Tone It Up - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 17:03   #61
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wg strony możemy się spodziewać treningów:
  • Tone It Up Wedding Program
  • Bridal Babe workouts
  • The Honeymoon Slimdown

No i okołoweselnych przygotowań:sukienka, zaproszenia, dekoracje itd
Brzmi interesująco Co prawda ja ślubu na razie nie planuję, ale wkrótce czeka mnie wesele brata, więc temat mi pasuje

Nawiasem mówiąc podoba mi się narzeczony Katriny Dobrze zbudowany, przystojny, ale jednocześnie taki... nie wiem jak to nazwać, taki normalny, w sensie nie jakiś wypacykowany laluś tylko normalny facet.
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 17:49   #62
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Aaa i zrobiłam wczoraj Sunkissed ABS i wkurza mnie to że nie mówią nic w tym filmiki tzn kiedy jest zmiana ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Brzmi interesująco Co prawda ja ślubu na razie nie planuję, ale wkrótce czeka mnie wesele brata, więc temat mi pasuje

Nawiasem mówiąc podoba mi się narzeczony Katriny Dobrze zbudowany, przystojny, ale jednocześnie taki... nie wiem jak to nazwać, taki normalny, w sensie nie jakiś wypacykowany laluś tylko normalny facet.
Hehe ślubu też nie planuję Ale ćwiczenia na pewno będą świetne Szczególnie Honeymoon Slimdown

Fajny narzeczony
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:23   #63
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Aaa i zrobiłam wczoraj Sunkissed ABS i wkurza mnie to że nie mówią nic w tym filmiki tzn kiedy jest zmiana ćwiczenia
Też mnie to denerwuje w Sunkissed, to chyba taki jedyny ich trening, w którym nic nie mówią.

Znalazłam takie coś na ich stronie:
"The Wedding Series is in addition to the 3rd annual Bikini Series, SELF magazine Drop 10 Challenge and the new Beach Babe DVD!"

Czyli Wedding series będzie tylko dodatkiem do 3 serii Bikini Series i ich programów dla magazynu Self. O matko, nie mogę się doczekać, zapowiada się na to, że będzie w czym wybierać

Ja dzisiaj oprócz shreda zrobiłam Twist&Shout x3 i Summer Slim x3, czuję się świetnie
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:07   #64
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Zrobiłam dziś Bikini Boot Camp | Tone It Up Tuesdays i wkurzyłam się bo Jumping Lunge to jakaś maskra w moim wykonaniu Mam chyba za długie nogi Musze wyżej wyskakiwać


Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Też mnie to denerwuje w Sunkissed, to chyba taki jedyny ich trening, w którym nic nie mówią.

Znalazłam takie coś na ich stronie:
"The Wedding Series is in addition to the 3rd annual Bikini Series, SELF magazine Drop 10 Challenge and the new Beach Babe DVD!"

Czyli Wedding series będzie tylko dodatkiem do 3 serii Bikini Series i ich programów dla magazynu Self. O matko, nie mogę się doczekać, zapowiada się na to, że będzie w czym wybierać

Ja dzisiaj oprócz shreda zrobiłam Twist&Shout x3 i Summer Slim x3, czuję się świetnie
Juhuuu Już nie mogę się doczekać I ubolewam, że ich płyty są u nas niedostępne
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 19:38   #65
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Czekam na nowe treningi TIU Od dwóch tygodni cisza
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 20:39   #66
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Czekam na nowe treningi TIU Od dwóch tygodni cisza
U mnie to samo, też czekam i czekam i doczekać się nie mogę...

W międzyczasie nadal robię ich dawne treningi, a od niedawna zaczęłam robić tak, że po każdym ćwiczeniu robię 1 min dowolnego kardio (np. pajacyki itp.) i potem od razu przechodzę do następnego ćw. To jest wręcz niesamowite o ile wiekszy wycisk dają takie ćwiczenia. Zainspirowałam się Fitness Blender bo oni zazwyczaj tak układają treningi.

Echhhh...może napiszemy do tych lasek żeby się pospieszyły trochę
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:50   #67
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Tone It Up

hej dziewczyny

ja od 6lutego ćwiczyłam z Ewą Chodakowską i Mel b. Sposób w jaki Ewa się kreuje bardzo mi się nie podoba... jednak ćwiczenia ma dobre, dlatego się zdecydowałam na nie, skalpel mi odpowiadał. Przeplatałam je z Melb b (ją uwielbiam)
Kilka dni temu była akcja "Ewka usunęła filmiki z yt". w związku z tym uznałam, że poszukam czegoś innego, mimo że już dziś filmiki powróciły

Dziś właśnie zaczęłam Tone it up, po przeczytaniu tego wątku
zrobiłam
Sunkissed ABS Workout - Tone It Up!
Sleek & Slender Abs With Karena! | Tone It Up Tuesdays
Lift & Tone Booty Routine With Katrina | Tone It Up Tuesdays
Love Your Booty Routine With Katrina! | Tone It Up Love Your Body

ogólnie są super, w końcu poczułam inne mięśnie jednak sunkissed totalnie mi się nie spodobał ze względu na sposób prowadzenia - nic nie mówią.
Jutro spróbuję kolejnych

Pozdrawiam
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 21:55   #68
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
Dziś właśnie zaczęłam Tone it up, po przeczytaniu tego wątku
zrobiłam
Sunkissed ABS Workout - Tone It Up!
Sleek & Slender Abs With Karena! | Tone It Up Tuesdays
Lift & Tone Booty Routine With Katrina | Tone It Up Tuesdays
Love Your Booty Routine With Katrina! | Tone It Up Love Your Body

ogólnie są super, w końcu poczułam inne mięśnie jednak sunkissed totalnie mi się nie spodobał ze względu na sposób prowadzenia - nic nie mówią.
Jutro spróbuję kolejnych

Pozdrawiam
Spróbuj koniecznie Love Your Abs With Katrina Baaardzo to lubię.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:09   #69
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

ja od 6lutego ćwiczyłam z Ewą Chodakowską i Mel b. Sposób w jaki Ewa się kreuje bardzo mi się nie podoba... jednak ćwiczenia ma dobre, dlatego się zdecydowałam na nie, skalpel mi odpowiadał. Przeplatałam je z Melb b (ją uwielbiam)
Kilka dni temu była akcja "Ewka usunęła filmiki z yt". w związku z tym uznałam, że poszukam czegoś innego, mimo że już dziś filmiki powróciły

Dziś właśnie zaczęłam Tone it up, po przeczytaniu tego wątku


ogólnie są super, w końcu poczułam inne mięśnie jednak sunkissed totalnie mi się nie spodobał ze względu na sposób prowadzenia - nic nie mówią.
Jutro spróbuję kolejnych

Pozdrawiam
Ja też miałam krótką przygodę z Chodakowską i zrezygnowałam z niej z podobnych powodów. Jej sposób kreowania się strasznie mi się nie podobał, więc porzuciłam jej ćwiczenia bo nie potrafiłam tych rzeczy oddzielić, ja muszę ćwiczyć z kimś kogo lubię Dziewczyny z Tone It Up mi pasują, podobnie małżeństwo z Fitness Blender - są świetni. I na dodatek oba te zespoły zamieszczają na youtubie swoje treningi zupełnie za darmo i w ogóle tego nie komentują, nie trąbią na prawo i lewo "zdrowie i sprawność kobiet to nasza misja, robimy to z dobrego serca" a Ewa gada teksty w takim stylu a potem wynajmuje prawników żeby ścigali ludzi którzy dzielą się jej filimami na Chomiku albo youtubie i na dodatek ściga ludzi którzy sprzedają jej płyty na Allegro. Daje dowód na to, że jednak kasa liczy się najbardziej - i spoko, niech zarabia, ale niech nie wmawia wszystkim, że robi to z innych powodów. Nie wspomnę już nawet o błędach jakie popełnia.

Sunkissed mi się nie podoba z tego samego powodu, który Ty podałaś. Szkoda, że nic w nim nie mówią, bo ćwiczenia same w sobie są fajne

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Spróbuj koniecznie Love Your Abs With Katrina Baaardzo to lubię.
Podpisuję się pod tym, to jeden z moich ulubionych!
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:42   #70
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Spróbuj koniecznie Love Your Abs With Katrina Baaardzo to lubię.
Uwielbiam ten trening

Ostatnio bardzo pasuje mi Lift & Tone Booty Routine With Katrina | Tone It Up Tuesdays :
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:14   #71
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Tone It Up

spróbowałam, miałyście racje, jest super

teraz mam ulubiona czwóreczkę, która codziennie robie
Sleek & Slender Abs With Karena! | Tone It Up Tuesdays
Lift & Tone Booty Routine With Katrina | Tone It Up Tuesdays
Love Your Booty Routine With Katrina! | Tone It Up Love Your Body
Love Your Abs Routine With Katrina! | Tone It Up Love Your Body Series

macie czasem wrażenie, ze gdy robią przykładowo ćwiczenia na drugą stronę to jest ich mniej?
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 19:22   #72
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
spróbowałam, miałyście racje, jest super

teraz mam ulubiona czwóreczkę, która codziennie robie
Sleek & Slender Abs With Karena! | Tone It Up Tuesdays
Lift & Tone Booty Routine With Katrina | Tone It Up Tuesdays
Love Your Booty Routine With Katrina! | Tone It Up Love Your Body
Love Your Abs Routine With Katrina! | Tone It Up Love Your Body Series


macie czasem wrażenie, ze gdy robią przykładowo ćwiczenia na drugą stronę to jest ich mniej?
Trójeczka moich ulubionych treningów TIU

Też mam czasami takie wrażenie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:28   #73
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
macie czasem wrażenie, ze gdy robią przykładowo ćwiczenia na drugą stronę to jest ich mniej?
to nie jest wrażenie w Love Your Abs podczas deski, jedna noga wykonuje chyba połowę mniej powtórzeń, niż druga nie wiem czemu, trochę to niedopracowane?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:55   #74
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

Próbowałam się przekonać do ToneItUp, ale jednak za dużo cukru w cukrze... Choć skuteczności nie podważam, nie znam się

Jedyny film, który mi pasował to Sunkissed ABS, bo tam one milczą, ale z drugiej strony tak szybko zmieniają pozycje,że nie nadążam. I nigdy nie wiem ile jeszcze powtórzeń przede mną.

Jakoś nie rozkochałam się w ToneItUp (mimo pięknej plaży)
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:59   #75
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość

[/B]macie czasem wrażenie, ze gdy robią przykładowo ćwiczenia na drugą stronę to jest ich mniej?
Tak się zdarza w niektórych ćwiczeniach Nie wiem z czego to wynika. Ja sobie zawsze liczę sama wszystkie powtórzenia, bo pod koniec dnia zapisuję w mojej pięknej tabelce w Excelu wszystkie treningi jakie zrobiłam i lubię wiedzieć ile łącznie zrobiłam np. przysiadów.

A tak z innej beczki, przeglądałyście kiedyś przepisy kulinarne na ich stronie? Wszystko wygląda tak przepysznie aż by się chciało wypróbować Tylko, że one do każdego dania dodają Fit Protein, który jak rozumiem jest białkiem w proszku, mozna go kupić na ich stronie czego nie mam zamiaru robić i tak się zastanawiam jak by wyszło to jedzonko bez tego proszku...
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 06:03   #76
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
to nie jest wrażenie w Love Your Abs podczas deski, jedna noga wykonuje chyba połowę mniej powtórzeń, niż druga nie wiem czemu, trochę to niedopracowane?
O tak, tam to się rzuca szczególnie w oczy
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 08:25   #77
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Próbowałam się przekonać do ToneItUp, ale jednak za dużo cukru w cukrze... Choć skuteczności nie podważam, nie znam się

Jedyny film, który mi pasował to Sunkissed ABS, bo tam one milczą, ale z drugiej strony tak szybko zmieniają pozycje,że nie nadążam. I nigdy nie wiem ile jeszcze powtórzeń przede mną.

Jakoś nie rozkochałam się w ToneItUp (mimo pięknej plaży)
No jest cukier, nie da się ukryć, dziewczyny są bardzo amerykańskie jak widzę te ich loki, to mam ochotę wziąć gumkę do włosów i je poczęstować, żeby im się włosy nie kleiły do twarzy, pleców i wszystkiego
Ale werbalnie słodsza i ociekająca lukrem jest Ewa Chodakowska

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, przeglądałyście kiedyś przepisy kulinarne na ich stronie? Wszystko wygląda tak przepysznie aż by się chciało wypróbować Tylko, że one do każdego dania dodają Fit Protein, który jak rozumiem jest białkiem w proszku, mozna go kupić na ich stronie czego nie mam zamiaru robić i tak się zastanawiam jak by wyszło to jedzonko bez tego proszku...
Myślę, że musiałabyś to zastąpić jakimkolwiek innym białkiem w proszku. Ja mam mieszane uczucia do takich rzeczy, średnio lubię cokolwiek w postaci proszku, bo poza białkiem zawsze są tam jakieś dodatki. Na stronie Cassey też są przepisy z białkiem w proszku, myślę, że taki produkt może ułatwiać życie, żeby kontrolować spożywane białko, co mi by pomogło, bo nie jestem fanką mięsa ani nabiału, a białko roślinne to też węglowodany... ogólnie uważam, że białko jest przereklamowane, i w dzisiejszych czasach spożywane w nadmiarze, ale no chcę schudnąć, więc będę jadła te serki, ryby i indyka.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:22   #78
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Próbowałam się przekonać do ToneItUp, ale jednak za dużo cukru w cukrze... Choć skuteczności nie podważam, nie znam się

Jedyny film, który mi pasował to Sunkissed ABS, bo tam one milczą
Haha, nie da się ukryć, że ich styl nie każdemu pasuje Ja pokochałam Tone It Up od razu, ale miałam podobne odczucia co do Casey Ho, której ćwiczenia lubię, ale jej głos i sposób zachowania strasznie mnie drażnił na początku.
Najważniejsze dla mnie jest to, że laski z Tone It Up są słodkie w taki ogólny sposób, ale nie słodzą swoim fankom. Nigdy nie mówią niczego w stylu Serduszka nasze kochane albo Kochane moje itp.

Dobrze, że w XXI wieku mamy szeroki dostęp do Internetu i każdy może wyszukać sobie to, co bardziej przypadnie do gustu

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Myślę, że musiałabyś to zastąpić jakimkolwiek innym białkiem w proszku. Ja mam mieszane uczucia do takich rzeczy, średnio lubię cokolwiek w postaci proszku, bo poza białkiem zawsze są tam jakieś dodatki.
No właśnie ja też mam mieszane uczucia co do takich rzeczy. Chyba spróbuję coś upichcić bez tego proszku i zobaczę co z tego wyjdzie Bo ja nie chcę jeść dodatkowych porcji białka, zastanawia mnie tylko jak ten proszek wpływa na gotowanie/pieczenie. Mam zamiar zrobić te ciasteczka http://toneitup.com/blog.php?We-Lemo...d-Cookies-5731 i nie wiem czy bez tego proszku ciastka nie będą np. za mało zwarte, albo zbyt suche itp. Ale jak nie spróbuję to się nie przekonam
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:26   #79
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość

Dobrze, że w XXI wieku mamy szeroki dostęp do Internetu i każdy może wyszukać sobie to, co bardziej przypadnie do gustu

a to racja. Zauważyłaś, że każdemu do gustu przypada Jillian? Kto raz spróbuje, to potem chce robić kolejne programy.Ta kobieta ma moc (może to kwestia tego jej spojrzenia, które przeszywa i każe ćwiczyć dalej i dalej i dalej....i nie chcesz się zatrzymać chociaż ciało pali)
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 21:11   #80
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
a to racja. Zauważyłaś, że każdemu do gustu przypada Jillian? Kto raz spróbuje, to potem chce robić kolejne programy.Ta kobieta ma moc (może to kwestia tego jej spojrzenia, które przeszywa i każe ćwiczyć dalej i dalej i dalej....i nie chcesz się zatrzymać chociaż ciało pali)
Jillian jest świetną trenerką Czasem mi się zdarzyło, że wyprzedzała moje myśli, np. przysiady+ćwiczenia z hantelkami na bicepsy w tym samym czasie, w pewnym momencie już nie dawałam rady a tu nagle Jill mówi: Chcesz wiedzieć czy mogłabyś robić te ćwiczenia osobno? NIE NIE MOGŁABYŚ!!!
Czasem ćwiczę oglądając The Biggest Loser i też wychodzą śmieszne sytuacje jak np. padam już na twarz a tu nagle Jill się wydziera na jakiegoś uczestnika i to na mnie tak działa jakby krzyczała na mnie
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:29   #81
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Tone It Up

Każdy potrzebuje innej motywacji

Jedni potrzebują tego krzyku i treningu w stylu Jillian, która swoim temperamentem nie pozwala Tobie przerwać.
A innym wystarcza niepocąca się Ewka, które z uśmiechem na twarzy i totalnie wyczillowana mówi "wiem, że dasz rade"

Dziewczyny w Tone It Up, owszem, są przesłodzone, takie typowo Amerykańskie dziewczyny, ale wg mnie są prawdziwe, nie udają, po prostu takie są. Polubiłam je od razu i jakoś działa na mnie ten motyw z plażą. Ćwicząc, mam w głowie to, jak chce wyglądać w te wakacje na plaży
Czasem ćwicząc chce mi się śmiać, gdy tym słodkim głosikiem, w szczególności Katrina, mówią "good job" ale nie demotywuje mnie to w ogóle

A co do Ewki, to tak jak wcześniej napisałam, dla mnie ta słodkość w niej jest maksymalnie sztuczna. Nie mogę zrozumieć idei spotkania się z nią np. w sklepie adidasa, żeby ją przytulić :p bo takie akcje były robione. No ale może przez to, że jej nie darze sympatią tego nie rozumiem :p
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:05   #82
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
A co do Ewki, to tak jak wcześniej napisałam, dla mnie ta słodkość w niej jest maksymalnie sztuczna. Nie mogę zrozumieć idei spotkania się z nią np. w sklepie adidasa, żeby ją przytulić :p bo takie akcje były robione. No ale może przez to, że jej nie darze sympatią tego nie rozumiem :p
Jak widać na jej fanpage'u na fb, takie akcje mają branie ja bym na to nie poszła, ale weźmy pod uwagę, że np. jeśli duża część jej fanek, to (uwaga, uogólniam i lecę stereotypami nie mam na celu nikogo urazić) zaniedbane panie domu, kobiety, które przytyły podczas ciąży, i nie zrzuciły, nie mają oparcia w domu/mężu, nie wierzą w siebie, to ja wierzę, że one potrzebują tych serduszek i lukru od Ewki, bo może to jedyna osoba, która im mówi, że w nie wierzy. I one czują do niej nie tylko wdzięczność, ale i sympatię.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:51   #83
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jak widać na jej fanpage'u na fb, takie akcje mają branie ja bym na to nie poszła, ale weźmy pod uwagę, że np. jeśli duża część jej fanek, to (uwaga, uogólniam i lecę stereotypami nie mam na celu nikogo urazić) zaniedbane panie domu, kobiety, które przytyły podczas ciąży, i nie zrzuciły, nie mają oparcia w domu/mężu, nie wierzą w siebie, to ja wierzę, że one potrzebują tych serduszek i lukru od Ewki, bo może to jedyna osoba, która im mówi, że w nie wierzy. I one czują do niej nie tylko wdzięczność, ale i sympatię.
W sumie racja, racja co by nie było to dzięki Ewce tysiące Polek zaczęło się ruszać i dbać o siebie
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:32   #84
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Jillian jest świetną trenerką Czasem mi się zdarzyło, że wyprzedzała moje myśli, np. przysiady+ćwiczenia z hantelkami na bicepsy w tym samym czasie, w pewnym momencie już nie dawałam rady a tu nagle Jill mówi: Chcesz wiedzieć czy mogłabyś robić te ćwiczenia osobno? NIE NIE MOGŁABYŚ!!!
Tak, to było świetne
http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 12:49- No, you cannot!

Z takich zapamietanych momentów to jeszcze ten: 5:21-5:24 http://www.youtube.com/watch?v=9ww2G8gp0HA Fajnie wypowiada te słowa, w rytm muzyki Poza tym kiedy kończy się obwód 2 i zaczyna 3 (od min.18:20), to wchodzi taki bojowy podkład muzyczny, a Jiliian mówi- THIS IS IT!

To jest to
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:29   #85
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość

Dziewczyny w Tone It Up, owszem, są przesłodzone, takie typowo Amerykańskie dziewczyny, ale wg mnie są prawdziwe, nie udają, po prostu takie są. Polubiłam je od razu i jakoś działa na mnie ten motyw z plażą. Ćwicząc, mam w głowie to, jak chce wyglądać w te wakacje na plaży

A co do Ewki, to tak jak wcześniej napisałam, dla mnie ta słodkość w niej jest maksymalnie sztuczna. Nie mogę zrozumieć idei spotkania się z nią np. w sklepie adidasa, żeby ją przytulić :p bo takie akcje były robione. :p
Ja mam tak samo Ćwiczę cały rok, bo cały rok chcę się czuć dobrze sama ze sobą, ale jednak jak przyjdzie co do czego to wizja samej siebie w bikini na plaży działa na mnie najbardziej mobilizująco Fajne jest też to, ze one prawie zawsze ćwiczą w krótkich topach albo stanikach sportowych więc widać dokładnie jak pracują mięśnie. Ostatnią motywacją jest dla mnie narzeczony Katriny Bardzo mi się podoba taki normalny, fajny facet, który przy okazji ma mega ciało.

Co do tych akcji ze spotkaniem Ewy i tym całym przytulaniem to nie poszłabym. Ale jakby było spotkanie z ToneItUp lub Fitness Blender to poszłabym ale absolutnie nie po to żeby się z nimi przytulać - jakieś takie dziwne mi się to wydaje - tylko żeby zobaczyć na własne oczy jak wyglądają, przywitać się, może zadać parę pytań co do ćwiczeń. Jak jeszcze byłam fanką Ewy to wysłałam jej kilka razy wiadomość z pytaniem co do pewnego ćwiczenia ale nie odpowiedziała ani razu

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jak widać na jej fanpage'u na fb, takie akcje mają branie ja bym na to nie poszła, ale weźmy pod uwagę, że np. jeśli duża część jej fanek, to (uwaga, uogólniam i lecę stereotypami nie mam na celu nikogo urazić) zaniedbane panie domu, kobiety, które przytyły podczas ciąży, i nie zrzuciły, nie mają oparcia w domu/mężu, nie wierzą w siebie, to ja wierzę, że one potrzebują tych serduszek i lukru od Ewki, bo może to jedyna osoba, która im mówi, że w nie wierzy. I one czują do niej nie tylko wdzięczność, ale i sympatię.
Hmm... Twoja teoria wiele wyjaśnia. Może one właśnie tego potrzebują. W takim razie dobrze, że mają w niej oparcie. Ja już straciłam do Ewy zaufanie. Kasując komentarze z KONSTRUKTYWNĄ krytyką, obrażając się itd. udowodniła wg mnie że jest bardzo niepewna siebie i tego co robi, a ja takiego trenera nie potrzebuję. Ale jesli ktoś zobaczył w niej nadzieję i dzięki niej zaczął ćwiczyć to super
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:00   #86
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Brakuje mi nowych filmików

Ale zaczeły jakaś akcję z magazynem Self
SELF-MAGAZINE-DROP-10-TONE-IT-UP-KARENAKATRINA-(1).jpg
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 12:04   #87
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Brakuje mi nowych filmików

Ale zaczeły jakaś akcję z magazynem Self
Załącznik 5180140
Mi też brakuje czegoś nowego, co one sobie myślą Z tego wszystkiego zaczęłam ćwiczyć z Mel B i jestem mega zadowolona!

Nie wiem właśnie na czym polega ta akcja z Self. Chciałam się w niej zarejestrować ale tam trzeba podać wszystkie swoje dane, łącznie z adresem domowym, nie wiem o co chodzi. Stwierdziłam, że jednak się nie zapisuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8592778895_973f5c76b6 (1).jpg (36,7 KB, 7 załadowań)
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:45   #88
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Tone It Up

ja również czekałam, do czasu aż zaczęłam dogłębniej szukać ich na youtube

dziś spróbowałam kilka nowych ( są stare ale dla mnie nowe )

Bikini Strap Workout!! Tones the abs, lifts the buns & trims the waistline!

Beautiful Booty Workout | Tone It Up Tuesdays

Love Your Total Body Workout | Tone It Up Love Your Body Series

Summer Slim Workout | Tone It Up Tuesdays

BARDZOOOO POLECAAAAAAM!co raz bardziej je uwielbiam
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 19:09   #89
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Mi też brakuje czegoś nowego, co one sobie myślą Z tego wszystkiego zaczęłam ćwiczyć z Mel B i jestem mega zadowolona!

Nie wiem właśnie na czym polega ta akcja z Self. Chciałam się w niej zarejestrować ale tam trzeba podać wszystkie swoje dane, łącznie z adresem domowym, nie wiem o co chodzi. Stwierdziłam, że jednak się nie zapisuję
Też nie wiem na czym polega ta akcja Ale jak chcą danych to ja dziękuję
Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
ja również czekałam, do czasu aż zaczęłam dogłębniej szukać ich na youtube

dziś spróbowałam kilka nowych ( są stare ale dla mnie nowe )

Bikini Strap Workout!! Tones the abs, lifts the buns & trims the waistline!

Beautiful Booty Workout | Tone It Up Tuesdays

Love Your Total Body Workout | Tone It Up Love Your Body Series

Summer Slim Workout | Tone It Up Tuesdays

BARDZOOOO POLECAAAAAAM!co raz bardziej je uwielbiam
Wszystkie znam i wszystkie należą do moich ulubionych
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 21:21   #90
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Tone It Up

Nowy filmik ale nie z treningiem KLIK
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-22 20:39:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.