał. .
Ja wiem ze jak ktos to czyta to myśli "wariatka", jak można się czuć szczupło w rozmiarze 42 i wadze ponad 80kg - ale czuję się super lekka i mega szcęśliwa. Wczoraj zaczął mi się@ więc wiem, że waga jeszce spadnie po.
Od 5 dni codziennie (oprócz niedzieli) jeżdżę na rowerku stacjonarnym i postaram się ten nawyk wprowadzić w styl mojego życia. Nie chodzi tylko o rowerek ale ma być codziennie 60min ruchu bo zaczynam czuć że mi się wszystko chce
Hej hej no ja też właśnie jakaś taka się fajna czuję chyba przez to słońce :P Widze że zaczęłaś dietę 6.02 a ja 5.02 i z podobną wagą miałaś jakieś grzeszki??? super ze jezdzisz na rowerku ja niby też mam ale jakoś mi się odechciało cieszę się że pogoda się poprawia bo już szykuję rower żeby jezdzic codziennie do pracy a mam 16 km
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 07:55   #833
kasia loczek
Raczkowanie
 
Avatar kasia loczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 73
GG do kasia loczek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Szczerze to grzeszków mam masę
Począwszy od 30 urodzin kiedy 3 dni miałam gości i jadłam sałatki majonezowe, torta (przez 3dni), mięsko z sosem i ziemniaczkami, no było pysznie po prostu.
U nas w domu niedzielna kolacja co tydzień to pizza, którą moje dzieci uwielbiaja i też sie pare razy skusiłam.
Kiedy gotuję dla dzieciaków to czasami sprawdzam jak smakuje, czy jeszce trzeba przyprawić itp.
Wiecej grzechów nie pamiętam.....
Ale i tak uważam że przy tym systemie skoro schudłam 6kg to jest bogato!!!
__________________
START 06.02.2013

BYŁO 89,7 kg
JEST 86,5.....84,1kg.....82,6
BĘDZIE 65 kg
kasia loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:06   #834
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Szczerze to grzeszków mam masę
Począwszy od 30 urodzin kiedy 3 dni miałam gości i jadłam sałatki majonezowe, torta (przez 3dni), mięsko z sosem i ziemniaczkami, no było pysznie po prostu.
U nas w domu niedzielna kolacja co tydzień to pizza, którą moje dzieci uwielbiaja i też sie pare razy skusiłam.
Kiedy gotuję dla dzieciaków to czasami sprawdzam jak smakuje, czy jeszce trzeba przyprawić itp.
Wiecej grzechów nie pamiętam.....
Ale i tak uważam że przy tym systemie skoro schudłam 6kg to jest bogato!!!
Kochana to wyobraz sobie jak waga by Ci spadła bez tych grzeszków Spróbuj wziac się w karby żeby nie grzeszyc w ogóle
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:37   #835
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Dzień dobry wszystkim.
Ostatnio ciągle mnie motywujecie do wypowiadania się.

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Mam nieco dziwne pytanie Ta porcja której zdjęcie zrobiłaś to była na trzy osoby czy tylko na jedną?
Na trzy.
Pękłabym z wielkim hukiem, po zjedzeniu takiej masy żarcia .

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Patelnię już sobie załatwiłam. A co do trzeciego podpunktu - nie chcę osiągnąć wagi anorektycznej, chcę osiągnąć wagę prawidłową dla mojego wzrostu, nie mam szczupłych nóg, i mam boczki widoczne, mam po prostu swoje kompleksy... Nie chcę Ciebie denerwować, ani nikogo stąd... Zawsze mogę przestać wypowiadać się na forum, jeżeli jest to jakiś problem
To była moja własna opinia, absolutnie nie pisałam tego by cię przegonić. Dukaj sobie jeśli uważasz, że tego potrzebujesz.

Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Ja wiem ze jak ktos to czyta to myśli "wariatka", jak można się czuć szczupło w rozmiarze 42 i wadze ponad 80kg - ale czuję się super lekka i mega szcęśliwa. Wczoraj zaczął mi się@ więc wiem, że waga jeszce spadnie po.
Doskonale cię rozumiem. Mam dokładnie tak samo. Ale nie ma się co dziwić jeśli zakładamy ciuszki o których wcześniej mogłyśmy tylko pomarzyć.

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Niestety mój men poinformował mnie wczoraj że zmalały mi piersi... Najbardziej się tego bałam... Sama też czuję że są mniejsze i obwisłe co raz bardziej Miałam duże D... Ciekawe co będzie po diecie... Już mam myśli że kiedys najwyżej sobie zrobię :P Przyzwyczaiłam się do dużych... Ale te myśli jednak chyba świadczą o mojej motywacji i że już przyjęłam do wiadomości że w końcu dam radę że schudnę raz na zawsze i już
Obiecałam sobie że jak schudnę to zrobię sobie tatuaż na plecach i z kawałkiem ramienia i teraz co raz częściej myślę o nim i jaki on będzie :P
Przed dietą tak przytyłam że zrobiły mi się okropne, czerwone rozsępy na boczkach dobija mnie to bo jednak rozstępów nie da się pozbyc całkowicie... Smaruję minimum 2 razy dziennie oliwką... One są w takim miejscu że nawet jak w końcu będę mogła pokazac się w kostiumie kąpielowym to i będzie je widac znacie może jakieś zabiegi na to kosmetyczne które chociaz czesciowo sprawiają że ich nie widac? albo czy znacie kogoś kto korzystał z czegoś takiego i mu pomogło? Czytałam o laserach, peelingach i innych cudach i nie wiem co może zadziałac....
Co do piersi to chyba wszystkie tak mamy w mniejszym lub większym stopniu. Nie martw się. Odpowiedni push-up i będzie fajnie. Nigdy nie próbowałam kremów ujędrniających biust ale może się skusisz na coś takiego. Najwyżej będziesz miała "mniejsze D". To i tak całkiem sporo.
Masz już wybrany wzór tatu? Pochwalisz się?
Kiedyś słyszałam o zabiegach falami radiowymi które ponoć miały ujędrniać skórę i częściowo likwidować rozstępy ale nie pamiętam co to dokładnie było. Powinnaś po prostu popytać w salonach kosmetycznych. Tyle, że to strasznie drogo wychodziło (nie na moją kieszeń). A może po prostu kremy rozjaśniające takie jak na blizny się stosuje? Sama nie wiem - strzelam tylko.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:48   #836
kasia loczek
Raczkowanie
 
Avatar kasia loczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 73
GG do kasia loczek
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Kochana to wyobraz sobie jak waga by Ci spadła bez tych grzeszków Spróbuj wziac się w karby żeby nie grzeszyc w ogóle

Ja to wszystko wiem i codziennie sobie obiecuję że ładnie DUKAM, jednak rzeczywistość mnie czasami przerasta.
Ale obiecuję że zrobie wszystko aby mieć się czym przed wami pochwalić
__________________
START 06.02.2013

BYŁO 89,7 kg
JEST 86,5.....84,1kg.....82,6
BĘDZIE 65 kg
kasia loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 09:07   #837
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Witojcie U mnie drugi dzien P+W wstałam dzis rano i poczułam się taka jakas lżejsza dzis widze że brzuszek w porównaniu do tego co było przed dietą to niebo a ziemia... Wiadomo że nadal jest tłusty ale nie aż tak. Niestety mój men poinformował mnie wczoraj że zmalały mi piersi... Najbardziej się tego bałam... Sama też czuję że są mniejsze i obwisłe co raz bardziej Miałam duże D... Ciekawe co będzie po diecie... Już mam myśli że kiedys najwyżej sobie zrobię :P Przyzwyczaiłam się do dużych... Ale te myśli jednak chyba świadczą o mojej motywacji i że już przyjęłam do wiadomości że w końcu dam radę że schudnę raz na zawsze i już
Obiecałam sobie że jak schudnę to zrobię sobie tatuaż na plecach i z kawałkiem ramienia i teraz co raz częściej myślę o nim i jaki on będzie :P
Przed dietą tak przytyłam że zrobiły mi się okropne, czerwone rozsępy na boczkach dobija mnie to bo jednak rozstępów nie da się pozbyc całkowicie... Smaruję minimum 2 razy dziennie oliwką... One są w takim miejscu że nawet jak w końcu będę mogła pokazac się w kostiumie kąpielowym to i będzie je widac znacie może jakieś zabiegi na to kosmetyczne które chociaz czesciowo sprawiają że ich nie widac? albo czy znacie kogoś kto korzystał z czegoś takiego i mu pomogło? Czytałam o laserach, peelingach i innych cudach i nie wiem co może zadziałac....

Życzę miłego dzionka w tę mrozną aczkolwiek słoneczną pogodę buziaczki : cmok:

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------



Hej hej no ja też właśnie jakaś taka się fajna czuję chyba przez to słońce :P Widze że zaczęłaś dietę 6.02 a ja 5.02 i z podobną wagą miałaś jakieś grzeszki??? super ze jezdzisz na rowerku ja niby też mam ale jakoś mi się odechciało cieszę się że pogoda się poprawia bo już szykuję rower żeby jezdzic codziennie do pracy a mam 16 km
Kurcze ja mam to samo, po ciąży zrobiły mi się rozstepy na udach, wygląda to okropnie, codziennie masuję te okolice oliwką i masuję masażerem, ale i tak je nadal mam, jedynie co to mi się zmniejszył cellulit. A co zrobić z tymi rozstępami to nie wiem, denerwują mnie, najbardziej kiedy mam iść na basen czy plażę w stroju kąpielowym

Edytowane przez magi21
Czas edycji: 2013-03-18 o 09:09
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 09:15   #838
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kasia loczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj 5 dzień na proteinach, jutro P+W waga wróciła do normy czyli waże 84,1, a nawet 83,8 . Ale czuje sie taka szczupła że szok. Dzisiaj do pracy założyłam bluzeczki w rozmiarze 42, których już dawwwnooooooo nie wkładałam bo się guziczek nie dopinał. .
Ja wiem ze jak ktos to czyta to myśli "wariatka", jak można się czuć szczupło w rozmiarze 42 i wadze ponad 80kg - ale czuję się super lekka i mega szcęśliwa. Wczoraj zaczął mi się@ więc wiem, że waga jeszce spadnie po.
Od 5 dni codziennie (oprócz niedzieli) jeżdżę na rowerku stacjonarnym i postaram się ten nawyk wprowadzić do mojego życia. Nie chodzi tylko o rowerek ale ma być codziennie 60min ruchu bo zaczynam czuć że mi się wszystko chce
I TEGO WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ NIECH WAM SIĘ ZAWSZE CHCE!!!!!!
Wielkie za optymizm! Bardzo motywująca wypowiedz
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 09:16   #839
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.
Ostatnio ciągle mnie motywujecie do wypowiadania się.



Na trzy.
Pękłabym z wielkim hukiem, po zjedzeniu takiej masy żarcia .



To była moja własna opinia, absolutnie nie pisałam tego by cię przegonić. Dukaj sobie jeśli uważasz, że tego potrzebujesz.



Doskonale cię rozumiem. Mam dokładnie tak samo. Ale nie ma się co dziwić jeśli zakładamy ciuszki o których wcześniej mogłyśmy tylko pomarzyć.



Co do piersi to chyba wszystkie tak mamy w mniejszym lub większym stopniu. Nie martw się. Odpowiedni push-up i będzie fajnie. Nigdy nie próbowałam kremów ujędrniających biust ale może się skusisz na coś takiego. Najwyżej będziesz miała "mniejsze D". To i tak całkiem sporo.
Masz już wybrany wzór tatu? Pochwalisz się?
Kiedyś słyszałam o zabiegach falami radiowymi które ponoć miały ujędrniać skórę i częściowo likwidować rozstępy ale nie pamiętam co to dokładnie było. Powinnaś po prostu popytać w salonach kosmetycznych. Tyle, że to strasznie drogo wychodziło (nie na moją kieszeń). A może po prostu kremy rozjaśniające takie jak na blizny się stosuje? Sama nie wiem - strzelam tylko.
No własnie musze coś poczytac i popytac z tymi rozstepami bo masakra...

Dołączyłam fotkę tatoo który mi się bardzo podoba chciałabym coś podobnego tylko nie chcę całego rękawa tylko kawałek a na plecach więcej wzór bedę chciała żeby ktoś stworzył mi indywidualnie bo nie chce żeby ktos miał taki jak ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatoo.jpg (24,1 KB, 33 załadowań)
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 09:31   #840
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
No własnie musze coś poczytac i popytac z tymi rozstepami bo masakra...

Dołączyłam fotkę tatoo który mi się bardzo podoba chciałabym coś podobnego tylko nie chcę całego rękawa tylko kawałek a na plecach więcej wzór bedę chciała żeby ktoś stworzył mi indywidualnie bo nie chce żeby ktos miał taki jak ja
piękny(choć nie przepadam za kolorowymi)

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Co do rozstępów to ja mam na brzuchu po ciąży(w 9 miesiącu się pokazały) codziennie traktuje je olejkiem Bio-oil i wydaje mi się,że z kazdym dniem są coraz mniej widoczne.Używam go od 3 tyg.
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 22:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.